Új privát üzeneted érkezett!

Na elkezdődött a cetlikorszak. :lol: Tücinél is volt, mikor teljesen mindegy volt, mit kap, a lényeg a cetli volt, rögtön azt kezdte el birizgálni. Most Csongit bűvölik el a cetlik.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu
ja, azt nem szabad levágni semmiről.

Netti
várjuk hát :-)
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Tünci édes pofikat vág!Csongi pedig csini a felsőben!!!Már Grétinek sem mindig mindegy mit is adok rá :D

Boró nagyon aranyos!Milyen nagy csaj!Hú,ma Apum vitt el hozzájuk kocsival.Hát Hanna bundazsákban volt a hordozóban,mivel anyumék kocsival 2 perc.Nem élvezte az tuti.

Annus ari a vonalzód!

Pumukli,Maja szépséges!Kolos pedig nagyot nőtt!!

Mesi köszi!A tortát anyu csinálta.Sima gyümitorta,mi imádjuk!

Hanna ma anyuék,üvöltött.Mindegy volt ki nézett rá.Lehet azért,mert kedd óta nem látott mást rajtunk kívül????Na de ide senki nem jön!Üzlet meg nincs ahová mehetnénk h néha embert is lásson :roll:

Most épp alszik.Picit próbálom húzni a pancsit,mert ugye nemsoká óraátállítás!

Böbi,neked akartam még,h esetleg nem e írnál nekem priviben a munkáról??Köszi

Szép estét!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

 
 

pumukli, en tok elveztem a koltozest,marmint faraszto de izgalmas :) megnezem ezt a halozsakot akkor elobe is milyen .. megprobalnam mindenkepp hatha elalszik benne :roll:

Anita, nincs semmi bolt? huhh :) lehet csak sok volt Hannanak mara :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,csak 1 önkiszolgáló van,de az is kb olyan 40nm.Vagy picivel nagyobb.Na meg kis pici élelmiszer bolt van több is.Meg egy vasműszaki.Meg 2 nagyon pici ruhás bolt,tele ronda rucikkal.Meg 2 kocsma.1 patika,ahol semmi nincs.Kb ennyi :roll:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, az kemeny! de nem hiszem h azert lenne amugy. Biztos csak nem volt vevo most masokra :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Aszta, mekkora nagy már Kolos, Boró és Csongi is, én mindig úgy elcsodálkozok, hogy hogy megnőttek már ezek a gyerekek :), de Lara tutira nincs ekkora :)

Anikó mikor lenne jó neked? mert mi pénteken úgy néz ki megyünk Érdre. Én mégsem vagyok még 100-as, de szedem a c vitamint rendületlenül :)

Lara, hogy nincs már rajta a terpeszbigyó, forgolódik ezerrel, oda-vissza, és már megette a tejpépet is, persze vizet nem sokat ivott, illetve mind a nyakában kötött ki, mindegy fél órára rá inkább tejcsit ivott :)

Annus neked iszik Izus vizet a pépek után?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Netti biztos!

Sapit ti milyet adtok a babákra????Mert ugye én elővettem ami maradt Grétiről meleg kötött,meg polár.De Hannira nagyok.Vagyis h neki oválisabb a feje,ezért nem jók neki.Anya ma venni akart neki,de azt a sapit is kerek fejű babákra csinálták,Hannának nagyon kinn volt a homloka belőle.
Ötletek???

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus, Tőled akartam kérdezni: így, hogy császárral szültél, nem veszélyes, ha korán jön a kistesó? Nekem azt mondták, hogy ha császárral szültem volna, a következő teherbeesésig kéne egy évet várni.
Vendég
 


Anita én eddig egy plüss sapit adtam Larára, de van polár is és azt fogom most már ráadni, de én a héten még le sem vittem a kiscsajt, hogy beteg volt :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sapka ügyben nem tudok segíteni, mi kerek fejű család vagyunk :lol:
Vendég
 


panndi mi is Lara itthoni nevei: golyófejű, bogyó :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Panndi :lol:
Nálunk Gréti és én kerekfejűek vagyunk,a többiek tojás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na megyek készítem a locsizást!!!!!


Többiek merre vannak????

Ja!Hétfőn és kedden drukkoljatok létszi!!!Munka van kilátásban!Majd szerdán leírom mi,ha sikerül,ha nem.előre nem tervezgetek,mert megint pofira esünk!! :wink:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Nemsokára én is szembesülök a problémával. Csongónak is lófeje van. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Anita drukkolok, hogy összejöjjön, egy kalappal :)

többiek sziesztáznak :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Hello,

ittitt énis, csak tegnap a férjem barátja volt nálunk, aki a kisfiunk 1 éves szülinapján házasodik és jött meghívni. :D Ő nőgyógyász és még este 10-kor is hívták a nők, hogy mi legyen akkor a hüvelygombával... :shock: :lol:

Szofi, ha mi Bp-re költöznénk, a férjem munkahelye fizetné az albérletet. Az jobb, mintha a saját pénzünkt költenénk hitelre, nem? 1ébként üdv Csani havernak! :lol:

Ja, itt vagyunk anyósnál éééééés nem ordít nála AM! :D

Volt nálunk délután Laci atya. Kicsit szétszórt, de jó fej. Azt hitte, hogy AM nem kórházban született :roll: Meg furcsán nézett ránk, hogy még nem volt egyházi esküvőnk. Mondtuk neki, hogy ne izguljon, lesz! :P

C&A-ban vettünk a férjemnek 6 nadrágot, nekem meg 1 kardigánt. Jó arány... :?

Jajj, Csongi, Kolos, Boró meg a többiek nagyon édesek.

Zsüci, a férjem gyerekkori barátja Egerben ügyész, nem ismered?

Kép

Kép
adraci
 
 


Jajjj, Csongit megzabbantom abban a halálfejesben!

Borónak de édik a pofizacskói!! És tényleg barnul a szeme.

Réka, írtam már tegnap direkt vastaggal, de ezek szerint elkerülte a figyelmedet, hogy Titeket viszlek eredeti terv szerint. Az a kérdésem, hogy mikorra tudtok a Kosztolányira érni. Meg azt is írtam, hogy a buszon biztos átadják a helyet, vedd az öledbe a babót, akár autósülésestül.

Trixi, mikortól lehet menni? Többiek mikor értek Trixihez?
Mi fél 10 után indulóképesek vagyunk.

Ma főztem, is sütöttem is. Megpróbálok a sütiből megmenteni a talira, de félek nincs remény...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Adri, naná, hogy jobb!! :D
Tinu, hogy lenne már Csonginak lófeje?! Tök sokat kerekedett!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


lányok a c&a-s kupon csak egy termékre vonatkozik?

adraci, jó lehet nődokinak lenni :), én azért soha nem hívogattam csak munkaidőben a dokimat :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Mi is kerek fejuek vagyunk,bar gondolom ezt mindenki eszrevette :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


tinu nálunk meg Éduának lett tök hosszúkás feje, még mindig 16 kg :), láttam múltkor volt róla szó, hogy ki hány kg-osan ment suliban, na Édua nem lesz sokkal több :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


En akkor hivtam amikor epp tudni akartam vmit,de hat gondolom azert fizettem neki annyi penzt,h ezt megtehessem, nem? :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Szofi: hát nem a testalkatától függ, hogy milyen a feje formája. Hosszúkás feje van, az apjától örökölte. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Lányok meleg vízben oldjátok fel a chamomillát? én ma próbáltam tejcsiben, sikertelenül, és úgy is adtam neki, hogy simán a szájában, de kifele jött mind inkább, nem szopogatta el, attól meg félek, hogy félrenyeli :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


még valami: szerintetek mehet a chamomillától a hasa?, már vagy 2 hete sűrű a végtermék, de ma 2x is híg volt, bocsi a részletességért :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Nos!
Maja,Kolos és Boró nagyon édesek!És tényleg jó nagy Kolos is na meg Boró is :shock:

A vonalzón a pillangó számol,nem a madár 8)

Sapkában passz,nekünk óriási kerek fejünk van...

Tesó:hát a dokitól megkérdeztem,azt mondta h januártól lehet már,mivel most már november lesz,elsőre meg úgyse jön össze,így szerintem nem gond.Amúgy mire nagy hasam lesz,addigra simán letelik az 1 év! :wink:

Kupon csak 1 ruhára vonatkozik,de 2 db van benne!Egyik páros,másik páratlan hónapban felhasználható!

Anita!
Drukkk++++++


Sdri!
Mikor dől el h jöttök e Pestre???Örülök h AM nem sírt már!

Nekünk esti program:levágjuk egymás haját :lol: :lol: Apa félig kész,csa most várjuk h elaludjon Iza....félbe kellett hagyni mert fürcsi meg kaja jött neki,de most meg nem alszik el...igaz nem sír,de így nem esek neki apának(mármint az ollóval)

Aztán levágja az én hajam is 8)

Iza cicit kap szopi után...nem mindig akar szopcsizni,de van h tök sokat szopizik...változó nagyon!

annus11
 
 


Én bogyókat pici lanygos vízben oldom fel,kavargatom és oda oda nyomkdom a pohár falához!Hamar szétolvad így!

annus11
 
 


Ildi, nemtudom, nalunk nincs hasmars. DE! kis vizben siman fel lehet razni.. en cumisuvegbe beledobom,felrazom,aztan megissza.. 2percig razom kb :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus, nagyon cuki lett a vonalzod tenyleg!!! es mindjart fel eves Iza :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


köszi, megint fürdethetem egyedül a gyereket :(, férjem még anyósnál, vagy ki tudja merre, mert tőle már híradó után eljöttek :(

Jó éjt!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!Megvettük a kocsit. Pierre Cardin, piros-szürke, 8kg,nagyok klassz. Vásároltunk egész nap,nagyon elfáradtam.Majd holnap igyekszem jönni, bár de. főzök(borsóleves, krumplilángos, piskótatekercs) aztán du családi nap.Meg meg kell csinálnom a szakdoga külsejét is.Szóval nem tom mikor jövök. :roll: Remélem mindenki jól van.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Én nem áztatom a bogyókat. Beborítom a szájába, oszt annyi.
A talira 9 után jöhettek bátran, mi úgysem alszunk annál tovább. Macit el kell vinnem az oviba, utána fogadóképesek vagyunk!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ja! A kutyámat elpasszoltam arra az időre! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


trixi igen én is beraktam a szájába és csak úgy jöttek is kifele a nyálával :)

mau Lara is 4 nap múlva már fél éves, rohan az idő :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Fruzsit eddig Zsófi Hugi babának hívta, ő találta ki ezt :) Ma Fruzsi ruhában volt, nem nadrágban. Zsófi ránézett és közölte: KISLÁNY :D
Vendég
 


panndi, jujj de édes :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi, ohhh, de rohan az ido istenem... nemtunt fel,mert a vonalzod nem pontos ugye :D kesz nagylanyok mar :wink:

Zsofi :lol: :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Fél évesek, durva :shock:
Vendég
 


Meg csak most szulettek....... :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


mau igen, és még mindig nagyon él bennem, hogy tavaly ilyenkor is meg voltam fázva és hogy féltem, hogy elveszítem, mert barnáztam mikor köhögtem :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


szerintetek mikor kell lentebb rakni a kiságy fekvőrészét? nem akarok meglepetést, hogy elkéstem vele :), már most is nagyon felette kukucskál mikor hason van :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildiiii, felejtsd el!! mar csak rossz emlek!! semmi tobb :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti! Köszi a linket! :lol:

Nekünk kedd reggel fényképezés van az oviban, csak utána tudunk menni a talira.

Tinu! Olvastam, hogy az éjszakai ruhás levelezésünket átugrottad, valahol a közepén írtam, hogy holnap este lesz MT-om, Gremese elhozza nekem, úgyhogy nem megyünk az Ergoért. Köszönjük a felajánlást. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hali,

várom, h vége legyen az aukciómnak :)
Remélem, mindenkinek szép napja volt :lol:

Boró nagyon zabálnivaló! Olyan kis kíváncsi sajtkukac lehet ő is :P

Lányos mamik téli szett esetleg:
http://www.vatera.hu/sapka_sal_kesztyu_ ... 92153.html

KépKép

Kép
hase
 
 


o Csilla, en mar beszereztem :lol: jov heten varom h megcsodalhassam!! de tuti nagyon :D

Reni, Mira hany kg? ha nem indiszkret a kerdes :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ja,megkaptam a cicas overalt!!!!!! nagyon cukker,de amugy nem tul vastag, sztetek eleg?

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti! Nem tudom, utoljára a 4 hós oltásnál mérték, akkor 7600 gramm volt, mint Boró.

Kép
Kép
g_reny
 
 


milyet szerváltál, Netti?

hát az overáll melegségét látatlanba nem mertném osztályozni :roll:

KépKép

Kép
hase
 
 


Mira itt csücsül az ölemben, nem akar aludni.

Netti! Szerintem elég lesz az overáll, aláöltöztetsz+ betakarod ha kell.

Kép
Kép
g_reny
 
 


mau a kedvedért megváltoztattam a vonalzót, csak éppen az Éduáé nem fér ki :)

Reny hűha nem semmi súlya van, Lara szerintem még nincs 7 kg, mondjuk így is nehezen bírom :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?