Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Én valamit nagyon elnéztem éjjel Winchi-nek nem is tegnap volt a névnapja hanem majd az enyémmel együtt lesz májusba.Kb éjjel 2-kor eszembe jutott.Most meg felkeltem kijavítani :oops:
Szóval bocsi :oops:
Vendég
 


Jó reggelt!

De jó képek!!! :lol:
Lara te jól lekaptad a pillanatot amikor a csajok főznek a konyhában Matyi meg bekukucskál az ablakon :lol: :lol: :lol:
Tünci a bálna megszólítást meg követelem magamnak, szerencsére csak egy képen látszódok de az is sok. Szösz meg Katinka ketten együtt könnyebbek mint én egyedül :cry:

Most láttam a gyerekéheztetős párost, na őket megtépném én is és közben ordítanék velük, hogy mit képzelnek magukról? :evil:
Hogy lehet ilyet tenni? Mennyit sírhatott az a pici gyerek?
Matyinál ha pár percet késik a kaja már égi háború van...

Lányok köszi a köszöntést de nincs névnapom csak május 24-én tudtommal...

KépKép
winchi
 
 


Lara semmi gond emiatt nem kell ám felkelned :lol:

KépKép
winchi
 
 

 
 

Anyany
Én leguggolni tudok, felállni nem, azt mindig csak kapaszkodva és 90 fokban nem tudom sokáig behajlítani a térdeim. Minden télen előjön. De nekem a futás vágta tönkre. Semmit nem tudok vele csinálni, várom, hogy elmúljon.
Én is 3 kg.-nál tartok, 19 héttel. Szerintem rendben van a hugid és még ezután jön majd a súlyfelszedős korszak.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Bálna megszólítást hagyjuk szerintem Tüncinek és nekem, mondjuk olyan február-március környékére..... :D :D Védetté nyilvánítom a logót!

Ma visszamegyek a rettentő exclusive cipő boltba a helyi plázába, ahol még nyáron vettem a szandálom és 3 hét után kiszakadt a talpából a hiper-szuper márka. Szeptember elején vittem vissza, blokkal, akkor azt mondták 15nap múlva értesítenek. Lassan már október közepe van, bár attól függ milyen naptár szerint számolnak, de nem igaz, hogy még ezen is gondolkodnom, rágódnom kell. Idegesebb személyiségemmel fognak találkozni.
És tegnapelőtt felhívtak a függönyöstől, hogy amit a nappaliba rendeltünk majd november végén jön, mert az az egy van kifogyva a gyárba és akkor gyártanak ha összeszalad a rendelés. :shock:
Most itt van két anyagminta és felváltva pakolom az ablakhoz, de egy előnye van, mindkettő olcsóbb, mint az eredeti, csak az úgy tetszett volna, de muszáj a függöny, mert ha ég nappal a villany a szomszédok belátnak. Nyáron ugye nem kellett még kapcsolni.

Nagyon tetszettek a képek, minden baba bele van merülve nyakig a játékba!

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok csajok!

Gyorsan jöttem reggel, hátha hoztatok képeket, és váááááááááóóóóóóóóóóóóóó.
Nagyon gyönyörű mindenki! Baba, mama, apuka, anyuka, és jajjjjdeeeeeeee kár, hogy mi nem tudtunk menni. Amúgy apa már itthon volt 2-re, úgyhogy ha Dorka nem lett volna beteg mentünk volna, dehát majd leközelebb.

tünci: nagyon-nagyon csinos kismami vagy, és látszik már a kis gömbölyödő gyönyörűséged is. :) Cíííííííííp vagy, és nem vagy bálna egyáltalán!

Nem is tudom felsorolni, milyen jók a képek, hát nagyon sikerült elkapnotok minden pillanatot, és látszik, hogy mindenki nagyon jól érezte magát. A Matyi házban kukucskálós tényleg nagyon szupi. Csajok hogy főzenek a konyhában! :) De Emmuli is nagyon édi a kis golyópályával, meg azzal a hosszú izével, meg Milu is a kis házikóban, meg Hannus a dömperben, meg a fess kis vőlegényünk igazi nagyfiú már, és Réka baba a mindig kis mosolygós. És Nati is nagyon kis édes csinos. Hát tünemények. :) Anyukák ti is csinik vagytok ám!
Látom a labdákat meg kellett kóstolni.

Nah, remélem a következő taliról nem maradunk le! :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


betti: rólad is képet! képet! képet, pocakosat!!!!!!!!!!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Matyi BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!

Réka, Boldog Hófordulót!


Szösz: megnyugtatásul közlöm, hogy a szobamérleg szerint Emma nem hízott szinte semmit az elmúlt egy hónapban!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem is értem...pedig most eszik egy papírzsepit :D
na megyek elszedem tőle :P

Ancsi kár, hogy nem voltatok...meg Sarmiék, meg Naspiék, meg Bezéék, anyanyék...amúgy szerintem kicsi az a hely...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

MATYINAK NAGYON-NAGYON BOLDOG 1. SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK! :D :D :D

Emma boldog hófordulót! :D

Nagyon jók a további képek is, Tünci várjuk a tieidet is! A mindjárt tüsszentős tök vicces! :lol: Bettiről is, pocakosat, kérünk!

Egyébként tényleg nem túl nagy ez a játszó, mert így még elfértünk, de ha még 4 baba,és hozzá 4 anyuka lett volna, valaki beszorul az ugrálóvárba! :)

A kilókkal meg szerintem ne foglalkozzon senki, mindenki úgy jó ahogy van. Én semmit sem teszek azért, hogy ennyi legyek, és én meg szeretnék több lenni, de ez van.

Anyany, te meg ne aggódj, én hasonló kiló voltam, mint a húgod, és összesen 13-at híztam, és Réka szépen megnőtt az én pocakomban is. :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Kép Tavalyi pocakos 15 hetes [/img]

Betti
Kép
betti0412
 
 


gyönyörű vagy Betti!!!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


betti!
ejha!
remélem a függönygond megoldódik!

szosz!
azért muszáj aggódnom érte.
úgy nőttünk fel, hogy egyfolytában aggódtunk egymásért
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(1év 4 hónap a korkülönbség)

gégéé!
papírzsepi? az nem hízlal! valami más kellene :lol: :lol: :lol: :lol:

winchi!
azért most is boldog névnapot, de majd másjusban is megisméltelm... :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Matyi, nagyon boldog születésnapot kívánunk neked!
Nőjél nagyra! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nagyon szép képeket tettél fel Lara. Szépek a babák és az anyukák is!
Tünci, Betti, szépek vagytok. :D :D

Lara, látom, a férjem nem lett volna egyedüli pasi, ez azért jó. :lol:

Gégéé, aranyos vagy, nagyon szívesen mentem volna, szerintem Lexinek is jót tett volna, de nekünk csak a hétvége lett volna jó, azt meg nyilván nem kívánom, hogy miattam legyen akkor a tali, amikor mindenkinek jobb a hétköznap.

Anyany, én 4,5 hónaposan 4,5 kilónál tartottam, aztán beindult a hízás szépen...A végére 15 lett.

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


lehet hétvégén a következő :D

Én ha most ráállok emmával együtt a mérlegre, akkor ketten 5 kilóval vagyunk kevesebbek, mint, amikor szülni mentem :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Matyinak nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánunk :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Kép

Rékának meg Emmának Boldog hófordulót :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Winchi:Matyi leellenőrizte hogy kész van-e az ebéd :lol:
Szösz meg Katinka együtt nálam is könnyebb :oops:

Betti:Már írni akartam hogy ez a kép nagyon tetszik :D :wink:

Beze:Az első kép Hannus szobájába készült Apa vitt minket de csak az ajtóig kisért meg oda jött értünk.Pedig mondtam neki hogy nyugodtan bejöhet senki nem fogja megenni.

Gégéé:Papírzsepi :lol: Hannus is mindig papírt eszik.

Ancsi:Hogy van Dorka?

Szösz:Mikor nézed meg az autót?

A gyerekéheztetős párost hazafelé hallottuk a rádióba :cry: Szegény annyi idős volt mint Hannus ,mit szenvedhetett :cry: :cry: :cry: :cry: Én nem is tudom mit csinálnék az ilyenekkel de nem élnék túl az biztos :x a védönőnek vagy gyerekorvosnak észre kellett volna venni :cry:
Vendég
 


védőnő, gyerekorvos...
ha nem viszik el hozzá a gyereket, nem nagyon látja.
az én védőnőm ahogy mentünk sétálni, még oda sem nézett, kb 5 méterre voltunk tőle.
a gyerekorvos meg...
családvédelmi? családsegítő? ilyenkor hol van? asszem ilyenek vannak az önkormányzatnál.
Vendég
 


tünci!
láthattalak ma a kaisersben fehérváron? kb 3/4 12körül?
mert ha igen, nem voltam biztos benne, nem mertelek megszólítani...
egy rózsaszínkabátos törpivel voltam... meg egy óriással, aki az apja...
Vendég
 


Nati boldog szülinapot!!!
Matyi boldog szülinapot!
emmának meg boldog hófordulót!!!
Vendég
 


Anyany:Hozzám mindig odajön a védönő ha összefutunk.Hannus egy éves kora elött minden hónapba eljött most meg 2 havonta jön.Úgyhogy hétfőn jön hozzánk.
Vendég
 


Drága pici vőlegényünknek nagyon sok boldogságot kívánunk születésnapja alkalmából!

Kép

Emma babának, és Réka babának pedig boldog hófordulót!!!

Kép

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Natinak is boldog első szülinapot kívánunk!!!!!

Kép

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Akkor a köv. tali legyen hétvégén, akkor mi is tuti odaérünk. :D:D


Lara: kösz talán már jobban, nem volt már hőemelkedése tegnap. Az előbb mikor letettem aludni melegnek éreztem, de nem akartam már lázmérőzni, majd ha felébred. Tegnap egész nap alig evett, de este bepótolta, megevett egy egész lekváros buktát, egy zsemle belsejét vajkrémmel, rá egy üveg tejcit. Lehet a béres csepp étvágyat csinál neki.

Hány csepp cebiont adtok a béres csepp mellé???

Anyany: de aranyos a hugod! És lehet, hogy tényleg kislánya lesz. Én is megéreztem, pedig mindenki bebeszélte, hogy fiús hasam van. :)

gyerekéheztetők: hát a hideg kiráz tőlük, borzasztó, hogy tehetnek ilyet, akkor minek szülnek gyereket!!!! ÁÁÁ, felháborító. Azt mondták tegnap a híradóba, hogy csak 4 kg volt. Te jó ég. Dorka kb. 2 hónaposan több volt. Jujjj, mindjárt elsírom magam. Én simán lelövetném az ilyen "szülőket".

betti: gyönyörű vagy!!!! És majd mostanit is kérünk ám! :)
3 kg 19. hét, az semmi, ne aggódj. Biztos most is nagyon csini vagy. Húúú, jó sokára lesz kész az a függöny...

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket aranyosak vagytok!

Én egész nap nosztalgiázok, nézem az órát, és visszagondolok, na most a kocsiba ültünk, most a barátnőmet hívtam, hogy a szülőszobán vagyok és nem hitte el :lol: És mindjárt fél 3 és percre pontosan egy éves lesz a remélhetőleg legalább addig alvó kicsi fiam :lol:

Betti nagyon szépek voltatok és csinos vagy, meg anyám de vékony :shock: :lol:

Betegeknek jobbulást!

Képzeljétek kicsit itt süt a nap :lol: már szinte fura a szélviharok után :twisted:

KépKép
winchi
 
 


Itt is süt a nap, csak k... hideg van. :)
Jajj, olyan hamar eltelik ez az egy év, olyan gyorsan megnőnek...
Mikor Matyit látom mindig kedvet kapok egy tesóhoz Dorkának, persze kisfiúhoz. :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Natinak majd 5-én lesz a szülinapja (ha jól tudom a dátumot). :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Betti: köszönjük szépen a képet, nagyon szép, bár pocak nem látszik. Majd várjuk a mostani gömbölyödő pocakról is! Ha már túl vagy a kritikus heteken! :wink:

Lara: autó dolog most pihen, nem történnek az események olyan gyorsan, még a párom sem nézte meg végül.

Winchi: Én egész évben nosztalgiázok: tavaly ilyenkor festettünk, tavaly ilyenkor kórházban voltam, tavaly ilyenkor... :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szösz: olyan jó ez a képetek Rékával. Nagyon tetszik. Hát igen, tavaly ilyenkor..... :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Csajok vasárnap lenne kedve valakinek baba expóra jönni???
Fehérváron lesz a köfém csarnokban

Én még sosem voltam ilyesmin, lehet, hogy kinéznék szájat tátani :lol: Még az is lehet hogy Matyit le tudnám passzolni, biztos sokan lesznek...

KépKép
winchi
 
 


Én gondoltam, hogy elmegyünk, de holnap este bálba megyünk, így ez kilőve....pedig mamámék is ott laknak.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Katinkáék mennek, úgy tudom!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


1 évvel ezelőtt:
Kép
Kép
:lol:

És ma reggel lufikkal köszöntöttem, örült nekik, délben meg apával kapott egy almatortát :lol:
Kép
Kép
:lol:

KépKép
winchi
 
 


Én is boldog szülinapot kívánok a kicsikéknek! Csak olyan rossz, hogy nem ismerem őket.
Felteszek még egy képet, ahol ülünk ott volt az esküvő helyszíne is, a dombon a Balcsika felett. Kirándulni ajánlom, ha arra jár valaki, gyönyörű látvány.

Kép

Betti
Kép
betti0412
 
 


Jajjjj, de cukiiiiiii! Milyen nagy volt rá a pelus! HIHI, és micsoda nagyfiú lett!!! :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


betti: gyönyörű a hely is, meg ti is! Biztos szupi lehetett a Balcsinál esküvőzni! :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


17-en voltunk csak a család és a tanuk. Nagyon meghitt és szép élmény volt, utána a dombon levő kápolnában volt a templomi. Ebéd pedig egy hangulatos tavernában, szintén a Balcsi felett. Mindig olyan szépen gondolok rá, csak bármikor megnézem a képeket vagy a videót, örökre ott marad egy gondolat, hogy Franciska is ott volt.

Betti
Kép
betti0412
 
 


winchi!
micsoda almatorta??? nagoyn jó!
és de jók azok a lufik!
milyen programmal szerkeszted így össze a képeket?

betti!
szép helyen volt az esküvő!
remélem ha már túl vagy a nehezén, kapunk mostani pocakos képet is!


mi tavaly ilyenkor jöttünk vissza sándorfalváról meg apátfalváról. akkor lett kifestve anyós háza... :(
de anyuméknál is sokáig voltunk. legalább akkor.
legközelebb csak karácsonykor... :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Matyinak nagyon boldog első szülinapot!Lufik szuperek!!! :lol:


Betti ,ha bármikor erre jársz, ittragadhatsz pár napra és akkorra is szervezünk egy találkozót! :)

Jóóól megszivattam magam ma az Sztk-ban.bementem fél 11 .-re mondja a nőci, ha sürgős, akkor 12-re megvan, Ó, mondom szuper, addig átmentem a Skálába(Anyany, mért nem szóltál?????????-ejnyeszmájli-Fekete kabát, fehér sál, barna naci,én voltam..) nézelődni.
visszamentem, erre nőci ablaknál.Ki mondta ,ohgy ilyenkor kiadjuk, csak 13 órától...
Á, akkor már megvárom, ha ennyit vártam.Leóültem.Egykor sorbanállás,nőci:Hja, ez nincs kész, ki mondta, hogy még ma meg lesz?
Akkor már elfutott a harci ideg...
Felhívtam a központi labort, nagyon kedvesek voltak, azt mondták előkeresik, fél óra és beteszik a rendszerbe az eredményt..Megint vártam, aztán háromnegyed kettőkor meglett.Minden határértéken belül van, csak a baktérium több, majd felhívom CSetényit, hogy ez már sok-e, vagy nem, mert ha nem muszáj nem szednék antibikát már most..
Valaki, tapasztalat ezügyben?

Képzeljétek olvasgatnám az áprilisi topikot, mégis jó lenne az ilyen esetekre és pont az egyáltalán nem pörög..van két nap is ,hogy nem ír senki..már a májusiba is kétszer annyit írtak..ez az én szerencsétlen formám.

Képekkel még adós vagyok ,nem felejtem el, csak kifáradtam, szétfagytam teljesen.

És..vettem egy rugdalódzót..nem bírtam megállni...
tünci28
 
 
 


tünci!
akkor tényleg te voltál!
szép kismami vagy. a kabáttól a poci nem látszott, de nagyon csini voltál!
kár hogy nem mertelek megszólítani. de ha lesz még ilyen, akkor ígérem szólok.

azért örülök, hogy a labor végül megoldódott.
labor. eszembe jutott valami. meg lehetne kérdezni. annak idején kaptam egy telefonszámot, azaz kettőt érdemes lenne felhívni, hogy leveszik e még ott a kismamáktól a vért, stb.
átküldöm priviben.
Vendég
 


Gégéé tegnap írtam sms-t köszi,hogy nem váalszoltál!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Én vezetni is tudok,autó is volt unatkoztunk is be is értünk volna,tudom is hol van az a játszi...jááájjj.Csajok,ha tali van,írjatok légyszi egy emailt,mert ide annyira ritkán tudok jönni!!!
Mi jól vagyunk nagyon.Ma egy kicsit nyűgi Írisz de mintha a foga jönne...
A képekről:mindenki nagyon csinos anyuka és kismami,Gégéé sokat fogytál!A babák nagyon édesek!Én vittem volna mindhármat...
Mindjárt kicsinyitek néhány képet![/img]

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Kép Saját bejáratú szakácsnőm
Kép lazán egykézzel kapaszkodva
Kép cserfes lányaim
Kép fociznak a fiúk
Kép komolyan
Kép széles vigyor

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Kép indulunk sétizni
Kép gyerkőcök
Kép Mózes teljesen odavan Íriszért
Kép Jázi
Kép nagy barna szemek

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!

Most sikerült ideülnöm, egész nap mentem ide-oda, meg takarítottam. Megjött ma a rács, pont porszívóztam, amikor hozta a postás, így aztán mehettem érte a vasúti postára délután. :evil: Akkora csomag volt, hogy semmit sem láttam a tükörben hátra.

MATYINAK NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!! :D :D :D
Jól látom, az egy szülinapi felső rajta?

Sok boldogságot a hófordulós Emmának és Rékának!!!!! :D :D :D

Nagyon jó volt a tegnapi tali, csak olyan hamar elment az idő. Jó volt Veletek találkozni személyesen, remélem, legközelebb tényleg többen leszünk. Bár itt tényleg nem nagyon férnénk el sokkal többen. :roll: Ja, és én egyáltalán nem láttam semmiféle bálnát, csak helyes, csinos, boldog Anyukákat.
Tünci nagyon csini kismami vagy, jó volt látni, hogy sokat mosolyogsz. Jól áll a pici pocak, növeszd csak szépen továbbra is. :D
Ja, és a képek is szuperek, nagyon jó pillanatokat kaptatok el! :wink:

Betti, de jó, hogy tettél képet! Nagyon szép vagy! :D

Szösz, köszi a kiigazítást, csak egy napot tévedtél, 4-én ünnepel Nati. :lol:

Winchi: én biztosan megyek a börzére, ott szeretnénk megvenni a gyerekülést. Meg jópár dolgot a csajoknak. Barátaink lesznek itt hétvégén, ha itt is alszanak, lehet, hogy a másik anyukával megyek, ha nem, akkor lehet, hogy apa is jön. Én igyekszem az elejére odaérni, Te mikor jössz?

Sarmi, sajnálom, hogy lemaradtatok. :( Én nem tudom a többi elérhetőségedet... Nagyon szépek a gyerekek, Írisz nagyot nőtt! :)

Mennem kell, éhesek a lányok (meg az anyukájuk is :wink: ).

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Tünci, nekem ez irányú tapasztalatom nincs sajna...
Sarmon, szépek a gyerekeid. :wink:

Winchi, de megnőtt Matyi! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rakok én is két képet. Maiak.

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


ezeknek a képeknek még jobban örült Zsófi mint én!
nagyon szépek!
sarmi!
kár hogy nem tudsz gyakrabban jönni. gyönyörűek, a gyerekeid! Irisz rengeteget nőtt és rengeteget változott!

beze!
lexi meg olyan csajos... na anya retteghetsz!

kezdek gondolkodni ezen a bababörzén... lehet, hogy érdemes lenne kivinni hugomat... bár neki nem sok minden kell, de holnap úgyis hozza majd a listát.
merre van pontosan? mit keressünk??? ha lesz rá idő, meg hugomnak kedve, lehet hogy kinézünk.
Vendég
 


kerestem cikket erről a gyerekgyilkos párról.
nem semmi. 7 gyerekük volt még.
és a védőnő állítólag csak felöltözve látta a gyereket.
de gondolom nem látott még sohasem képet éhezőkről...
hát róla is megvan a véleményem... de azt is kimoderálnák...
Vendég
 


Hát ugye épp írtam hogy Írisz ma olyan nyűgös,estére 39 lett a láza,már hűtőfürdőztem,kapott kúpot,aztán most evett elég jól,meg szépen játszik is ,úgyhogy gondolom lejjebb mehetett.

Ha reggel is lesz láza viszem át az ügyeletre.
Matyinak boldog 1-et!!!
Hettulinkkal mizu?

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?