Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Kép
mist
 
 


Juhúúú!!!! Sikerült!

Kép
mist
 
 


És még egy, csak mert belejöttem :lol: .

Kép

Kép
mist
 
 

 
 

Mist, ezt csak neked! :lol: :lol: :lol:
Kép
zsu83
 
 


Natasa és Bebe nagyon édesek!

Mist: nagyon jó képeket csináltál!!! :shock:

Kép
Kép
andabella
 
 


Ladmon irigy vagyok a tali miatt :D én is szívesen taliznék veled de sajnos nincs tervben egy Kecskeméti út :? Édesek a babák! :D

Zümis :D :D :D tényleg bocsi bocsi! :D nagyon aranyosak a képek Mukiról! Jól beöltöztetted a fiatalembert! :D

Zsu83 nem is tudom... neked nem volt még olyan, hogy nem találtad a helyed és érezted, hogy valami történni fog? majd próbálom megfogalmazni és leírom neked... Hát látod a főnök ilyen... én meg már befejeztem az ingyenmunkát... ezért nem lett keresztelő... most keresztszülőket keresek... :roll: Örülök, hogy jól vagytok! Sajnálom hogy betegséggel ment el a férjednek is a szabi... :(

Budabo nagyon nagyon édes Füge! Úgy megzabálnám! :D Milyen gyorsan mászik.. gondolom elég utolérni! És ez a fejrázás :lol: :lol: :lol: Nekem még nem volt "szerencsém" mézet takarítani de nem is szeretnék.. a szép vázámat viszont kinyírta.... :? Autósülés... ebben nincs tapasztalatom úgyhogy nem tudom, hogy melyiket lenne érdemes megvenni...

Andabella jó utat! Vigyázzatok magatokra és érezzétek jól magatokat! :D

Mist nagyon helyes a kislányod micsoda szép kék szemei vannak!!! ! Mennyi idős a nagylány?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsu83 de édes Bebe is ahogy a szájában cipeli a bocit :lol:

Mist a lányom kérdezi, hogy a képeket ti csináltátok vagy fotós? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Andabella, köszi! :D

Millye, már éreztem ehhez hasonlót én is! :roll:
Remélem hamarosan sikerül a keresztszülőket kiválasztani, hogy megtarthassátok a keresztelőt!
zsu83
 
 


andabella,zsu:köszi! én nem találtam túl viccesnek..de hány ilyen lesz még.

millye:köszi. Debrecenben kezdte el a fejrázást itthon meg a dumálást, ja és a nyelvcsettintést. Mit adtál még Andrisnak amit elfogadott darabosan?

mist:nagyon jó képek!!! micsoda hurkás kis kezek, nagyon édes, tuti néha beleharapnék :oops:

Kép
budabo
 
 


Budabo én jót mosolyogtam Füén mert nagyon jól tudja magát produkálni! Sárgarépát, pulykahúsit, burgonyát, sütőtököt és pároltam reszelt káposztát is karfiolt. Mit csináltok hétvégén?

Zsu83 a próféta szóljon belőled!!! :roll: és ti mit csináltok hétvégén? :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Bogi: gondoltam rád... ma Efe pont azt csinálta a spenóttal, mint Füge a céklával. Kb. kétszer annyi folyt ki a szájából, mint amennyit lenyelt. Nem volt vicces egy idő után. :twisted: Sajnálom a mézkifolyást, na azt tényleg szép lehet feltakarítani.
Hogy ez a Füge milyen ügyes :shock: , azt a tempót ahogy mászik, meg a fejrázás, táncizás, nagyon tutti kiscsaj. :D

Én is visszaszívom már amit az előző oldalon írtam, hogy Efe nem ér utol... DE! Jót tett a séta, úgy begyorsított a mászással mióta hazajöttünk, hogy csak na. Na azért Fügétől még messze vagyunk. :)
És mostmár szinte csak mászik, a kúszás háttérbe szorult.
Séta nekem is jót tett, még a napocska is kisütött, semmi szél. Efe durmolt egy nagyot.

Mist: Natasa nagyon szépséges, ezek a szemek! :) Tényleg nagyon profik a képek!

Jó a kannibálBebe és kannibálNatasa kép is nagyon! :D

Na én meg Zsancynak hozok minnyá egy képet! :wink:

Kép
Kép
elif
 
 


Bogi, ma nem mentetek Ti se csavizni?

Millye, holnap anyósomékhoz megyünk, vasárnap még nem tudom, attól függ, hogy Zsolti hánykor ér haza, lehet hogy estig lesz! :roll:

Elif, köszi! :D
Mi csak az erkélyes levegőztünk, köszönhetően Apának! :evil:
zsu83
 
 


Ezt Petrának küldjük:
Kép
Ezt Fügének:
Kép
És ezt a mosolyt meg mindenkinek! Na csak addig mosolygott amíg nem akartam ráadni a kabit... Viszont mikor már a lépcsőházban voltunk abbahagyta a hisztit. :)
Kép

Kép
Kép
elif
 
 


Zsu83 olyan rossz, hogy pont hétvégén dolgozik a férjed... bár az enyém sem kivétel, de most szerencsére nem dolgozik hétvégén... (foci viszont lesz holnap délután) :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Elif A lányom üzeni hogy Efe Zabálni való!! :D Nagyon aranyos és csinos a sapija!!! :)

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Elif, Efe nagyon huncut a képeken! :D Ilyen előkénk nekünk is van, csak zsiráfos! :lol:

Millye, örülök, hogy a Te férjed most nem fog dolgozni, így is nagyon sokat dolgozik! :? Mentek valahova?
zsu83
 
 


millye:holnap megyünk "felnőtt" vacsira, illetve inkább délutáni program, Füge marad itthon. szerintem esti fürcsire jövünk haza, de még elválik. A kedvemért kagylós-rákos spagettit csinál a házigazda. Vasárnap nincs még program, lacus pedig itthon van,nem maszekol, nem dolgozik, tiszta fura :shock: , hétfőn oltás, aztán laci minden nap vagy maszek vagy meló. Max a csajokkal tudok programozni.

elif:a spenót is jól mutat kiköpve...köszi Füge dícséretet, lehet hogy a túlhordás ezt váltja ki nála. Mi nem mentünk levegőzni, mert hüle idő van itt.Annyira huncut mosolya vanEfének, zabálni való!!! Tuti csorogni fog a csajok nyála az oviban.

zsu:nem, apa ma is maszek, ami helyben topit jelent, és megy éjszakára. Múlt héten csaviztunk eleget, de remélem jövő héten már lesz séta idő, ja és van overálunk is. :lol:

Kép
budabo
 
 


millye:ténleg ti hétvégén? csavargás?

Kép
budabo
 
 


Millye: köszi:)

Efe nagyon édes!!!!!!!! Huncut mosolya van nagyon!! :)

Sajnos nem tudtunk még elindulni, mert a férjem még mindig dolgozik (elvileg pénteken 2-ig szokott...) :(

Lehet, hogy Mesi fürdetése után indulunk el, vagy csak hajnalban...de nem szeretek sötétben utazni...
Remélem Mesi bírni fogja.

Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


imádom a laptetőket!!!!!!!!! :lol:
Vinci mai alakításai: reggeli Ági fésülés:(még gyakorolni kell, de már a mozdulat megvan!)
Kép
juhéééééé! sikerült kiműtenem egyet a sinek közül:)
Kép
és akkor a porrszívóval ismerekdünk :) :
KépKép

Efe sapi csúúúcs!!!! Imádom!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Milyen helyes kis usankája van Efének!

Budabo: Én is nézegetem az autósüléseket. Mindenképpen 9-18 kg súlyhatárosat vegyetek az kb. négy éves koráig jó,mert a 36 kg-osok a kicsiket nem védi meg eléggé. Ha viszonylag új kocsitok van, akkor nagyon biztonságosak azok, amelyeknek isofixes alapjuk van,viszont ha régebbi az autótok nem érdemes ilyet venni,mert eléghúzós az áruk,és a biztonsági övvel bekapcsolva ezek is csak azt tudják nyújtani,amitaz olcsóbbak. Dícsérik a Maxi-cosit, a Römert meg a Concordot, de ezek nem olcsók.Én most ebben a modellben gondolkodom:
http://www.minimano.hu/termekeink/bizto ... 9_896.html

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Hát ez most Verus nem jött össze, de a képek szépségesek!

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Bogi, jövőhéten állítólag jobb idő lesz, én is szeretnék még menni csavizni, ha jobb idő lesz! :roll:

Andabella, mit dolgozik a férjed, hogy ennyi melója van!? :?

Vincinek bejön a porszívó látom! :lol:
zsu83
 
 


óó, nem én akartam laptetőre kerülni, hanem imádom , mert olyan édes babaák vannak fenn mindig!!!! :):) ez éppen bók volt egy kisasszonynak világító kék szemeinek!!!!:)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


ikverus:nagoyn jó képek!!

crocus:ez is nagyon jó, de az ára...jaja, nehéz menet lesz ez nekünk. Köszi az infót.

zsu:várom én is hogy kicsit még visszajöjjön az ősz, még akarok egy kis napocskát.

tegnapi szomszédolás,itthon babázás:
Kép

Kép
budabo
 
 


Zsu83, Budabo úgy volt, hogy megyünk a férjem tesvéréjékhez, de ma lemondták mert lebetegedett a bátyjának a felesége... :( délelőtt házimunka lesz nekem András a ház körül találta ki, hogy díszkövet fog ragasztani.... Délután András focizni megy mert bajnokság van és este mentünk volna a testvéréhez így ez kilőve.. én nem tudom mit csinálok amíg focizik....

Budabo jó programotok van holnapra! Irigy vagyok! :roll: Az jó, hogy vasárnap otthon van a férjed!!! :D KÉPEKET!!!

lkverus édesek a képek! A fiam is szeret a porszívóval játszani :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Budabo édesek a képek!!! Füge akkora mint a kislány mellette :shock: mennyi idős a kislány? Puszild meg helyettem is Füge kisasszonyt :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Bogi, nagyon aranyosak a képek! Látom Füge is felborítja a játszószőnyeget, Bebének is ez a legújabb szórakozása! :D

Millye, találjatok ki valamit Szandrával! :D
zsu83
 
 


Ohh, köszönjük a bókokat...

És lebuktam, mert az utolsó kettőt fotós csinálta... Majd teszek még fel, nagyon szép képeink lettek.

Bogi, hidd el, szoktam harapdálni a combiját (is) :oops: . Füge igazi vagány nagylány abban a farmerban.

Zsu, lehet, hogy mégis Bebe lesz natasa lelki társa? :lol:

Jaj, Efe még mindig csodaszép...

Millye, nagylány jövő hónapban lesz 8 éves, annyira azért nem nagy, mint a tiéd. :wink:

És Vinci jöhetne hozzánk is reggelente, úgy unom már a fésülést, copfozást... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mist 2009.10.16 19:22-kor.

Kép
mist
 
 


Zsu83 sajnos Szandrának is van programja... :? és ha ilyen idő lesz akkor nem szívesen megyek babakocsival sehova... :roll: de nem gond mert foci után elmegyünk valahova most mondta a férjem... akkor csak 2-3 órát kell kibírni... :D

Mist kíváncsian várjuk a többi képet! :D Nagylány már a tiéd is. :D Puska nálunk is ki van egy ideje készítve :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, csodálkozom, hogy még nincs használatban... :lol:

Kép
mist
 
 


Mist Öööööö ezt nem akartam írni, de már dúlnak nálunk a viharok.... :lol: nem egyszerű... de majd megtudod főleg, hogy nagyon szépek a lányaid!!!! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Mist, gondoltam mi is beszállunk a versenybe Natasa kegyeiért! :wink:

Millye, az a 2-3 óra hamar elrepül! :wink: :D
zsu83
 
 


Zsu83 az biztos.... addig babanetezek vagy játszok a fiammal :lol: vagy palacsintát sütök :D ma este sem lesz alvás mert a fiam elaludt ciczizés közben... pedig beszéltem hozzá... ha meg nem hagyom aludni akkor nyügi... épp örültem neki hogy időben fog aludnia ma is... :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Oh, nem is dícsértem meg a hordozós Alexet. :) Nagyon kis ügyi és találékony! Éa Kispasijaink tényleg hasonló fazonok. :wink:

Andabella: Volt egy altatódal, 2-3 mondóka (köztük Pista bácsi is :D ) és pár olya dalocska is, ami közben mozgattuk a Gyerkőcöket. Végén tombolós játék. Nem sokat ismertem a dalok közül, nekem is van mit tanulnom. :oops: Körülbelül 10 anyuka, 10 gyerkpc. Végén kellett fizetni, egy alkalom 600 Ft.

Fügcsi fantasztikusan fejlődsik, nagyon ügyes Kiscsaj! :D

És nem is tudom, hogy hűek maradjunk-e Hannához, vagy inkább versenybe szálljunk gyönyörű kannibál Natasa kegyeiért?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Micsoda házasítás megy már megint!!! Fügémnek bejön András,Bebe, Marcibogyesz,Bazsalikom,Efe,Boti...szóval minden topic baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Apa éjszakás, Füge ennek örömére olyan hisztit vágott le alvás helyett mint amikor kedden elmentünk vásárolni.Szegény anyum csak nézett hogy ki ez a gyerek, még hozzá sem akart menni, csak én kellettem, aztán nagy nehezen leküzdve...remélem marad is. Apa hugic módszert alkalmaz!


millye:holnap nem olyan hosszú egyedül, vasárnapra meg találjatokki vmit, én is fűzni fogom lacust ha jobb idő lesz vasárnap legalább sétáljunk, vagy Szentendrén együnk egy sütit...de már előre látom hogy nemet fog mondani :oops: A kislány aki mellett Füge áll Csillababa 16 hónapos és kg-ban fügével vannak egy súlyban. A kép picit csal mert vmivel magasabb nálunk.

zsu: jó kis szőnyeg. és a majom hasát üti?

julcsi:köszi. Zene bölcsi jó, felénk is van vmerre, de nekem olyan nagyon szerencsém van, hogy az egyik sétatársam az operettszínház kórusénekese és szokott szépeket énekelni nekünk. :wink:

mist: sejtettem, mi is harapdáljuk füge combját :oops: olyan jó és úgy élvezi és várja, és kuncog. :lol:

Kép
budabo
 
 


mist! gyönyörű fotókat csinált a fényképész! épp akartam is írni, hogy olyan művésziek, nagyon ügyin kaptad le a csajt, de hát....így könnyű! :lol:

millye! vinci eddig sírt, ha meglátt a porszívót :) de már tegnap is csak egy orrszívás volt, ma meg semmi, így elkezdett érdeklődni.....hát megmutattam a csodát :)

ma volt nálunk nap, elmúlt a szél is, jót sétiztünk délután!!! Én is várom a kirándulós, napos őszt!!!!

Füge baba nagyon csinike! És télleg akkora, mint az a "nagy"lány :) nem semmi..bár a hugom csemetéje is még 80-86os rucikat hord, és már 1 éves elmúlt, mi meg már majdnem 80-ast! :):)

ja, valaki kérdezte(asszem Kangu), hogy mekkora a télizsákunk, hát 80-as!!!! Vanm egy másik különrészes, azt még nm vettük fel, az 74-80as méret, a gatyarésze tuti jó, de a kabát nagyon nagynak tűnik...holnap azér felpróbáljuk...meg annak nincs tappancsa, és ebben a szeles időben jobb szeereteem, ha egyben van az egész gyerek :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ladmon: azért én is szívesebben keltem volna erre 9-kor, de sajna nálunk sem ritka az 5-kor kelés (vagy előtte), úgyhogy együtt érzek veled.
Zsu: igen, a vaterán lőttem neki, azért más szerintem a színe, mert régebbi széria (sajna nem énekel, de zenél).
Zvera: adj életjelet magadról! Jobban vagy már?
Verus: örülök, h Vinci füle rendbe jött.
Mist: szupi képek!
Andrea17: hogy vagytok? Nevelőapukád?
Jaj az az Efe mosoly szívdöglesztő.
Füge milyen gyorsan mászik, nem semmi és milyen édesen táncizik.
Vinci vigyori is cuki.
Szerelő Eszti és Barbi is édesek!
Muki is szépséges.
kreiszi
 
 


Ja, porszívó! Bogyó korábban félelemmel vegyes tisztelettel bánt a porszívóval, de Apa megbarátkoztatta, azóta minden nap legalább 10x-szer le kell csekkolni, hogy megvan-e, meg kell simogatni és kicsit meg is kell szerelni. A szülői ágyból (ahova bejöhet hancúrozni) reggel első útja mindig a porszívóhoz vezet... :lol: :lol: :lol:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ja, és akartam gratulálni a nagyon okos Barbihoz és irigykedni a kecskeméti minitali miatt! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT JULCSI!!!!! (holnap nem tudok jönni, ezért így előre - anyumnak is holnap van a szülije, szóval biztosan tudom, hogy ezen a napon csak szuperjó nők születtek ám!)

Tegnap nagy dolgok történtek velünk:
- evés-rekordot döntöttünk, nem gyengén: Adri megevett uzsira 120 gramm alma+kölespépet, és utána mivel folyamatosan tátogott, és más nem volt kéznél, még 120 gramm almát magában :D öröm volt nézni, ahogy falt :D (máskor egyszer 120-at se igazán eszik meg, nemhogy ennyit :roll:)
(cserébe persze ma ismét alig evett egész nap, csak szopizni akart, de a védőnő szerint ez normális, volt olyan babája, aki fogzáskor kizárólag cicizni volt hajlandó)
- Adri végrevégre elkezdett beszélgetni babanyelven!!!!! Tegnap egész nap ment a bababababa, ma már kombinálva vavavava, memebábá és hasonló szép szavakkal :D imádom hallgatni :D annyira édes, és ma valamiért veszekedett velem (asszem, nem vettem fel, mikor szerette volna), akkor is hangosan ezeket kiabálta, meg kell zabálni :D
Tomi szabin volt máig, hétfőtől sajna megint dolgozik majd, a hétvégére meg jönnek anyósomék... szóval szerintem hétfőn jövök majd újra.

Babaképek édesek :) nem merek neveket, mert tuti kihagyok valakit.
Na de egyet mégis kiemelek, akit ritkán látunk, de szerencsére most több képen is: Natasa csudacsudaszép!!! Micsoda kis Michelin-baba a pancsiban :lol:

Ladmon, akkorát nevettem Esztike tavalyi és mostani bundazsákos képén :lol:
Te tudsz úgy hajat mosni, hogy ketten vagytok a gyerekkel? :shock: irigykedem, én mindig alkudozom Tomival, hogy mikor vigyázzon a gyerekre, hogy tudjak hajat mosni :D
Fejenállva cicizés :lol:

Efe nagyon ügyes, hogy ácsorog!!! (ja, és Elif, eleinte Adri is rongyláb volt állás közben) Hurráhurrá régi télikabát!!!

Julcsi, egyedül lépcsőzöl babakocsival+gyerekkel? AZ komoly! Nagyon hipergyorsan gyógyul ezek szerint a lábad, ez jó hír!

Bebe édes lehet, ahogy követeli a sétát :D

Zümis, cukor az új avatarod!

Crocus, köszi a DM-infot!!! (én is mindig 25%-os kuponnal veszem a pelusokat)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Zsu: hát üzemeltetési szakszolgálatvezető a férjem közlekedési vonalon, elég sok beosztottja van, sokszor túlórázik és ügyeletes.. :(

Julcsi: köszi szépen, remélem hamarosan eljutunk mi is a zenebölcsibe és majd beszámolok, hogy milyen volt. Köszönöm hogy felhívtad rá a figyelmet:)

Sajnos nem tudtunk elindulni ma este. Fürdetés után ért haza a férjem és nagyon fáradt volt, ráadásul tegnap éjjel is bent volt. Nem akartam, hogy fáradtan vezessen, bár felajánlottam hogy vezetek én...de ő azért tapasztaltabb sofőr. Nekem két éve van jogsim és egyedül még csak 1x vezettem, Mesivel pedig még nem. Ráadásul esik is...talán hajnalban kipihentebbek leszünk.

Jó éjt, Andabella

Jó hétvégét!

Kép
Kép
andabella
 
 


ikverus: a méret néha tök hülén van, nekünk van 80-as kombi ami kicsi :D

kreiszi:na ezért tört ma a méz, mert gyors :shock:

julcsi:de helyes lehet Marci ahogy mindig megy porszívót nézni :lol:

stelly:gratula "zabagép" Adrihoz!

Kép
budabo
 
 


Stelly: képzeld ma úgy mostam hajat, hogy Mesit beletettem a b.kocsiba és odatoltam a fürdő elé. Előtte amíg mostam a szőnyegen játszott. A hajszárításra hoztam oda és nagy szemekkel figyelt, egy hangja nem volt. Szerintem tetszett neki:) Ja és nem ijedt meg, amikor turbánban megjelentem, sőt kinevetett:))

Kép
Kép
andabella
 
 


Ari lehetett Mesi, ahogy figyelte a ténykedésed :) nálunk ez nem megoldható, de sebaj, Tomi már megszokta, hogy vinnyogok neki :lol: ja és akartam neked írni, hogy jól teszed, hogy mostanában gyakrabban jössz! :wink:

KépKép

KépKép
stelly
 
 


ezt a hsz-t csak azért, mert az előzőt kétszer küldtem el véletlenül, de fölösleges, hogy kétszer ott legyen :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Oh, ez nagyon jólesett, Eszter!!! :oops: :oops: :oops: :D Köszönöm! Zabagép-dumagyáros Tornászbajnoknőhöz pedig gratula!!! (Ezek szerint bejött a gabonapép dolog Nektek is :) )
AnYósékhoz kitartÁSt és sok szerencsét, csak vigyázz, hogy milyen kávét főzöl Apósnak (bocs, hülye vicc)! :wink:
Nálunk mostanában a dajdajdaj megy némi bababa-val keverve. :)
Vicces, egy idŐben Adél is dajdajozott.

Andabella, nagyon szívesen. Mázlim van, kert nincs, de kultúrház van, ahova gyerekkel mondókázni, némileg elkocásodott testemmel pedig tornázni járhatok (persze azt most még egy ideig nem sajnos :roll: )...

Bogi, jó az új avatar! :wink:
Ja, cuki Marcus, szerintem ez amolyan nembéli sajátosság, ami már most kiütközik: porszívó és babakocsikerék a legjobb mulatság! :D

No jó éjt mindenkinek!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Millye, remélem már alszik Andris!

Bogi, sajnálom az esti hisztit! :( Remélem azóta nyugi van!
Igen, üti a majom hasát Bebe, ja meg a halat ráncigálja! :shock: :D
Nagyon jó az új avatarod, csinik vagytok Fügével! :D

Eszter, nagyon ügyesen evett Adri! De édes lehet ahogy beszélget! Nálunk most az el,el, el a sláger! :D

Andabella, jobb is, hogy nem indultatok el este! Jó utat Nektek holnapra, vigyázzatok Magatokra!
zsu83
 
 


hajat én úgy mosok, hogy vagy alszik, vagy nekem is babakocsiban a fürdőajtóban :):) És olyan vagyok, mint a villám.....hajszárítást imádja, icipicit odafújok neki messziről, és kacag, meg fújja a buborékokat :):)

Adri édipofa lehet, ahogy jár a szája :)

Andabella! jó utat!!!!
Ja Bogi, méretek téllek tök bénák néha....volt oylan 62-es, ami inkább 68asnak felet meg....meg van mos is olyan trikóbodynk, ami 68as...nyúlik a gyerekkel :):)áll. az angol ruha mértek nagyobbak az átlagnál, a franciák meg kisebbek.. a többi közte :):) nem tom van e benne igazság....már javarészt mindent Kina gyárt...
Magyar rucikban nem csalódtam még, az télleg a méretnél van :)

Most sül a kalács....gyerekek kikunyizták reggelire....nem tudtam nemet mondani, aztán ha már megígértem...de már sül, lassan kész, illata isteni! :)

Jó éjt mindenkinek!!! Küldöm az álommanókat :) Azért megtartomk egyet magunknak is! Szép 7végét!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Neméééér Stelly tegnap beelőzni!!

Azért keltem, hogy elénekeljem drága Julcsinknak a Boollldooogg Szülinapooooott!!!! Éljenéljenéljen!!! :D
És be akartam előzni Zsanit is!! :wink:

ladmon
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?