Új privát üzeneted érkezett!

ESzti!
Szorítunk!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziszkó!Szén-monoxid mérgezés?????? :shock: :shock: :shock:
Én olajkályha mellett nőttem fel és azt hiszem régen a búbos kemence mellett aludtak. Ezek az okosságok............WOWWWW

És milyen a kandalló?????
Vendég
 


Sziszkó, Anyabébi, köszi a vérzéssel kapcsolatos infókat. Minenesetre kedden megyek dokihoz, azt mondta megnéz, biztos, ami biztos alapon... :roll:

Cosmic! Tényleg pihennj, amennyit csak tudsz, szükség lesz az erődre!!! Na meg a későbbiekben is... :mrgreen:

Eszti, drukkok!!! ++++++++++++++

Sztercsi, nem csoda, hogy Törpid élénk, ha literszám tuningolod kakaóval!!! :lol:

Kép
szilveeaa
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Most keltem másodjára. De nem vagyok túl friss.

Cosmic, most már biztos kibújik nemsokára!

Eszti! Szorítok!

Zsrit, nektek is!

Hát jövő hétre már nem sokan maradunk.
Én is hérfőn megyek ctgre. Már nagyon várok vmi jelet, de semmi. Pedig max. jövő hétvégéig maradhat a kisasszony, igyekszem benne tudatosítani :)

Na, magamhoz veszem a második reggelimet :)

chardonnay
 
 


hello lányok!

Szisz, gratula a jó eredményhez...(bár már lassan jobban örülnénk, ha az nst valami "mást" mutatna, nem? :wink:
Az szerintem a legideálisabb lenne, ha az nst után folyna el a kórházban a víz :D A szülésznő szerint másfél liter a cucc, tehát azért jobb lenne közönség nélkül :roll:

Eszti - anyós :evil: Nekem is az agyamra megy már, hogy akik ezer éve szültek, azok húzogatják a szájukat az új felfogású dolgokra...van egy ismerősünk, akinek huszonéves a gyereke és pólya ügyben oktatott ki...szerinte igenis le kell kötözni a gyereket, kell neki a szoros, meleg hely...mondom neki, hogy most már nem ajánlják a nagyon szoros pólyát. Nem mondott semmit, csak az arcán láttam, hogy mennyire hülyének néz...

Cosmic
- ilyen tünetekkel még szerintük vasárnapig húzzátok? :shock: :shock: Mindenesetre nagyon szurkolok!!!!

Kép
kkia
 
 


anyabebi írta:Anyukák!
Az OEP honlapján azt olvastam, hogy 5 munkanapon belül kiküldik a TAJ kártyát. Igaz ez? vagy ha haladni akarunk akkor érdemes bemenni érte?
Sajnos nem érek rá várakozni, mert ha kiesik a táppénz valamivel pótolnom kell :(

tegnap kapuk meg, azaz a 15. napon.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok a késlekedésért, és hogy elfelejtettem beleírni, szóval:
Az anyasági támogatáshoz kell igen egy igazolás a NŐGYÓGYÁSZTÓL hogy több mint négy alkalommal jelentél meg terhesgondozáson.


Gratula ismét az új kisbabához!!! :D
Lassacskán tényleg mindenkinek meglesz!!

Lili

Kép
édi16
 
 


TAJ-kártya: 5-30 napon belül adják ki. Szerintem jobb bemenni, és ha a TAJ kártyát nem is, de igazolást kap az ember amivel már lehet ügyintézni.
Én is azért siettettem, hogy ne essen ki pénz... És nekünk szerencsénk is volt, mert küdték is 2 napra rá.

Anyós:
Az első két hétben 2 naponta járt át ( mondanom sem kell, hogy ezidáig meg ÖSSZESEN kétszer volt nálunk), és minden egyes alkalommal közölte mikor sírt Kende, hogy éhes ez a gyerek, ne éheztessem... Úúúú, sokszor már ott voltam hogy ütök. Nem lehetett megmagyarázni sem, hogy nem lehet éhes, most evett... Szerencsére sikerült kultúráltan úgy beszólnom neki, hogy leszokott róla. :)

Lili

Kép
édi16
 
 


Kkia!
Hát ja,jobban örülnék már egy olyan nst-s eredménynek,ahol a méhösszehúzódásoknál olyan elefánt hátú a görbe! :oops: :lol: :lol: :lol:
Hú,másfél liter :?: :?: :?: :?: :?: Azannya! :oops: :roll: :roll:

Sztercsi!
Apa:nejlonzsák :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: Ezen jót röhögtem! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
De ám olyat rakja be a kocsiba,mint a nagy szemeteszsák,biztos ami biztos! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(Sorry :oops: ,csak vickeltem!)
Naon jól szuperál a kandalló!Melegebbet csinál,mint a padlófűtés és rövidebb idő alatt! :lol: :lol: :wink:

Édi!
Anyós: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Akkor jól leszerelted! :lol: :lol: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Itt vagyok!

Fő a tésztám aztán ebédelek sajtos-tejfölöset :), nagy volumenű főzést rendeztem :mrgreen:
Char: akkor jövő héten eggyütt szülünk, én megmondtam a kölöknek , hogy csüt.estétől vas. reggelig érek rá, úgyhogy hajrázzon!!!, mert bent marad!!!
Csibe: kösz a jóhírt :evil: , de hátha nekünk szerencsénk lesz :), biztos azt hiszik, hogy te mindent ingyen kapsz a boltba :mrgreen:
Anyós: hagyjuk. Az enyém (mondjuk nekem nem az anyósom!! a párom anyja!!!) nem tud lépcsőzni, ezért sose jönnek hozzánk Kép , én meg 1 évben egyszer vagyok hajlandó menni!!! Karácsonykor és akkor is max félóra!!! Sokat veszekszünk emiatt de leszarom, mindennek megvan a miértje!!!
Ma: egykor jön csöpp Lili barátnőm mert az anyja megy a fodrászhoz. Tegnap majd meg zabáltam!! Olyan jófej és olyan rossz!!!
anyabebi
 
 


Till: dél elmúlt!!! 11-re ígérkeztél :)!
anyabebi
 
 


POCOK
ÉN iS GRATULÁLOK! VÉGRE TE IS BABÁZOL!

ZSRIT
DRUKKOLOK!! MINDEN RENDBEN LESZ!!


Szilveeaa
Nekem is van még vérezgetés, és élénk színű, elvileg ez normális 2-6 hétig tathat...
Nektek mikor esett le a köldökcsonk?

NIta
Nagyon ügyes a babó, hogy eszik, alszik, nézelődik :lol: Tényleg, éjszaka hányszor szopik?
Nagytesó nem féltékeny?

Szép napot mindenkinek, lányok aki szülni szeretne már és itt az ideje, nagyon drukkolok!!

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Sziasztok csajok!

Próbálom bepótolni, a lemaradásomat, de nem könnyítitek meg a dolgom. :D
Hétfő este megjött anyu és a Tomi anyukája. Kedden egész nap itt boldogítottak minket, jöttek a jobbnál jobb ötletekkel. Délután szegény Milánka már teljesen kivolt. A nagymamik ugyanis minden nyikkanásra felkapták, pedig gyakran álmában is nyikorog. Így viszont nem tudott aludni. :( Délután 6-kor már csak folyamatosan sírt és csak a szopi tudta megnyugtatni. Persze túlette magát, már a pocija is fájt. Én jól begurultam és eltiltottam a nagymamikat a babától. Este még sokat nyekergett, de reggelre már jobban lett.
De ez semmi, mert anyám közben unatkozott, el kellett menni vele vásárolni az Auchanban, mert olyanban ő még nem volt. De nem bírták kivárni, hogy a baba szopjon, majd megetetem ott. No meg simán végignézték, hogy én szolgálom őket ki.
Hát egy darabig nem kell hogy jöjjenek. Maradunk annál, hogy majd megyünk mi. Inkább utazok a babával, de akkor lépünk le, amikor akarunk.

Szerdán és csütörtökön egész nap pihentünk! :) Csak babaruhát vasaltam és mosogattam. Meg is lett az eredménye, Milánka boldogan alszik most az ölemben.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Vérezgetés, nekem néhány napja már nincs vérzés, csak kevés barnás folyás.

Köldökcsonk, náluk 9-10 naposan esett le, de még kezelem a köldököt. Biztos, ami biztos. De még kifelé van, nem kéne lassan elsimulnia?

Kép
Kép
vcsibe
 
 


nitacska007 írta:ide jöhet a hó!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

nono, az túl közel van hozzám, csak semmi elhamarkodott kijelentés! :roll:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok Drágák, megjöttüüüüüünk!!!!! :D :D :D

Lakás romokban :shock: és félig befűtve :? -pasik.....
Lencsim szopik, fél kézzel írok...ha megtaláltam magam, jövök! :D

Mindenkinek köszönjük a drukkokat és a gratut :D és Sziszkónak a híradózást!

Hiányoztatok!!!!!!!

Igyekszem visszaolvasni

tillidian
 
 


Isten hozott Till!!!

Te is hiányoztál nekünk!!! :D majdnem kihalt a topic :wink:

chardonnay
 
 


Eszti?????????
Vendég
 


Lányok, szerintem a nyákdugó távozott :!: :?: . Persze biztonytalan vagyok. Barnás trutyi.
Jó lenne, végre talán valami eredmény 2 éjszaka szenvedés után.

Köszi mindenkinek a bíztatást, látjátok, nagyon rajta vagyunk a témán!!!
Lehethogyegyszermostmárténylegszülünk :!: :?: :!: :?:


kkia, hogy a dokit idézzem, "méhszájilag még nem állunk úgy, hogy hamarosan szüljünk (ci:2000)". De persze nem kizárt, és nagyon-nagyon örülnék neki, ha a baba maga ki tudná dolgozni magát még vasárnapig...

Eszti, anyós :evil: :evil: :evil:
Holnapra nagyon-nagy kalappal kívánok Nektek! Tudod pontosan, mi fog történni, át tudtátok beszélni az orvossal, vagy majd ott alakul ki?

[b]Vcsibe[/b], nem semmi türelmed volt az öreglányokhoz! Le a kalappal! Asszem én hamarabb beintettem volna... Apával megbeszéltük, ha látogatók jönnek (bárki, nemcsak anyósok), az a minimum, hogy mindenben alkalmazkodjanak! Ha meg nem, akkor kívül tágasabb.. Méghogy frissenszülten kiszolgálni :evil: :evil: :evil: jobbérzésű ember az ilyet nem is hagyná...

Édi, az én anyósom ugyanezt fogja csinálni. Állandóan mindenkit etet(ne), nála valamiért ez a szeretet kifejezésének egyetlen formája. [size=9]Magát is szereti, túlsúlyos rendesen. Egyszer agyvérzést kaptam, amikor férjem uncsitesójának 7 hónapos gyerekének kezébe egész szelet rántotthúst nyomott[/size] :!: :!: :!:

Kép
cosmic girl
 
 


Szia TILL!!!

Cosmic!
Hát barnás trutyi más nem lehet(mondja ezt az, aki szintén azt várja és még nem találkozott vele :) )!!!!! Hajrá!!!!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Pocok gratulálok neked!Sok-sok erőt egészséget Nektek a babázáshoz! :lol:


Köszi mindenkinek a dicsiket!;)

Igen Apa nagyon aranyos ma Ő főzött, húslevest, rántott húst, rizzsel, és 3-tól 9-ig övé a pálya onnantól szopi van.
Na, de ma jön a felmentősereg, mert Anyukám mindjárt jön. Mondtuk, hogy csak olyan valaki jöhet ide aki kiveszi a részét a melóból!:D


Nekem a gátam még kegyetlenül fáj, ülni alig tudok... :( :roll:

Na most lépek, ha időm engedi még jövök!
hajnalocska
 
 


Hogy nőnek a picik...Hajnalocska babyje is már 9 napos Kép
Vendég
 


Hello Lányok!

Basszus, nem babázom holnap :( legalábbis orvos által nem...megvolt az NST, tökéletes. ASK - méhszájam, mint a beton, magzatvíz gyönyörű tiszta. Elküldtek UH-ra, flowmetriára, minden teljesen rendben. Ezek tükrében még várunk, mivel Ő jól érzi magát, meg hát hátha megindul magától...vasárnap még egy NST és megmondják, hétfőn mikorra kell mennem, hogy indítsák a szülést.

Először bazira elkeseredtem, majdnem bőgtem. Aztán olyan szemétnek éreztem magam, hogy milyen önző vagyok, hát ha egyszer minden rendben van Vele, akkor miért erőszakolnánk ki onnan?! Úgyhogy szép lassan lenyugtattam magam, bár csalódott vagyok nagyon, hogy holnap még mindig nem babázhatok...
Vendég
 


Ja, a kisasszonyt 3017 grammnak becsülték...legalább nem kell óriásbébit szülnöm! :D
Vendég
 


sziasztok!!!

cosmic: nagy nagy drukk Neked, szerintem legkésőbb ma éjjel, vagy holnap már meglesz az a baba!!! Hajrá!!!

Eszti: nagyon gondolok majd Rád holnap!!!!

Zsrit: sok sok gyógypuszi a nagy hősnek!!!!!!!!!

Till: Isten Hozott körünkben ismét!!! Gratulálok a babucidhoz ismételten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szilveeaa: ugye Te kérdezted a vérzést? Nálam mondjuk császár volt, de emlékszem, hogy kb. egy hónapig véreztem. (valahogy úgy, ahogyan Anyabébi is leírta: 6 hét azt hiszem. )hát nem volt egy leányálom. Állandóan betadinnal mosogattam magam alulról. Utána (miután elmúlt) elmentem kontrollra, hogy megnézze az orvosom hogy minden rendben van e méhemmel.

most megyek, lepihenek csajok!!!

Bobó, vigyázz magadra, ne hajtsd magad túl!!! Ha fáradtnak érzed magad azonnal pihenj le!!!

Moncsika: mi a baj?? sokat sír Alex?? Kitartás, nem lesz ez így mindíg. Lehet, hogy ő is pocifájós, mint a fiúk általában. Elmúlik nemsokára!!!!
puszillak benneteket

Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Pocok: sok boldogságot Nektek! :D

Till: üdv újra itt! Majdnem azt írtam, hogy itthon. :shock: :oops: :lol:

Szilveeaa: nekem a hasfájásra most írt fej a doki egy Papaverin nevű készítményt, amit a patikában elkészítenek, de csak orvosi receptre. Akkor kell adnom neki, ha annyira bőg, hogy az Espumisan és a köménytea sem segít. Kérdezzétek meg a gyerekorvosotokat.
Vérzés: már nem vérzés, inkább barnás folyás. Ha viszont neked darabos is, akkor mindenképp jól teszed, ha elmész dokihoz.

Anyabebi: jó lett a konyha színe. :)

Mrsparis: nyugi eleget lehettek még együtt! Egy-két nap ide vagy oda már nem számít. Persze tudom, hogy már nagyon rákészültél, és amúgy sem reális az ember egy ilyen helyzetben. Örülj, hogy minden ok. :)

Vcsibe: köldökcsonk a napokban esett le, még én is kezelgetem. MA megnézte a gyerekdoki, minden rendben vele. Elsímulás ügyben én néha még azt is észreveszem, hogy ha nagyon sír szó szerint kidudorodik. Amikor meg nyugis, akkor szépen bele van símulva a hasába. Majd kialakul, ezen szerintem nem kell aggódni.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Eszti: akkor lehet, hogy egy nap szülünk? A lényeg, hogy minden rendben van, ne aggódj!!
Ja, én meg csak úgy véletenül ma megkérdeztem az orvosomat meddig szedjem a gyógyszert a méhösszehúzódásokra és azt mondta, hogy ma estig. Én magamtól beszedtem volna vasárnap is a napi adagot.

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Tényleg Betty, akkor egyszerre szülünk! :D Vagy Téged végülis császároznak???
Vendég
 


Tilli, Isten hozott újra köztünk!!!
Vendég
 


Eszti! Tökre megértelek, de hátha addig megindul magától a kisasszony, mégiscsak az lenne az igazi :)

Betty! Még jó, hogy eszedbe jutott rákérdezni!

Cosmic! Hajrá!!!

chardonnay
 
 


cosmic girl írta:kkia, hogy a dokit idézzem, "méhszájilag még nem állunk úgy, hogy hamarosan szüljünk (ci:2000)". De persze nem kizárt, és nagyon-nagyon örülnék neki, ha a baba maga ki tudná dolgozni magát még vasárnapig...

Vcsibe, nem semmi türelmed volt az öreglányokhoz! Le a kalappal! Asszem én hamarabb beintettem volna... Apával megbeszéltük, ha látogatók jönnek (bárki, nemcsak anyósok), az a minimum, hogy mindenben alkalmazkodjanak! Ha meg nem, akkor kívül tágasabb.. Méghogy frissenszülten kiszolgálni :evil: :evil: :evil:[/size] jobbérzésű ember az ilyet nem is hagyná...

Nyugi Cosmic, én kb. ilyen értékkel mentem be szülni... :roll:

Az öreglányok iránt akkor fogyott el a türelmem, amikor rájöttem, hogy miért sír állandóan Milánka. Addig jöttek a szokásos hülyeségükkel, hogy biztosan hasfájós. Én meg lestem, hiszen eddig nem volt ilyen baja... :?
Most pedig éppen "elkapatom". Itt fekszik a combomon, boldogan nézelődik, én pedig közben gépelek. :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


hajnalocska írta:Nekem a gátam még kegyetlenül fáj, ülni alig tudok... :( :roll:

Napról napra jobb lesz. Én már tudok ülni, bár még érzem. És még senki sem mutogatnám, van még mit gyógyuljon. :?

Kép
Kép
vcsibe
 
 


hahó, megint itt..még alszik Iliaszom, szóval benéztem..


Eszti: igen, császároznak, bár nálam szerdán úgy nézett ki, hogy magától is megindulna a szülés, ezért szedem a gyógyszert. Csak 2 és fél év telt el azóta, hogy a kisfiam megszületett, amíg legalább 4 évnek kell eltelnie a két császár között, nehogy felszakadjanak a varratok.Ezért a császár, de abszolút nem bánom, csak egészséges babát hozzak a világra!!!!

Char: igen, bár a klinikán, amikor bent voltam ctg-n és kimutatta a méhösszehúzódásokat, akkor még azt üzente az orvosom (a szülésznővel telefonon komunikáltak), hogy vasárnapig szedjem. Aztán ma gondolkodtam, hogy vasárnapig, vagy vasárnap estéig-ezért akartam felhívni a dokimat és megkérdezni. Az asszisztensnője viszont felhívott telefonon és mondta,hogy a császár hamarabb meglesz ezért 1 órával hamarabb induljunk a klinikára. Akkor megkértem őt, hogy kérdezze meg az orvosomat a gyógyszerről. Így derült ki végül is ,hogy csak ma estig szedjem. Jó zavarosan írtam le, de azért remélem érthető.

Nagyon nagy a csend most délután itt...majd megint éjszaka huhogtok,mi???

én megyek, mert nemsokára felkel a kis herceg és megyünk játszani, olvasni, rajzolni...stb.

Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Halihó!

Felétek is sütött a nap egy kicsit? :D Mekkora boldogság ez ezután a hét után 8)

Tilli - Lencsi, welcome home :D

Vcsibe - család :evil: Kicsit én is tartok anyukám lelkesedésétől, de azt majd a példádból okulva próbálom belé sújkolni, hogy gyereket a kiságyból első nyekkenésre kivenni tilos :evil: :evil: :evil: Szerintem úgyis frászt fog kapni, mert mindig el fogja felejteni a légzésfigyelőt kikapcsolni, az meg be fog riasztani :P

Eszti - minden elismerésem a tiéd...én biztosan kiborultam volna...Én bevallom, hogy tök önző vagyok és már idekint szeretném a hosszú lábait csókolgatni őuraságának...
Ma itt volt az uram egy barátja, aki kétgyerekes apuka, nagy ezotéria-fun. Ránézésre közölte, hogy még nem fogok szülni a jövő héten sem, sőt azután is netzes. De megígérte, hogy megnézi, mikor van telihold, mert akkor mégiscsak sanszos :roll: :roll: :roll:

Kép
kkia
 
 


Banyek, remélem, nincs igaza, mert most nézem és csak november első napjaiban lesz megint telihold :shock: :shock: :shock:

Kép
kkia
 
 


Viszont jövő héten szerdán és csütörtökön melegfront!!!!!!!!!!!

Kép
kkia
 
 


Kkia, itt is sütött a nap egy kicsit. :)

És Milán még álmában is nyekereg, aztán pukizik egy alaposat. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


betty76 írta:Eszti: igen, császároznak, bár nálam szerdán úgy nézett ki, hogy magától is megindulna a szülés, ezért szedem a gyógyszert. Csak 2 és fél év telt el azóta, hogy a kisfiam megszületett, amíg legalább 4 évnek kell eltelnie a két császár között, nehogy felszakadjanak a varratok.Ezért a császár, de abszolút nem bánom, csak egészséges babát hozzak a világra!!!!



Két császár között 4 évnek kell eltelnie???
Ismerősöm első gyerekét császárral szülte... utána a másodikat másfél évvel később spontán, a 42. héten... és alig egy évvel később a 3. babája is megszületett spontán...17 napos túlhordással... (igaz, folyamatosan ellenőrizték a babákat, a császár utáni heget...)
Nekem azt mondta a doktor, hogy legalább egy évet várjunk a következő terhességgel...

Ma azt mondom, hogy nem egy évet, hanem legalább 10-et fogok várni a következő gyerekig... ez a kettő törpe szivat engem... :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.16 18:05-kor.
Vendég
 


Sziasztok

Nagyon köszönöm mindenkinek a kedvességet és a drukkokat!!!

Túl vagyunk a műtéten - reggel 6-kor indultunk itthonról és most értem haza ... totál hulla vagyok.
Gyerek a kórházban az apjával - holnap jöhet haza.
Mit ne mondjak nem csinálnám végig előröl ...
Az altatás után volt nagy futkosás mert kihozták a műtőből, befulladt aztán kihagyott a légzése ... azt hittem ott halok meg!! szörnyű volt az a fél óra mire helyre rázták ..

Kicsit ledőlök és jövök még ...

R

Kép
zsrit
 
 


Zsrit
Jobbulást a fiacskádnak!
Vendég
 


Kép

Ezek a gólyák úton vannak...Afrika felé :wink:
Vendég
 


Hellóbelló megjöttünk. :D

zanikó, pocok hatalmas gratu nektek!!! :D :D

amint tudok jövök.. most lesz mit pattognom. Egyenlőre próbálok osztódni.

Na igen... du 2-kor értünk haza, 4 óta visszaolvastam nagyjából, és ezen bejegyzés is kb másfél órámba került 2db szopival, 1 db kakáspelussal és 1 db 2 részletben behabzsolt vacsorával szabdalva...

Amint beállnak itthon a dolgok, reagálok, visszazökkenek. Pusz mindenkinek és aki akar az szüüüülllllyön!! :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


SZIA PATTOGÓ!!!! ÜDV itt! Csajok imádják az öcsit? Kérjük majd ennek a gyors szülésnek a meséjét! :)

Eszti!
A 3017 az nagyon jó szám. Nekem is megfelelne. Épp ma beszéltem egy csajjal és nem érti, hogy a 32 hét után nekem miért nem csináltak Uh-t? Neked volt?

Már megint akkor vagyok itt, mikor senki sehol...

Zsrit!

Akkor most már minden rendben? Szegény kisfiad!
Vendég
 


Most is csillagokat látog, nagyon alul matat a "Törtpi". Le is dőlök a tv elé inkább. Nem jó így ülve.

A legrosszabb: Észrevettem a köldököm melett sajna megrepedt a bőröm Kép Ez van. Számítottam rá, de arra nem, hogy mégis ilyen rosszul viselem.

Pussz!

Kép

Kkia! Akkor jöv szerda v. csüt!!!!!!!! Kép

Szóavl az esélyeseknek azért szorítok, ma is még lehet vmi...inkább mint az indított szülés!
Vendég
 


Üdv neked Pattogó! Jó újra itthon mi?

Eszti: most akkor mivan? Még mindig él, hogy te vagy a következő vagy azért ha közbejön szülhetünk hétfőig? :) Na jó félre a viccet, sajnálom hogy ilyen csalódós napod volt. :wink: :cry:

Zsrita: remélem már minden rendben, még jó hogy az idegességtől nem folyott el a magzatvized :shock:

Az én napomat bearanyozta a kis barátnőm, ezt a fejet érdemes megnézni. Szeme felett meg kijött a rosszaság azért zöld :)
Kép Kép Kép Kép
anyabebi
 
 


Csajok!!!

Most jött az SMS - azaz bocs 1 órája :oops: csak nem vettem észre -
Datolyától:

Ma 10:58-kor megszületett a kisfia 3800g és 50 cm!!!!!!!!



- ne haragudjatok de most nem tudom hogy kinek a babája van inkognitóban és kinek lehet írni nyilvánosan a nevét ... ezért nem írtam ...

Datolya :)
Nagyon nagyon gratulálok!! Sok boldogságot és minden szépet és jót Nektek!!!!!


- hihetetlen hogy tegnap este még kérdeztem hogy vannak-e jelek aztán reggelre baba lett :shock: :lol:
na jó persze többedszerre gyorsan megy :D

Kép
zsrit
 
 


na, gyorsan benézek, míg a párom és gyermekei szórakoztatják Szonját... Ma sem volt túl jó napunk... A kisasszony kizárólag ölben / karban volt hajlandó ellenni, különben ordított. 20-20 perceket aludt, úgyhogy kissé zombi vagyok.
Hol van már a kis angyal, akit hazahoztunk a kóházból! És én milyen naív voltam, hogy ez most már mindig úgy lesz... Muhahaha..

Őzinekünk a köldökcsonkot múlt hétfőn lekapta a doktornő... Majdnem elájultam...

Amúgy engem is aggaszt, hogy össze-vissza áll – ha pl. sír a kiscsaj, totál kifordul, amúgy meg bent van.

Csibe, de jó nektek, hogy ilyen szép napotok volt!

Till, Pattogó!
Üdv újra köztünk! Hiányoztatok!

EsztiKlassz, hogy végül így állsz hozzá! Tényleg nézd az ő érdekeit – ha ő még jól elvan bent, biztos oka van rá (a kakaón kívül is)... A bébik szerintem tudják mikor akarnak a világra jönni.

Tündér, kíváncs vagyok, hogy milyen lesz ez az új szer... majd számolj be mindenképp!

Cosmic
Ez már a célegyenes, hajrá!

Kép
szilveeaa
 
 


hoppácska, most láttam az újabbakat...

Datolya, sok boldogságot nektek!


Anyabébi, mekkora arc a kiscsaj, őrület!!!!

Kép
szilveeaa
 
 


Tiszta ragya a pofám :cry:
anyabebi
 
 


Néztem ma egy filmet "A spanom csaja".
Hát ajánlom. Annyira röhögtem rajta, hogy a párom felébredt aztán kirohant a másik szobából mert azt hitte megfulladok, hát majdnem. Picikét bepisiltem. :oops:
anyabebi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: