Új privát üzeneted érkezett!

Tinu!

Van parkolóhely bőven! Nagy kövér helyek, ahova BÁRKI be tud parkolni!

Szofi!

Egy baba, egy mama, de mivel újpestről jönnek, nem hiszem, hogy autósülésben tudná addig cígölni a bébit. Bár ő még csak 3 hónapos, azért nem könnyű, mint tudjuk. :lol:

Kell valami meleg a pocakomba,(rossz az aki rosszra gondol...) így nekiálltam husilevest főzni!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Na én túl vagyok egy bőgésen. A Zuram átküldött egy videót, nem tudom láttátok-e, a Yahoo kezdőoldalán van. Ipari kamera, metróperon, babakocsit tologató anyuka. Hátrafordul, elengedi egy pillanatra a babakocsit, babakocsi be a sínek közé, metró pont megérkezik, anyuka sikítozik, futnak oda az emberek....Na én itt hagytam abba, bőgtem egy sort és lecsesztem a férjemet, hogy mi a búbánatnak küld nekem ilyeneket???? Visszaírt, hogy ez a nap szenzációja, mert a bébinek semmi baja nem lett, túlélte!!!!

Na, csak gondoltam megosztom veletek. Nem linkelem be, engem megviselt. Aki akarja megnézheti a yahoo-n. TESSÉK MINDIG LEFÉKEZNI A KOCSIT!!!!!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi
Akkor én ezt most kihagynám. Nem vagyok elég erős idegrendserű ezekhez, a filmeknél is mindíg elkapcsolok mikor olyan részhez ér, hogy az már nálam kiveri a biztosítéot. Persze apa mérgelődik, hogy így nem tudja rendesen megnézni, akkor vonuljon el a nappaliba és nézze meg ott, ott is van tv.Nekem az ilyenek után nyugtalan éjjeleim szoktak lenni. Pedig nem vagyok parás csak dühít, hogy hogy jut eszükbe ilyen rémséges dolgot megfilesíteni.

Kép
Kép
incike
 
 

 
 

Vááá.Ebbe még belegondolni is szörnyű. Nekem pont volt egy hasonló rémálmom, és ahogy olvastam amit írtál, tök felelevenedett bennem, és most nagyon rosszul lettem a látványtól amit álmomban láttam!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Hali!

Na, visszaolvasni még nem volt időm...Lili, meg meló....0-24 órás kombó.
Az éjszakánk szupi volt az előzőhöz képest....f7kor kelt Liló.
Az ágyát fejnél meg kellett emelni, meg kapott dörzsikrémet a hátára fürcsi után.
Egyre jobb az étvágya, végre értékelhető mennyiségeket cuppog és aránylag gyorsan...szóval már nem fájhat neki a szívás annyira.
Dokkernéni ma jön megint...kéretik drukkolni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Azért ennyi idő alatt az antibogyónak hatni kell...remélem már nem piri a mandulája.

Gyöngyi!
Én is láttam a híradóban!!!!!! Döbbenet. A fején lett egy vágás csak, az mentette meg, hogy be volt kötve a kocsiba.....
A nő reakcióját látva nekem is sírógörcsöm lett....az az érzés, amit átélt.....én helyben elájultam volna a sokktól.... :?
De heppiendes szerencsére!!!! :)

Kép
mozza
 
 


Jézus, én se merem megnézni...

Trixi, de akkor hogy segítsünk...? Neked van ötleted?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Én se bánom, hogy nem linkelted be!

Kiporszivoztam, felmostam, otthon centrumos hoz vevőt estére.
pumuklii
 
 


Náthás babáknak még jó a
Baby Balzsam gyógyszertárban lehet beszerezni.

Kép
Kép
incike
 
 


Pumukli: én porszívóztam, pakoltam, felmostam. Jönnek a tesómék délután. :lol: Ilyenkor derül ki, hogy lenne időm takarítani, ha nagyon akarnék. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, örülök, h ilyen tevékeny vagy, és az éjjeleid is egyre jobbak :D
gyógyparkoló :lol: :lol:


Gyöngyi,
látom, neked is megtetszett a mexx gatyó a teszveszen :wink:
Az ilyen babás/gyerekes rém történeteket én sem bírom, de nagyon nem. A 7végi csillagok háborújában nem is mutatták, amit tett ugye főhősünk a gyerekekkel, mégis kifordult tőle a gyomrom...

Most nézem sokadjára, vajon egyszer megunom majd? 8) :lol: :lol:

KépKép

Kép
hase
 
 


En nem lattam sehol a babakocsisat,bar lehet nem is baj :shock: de a lenyeg h semmi gond nem lett azert.....

Csilla,te hogy latod mit figyel mas? :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


bocsi, én megnézném, de nem találom... :oops:

Gyöngyi-belinkelnéd nekem püben? Vagy elküldenéd a férjed általit emilben? gmolnarnora@gmail.com köszi :roll: :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Netti,
ah sajna nincs titkos módszerem :lol: :lol:
Gyöngyi az itteni nick-el licitált egy szuper Marciravaló fiúgatyóra, szval 99%, h ő az.

Jaj épp most túllicitálták a kinézett overállomat :cry: 8)

KépKép

Kép
hase
 
 


Nem tom, megkérdezem tőle...

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


jaa ertem :lol:

milyen overallt szeretnel Csilla? mutimuti :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Ni itt én is, voltam dokinál Jázminnal, miútá 2 órát várakoztunk kiderült neki meg pirosak a mandulái ettől volt láza tegnap óta.Most neki is megy a gyógyszer.

Csonginak gratulálok az első fogacskához!

Nóri de jól néz ki ez a torta, nehéz aszem én is bele vágok egyik nap.Na és kis segéded se semmi. :D

Most kéne főznőm valamit de ettől az időtől olyan álmos vagyok.Na meg Ármin anyira nyügi itt figyeli mit irok nektek. :D

Látom egy jó kis tali készulődik újra.

Ez a baba kocsis sztori rémisztő lehetett.

Annyit beszéltetek itt a turikról hogy, ma én is benéztem itt egy London shopba itt kilósak és jó minőségű cuccok vannak találtam is mindkét gyerkőcnek tuti ruhákat! :D

Mostmár jó lenne menni valamit főzni is.

Szép délutánt nektek!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Niki, szerintem jó kocsi, de közel nem dönthető 175 fokig, én ilyet vettem anno Zsófinak, de emiatt visszaküldtem, mert Zsófi sokszor elaludt babakocsiban. MOst is teljesen dönthető kell nekünk, mert Fruzsi hason alszik. Bár mióta ilyen hideg van, hanyatt fekve is tud :lol:

Csonginak gratula a foghoz :)

Pumukli: Dunakeszin is jó a tali, a buywayben van egy kávézó, vagy ott a kenguru kides játszóház, és akkor a nagyobbak i le vannak foglalva :)
Vendég
 



KépKép

Kép
hase
 
 


Most hányt Gergő, tuti az almától :cry: És mintha fájna a pocija.
Ez normális? Adjak neki mást?

KépKép

Kép
hase
 
 


én tegnap teszveszeltm egy overállt meg egy kardigéánt Fruzsinak :)
Vendég
 


Panndi
tök jó ötlet! Melyik nap jó neked? Oda ki tudsz jutni?
Gondolom délelőtt kéne a nagyok miatt. Nekem minden jó, csak szerdán megyünk dokihoz 10.45-re.
Böbi? Netti? Ki lakik még közel?
pumuklii
 
 


Csilla,cuki lenne benne Gergo :D
almatol? biztii? ha pocak fajas van akkor ne adj neki, en a barackot pl par napja adom,eloszor mintha lett volna tole kis pocak fajas,de mostmar nincs..

Panndi, Boro is hason alvo,de sztem ha razza vmi a segget akkor elalszik hanyatt is :lol: igaz eddig osszesen 15percet toltott babakocsiban,de csak mert ha nem lat ki nincs el....... :?

Netti
Kép
maumau
 
 


Ági-köszi, és nem volt bonyolult, na ha én ezt mondom elhiheted! :lol: :lol: Főzés, én ma egy kis tojásos levest rittyentettem zúzapörivel, meg a desszert igen, a torta! :oops: :wink: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Panndi,
Mi .... lakunk, és ha épp el tudunk menni, amikorra megbeszélitek, szívesen csatlakozunk :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hase 2009.11.19 00:39-kor.

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla,ti hol laktok? :roll:

En nemtudom lesz e kocsiiiiii,majd megtudakolom este :D

Netti
Kép
maumau
 
 


már ha nem gond :oops:

KépKép

Kép
hase
 
 


Netti, kápón :D

KépKép

Kép
hase
 
 


bakker és fájdalmasakat is rotyizik :cry: Vagy majd hozzászokik a kis gyomra??

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla, sztem ne az almaval kezd ha ilyen mellekhatasai vannak!! valasz vmi mast az elso koros kajakbol. vagy most nemtudom pontosan,de most kezdtetek? vagy evett mar mast?
en is laktam kapon :D mondjuk en ujpesten laktam 18evig.. 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Hááát, hétfőn nem tudom, hogy végzünk, de szerintem legkésőbb 10:30-ra ki tudunk érni, ha az nem késő. Megnézem, megy-e oda busz, mert kedden tuti nem lesz autónk :(
Vendég
 


Sziasztok!
Én is itt. Visszaolvasni nincs időm, csak gyorsan írom. A "hogyan menjünk Trixihez, ha nincs autónk?" -kérdéskörre reagálva: Megoldottam a keddet. A Thököly úton kezdek 8.30h-kor -bíróság, ezeréves közlekedési/biztosítási sz...- utána megyek, ahová mondjátok! Szerintem max egy óra a tárgyalás. Tinu! nem kell szerződést vinnem, így nem fogom otthonhagyni.. ;)
SZóval: kihez menjek??? + 5 helyem van a kocsiban!! (7személyes)

Kép
szkitty
 
 


hase, dehogy gond, ne viccelj! Ja, Netti, Nektek a hétfő nem jó?
Vendég
 


Netti, tegnap kezdtük, egyelőre kóstolgatta a levét, pár kanállal, semmi több. Ízre sem jött be neki (a gripe water anno igen :) )
Akkor majd megnézem Tinu naplóját. Csak az őszibacit, amit lefagyasztottam, már püréként érdemes enni, gondolom. A püré részét nem szívesen dobnám ki :(

Még ötlet?

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla! Enyém gyerek is kihányta az almát (mert, hogy már kapott, lehet nem mondtam) Amina sem bírta soha megenni, mire betöltötte a 3 évet, addigra megmaradt benne az alma is, de a mai napig köhög ha almát eszik. Szóval én már rájöttem, hogy meg kell főzni vagy sütni, mert sok gyerek nem bírja az alma savasságát, ezért hányja ki. Vagy még azt lehet, hogy végig eszed az összes létező almafajtát, van egy-kettő ami nem túl savas, az talán bent marad.

Kép
Kép
g_reny
 
 


ja, azt elfelejtettem, hogy +1 babahordozónk van még! (Tinu tud róla mesélni, hogy jó, vagy nem -mivel ők már használták...)

Kép
szkitty
 
 


Én is laktam Kápon, 10 évig. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Csilla, nem muszaj level kezdeni, sot,siman adhatod neki a purejet. Sokan azzal kezdtek, sztem mi is attertunk arra, mert a levezgetest nem szerette..

Panndi,nekunk az nem jo bizony, oltas van :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Almatol nekem a mai napig faj a hasam.. sav miatt, szoval ahogy Reni is irta.. siman lehet attol is gondolom! :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó, akkor itt ezen a ponton én nem kavarok tovább, Rékáékat viszem, ahogy megbeszéltük eredetileg!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Az a baj, hogy ez a nyüves buyway busz is messze van :( Ááá, miért nincs kedden kocsink? :(
Vendég
 


Panndi, ami oda visz az vhol az onkormanyzat kornyeken megy,nem? mert az nem kis seta :?

Na,nekem egesz heten nincs jovo heten se! de mar megszoktam komolyan :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti
oltás után? Vagy akkor inkább nem?

A hétfő 10:30 nagyon szimpi amúgy.
Böbi, te tudnál jönni?
Remélem igen. :-) Ha nem akkor még a csütörtök is jó lehet.
pumuklii
 
 


pumukli, ahhh nem merem, eddig nem volt laz sose, viszont jokat szundit utana,nem piszkalnam akkor, rotat is kap, meningot is :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Szofi
néztem az iwiw-képeidet. Tényleg nagy party girl voltál :-) Nem hiányzik?
És a húgod is milyen szép!
pumuklii
 
 


Csilla, én is próbáltam az almát nagyon fájt a poci, aztán rá 1 hétre próbáltam a barackot rossz volt nézni mennyire fájt attól is a pocak...igy várok még ezzel a hozzátápival mivel úgyis csak cicizik.

Kőzben oda raktam a paprikás krumplit, holnap meg lasgnat csinálok :) .

Nóri hiszek neked és ma este megcsinálom én is holnap le is tesztelem hugomékon.

Szofi, én is néztem ép az iwiwes képeidet és hugoddal nagyon szépek vagytok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára agi25 2009.10.16 13:50-kor.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Csütörtök jónak tűnik amúgy ;)

Netti, hát ez az, én Fruzsival lesétálok oda, Zsófi nem annyira...
Vendég
 


Na itt vagyok, csak bezabáltam a főtt husit a levesből :lol:
Petyának mixeltem belőle, kíváncsi leszek a hatásra!

ALMA! Én mindig megfőztem Marcinak is, és Petyának is. Illetve a többi gyerekemnek is. Így soha semmi bajunk nem volt vele. Nyersen csak akkor kapták,amikor már tudták harapni. Nekem ez bevállt, ezért maradok is ennél a verziónál.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Na, írtam a blogba egy rém fontos kérdést... ;)

Kép
szkitty
 
 


Na, én meg válaszoltam rá! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Niki, nekünk ilyen babakocsink van és én nagyon szeretem. Tényleg nem döntető le teljesen, de majdnem teljesen dönthető, én már 3 hónapos koruk óta ezt használom.

Incike, köszi a kerék tippet, már holnap ugrasztom is rá apát a WD40-nel! :-) Mi elég sokszor használjuk göröngyös utakon, de még egyszer sem szedtük ki a kerekeit, mindenesetre elég jó állapotban vannak, de egy tisztítás a tengerpart után nem árt.

Hétfőre még oké lennék, csütörtök már nem jó. Panndi akkor a busz miatt nem jó neked a hétfő? Mert akkor kár is szervezkedni....

Csilla, sütőtök???

Emese, arnyos vagy, blogra dobok majd még föl, ott nem kell kicsinyítgetni.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?