Új privát üzeneted érkezett!

Dolgoznom kéne, de Fruzsi úgy döntött, betársul mellém, és inkább fájlalja a fogát :?
Vendég
 


Nóri, de bizony!
Vagy 2 hónapja talán, hogy bepirosodott, aztán egyre nagyobb lett, aztán nőtt egy púp rajta, aztán púp elkezdeni nőni, aztán púp kiterjedni, egyre nagyobb, majd nagypúpon kis piros csúcsos púp, majd púpon púp bőre alatt gennygyanús cucc, majd púptetőn varszerű vmi, majd gennyci nő és nő, és a többit meg már leírtam.
:shock: :shock: :shock: :cry:

KépKép

Kép
hase
 
 


Orsi,
igazad van, jó pihenést!
Én is megyek mindjárt, csak még teszveszeltem télicuccokat.

Mindenkinek átalvós és (relatíve) nyugodt éjszakát!

KépKép

Kép
hase
 
 

 
 

Nutelláskenyeretakarok!
Vendég
 


jajj Panndi, azon gondolkodom mit ennek szivesen.. erre meglatom h nutellaskenyer :shock: :shock: na azt ennek,de se nutella,se kenyer :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Basszus, megyek Csanit visszaaltatni, szorítsatok...

csilla, a mi BCG-nk volt ocsmány, de már javul! NE ESS KÉPTSÉGBE, normálius, amit tapasztalsz, nekünk a doki mondta, h. kétszer is kifakadhat, és nagggyon ronda lehet, ne ijedjek meg.

Annus, hajrá kiskukis!

Trixi, én imádom a halat!

Nóri, sajna nem tudom!! Küldj képettt!!!! Arról bizti menni fog. Ő felismert engem? vagy nem foglalkozott kis pisisekkel? :lol:

Na menek altatózni wááááá, mi lesz itten ma éjjel...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Orsi
Tóth Árpád átvitt értelemben beszél a virágokról debrecenben. Arról szól, hogy mire ő már visszalátogatott újra addigra ősz lett, megöregedett és a fiatalságát idéző szép lányok(virágok) sincsenek már. Magyarra fordítva. :lol:

Csilla
Ne izgulj, Benji se nem forog, se nem kutyázik.

Kép
Kép
incike
 
 


Na, Norbi update 2-es mogyorókrémet találtam itthon :) Mind megettem, ami benne volt :oops: Netti, kenyeret tudok adni, Nutellát nem :(

Fruzsi úgy döntött, mégsem fáj a foga, szóval én is nekiállok a dolgomnak :arrow:
Vendég
 


Jaj, Netti, jövőhét oké, remélem már tényleg össze tudunk hozni valamit :)

Mi voltunk ma sétálni, hát majd lefagyott a fülem :(

Tinu, Tünci nagyon helyes, Csongi nagyon ügyes :)
Fruzsinak eddig egy másodpercre sikerült ezt a pózt felvennie, aztán inkább visszahasalt.
Vendég
 


Lőjetek le :D
Vendég
 


No megyek csucsuzni, mert leragad a szemem.

Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Panndi, norbis mogyorokrem :lol:
en ittam egy pohar kakaot, be kell ernem ezzel sajnos :D
Jovoheten akkor oke :) Zsofi osszefirkalhatja a furdokatad meg a csempet meg magat ? csak mert van meg egy zacsko szappankretam :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Panndi, irtad,h Zsofi nagy hizo volt :lol: :lol: de hat Fruzsi se kis sulyu, 7,5kilo azt irtad :D Zsofi hany kilo volt ilyenkor?

Netti
Kép
maumau
 
 


Összefirkálhat mindent :) (Na jó, a falat nem :) )

Na jó, igazad van, Zsófi nem volt ennyi... ő 6,5 hnaposan volt 7,5 kil. Csak ő nem volt ilyen hosszú sem, és olyan kis tömzsi volt, nam eg kisebb súllyal is született :) Na mindegy az idő megszépíti az emlékeket :lol: ,
Vendég
 


Sziasztok!

Na, én kimaradtam a témából, úgyhoy bocsi, de most utólag írok vmit. Nekem nem fáj, amikor vkinek jól megy, tényleg tök jó, ha vkinek nincsenek megélhetési gondjai. Nekünk sajnos vannak. De az az igazság, hogy sosem gondoltam, hogy lenne esélyem másként élni... Pedig gondolkoztam, higgyétek el! :) És tanultam is SOKAT. És dolgoztam is, amíg dolgoztam, SOKAT. :) Mégsem vet fel a pénz. Szóval, akkor leírom a helyzetet, szerintetek tudnék vhogyn több pénzt "csinálni"? Őszintén érdekel. Nos: 3 diplomám van, mindhárom zenetanári. Jelenleg, ugye pont 2 éve vagyok itthon. Kezdő közalkalmazotti bért kaptam bizonyos plusz százalékokkal a 3 diplomám és a nyelvismeretem és -használatom miatt. Férjuram hasonlóan, csak nem teljes állásban, mert nincs annyi óra 1 gimiben, ami egy teljes állás, de hálásak vagyunk, hogy legalább a 3/4 állás van. Ha bármit szeretnénk tanulni még (szeretnénk!), az pénzbe, SOK pénzbe kerül. Így is 0-ra jövünk ki 1 hónapban jó esetben. Lehet, én csak belülről látom, ezért kérdezlek benneteket, mert írtátok, hogy előre kell menekülni az effajta helyzetből, hogy nektek van ötletetek? Mit tenétek a helyünkben? Én pl szívesen elvégezném az orvosit, nagyon sok egészségügyis tapasztalatom van a nagyik mellett, nagyon szívesen csinálnék vmi olyasmit is, amivel így segíthetek az embereken. De azért választottam a tanári pályát, mert nagyon szép hivatásnak tartom a gyermekek nevelését. De ha egyszer nem fizetik meg? Nem szeretnék csak azért mást csinálni, mert azért több pénz jár. No, értitek, mit kérdezek? Alapvetően semmi bajom nincs a jelenlegi helyzettel, meg senkitől sem irigylem, ami neki van, csak érdekelne, hogy akik úgy gondolják, hogy a biztos anyagi háttér elengedhetetlen, mit tanácsolnának az ismertetett helyzetre vonatkozóan.

Tünde csini, Csongi ügyi!

Marci meg a labda cuki! :)

Böbi, szupi képek! :)
Gyönyörű lányok! :)

Trixi! Fiúcsata: :).
A hekket szeretem. :) Nem minden halat de a hekket igen. :)

Netti, ügyi vagy a vásárlással! :)

Réka, Tinu, egyre jobb éjszakákat!

Lilinek jobbulást!

Csilla, remélem, most már alszol! :)

Nóri, azért kellenek az Apa-puszik is. :)

Megint 1000 dolog volt még, de megyek fejni. :)

Jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Panndi, Annus, kíváncsi vagyok, hol lesz előbb kistesó! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri :) Nálunk akkor lesz, ha majd megjön, és utána három hónap múlva. Legalábbis az eddigi lányaim harmadszorra költöztek be :) Szóval nálunk még odébb van :)
Vendég
 


Sziasztok, jó estét!

Mostanára sikerült visszaolvasnom, úgy látom, volt itt hideg-meleg. :roll: Egy dolgot áruljatok el: hogyan tudtok ennyit írni, és még dolgozni is mellette???? :shocked: Igaz, Babóka csak félórákat alszik nap közben, olyankor igyekszem utolérni magam a házimunkával. Ha Babóka ébren van, akkor teljesen lefoglal, max. olvasni tudok mellette, de írni nem. :?

Karrier, pénz: valószínűleg nem találtam meg azt a munkát, amiben megvalósíthatnám önmagam, számomra a munka szükséges rossz. Remélem, lesz ez még jobb is, de igazából a munka egyáltalán nem hiányzik, a társaság, a kolléganőim viszont igen. A pénz annyira nem érdekel, nem tudnának nekem annyi pénzt fizetni, amennyiért itt hagynám Babókát. Most úgy érzem jól magam, ha minden idegszálammal rá figyelhetek.

Szofi: Oké, majd még egyeztetünk a keddi úttal kapcsolatban.

Trixi: Én is szeretem a halat. Házi sütit nem ígérek, nem vagyok nagy konyhaművész, de majd viszek valamilyen rágcsát. :oops:

Annus, Tinu: Nagyon szép ruhákat turiztatok, azt hiszem, valamelyik nap én is elmegyek az egyik kilós Hádába. Én is turizni szoktam Babóka ruháit, meg a Tesco-s Cherokee-t veszem neki. A ruhái másik részét ajándékba kapja, vagy örökli.
Tücinek nagyon jól áll a "félelmetes" kabát. :D

Babóka ma este a kutyázásból felnyomta magát négykézláb úgy, hogy a lába teljesen nyújtva volt, és nem a térdén, hanem a lábfején támaszkodott. Most már tényleg le kell tegyük az ágyrácsot. :shock:

Ma nem is adtam neki tápot, mert este a szopi után egyből bealudt, kíváncsian várom, hányszor ébred.

Végezetül én is hoztam néhány képet:
Kép Répás

Kép Elkaptam a póréhagymát az asztalról :)

Kép Ilyen nagyon tudok sírni

Jó éjszakát mindenkinek!
Réka

rekap
 
 


Jaj de szép ez a kislány is :)

Hát, én pl most dolgozom.
Amúgy a saját munkám nem hiányzik, főleg az ingázás nem (35 km oda, 35 km vissza) :roll:
Vendég
 


Vagyis most már nem dolgozom, mert azt hiszem, inkább lefekszem aludni.
Vendég
 


Gyöngyi,
jól sikerült a fotós meglepi :lol: :lol: :lol:
Ja, nem olyan bonyolult ez a vaterás dolog, csak kérdeztél attól az eladótól, pont azt, amire én is kiváncsi voltam :wink:

Böbi,
látom jól sikerült az út, szuperek a fotók, lyánykáid nagyon szépek.

Annus,
neked arany kezed van. Honnan túrsz Te ilyen darabokat??? :shock: Én is kifogok időnként jó darabokat, na de ennyit és ilyen jókat még nem sikerült.

Emese,
most nem is értettem a kérdésedet a kajáról. Tudod, hogy Ákos már tök régóta ,,csak" 4x eszik egy nap, és nem kell bemutatnom, hogy mennyit gyarapodik. Ne parázz! Bogi tudja mi a jó neki.
Steve biznisz jó ötlet :lol:

A melóról eszembe jutott, - mert ugye én is agyalok rendesen, - hogy gyed mellett nem végezhető munka (hivatalosan). Szóval agyalok én is tovább, mert nehéz lesz a helyzet nálunk is, a férjem meg már így is látástól vakulásig melózik.

Szofi,
szerintem nem volt gond az asszertív kommunikációddal most sem. Érthető volt az írásod, szerintem...

Reny,
hajrá a férjednek. Enyém is már jóideje agyal az önállóságon csak nem mertünk még belevágni, főleg, hogy ilyen gázos az építőipar mostanában.

Ééééés, Mira tündéri a fogacskáival. Annyira imádom a babukat, amikor a két alsó kis metszőfoguk kikandikál, meg kell őket zabálni :)

:arrow: alukálni, pedig még vasalni is akartam...

KépKép
novygirl
 
 


Lemaradt,
Tüci eszméletlenül dögös a rémisztő kabátjában :lol: Csongit meg nem is kommentálom, csúcs...

KépKép
novygirl
 
 


Na most megyek aludni, jó éjt :)
Vendég
 


Jajtélleg, Mira cuki! :)

Én is drukkolok mindenkinek, aki most készül vmi újra meló terén, Anita, Reny, meg mindenki. :)

Panndi, hát hajrá! Amúgy ezzel a görcsöléssel dokihoz nem mész? Elég ijesztő...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt,

Na végre be tudtam jelentkeyni ugynis majdnem 2 hete tudok olvasni meg minden csak éppen irni nem sikerült!

Nagyon édik a babák egytől egyig!

Csongi tényleg nem semmi, kis örökmozgó.Tüci pedig tündéri azzal a kabáttal.

Gyöngyi, Marcidon én olyan jót nevettem ahogyan a papirt őszegyűrte, kis édes pofi.

Nóri, Vilike is édes a nagy meglepődőtt szemeivel.

Iza, torna mutatványa se semmi! :)

Mira, két kis gyöngy fogacskái édesek.

Mozza, remélem már jobban van Lili szépek vagytok a képeken, a frufru szerintem is jól ál.

Sanyi cicának én is örülök , hogy előkerült. :D

Csilla, Gergő baba is édes és ténlyeg milyen hosszú ő is.

Eve, Balázs annyira szép baba és milyen szép szemei vannak.Nagy kópé lesz majd belőle.

Benji milyen békésen alszik a sapiban, Ármin útálja ha van a fején valami ezért nagy ritka ha kint bealszik.

Trixi, Petya és Marci is csúcs pláne a videón.

Dóri, nagyon szép kis családod van!

Húúú vajon kit felejtettem ki?

Áááá Böbi üdv újra itt, nagyon jók a képek és majd mesélj arról is milyen volt a nyaralás. :D

Adri, Boldog Szülinapot!

Mi betegek vagyunk sajna mind Ármin sajna egy hete már annyira köhög semmi más tünet nincs csak köhög, ma visza megyek dokihoz vele mert igy nem ok.Sajnálom szegényt.
Jázmin pedig folyton lázas, neki meg a lázon kivül nincs más tünete nem is értem mi lehet viszont miútán lecsillapitom neki minden ok, úgyhogy ma megint doki mind két gyerkőccel.

Mindenkinek mennek a gyógypuszik!

Na

:arrow: mert Ármin hiányol!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Jó reggelt!

Ági jobbulást a gyerkőcöknek! :cry:

Éngyerököm ma úgy döntött, hogy nem alszik vissza, :? így 6 óta kukorékol! Pedig megakartam tisztitani a zúzát mire ébred! Zúzapöri lesz, meg sajttorta!! Kipróbálom a kis formámat! Juhéjj!!! :D
Na léptem egy gyors kvra, aztán meg odaveszem magam mellé, és puculunk!! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Hát szép jó reggelt!

Hogy a viharba tudtok ti még éjfélkor, - sőt azután- fent lenni, ráadásul főleg többgyerekesek?? :shock: :shock:

Panndi, te meg még dolgozni is akartál? :shock: Jesszum pepi...

Fruzsi és Zsófi nagyon szépek, és nagy szeretet van a képeken :D És hát Panndi, az a 7,5 kg azért egy lánynak elég szép súly, nincs miért aggódnod. :wink:

Trixi, fiaid is édesek,
Réka! Khömm, azért hagyott nektek is a póréból, remélem :wink:
Édes ez a füles overall, sajna nekünk már nem maradt megfelelő méretű a tecsóban :(

Munkatéma:
sajna ez van: vannak kevésbé és vannak jobban megfizetett állások. És sokszor, amit szeretünk csinálni, és értünk is hozzá, azt nem feltétlen fizetik meg. És ilyenkor el kell dönteni, hogy a lelki békénk fontosabb-e vagy a megélhetésünk. Éppen most van ilyen döntési helyzet előtt az egyik nagyon kedves barátném. Nagy dilemma.
Vannak ismerőseim, akik önmegvalósítottak, és napról napra élnek, s megint vannak, akik pedig rámentek a pénzesebb munkákra, (vagy akár nem a saját szakmájukban dolgoznak) napi 10-12 órát dolgoznak, sok a stressz, és tökre kivannak... Hát egyik sem jó. Az a nagy mázli, ha valaki szereti a munkáját, nem döglik bele és még jól is fizetik!

Svájcban pl. a tanárokat egy lapon említik (és fizetik) az ügyvédekkel és orvosokkal, nagy becsben vannak tartva. De hát mi itt élünk Mo-on.

Dóri! A művészrésze a családomnak a nemzetközi kapcsolatoknak köszönhet nagyon sokat. És ha a világban sok barátod van, akkor az anyagilag is kedvező lehet: ők pl. úgy mennek sokszor nyaralni, hogy vendégek, s csak az utat és kosztot kell kigazdálkodniuk. Na persze ettől a napi gondok nem oldódnak meg, de a networking mindig hasznos.
Amúgy meg sajnálom, hogy ennyit tanultál és nem könnyebb nektek. Viszont Te vagy, aki ismét bebizonyította, hogy nem kell gazdagság ahhoz, hogy szeretetben éljünk.:wink:


Na mazsola visszaaludt, ki is használom, és fejest ugrok a dunnámba.


Szép napkezdést mindenkinek!

KépKép

Kép
hase
 
 


Jó reggelt :)

Dóri, de, megyek dokihoz, mert ez már sok :(

Árminnak jobbulást!
Vendég
 


Sziasztok

Panndi,igen Zsofi meg Fruzsi mas felepites,gondolom azert furcsa most :D

Csilla, jol leirtad a meglatasom :)
"És sokszor, amit szeretünk csinálni, és értünk is hozzá, azt nem feltétlen fizetik meg. És ilyenkor el kell dönteni, hogy a lelki békénk fontosabb-e vagy a megélhetésünk."
Sajnos ritkabban jon ossze a ketto..
En pl tavkozlesnel dolgoztam eloszor, telemarketing, ilyesmi.. idegorlo munka az biztos :D ugy jottem el h a fizetesem az elso ketto legjobban volt, ertsd 240alatt nem kaptam.. jutalekos rendszer ugyan.de sok volt...... kikeszitettek az ugyfelek.
Atmentem citibankba,ahol mar nekem volt 2-3 sajat telemarketingesem es vallalkozokent folytattam.. ami leegyszerusitette a dolgokat :) aztan terhes lettem.. szoval azert jo azt csinalni amit szeretunk. nekem kikapcsolodas sokszor besegiteni a ferjemnek. Es lehet ez igy is fog maradni kesobb is ha nem babazok mar itthon egesz nap,mert szakmaban dolgozhatok.
es nem erzem ugy h nem lennek 100%ban anya, vagy akar 100%ban no :wink: nekem igy joooo :)

szoval azt akartam kihozni az egeszbol,h ahoz kepset h az elso munkahlyem volt,nagyon jol kerestem mo-i viszonylatban es megis mertem valtani,mert teljesen biztam magamban es abban h eltudok utana is helyeszkedni! arra nem is gondoltam h kevesebb penzt fogok barhol mashol kapni. Szoval fontos az is,h bizzunk magunkban.

Netti
Kép
maumau
 
 


Panndi, remelem jobb lesz.. nekem nagyon huzos volt amikor megjott,egyszer megjott eddig,azota se lattam hiret..
de brutal fajt, olyan volt mint amikoraz elso napokban Boro szopizott a mehem meg huzodott ossze :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Mindenkinek szép napot!

Panndi, örülök, hogy mész orvoshoz, mert így legalább talán kiderül, mi van veled! Jobbulást!

Elfelejtettem írni, hogy Lilla is milyen szép! :)

Csilla, aranyos vagy! :) Én tényleg nem érzem úgy, hogy nagyon elrontottam volna. Ez adódott, ezt szeretem. :)

Na, lépek, sok a dolog. :) Jön holnap Gábor családja szülinapozni. :roll: Meg Samu keresztszülei. :)

Ági, jobbulást nektek!

Nóri, remélem, fini lesz a sajttorta! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt!

Csak gyros bekukk...
Na de azért ennyire durván csinálni a hozzátápit: póréhagyma, zúza... lányok nem gyors egy kicsit a tempó? :D

Novygirl, aztán este lefekvés előtt rájöttem én is, hogyan látod amit én :-)

Nagyon édesek a Lillafotók...

Panndi, jók az új vonalzóképek...

Na most mennem muszáj, még majd jövök.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Netti! 240 nekem a kéthavi bérem. :lol: Ennél többet, ha azt csinálom, amit szeretek, nem fogok kapni. :) De pl Öcsém keres ennyit 1 hónapban, és nagyon örülök neki, hogy ilyen állása van, ő nem annyira szereti, mert nem azt csinálja, mait szeret, de legalább van munkája. Azért az is fontos szempont, hogy ma meg kell becsülni azt is, ha legalább adódik vmi. :) Teljesen jó, hogy sikerül olyasmivel foglaloznod, amit szeretsz! :) Sztem ez a fontosabb, és bele kell törődnöm, hogy másoknak (akik fizetnek azért, amit csinálok) ennyire fontos csak, amihez én értek. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Két és fél havi, javítok. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ááááááá,írtam egy csomót és megette az éter.....na semmi kedvem újra írni....lehet jobb is :lol: kora reggel elmélkedni káros!

Azért egy dolog!Egézsség legyen a többi nem számít!!!!Ehhez még írtamjó pár sort,de semi kedvem újra írni :roll: :roll: :wink:

Ági!
Jobbulást!Remélem nem megy végig az egész családon!!!!

Panndi!
Nekem is hetek óta fájt már...egyik éjjel alig tudtam aludni,azt hittem h reggelre megis jön,de nem.Lehet h az már a pé volt????Kb 2 hete volt azt hiszem....ja nem,a szédülésem volt kb 2 hete,akkor teszteltem is ugye.És nekem nem fáj hála az égnek,teljesen normális,nem is sok stb.Szóval rosszabbra számítottam...azt hittem a gyerek már 3 éves lesz mire megjön 8) :lol: :lol:


Jaj nagyon édi mindenki!!!
Benji a nagy sapiban :lol: :lol:
Lilla mackó is :wink:

Na megyek,teszek fel még egy mosást.....aztán mégeyget :roll: :roll: sietnem kell,apa délig dolgozik csak,aztán megyek gatyát vadászok...

annus11
 
 


Dori, sajnos magyarorszagon ilyen a helyzet.. a tanarokat nem fizetik meg.. nem is ertem miert......... de van olyan orszag ahol meg igen,de sztem mi sose fogunk azok koze tartozni :?

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó reggelt!

Annus, én is így jártam, most már rövidítve írom....

Tinu, nagyon ügyes Csongi, innen már csak egy hajszál és mászni fog! Tünci kabátja is irtó csini, én is vettem Gyöngyvirágnak lila irha kabit, szerencsére nem fél tőle! :-)

Panndi, irány a doki, nehogy méhenkívüli terhesség legyen!!!! A repülő jó volt, Gyv majdnem végigaludta, kapott külön helyet. Iringó meg ölben ült és vigyorgott. :lol:

Én mindenkinek, aki dolgozni szeretne, tudok értékesítési munkát. Ezt nem könnyű baba mellett, de van a férjeméknél kismama, aki baba mellett végzi és megy neki. Főleg olyanoknak jó, akik falun laknak és sok az ismerős. Ha érdekel, küldjetek privit, de valóban értékesítésről van szó.
Vendég
 


Jó reggelt! Képzeljétek, Csanit visszaaltattam, és utána aludt reggelig, majdnem fél 8-ig... Ez tovább erősíti a SZERDA gyanúmat... :roll:

Panndi, ma mégy dokkerhez?

Dórikám! Én a helyedben kiváltanék egy vállalkozóit, és megcsinálnám a ringatót. Annusék 6-7 száz Ft-ért járnak a csopába, Te is kérhetsz 500-at. Egy közeli suli vagy teaház biztos adna helyet. Ha megvan az anyag, utána mindig "csak" le kell adni. Szerintem ha beindulna a biznisz, és híre menne, abból simán ki tudnád egészíteni a béred, nem is rosszul. Ráadásul a gyerekeidet is viheted. Gondolj bele, a CsoPába előre kell jegyet venni!! Tehát van rá kereslet!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Panndi, én is 70 km-t ingáztam naponta! :lol: Azzal együtt jött ki a napi 12 órás munka.....

Hozzátápi. ÉN Tunézia miatt felfüggesztettem, így most úja elkezdem, a póréhagymától még messze állunk! :lol:
Vendég
 


Szofi!

jaj de jó!!!Akkor remélem Csaninak ma mosolygós jó napja lesz,és neked is!!!!!!!

Dóri!
Szofi ötlete amúgy jó!Érdemes lenne belevágnod,tényleg nagy a kereslet erre!!!!Amúgy ennél a csapatnál is sok oktató van,esetleg kérdezz rá!!!!! http://test.ringato.hu/?p=subpage&pid=10 Vágj bele!!!!!!!Most 8) 8) Ehhez tőke nem kell,ami kell az meg neked meg van,adott a zenei tehetség,képzés! :wink:

annus11
 
 


Dori, Szofi otlete tenyleg megfontolando :wink: Sztem szuper lenne.... en mennek 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó reggelt!
Hát azt hiszem át lettem megint vágva.Egy nő bejelentkezett 9-re, hogy megnézné a lakást, én itt puccba vágtam gyorsan mindent, erre se híre se hamva. :cry: Már másodjára történik ez meg.Miért nem szól, hogy nem tud jönni? Lehet felhívom, hogy várjam-e egyáltalán,mert dolgom millió lenne, de nem akartam addig belekezdeni.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Reka, nagyon jok a kepek!! a repas a kedvencem :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó reggelt!

Na, hát az történt, h önkéntes netmentes hetet hirdettem magamnak múlt hétre (túl sok TeszVesz, túl sok Vatera... :lol: :lol: :lol: ), ami aztán kicsit elhúzódott, mert a zuram összeszedett egy megfázást, és mint minden igazi macsó, napokon keresztül haldoklott. :lol: :lol: :lol: Így aztán csak most jutottam ide, vagyis elpasszoltam az utsó... lássuk csak... kábé 40 oldalt!!! :lol: :lol: :lol: Szóval bocsássátok meg, h nem olvasok vissza mindent... Tessék mindenkinek reagálni rám, és megírni, hogy vannak, mizújs! :lol:

Helyzetjelentés: Kispocak és én jól vagyunk, szerencsére nem kaptuk el apa nátháját. A tejcsihelyzet nálunk sajna rosszabbra fordult, ergo délben már csak "rendes" kaja van, és most kezdtük a délutáni tápszer elhagyását is (tejcsi csak reggel és tízóraira van) :cry: :cry: De a béb láthatóan elégedett a helyzettel, imád enni (az édeskrumpli az abszolút kedvenc - Tinu, köszi), egyelőre nem fújolt semmire! Mázli!
Amúgy béb ül, kutyázik, hintázik, még mindig gyömöszkéli a lábát a szájába minden lehetséges alkalommal, folyton dumál és sikítozik. Szóval láthatólag minden rendben vele, ami azért sokat segített, h a saját lelkifurdalásomon túltegyem magam a tejcsi miatt... :? :?

Félszemmel láttam, h kedden lesz tali Trixinél. Csatlakozhatok? Ha valakit érdekel, fuvart is vállalok! :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


jóóó reggelt,

lányok még 1x köszönöm a tegnapi köszöntéseket. Nagyon jól esett! :D

Tinu, lányom, te nem szoktad nézni az állásokat a kozigallas.gov.hu-n? Én mindig nézem. A múltkor ott találtunk egy ismerős pszi-nek melót Bp-n egy gyermekotthonban.
Tüci már szemmel láthatóan nem rettegett a kabáttól... 8)

Réka édes a répás és a póréhagymás kép is!

Mira fogacskái is nagyon aranyosak!

Böbi, a te képeid láttán én is szívesen elutaznék. Na majd jövőre. Mi vagyunk ugyanis azok, akik általában ismerősökhöz mennek nyaralni a világ valamely tájára. Most Svájcba, Olaszországba meg Kubába van meghívásunk... :D

Emese, AM most magát a szúrást nem viselte jól Utána már nem volt semmi baj (kopkopkop). Minden védőoltás után belázasodhatnak.
:?

Kép

Kép
adraci
 
 


Szofi,
mi az a SZERDA gyanú...??? :shock: :shock:

Dóri,
Szofi ötlete szerintem is szuper! Itt a XII. kerületben most kezdődött a Ringató csoport, nagyon-nagyon sok anyuka volt, nagy rá a kereslet (még úgy is, hogy a Virányosban már régóta megy egy csoport!). A csoportvezető pedig egy orvos csajszi, aki az 1 éves kislányával van otthon (ált. őt is elhozza). Vágj bele!!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Jah, szösszenet dokinéninkről:
egy hónapja, amikor a béb 15 dkg hízást produkált, talán még emlékeztek hírös megmondására, hogyaszondja: "örüljön, h nem a maga alkatát örökölte", meg h ez teljesen normális, nem kell minden gyereknek kövérnek lennie... stb. stb.
Erre most hétfőn, mikor mentünk az első Prev oltásra, vetkőztetem le a kölköt (akinek a súlya több mint fél kilót ugrott egy hónap alatt a hozzátápinak+tápszernek köszönhetően = így szűkösen ugyan, de meglett a 6 hónapos duplázás), erre a dokinéni közli, h "soványnak tűnik ez a gyerek" :shock: :shock: :shock:
Nooooormáááális?????

Kép

Kép
zsüci
 
 


Próbálok közben visszaolvasni.Nagyon el vagyok maradva.Ma meg még egy vagon vasalnivaló vár megváltásra. Meg a lakás portalanításra.Felhívtam a nőcit,azt mondta elaludt, du idecsörög, hogy mikor jön(ha jön). Jajj lányok.Panaszkodhatok picit? Szóval olyan nagy gond ez a lakásmizéria.Egyfelől nagyon jó itt, mert
1. A pénzből,amit keresünk itt tutira kijövünk még 4-en is, másikban, nagyobb hitellel, ez hónapról-hónapra fog történni.
2. Elég nagy a lift, hogy a két gyerekkel liftezzek babakocsistul lefelé.A másikban kicsike, nem férünk be rendesen.
3. Itt van tőlünk 1-10 percre 4 játszótér is.A másikhoz 15-15 percre van kettő.
VISZONT
NEM FÉRÜNK NORMÁLISAN EL. A múltkor száradtak a ruhák és manónak le volt terítve a takaró,amin játszott, és én vasaltam.És félelmetes volt, hogy nem lépjek rá, ne dőljön rá semmi.És még egyedül van. Arról nem is beszélve, hogy a kisszoba mennyire miniatűr. :cry: Az eszem tudja,hogy menni kell, de annyira félek.És így hogy félek, és bizonytalan vagyok tutira nem fogjuk tudni eladni sem ezt. (Én hiszek az ilyesmiben) Na off vége, bocsi!
Mi is szeretnénk majd a tesót, de nekem sem jött meg. Mi eddig vigyáztunk amúgyis, mert a dokim azt mondta csaszisoknak nagyon ajánlott legalább fél évet kivárni a méhseb rendes gyógyulása miatt. Szóval nem tudom mikor jön össze a kistesó, de ellene már nem teszünk semmit,mert letelik 2 hét múlva a fél év.
Na olvasok tovább,meg dolgozok, mert fut még a kéró.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szia Zsüci!!!!! Navégrehogyvégre! Ha visszaolvasnál, akkor láthatnád, hogy sokan aggódtunk, vajon merre jársz. Egyébként ez az önként vezeklés nem is rossz ötlet. :roll: Azt hiszem rám is rám férne :-) Nagyon nehéz volt? Kamilla miatt meg ne aggódj, ahogy olvasom eléggé önjáró már a kiscsaj, itt volt az ideje a nagylányos hamiknak :-) Kérünk képet, mennyit fejlődött egy hét alatt :-)

Dóri, hajrá-hajrá. Azért azt nem tudom, hogy legálisan a gyed mellett mennyire űzheted az ipart (szerintem sajna semennyire), mert vagy ez...vagy az. De érdeklődj, mert ötletnek tuti és a te türelmed meg kedvességed kell ehhez a mókához.

Ági, jobbulást a gyerkőcöknek, sajnálom hogy titeket is utolért a dátha :-(

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Zsüci! Jó, hogy vége a netmentes hétnek. Te honnan jönnél Trixihez? Mert én lehet, hogy csak úgy tudok eljutni a talira ha valaki elvisz. :oops: Ugyanis vastag ruhában nem tudom Mirát bepaszírozni a kenguruba, mei tai-om még csináltatás alatt és keddig nem bizti, hogy eljutunk érte. Mondjuk az is lehet, hogy hárman mennék (én meg a két gyerek) mert szerintem csak akkor tudok talizni ha Aminát nem viszem oviba, különben délben el kellene hoznom. Szóval elég bonyolult vagyok.

Kép
Kép
g_reny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?