Új privát üzeneted érkezett!

Gyors bekukk ....

bogi! mi is 2200ft fízettünk érte de előtte 6800-ról beszélt a gyógyszerész mert nem vette észre ,hogy vmi be van x-ve..De ha nekem nem mondja a dr néni ,hogy a 2 oltás 4-5 ezer közül lesz akkor simán megveszem drágán...

millye segíts!!Öszzementek a betűk...őhogy kell nagyobbra varázsolni....

Niko :alsó-felső sütés....

Édesek a képek!!
Beöltöztetős képet holnap én is hozok... :wink:

Most rohanok mert pancsi van...

Majd beszámolok a dr nénis taliról...


Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára zümis 2009.10.15 19:06-kor.

Kép
zümis
 
 


zümis:laptetős képpel lógsz!

majdnem enyém lett megint! :lol:

Kép
nilabali
 
 


nila: na köszi, bejegyzeteltem a dolgokat, tuti hétvégén megcsinálom, annyira jol néz ki.

Kép
Kép
nicko
 
 

 
 

nicko:azt hittem most csinálod...Mandarin alszik már?

zümis:Muki nagyon édi!olyan ritkán mutogatod! :wink:

Kép
nilabali
 
 


nah, hoztam az egyik zsákos képet....mostan ebben járunk, icipicit bő még, de hosszra végigérjük :)ja, és az úúúúj sapi!!!! :):)
KépKép
végre vetkőzünk :)
Kép
szomszéd kislánynak udvarol:
Kép

és egy kiscowboy( most kaptuk az inget kölcsönbe a szomszédtól...kemény :lol: Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


annyira jóók ezek a laptetők!!!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lkverus 2009.10.15 19:39-kor.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Nila!
Pótolva :lol:

milyen sikere lett a kemencés lángosnak :lol:

Ma nagymamáztunk délelőtt nagyon tetszik neki Muki,sőt a papa Bajnoknak hívja.Mindig meghatódik az unokáitól...Meg is köszöni,hogy átviszem a gyerekeket...Rendes nagypapi...
Jajj már mutatta,hogy milyen szerszámokat rakott el neki...meg mi mindent kell megcsinálnia jövőre mikor is Muki már menni fog.-...Bírom az öreget...hálás,hogy megajándékoztam őt az unokáival...és azért látszik rajta,hogy Muki az Muki!!

dr nénis látogatás...
Rendben vaguynk DE kedden vérvételre kell menni és ha jó az eredmény akkor csütörtökön oltás a Bogi által emlegetett oltóanyaggal...
Megbeszéltük,hogy hogy legyen tovább ...örül,hogy adom nekik a homeós bogyót de ha nem jönne be akkor majd mosd mást....(a nagyxoknak bejött mert nekik nem lett bajuk):wink: Jaa és megint megerősítette ,hogy a felső 2 fogacsák igencsak kifelé tartanak...

Kreiszi!!A vasalni való eltévedt mert nem kaptam pontos címet...jaa az ablak is ludas volt...meg a szél is...
holnap neki kell álljak mert jött hozzá még 3 adag... :roll:

Millye !a pocakos tesód volt nálad?ééés??

Sétálni akarok holnap a gyerekekkel....elég volt,hogy csak kocsival tudunk kimozdulni ....játszóterezni ,sétálni,szeretnék!!Annyira szeretnék kimenni a fenyvesbe és tobozokat gyűjteni...csini koszorúkat ,ajtó,ablak díazeket készíteni...
Karácsonyi hangulat...hmmm igen nálam is bejátszik mert ma Zsóval télapós versikéket mondtunk ,meg kari énekeket.. :oops: :oops:

Kép
zümis
 
 


tök jó fej nagypapátok van Zümis!!!!
Örülök, hogy jól vagtok!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


[quote]z írta:ümis:Muki nagyon édi!olyan ritkán mutogatod! Wink


Nila neem is..mostanában kéép áradatok vannak Mukiról...

Kép
zümis
 
 


[quote]t írta:ök jó fej nagypapátok van Zümis!!!!


Vigyázunk is rá mert csak Ő van egyedül....
Apám nem lenne ilyen jó fej,,igaz Ő már nem fiatal lenne... :shock: 76 éves...

Én is örülök ránk férne egy kis egészségesebb széria....

Kép
zümis
 
 


Nila, nagyon sajnálom, hogy Apa nem ért haza fürcsire! :(
Hétvégén ugye otthon lesz Apa?

Zümis, gyönyörű ezen a képen Muki! :D

Verus, nagyon édes az overallos Vinci! Kedvencem a cowboy-os kép! :lol:
Nagyon aranyos lehet a nagypapa! :D
zsu83
 
 


Na el is felejtettem dicsekedni, képzeljétek pár napja mit csinál Bebe! Odamászik a hordozójához, feltérdel, üti a hordozót, és közbe rám néz és mondja, hogy el,el, el! Apa is látta, és szerinte is egyértelmű, hogy a gyerek tudja, hogy olyankor elmegyünk, ha belerakjuk, és tudatosan mondja az "el"-t! Olyan büszke vagyok rá! :lol:
És már régóta odamászik a hordozójához akkor is, ha előveszem amikor megyünk!
zsu83
 
 


de csak mostanában..na nem kötekedem,örülök,hogy minden ok!

lépek,mert megy a pókerem!

Kép
nilabali
 
 


póker?????????

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Nila, jó pókerezést! :D
zsu83
 
 


na én is lépek, apa dolgozni akar....:( ha így folytatja, nem is tom, hogy kell majd tesót csinálni :):):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Nila !jó játékot! Zsut is lehetne piszkálni...:lol:

Verus!!Kérd meg ,hogy frissítse fel az emlékeidet... :lol:

Zsu!de ügyes Bebe!!

Gzsuzsi mutizott annó hasonlót...(haa jól emlékszem)
http://www.kerekito.hu/index.php/oelbeli-jatekok
Nekem (Mukinak)nagyon bejött ....

Kép
zümis
 
 


julcsi:remélem összejön tesó, de még távoli. Ügyes vagy a sétával, mi csak a szomszédig merészkedtünk, aztán még itt folytattuk a babázást. Miért kell kínózni a lángos képpel?????????????????????? :oops: ? Marci kép jó!

millye:jó kép!!!!!!!!!!!! milyen volt a délután?

kreiszi:ez jó..fenyegetés hogy nemlátja többet. Sajnálom a csekket, pont karácsony környékén jön ha igaz, de tuti kérünk halasztást,mert hogy lehet. Törvényszerű volt hogy egyszer mi si benyaljuk, még jó hogy amikor terhes voltam megúsztuk, mert akkor sokat mentünk a buszsávban a hülye lezárások miatt és
hát a végjátékban nem volt kedvencem már az utazgatás

zsu: remélem nem sokáig fog benne üvölteni..mi kaptunk ma megint egy zacsi ruhát uncsitesótól. Tök jó fej lehet Bebe a hordozóval.

mist: tök jó képek, jó kis vasgyúró Natasa

nilababa:király képek. Ez apa által radiátor védő? nagyon jól néz ki. A büntit mi debrecenbe induláskor, láttam én a piszok rendőr képén hogy nagyon vigyorog, utána kérdeztünk és ténleg. 30000 a minimum lehet több is, de hát alig léptük túl szóval remélem nem lesz, majd kiderül ha ideér a papír.

kaandi:jó kép Botiról!!

hugic:ámen

zümis:nagyon édes akép!!!!Örülök hogy jól vagytok

ikverus: jó képek Vinyórol.

nicko:nagyon jó képek!!!!!!!!! jó hogy jöttél újra!! tessék többet.

OLTÁS Hsz-ket köszi, utána kérdeztem, ők hibáztak, már vissza is kaptuk a pénzt, de sétás társamtól is a drágább árat kérték el. :twisted:

Kép
budabo
 
 


Nilabali köszi :D harisnyás pippin nagyon helyeske!!! Jól bebugyoláltad!!!

Zsu83 nálunk sincs ilyen időben séta... :? na de jövőhéten jobb idő lesz (talán) Igen sajnos Eltörte a kedvenc vázámat :( nem üvegből volt... de édes lehet Bebe a hordozóval!!!!

Elif köszi! :D

Julcsi-79 édes álló Marcibogyesz :D guszta kemencés lángos nyálcsorgatós szmájli

Kreiszi sajnálom, hogy titeket is megbüntettek... remélem nekünk nem jön csekk :oops: akartam valamit írni, de inkább nem írom

Kaandi nagyon édes cumizós Boti

Elif egyik kedvenc ennivalóm a rakott krumpli :D

Zümis visszaállítás CTRL és a 0 gomb betűnagyítás CTRL és a + jel :wink: Édi MUki! Nem a pocakos tesóm volt nálam hanem a nővérem négyen vagyunk testvérek. MAjd mesélek... van mit...

lkverus nagyon jók a képek! :D Vinci korán kezdi az udvarlást...

Budabo lesz mit mesélnem... összeszedem a gondolatom és holnap leírom.... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:rendben,várom, én meg képekkel jövök.
Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
budabo
 
 


Bogi Köszi :wink:

Millyye!Köszi,köszi...
Ó bocsi...

Kép
zümis
 
 


Sziasztok!

Annyira édesek a babók!!!

Zümis: karácsonyi hangulat...kezdek már én is izgulni, lassan nekiállok ablak üvegmatricákat gyártani azt hiszem:)

Mi ma voltunk levegőzni. Sajnos temetésen, egy volt kollégám hunyt el:( Amióta eljöttem a munkahelyről, már 4 kollégám halt meg és Mesivel már 3 temetésen voltunk. Szörnyű, hogy így kell viszontlátni az exkollégákat...

Mesi ma nehezen aludt el, de azért mert a temetés miatt kicsit borult a napirendje.

Viszont a múltkor nem ízlett neki a sütőtök sütve, ma főztem és 120 ml-t bekanalazott:)

Jó éjt, Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


Mukika is milyen kis nőcsábász képű! :lol: :lol: :lol: édes kis krapek!gyönyörű barna szemekkel,nagyot nőtt!

andabella, mi bajuk volt a kollegáknak? sajnálom!

zsu, nagyon ügyi Bebe, mert sokat jöttök-mentek,nem? megszokta!

köszi,köszi a kép dicséreteket!

hol is található a recept??? :lol: :lol: :lol: :roll:

lkverus, mekkora a mérete az overallnak? szuper az új sapi!!

millye, az én egyik kedvencem is a rakott krumpli,de mivel nálunk csak én szeretem,ezért felejtős kaja, na de néha befigyel ám.anyu ha csinál akkor eszek leginkább. :cry: most meg párnákat varrsz? látszik,h ritkán megy arra a volt főnököd. Tényleg Te meddig maradsz otthon?? meg jó,h sokat segít a nagylányod! :wink: :lol:

Kép
kaandi
 
 


ezt a menu...(agyhártyagyull.).oltást, amiről beszéltek mindenki beadatta? vagy fogja? engem az egyik védőnéni lebeszélt róla még a nyáron....kíváncsi vagyok itt mi a helyzet e téren!?

Kép
kaandi
 
 


Na jövök a képekkel reszkessssetek!!! :D
Ma a kicsi lányom aludt 1,5órát összesen és végig HAPPY volt,nem is nyafogott,hogy álmos lenne.Nagyon jó fej volt.
NA a képek:

Kép Petra és muter:)
Kép Ilyen ügyesen eszek az új székembe
Kép Anya te is igy telefonálsz... úgye?
Kép Itt fel állhatok?
Kép anya kezébe kapaszkodva..

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Nila nem felejtettelek el...Csak neked közkivánatra mert már vártad!!!! :D :D

Kép Petra Vs Üvegajtó

Kép :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Zümis: most már nekem is gyűlik a vasalni való, de azért még nincs annyi, mint neked, (na jó, mi fele annyian vagyunk, mint ti)
Bogi: bakker, pont kari előtt. Alexaput még a nyáron kapták lencsevégre, meg is lepődött, amikor ma a kezébe adta a főnöke a levelet (céges autóval jár). De miért ilyen sokára jön az értesítés?
Zsu: de édi lehet Bebe.
Verus: édes Vinci, szép az új sapi!
Millye: jaj, valami rosszat „mondtam”, amire írni akartál, de nem tetted?
Andabella: milyen helyen dolgoztál te, baccus? Sajnálom, ez tényleg szörnyű.
kreiszi
 
 


zsancy, Petra milyen kis husigolyóka!!!! annyira megdögönyözni való!!!! kire hasonlít?
na és az üveges, szenzációs kép!

Boti a tükröket nyalogatja és sikongat a másik baba láttán! :lol: :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Zsancy: de gyönyörű ez a kiscsaj, és milyen szép tiszta lesz az üveg :lol: :lol:
kreiszi
 
 


Kaandi:
Hát 11kg-an lehet is húsgolyó :D (van cici és pocak bőven)
Petra apjára hasonlít mindenbe...(súlyba is)
Tükör is igy néz ki

Kreiszi:
Köszike..(de nem lesz tiszta inkább foltos :D )Vagy épp csurog a nyál végig lefele :lol:

(a lángost én is bevállalom...megyek nézem is a receptet.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsancy 2009.10.15 21:25-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 



Kép
Kép
andabella
 
 


Kreiszi, Kaandi: többnyire rák (hasnyálmirigy, gége, tüdő) és nem voltak 60 évesek...amúgy BkV..

Kép
Kép
andabella
 
 


ari a körben áll egy kislányka! és ahogy nevetgél! :lol:

ez a rohadt rák, ez nem hiszem el,h nem találnak ellene valamit,mert nem is akarnak, ez a büdös nagy helyzet! :twisted: :evil:

ja,és Bogi, még jó,h észnél voltatok és utána jártatok,h mennyi is lenne az ára!!! menjenek az anyjukba, így átvágni!

Kép
kaandi
 
 


holnap megyünk bölcsinézőbe...találtunk egy nagyon szimpatikusat itt a másik utcába.Remélem beveszik Petrát mert ez annyira megtetszett,hogy nem is kerestünk másikat:shock:
Sajnos Petrának májustól már böli :cry: (eddig tartott a gyesem)
Majd mesélek mit mondtak,+képet is hozzok.

Lenne egy kérdésem:A cipő téma jó múltkor nálunk nem volt esedékes de most már igen..bentre kell cipő?Vagy csak akkor ha már saját maga megy?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Mondtam Apának, hogy tényleg be kéne már szereznünk egy kamerát, olyan jó lenne felvenni, amit a hordozóval csinál! :D

Bogi, akkor ma jó délutánotok volt! :D
Mi is sokszor mentünk a buszsávba! :oops:

Millye, én is bízom benne, hogy jövőhéten jobb idő lesz! :roll:

Kaandi, igen, állandóan mászkálunk, ha Apa itthon van, és ilyenkor mindig mondani szoktuk, hogy gyere Bebe a hordozóhoz, megyünk el itthonról! :D
Mi nem is kaptunk tájékoztatást erről az oltásról, legközelebb megkérdezem a védőnőt! :roll:

Zsancy, nagyon aranyos Petra a képeken, és Te is nagyon jól nézel ki! :D

Andabella, nagyon helyes a videón Mesi! :D
zsu83
 
 


Zsancy, nekem a gyerekorvos azt mondta, ha Bebe már magától lépeget, akkortól kell bentre is cipő, ami tartja a bokáját!
zsu83
 
 


Zsu :Köszi(a lépegetés még odébb van szerintem,de veszek egy cipelőt.)
A fényképezőtőkön nincs kamera?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


zsu,na tessék, nekünk sincs még, majd mesélj milyet vesztek, fogalmam sincs............nem értek hozzá,.Lehet,h megkérdezek vkit,na neked milyen van,aztán olyat veszek,ha árban is megfelel....

az én gépemen is van,de nem tudom miért nincs hang........?! :shock:

böli májustól? Én sem irattam még be, lehet h nekem is szükségem lesz heti 2x, jövőre,még nem tudok semmi biztosat.... de annyira nincs hely itt a bölibe,h már jövő szeptemberre is előfordulhat,h nincs hely! :shock: jó mi? a heti 2x valszeg magán lenne.... :roll:
de a legszívesebben maradnék..........még most utoljára.....többet úgysem megyek gyedre... :lol: :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


zsanccy mesélj majd!!! :wink:

Kép
kaandi
 
 


Köszi, Zsu! :)

Kép
Kép
andabella
 
 


Zsancy: nálatok csak kb. másfél év a gyed?

Kép
Kép
andabella
 
 


nekünk Sony kameránk van kb 1éves,nagyon jó(amennyit mi használjuk arra tökéletesen megfelel,Nagyon jó képet csinál.Én csak dicsérni tudom)
http://www.joszamitogep.hu/szorakoztato ... y/dcr_sr35
És most már sokkalta olcsóbb mint amikor mi vettük.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Andabella:
Igen itt ennyi...(vagyis eredetileg csak 6hónap)de mivel jó fej a fönököm meg hosszabította 1,5évre.
Igazából jónak is tartom hogy ennyi,meg nem is...másabb itt kicsit a rendszer.1,5 évesen "könnyebben" elengedem bőlibe,mint ha 6hónaposan kellet volna beadnom.Igaz mi nem terveztük akkor sem,de igy hogy a főnők bele ment még jobb.
Szerintem Petra élvezni fogja a bölit,sokszor láttom rajta hogy örül a babáknak..És az a jó ebbe a bölibe minden gyereket külön "nevelnek"
Külön külön van alvás...mert minden gyerek más más ritmust szokott meg otthon,csak 3éves kora után kell majd egyszere aludniuk.Ezért is akartuk ebbe a bölibe beadni...a többibe nem volt ilyen összhatás..olyan össze csapottnak tűnt.De majd holnap bővebben.
Persze nem szívesen adom be...mert maradnék vele még itthon,de sajna a kényszer az nagy úr...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


jó reggelt!

csak gyorsba,mert futunk..megyünk anyuékhoz!

zsncy:köszi!irtó jó képek!Lulu is sokat változott!olyan jókedvűnek néz ki mindig!böliről majd mesélj!

zsu:édi lehet Bebe!tessék képet hozni!

rakok egyet a hordozó rendeltetésszerű használatáról:


Kép
Kép
Kép

remélem sehol nem járt horrormanó és Marcika is jól van!
szép napot mindenkinek,majd este jövök!

Kép
nilabali
 
 


Jó reggelt!
Fügém megát aludt, úgy keltegettük már...készül az órá átállsra

kaandi: a röhej, hogy itt megkérdeztem a sétaanyukat és midn sokra emléksztek, itt a fórumona felvetettem és itt derült ki hogy nem annyi, szóval a fórumnak köszönhetem. téged miért beszéltek le róla?

andabella:nagyon jó videó, és ezek a hangok :lol:

zsancy:nagyon jók a képek, a közös kép rólatok és az üvegnyalós a kedvenc :lol:

kreiszi:sok idő a feldolgozás, kb. 2 hónap, meg ugye az állandó lakcímre küldik, lacusomnak az meg nem itt van, szóval nekünk kever-kavar lesz belőle. Mindegy, egyszer ide fog érni sajnos.

zsu:én többnyire a fényképezőgép kamcsiját használom. Ma merre?

Miért kell sokkolni az embereket a halálesetekkel?????? Jó lenne ha már túl lennénk ezen a hülye influenza időszakon. :cry:

Kép
budabo
 
 


nilababa:jó képek így kora reggel :lol:

Kép
budabo
 
 


Jó reggelt!

Olyan jó megint ennyi képre és videóra jönni, csak így tovább csajok!! Petra és az üvegajtó :lol: :lol:

Jók ezek a beöltöztetősek is, majd én is lekapom Marcit, ha ma kimegyünk (remélem ma már nem lesz az az őrült szél :? )

Bogi, Millye: hát nem volt olcsó az autósülés, de elvileg ez olyan 3,5-4 éves korukig jó, és mivel mi szoktunk hosszabb -többórás- útra menni nagyszülőkhöz meg kirándulni is, így olyat akartunk, ami biztonságos és kényelmes lesz. Hát remélem beválik majd :)

Zsu: ti milyen ülést néztetek??

Andabella: Mesi nagyon aranyos, kollégák meg nagyon durva :shock:

Ma éjszaka Marcika nem kelt fel szerencsére, bár a reggel egy kicsit korán érkezett meg hozzá (5-kor). Persze ő már alszik megint, én meg dolgozom (látjátok mekkora kedvvel :lol: :lol: )

Amy, Zvera, Mist, Elif: éjszaka hogy telt??

Zsancy: rendes cipő csak akkor kell, ha már magától jár, addig max. ilyen puha talpú cipőt szabad, ha úgy gondolod, hogy egyébként fázna a lába. Remélem bejön a bölcsi!!! (Marci már februártól fog menni ...)

Nicko: de jó, hogy itt vagy újra, nagyok sokat nőtt Mandarin, szupi a Kukás kép is :lol: Hajrá úszás!!!!!!

Nilabali: jó napot nektek!! Na azért nem irigyellek, hogy apa mindig ilyen későn ér csak haza hozzátok :cry: Remélem hétvégén azért többet látjátok.

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Sziasztok!
Hajni: boldog hófordulót Andrew-nak! Jól vagytok? Pár sort írhatnál, meg persze képek jöhetnek!

Bogi: azért kell sokkolni, mert a média ezt szereti, ez a szenzáció. :?
Nila: nagyon kreatívan használja Bazsi a hordozót :lol:
Andabella: de édes Mesi
kreiszi
 
 


És a legfontosabb:

Andrew-nek sok puszi a 8 hónapos hófordulójára!!

Hajni ilyenkor mindig be szoktál jelentkezni!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Zsufi, Zsancy: sajnálom, h bölcsibe kell menni ilyen korán a gyerkőciknek. Én erősen gondolkodom, h megpróbálok gyesen is maradni, persze a pénz fogja leginkább eldönteni, de baccus, életem felét végigdolgoztam, csak megérdemlek ennyit. Na persze az állam szerint nem, de még nem voltam 17 éves, amikor elkezdtem dolgozni, úgyhogy most "pihenek"

Éjszakák hogy teltek? Remélem mindenkinél jól!!!!!
Nálunk 3-kor kajaébredés, fél 4-kor sírás, bekentem az ínyét és egyből visszaaludt, 7-kor dumálásra és nevetgélésre ébredtem :lol: , szal jó volt.
kreiszi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?