Új privát üzeneted érkezett!

Ildi! Hát nem könnyű cipelni, az biztos.

Megyek megpróbálom elaltatni a kis pufikámat. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


reny szerencsére enyém már 8 óta alszik, csak éppen éjfél után fel fog kelni :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Csilla, next rozsaszin nagy cicasat :D

Ildi, mi kisagyat mar lejebb raktuk.. Boro felul ahogy kapaszkodik a szelen :D

Reni, van labzsak is, en ugy gondoltam akkor eleg, nem?

Netti
Kép
maumau
 
 

 
 

Boro is alszik 8 ota, szegenykem eddig fent kene lennie vegig uvoltene, de o nem ebred csak reggel, kopkopkop :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Nagyon cukker lett a vonalzoja Laranak :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti! Elég lesz simán. Ki tudja, lehet nem is lesz tél.

Elaludt, 2 cicit fogyasztott el így este.

Férjem úgy döntött ma itthon pókerezik, szóval le kell szakadjak a gépről.

Jó éjt mindenkinek! Holnap dédiket, nagyikat látogatunk.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na sziasztok!

Reni
A zurad nyert tegnap?

Emese
Mégsem mentem el, mert lusta voltam, de holnapra áttetettem a masszőrt és még ebédem is lesz. Záró ünnepélyre megyünk. Tiszta izgalomban vagyok.

Netti
Akkor ő is időben elalszik. Benji már 1/2 7 óta szundizik, igaz most kb.20prce kelt enni, de alszik is tovább.

Csináltam most 1 sminkelt, normálhajú képet csak, hogy lássátok a színét is.

Trixi
Saját magam vágtam és festettem. Van benne kicsi hiba hátúl, de nem feltűnő csak az veszi észre aki ért hozzá. Majd kedden lemeózod.

Kép

Kép
Kép
incike
 
 


mau köszi

reny jó éjt

incike csini vagy

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 



KépKép

Kép
hase
 
 


Jó éjt, Reny

KépKép

Kép
hase
 
 


A fiamra méért nem találok semmit?? Csak kislányokra??

KépKép

Kép
hase
 
 


Edu
Köszi. Tudod az évek és a gyerekek megszépítenek. :lol:
A szememet szoktam kiemelni az eddig még nem gyulladt be semmitől. A bőrre kenhető egyéb cuccok meg nem jók így nem is használom őket.

Van itthon Aloeverám azt szoktam megnyesni, kipréselni és belemasszírozni a bőrömbe. Ráncokra is jó. :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Csilla, ilyenem meg nincs :lol: most rozaszin meg drapp next belul bundas bor csizmit szervaltam Boronak :)

Incike,csini vagy :)

Netti
Kép
maumau
 
 


nekem is kellene már valami cipőcske Larának :)

megyek, vár az uram :)

Jó éjt!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi!
Olyan szépek vannak!!!

jó éjt!

KépKép

Kép
hase
 
 


Zsófinak kéne vennem most ruhát, de ma teszveszen két ruháról is lecsúsztam neki. Pedig olyan szépek voltak :cry:

Kiságyat mi Zsófinál csak soká raktuk le, már tudott állni, meg kapaszkodva körbejárta kiságyat, nagyon vicces volt, állt a kiságyban és körbe-körbe járt akár egy órán át :lol:
Vendég
 


Na visszanéztem, hét hónapos volt, mikor letettük :)
Akkor is a nagyszülők miatt, mert aggódtak, hogy kiesik. Nekünk mondjuk eszünkbe sem jutott :roll:
Vendég
 


Panndi,
fel van írva vhova? :wink:

KépKép

Kép
hase
 
 


Ezt most találtam, régi kép Zsófiról :lol:

Kép

Kép
Vendég
 


:D Neeeem, fényképeket nézegetek :wink:
Vendég
 


:lol:

Zsófi édeeeeeees! Kis husi:lol:

Na megyek, Gergő felébredt, és az aukcióm meg most hosszabodott meg 23 órával (??? demééér??), pedig utsó 3percben gyorsan túllicitáltam... :evil:

Jó éjt!

KépKép

Kép
hase
 
 


Olyan szep ez a Zsofi lany is mindig :D behalok attol az ujjszopitool :) milyen ruhat akarsz Zsofinak ?

Hat en ugy voltam vele,h leteszem inkabb,mert allandoan felhuzza magat oldalt.. es olyan fej nehez... feltem h kihuzza a feje amikor kikukucskal :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Nekem is kéne menni aludni, de itt ragadtam :)
Vendég
 


Netti: farmerruhát, egy szafarisra licitáltam, de lemaradtam róla :(

Fruzsi is elkezdte ma az ujját szopni :)
Vendég
 


http://teszvesz.hu/item775748138_92_98_ ... loval.html

Ezt szerettem volna, de rosszul emlékeztem, hogy hány perc van hátra az aukcióból... :(
Vendég
 


Pedig ez olyan szep!!!!!!!!!! :(

Netti
Kép
maumau
 
 


Hát, most majd valaki másnak a lányán lesz szép... :) Na de sebaj, majd szerválok másmilyet :)
Vendég
 


En meg ma beneztem anyuek uzletebe eseses szereztem roll upos next nacit Boronak,meg ket kotott kardigant. tok orultem :D viszont inkabb nagyobb meretekbol vannak most jobbak..
annyi gyerek ruhat raktak ki, h a szokasoson kivul plusz 8 zsak is van a foldon,mert nemtudjak hova tenni :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ááá, az a baj, hogy ha el is jutnék anyud üzletébe, két gyerekkel elég nehéz nyugodtan vásárolni :(
Vendég
 


Hu Panndi, tudod hanyan megprobaljak? egesz nap mint egy jatszoter olyan az uzlet, korbe korbe rohangal az osszes gyerek, anyum probalja oket nyugtatgatni, h ne a tukrot pufoljek meg ilyenek, minden jatekot leszed nekik inkabb a polcrol csak h kis nyugi legyen. persze nem irigylem az anyukakat,egyszerre mindenre figyelni... :lol: de mar van aki vitt be konnektor vedot mert a 1-2 orat eltoltenek ott ket naponta,ovja a kisfiat.. :lol: van aki bejar mar hatra szoptatni.. mert csak ugy tud vasarolni menni. Meg pelenkazni is persze... anyum eleg segitokesz :lol: de egyedul lehet valoban jol szet nezni.....

Netti
Kép
maumau
 
 


Hát ez az :lol: Ma négyesben vásároltunk, és így jó volt, Zoli sokszor tehermentesített, és vitte le a lényokat :)
Vendég
 


Netti!
Nálam elfér 8 zsák babaruha!Sebtiben kerítenék neki helyet :lol: :lol:

Na levágtuk egymás haját 8) És még az utcára is ki merek menni!Igaz csak picit igazított apci,frissítette a végét! :wink:

Zsófi nagyon édi!!!

Inci!
Nagyon csini vagy!!!Magadnak vágod a hajadat?Huuu.Na én nem tudnám,túl hosszú már ehhez...festést én is csináltam anno magamnak!

Ildi!
Jó a vonalzód!Próbáld kisebbre venni a fotót és akkor kifér a másik voni is! :wink:

Hát igen,Iza 1 hét múlva fél éves...és ha belegondolok h fél év múlva már miket tud :shock:


Ja és aoa nem tud hoszú hajat fésülni,ez kiderült....mondtam h gyakoroljon,mert a lánya kiszalad a világból ha ő fésüli majd! :lol:

annus11
 
 


A múltkor Tinu és Szofi is a próbafülkében szoptattak :wink: Én csak gyümit kanalaztam neki amíg öltöztek a többiek :lol:

annus11
 
 


Inci, tök jó a hajad!

Én is szoptattam már próbafülkében, de nem fogok belőle rendszert csinálni :)

Hajvágással ügyesek vagytok, én Zsófi hajához sem mertem hozzányúlni... :)
Vendég
 


Na megyek az ágyikómba, holnap keresztelőre vagyunk hivatalosak :)
Vendég
 


Na, végigolvastam. Nem semmi feladat... :)

Nagyon szépek a gyerekek, kisebbek, nagyobbak is. Nagyon viccesek a különbözőségek és a hasonlóságok! :) Nekem mindig nagyon tetszett az ilyesmi. :)

Panndi, örülök, hogy jobban! :) Lányaid nagyon aranyosak. :) Örülök, hogy Zsófi is kecmereg kifele a nehézségekből - nem írnál róla picit részletesebben, hogy mi hogy, mitől változott?
Szép keresztelőt!

Ildi, örülök, hogy ti is jobban!

Mozza! ?

Annus, köszi az infót! :) Hánemtom, hogy ilyen késői órán már hogyan változtassam meg a programot holnapra... Vlsz mi nem tudunk menni. Ha így lesz, sok szeretettel üdvözlöm őket!

Na, a változatosság kedvéért folyik a tej, szóval megyek... :) Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Hú, olyan fáradt vagyok, most végeztem a félórás szaporító fejéssel, Babóka egy órája aludt el. Mostanában minden este fejek, hátha több lesz a tej. A jó hír az, hogy az elmúlt héten Babóka 5.74-ről 5.95-re hízott. :) Olyan boldog vagyok, már rég nem hízott ennyit. Napi 100 ml tápot kap este, délelőtt meg egy kis répát vagy almát. Azért remélem, hogy a hízás oroszlánrésze csak a tejtől van...

Ma voltunk apósom szülinapján, ott volt az egész család, kézről kézre adták, de Babóka nagyon jól viselte. Még el is aludt a nagy hangzavarban. Anyósom nem bírta ki, csak bedugott egy kiskanál összenyomott krumplit a szájába, majd miután csúnyán néztem rá, inkább maradt a répánál. Majd kap krumplit is, de nem lehet mindent egyszerre. :?

A babauszi is jól telt, hiába hagytunk ki két alkalmat, most is élvezte, a víz alá merítéssel sem volt gond.

Annus: Bírom még, csak időnként nagyon fáradtnak érzem magam. Például most alhatnék is, de ilyenkor tudok nyugiban netezni egy kicsit, ez egész nap nem jön össze. :?

Hordozó-téma: Én ma benti ruhában tettem bele Babókát, a fejére vastag polár sapkát kapott, és betakartam egy jó vastag takaróval. Az autó a ház előtt parkol, tehát sokat nem volt kint, és eléggé hamar bemelegszik, akkor lehúztam a fejéről a sapkát és levettem a takarót. Az overallban szerintem belefőne, én is rövidujjú pólóban szoktam bent ülni.

Szofi: Nem kerülte el a figyelmemet a vastaggal kiemelt rész. Csak annyit beszéltetek arról, hogy ki kivel megy, hogy abban nem voltam biztos, ez-e az utolsó állás. :oops: Akkor visszakérdezek: mikorra érjünk a Kosztolányira? :) A fél 10 kicsit korán van nekem, de majd összekapom magam. :D És előre is köszönöm a fuvart.

Jó éjt mindenkinek!
Réka

rekap
 
 


Gyorsan lefekvés előtt beköszönök még :D

Tinu!
Bocs, hogy untattunk a ruhás témákkal :oops:
Nagyon jók a boszis képek Tüciről, Csonginak meg trendi a kardija nagyon :wink: :D

Szofi!
Tudod, mi nagyon szívesen haverkodunk Csanival :wink: :D

Anita!
Drukkolok az állások miatt, majd írjál, hogy mi volt!

Ági!
Hát nem hasonlítanak a gyerkők, az bizti :lol: :lol:
Nagyon nagy haja volt Jázminnak :shock:

Anikó!
Húúúú, ezek a tejcidarabok nagyon szarul hangzanak :( :(
Jobban vagy már?

Annus!
Nagyon csini Izus, a kantis gatya meg ismerős is :wink: 8)
Én is most nyírtam le apa haját :wink:

Niki!
Cukis a cicás sapi szett :D

Pumukli!
Jó a hálózsák, nekünk nem olyan baromi vastag van, azért bélelt, sztem nem fázik benne :roll:
Kolos tényleg hatalmas, Maja meg nagyon szép ebben a sapiban.

Netti!
De jó képek, csini Boró is :wink:
Milyen pulcsit adtál végül a nyuszis szetthez? :roll:
Szerintem elég vastag az overáll, ha nagyobb sétára megyünk max. jól aláöltöztetem. Nekem még kell egy lábzsákot venni a kocsira, plusz takaró, tuti nem fog fázni.

Adraci!
Éljen, hogy AM elvolt a nagyinál :D

Inci!
Csini vagy! :D

Mi itthon voltunk ma, anyum elvitte a fiúkat hétvégére, már pénteken ő ment értük az oviba. Holnap kapjuk őket vissza.
Csináltam krumplipürét, meg rántott pipimellet ebédre, délután sütöttem egy csupa csokis muffint. Lénus alukált jó sokat, így mi is becsatlakoztunk apával du.
Este meg szépen megitta a kisasszony a HA tápit, igaz 30 perc alatt a 100 milit, de legalább megitta. Asszem holnap veszek egy nagyobb lyukú cumit......

na jó éjt mindenkinek, én kidőltem.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Réka, nekünk tök mindegy. A fél 10-től jó bármi. 10, 10:30? Mi lenne, ha aznap reggel döntenénk el pontosan? Nekem attól is függ, hogy Csani mikor kel, és mikor szopik másodszor, ami a keléstől függ.
Ha elküldöd a számod priviben, akkor kedd reggel 8-f9-kor rádcsörgök, hogy mikor induljunk pontosan, és megbeszéljük...?

Na lányok, bocsi, de szunya.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Dóri, ha este lesz időm, leírom a blogba, jó?

Olyan ügyesek vagytok ezzel a fejéssel!

Barbi, jó nagy csönd lehetett Nálatok hétvégén :)

Ebayes és teszveszes lányok, ha valaki esetleg belebotlik egy szép 92-es ruhába, ami azért jó áron is van, belinkelitek nekem? :oops: Olyan jókat szoktatok találni, de pl ebay nekem kínai :? Köszönöm szépen előre is!

Réka: anyósod... :twisted: Nálunk anno Zsófinál volt próbálkozás, hogy ugazán rágcsálhatna már kenyérhéjat (ekkor volt három hónapos), de szerencsére ők csak mondták.

Na megyek készülődni :)
Vendég
 


Reni: a MT-os hsz-t olvastam. :) NÁlunk Csongó is csak fél 10, 10 körül szokott elaludni. Nesze neked koránfekvő anyuci. :lol:

Barbi: dehogy untattatok, áttekertem. :wink: Mivel ti tök jót beszélgettetek, csak folytassátok! Tök szupi, hogy Lénus csak megette azt a tápot. Arca már rendeződik valamennyire?

Hihetetlen megváltás ez a fog(ak?) előbújás. Ma is csak kétszer keltem éjjel és negyed 9-ig aludtunk! Á, olyan kisimult vagyok, hogy csak na! :P Azért megyek és főzök egy kávét. Meg kiszívom mindkét gyerek orrát. Tüci hiába gyógyult meg elvileg, úgy horkol, mint egy viziló. :roll: Az a baj, hogy nem hajlandó infralámpa elé ülni. :cry: Nem tudom, mit találjak ki neki.

Kép
Kép
tinu
 
 


Dóri!
Írtam neked püt,de lehet hülyeséget írtam...mindjárt megnézem...Szóval a Bakáts téren lesz akeresztelő!!!!


Amúgy szép jó reggelt mindenkinek!Milyen szép ez a vasárnap reggel,máris vasalással kezdtem a napot! 8)

annus11
 
 


reggelt!!!

csajok az normális hogy enyimLili 4kor megeszik egy üveg 190gros kummi-tököt, rá 70ml teát, de egy óra múlva as ciciket csomagolja ki ha mellé fekszek? hogy lesz ebből szopikiváltás? :roll: :?:

nem hiszem hogy nem lakik jól 260gr kajától...

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki: a tea nem kaja. És miért akarod kiváltani a szopit? Amúgy nem biztos, hogy enni akar.

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus! Köszi, hogy szóltál! :) Sajnos ma sokkal izgibb programom lesz (bocsi, Ancsi), mert galád módon hajat mostam tegnap: ma FÁJ a fülem... Szóval mennem kell a fülészetre. Jippppíííí! Pedig azért vasárnap más szokott lenni a program... :roll: Sajnálom. És csak délig van orvos a kórházban, szóval most kell menni, ki tudja hányan vannak, stb... Na, ennyit rólam. Ez a hülye fülem már abbahagyhatná...

Nagyon csini Pumuklii meg Inci is! :)

Anikó, az hogy van, hogy most volt gyulladásod? Vagy az nem volt? Az nem csak az elején szokott lenni? Jaj, nemakarom... :?: Azért remélem, te már jól vagy!

Anita! Mikor fogsz többet tudni? Drukkolunk. És kíváncsiak vagyunk... :) :wink:

Adraci! Ügyi AndrisMarci! :)

Szép vasárnapot!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


MI az a kummi-tök???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


dóri, burgonya-sütötök püré :lol:

tinu, muszáj legalább egyet délután mert annyira lecsappan a tejem estére hogy ha délután cicizik este nem lesz, tápit nem szeretnék, ha kihagyjuk a 4es szopit akkor este altatáskor lesz a kettőben annyi hogy ne kelljen pótolni...

ok a tea nem kaja :oops: igaz de ha szopizik akkor max 140-150et eszik, ebből meg megevett 190-et...

Lilinél furi lenne ha nem evésre kellene neki a cici, :lol: neki ezek kaják ,nem nyugigumik, 5 hónap alatt egyszer sikerült cicivelnyugtatni ergó i.sz. szoptatni...ha nem éhes nem kő csöcs :oops: 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Incike!

Ha nagyon gáz lenne, max áttolom rajta a gépet! :lol: :lol: :lol:
Csak vicceltem, de egyébként ha gondolod szívesen átnézem!?
Na megyünk mamázni!
Szép napot mindenkinek!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Niki: és mit csináltál, adtál még neki enni? Mármint kummi-tököt. :lol: Hát ha éhes még és nem akarsz ciciztetni, akkor csak ezt lehet, nem? :wink: (Én mondjuk úgy tudom "hivatalosan", hogy minél többet szoptatsz, annál több tejed lesz, dehát ti vagytok összenőve Lilivel már több, mint 4 hónapja, úgyhogy nem akarok beleszólni.)

Kép
Kép
tinu
 
 


hát adtam neki csöcsöt Tinu, sajna a minél többet szopizunk dolgo nekünk nem jön be, Lili olyan habitusú hogy ha nincs a ciciben nem hajlandó szopizni hanem üvölt és nem tudom mellretenni, ő nem hajlandó üres-féligüres-nem teli ciciket szívni, csak ha tele van...próbáltam hogy minden nyikknál csöcsrevele, de ő nem olyan baba, ha nem éhes akkor nem cicizik :?

Kép
Kép
mniki84
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?