Új privát üzeneted érkezett!

egy biztos, nem fugg attol semmi mennyi kulonbseg van a kora kozott ket tesonak :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Reni!!!!
Nem látod az idegenvezetőt?? Pedig kár lenne kihagyni :) :) (a blogban feltett képen van, ahol Iringó a pótnagyi ölében van, na onnan kukkerol a srác egy napozóágyról :) hehe

Böbi,
akkor jó ljártatok a hitellel, nekünk sajna CHF. Még mindig majd 25%-kal fizetünk többet, mint mikor felvettük.. :( mondjuk a válság mélypontján 40%-kal volt magasabb a részlet.

Tesódat sajnálom :( Drukkolok, hogy mielőbb sikerüljön Őt elhelyezni jó helyre!!!

Annus,
ja a fű egyik végét Bogi, másikat Steve rágná :) elég sokat szoktam gondolkodni ezen, egyik percben jó ötlet,másikban borzalmas. Anyumékat imádom, de együttlakni vkivel nagyon más... plusz még öcsém otthon lakik, bár ő túl sok vizet nem zavar, néha megjelennek a cimborái iszogatni :lol: :wink:

emese1979
 
 


szegeny Lenus, a vizholyagos ujjacska nagyon rosszul hangzik.. :? szopizastol lett?

Netti
Kép
maumau
 
 

 
 

Zsüci!
Nagyon felnézek Rád, amiért tudtál netmentes hetet tartani :D
Húúúúú, nekem nem menne, pedig rám is rám férne.......főleg ebay és teszvesz téren......

Netti!
Borónak boldog 5. hónapot és gratula a felüléshez, ügyi kiscsaj!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi
Nem gáz. Én dettó ilyen vagyok. Engem is bazira zavarna, ha együtt kellene laknom a férjemen és a gyerekeken kívűl még mással is, akár közös telken. Az azért már nem olyan mintha külön lennénk mindenkitől.

Kép
Kép
incike
 
 


Netti!
Gondolom igen :(
Fiúk is szopzták az ujjukat, de nekik soha nem volt ilyen :(

Sőőőőt, Leon 2 napja ujjszopi nélkül alszik el! Mivel eddig alvásnál még szopizta sajna :oops: :oops:
Hát kíváncsi vagyok, lesz-e belőle valami, mármint hogy leszokik-e. :roll:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Böbi, én is nagyon drukkolok tesódnak!!

Hát, én is áldom a férjem eszét, hogy ragaszkodott hozzá, hogy 5 mill legyen a Ft hitel, és 2 a CHF. Én kb. fordítva akartam. De kivételesen hallgattam rá, és a legjobbkor...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Barbi! Köszi. :) Holnap lesz fent egy 80-as. Érzem, érzem. :lol: 8)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sztem el lehet azert kuloniteni teljesen, kerites + 3meterre novo tujak! :lol:

Barbi, koszonjuk :P

en ebben a honapban nem vasarolok tobbet,asszem :D

megy egy dolgot megszerzek,de ennyi.. meg jo h honap kozepe van :D

Netti
Kép
maumau
 
 


na ez az, vendéget nem tudnnk nyugodt szívvel hívni, igazából anyumék bármikor betoppanhatnának, stb... na mind1.

Barbi,
éjszakéra próbáld bekenni neki vmi cuccossal, Sudocremet pl lehet rá? Vagy ő éjszaka is szopizik?

emese1979
 
 


Reni
7. érzék vagy már hanyadik? :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Barbi, sztem ket nap eleg sok.. siman lesz belole! 18 eves korara csak kinovi :D

Reni, en vegul beszereztem egy 74est, ugy voltam vele h next mindig nagyobb kicsit.. sztem kihuzzuk benne :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Elmenek aludni. Leonka tök ügyi!Jó éjt, puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


na velem van a baj, de pl. ebben mi kerül ennyibe?? nem is szép annyira...
http://www.teszvesz.hu/item775064010_ne ... j_104.html

emese1979
 
 


Na kikaptak a Brazilok!Végre,olyan uncsi h mindig ők nyernek :lol:

annus11
 
 


Emese! Ja már lááátom!!!!! Tényleg jó pasinak tűnik, bár a fél arcát betakarja a kezével. Hogy te miket észreveszel! :shock: Ejnye-bejnye kispofám! :twisted: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Nekünk nincs lakáshitelünk, csak kocsi, meg egy személyi, de mind a kettő chf......a kocsira most szerződést módosítottunk és marad a havi fix összeg, csak nő kicsit a futamidő :?
Minden esetre ez még mindig a jobbik rossz, mert végső esetben a kocsit el lehet adni, ha nem bírjuk fizetni.

Nekünk is van telkünk a 3. ker-ben ugye, de én nem szeretnék építkezni. Tök jó, hogy hétvégén kint vagyunk, megvan a kert, friss levegő a gyerekeknek is, de utána olyan jó bejönni a városba. Szeretek itt lakni, max. egy-két utcával arrébb költöznék, nem itt a Körtéren. Hétvégére meg jó a telek.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Emese.. mindig a markat kell megfizetni :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese, Emese :wink:
A márkát is meg kell fizetni. Ne a minta szépségét nézdd, hanem a márkát.

A pasiból meg nem sok látszik. Bár nekem ez a típus nem gyere be.

Kép
Kép
incike
 
 


Emese!
Szerintem ha felriad, szopival alszik vissza. Nem tudom, de reggel, mikor megyek ébreszteni, már a szájában van a keze. Majd holnap bekenem, ha fent van.

Ja, teszveszen csomószor el vannak szállva az árak :evil: :evil:
Ezt a szettet sale-en tuti 5E alatt megkapod........

Reny!
Oké, figyelem :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Incike! Nem tudom hányadik, de érzem. :lol:

Netti! Én azért nem mertem, mert nekem meg kisebbnek tűnik a Next, mint az átlag. Mirára a 6-9 hós farmert alig bírtam felhúzni. Jó, hosszban fel kell hajtani, de a dereka valahogy kicsi. Vagy a gyerekem díjbirkózónak készül és hátra gyúr? :wink:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Böbi!
Most nézem, hogy a csajoknak egyforma tündéres kardijuk van a repülős képen. Na ilyen kardija Lénának is van :P
Csinik :wink:
Meg te is az vagy a bikinis képen :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Reni,
nincs itthon a macska, cincognak az egerek :)
kutya meg már horkolási fázisban...

Netti,
ja, de ennyire? :lol:

emese1979
 
 


Reni
Én gatyákkal vagyok így, hogy 6-9 hós még jó rá. A kissebb már nem. Benji hosszra gyúr.

Kép
Kép
incike
 
 


Na sziasztok!

Ghána!!! Na jó!!! :wink: Jobb, mintha a Brazilok nyertek volna, sztem!

Csajok, nem tudom, hogy elment-e az az üzim amiben leírtam, hogy nagyon, de nagyon nagy sikert aratott a sajttortám!!! :wink: Így holnap a vacsivendégeknek gyártom a másikat! :lol:

Mindjárt visszaolvasok, de azt már leszűrtem, hogy Lénussal történt valami, egyem meg a kis ujjacskáját, gyógypuszi neki!

Na olvasás, aztán csicsis lassan!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Emese.. latod :lol: nekem nem kene annyiert az a szett :D

Reni, tenyleg? mindenki azzal jon,h nagyobbak,mondjuk ha logikusan belegondolok, Boro 5hos es a 6-9et hordja :lol: :lol: de mondjuk o mindenbol :roll: aztan belegondolok.. ha 1 eves korara 10kilo korul kell lennie.. olyan sokat mar nemhizhat,2 kilo korul :lol: szoval gondolom megnott es most majd megpihen kicsit. Holnap beszamolok milyen az overal :D (2200voltkikialtasiaron2700villamaron) 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Na ezt a sajttortát én is megsütöm már valamikor :P
Ha már mindenkinek így bejön :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


http://www.teszvesz.hu/item774155003_ne ... _polo.html
nekem ez tetszik nagyon,de meg korai

Netti
Kép
maumau
 
 


na ez pl. tök ari, nyárra milyen jó lenne, ha nem kicsi lenne :(
http://www.teszvesz.hu/item767303200_ne ... uttes.html

amit múltkor megnyertem farmer +póló szettet, egy ezresért, az is nagyon szép állapotban van, és szép amúgy is! Ki lehet fogni :)

emese1979
 
 


Netti!
Én a nem létező tündéres overállhoz már megnyertem egy sapi szettet :P
szóval most ebay-en olyan tündéreset hajtok, mint amit a múltkor belinkelt valaki :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi,nagyon egy az izlesunk! asszem Emese linkelte ide, azota azt hajtom mindenhol.......
es beszereztem hozza a sapit kesztyuvel plusz harit plusz bodyt plusz ruhat... :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese!
Az a szett Lénának is megvan, csak 3-6 hósban, most hordja :wink:
Mármint amit megnyertél :P

Netti!
Ezek az aspenes-ek nekem is bejönnek, de vissza kell fognom magam, nem gyűjtök 86-osakat még.......
Csak ha véletlenül turiban találok valami szupert, mert ott sokkal olcsóbb azért.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Most vesszük át az érmeket!!! Ez a Koman se semmi!!!! ezüstcipős... :D :D :D :D Szupi!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ez sem rossz helló kitty mániásoknak:
http://www.teszvesz.hu/item767320596_9_ ... _2009.html

emese1979
 
 


Netti! A macskás volt 2700 villámáron?

Emese! Férjed dolgozik vagy bulizik? :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Netti!
Nekünk body, polár ruci, kardigán már van belőle régen, sőőőőt egy kertész farim is van hozzá :P
Már csak az overáll hiányzik :P :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Reni,
szokásos pénteki sörözés :) de legalább előtte kiteregetett meg elmosogatott :) hehe, holnap meg lesz egy köre délelőtt az Auchanba :)

emese1979
 
 


Netti! Ez a cucc nagyon szép amit belinkeltél, csak drágán adja kicsit a csaj. Kabáttal király lenne, de azt írja, hogy az egy másik aukción van.

Kép
Kép
g_reny
 
 


a heten beszereztem almas szettet,2aspeneset,aztan a puha nyuszisat, a kantarosat :) azt a csodaszep mongol lanyos sapi szettet.. ket next csizmat rozsaszint egy drappot meg a drapphoz kabit.. szornyuuuuuuuuuu vagyok

Netti
Kép
maumau
 
 


3almas szettet az lemaradt. :lol:

Reni, igen :lol: 74es!
es tenyleg nagyon szep az a szett,de korai kicsit :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ja a tündéres overáll. Na hát Barbi ha nincs cicás, de van két tündéres (egy neked, egy nekem) akkor jöhet az is, mert gyönyörű!!!! :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Az almást láttam, amire licitáltál, de az 3-6 hós volt, nem?
Én is néztem, de az pont most lenne jó Lénára....
A drapp csizmihez milyen kabit vettél?
Nekem még ehhez a fehér pillangós dzsekihez kell valami lila csizmit találnom.....

És nem vagy szörnyű, én megértem :wink:
Vagy mind a ketten azok vagyunk................. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Emese enyém férj is a szokásos péntek esti kártyapartin...

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny!
Tündéres 80-as ugye? Mert én 74-est keresek Lénusnak....ő ugye kisebb.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi! 80-as. Talán van??????

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny!
Az van fent, majd meglátjuk, hogy alakul az ára.....

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


na én is inkább csak gyönyörködök ezekben a szettekben, aztán rájövök, h úgysem tudjuk kihasználni :) van 1-2 szebb kimenősünk, azt csókolom.

emese1979
 
 


Én is szoktam rengeteg cuccot figyelgetni, csak erősen kell szelektálnom, mert nincs "időm" (ugye értitek) megvenni ezt a sok cuccot. Úgyhogy ha rajtam múlna mindkét gyerekem csak extra Next rucikban járna meg valszeg lenn egy csomó felesleges ruhánk is. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Barbi,azt mostanra a vettem, a tobbi angyobb amiket vettem 80as asszem mind. de annak az almasnak nemtudtam ellen allni :oops: :oops: :oops:
meg vettem egy almas kukacosat! tudod amelyik fari nacis es felgombolhato a nacija.. na meg ahoz kardigant..
meg a pirosas rozsaszines almas ruhat bodyval meg kardigannal..
meg egy mellenyes aspenes szettet.. meg kantaros oves aspeneset.. jajj szep mind :oops: nem is sorolom mert amikor utaltam a penzt.. huhh
eszembe jutott h havi 10utalas ingyenes :lol: :lol: en meg mar hanyadikat utalom........
a drapp csizmihez ilyen kabit:
http://www.teszvesz.hu/item786148019_ki ... ak_98.html
meretben persze :P
egyebkent en leginkabb mar 80as meretueket veszek.. gondolom akkor mar fog allni, nem? ha nem akkor is, mostmar mindegy :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Barbi már izgulok. Mikor lesz vége?

Kép
Kép
g_reny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?