Új privát üzeneted érkezett!

Kamilla gyönyörű!
Benji meg cuki ezzel a takarózással!! :lol:
Riki ma a baldachint tekerte a nyaka köré.Azt hiszem lassan azt is le kell szednünk.:( A légzésfigyelőt is mindig megeszi,ha az ágyban marad.
Valaki leírná priviben milyen vita volt.Nincs időm visszaolvasni, de fúrja az oldalam. :oops:
Incike, nagyon szép a vers, köszönjük!!!Én is megkönnyeztem.
Zsüci jót nevettem a krokett lopós sztorin.Drága lehetett.Riki a mákostésztámat akarta a minap megszerezni. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Micsoda pörgés így kora reggel :)

Szofi,
sztm akkor tuti a babauszi a ludas...

Böbi,
több képet nem raksz, akár a blogba? Én nagyon szívesen elnézegetném őket :)

Trixi,
édesek a fiaid!!! Petya is jó kis súlyban van :)

Nóri,
én a lekvért sztm (szvízel elkészített) örppel hígitanám, de csak 1 ötlet. Majd számolj be a fogadtatásról :) Vilcsike pedig tüneményes!

Gyöngyi,
sikerült a tappancslenyomat?

emese1979
 
 


Én időnként itt görcsölök a gép előtt. Néha menet közben is beszúrok, de úgy, hogy percekre meg kell állnom míg el nem múlik.
Azt hiszem kénytelen leszek bevetni Éva nevű doki ismimet a Jáhnból, hogy gyorsítsunk ezen a vizsgálaton. Közben Ákost hallgatok. Az iskolás emlékeim meg csak úgy jönnek és jönnek elő.

A cica engem is érdekelne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.10.16 10:48-kor.

Kép
Kép
incike
 
 

 
 

Kamilla, Benji is tüneményesek!!!!

emese1979
 
 


Az Azaliát Ti mennyiért szoktátok venni, aki azt szedi? Múltkor 7000 ezit fizettem érte, kicsi sokkalom..

emese1979
 
 


http://www.vatera.hu/pierre_cardin_eser ... 40355.html
Mi a véleményetek erről a kocsiról? Illetve ilyenről? Ismeri valaki? Ilyet néztünk ki, piros-feketében.Holnap mennénk el megvenni, és kérdeznék véleményt Hozzáértőktől.
Mindjárt keresek olyan linket,ahol a tulajdonságait is leírják.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 



Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


jaj istenem semmi vita nem volt,nehogy már az vita legyen ha vki másképp csinál vmit...Nem lehet mindenben mindenkinek ugyan az a véleménye,ennyi! :wink: Mint máskor is,mindenki úgy csinálja ahogy neki jó,amennyit bír,amire neki szüksége van és sorolhatnám még! :? :)

Pl én ma DMben vásárolgattam,kipróbálom én is a bio kaját Izának,meg vettem neki oylan kölespépet is!Tízóraira majd bepróbálom! :wink: És annyi pontom van a DMbe ,hogy vettem egy könyvet is,vmi túlélőkalauz szülőknek.Meg beváltottam kuponfüzetet is,és még kaptam 2 db 10%os kedvezményt amit a vásárlás végösszegéből tudok levonatni!Juppiii!!!

És a netről is ki lehet nyomtatni állítólag vmi 25%os kupont,majd lesegessétek!!!!

és végül tescoba megyünk,barátunk megy kocsival és elvisz minket is!


Ja és képzeljétek Izaszopizik annak ellenére h megjött!Hála az égnek!Ma már 2szer is szopcsizott :wink: :lol:

Kamilla de nagyon ügyes!!!!!!Lehet nekem is net mentes hét kéne :roll: :lol:

annus11
 
 


Niki
én nem ismerem ezt a fajtát
pumuklii
 
 


Trixi, nagyon szép a cica!
Sajnos nekem nincs kisbuszom, csak egy kis Mazdám, Reny, Amina, Szofi, meg a 2 baba babaülésben, és ezzel betelt az 5 férőhely... :oops: Még így se tudom hogy oldjuk meg, mert az enyémbe nem lehet babaülést előre kötni. Szóval vagy Aminának vagy Renynek kéne elöl ülni, de akkor meg 3 gyerek hátul??? Ötletek?
Reny, babakocsiváz befér hátra különben.
Még Zsüci: nektek lehet a kocsitokba előre kötni ülést? Meg befér a csomitartóba a babakocsiváz?
Reny, ti ha kijöttök az europarkig, a metróra fel tudtok szállni?
Mert lehet, hogy egyéb ötlet hiányában esetleg mégis az kéne, hogy Zsüci felszedjen benneteket Ferenciek terén, vagy Ferenc körútnál, és Pesti oldali rakparton mennétek Csepelre.
Hm, hogy legyen?

Kutyafüle, egy vitát nyilvánvalóan nem tud semelyik fél elfogulatlanul visszaadni, (én meg sem próbálom) pláne nem röviden. Szerintem, ha annyira érdekel, keresd csak vissza. :wink:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


én se ismerem :lol:

annus11
 
 


Pumukli, esetleg van valami jó ötleted, hogy milyen sportkocsit érdemes venni?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Reny!
én bkv val megyek,nem tudsz azzal jönni te is?
körútig metró,onnan boráros majd hév.így tervezek menni,de lehet a hév helyett busz lesz....csak ott át kell szállni,és alacsonypadlós meg szerintem csak a hídig van,de utána járok.na meg időben is több a busz picit :roll:

annus11
 
 


Vilike legújabb "szavajárása":

adelaibuúúglodaibló :lol: :lol: :lol: imádom, hogy igazgatja a száját, meg a kis nyelvével ahogy formálja a hangokat!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Annus,
babakocsival jössz? Szerintem babakocsival a hév járhatatlan, ha csak nincs szerencséd, és segít vki :wink:

emese1979
 
 


Szofi! Babakocsival nem tudok metrózni. Nem tudok vele a mozgólépcsőn közlekedni. Az a legfőbb bajom, hogy nincs mibe cipelnem a gyereket, mert a kenguruba téli gúnyában nem fér bele. Mei Tai készítés alatt. Ha keddig el tudjuk hozni, akkor gond egy szál se, mert innen egyébként a BKV útvonaltervezője szerint 1 busszal eljutnék Trixihez. Csak ha meg Mirát a kezembe viszem, akkor hogyan fogom Aminát? Meg kézbe gyerek a buszon? Ááá azt inkább nem, pláne, hogy a helyek mindig foglaltak erejük teljében lévő tinédzserek és 40-es férfiak újsággal foglalják őket. :roll:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny!
kőbánya metróállomástól jön a 148as busz,arról neked nem is kéne átszállni!!!!!!ez a régi 48as,én nekem arra kéne átszállni,de szerintem maradok a hévnél...

annus11
 
 


Kutyafüle
Nekünk is PC babakocsink van és tökéletes.
Amire figyelni kell az a kerekei, ha sűrűn jártok homokos vagy erdei terepen akkor hetente 1x le kell pattintani őket , portalanítani és WD40-nel lekezelni, külömben megakad és nem kanyarodik rendesen, de egyéb hibája nincs.

A mienk ilyen csak sötétkék/ bézs színben
http://bolthely.hu/meseszep/id/00202_Pi ... koltseggel

Kép
Kép
incike
 
 


Annus! Tudnék én BKV-val menni... De már biztos olvastad az előző hsz-mat. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Niki
nemtom, nekem peg perego van. Nekem szempont h könnyű legyen, kis helyen elférjen, testvérfellépő...
De hátha valaki ír okosat, aki vett mostanában.

Szerintem is olvasd vissza, ha érdekel. Lehetetlen visszaadni...
pumuklii
 
 


Reni: ha kölcsönadom az ergómat??? Mi kocsival megyünk, ha minden igaz. Egyedül fogok vezetni. :D Mivel viszem Tücit is, ezért sajna nem fértek be, mert elvinnélek persze Skodával is. De az ergót szívesen kölcsönadom, és majd visszaadjátok tali után vmikor.

Kép
Kép
tinu
 
 


Incike, nem rossz!!
Pumukli, szempontok dettó.Nem tudnál egy linket mutatni róla, hogy milyen?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus, Dmben en is bevasaroltam reggel, sztem nagyon jok a dm sajat termekei. Boro imadja :wink:
Nincs itthon semmi kaja, este v holnap megyunk vasarolni, ma bio dmes almas gabonasat hamizott,azt hiszem nagoyn bejott neki es nekem is :oops: megettem en is 1 uveggel :lol:

Reni, milyen MT-d lesZ? mutimuti

Netti
Kép
maumau
 
 


Reny, Csani elvan hátul magában. Mira? Mert ha Amina beül közéjük, felőlem ülhet hátul a 3 gyerek, ha Te ezt be mered vállalni?
Még egy: Aminának nem kell gyerekülés, vagy valami?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Tinu! Ok. Akkor majd a hétvégén valamikor elugrunk érte, előre megbeszélt időpontban természetesen. Számod ugyanaz, gondolom, az enyém nem, de azt átküldtem neked iwiwen. Köszike. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Niki, Ildi vett vmi hasonlot, nem? nekem ugy remlik.
en nemtudok hozzaszolni, qiunny buzzunk van

Netti
Kép
maumau
 
 


Szofi: Aminának is kell ülés még, úgyhogy kérdés, hátulra neked befér-e 3 gyerekülés.

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs kocog! Vagyis hivatalosan is bejelentem, hogy CSongónak kibújt a foga hegyed. (Bocsi, Izus.) :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Szofi! Elhozom Tinutól az Ergot és akkor el tudunk menni önállóan. Köszi azért.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny, akkor jössz ergóval-bkv-val? Mert akkor én viszem eredeti terv szerint Rékáékat.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Nóri,
gratula a sajttortához! Gondolom, isteni finom lett! :P És a kis szabotőr is édes!

Zsüci! Már hiányoltunk. Tudod, Gergő (is) odavan Kamilláért:))


Turis fertőtlenítés:
mostanáig nekem sem jutott eszembe, de: egyrészt nagyon koszosak voltak a kilós cuccok, másrészt meg mellém állt egy elég koszos és büdös ffiállat (nemtom, mit akart a gyerekcuccoknál, sztem csak melegedni), és ugyanazokat a ruhákat túrta, mint én. Hát elég hamar végeztem is, majd elronygoltam a rossmann-ba fertőtlenítőkendőért, és itthon most először neomagnolba áztattam az ingecskét, amit vettem...

KépKép

Kép
hase
 
 


Netti! Ilyen lesz, csak csuklyás: http://www.mei-tai.hu/termekeink/?item=45#content

Kép
Kép
g_reny
 
 


Tinu, Csonginak hatalmas gratula!!! :D mivel nezted meg neki?

Boro sokszor kocogtatja a fogat,de nem latok ujdonsagot, lehet h olyan pici jott ki amit nem veszek eszre? mert par napja nincs uvoltes :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Szofi! Igen, és köszi még egyszer a szervezkedést. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Csonginak gratulálok! Akkor a sok kavarás után vissza az alapokhoz! Réka, viszlek Titeket Trixihez. Mi bármikor indulóképesek vagyunk fél 10-től. Mikorra tudnátok a Kosztolányira érni? (Szerintem a buszon vedd öledbe a gyereket. Valaki át fogja adni a helyet.)

Zsüci, Hean már nagyon rég jelentkezett, nem tudom mi van velük. Ők Budai oldalon laknak, lehet, hogy szivesen jönnének!?!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Csani ismét lejutott a parkettára!!!!! Szerintem forogva, mert oldalra mozdult el... Metál. Ehhez legalább kétszer át kellet fordulnia, hasról hátra, aztán hátról megint hasra...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


A turis ruhákat én is csak kimostam... :oops: :oops: :oops:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Oké, akkor szólok uncsitesómnak, hogy jöjjenek bkv-val, csak q....va messziről jönnek, azért gondoltam, hátha tud neki segíteni valaki! (Újpest)

A Cica 1200.- kemény pénz!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Reni, nagyon szuper :wink:

Szofi, ideje a karamot elovenni :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hűűű, ha mindenki ott lesz Trixiéknél, aki eddig bejelentkezett, akkor kihívhatjuk a guiness számlálóbiztost is :lol:

Trixi, biztos főzni akarsz? Ki kell még menned horgászni a csepeli révre, mert nem lesz elég a 2 kg hal. :D Nem lenne jobb ha pizzát rendelnénk és mindenki állná a saját kajáját? Csak egy ötlet...haloványan... :oops:

Gratula a CsongorCsanád szekciónak. Nem véletlenül haverek ezek ketten :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Lanyok.. tudjatok emlitettem a postatunkat h eleg gaz, erre tegnap betelefonaltam elmondani a gondom stb.....
ma mit latok? :shock:
bedobta a keritesen keresztul az osszes levelet!!!!!!!!!!!! jott egy csomo,dmtol,thome,2tmobile,2pannon,2generali,szoval ennyi nem csusszan ki a postaladabol!!!!!!!! es egy level amiben ruha volt....... es persze nedves a fu,szoval szaritom oket :shock:
tuti szoltak neki,ugye?
hat de most megint telefonaljak be?!!!!
mi lesz a kovetkezo? szettepi es ugy dobja be? :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyöngyi!

Én is gondoltam, hogy kevés lesz a hal, ezért terveztem pipcombot meg szárnyat lesütni. Aztán ki mit akar. Megszámolom hány db halacska van a két kg-ban, aztán kiderül...
Ha beledöglök,akkor is kisütöm a halakat, mert egyébként senki nem fogja megenni. Azért vettem ennyit, mert 1-et fizet 2-t kap akció volt. Gondoltam Apa is szereti, elviszi az egyik zacsit, de Anyám beintett, hogy ott nem süthet halat. Így a nyakamon maradt. A Párom sem szereti,én meg egymagamnak nem állok neki sütögetni. Ezért most MEG KELL ENNI az utolsó darabig, MINDET!!!! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


no! 14db a hekk, bár nem túl nagyok! Lesz mellé két féle sali, meg krumplipüré, hogy azért jól is lakjatok. Sütök le csirkét,oszt ha kevés,akkor ott a száraz kenyér vízzel! :lol: :lol: :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Rucikat én se fertőtlenítem,eszembe se jutott :oops:


Anita!
Te gyümivel adod a köles pépet?Vagy csak natúr magába vízzel kikeverve?

Na micsoda logisztika...
Reny!
Ja igen,leesett h kenguruba nem fér be,de gondoltam akkor babakocsi,tudod én babakocsi fan vagyok :oops: Hogy Trixihez mivel megyek...még nem döntöttem!

Csonginak gratula :evil: :lol: :lol: Én Izusomnak nem lesz foga...eldöntöttem punktum!Remélem az éjszakáitok is jobban alakulnak majd!!!

Csani is nagyon ügyes!!!Hogy forog már!Lassan ő is ül! :wink:

annus11
 
 


Basszus, na akkor én itten halkan kavarászok megint... Ha unokatesódék le tudnak szállni a Ferenciek terénél (gondolom metróval jönnek Újpestről), akkor oda el tudok menni értük, ha Zsüci vállalja Rékáékat. Vagy esetleg Zsüci vállalod Trixi unokatesójáékat a Ferenciek terénél?

Trixi, egy mama egy baba? Tudnak hozni autósülést?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Az normális, hogy összeesett a tortám??? :oops: :oops: :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Na tessék Tinu! Ezt jól megúsztátok! Ügyes Csongi! :wink:

Kép

Kép
adraci
 
 


Netti: fémkanállal megkocogtattam. Az ujjammal is éreztem egy pici hegyeset. SZerintem épp hogy kibújt a hegye. A másik is mellette nagyon ott van, az is hamarost előbújik.

Annus: kicsit jobb a helyzet tényleg. Ma éjjel is 3-3,5 órákat aludt egyben. Olyannyira kipihent voltam, hogy reggel 6-kor, mikor szopizott és visszaaludt, én már nem tudtam. Nem voltam hozzá elég fáradt. :lol: Izának is kijön majd. Azért Csongó meg én is megszenvedtünk érte. Most már biztos vagyok benne, hogy a fogzás miatt kelt óránként.

Trixi: attól, hogy napközben nem kéri Petya a Dentinoxot, még lehet fogzás. Napközben elterelődik a figyelme a fájdalomról, este meg jobban megérzi. :wink: Szokott nálatok lenni gyógyparkolóhely? Mármint olyan, ahova én kis kezdő is be tudok parkolni? :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Nóri: normális. AZ enyém is összeesett egy kicsit.

Kép
Kép
tinu
 
 


tinu-köszi!! Megnyugodtam!

Apa kitalálta, hogy csokipuding lesz mellé "öntet" gyanánt! kis telhetetlen!! :lol: :lol: :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


gyógyparkoló :lol: :lol:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?