Új privát üzeneted érkezett!

Alex a mózesba mászott be :D
Kép
kreiszi
 
 


Eszti és a bundazsák esete.... nagyon édi.... :D

Julcsi: sajnálom a rossz éjszakákat! Remélem hamarosan rendeződnek... ++++++++++++++++++++++++++
És nagy gratula Marcinak a visszaüléshez!

Zetibebi: jobbulást! ++++++++++++++++++++++++++

Elif: gratula az álldogáló Efének! Repülős kép, imádnivaló... :D

Andris, Natasa, Bazsaládé, André, Marci, Boti, Muki, Vinci, Lulu - és minden baba elképesztően aranyos.... :D

Zsu: nagyon ügyes Bencus! :D

Zsancy: remélem összejön a bölcsi.... És májustól ismét meló? Hát nem irigyellek.... :(

Kangu????

Panna
pandusika
 
 


Jó reggelt!

Zsufi, köszi az érdeklődést, jól telt az éjszaka, 3 ébredéssel. Remélem, másoknál is így volt (mármint nem feltétlnül 3 kelés, csak összességében kielégítő pihenés :lol: ).

Andabella, BKV-s vagy??? Én is voltam...

Zsancy, 11 kiló? Nem semmi :lol: . Akkor mit szóljak én a kis 9,5 kilócskánkkkal... Egyébként Petra tündéri édibaba!!!

A reggelünk elég vacakul indult, Natasa félórás őrjöngéssel aludt el, semmi sem volt jó, csak félálomban tudtam a cicit is a szájába dugni. De végignéztem a képeket, és azóta jobb kedvem lett, haláliak a manócskák... :D

Kép
mist
 
 

 
 

Sokan eltűntek mostanában: Hajni, Erika, Gjéti????

Kép
mist
 
 


Alexnál is kezdődik a felfedező korszak.... :D Profi módon veszi az akadályokat.... :D

Panna
pandusika
 
 


Sziasztok!

Zsancy, van a fényképezőnkön kamera, csak hang nincs! :?

Kaandi, én se értek nagyon a kamerákhoz :roll: , az uramtól most azt az ígéretet kaptam, hogy karácsonyra nézünk egy jó kamerát! Most gyerekülést kell vennünk!

Nila, nagyon jók a képek, kis huncut Bazsi! :lol:

Bogi, ma mi is sokáig aludtunk! Negyed 7-kor szopizott egyet Bebe, és aludtunk még együtt 8-ig! :D
Ma nincs csavi, Apa dolgozik! :(

Zsufi, mi most ezzel szemezünk, de még nem döntöttünk, holnap megyünk elvileg megvenni! :roll:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Kreiszi, Alex is nagy zsivány, ahogy belemászik a mózesba! :lol:
Jól látom, hogy Nektek is van sütifaló bödönötök, csak más színbe? :wink:

Amy??????????????????
zsu83
 
 


Zsani: hát az a kis csigaLulu... Becarás... :lol:
Képzeld, pont kérdezni akartam, hogy sikerül-e az új etetőszékben a kajáltatás... Mert nekünk nem nagyon megy, de a képek szerint nálatok igen, ugye?
Tényleg mázli, hogy olyan sokáig otthon maradhatsz Petrával... Külhonban tényleg olyan rövid a GYED általában...

Hajni ilyenkor tényleg be szokott ugrani, reméljük, ma is így lesz!

Nem sorolok mindenkit, de:
hallod, mist, azért Natasa továbbra is szépen növesztgeti a pocóját! Hát azon a beterülős képen... :D
A hozzátápival hogy haladtok?

Ezek a bemászós gyerkőcök, nagyon édik.. (szerintem enyimé leghamarabb a kuka belsejében fog kikötni, nálunk az a favorit... 8) )

És kreiszi, én is nevetgélésre és csacsogásra ébredtem, csak én fél ötkor... :roll: Aztán sötétben pár miatyánkot elmormoltam, és csönd lett... Pedig azt hittem, megnyerem a játszó éjjeli gyereket... Persze 20 perc múlva hirtelen eszébe jutott, hogy mégis felébred, de legalább nem játszott órákig.

ladmon
 
 


Móni, hát igen, a pancsis képet sonkaillusztrációnak szántam, bár tudtam volna durvábbat is hozni... :lol: Evés alakul, bár a tegnap nagy műgonddal elkészített főzelék a kukában landolt, kétszer is próbáltuk, de borzasztó fejeket vágott rá. Nálunk tegnap a felmosóvödörben szeretett volna pancsizni (miután felborított egy vázát, és abban a vízben is megmártózott)...

Kép
mist
 
 


Imádom az ilyen sztorikat.... :lol:

ladmon
 
 


zsufi: az biztos hogy ha sokat mentek kocsival akkor kell a kényelmes ülés,
persze biztonságos is. Én még tanácstalan vagyok..

kreiszi:tudomtudom, de olyan undorító. Nagyon király a kép!!!!!!

panna:mikor utaztok? 30-a körül?

zsu:jó ez az ülés is. Ha már ülés a téma...szerintetek milyet érdemes ami 18 kg-ig jó vagy ami elvileg 36 kg-ig?

millye?

Kép
budabo
 
 


Jó reggelt!

Még nem olvastam végig, de ígérem, fogom. :)

Kaandi, csak neked, szerintem a fertőző agyhártyagyulladás ellenit adasd be mindenképpen!!! Nagyon veszélyes betegség!

Tegnap szülinapi eltávom volt (annyit írtatok ezalatt, hogy nem is tudom végiglvasni hirtelen), de kicsit furcsán alakult.
Mármint annyiban, hogy Marci fél 11-kor felébredt és Apájával nem volt hajlandó visszaaludni. Megérkeztem (nem kapott cicit), velem pedig szinte rögtön... :shock: És mikor meglátott, majd kiugrott Isti kezéből. :shock: Asszem nálunk is elkezdődött valami 8 hónapos szorongás... :roll: :( Úgyhogy mai apás közös kimenő (egy moziba mentünk volna, hisz 9 hónapja nem voltunk) lefújva. :( Így nincs kedvem Marcit itthagyni.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Jó Napot, én is vagyok :)

Kissé kótyagosan, de minnyá összekapom magam. A gépek már dolgoznak helyettem, lassan nekem is neki kell állnom :?

Zsancy - jó fej a főnid :) 1,5 év az külhobban sztem jó és ez neked is jó. 3 évet én sem maradok itthon az tuti, itt is van vadiúj bölcsi (hál'istennek), de azért ez a különalvás, fúúú baromi jó ám! Ez ugye a különbség. Ott nem lpokodják a kasszából a lóvét és így jut ilyen fontos dolgokra, mint: elegendő létszámú gondozónő stb.
Nekem is el kell mennem a bölcsibe, beíratni Marcust, mert lehet h tavasztól újra járok dolgozni.

Kaandi és Zsu - szerintem is érdeklődjetek az agyhártyagyulladás elleni oltás után, mert tényleg fontos.

Marcim egy igazi "KukaMarci", ha kukát lát azonnal ráveti magát és hangos nyögéssel méltatlankodik, mikor ezt nem engedem neki. Egyszer istibizi felveszem és feldobom a jútúbra :) A másik kedvenc a ruháskosár, akár vizes, akár száraz ruhákkal van megpakolva. Egyszer már bele is borult :? persze nem ütötte meg magát :) de azét megijedt, h most mi történt :roll:

Kíváncsi leszek a mai sóskás bulira. Annyira várom. Igazából minden új íznél várom a reakciókat. Egyenlőre nem lehet panaszom erre (sem). Tegnap és ma kicsit nyűgibb a megszokottnál, h ez most a foga, vagy a hideg vagy mifene nem tudom, de nem panaszkodom, mert elég jól elvan azért. (csak visszatért a délelőtti cicinalvás :))

KépKép
hugic
 
 


Bogi: jövő hét vasárnap, 25-én megyünk és majd nov.1-én jövünk vissza.

Panna
pandusika
 
 


Bogi, én is ezen filózom, hogy melyik a jobb, majd holnap megkérdezzük az eladókat is! :roll:

Hugic, legközelebb, ha megyek védőnőhöz, okvetlen rákérdezek, ezt a rotát nagyon erőltette a dokinőnk, nem tudom, hogy erről az oltásról, miért nem szólt! :evil:

Julcsi, biztos Anyahiánya volt Marcinak, mi is mennénk moziba jövőhéten, de nem tudom hogy lesz, mert ha itthon is kilépek a szobából, már görbül Bebe szája! :roll:
zsu83
 
 


Amy, látlak ám, hogy fent vagy! :wink:
zsu83
 
 


Zsu, nagyon okos má Bebe ezzel az el, el, el-lel!
:D Én is olyan büszke voltam a napokban, felöltöztettem, odamászott az ajtóhoz és vágyakozva nézett ki... :) Nagyon ügyes, hogy már köti a felöltöztetést az elmenetellel. :wink:

Mandarin meg olyan cuki kis Kuka!!! Imádnivaló!

Andabella, na ebbőla körbe-körbéből lesz lasssan a kúszás, meglásd! :wink:

Még jövök...

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Voltunk a fülorrgége csodadokinál, és Vincit egészségesnek nyilvánította!!!!! Véga az antibaci harcnak, és szuper, hogy tök jó a füle :) Hát ennyi....gyerkőcök szépségesek, és hát az üvegtisztító :):) Jót nevettem, csúcs csaj!

Nah megyek, apa itthon, én nem gépezhetek....és ebédet kell gyártani...pizzát sütök :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Éjszaka szóra sem érdemes...
megint együtt aludtunk... Hihetetlen, hogy mennyire nyugtalan egész éjszaka... jön, megy, felsír, felül, de mindezt általában alvás közben...
Így, hogy vele alszom nem ébred meg minden esetben, de lehetetlen mellette pihenni... Biztos, hogy kínozza a foga, borzasztó... Annyira sajnálom szegényt....

DE, hogy jót is mondjak tegnap este ringatás nélkül aludt el... A heverőn bohóckodtunk még szopi után, aztán megpróbáltam megint a Magdi féle altatást, mivel elég álmos volt nem is nagyon tiltakozott. amikor már eléggé elpilledt betettem az ágyába, persze egyből kelt volna fel, és kezdte a hisztit. DE behajoltam hozzá (még jó, hogy majdnem 180 vagyok, de így is majdnem orra estem) simiztem a hátát, énekeltem, és hogy-hogy nem csak elaludt... És még kétszer sikerült így visszaaltatni... hát tudom, hogy nem olyan nagy dolog, de nekem az.... :)

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


[quote]n írta:em olyan nagy dolog, de nekem az....


Kitartással ebből lesz az alvás! :)

ja és Zsunak akartam még én is írni, h mlyen édes Bebe ezzel az indulással!!! Nekem Marci csak vinnyog folyamatosan, mert annyira utál öltözni, mire felkínlódom a sapekot, egyetlen mozdulattal lerántja, még a kabáttal bíbelődök :shock:

Na megyek, felébredt :)

KépKép
hugic
 
 


Julcsi, Marci is nagyon ügyes, olyan jó nézni, ahogy okosodnak a babáink! :D

Verus, nagyon örülök, hogy Vincinek rendbejött a füle! :D
Pizza, nyam-nyam! :P :D

Amy, nagyon sajnálom az éjszakát, annyira sajnálom Vendit, hogy így megkínozzák ezek a fogak! :(
Nagyon ügyes voltál az altatással! :D

Hugic, az öltözködésnél nálunk is megy a harc, de amint meglátja a hordozót Bebe, fülig ér a szája! :lol:
zsu83
 
 


panna:köszi, kevertem már az időpontokat :oops:

zsu:unokatesómék elmentek, beleültették csillát és még a kocsiba is bepróbálták. Tutira mentek. Honnan látod hogy fenn van Amy??? :oops:

julcsi:ari lehet marci ahogy megy az ajtó fele

amy: +++++++++++++alakul ez

hugic:hajrá sóska!!!!

millye,elif,stelly....többi kóbor tagocska?

Kép
budabo
 
 


Zsufi: panaszra nincs sok okom az éjszakát illetően, volt pár felsírás és egy extra cicizés, de semmi bugi vagy végetnemérő sírás, hurrá. :) A másik foggal is ez volt, miután áttört még pár napig extrapocsék éjszakáink voltak, aztán jött a vihar előtti csend. :D
Annyira tetszik a háti hordozó, amit vesztek és belinkeltél, ha összejön apának az új utazgatós állás (de lehet anélkül is) megfűzöm, hogy mi is vegyünk egyet. :roll:

Zsu, Julcsi: nagyon ügyesek a fiúk ezzel az indulás dologgal. Én ilyesmit még nem tapasztaltam. Vagy az én fiam otthonülő típus, mert inkább húzza a száját, vagy csak simán nyavalyog ha kabátot, babakocsit vagy hordozót lát... :roll: :D

Jajj, hát a képek, mózesbaesős Alex, angyalarcú Muki, hordozóbűvölő Bazsi és utánozhatatlan ablakcsókoló Petra valami frenetikusak. :D Nagyon édesek na!

lkverus: örülök, hogy Vinci rendben van! :)

Amy: még hogy ez nem olyan nagy dolog... én is a senekemet verdesem a földhöz mostanában örömömben ha néha néha összejön ilyen elalvás. :D

Ma mi is kimerészkedünk azthiszem, mert Efének ma tiszta kómás feje van.

Millye: nálunk leszerepelt a rakott krumpli... :( nekem bejött szokás szerint, de párom kivolt, hogy hogy jön össze a főtt krumpli meg a tojás és a kolbász, ráadásul leöntve joghurttal... :D De azért megette.

Kép
Kép
elif
 
 


na, csajok, majdnem én is leégettem a lábost...
tiszta hülye vagyok, szerencsére még épp az utolsó pillanatban odaértem, de már nem volt víz a krumpli alatt....

Szegény Vend majdnem nem lett ebédje... :)

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Bogi, mi is így tervezzük, hogy elmegyünk, beültetjük Bebét, és még a kocsiba is belepróbáljuk! Uncsitesódék hol vették az ülést, Brendonba?
Mielőtt belépek a topikunkba, a lap tetején ott vannak a felhasználók, akik épp fent vannak, Téged is szoktalak látni! :wink:

Elif, pedig a rakott krumpli tényleg nagyon fini!
Én is kimennék, de Apa este elfelejtette kirakni a kocsiból a babakocsit a tárolóba, én meg nem kérdeztem rá, tudja, ha ő megy dolgozni, akkor babakocsi megy a tárolóba, hogy tudjuk sétizni! Erre most elvitte magával dolgozni a járgányunkat! :evil:

Amy, jó az új vonalzód! :D
zsu83
 
 


Millye, merre vagy? :roll:
zsu83
 
 


Budabo vagyok csak egy kupac ruhát kellett vasalnom... és még annyi dolgom van.... áááááá kicsit feszült vagyok ma.... valami rossz előérzetem van... :? KÉPEK????

Andabella temetés? Az nem jó... :( idősek voltak a kollégáid? :roll: Nagyon édes Mesi!

Kaandi ÓÓÓ tegnap is küldött emailen 2 nagy munkát de én addig hozzá sem kezdek a kidolgozásához amíg nem törleszti a pénzt :evil: (1 havi pénzt hozott hónapja és 5 havival lóg.... gondolhatod mennyire bosszant) úgyhogy varrogatok addig azt legalább élvezem és látványos is :D Ha a főnök így folytatja vissza sem megyek....

Zsancy Petra is milyen nagy lány már és nagyon helyes baba! Anyukája meg nagyon csinos!!! :D

Kreiszi ááá dehogy... azt akartam írni, hogy a férjem is mindig nyomja a gázt és én is tartok tőle, hogy jön egy meglepi csekk :evil: remélem Murphy nem olvas most... édes Alex! Biztos hegymászó lesz!

Zsu83 vagyok már.... jó kis gyerekülést néztél ki! :D hogy vagytok? torkotok??? lábad?

Zümis meg tudtad csinálni a betűméretet? :roll:

Nilabali Bazsi a kis zsivány :D meddig maradok anyudéknál? :roll:

Hajnski boldog hófordulót a druszánknak :lol:

Elif rakott krumplit nyugodtan elküldhetted volna nekünk!!! :D

Amy81 pár napja én is szénné főztem a burgonyát :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Amy: hurrá, végre előrelépés!!! Fog ez menni, csak kitartás!! Tényleg jó az új vonalzód, de azért képet is tehetnél Vendről!! És azért adj ám neki enni :wink: :wink: :D :D

Zsancy: nekem most esett le, hogy Petra 11 kg?? :shock: Lassan utolér téged!!!

Bogi: nekem mindenki azt mondta, hogy a 9-18 kg-os jobb, mert a másik túl nagy még nekik ilyenkor. Mi elhittük :lol: Mondjuk néztem a boltban, és azok tényleg nagyobbak, abban még teljesen elveszett Marcika. És igen, az mindenképp nagyon fontos, hogy ültessétek be a kicsit, mert úgy látni igazán, hogy melyik lesz a legjobb neki. Nálunk is több jelölt volt, de ebben ült legjobban a kiskirályfi. És persze az autóba is be kell próbálni!!

Elif: na hátha most már visszatér a jólalvó Efe, most már kibújt a foga? Hát remélem én is, hogy beválik a háti hordozó, már nagyon várom!!!

LkVerus: éljen az egészséges Vinci!!!

Na megyek főzni (rakott krumpli lesz :lol: :lol: :lol: :lol: )

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Visszaértem...

Na, ki volt itt??? Na, jó, nem nagy titok, mivel tegnap beszéltük le Helgával... :)

Csak röpke órácskára jöttek, de nagy élmény volt Barbilányt megismerni.... Apám az a kiscsaj annyira okos... Annyi mindent csinál (pápá, puszit dob, tapsol és énekel zenére) Nagyon nagyon tetszett a produkciója! :D
(Főleg, a fejenállva cicizés... 8) És ezt szó szerint értsétek, ilyet még ne láttam! :D )

Úgyhogy Helga gyertek máskor is produkciózni, amikor csak kedvetek van!

Persze képek...

Kép Barbi meg Eszti

Kép Abszolút gyerekjátékok... :)

ladmon
 
 


Amy: húú, az már valami, de tényleg! Drukk, hogy máskor is összejöjjön!

Julcsikám,
akkor neked már lehet visítva énekelni a Happy Birthday-t? Vagy melyik napon kell(ett volna)... Mert már bekészítettem ám a hangomat! :D

kaandi: én már oltás ügyben múltkor kifejtettem a véleményemet... Szóval, mivel egy éves kor után csak egyszer kell beoltani, az alatt meg kétszer, én megvárom vele az egy éves kora betöltését.... Igazából már csak 4 hónap, annyit meg csak ellesz oltás nélkül.

Verus: dejó, akkor végre Vinci újra egészséges! Jeee!

ladmon
 
 


Aháá, holnapra készítem a hangomat, most megtaláltam!! :wink:

Helga, te meg kitaláltál az utcából? Mert jól nem beszéltük meg, merre kell menni...

Léptem, mert kiötöltem új krumplifelhasználási taktikákat... Hátha valami bejön egyszer.... :?

ladmon
 
 


Zsu: mi is nemrég jártunk így, babakocsi a kocsiban maradt és ráadásul boltba is kellett mennünk Efével... Na akkor volt rajtam utoljára a kenguru. (amúgyis 9 kilóig való volt, Efét már úgy kellett beleszuszakolni :D).

Zsufi: igen, kibújt a 2. is, áttört vagy micsoda, most szépen nőddögélnek kettecskén alul középen. :) Na akkor várom a tapasztalatokat a hordozóról, és ha azt mndod király, akkor mi is beszerezzük.

Ladmon: hát ezek a csajok :D, kész Charlie angyalai. A barna a szupertelefonnal meg a bombával vacakol, míg a szőke drótkötélpályát épít a meneküléshez. :lol:

Kép
Kép
elif
 
 


Julcsi de édes lehet Maci....
Kreiszi!Alex nagyon cuki,hogy bemászik a mózeskosárba ...
Ladmon minitali de jó....Édesek a csajszik...
Nagyon édes képeket ,hoztatok...de ígértem én is...hozom ám...
millye !igen köszi sikerült...(tegnap meg is köszöntem)
Bogi szerintem de ha minden igaz akkor már írtam ,hogy sokkal érdemesebb megvenni a 9-36 kg ig...mert később ülésmagasítóként is lehet használni...Muki már kilóg a hordozóból nekem is aktuális lenne....

Képek....Beöltöztetve:(még mindig kint alszik...)
Kép


Tegnap a nagyszülőknél...(papa adott neki egy hűtőmágnest kis csiga és amikor átmegyünk mindig odamegy és lecseni és rágja)

Kép Kép

Kép
zümis
 
 


Millye, miért van rossz előérzeted? :roll:
Hú, a főnöködnek van még pofája munkát küldeni Neked, hogy ennyi pénzzel tartozik!? :shock: :twisted:
Köszi már jól vagyunk, a hangom is kezd rendbejönni :) , Zsolti mától dolgozik, vége van a 9 nap szabinak! :(
Lábam szerencsére azóta se fájt, remélem tartósan így fog maradni!

Nagyon helyesek együtt a csajok (Barbi, Esztike)!
Barbi fejen állva cicizett!? :shock: :lol:
zsu83
 
 


Hát ez a Muki is milyen éééédes beöltözve is, meg csenősen is. :D

Kép
Kép
elif
 
 


Bogi, szerintem sincs semmi értelme a 36 kilóig jó autósülésnek, mert addigra úgysem fér már bele. Szóval mire súlyra elérné, addigra hosszban és szélességben már nem lesz jó neki az ülés. Mi az ilyen típusút kb. Tamara 4 éves koráig használtuk (a belső öv miatt kinövik), pedig az én lányom kifejezetten vékony, alacsony, szerintem van, aki hamarabb kinövi. Azóta a 3. fázisúnál tartunk, ez majd magasítóvá alakítható is lesz, de nem hiszem, hogy szükség lesz rá, amíg belefér, én le nem veszem a fejét és az oldalát védő részt.

Na, sikerült 35 percet aludni...

Kép
mist
 
 


Elif, hát így marad mára az erkélyen levegőzés! :roll:

Zümis, nagyon helyes Muki az overallba!
Muki is olyan gyönyörű kisfiú! :D
zsu83
 
 


Elif, el is felejtettem...Én abszolút benne vagyok, hozzuk össze a gyerkőcöket! :lol: Efe apa részéről is zöld utat kapott, ami nagy dolog ám! :wink:

Kép
mist
 
 


Mist: na az tényleg nem semmi... na hazajön apa meg is mondom neki, hog ymár bezsebeltünk egy atyai beleegyezést. :D

Kééépzeljétek beleférek a régi télikabimba... ez áááálllllat!!! :D:D:D

Efe annyira cuki ahogy jön utánam mindenhová, persze csak félúton jár mire én már jövök vissza, ezért dühös is. :D Bizti megunom majd, de most még olyan ééédes.
Erről jut eszembe, lkverus: én szívesen átzavarom hozzátok a turbómanót, ha van ilyen :D, mi biztos Julcsiéktól nyúltuk le.

Kép
Kép
elif
 
 


Elif: Klónóztuk, itt is maradt egy példány. :lol:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Kép előtt két vidi. Egyiken füge új dolgai:baba,fejrázás,tánci...

http://www.youtube.com/watch?v=V3pZTnc_-h0

http://www.youtube.com/watch?v=CkwNHgTZ454

elif:én is imádom a rakott krumplit,lacis. Párodnak fura lehetett..

zsu:aha, mostmár értem, nekem alapból már ez jön be, nem megyek a babanet főoldalra...Elefániban vették, PC-t 23 körül volt.

millye:vasalás..nekem is van egy halom és most is csak mosokmeg mosok meg mosok..képek..majd ha lesz időm hozok.

zümis:hát igen, én is ezért néztem a nagyokat, de még nem tudom melyiklesz Nagyon jók a képek.

mist:köszi. Apa rám hagyja, szóval kereshetek, hogy melyik tetszik és árban is elfogadható legyen

zsufi: majd meglátjuk próba alapján melyik jön be. A tiétek is nagoyn tetszik, csak az nekünk drága.

ladmon,helga:helyes a két csaj!

Látattok már fél liter mézet szétcsorogni a kövön? nem? Fügém most borította le a polcról :twisted: :twisted: sirály volt felvakarni :twisted:

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!

Mist: melyik területen dolgoztál és milyen beosztásban?

Én mérnökként dolgoztam, korábban meg üzemgazdászként. (metró,hév)

Ladmon: édesek a babák nagyon

Zümis: Muki is cuki!

Amy: kitartást kívánok továbbra is:)

MI hétvégére elutazunk anyósékhoz.

MIndenkinek jó hétvégét!!!

Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


Jaj de ügyes már Füge baba!!! Gratula! :D

Kép
Kép
andabella
 
 


Bogi, nagyon ügyes Füge! :D
Hú, akkor Füge most rosszat csinált! :? :D Viccet félretéve, nem irigyellek hogy kifolyott a méz! :roll:
zsu83
 
 


Na, mi van itten? Házasságközvetítés? :lol:

Ja, nem is dícsértem ablaknyaló Petruseket! Szuperül elkapott pillanat!

ZVerus: Ha erre jársz, tudd, hogy gondolunk Rád nagoyn! Kicsit jobb a helyzet???

Voltunk zenebölcsiben, szupi volt. :) Bár Marcikám még kicsit meg volt illetődve... :oops: No de majd legközelebb!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi: milyen a zenebölcsi? (mennyi idő a foglalkozás, mennyien voltatok, milyen dalok voltak, hová jártok?)

Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


Gyors bekukk!

Ladmonnak és azoknak akik a dm-be járnak! Megint van olyan kedvezmény, hogy ha 50 pontot beváltassz, akkor kapsz 10% kedvezményt a vásárlásod végösszegéből! Okt. 22-ig tart az akció!

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Andabella: Zenés, játékos foglalkozás 6 hónapos kortól. Kb. 35 perc. Infót itt találsz: www.cilizenebolcsije.eu
Mi a Dagály utcába járunk, itt lakunk a mellette lévő házban :lol:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi: köszi, lehet, hogy az újpestibe el tudnánk járni
A videón azt mondták, hogy jó, ha már tud ülni a baba. Mesi még magától nem tud, de az ölemben felül. Szerinted elvihetem?
Hány zenét tanultatok, vagy mondókát?
Sokan voltak? Az elején kell fizetni?

Köszi az infókat:)

Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


De kár, hogy tőlünk messze vannak a helyszínek, én is úgy eljárnék Bebével zenebölcsibe! :roll:
zsu83
 
 


Hú, de jó, megmondom apának, hogy most már megveheti a puskát, elkezdődött a versengés a lányért... :lol: Bár Tamara miatt már úgyis tervben volt a vásárlás.... :lol:

De gondoljátok át még egyszer, mert vannak kannibalisztikus hajlamai :lol:

Kép

Kép
mist
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?