Új privát üzeneted érkezett!

Hali... Na, én kétszer keltem, f2 és 4, de csak átsprinteltem, benyomtam a cumit, és aludtunk tovább. Ezt még kibírom. De a szerda éjjeli randalírozás, na az nem kell több...

Sajnos Csani is egyedül lesz. 3 generációra viszamenőleg én vagyok a 4. generáció első tagja, így se az első, se a másodunokatesóim nincsenek abban a korban, hogy gyerek legyen... Hol vannak attól a 23 éves fiúkák??? Lányok meg 20-22 évesek, hát, nem lesz itt mostanában semmi se... Andrásnak van egy nővére, 35 éves, de ők meg megvannak a kutyájukkal, egyáltalán nem akarnak babát. :cry: Tesóm szintén nagyon fiatal, és nem az a korán férjhezmenős fajta, sztem 30 előtt nem fog szülni... Még Andrásnak van egy uncsitesója, akinél lehet valami egy-két éven belül, de annyira ápolják velünk a kapcsolatot, hogy ferl se hívtak, hogy gratuláljanak Csanihoz, nem is látták... Szóval maradnak nekünk a babanetes haverok, igaz Csongi, Marci, Marci, Bogi, Lénus, Iza, AM, Mira, Petya, Áron, meg mindenki, akit kihagytam...

Samut Isten éltesse, és Hannácskát meg Nóri babát is!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Tünci,Izus,nagyon cukik!

Na meg minden baba,de nem sorolom fel,mert félő kihagyok valakiket!
Tegnap éjjel olvastam vissza,de már fáradt voltam mire végeztem,így nem írtam.Pedig jobb lett volna,mert már mindent elfelejtettem...

Zsüci,jó h jöttél!!

Samunak boldog szülinapot!!

Hófordulós babáknak boldog hófordulót!

Mozza,h vagytok???

Nálunk jól telt az éjjel.Estefelé nyafisabb Hanna,gondolom jobban fáj neki akkor a kis ínye.

Annus,Izusnak ízlik a köles?

Böbi,nagyon szépek a képek!Csini vagy a bikiniben!

Mozza,Hanna sem ül még,csak az ölemben.Ha fogom a kezét,felhúzza magát,de ennyi.Sőt,lusta is,mert nem szeret forogni!!!Na de majd.....

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Csajok,
aki esetleg tud gyorsírni, meg jó a hallása... neten találtam meló, rögzített hanganyagot kell legépelni, ezért fizetnek. Van egy teszt, de sajnos én süket meg lassú is vagyok, nem sikerült :( :(

http://www.gepelo.hu/

emese1979
 
 

 
 

Sziasztok!

Szinte jó reggelt írtam le, de aztán rádöbbentem, hogy megint eltelt az idő...:) Épp a Babavilágot nézem, Csáby Bettina a meghívott. Nem semmi a csaj, elvégezte a jogi egyetemet, aztán a testnevelői egyetemet, bokszbajnok és van 2 kisgyereke. Ezt csinálja utána valaki... Egyébként idegesít, hogy egy nagy reklám az egész műsor.

Az éjszakánk annyira nem volt tutti, Babóka ébredt fél 12-kor, fél 2-kor, fél 6-kor és fél 9-kor. Mindezt úgy, hogy este tápszert is kapott, tehát nem éhesen tettem le aludni. Mindegy, még mindig jobb, mint ha játszani akarna.

Izus és Tüci is nagyon édesek, Annus nagyon szép ruhákat szerzett be. :)

Most megyünk apósomat köszönteni, szülinapra vagyunk hivatalosak, aztán babaúszás.

Réka

rekap
 
 


Sziasztok,

Hú mennyit irtatok az este óta.

Zsüci, a sajttorta nagyon finom lett és jól sikerült bár egy kicsit ösze esett.És annyira kőnnyü meg csinálni.
Most ép a lasagna sül a sütőben.Aztán leviszem a gyerkőcőket kicsit most jó idő van ahoz képest hogy eddig eset az eső.

Nálunk majdnem 3 év van a gyerekek kőzt, és szerintem minden csak neveltetés kérdése az hogy majd később milyen lesz a kapcsolatuk.Ez csak az én véleményem.

Ármin maéjjel 3 óránként kelt kajálni mert a cumi nem volt elég neki nem értem ilyet már rég nem csinált.

Iza nagyon csini és szép.Apa beszólásai nem semmik

:D

Netti, szerintem is vidd visza a pamperst cseréljék ki vagy vásárold le másra azért ez nem semmi.

Inci, jók a képek rólad és Marciról ténylg hasonlitanak de hát tesók.

:D

Tinu az uncsitesós képek is jók, na de Tüci nagyon szép és milyen huncut szemei vannak.

Dóri, Samunak BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

Hát Árminnak nem sok haja van az tuti és annyira nem is látszik az se ami van mert szőke.
Keresek egy képet milyen volt Jázmin 4 hónaposan, szerintem teljesen másak.

Jázmin 4 hónapos
Kép

Ármin
Kép

Megyek is mert felkelt kisebbikem.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Ági nagyon különböznek!Cukik!

Hoztam linket a Hanna tortaevéséről!Persze nem ette,csak rácuppant,épp a narancs ért a kis szájához!De élvezte nagyon!

http://picasaweb.google.hu/frankoneanita/TortaEves#

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Nem válaszoltam asszem Emese, te kérdezted, hogy milyen volt az éjszakánk. Csongó olyan 3 óránként kelt. Ez sokkal, sokkal jobb, mint az óránkénti. Sokkal kipihentebb vagyok.

Szofi: nálunk az a szerencse, hogy anyukám 2 másik tesója közel vannak életkorban, így az ő gyerekeik, meg mi a tesómmal elég közel vagyunk életkorban. Ráadásul nagyjából egyszerre kezdtünk el szülni, mindannyian jó későn. Ugye, én is 32 voltam, mikor TÜci született, a többi lány unokatesóm is nagyjából velem egy idős. A férjemnek is van egy unokatesója, akivel jobban tartjuk a kapcsolatot, és vele is szinte egyszerre voltunk terhesek. Szóval Tücinek van egy pár másodunokatesója nagyjából egy korban vele. SZerintem még pár év, és akkor fog igazából kamatozni a dolog, mert most még mindenki pöttöm. Ja, és a férjem testvére is most szüli a második gyereket, jövő májusban. Még lehet, hogy CSongorral (meg velem) lesz egyszerre a szülinapja. :P És a tesómék is próbálkoznak a második gyerekkel, de egyelőre még nem jön össze. :cry: Már csak az a feladat, hogy mindenkivel tartsuk is a kapcsolatot. Ezért is vágyom arra a kertes házra, hogy lehessen nagy partykat tartani a gyerekekkel.
De Csongó tuti szívesen lesz haveros társa Csaninak!!!! :D

Réka: ja, egy nagy reklámblokk az egész Babavilág. Én nem is nézem. :evil:

Kép
Kép
tinu
 
 


Ági
Persze, tesók. Az oviban Benjit úgy hívják az ovónők, hogy Kis Marci. :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Halihó!

Csak beugrottam, már anyuéknál vagyunk. Esélyem nincs visszaolvasni a háromszázmillió oldalt, amit termeltetek! :D

Böbi, fotókat raktál? Kereshetem majd őket...

Ah, Blanka hiányol :arrow:

Ildi, jövőhét? Meggyógyultatok?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anita,
Hanna tündéri! A torta meg nagyon jól néz ki, Te csináltad?

Iza cuki a kis szerkókban :) főleg, hogy e kedvenc hagymás rucim van rajta :) Mekkora az a ruha Annus?

Ági,
azta, mekkora haja van Jázminnak!!!! Gyönyörű volt már 4 hósan is!! Ármin is nagyion szép!

Na apjuk hazajött az Auchanból, mindig meg szoktam nézni a blokkokat, mert pl. Tesco rendszeresen rosszul blokkol... na mindegy, megütötte a szememet a környezetvédelmi termékdíj - 5 Ft/ műanyag, üveg, alumínium doboz, üveg után.. sztm jól ráterhelték a fogyasztókra....

emese1979
 
 


jaj igen,még mindig tiszta apja :lol:

Tinu!
Jó az új vonalzód!!!Nekem is le kéne cserélni a képet....Dehogy volt divatbemutató,csak a pléden fotóztam mindkettőt :wink:

Emese!
Hu,na már megint vmi..nekem is meg kéne nézni a tegnapi blokkot....

Anikó!
ne vedd személyeskedésnek,de meggyógyult a mellbimbód? :D Blanki még mindig kel éjjel??

Ági!
Hu,hát nálad nem lehetne megmondani hogy tesók! :shock: Jázmin milyen kis cuki volt azzal a sok hajjal!!!

Na Izusnak 3 uncsitesója van,2 éves fiúcska,és 2 lányzó(6 ill 8 évesek)Férjem 3 tesója még kisebbek,én másik 2 tesóm egyik nem akar másik még "kicsi" :lol:

Anita!
Most adtam neki ebédre gyümivel,szerintem fel se tűnt neki...bevágta ezt is :wink:

Réka!
jaj...lehet h Lilla megint vmi nagy változásra készül...lehet h szaladni fog 2 nap múlva? :lol: :lol: Bírod még?

annus11
 
 


Emese!
Ruci 6-9 hós!

annus11
 
 


Annus, cickót inkább hagyjuk! Nem kiharapva volt... Kaviccsá alakult tejci darabok, tű és némi szenvedés a címszavak... Tegnap este operáltam magam. :(
Alvás alakul, bár most szokjuk az új környezetet.
Jók a képek, Izus nagyon csini!

Böbi, láttam a fotókat, szuper lehetett, szép vagy! :lol:

Zsüci, visszatértél, helyes! :lol:

20 oldalt kellene elolvasnom. Jaj.

Inkább megyek, eszem vmit. :P

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Hát én is lestem reggel, hogy hogyan lehetett az éjjel 2 oldalt írni! :shock: Aztán rázizzentem, hogy a nagy része ruházás volt, úgyhogy áttekertem. :lol: Így nem is volt olyan sok.

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus: Tüci választotta a vonalzót, én meg a képet. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Anikó jó a jövőhét, este én is sz--ul voltam, de mára már jól vagyok, nem is keltem fel reggel fejni :)

Larának sincs már hőemelkedése sem, kapja még 2 napig esténként a fenistill cseppet.

Visszaolvasni tegnap nem volt időm, Éduát elvittem rockyra, aztán meg postán voltam meg este hulla lettem :(

Megpróbálok most, de lehet csak a képeket tudom megnézni :)

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


netti ez érdekel Téged is? mert én nagyon szeretném...de nem akarok izé lenni...csak várok a végéig...ezt akarom megrendelni a next oldaláról de így jobban jönnék ki... :oops: http://teszvesz.hu/show_item.php?item=767318362

Kép
Kép
mniki84
 
 


Lenne kérdésem nagy babákkal kapcsolatban (pl Dunakeszis csajok).
Ma voltunk játszóházban és Kolost anorákba öltöztettem, és bazi kényelmetlen volt neki az autósülésben. Mindenkinek még a hordozó van? A 9 kg-tól használható autósülés kicsit korai, nem? Legalább ülni kéne neki addig. Bár Majáé dönthető is. De az előrefelé néz már, és nem biztos, hogy annyira biztonságos lenne.

Másik. Hol vegyek extra vastag hálózsákot. Az 5000 ft nem túlzás érte?
pumuklii
 
 


pumuklii nekünk 0-18 kg-ig használható ülésünk van, ez dönthető is, de mi még elférünk a hordozóban :)

Lara nem hajlandó átszokni a nagyon cumira alvásnál, még mindig az újszülöttes jön be neki :)

Ma nem barátkozik a kanállal :)

minden baba gyönyörű, dehát ezt már elmondtam párszor :)

megyek fejni és főzni :), lassan felhagyok az előbbivel, csak még ki kell tervelni, hogy hogyan :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok,
gyors bekukk bevásárlás és ebéd után.

Pumukli, szeretnék segíteni, de Gergőt (rá illik a nagy baba megnevezés :wink: ) még nem szállítottam anorákban, és most még pont jó a 0-13-ig ülés neki. De hamarosan rá fogok sztem én is jönni, hogy kényelmetlen neki... Viszont mi most még nem cserélünk, max egy réteget kiszálláskor még ráadok, ha megyünk vhova, mert az autóban meg úgyis elég meleg van, télen is.


Mi nem használunk hálózsákot, de megrökönyödve láttam több helyen, h elég drágák. Ha mindenképpen újat akarsz, akkor talán nem drága az 5ezer pénz, de esetleg körbenézhetnél a licites oldalakon, hmm? Vagy felhasználhatod a CundA-s októberi kupont.

Amúgy milyen méretet keresel?

Most jövök a C&Aból, végre találtam G-nek 80-as pihepuha jó meleg macisapis anorákot, és 6,000 helyett a kuponnal csak 3,000 volt. Juhéj
:D

Mozza, Esztó és többi kisbetegek: remélem, gyógyulóban!!

Szép napot:

KépKép

Kép
hase
 
 


Jaj Izus nagyon aranyos!

Tinu, a blogból hiányoltam másodjára azt az édes elmosolyodós képet Tüciről: de megtaláltam a vonalzódon! :wink: :lol: :lol:
A srácok a képen: nem egy fiúcska??! :shock: Mindenesetre nagyon helyesek :P

KépKép

Kép
hase
 
 


Bezzeg éjszaka leveleztek, most meg sehol senki ??? :-) Szinta 0-24 órás fórumunk van.

Tinu
sógoromék is Úrhidán építkeztek, van még pár eladó telkük is.

Böbi
Tök csini vagy bikiniben is.

Trixi
és gondolom ingatlanirodától jöttek. 1 milla alkudozás, aztán még a jutalék...
Én is reális áron raktam fel a mienket (egyik szembeszomszéd nemrég adta el). Szerintem ha 20-ért pakolom fel, akkor senki sem kattint rá. Az is komolytalan. Csak azért, hogy 10-20 %-ot tudjanak alkudni??? Max nem kel el egy hónap alatt...
pumuklii
 
 


Csilla
az a baj a licitálós oldalakkal, hogy vastagnak, meg télinek mondja a hálózsákot, de nem az. Már vettem így Majának, annak látszott. Találtam egyet a babaszobán, azt ismerem, tényleg vastag, csak nem válaszol a csaj. Jöv hétig vennem kell, mert kiköltözünk a házba, ott nem lesz ilyen meleg.
pumuklii
 
 


Pumukli: az apósomék melletti telken épp most építettek fel egy házat - eladásra. Nem a sógorodék voltak? Petőfi u. :) :wink:

Most jöttünk meg, voltunk Deichmannban, meg Kikben. Elköltöttem már megint 6ezer forintot és nem vettem Tücinek bélelt cipőt, meg meleg nadrágot. :oops: Viszont vettem Csonginak téli sapit, kesztyűt, tutyit, halálfejes kardigánt (arról majd teszek képet :lol: ), Tücinek csitt-csattokat, meg benti cipőt (erre közölte, hogy nem tetszik neki :twisted: - aludt, mikor rápróbáltam a lábára a boltban).

Kép
Kép
tinu
 
 


Kép
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


Tavaly ilyenkor még olyan jó dolgom volt, hogy TÜci nem szólt semmit arra, amit vettem neki. Felöltöztettem saját kedvemre és nem válogatott. Úgyhogy lányos anyukák, most élvezzétek ki, mert eljön az az idő, mikor hiába tetszik meg nektek valami, ha a kedves jányotok közli veletek, hogy ő ugyan azt fel nem veszi. :lol:
A másik új szokása a banyapókomnak, hogy ha Csongit fényképezem valami miatt, akkor őt is kell (a gép elé is áll), de válogatott csúnya arcokat vág direkt. Na majd teszek fel a blogra válogatást a banya-arcokból. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Anita Hanna szépségeg :). Lara a csokira cuppant rá, mikor büfi közben én nasiztam, egyszerűen amikor a számhoz vettem ő is rácuppant :) :oops:

tinu Csongi nagyon vagány :), a lányokkal meg már csak így van az öltözködés, Édua is akaratos tud lenni, és tényleg nem veszi fel, ami nem tetszik neki és pl mostanában harisnyát csak szoknyával hajlandó felvenni, de pl tavaly meg eleinte fel sem akarta venni a harisnyát, ez van :)

Most pihenhetnék, de még mindig nem főztem :(

:arrow:

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Tinu
de, Petőfi S utca, amerre ők vannak ott még sok az üres telek. De ők nem akarják eladni a házat :-)
EGy hosszú telket vettek, amit felosztottak több kisebb telekre és az egyikre építettek, a többit el akarják adni.
Amúgy mellettük van sok új építésű sorház.

Na, megvettem 2300ért ugyanazt a zsákot a babaszobán, amit kinéztem ma 5000-ért a kenguruban :-)
pumuklii
 
 


Pumukli: akkor az az utca másik része, de közel az apósomék telkéhez. Kicsi a világ tényleg. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


na itthon..

Niki, nem kell megkerdezni, vegyed vegyed meg a kiccicceset, tunderi :D

pumukli, milyet vettel vegul? nekunk olyan van ami a babakocsihoz illik vagyis azzal egyutt vettuk. Arra nagyon mas szinut nemtudok venni,mert tobb szinu es csak az passzol bele. Persze rohadt draga volt. 20e asszem. Es azt se tudom eleg meleg e?
Amugy ilyen hidegben mit erdemes,labzsak plusz kocsikabat? vagy overal es nem kell labzsak? gondolom egyutt a ketto eleg telen,nem? :roll:

Hozok par kepet Bororol hamarosan,lett egy mosolygos is!!!!!!!! el sem hiszem, kocsiban csinaltam rola par kepet,amig vartuk Gabit, szornyu amit muvel az autosulesben.... par percig elvan,aztan olyan uveltes h 3x megalltunk, utana ki kellett vennem,de nagyon lassan mentunk mert total dugo volt.. ahh..
nagy problema ez,a pulcsit is le vettem rola,mert alig fer bele es sehogy se kenyelmes neki........ :?
de megjartuk igy csepelt,erzsebetet.. egy orokke valosagnak tunt :!:

Csongi,halali :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 



Netti
Kép
maumau
 
 


Na itt!
Ahhoz képest h nyugis napot akartunk,beállított anyósom...aztán jött uncsitesóm is. :lol:
Holnap meg menni kel apának foci cipőt venni...ezt ma adta a tudtomra :roll: Szóval meglessük Lócit aztán irány az europark!Magamnak ott tuti nem kapok semmit :roll: Nem tom hogy lesz ruhám...de szeretnék fogyni,szóval lehet h nem is baj ha most nem veszek...nagyon kéne akarnom és akkor 1 számmal kisebb cucc is jó lenne...vagy veszek 1 nadrágot és amíg nem férek bele addig tornázok :lol:

Csongi nagyon édi!!Én nagyobban láttam ilyet!

Ja és a Mester utcán megint nyílik egy turi,ez itt van a mi utcánkhoz közel,egész pontosaban még a köv utcáig se kell elmenni!És itt hétfőn vannak új cuccok,aztán minden nap csökken a kilónkénti ár!Pénteken már csak 700 Ft körül van kilója azt hiszem....egyszer így vettem egy pulcsit Izusnak még Szolnokon,70 Ft voltNEXT az is,és hetven!!!Ftér :lol: :lol:

Na töltögetek addig is h legyen mire tornázni! :wink:

annus11
 
 


Annus: nagyon szép ez a ticker!

Kép
Kép
tinu
 
 


Hoztam par kepet :roll:
Sok leszek tudom :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

asszem lathato h barnul a szeme :wink: apja lanya :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus: viszont a szám nem stimmel. Vagyis a madárka nincs jó helyen.

Kép
Kép
tinu
 
 


Netti: jók a képek! :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


na megneztem blogot, hat jot mosolyogtam Tuncin :lol: Nagyon edes pofakat vag :lol: Alig varom mar h Boro is ilyen nagy lany legyen, persze tudom,h akkor mar nem fogja hagyni hogy oltoztessem :( anyum szerint en rendszersen a legszornyebb ruha kombinaciokban akartam oviba menni :roll:

Nagyon megtepett ma Boro :shock: total imadja a hajat... es meg most is faj!

Tinu, mikor Csongot a hatadra teszed, a hajad hogy van?

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti: mikor ergóba teszem, akkor a fejem tetejére van gumizva a hajam. Szerencsére nem éri el. De ha hordozókendővel kötöm fel, akkor eléri és nagyon tépi. Amint megkaparintja a hajam, vagy tépi, vagy azonnal viszi a szájához. Tiszta hajfetisiszta Csongó is.

Kép
Kép
tinu
 
 


Netti
hálózsákot vettem :-) Lábzsákot 1 hónapja, azóta sokat használtam lenn a kertben. Aludt benne nagyokat Kolos.
Rólad se láttam még mostani képet, asszem, csak régebbit. Persze Boró egy tünemény :-)

Én is dobok 2-t:

Kép Kép
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Jajjj, ideértem ám! :)

Mit is akartam..

Jaj, ugye azt írtam, hogy éjjel felébredt Fruzsi. Dehát ugye ő sosem szokott, nálunk Zsófi az éjszakás :D Szóval hallottam, hogy valaki sír, átbotorkáltam Zsófihoz, húztam le róla a takarót, ő meg békésen szunyált alatta :lol: Aztán rájöttem, valószínűleg a másik sír :lol:

Ma meg pólusban voltunk, felszerelkeztünk télre mindenféle ruhával :)

pumukli: ha Fruzsi be van öltöztetve, ő sem bír mozdulni a hordoozóban, de amíg nem ül, nem akarom átteni másik ülésbe. Majd meglátjuk :roll:
Vendég
 


Nekem is van kendo,de nagyon maceras egyedul sztem. Kivancsisagbol felkotottem... hat szornyen megtepett es nagyon elvezte........ aztan rakotottem Gabira, na ott nincs sok mindent tepni,de azzal is probalkozik :D
Rengeteg hajat szedek ossze a foldrol a kanaperol.. hullik is azert,de nem ennyire...........

Netti
Kép
maumau
 
 


pumukli, jaa , akkor muti lecci milyet vettel ha meleg, mert nekem is be kene szereznem, annyiert meg nagyon megerte sztem! :D

Panndi, nagyon komas lehetsz ejjel, eszembe jutott mikor a ferjed labat akartad megszoptatni,ezen azota is jokat rohogok :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


pumukli, + Maja nagyon csinos :) Meg Kolos es te is :)
hol voltatok?

Netti
Kép
maumau
 
 


Pumukli: azta mekkora Kolos! :shock: Maja meg nagyon csini.

Netti: az ergó alacsonyabban tartja a gyereket, és nem éri el a hajad. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Netti
hálózsákot mutassam vagy a bundazsákot (lábzsákot)?
pumuklii
 
 


Nekem az a gondom ezzel a hordozoval,h ha beoltoztetem Borot akkor o jobban nyuglodik mert alig fer el.. ma pl a pulcsit le kellett rola vennem, ahogy latjak nincs rajta,mert ugy mar nem volt kenyelmes neki....... na de igy mi lesz telen? kis felsoba nem nyomhatja a kocsiban azert... nem?

Netti
Kép
maumau
 
 


halozsakot! a bundazsakot lattam multkor kepen, jo melegnek tunt! :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Játszóházban voltunk, az a fajta mint ami a pólusban van. Kihasználjuk az utsó hétvégénket.
pumuklii
 
 


Hu tenyleg, jovoheten mar koltoztok is! varjatok mar?

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti
ez a fajta. EZ tényleg jó télre.
http://www.kengurukid.hu/kidshop/index. ... =02940_099
pumuklii
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?