Új privát üzeneted érkezett!

Ezeket most kaptam, igerem mara eldugultamKép

Lenin:-)
Festménypályázatot ír ki a minisztérium valamikor a hatvanas években,
a témája: "Lenin Finnországban ". Jönnek a pályaművek, de az egyiket nem
érti az értékelő bizottság,
berendelik a festőt
- Kérem szépen ez a kép nem illik bele a pályázat témájába.
Ezek itten dugnak a képen! Egyáltalán ki ez a nő?
- Krupszkaja elvtársnő , Lenin elvtárs felesége - mondja a festő.
- Na, igen, értem... de ez az ember itt rajta... hát ő nem Lenin elvtárs.
- Nem, ő Lenin elvtárs sofőrje.
- És hol van Lenin elvtárs?
- Finnországban

1940-t írunk, áll az orosz és a német katona a közös határon.
- Te Szása - kérdezi kollégáját a német - mit csinálsz, ha
vége a háborúnak?
- Hát úgy gondoltam, hogy körbebiciklizem az egész
Szovjetuniót - mondja büszkén Szása.
- És délután?

A Madam kinyitja a bordélyház ajtaját, és meglát egy ötvenes,cingár urat.
- Segithetek? - kérdezi a madam.
- Nataliát akarom!!!
- Uram, Natalia az egyik legdrágább lányunk, talán inkább mást......
- Nem, nekem Natalia kell!!! Megjelenik Natalia, és közli az úrral, hogy
ezer dollár a tarifája. Az szemrebbenés nélkül benyúl a zsebébe és odaadja
az ezer dollárt. Felmennek egy szobára és egy óra múlva a férfi elégedetten
távozik. A következő estén az úr ismét megjelent és Nataliát követelte.
Natalia elmagyarázta, hogy egyetlen vendége sem jön két alkalommal egymás
után, és nincs árengedmény, de amikor a férfi megint odaadott ezer dollárt,
egy órára újból övé lett a lány. Harmadnap alig hittek a szemüknek, amikor a
férfi ismét ott volt. Újra odaadta az ezer dollárt és máris vitte a lányt.
Mikor letelt az óra, Natalia meg is kérdezte:
- Senki nem kérte meg szolgálataimat egymás után háromszor. Honnan jött
maga???
- Philadelphiából.
- Komolyan??? A családom pont ott lakik!
- Tudom. Apád meghalt és én vagyok a nővéred ügyvédje. Ő kért meg arra, hogy
adjam oda neked ezt a 3ezer dollárt.

- Mami, mami! Képzeld,tudom hogy lesz a kisbaba!
- Na hogy, kislányom?
- Az úgy történik,hogy a lány letérdel a fiú elé, a fiú
letolja a nadrágját, a lány pedig beveszi a szájába a
fiú micsodáját.
- Nem kislányom, a kisbaba nem így készül, viszont így
lesz a kocsi, a fitness-bérlet és a bunda...

Egy rab megszökik a börtönből, és betör egy házba. Egy
fiatal párt talál az ágyban. A nőt az ágyhoz kötözi,
megcsókolja a nyakát, majd elmegy a fürdőszobába.
A férj azt mondja a feleségének:
- Ez a fickó évek óta nem látott nőt. Ha szexelni akar,
ne állj ellen, csak csináld amit mond neked, különben
megölhet bennünket. Légy erős, szeretlek!
Mire a feleség:
- Örülök, hogy így gondolod. De nem a nyakamat csókolta
meg az előbb. Azt súgta a fülembe, hogy nagyon szexinek
talál téged, és azt kérdezte, hogy tartunk-e vazelint a
fürdőszobában. Légy erős drágám. Én is szeretlek ...

Jancsi és Juliska játszanak a homokozóban, Juliskán nincsen bugyi.
- Juliska én azt hittem te kislány vagy!
- Az is vagyok, csak most kakilok.

Pista bácsi áll a vasúti hídon. Lábánál fogva fejjel lefele
lógatja a feleségét. Elmegy alattuk egy tehervonat. Pista
bácsi így szól:
- Vigyázz asszony, mert teherbe ejtelek!

Székely házaspár tesz vesz, készülődnek a lefekvéshez,
egyszer az öregúr kimegy az udvarra, majd kis idő múlva
visszajön, de tiszta nedves a nadrág szára.
Az asszony megkérdi:
- Esik?
Az öreg válasza:
- Nem, fúj...

A szőke panaszkodik a barna barátnojének:
- Lefeküdtem mindenkivel a cégnél, megkefélt mindenki az utcából, végigment
rajtam egy egész hokicsapat, de alig fogytam pár dekát! Mire a barátnő:
- Még egyszer mondom: TÚRÓKÚRA és nem KÚRÓTÚRA!

Angi
angela2
 
 


Angi
potyognak a könnyeim a röhögéstől KépKépKép

Andi
psandi
 
 


Lányok!
Nagytalira ki megy???
Én még vacilálok mi legyen, mert tőlünk elég messze van az object, de ha tudnám milyen brigád lesz...valljatok színt!Kép
T.
timici
 
 

 
 

Koszonom a bókokat, de a képet nem azért raktam fel, hogy kedves szavakat zsebeljek be, bár meg kell mondanom, jól esett.

A viccek szenzációsak.

Dorka, Sajnálom, hogy a kislányod még mindig beteg, jobbulást neki.

Kakukk, nagyon jó volt olvasni a születéstorténetedet. Egyből eszembe jutott az enyém, ami olyan, mintha tegnap lett volna.

Gombóc, napkozben nem alszik el úgy, hogy melléfekszel egy kicsit? Aztán majd megszokja szép fokozatosan.

Az én Domcsi lányom olyan hisztis lett mostanában. Az rendben van, hogy most kezdődik az anyás korszak, de miért kell mindig nyafogni, ha épp nem vagyok ott, vagy ha nem fogom? Most kezdi felfedezni a lakást kúszva. Írtó aranyos. Az legalább lekoti egy kicsit.

Timici, Sajnos mi nem tudunk menni a nagytalira. Akkor tartja sógornőm a szülinapját.
Hogy tudsz Te éjjel írni? Mikor alszol? Nem semmi.

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Gombóc!
Vagyunk mi is, csak nyaraltunk a nagyinál.

Én is Timici kérdését tenném fel:
KI JÖN A NAGYTALIRA???
Nem szeretnék egyedül ücsörögni a zimában. Remélem, holnapra jobb idő lesz.
Szedjük össze:
Akikre emlékszem, vagy jönne.
Timici
Elli?
Sofka(Marcipán-függő)
Myssnia
Évi
Beu


Ennyi??

Hajrá lányok, nyilatkozzatok!

És jól elmaradtam egy csomó köszöntéssel:

Minden Daninak (Andi, Réka), Magdinak (Magdi, Gombóc), Kingának(Kangi), Kristófnak(Ari), Annának(Zulu, Franyó, Zsurló, Klár, Gömb) és Anikónak(PIldi), Flórának(Franyó?), Juditnak(Angi, Zulu) boldog névnapot kívánok!
Kép
(Hát remélem, senkit nem hagytam ki!)

Köszöntöm továbbá az eseteleges szülinaposokat, házassági évfordulósokat, és egyéb finomságokat ünneplőket. Kép

Beu
beu
 
 


Lányok,
vagyunk, de olvasni is csak hellyel közzel van időm. Dana egész egyszerűen kezd elviselhetetlen lenni, az egy dolog, hogy egész álló nap anyázik, most már az éjszakák is tragikusak. Szerencsétlennek jön a szemfoga és a hátsó örlők (a doki néni szerint). Tényleg nincs jó passzban nappal sem, volt egy minimális hőemelkedése, de a ma éjszaka Kép
Kb. egy óránként fölsírt, és nem is hagyta abba, nem csak nyöszörgött, mint eddig. 2-4 között egyáltalán nem aludt. A végén oda jutottunk, hogy kitettük a másik szobába a járókába egyedül üvölteni. Teljesen tanácsatalan vagyok, persze ő sem pihente ki magát, nyűgös és botladozik. Az ételmére azért úgy tűnik, nem hat, mert elkezdett mondatokban beszélni és ragozni.
Szerintetek ez lehet a dackorszak kezdete? VAgy mit csináljak? Ja, elveimmel ellentétesen még fájdalomcsillapító kúpot is kapott (tegnap és tegnap előtt), de semmi értelme nem volt Kép

Kakukk,
majd hívlak, ha alkalmas. Addig is írjál Daniról és hogy Emma hogy viseli az egészet Kép

Gombóc,
köszi a kérdésed, úgy döntöttem, hogy a tervvel (ház) lépjünk előre, aztán majd valahova csak elmegyünk. Bár amilyen most Dana, semmi értelme.
Zsombinak viszont gratula az egyedülalváshoz Kép
Meglátod, ez a terhesség teljesen más, lehet, hogy diétáznod sem kell. Azért számolj be!
Na majd folytatom, eddig bírta nagymama lekötni Danát.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Beu, ha az idő engedi, mi valószínűleg elmegyünk. Ti mikor lesztek ott?

Zsuzso, nekem két olyan gyerekem van, aki a germcicid c-re fokozott nyugtalansággal reagál. (Most a műtét után kapott Marci egy nyugtató fájdalomcsillapító kúpot, attól is megzakkant.) Nem lehet hasonló a gond? Érdemes rákérdezni a hatóanyagra.

Kakukk, jó kis szüléstörténet ez. Hasonlót nagyon el bírnék viselni a közeljövőben.

Gombóc, de jó, hogy Zsombi veszi a lapot!
sofka
 
 


Sziasztok lányok!
Örülök, hogy készültök a babanetes talira. Gyertek nyugodtan, tuti jó idő lesz, ha váratlanul jönne egy zápor, van ott egy nagy sportcsarnok, az is a miénk!!!!
Egyébként gyönyörű környezetben, egy szép parkban, nyugod környezetben csak mi (babanetesek) leszünk.
Ja, és pelenkát ne hozzatok, mert lesz pelenkázó hely, ingyen pelenkákkal és törlőkendőkkel. Meg egy kis meglepetés a NiveaBaby-tól is...Kép
Üdv, Kiss Andrej (apa)
apa
 
 


Sziasztok

Milyen taliról beszéltek én lemaradtam valamiről. Kérlek írjátok meg mikor és hol lesz

Köszike
Andy

UI: Minden babának és anyukájának Nagyon Sok Boldog Névnapot Kívánok
Kép
andy78
 
 


Lányok,
nem nagyon tudok olvasni itt a távolbanKép, de a talira mi is mennénk, mert innen elég közel vanKép
Írjatok már egy kb időpontot, mikor lesztek kint, mert a társaságotokra vágyom...no meg némi pletyire, esetleg elregélhetnétek egy hét topikos történéseit is, mert lemaradtam teljesenKépKép

pussz
Momo a bálnaKép


Momo
momo
 
 


Gombóc,
igazán jó tippem nincs, csak egy megértő férjemKép Segít, amiben csak tud, nem zsörtölődik, ha kicsit kupi van, és nem veti meg a házimunkat sem, ha én kivagyom.
A kaját egyébként rendeljük, a takarítást hétvégéig halogatjuk, amikor azért ketten vagyunk a feladatra, férjem kivasalja magának az inget, ha arra vágyik reggelKép, szóval egyedül a mosást tudom megoldani napközben a két csajjal. EnnyiKép
És ne bosszantsd magad a káoszon, persze, ha ebben a párod is partnerKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!
Andy! A babanetes nagytali lesz most, a lap tetején megtalálod a részleteket.

Gombóc! Én 11 körül terveztem, hogy kimegyünk, de igazából tőletek függ. Csak akkor érdekes az egész, ha minél többen kint vagyunk. Megnéztem az OMSZ oldalát, egész jó időt ír.

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma dokinál, még mindig nem tökéletes Dani, így a talira sem megyünk, pedig szerettünk volna... Kép

Viszont kaptam a Liberótól meghívót a jövő vasárnapi Libero napra az Állatkertbe, oda feltétlen megyünk. És Ti?

Andy
babanetes nagytali, holnap lesz, az oldal tetején van bővebb infó róla Kép

Zsuzsó
nálunk a homeopátiás Viburcol kúp volt ilyen, hogy a gyerek csak mégjobban nyűgös lett, ahelyett, hogy lenyugodott volna, érdekes...

Momo
hol van az a "távolban"? Merre vagytok?

Dani 3 órája alszik... amióta ilyen esős az idő, 2,5-nél nem adja alább, de azért hamarosan felébresztem, nem akarom, hogy este éjfélig kukorékoljon.

na megyek
Andi
psandi
 
 


Gombóc=Sofka
Vajon miért cseréltelek össze benneteket?Kép
B.
beu
 
 


Beu, megelőztél Kép
Kangiról nem tudsz valamit?
Andi
psandi
 
 


Sziasztok

Én nem találok semmi infót a taliról valaki segítsen.

Andy
andy78
 
 


Andy lap legteteje, babanetes talalkozo, szep nagy betukkel, klikkelj ra!Kép
orsoly
 
 


Nekünk nem jön be reklám azért nem látom, létszi küldjétek már el.
Andy
andy78
 
 


Sofka,
köszi, erre én is gondoltam. Amit kapott paracetamol tartalmú volt. Ma nem kap semmit. Mondjuk ma sem volt túl jó formában... Drukkoljatok az éjszakához. Hétvégén el akartunk menni barátokhoz, de így teljesn értelmetlen.

Andi,
anno viburcol valami egész enyhe javulást hozott nálunk, talán újra itt az ideje Kép

Andy,
Kedves Babanetesek!
Ismét itt az alkalom, hogy összejöjjünk az immár hagyománynak is nevezhető,
évenként megrendezésre kerülő Babanetes Találkozón!

Az időpont: 2004. július 31., szombat, reggel 9 órától este 6 óráig.

A helyszín: II. kerület Hárshegyi út A VI. kerület nyári tábora illetve évközben
a 12 karátos gimnázium területe.

Megközelíthető: Moszkva térről 22-es busszal a Budakeszi úton a Dénes utcai megállóig (a Lauder Iskola utáni megálló), onnan kb. 3 perc séta a Hárshegyi út.
zsuzsó
zsuzso
 
 


Köszike az infót
Andy
andy78
 
 


Andi!
Kangi is most jött haza, lehet, hogy holnap jönnek. Amúgy jól vannak.
Beu
beu
 
 


sziasztok,
holnap mi is megyünk a talira. Le is fekszem,különben nemtudok felkelni. Kép
Évi
Évi24
 
 


Angéla,
nagyon szépek a képek, az a vízesés élőben gyönyörű lehetKép
Éjszakai pillangód pedig gyönyörűségesKép

Maci2,
story ill. lánykád csipogója ééédesKépKépKép
Én is szeretnék egy cserfes csajszit!

Franyó,
Anka csudi helyes és rengeteget változottKép

Beu,
én is 11körül terveztem odaérni.Kép
Mivel nem igen pörög a topic csak remélni merem, hogy mindenkivel sikerül találkozni.Kép
Elliék jönnek?

Nelli, Psandi, Zulu, Franyó és a többiek
kár, hogy nem tudtok jönni.Kép

Momo,
gyertek feltétlenül, jó lenne talizni!

Psandi,
én szeretnék majd kimenni az Állatkertbe, nekünk is ma jött a Liberós meghívó, aztán majd meglátjuk milyen idő lesz...Kép

Csajok,
akik most küldték be a Nestlé pontokat, kapott már vki ajándékot????

Más
Vki lenne olyan drága és elküldené e-mailben a Pampers&Fisher Price akció leírását?
Küldött már vissza vki, mennyi idő múlva jött az ajándék?

Ígérem több kérdésem nincs mára, eldugulok.Kép
pusza,
Timici
timici
 
 


sziasztok,

egész nap sehol senki.

Voltunk talizni. Találkoztunk Andyékkal,Zsuzsiékkal,Momoékkal és mikor éppen mentünk el,akkor jöttek Beuék. Megismertük Erikáékat Hédi babóval,aki már nem is annyira babó,hiszen rangidős volt közöttünk. KépÉs még voltak anyukák, akiket én sajnos nem ismertem.
Örülök,hogy találkozhattunk csajszik. Márkot még nem is láttam élőben. Egy falat pasi,aki folyamatosan rugná a gólokat. Kép
Miki szerintem a szokásos..... Zsuzsi storyjaiból megismert formáját hozta. Kép
Momo csajai továbbra is bűbájosak. Képhúúúúhhhh....Zsebi tényleg nagyon anyás,de csodaszép. Kép
Lőrinc meg egy igazi kiskrapek. Kép

Töltök fel 1-2 képet....hi-hi nem is készitettem többet. Kép

pussz
Évi és Petra

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Évi24
 
 


Sziasztok!
Tényleg jó nagy a pangás. Kép
Tali jó volt, bár folyton Lőrinc után kellett szaladgálnom, aki a társaságtól távol érezte jól magát. Kép Azért jól elvoltunk.

KépKépKép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KépKépKép
Gyorsan bele is kezdek egy újabb tali szervezésébe, míg Zsuzsi itthon van. A Feneketlen-tónál kellene egy összejövetel.
12-én, csütörtökön jó lenne? Most legyen alvásidő után, mondjuk 16 óra körül.

Talizós lányok! KépKépKép
Nem maradt valakinél két ajándék Pampers-könyv? Olyan aranyos volt, és eltünt a miénk. Kép És persze elfogyott már, mire kértem még egyet a szervezőtől.Kép

Beu
beu
 
 


Hali Lányok! Kép
Látom, többen is hiányoltatok, nagyon jólesik, igazán KépKépKép

Sajnos én is csak kukkolok, meg most egy hétig elmentünk Oroszlányba egy egyetemi oktatótáborba, és prapapapammm! Napi 1 órát én is tudtam tanítani, Julcsit meg addig pesztrálták. Nagyon jól bírta (bár csak 6 nap volt), és képzeljétek, a menzán is minden kaját megevett! Mármint nem az egész adagot, de mindenből jóízúen. Szegény gyerek ... lehet, hogy annyira rosszul főzök, hogy a menzakaját is ujjongva fogadja?! Kép
Viszont iszonyatos tempóban fejlődik a beszéde, már végigmondja a "Csigabiga told ki szarvadat" kezdetűt, és számos más mondókát és verset viszonylag felismerhetően ám töredékesen, és ami a legviccesebb, próbál énekelni is Kép Ez amolyan sivító szavalásnak hangzik egyelőre KépKépKép Nagyon cukor Kép
Ja, és kiválóan megy neki az érzelmi zsarolás: ma komiszul megint felállt az etetőszékben, mire leültettem és bekötöttem. Erre nekiállt óbégatni, majd közölte: "Julcsi szomojú!" - Apacuka erre olyan megtört képet vágott, hogy szinte már elhittem, hogy a sanyarú gyermekkor egyik alappillére az ülve evés KépKépKép

Kicsi Pocimanóm most kezd kapirgálni (már én is a 15. héten vagyok, hihetetlen, nem?!), jövő csütörtökön megyek AFP-re. Hányingerem csak kávé-és cigiszagra jön elő, és most a sósat kívánom. Meg naaaagy darab húúúsokat! Nyammmm! KépKépKép

Nagytalira nem jutottunk el, sok dolog volt itthon, tegnap érkeztünk. Apacuka meg dolgozik egész hétvégén, ráadásul itthon, úgyhogy amikor nem házimunkáztam, akkor elhúztuk itthonról a bélést a játszóra, és még holnap is ez lesz Kép Most meg céges partin van, ez megy már 3 hete, melózik mint állat, finnek jönnek bentlakó vendégségbe, ezért aztán mi elvonulunk, hétvégén meg szanaszét Kép Na majd hét végétől kicsit lazább lesz, bár most hétvégén meg esküvőre megy valahová Szeged mellé, szóval csak a nyaralásban bízhatok, ha ugyan megismerjük még egymást addigra KépKép

Azért hogy ne csak a nyafogást kelljen végigszenvednetek, mutatok egy képet a kisculáról, amint Apacuka halászlevét fogyasztja:

Kép

A nagytali képei édesek, Zsuzsival én is találkoznék szívesen a Margitszigeten!

Látom, hogy többen betegek Kép Jobbulást minden kismanónak!

Andi Kép
Én is jókat vihorásztam itten Kép Dumáló Danid igenis nagyon kis ügyes, légy rá büszke! Kép Ha meg rántott parizert eszik, hát egye azt! Julcsi imádja a sajttal összemikrózott virslit, pedig az is elég horror! Kép Ja, és bundáskenyér minden mennyiségben!

Kaska Kép
Hisztihárításod nem semmi! Nálunk is beeindult a "Nem, nem, nem" - és toporzék, méregzsák - korszak. Én nem voltam ilyen következetes, minálnunk nem eszik kenyeret, ha nem akar. Na, vajon mennyi kenyeret eszik akkor? A feladvány megoldása természetesen: "Közel nulla" Kép Úgyhogy gratula!

Jaj, írnék még tööbbet is, de ma nem megy, egy ngyon tré billentyúzetet üzemelt be paacuka, és itt kattogok egy órája, kiesik a szemem. Bocsi. De ígérem, meg fogok próbálni gyakrabban jönni!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Beu Kép
Váháhááá, mi már akkor nem leszünk itthon, nyaralásból kifolyólag! Kép Jövő hét jobb volna!

Kangi
kangi
 
 


Kangi!
Igen ám, de jövő héten szigetelés van nekünk.

MindenkinekKépKépKép
Akkor esetleg legyen két alternatíva, és meglátjuk, melyik jobb. (Bár utálok dönteni, mert valakik biztos kimaradnak. Előre leszögezem, a többségi időpont lesz a nyerő.)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szóval két választás:

Kedd (aug.3.) délután vagy következő hét csütörtök (aug 12.) délután.

Várom a válaszokat.
Ja, és Zsuzsitól is függ, mert vele nem beszéltem meg konkrét időpontot. Ki tudja a telefonszámát?

Beu
beu
 
 


hajjj de irigy vagyok a talizóóóóókrahahaha Kép
Viszont, Apa elvitt ma moziba, (terhesen voltam utoljára) Danira addig anyuék vigyáztak, és nem is tudom elmondani, millllyen jó volt Kép

Kangi
örülök, hogy bejelentkeztél végre Kép Julcsi nagyon kis édes, és Te is naggggyon büszke lehetsz rá, hogy már ilyen sokat beszél!!
menzakaja KépKép

Beu
mikor lesz a szigetelés? oda már mi is mennénk!

Andi
ui. már csak 2 inget kell kivasalnom oye
psandi
 
 


Andi!

Szigetelés alatt a Pepsi-szigetet értettem. Te is? Az szerdától kezdődik.
Beu
beu
 
 


Beu
ja nem, én Margitszigetet, mert mintha arról is szó lett volna...
Andi
psandi
 
 


Sziasztok!
jó volt talizni, bár beszélgetni nem nagyon sikerült senkivelKép, pedig jó lett volna...pl.: Myssniával is kb. 2-3mondatra futotta, pedig egy éve, hogy találkoztunk.KépKépKép
De ez van, ha az ember gyereke élvezi a nagy teret és egyben egy felfedező lakozik benne.Kép
Azért Beu, legalább mi váltottunk néhány szót.Kép

Mondanom sem kell, hogy a talin ollllyan fáradt kölköm, aki már mindenért hisztizett a fáradtságtól, az autóban nem volt hajlandó elaludni, maradt a nyafogás. Itthon is csak 3.45kor bírta álomra hajtani a fejétKép és húzta a lóbőrt 7.30-ig.KépKépKép Na ehhez képest képzelhetitek, hogy mikor sikerült ágyba dugnom...ha lehet legközelebb elkerülöm az alvásidőbeli talit, mert utána horror az élet.

Beu,
mikor eljöttünk az egyik asztalon hevert egy ilyen Pampers könyvecske, nem lehet, hogy ott maradt? Mondjuk mi elég korán leléptünk.
Talit még nemtom

Kangi,
de jó, hogy Rólatok is hallaniKép. Hogy micsoda beszélőkéje van már Julcsinak!!! Bizti csuda helyes pofaKép. Mikor láthatunk Titeket élőben?

Bence is rendre eljátsza az etetőszékes balhét és rendesen hiszti van, ha leültetem, ne adj isten be is kötöm.Kép Onnantól kezdve jobb esetben csak megsértődik, rosszabban ordít és hullanak a könnyek, de egy valami állandó NEM ESZIK MÁR EGY FALATOT SEM!Kép

Psandi,
moziKép, én is terhesen voltam utóljára
vasalásKép, én szombaton sohaKép

További kellemes hétvégét, pusza
Timici
timici
 
 


Beu Kép
Aug.3. kedd délutánra egy szavazat Kangitól!
Szigetelés ... nem hiszem, hogy bevállalom ...

Andi Kép
Mozi, na ja! Bár én kábé a fogantatás körül voltam, megnéztem barátnéimmel a Tróját. Lehet, hogy szőke, pisze gyerekem lesz?!!! KépKépKép Ajaj!!!

Timici Kép
Délutáni alvás f8-ig, jaj! Ha most kedd du lesz a Zsuzsitali, és jössz, akkor talizhatunk.

Itt nyühhög, hogy "Ömbe fejmegyünk" - szerintetek mit jelent?! De büdös is ... ajaj, mennem kell!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


sziasztok!
csak röviden: nagyon örülök,hogy találkoztunk, viszont sajnálom, hogy nem mindenkivel sikerült.
Minden gyerkőc gyönyörű volt!
Rakok fel néhány képet: Kép

Kép
Kép Kép
Kép
Kép
KépKép
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Beu
Nekem van Zsuzsi telefonszám, ha kéred még elküldöm mailben.
pussz, myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia Kép
Nagyon szépek a képek! És most látom, hogy Miszike is ott volt, de rég hallottunk felőle, mi van vele?

Ma képeskönyvet nézegettek Apacukával. Kérdi Apa, mit eszik a nyuszi? Julcsi a képre bámul: "Jépát" Oké. A kecske? "Vijágot" Kép Hát a tyúkanyó? ... "Jopit!" KépKépKép Meg kell hagyni, szegény giliszta tényleg elég ropiszerű a rajzon KépKépKép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy albumot a tegnapi taliról a táron.

Ma megvolt az első cicimentes esténk. Előtte magam alatt voltam, de teljesen simán ment. Nem volt 15 perc az altatás. Remélem, a többi esténk is hasonló lesz. És mióta leszoktattam az éjszakai cicizésről, átalussza a éjjelt. Szóval sikertörténet, ha így marad.Azt hittem, sokkal nehezebb folyamat lesz, Lőrinc annyira ragaszkodott. De simán megy. Kép Én el lettem volna még ezzel a reggeli-esti szopival sokáig, de el kell kezdenem gyógyszert szedni a rettenetesen rút visszeres lábamra, így már be kellett fejezni. Kép

Taliról semmi????? KépKépKép
Ne hagyjatok kudarcot vallani a szervezéssel!!!
Beu
beu
 
 


Ráleltem AnyakatiékraKép:
http://www.babaszoba.hu/services/blog/anyakati

Beu,
de jóKép, örülök, hogy jól fogadta Lőrinc az elválasztást. Minket szerintem jobban megviselt, mint őket.Kép
lábadKép, reméljük a gyógyóknak hála jobb lesz
tali: még nemtom

Kangi,
talit még nemtom
Julcsi beszédeKép

Myssnia,
jók a képekKép, kár, hogy mi sehol sem vagyunkKép

Pampers ügyben senki sem írKépKépKép

T.
timici
 
 


Beu Kép
Gratula a cicitlen Lőrinchez Kép Figyi, nem lehet mindkét kedden tali? Ha holnapig nem jön össze nagy társaság, azért én még szívesen taliznék Zsuzsival és veletek is, megtarthatunk egy minitalit, ha?! Kép

Tényleg, Lányok, segítsetek! (PIldi segítségére főleg számítanék)
Julcsi ha meglátja, bármikor bekapná, hajol felé tátott szájjal ... most akkor ő el van választva vagy sem?! Illetve nincs, mert este még szopik, csak azt nemtom, hogy ha bármikor kész lenne bekapni, akkor lelkisérült, mert nem engedem, mert a cici alszik, pihen, és csak estére lesz benne tejecske?

A másik kérdésem, hogy vajon meddig lesz még ennyire anyás? Le nem száll rólam egész nap, folyton körülöttem lábatlankodik, rángatja a kezemet, mióta leültem a géphez (10 perce) háromszor kéredzkedett fel az ölembe (nem vettem fel, ha felvenném, mászna tovább a íróasztalra), az autóban, ha olyanja van, negyedórát, 20 percet is végigkántál, hogy "Anyama! Anyama!", nem sír, csak amúgy jajongva, engem meg a hideg lel, miközben vezetek, és hiába kérdezem, hogy mit szeretne, csak anyázik Kép Már nagyon fárasztó (mondjuk Momonak is az lehet, a képek tanúsága szerint), és valahogy teljesen kilátástalan az egész. Rajtam kívül még senki nem altatta (gyakran bealszik a szopiba), már az esti öltöztetés közben követeli a cicit, hogy lesz ez, ha meglesz a kicsi?

Ezen kívül iszonyatosan figyelmetlen, egyfolytában zúzza magát, nem oda néz, ahová lép, kétpercenként esik el, veri be magát, és a délutáni alváskor (együtt fekszünk le, mert én is pihenek) fél órát ugrál rajtam, esik át a fejemen, orrba rúg, lefejel, továbbá harap is. Már eléggé kivagyok, nem tudom, hogyan segítsek magamon, nincs valami ötletetek?

Na abbahagyom, mert tukmálja a kezembe az állatkertes könyvét, hogy "Megnézzük"

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Mi is voltunk a talin, de sajna lekéstünk Titeket.
Beu!
Azt hiszem éppen Ti szálltatok be az autóba, amikor mi megérkeztünk, de mire kiszedtem a kocsiból a gyerkőcöket, már el is mentetek. Kép

Még jó, hogy a Túl az első napokon... topikból voltak ott többen is, így a Miki korabeli gyerkőcösökkel legalább találkoztam.

Tali: nekünk egyenlőre jó mindkét időpont, tartsunk 2 talit. Kép

Megyek, mert Zsuzsi felkelt és hiányol. Kép

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Akkor holnap délután mindenképpen találkozzunk a Feneketlen-tónál, a játszótéren. 4-kor. Csak Zsuzsit valaki értesítse, vagy küldje el a számát, mert még nincs meg. Aztán jövő héten meglátjuk.

Beu
beu
 
 


Kangi,
Ildiék nyaralnak, aug. 5én jönnek haza.

Erika
kerika
 
 


Beu,
mi jelentkeznenk holnapra. Es pontosan hol?

Bocsi, nem tudok tobbet irni, Zs. egyfolytaban azt varja, hogy foglajam el.Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Beu
kérdőjelesen mi is jelentkezünk holnapra Kép

Andi
psandi
 
 


Erika Kép
Köszi az infot - annyira nem sürgős, pár nap alatt meg úgysdem oldaom meg Kép Kép

Kangi
kangi
 
 


Mi is beneveznénk a holnapi talira, bár Feneketlen tó kissé távol esik.
Beu, elküldenéd a számod az emilemre? Ja, meg esetleg a könyvecskét a múltkori taliról, ha betennéd... Abigél kezd "belenőni". Köszi Kép

Ma kitüntettem magam a "hős anya" érdemrenddel. Elvittem a kölköket szemészetre, gondolva, hogy augusztusban a kutya nem jár arra. Kerek kettő órát vártam a porontyokkal, majd megbuggyantam. De legalább rendben vannak Kép

Kangi,
ma útközben mondtam Danának, hogy következőre a hegyen át jövünk, talán nem lesz dugó. Erre ő:
"Pajipám, pejkó, idelép hejhó, hegyen át vizen át vágtat" Egyébként meg elkezdte az "egydül" korszakát, pl. egyedül akar szandált húzni Kép

Kaska,
nálunk kenyeret egyáltalán nem kell enni, ha nem kér. Szerintetek ez nem jó? Pl. reggelire és vacsorára általában csak "soncsát" és "saatot" eszik, kenyeret ebéd után fogyaszt desszertnek.

Timici,
Pampersből mi érdekel? 8-32 pontért vannak játékok. 3-as és 4-es pelusok vesznek részt, nagycsomag 1 pont, óriás 2 pont, Jumbó 3 pont.

Muszáj mennem, még próbálok jönni.
zsuzsó
zsuzso
 
 


Lehet, hogy mi is mennénk holnap... nem biztos...

F.
franyo
 
 


Sziasztok,

Sajnos erre a talira se jutok el. Kicsit messze is van tőlünk BKV-val, de ennél nagyobb baj, hogy Domcsi belázasodott. 39.9 volt végbélben. 1 1/2 óra alatt sikerült levinnem. Félek, hogy megint a veséje rendetlenkedik. Hazajon a férjem, és visszük a gyerekklinikára.

Persze kijut a jóból megint. Lehet, hogy a férjem elveszti az álláasát, mert meggyanúsította a főnoke, hogy tartozik 120.000,-Ft-tal, amit már rég visszaadott.
Mikor lesz vége a pech szériánknak?

Nektek holnapra nagyon jó időt és jó szórakozást.

Kangi, Biztos egy kicsit terhes, ha nagyon anyás a gyerek, de én pl. élvezem, ha ennyire ragaszkodnak hozzám a gyerekek. A nagyobbik lányom is még anyás, de ő már kezd leválni rólam. A pici lányom most kezd anyás lenni.
Olyan hamar elmennek ezek az évek.
Mi lenne, ha fokozatosan egyre tobbet valaki másra is hagynád őt? Megszokná, hogy mindig nem lehetsz ott, de visszajossz.

Nelli
hnelli
 
 


Nelli Kép
Nincs ilyen emberem sajnos Kép
Anyuéknál néha otthagyom 2-3 órát is, mert takarítani muszáj, de most 10 napig nem látta őket, szóba sem állt velük, csak rajtam lógott. De ez is olyan muszájos dolog, Anyu még fiatal, dolgozik, fáradt, hétvégén takarít meg főz, a húgom meg folytaon megfázik meg vírusos izéket szed össze (14 múlt), olyankor nem vihetem Julcsit.
Anyu meg mihozzánk csak vészhelyzetben jön, amúgy jobb szeret a sajátjában lenni (mondjuk ilyenkor Julcsinak is jobb egy kertes házban), de el már nem jön érte, vagy viszem a lányt, vagy nem látják.
Az a baj, hogy nem KICSIT anyás Julcsi, hanem SEMMIT nem tudok tőle csinálni, ami nagyobb lélegzetű. Ezzel a fejre lépkedéssel meg rámesésekkel meg kifejezetten feldühít.

Na mindegy, most még alszik, megpróbálok elmenni pisilni. Én már nem alszom, alattunk felújítanak Kép

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Dani továbbra sem nagyon eszik, aggódjak? Kép bár legszívesebben sírnék...

Zsuzsó
Dana KépKép

Nelli
szegény Domcsi Kép mi lehet a baj? remélem hamar rendbejön
férjed főnöke Kép

Kangi
sajnos nem tudok semmi okosat mondani...
én úgy takarítok, hogy Dani segít (mondjuk így enyhén szólva lassabban megyKép) A konyhaajtóba fúrtuk a hintát, így tudok, főzni, mosogatni, és csak minden 3. másodpercben kell meglöknöm Kép
most meg éppen az állatos könyvével szekál Kép
úgyhogy megyek is...

Andi
psandi
 
 


Gombóc!
A játszón.

Andi!
Elvigyünk? Lehet, hogy csak a Bosnyákig, onnan hetes. Délelőtt felhívlak.

Zsuzsó!
Számom a táblában.

Zsuzsi száma még mindig nincs meg. Myssnia nem küldte el. Megpróbálom elérni. De lehet, hogy nélküle lesz Zsuzsitali. Most rohanok, este jövök.
beu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?