Új privát üzeneted érkezett!

zsuci, dokival ne foglalkozz! Borora mindig azt mondta milyen oriasi es ne adjak neki annyi kajat :lol: 700mlnel nem eszik tobbet.. szoval az meg nem olyan sok azert :)
de tok jo,h Kamilla ilyen kiegyensulyozott, ez karpotoljon mindenert.. na meg fel eves lesz :D
kepet nem hoztal? :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Kutyafüle,
minden ilyen változás csak elsőre tűnik félelmetesnek, de aztán nagyon gyorsan és könnyen alkalmazkodik az ember, hidd el! No para! Rikinek is jobb lesz, ha nagyon teret tud bemászni / rohangálni később!

Kistesót tervezők (Annus, Kutyafüle, Panndi, kihagytam valakit?) sok-sok sikert Nektek, kicsit irigy is vagyok... :oops: Nade majd pár év múlva mi is csatlakozunk! (remélem)

Kép

Kép
zsüci
 
 


Niki
gáz!

Szépek a babák!
Tunézia tök jó lehetett. Meggyógyultál Böbi?

Nem semmi, Csongi négykézláb!! Tüci úgy látom már büszke tulajdonosa a kabátnak!

Panndi, Böbi!
Pont hívott anyum, h nem jó neki a csütörtök, szóval szerdán jön. De ezek szerint már mindegy.
Nekem minden nap jó amúgy.
Nettivel hol találkoztok?
Csak egy ötlet, hogy Dunakeszi vagy Pólus nekem szinte egyremegy.... Nem tudom, Böbi neked? Ott nem lehet valahova beülni?
pumuklii
 
 

 
 

Kép

Mindenkinek Szép jó reggelt!

Kép
Kép
incike
 
 


zsüci-dokkergáááz! :roll:

Na akkó', így kell kinézzen a torta???

Kép Sajtkukacnélkülitorta :D

na meg az én kis séfem aki nem hagy haladni... pff! :D

Kép

na :arrow: a zúza még csak félig meddig van megpucolva, és mire a végére érek a 2 kilónak...

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri! MZ/X jelkezz! Kinyitottam az ablakot! :lol: :lol: Na nem a félig pucolt zúzából kérek, hanem a sajttortából.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Incike, édes ez a kiskrapek! :-) Mi is még harmadiknak megpróbálunk egy ellenkező neműt, bár apa a 4.-et is bevállalná.

Gyöngyi, képzeld, egy tevét se!!! Úgy látszik nem voltam elég szexi a VS bikinimben! :lol: Viszont a lányokat imádták, állandóan csókolgatták meg ölbevették őket. Első 1-2 nap fura volt, de utána hozzászoktunk.
Utólag is bátran ajánlom mindenkinek, még akkor is, ha egy hete megy a hasam (köszi Pumukli az érdeklődést), de ez az én hülyeségem, utolsó este nem tudtam ellenállni a fagyinak.
Mondjuk ha nem ingyen lett volna, hanem 240-be, mint az eredeti ára, akkor azért szídnám, mert az 5 csillagtól valóban messze áll, de így perfekt volt! :lol:

Adraci, boldog szülinapot utólag!!!!!! Valamit még akartam....

Zsüvi, nekem is rengeteg kimaradt, van ez így néha.... Apa jobban van már?

Orsi, üdv közöttünk, még nem is üdvözöltelek!

Kutyafüle, nálunk nincs lift és a 2.-on lakunk, hozzá lehet szokni, inkább itt lakunk, mint az előző lakásban. Mondjuk a játszótér nagy kincs, de az oda vezető séta is lehet tartalmas.
Vendég
 


Nóri
jól néz ki. Az enyém kifutott a formából, sötétebb volt és megtöredezett, de ízre jó volt.
pumuklii
 
 


Adraci, megvan! Mi is ismerős által szoktunk kijárni az USA-ba, mert így a szállás ingyen van, a kaja sokkal olcsóbb és viszonozzuk ha Ők jönnek haza. Egyébként az eszperantó mozgalom abszolút erre épül, egyik barátosnőm eszperantista, a fél világot beutazta már.

Szofi, a ringatós ötleted szerintem is király!!!!!!! Valaki meg indíthatna MiniManó tornát, nincs tornatanár közöttünk?? :lol:
Vendég
 


Akkor jó, ha így jó!! :lol: :lol: Nem vagyok egy nagy sütőguru! :oops:

reny-ment, hallottad?? nem nyitottad ki teljesen az ablakot, recccsss!! :D

pumukli-ésésés mikor lehet akkor ebből enni???

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Gyöngyi,
nehéz...???? A kínok-kínját álltam ki!!!! :lol: :lol: :lol: TeszVeszes Next szerkók röpködtek álmomban és kicsi manók a Vaterás zöld kalapáccsal verték a fejem!!! :lol: :lol:
Viccet félretéve, nem volt annyira nehéz, persze Ti nagyon hiányoztatok, de legalább volt időm megcsinálni dolgokat (konyhaszekrények kipucolása pl.) amiket utoljára még tavaly decemberben abszolváltam, mikor ideköltöztünk. :oops: Na meg nagyokat sétáltunk - legalább kihasználtuk az utsó szép, napsütéses hetet! Láttam ám a fotót az ifjú padavanról - nagyon édes, ahogy azt a labdát bűvöli!!! :lol: :lol:

Reny,
én a Böszörményi útról megyek (Déli pu. környéke), de szívesen elmegyek értetek, ha nem vagytok a város másik végén! Elvileg mindannyian beférünk, úgyhogy nyugodtan hozhatod Aminát is!

Netti,
mindjárt dobok képet is! Btw, láttam Borót a fürdős képeken, óriásbébi!!! Nagyon szép!!!
A 700 ml tényleg nem sok Boró súlyához képest! De kicsit meglep, h a dokik ennyire (már elnézést) gyagyák... Igazából annyira (már) nem érdekel a véleménye, csak elgondolkoztam rajta, h nekem benne kellene maximálisan megbíznom, ha a gyerek netán beteg lesz...? :roll: :roll:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Én este sütöttem és reggel ettünk belőle. De szerintem ha nagyjából kihül egyél nyugodtan!
pumuklii
 
 


Kép nézz rám hülyén... köszi :)

Kép vigyor

Kép

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!

Szegény Hannám már tegnap óta küzdött a kakival. Hiába próbálta nyomni,nem jött ki.
Ma reggel szerencsére sikerült. Olyan kis kolbászkát nyomott. Biztos az volt a dugó. Úgy sajnáltam,hogy ennyit erőlködött.
Bocsi,a gusztustalankodásért! :?

Ja és tegnap kapott déditől is egy overált,már egész készletünk lesz.
Többször is átfordult hasra. Még ma hajnalban is,apja szeme láttára.
Csak a keze marad még alatta.

Sajna még nem fakadt ki a BCG-nk,így valószínűleg újraoltás lesz! :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára susycat 2009.10.16 09:08-kor.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Kép dédiék 50. házassági évfordulóján

Kép

Ezek a képek az 50. házassági évfordulón, az étteremben készültek. Hát igen, a család végigette az étlapot, mire én a levesig eljutottam... Fogyókúrának nem volt utolsó! :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Kamilla cukibogyó!!!!!! Padavan is, csak az kiment a fejemből, bocsi

Zsüci, ezen a héten én is ezért nem jöttem, mert igyekeztem magam utolérni és tudtam, ha újból jövök, akkor nem fogok tudni megint leállni. Igaz, nem pont egy vitára szerettem volna visszaérkezni, de szerencsére leült.

Anitával mi újság van? Írt mostanában?
Vendég
 


Zsüci!

Hát ez az anyák sorsa. Múltkor mi anyósék 30. évfordulóján voltunk.
Természetesen kisasszony akkor éhezett meg,mikor nekem is kihozták a kaját. Így ehettem hidegen. :shock:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Zsüci! De édes Kamilla!!! Hát épp a város másik végén vagyunk, viszont Csepelhez közel, Kispesten. Mondjuk azt nem tudom, hogy milyen irányból közelítenéd meg a Csepel szigetet. Mert ha egész másfelől jönnél, akkor vedd úgy, hogy nem mondtam semmit. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Zsüci
Nagyon jók a képek.
Én nem értem a dokitokat. Nem is vagy dundus még, ha sötét a kép akkor is jól látom. Nagyon rá van állva a szemem ezekre az apóróságokra is.
Az evést én már csak úgy suttyomban művelem, menet közben, mindíg eszem 1 falatot. Így mire este lesz, jól is lakom. :lol:
Benji folyton reklamál, ha eszem valamit és neki még nem tudok belőlle adni. Szóval étkezni csak suttyomban lehet.

Így takarja be magát alváshoz:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.10.16 09:21-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


Böbi,
nagyon szép helyen jártatok, jaj, irigy-irigy... :oops: Szép barna lettél? :lol: :lol: A gyerkőcök élvezték az utat? A tengert? Hú, most tiszta depi lettem, h nincs napféééény!!!! Vita? Erről lemaradtam, igaz, csak átrohantam az utsó pár oldalon... És főleg a képekre vadásztam!!! Iringó még mindig olyan nyugibébi, mint volt?

Zsuzsi,
Hanna kap már rendes kaját? Ha igen, próbálj adni neki barackot vagy körtét "dugó" ellen! Ja és a BCG-nek nem kell kifakadni tudtommal, újraoltás csak akkor van, ha egyátalán nincs reakció az oltásra. Nekünk csak kis göb volt a bőre alatt, és direkt rákérdeztem, erre azt mondta a dokinéni, h van reakció (igaz csak "egykeresztes", vagyis a leggyengébb), így nem kell újraoltani!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Ez a Kamilla lány nagyon édes ám!

Böbi, akkor megnyugodtam, hogy ti is így nyaraltok. Egyébként az idegenvezetés és az ötletek szerintem 5csillagosak egy helybélitől...

Képzeljétek, most hívott a munkatársam, hogy a könyvelőnek 4 hete nem sikerült elintéznie a gyedet. :evil: Mi lenne ha szükségünk lenne arra a pénzre? :roll:

Nóri, nagyon szép a tortád! És Vilcsi is! Ez melyik fajta reci? Ja, kinyitottam az ablakot! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Reny,
Lágymányosi híd-Soroksári út-Csepel, nagyjából így terveztem. Ehhez képest nagy kitérő lennétek?

Kép

Kép
zsüci
 
 


Na ennyi vot az alvás,már itt ül az ölemben.

Kép
Kép
incike
 
 


Incike,
nálunk is hasonló a helyzet, ha eszem-iszom valamit, Kamilla úgy néz, mint akit megbűvöltek! Az étteremben egy pillanatra nem figyeltem oda (a zuram hátulról fotózott, így odafordultam), és mire visszanéztem, a kölök kilopott a tányéromból egy krokettet, és bőszen tömte a szájába... :shock: :shock: A gyors lefolyású szívinfarktus után jót kacagtunk rajta, férjem le is fotózta, de sajnos bemozdult... :cry:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci! Hát kitérő lennénk. Ahogy írtad az viszonylagos egyenes út neked Csepelre, ha értünk jönnél az egyenesből lenne egy karika és a Csepelre érekezés kb. ugyanott lenne. Szóval tényleg vedd úgy, hogy nem mondtam semmit. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Benji is levadássza a kaját a tányéromból, ha pont ott van az ölemben.

Kép
Kép
incike
 
 


Zsüci!

Kis pötyi nekünk is van a bőre alatt,de múltkor a dokinő azt mondta, ez nem elég.
Adok barackot majd a Hannának,ha megébred.

Hannának tegnap anyósom egy babapiskótát adott a kezébe. Hát a gyerek olyan beleéléssel nyalogatta meg rágta,hogy csuda. Nagyon élvezte. Aztán a kenyér héjával is ezt művelte.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Adri-sajna már elfogyott, renynél keresd! :lol: :lol:

Reny-ja jut eszembe, és kis naiv azt hittem, hogy zúzát kérsz, hogy segítessz megpucolni! :lol:

Mindig rákell jöjjek, hogy akármennyire imádom a zúzapörit nem ér annyit, hogy elmacskásodjon a derekam! Jujjj, most is úgy fáj! Miért van az, hogy ezt mindig elfelejtem amint kapunk zúzát! ...ja mert íz itt nagy szó ám, ilyenkor felvásároljuk szinte az összeset! :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Jó is ha leírjátok, hogy miket kell tapasztalni, mert mi ugye még nem kaptuk meg! :?

Olyan f*som idő van! Esik az eső, sötét van! Tegnap még ragyogó jó idő volt délelőtt!! Kiérti ezt??

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Pumukli-te mit raktál a torta mellé???

Kérdés! Hogy lehetne lekvárból öntetet csinálni??? Felolvasztom, és egy pici tejjel? Vagy hogyan?? :oops: :oops: :roll: Van itthon jó kis áfonyalekvárom, és arra gondoltam! :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri
Szószra gondolsz?
Tejszínnel+ kevés keményítő, ha sűrűbbre akarod, felfuttatod és kész. Cukrot tehetsz még bele, ha nem elég ízes.
Keményítő helyett jó a teáskanálnyi liszt is, de akkor előbb csomómentesre kell keveri a tejszínnel..

Kép
Kép
incike
 
 


Zsuzsi,
na, hát ettől kivagyok, h ahány orvos és védőnő, annyifélét mondanak!! :evil: :evil:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Jajj,ezt mutály megosztanom veletek. Nekem nagyon tetszik.
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Nóri
vettünk áfonya szószt, de inkább lekvár állagú volt.
pumuklii
 
 


Zsüci, na végre valahára! Csinos a kis maca!!
Szerda gyanú: Csaninja úgy határozott, hogy a ninja képességeit nem fejleszti tovább avízben, hanem inkább itt a földön. Abból jöttem erre rá, hogy az utolsó 3 babauszit végigüvöltötte és ordítozva hangot adva nem tetszésének. Ezen kívül múlt szerdán életében először óránként kelt éjjel. Aztán normalizálódott a helyzet, és tegnap, szintén szerdán megint óránként kelt!! És hát arra a következtetésre jutottam, hogy esetleg a nappali vizes élmények még éjjel is hideg zuhanyként hatnak rá... Szóval vsz részünkről is ennyi volt a babauszi egyelőre...
Nagyon ügyi Kamilla, hogy nem válogatós!!

Nóri, küggyed a tortát!

Sikerült a dokit átrakni szedára!! Jippé. Zsüci, ha vállalod, hogy elhozod Rékát és Lillababát (a 86-os busz vonaláról bárhonnan) Csepelre, akkor én átmegyek szivesen Renyékért az Europarkhoz. Hm?

Na menek...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Incike, nekem ugyanígy alszik, sőt, el sem tud aludni valami rongy nélkül. Apa kész van tőle, attól fél, hogy megfullad.

Zsüci, látszik valami szín, de nem feltűnő. Iringó lett a legbarnább közöttünk, pedig Ő volt a legtöbbet árnyékban.... Iringó egy angyal, de tényleg, ott sem volt egy mukkja sem, ott szokott rá arra is, hogy este 9-től reggel 7-ig egyfolytában aludjon.

Most megyek, elviszem a kocsit a szervízbe, japán ide vagy oda, potyognak le róla az alkatrészek, napellenző, világítás, kalaptartó. Kicsit felháborító, ráadásul pont most járt le róla a garancia. :twisted:
Vendég
 


Adri: hát attól függ, milyen munkát akar az a bizonyos pszichomókus. Én pl. gyerekterápiásat akartam, mikor munkát kerestem. Ezt vagy nevelési tanácsadóban, vagy gyerekpszichiátrián (kevésbé) lehet abszolválni. Na most a legtöbb nevtanos állást nem hirdetik meg, csak kézen közön lehet róla tudni. Egy gyerekotthonban nem igazán lehet pszichoterápiát csinálni. :roll: Mindegy, én már elhatároztam, hogy magánzó leszek, majd ha eljutok megint a munkáig (legalábbis a gyerekterápiáig).

Zsüci: ujjé, végre itt! Kamilla hiperügyes. Majd futóversenyt tartanak Csongival kedden. :wink:

Szofi: szuper a hosszúalvásoséjszaka. :)

Valamit még akartam. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


köszi, köszi a tippeket!!

incike-ez az idézet téynleg nagyon szép!! megható!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Megvan! Minek kell fertőtlenítőbe áztatni a turis cuccokat? :roll: Én sose nem szoktam. Bevágom a mosógépbe és annyi. Mégcsak nem is ezer fokon mosom, csak 40 fokon. Mindenki fertőtlenítőzni???
(Most is már ott lógnak a fregolin a tegnapi cuccok. Jó, így turiban még nem voltam, csak a babaruhabörzén, de ott is használt rucik vannak. Sose fertőtlenítőztem semmit. Tücin nem láttam, hogy elrohadozott volna a bőre a használt ruciktól.)

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu
Elvileg ők fertőtlenítve teszik ki. Legalább is az erzsébeti Hádások.
Én is csak kimosom a rucikat és kész.

Kép
Kép
incike
 
 


Tinu! :lol:

Incike, nekem is tetszik a vers!

Kép

Kép
adraci
 
 


Tinu!

Nem akarlak elkeseríteni, de Marci is egy idő után így aludt, de ettől függetlenül sokáig kellett hozzá éjjel kelni.
Petya óránként kel, és nem értem, hogy miért, hiszen most sem akart enni éjjel. Cumi, esetleg dentinox, és alszik tovább. De nem hiszem, hogy a foga lenne, mert nappal meg abszolút nem kell neki kenni. Sztem már csak megszokásból kéri a kenegetést. :)
Arról nem is beszélve, hogy a kórház előtt gyakorlatilag már átaludta az éjszakát.
:cry:

Szofi!

Az europarktól nem tudnád elhozni az unokatesómékat????
Már ha Zsücivel ki tudtok egyezni a fuvarokat illetően... :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Böbi
9-7? Nekem is ott a helyem. Tinu! Nem ugrunk ki Tunéziába?
pumuklii
 
 


Sziasztok, hó de nagy termés volt itt tegnap óta:)

Baabafotók gyönyörűek, ahogy Csongi "hernyózik" a csíkosban, Bogifog, Tevekép:), Fruzsi ülve játszikl?? :shock: :!: :!: :!:

Nagyon szuper a Marci féle ajándéklap-tartás :D Gyöngyi, ezt a sorozatot mellékeld a nagyszülőknek, meg egy össze-vissza dögönyözött gipszet talplenyomatként :D Örökmozgótól ajándék :D :D Örök emlék :D :D

Megyünk dédi szülinapra, kedden jövök, sziasztok. :D
zili
 
 


Tinu, sztem se kell oket fertotlenitozni :D amugy vannak fertotlenitve mikor boltba kerulnek es az uzletbe is megtapizzak az uj ruhakat es azt se ferotlenitozik csak mossak sztem. :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Kamilla meg nagyon edes, ahogy ott csucsul :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


http://www.bergjudit.hu/cipelo/mesek_ci ... tenet.html

Kitalálták az Anyukák, hogy ezzel lepjük meg az ovis csoportot karácsonyra. Minden gyerek kap egyet! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi
...és ez a cica mit kóstál? Nekem is tetszik. Alvós társnak is tökéletes.

Kép
Kép
incike
 
 


Szofi! Az jó lenne! :lol: Az Europarkig meg kitolnám Mirát a hordozóban, babakocsitalppal. Beférne hozzád? Mondjuk Aminát nem tudom hova ültetnénk. :roll:

Olvasok tovább...

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mennyi egy ilyen cica?
pumuklii
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?