Új privát üzeneted érkezett!

Rodina
Nincs hősugárzó. Remélem jönnek a gázosok, mert marha mérges leszek. Marha sokat járok pisilni. Holnap kesztyűs is hozok, mert így nem mozog az ujjam és nem tudok gépelni.

timejka
 
 


Timejka!

A hátrányos munkakörülmények miatt kérj pótlékot a főnöködtől! :roll:

Igyál sok meleg teát, és a lábad még plusz tekerd be, és a talpad nem a földön legyen. Tegyél alá valamit.

rodina74
 
 


Sziasztok csak gyorsan reggel fekszem be Pécsre a kórházba mert magas a vérnyomásom(180/90)volt nagyon vizes vagyok és ezek a toxémia jelei.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

 
 

Vius,
vigyázz nagyon magadra!!!! Odabenn majd figyelnek Rátok, kapsz gyogyit és minden rendben lesz!!!! Üzensz majd ugye valakivel hogy mi újság??? Drukkolok, hogy még 2 hétik bent maradjon Darinka és neked se legyen semmi bajod!!!!!

Timejka,
korábban nem voltak hasonló tüneteid?? Bencéd spontán sikerült?

Bikfy,
nagyon de nagyon el vagy tűnve!!!! Rodi nem Bikfy tüntető táncot járt, hanem mensi tüntetőset - szóval tessék előbújni azzal a pozi teszttel :P :P

Rodi,
hát nem csodálom, hogy reggelente rosszul vagy - ilyen cudar időben.... bár én mindig estére depizek be, mikor értékelem az adott napot, az eltelt időt, hetet, hónapokat.... :cry: Mindjárt írok privit is :P
Vendég
 


Vius!

Nagyon vigyázz magadra! Tarts be minden orvosi utasítást! Nem lesz semmi baj! Nagyon drukkolunk, és ha tudsz majd üzenj, hogy mi van veletek!
Sokat gondolunk majd rád!

Nati!
Hát nem könnyű a sikertelen hónapok után újra bízni. De hát nincs más támaszunk, mint a remény. Ez éltet minket hónapról-hónapra!

Bikfy!
Hol vagy!? Most már kezdek aggódni is! Gyere a jó hírekkel!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Most szedtem be a kertből a muskátlijaimat. Olyan hideg van, csupa sár lettem.

Rodina: Nagyon szorítok. Remélem javában zajlanak már bent az események! Már csak 1 hét van! :)

Bikfy: Teljesen kikészíted az idegrendszerünket! Már mindenkinek zsibbad a keze lába, annyira szorítunk, de ha kell, még kibírjuk péntekig. De ha akkor majd azt mondod hogy még mindig nem tesztelsz ........ 8) :)
Szerintem minden esély megvan rá hogy sikerüljön a baba.

*dy*: Képzeld nekem is ugyanaz a bajom, mint neked. Nekem is mondták, hogy majd szurizni kell magam heparinnal. Te mióta csinálod, hanyadik héttől?

vius: Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen veletek! vigyázz magadra nagyon! És ha tudsz üzenj nekünk! És ne idegeskedj!!!!

Velem semmi különös, pénteken lesz a tüszőnézés. Majd meglátjuk mi lesz.

tnati: Bence hogy van? Nektek lesz most inszemi? Nem emlékszem rá hogy írtad e.

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, de tegnap Pestre mentünk délután, hajnali 2-re értünk haza, 3-ig naplót írtam, ma meg 6-kor keltem, rohantam tanítani. Fáradt vagyok.

Szerdán mivel furán éreztem magam, csináltam egy tesztet. Olyan semmim nem fájt, se cici, se semmi. Nem tudom ezt elmondani. Akkor voltam a 35. (?) napon.
És láss csodát, a tesztem is fura lett. Enyhe pozitív. Olyan pozitív, amin a csíkot csak az láthatja, aki már hosszú ideje küzd a babáért. De én halványan láttam. Ilyenem nekem még sosem volt. Ezt nem tudom leírni. Nem tudom, megértitek-e, de nem diliztem be, az tényleg látszott.
Erre ma megjött a mensim. Szóval baba nincs, de maga a történet érdekes.
És a fura, hogy most sem fáj semmim, pedig ilyenkorra általában a falat kaparom. Komolyan mondom, kezdek hinni a természet gyógyász nőben.... :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy: ez tényleg érdekes. De én hallottam már olyat, hogy valaki terhes volt és mégis megjött neki, illetve vérezgetett. Úgyhogy hátha nem igazi menzi jött.
Te úgy érzed, hogy ez rendes menzi?

Megkértem őt, hogy teljesítse a kívánságainkat, úgyhogy gondoljatok arra, amit nagyon szeretnétek! :)
Kép

Kép
babicsek
 
 


Szia Babi!

Ez rendes mensi. Ez van.


De kívánságaim vannak, remélem a dzsinned teljesíti őket. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy: A fene vinné el pirit. :evil:

Úgy fáj a fejem már délutántól. Szerintem a szuritól lehet. A múlt hónapban is ilyenkor, amikor ez volt, akkor is fájt egy jópár napig. Volt valakinek ilyen tünete? A Gonal F-et kapom. Aztán olyan is volt, hogy bedagadt a szemem alja. Attól f---sok hogy megint ez lesz. Akkor szépen fogok kinézni. A doki szerint az nem lehet az injekciótól.

A kis drágaságomnak meg úgy néz ki kötöhártya gyulladása lesz, vagy van is már. Holnap viszem dokihoz.

Na megyek szunyókálni, mert kilőtték nálunk a pizsiket. :)

Kép

Kép
babicsek
 
 


Bikfykém!

Nagyon sajnálom ezt a roh...dt pirit!
Mindenki annyira szurkolt, hogy végre törd már meg ezt a babátlanságot!!
Úgy szeretnék valami okosat és vigasztalót mondani, de azt hiszem nem vagyok ehhez olyan bölcs, csak a szívem vérzik miattad. :cry:

Babicsek!
Én soha nem kaptam gonalt, úgyhogy ehhez nem tudok hozzászólni. De nagyon szirítok! Mikor várható az inszem?

Nati!

Remélem, hogy neked is hamar teljesülnek a vágyaid! :wink:

rodina74
 
 


Bikfy,
a francba!!!!! Nekem sajnos többször volt már ilyen, van csík, halovány, aztán eltűnik, aztán előjön, stb... állítólag biokémiai terhesség, valami elindul de nem tapad meg... többnyire erősebb ilyenkor a mensim is.. SAJNÁLOM!!!!!

Babicsek,
én se tudok segíteni, én merionalt kaptam eddig csak szuriban. Jobbulást a kisfiadnak!!!!

Rodi,
reggelre sok-sok napsütést és vidámságot küldök neked!!!

Beze,
merre vagy?????????

Jó éjt, én is megyek!!!
Vendég
 


Köszönöm a napsütést!

Bikfy!
Ha szabad megkérdezni, te milyen naplót írtál? Iskolait vagy a saját naplódat!

rodina74
 
 


Iskolait. :wink:

Pirit én is sajnálom, de abszolút nem vagyok elkeseredve. Valamiért már egyeltalán nem visel meg mostanság. Ez van. Majd annál jobb lesz, ha valódi csíkos leszek. :lol:

Rodi, pihizz sokat!

Nati, neked is volt már ilyen? Nekem még sohasem. :shock:

Olvastátok Viust? Szurkolok nekik, hogy ne legxen baj.

Dy! Te is vigyázz nagyon magadra. Küldesz majd egy üzit nekem, ha megérkezik a babád? Úgy örülnék neki. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


vérnyomásom délutánóta normális eyzervolt 150/90 de amugy tökéletes.de nem bajreggel megyekés majd pár napig figyelik.

Ha valami lesz akkor Bikfynek írok ha nem baj és majd ő szól mindenkinek ha szépen megkérem.

Szisztok jó éjt

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!

Dehogy baj, csak tudjunk rólad! Nagyon izgulunk érted! Örülök, hogy délután már jó volt a vérnyomásod!

Bikfy!
Örülök, ha nem vagy letörve! Az nagyon jó! Hidd el a mi időnk is el fog jönni egyszer!

Megyek én is szunyálni!
Kép

rodina74
 
 


Rodina
Mai öltözékem: trikó, kötött garbó, kötött kardigán és egy nagyon vasag kötött garbó. Gázosok még sehol.

Nati
Bencénél azt se tudtam mi az a peteérés meg tüsző. Könnyen összejött.

Vius
Vigyázz magadra.

Bikfy
Egyszer én is teszteltem és mondtam a páromnak, hogy ott a csík, mire megkérdezte, hogy hol.

timejka
 
 


Timejka!

Hát ez nem semmi! Remélem harisnya és zokni is van rajtad, és egy vastagtalpú cipő. Mikorra ígérték magukat a gázosok? Valami fűtőberendezést nem sikerült szerezni?

rodina74
 
 


Sziasztok!
jelentem, még élek, de időm nincs.

A babaszobák nagyon szépek!

Bikfy!
Két dolog lehet: terhes vagy v. a teszt sz@r. Én a menzi ellenére lőnék még egyet.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi, jó hogy hallunk rólad! Meddig tart még ez a nagyon rohanós, sok munkával teli időszak? Jó lenne, ha többet tudnál itt lenni velünk.
Remélem a ciszta már csak a múlté!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Vagyok, de ma kicsit vacak napom van.

Bumi, mi van a cisztáiddal?

Rodi? Mi van veled? Már csak 1 hét. Nem bírom már ezeket az izgalmakat. Liftezik a gyomrom. Jó lenne már egy kismama. :wink:


Vius! Örülök, hogy most picit jobb, vigyázz magatokra! Amint van valami, hívj vagy írj. Nagyon szorítok, puszillak és ölellek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!

Miért volt vacak napod? Mi történt?

Egyébként úgy érzem, hogy a kismamaságomra még néhány hónapot várnom kell. Tegnap óta nem érzek semmit, és a mellfeszülés is elmúlt. Szóval ma már letettem a dologról. Sajna, ez van! Majd legközelebb.

rodina74
 
 


Rodina
MA bekapcsolták a fűtést délbe, addigra ismét eszkimó lettem. Remélem holnap jó idő lesz. Tényleg hogy vagy? Barnázás elmúlt?

Bikfy
Most akkor mensis kismama vagy?

Ismerősöm ma spontán szült ikreket, két kisfiút 1970 és 1940 grammal. November közepére volt kiírva.

timejka
 
 


Édes Timejkám!

Én ezt nem értem. Hogy lehet az, hogy Bencikéd pikk-pakk összejött, most meg ennyit kell küzdened? Kitartás... :wink:

Nati!

Most nekem is nagyon erős a mensim. Mondjuk mostanában mindig ilyen. Nagyon furi volt a teszt. Én láttam valamit. De az biztos, hogy meresztgetni kellett a szemeimet. Ez van.......... :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejkám!

Dehogy vagyok kismama. Ez egy brutál erős mensi. Megyek tovább a természet gyógyászhoz.


Rodi!

Küldök privit. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!

Bocsesz, lehet, 2x küldtem el. :shock: :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejka,
ez tényleg érdekes, hogy Bencus jött pikk-pakk, most meg ennyit küzdötök.. ennyit változtat egy szülés és szoptatás???????????

Rodi,
még fel ne add, még bármi lehet, hisz elvileg a tünetek is koraiak. Nekem Bencussal az inszem utáni 10-11 napon húzódott a méhszalagom (amit akkor még nem is tudatosítottam), s csak a 13. napon kezdett fájni a cickóm. Szóval még bármi lehet, sőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőtttt!!!!! Gondolj csak bele, eddig bár voltak tünetek, de egészséges baba nem lett belőle sajnos. Most lehet, hogy egy egészséges babó ficánkol, azért nem okot tüneteket. Az eddigi tünetek meg komolyan lehettek a progi és hcg keveredése miatt. majd ami most jön, az lesz az igazi!!!!!!

Bikfy,
nekem többször volt ilyen halovány tesztem. Volt hogy Apa is látta, de az is volt, hogy csak 12-20 perc múlva bújt elő. Szellemcsíknak hívják, rá is kereshetsz. Eddig én is azt hittem egy teszt lehet + vagy - de szellemes nem.. hát sajnos tévedtem, a vérvétel is kimutatta... :cry: :cry:

Bumi,
kitartás a munkához, de remélem közben szépen felszívódik a cisztád!!!!

Én megvagyok, Bencus ma nagyon lefoglalt, de már a saját ágyában alszik, tegnap is ott aludt :P :P :P Úgy aludtam regglig mint akit fejbevertek :wink: .
Kezdek befordulni ettől az időtől :cry: , iszonyat. Ki se lehet menni...
Vendég
 


Bikfy!

Ha nagyon erős mensi, és nem mindig ilyen szokott lenni, akkor valószínű, hogy tényleg elindult valami és azért volt halvány kétcsíkos teszted! Szóval ez azt jelenti, hogy jó úton jársz!

Timejka!
Igen, elmúlt, csak akkor fél napig barnáztam.
Gratulálunk a barátnődnek! Biztos a hidegfront miatt indult meg a szülés.
Örülök, hogy délutánra végre volt nálatok fűtés, remélem nem fáztál meg.

rodina74
 
 


Nati!

Ez nem szellemcsík volt. Még annak sem nevezném. De egyértelműen láttam, hol lenne a második csík. Mondjuk most másfajta tesztet vettem, mint amit eddig megszoktam, lehet hogy ez ilyen. Mindegy, majd legközelebb. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nekem sokszor ilyen erős. Azt mondják, ezért vagyok vashiányos. És sajna utalhat endo-ra is. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
no mindegy, akkor nem szellemcsík volt, de ha ott volt, akkor az már tényleg jóóóóóóóóó út. Legközelebb mensi se jön hozzá!!!!!
Mikor mész legközelebb termgyogyihoz? Mit tanítasz?
Vendég
 


Nati!

Már azt sem tudom, ott volt-e. Még jó, hogy kidobtam, mert már agyon nézegettem volna. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati!

Igen, ez az idő engem is kikészít. Nem könnyű napok, mi?!
Örülök, hogy jót aludtál, az is nagyon sokat tud segíteni a hangulatodnak!

Bikfy!
Fel a fejjel!
Úgy emlékszem talán Twistnek volt sokszor szellemcsíkja! De azóta már neki szép,nagy pocakja van! Szerencsére! :lol:
Csak kövesd a példáját!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Nati, köszönöm az érdeklődést, egész nap babázok, délután házimunka, este punnyadás... :oops: Csak olvasni van erőm... :oops:

Vius, nagyon vigyázz magadra, Darinka még maradjon egy picit bent. Szorítok!

Bikfy, sajnálom... :cry:

Rodi, megy a drukk! Még ne temess semmit, nekem Lexivel alig fájtak a cickók, és nem is mindennap.

Babicek, a gonal-t én se ismerem.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!

Örülök, hogy jelentkeztél! Hiányoztál ám!
Köszönöm a támogatást! Majd meglátjuk mi lesz!

Aranyos Lexi a képen! Friss fotó?

rodina74
 
 


Van fűtés, most meg melegem van. De inkább ez.

Látjátok csajok. Öregszem, azóta eltelt majdnem 8 év.

Olvastam, hallottam valamiről: anionos betét. Ha valakit érdekel googleba üssétek be.

Bikfy
Biztos, hogy nem egyik napról a ásikra hat a természetgyógyászat, de biztos jó lesz.

MINDENKINEK KITARTÁS. (Látjátok nem sok kitartó ember van, mint mi - sajnos -)

timejka
 
 


Sziasztok!

Rodi, a frisseket még rá sem tettem a gépre... :oops: Ma talán oda is jutok...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Rodi: Micsoda hozzáállás ez? Igenis van remény és az esélyek is nagyon jók! Úgyhogy nem feladni még a finis előtt!!!!!! Tudod még van 4 napod!! Továbbra is nagyon szorítok. De bízz benne hogy sikerült! Szerintem tnatinak igaza van. :)

Nemsokára indulok tüszőmérésre. Ma itthon vagyok, mert Marcimnak kötőhártya gyulladása van. Jön a nagyapa vigyázni rá amíg elmegyek.

Mondjuk nálunk sem tudja senki sem a családban, hogy hová járkálunk, meg azt sem hogy nagyon szeretnénk babát, úgyhogy már megint füllenteni kellett hogy hová kell mennem. Annyira utálom ezt. :?

Majd jövök a méreteimmel. :)

Jaj Rodi: Már annyira szeretnék a helyedben lenni. Olyan közel állsz már a ciklus végéhez!

Kép
babicsek
 
 


Rodi,
jól számol a vonalzód???????????????? TEgnap is 7 nap volt, nem????

Beze,
sebaj, ha nem friss, így is nagyon cuki!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Bikfy
sajnálom,hogy megjött!! :(

Nati
volt egy ikerterhességem,és sajna vetéléssel zárult,mert méhtrombózisom lett. akkor kezdtek el vizsgálgatni,és így derült ki. korábban semmi jele nem volt,hogy genetikailag "hibás" vagyok.... :)

Vius
pihenj sokat,és vigyázz magatokra!

Babicsek
a terhesség 6. hetétől,szülés után 6 hétig. de ez attól függ igazán,hogy heterozigóta,vagy homozigóta vagy-e és persze a vérképedtől. mert azt folyamatosan ellenőrzik. egyébként csak a homozigótáknak kell ilyen korán kezdeni a szurit,a heterozigótáknak nem. csak nekem nagyon indokolt volt az előző vetélés+a vérképem miatt. szóval lényeg az,hogy keress egy nagyon jó haematológust,és ő majd mindent elmond,és vigyázz rád! semmiképp ne hallgass más orvosra,még a nőgyogyira sem,mert csak egy haematológus ért hozzá igazán4 még a belgyógyász sem érti a dolgát!!!!
neked hogy derült ki ez a dolog?

tegnap voltunk nst-n,és uh-n. Gréta babó kb 3200 gramm... :shock: hogy mennyit fog még hizni,azt nem tudom,de már igy is jó súlyban van. a lepény 2. fokon érett,gy most gyakrabban kell járnunk nst-re. de ezen kívül minden ok!

Ja,és Bikfy
hát persze,hogy küldök üzit,ha van valami!!!! :lol: ez hülye kérés volt!!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy
Hogy szalad az idő, most már hamarosan ott lesz Gréta baba a kezetekbe. Nem kicsi bébi. Aztán mi következünk. Most Rodina mert ő már ugye kismama aztán a lemaradtak.

timejka
 
 


Timejka
hát igen! most már Ti következtek!!!! nagyon drukkolok mindenkinek!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Nati!

Tényleg igazad van, ma 6 napot kéne mutatnia. nem értem.....
Majd meg kell néznem!

Mindenkinek köszönöm a biztatást és hogy legyek kitartó.
Próbálok az lenni.

Dy!
Nagyon szurkolunk neked, hogy még legalább 2 hétig bent maradjon a baba. De az biztos, hogy kis vasgyúró lesz! :lol:

Babicsek!
Jó nagy tüszőket kívánok neked! Jelentkezz, ha megjöttél!

rodina74
 
 


Rodi,
nem lehet, hogy más időzónában számol a vonalzód? Mert most már csak 6nap van...

kitöröltem minden megjegyzést, szüli és névnapot a telomból egy véletlen gombnyomással :twisted: :evil: kivagyok...
Vendég
 


Rodi,
privi ment
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem, de most nem is tudom hogy örüljek e vagy sem. Szóval amikor vizsgált a doki, eléggé húzgálta a száját. De a lényeg, hogy jobb oldalon van egy 16 mm-es tüszőm. Ez jó, csak szerintem az nem tetszett neki, hogy a méhnyálkahártyám csak 6,6 mm-es volt. Nektek milyen volt ez a méret? Én nemtudom miért nem nő meg az is normálisra. Mindig ezzel van a baj, szerintem nem elég ahhoz, hogy megtudjon tapadni.
Holnap megint mennem kell 7-re reggel és megnézi mennyit nőtt. Majd akkor eldönti, hogy hétfőn, vagy kedden legyen az inszemi. De az a gond, hogy ezek után nemtudom van e egyáltalán értelme az inszeminek,vagy csak megint kidobun egy csomó pénzt. A férjem azt mondja, ne csináltassuk meg így, ha szerintem nem lesz értelme. Ti mit mondtok??????? :?: :?: :?: Nagyon gáz ez a méhnyálkahártya méret? :?: :?:

Kép
babicsek
 
 


Babicsek
elvileg legalább 9-10 mm-es méhnyálkahártya kell a megtapadáshoz. DE,csak elvileg! akár a 7 mm is elég lehet! most nem emlékszem pontosan,hogy Linácskának,vagy Monicnak volt 7mm,és mégis sikerült! szóval..... :lol:

Rodina
köszi a drukkot,de már elég 1 hét is! legalábbis még annyit szeretnék... veled most mizu? mert a Timejka írása teljesen összezavart.... :P

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


babicsek!

Ne legyél elkeseredve. A 7 mm már jó eredmény! Neked nem kell sok hozzá, hétfőn vagy kedden már biztos meghaladja a 7-est, mert egy két nap alatt simán nő 1-2 mm-t. Szóval semmi gond nincs! nem tudom, hogy szedtél-e clostyt, mert sajnos neki van egy olyan hatása, és a nyálkahártyát rombolja. Nekem is a mostani 10. napi uh-on mondta a dokim. Szóvalj örülj! Minden a legjobb úton halad! A túl vastag nyálkahártya sem jó, úgyhogy semmi baj!
A holnapi értékig mindenképpen várjatok, semmit ne döntsetek el, szerintem. Látni fogod, hogy 1 nap alatt mennyit nőtt, és abból ki tudod kalkulálni, hogy hétfőre vagy keddre mennyi lesz. De 7 mm-nél már megtapad a baba! Szóval minden rendben lesz! Nagyon szorítok!

rodina74
 
 


Dy!

Timejka nagyon aranyosan szurkol nekem. Próbál biztatni, és tartani bennem a lelket, úgy ahogy a többiek is. Szóval majd jövő héten csütörtökön meglátjuk mi lesz! Szóval próbálják belém beszélni a gyereket! :wink: :lol:

Hát azért az 1 hétért, akkor mindenképpen szurkolunk! Ha több, az meg csak jó! Mindenképp írj Bikfynek, ha van valami, mert nagyon izgulunk érted!

rodina74
 
 


Nati!

Igen, nekem is az időzóna jutott az eszembe, de megnéztem és az jó. Nem értem. Eddig mindig jó volt. Lehet, hogy a honlap szerverével volt valami, nem tudom. Mert végülis magától javult meg.

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: