Új privát üzeneted érkezett!

http://tapmancs.hu/?q=node/2

Lara itt a térkép, a Kégl a Budai út felől egyirányú onnan lehet behajtani.

KépKép
winchi
 
 


Ancsi tényleg sajnálom és persze Mancsát is én rájuk is nagyon kíváncsi lennék! :lol: Mancsa miért csak olvasni tudsz? Csak ez az oldal tilt le? Kutyák hogy vannak? :lol:

KépKép
winchi
 
 


Beze:Ti nem jöttük a talira :?: :?: :?:

Köszi Winchi :wink:

Köszönjük a képdicséretet,pedig az Apás képen fürdéshez készült frizurája van :D

Szösz:Milyen kocsid lesz :?: tök jó,nagyon mobilak lesztek akkor Rékával :D

Mancsa:Mi is puszilunk benneteket :D Remélem hamar megoldódik a gond és tudsz írni nekünk :wink:
Vendég
 

 
 

márciusban! én is én is!!!

sajnálom, hogy nem megyünk. Zsófi nagyon zizi.
alig evett, most alszik. úgy járt kelt délelőtt, hogy ölelgette a takaróját.

szösz, szorítok, hogy jó kocsid legyen!

lara!
nagyon édi a fürdős frizu! még ilyen képeket! ha van még!!!

lányok!
csináljatok sok sok képet!
és remélem a következő talira mi is mehetünk!

ma végre kimentünk sétálni. úgy bebugyoláltam Zsófit, hogy az már túlás volt. aztán a lábzsák felső részét levettem. úgy tettem rá csak a babakocsi szélfogós részét.
jó volt a levegőzés. csak a szél. de már legalább annyira nem fújt...
Vendég
 


gégéé:
[quote]j írta:ah...magányoska vagyok itt a semmi közepén

Akkor tessék Sarmival összeröffenni!!!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Mikor lesz a tali???ÉN IS ÉN IS HOL????

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


ma 5kor fehérvári tapmancs játszóház :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


olvastam ezt a cikket baloldalon...viszont azt nem írják, hogy mekkora babákra vonatkozik?????

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


gégéé!
melyik cikket?
nem látom a cikkeket, le vannak tiltva a scriptek a böngészőmben, mert nagyon lassítanak...
Vendég
 


képzeljétek, a hugom annyira biztos benne, hogy kislányt vár, hogy ma elfelejtette megkérdezni a dokit, az meg nem mondta...

ma voltunk turizni is és találtam neki egy rakás rózsaszín pici babaruhát... szép kis rózsaszínbe öltöztettett kisfia lesz, ha fia lesz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


sarmi!
Íriszről tennél fel képet? meg a nagyobbakról is, ha van... :oops:
Vendég
 


anyany: egy cikk aról, hogy ha együtt alszol a gyerekkel, akkor nagyon megnő a bölcsőhalál esélya...én néha alszom vele délután...


Emmával nem tudom mi van :S már a játszóházban sem volt önmaga...most meg 50 perce próbáljuk elaltatni; mindhiába....hmmm

Tüncikém: mé nem szóltál? ott volt a táskámban :S holnap bedobjuk neked! ne takaríts, nem megyünk be :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Tök jó volt! Olyan gyorsan elrepült az idő! Réka hazafele elaludt, most meg pörög ezerrel. :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


gégé!
megnézem a cikket!
mi sokszor áttesszük este.

amúgy nem is baj hogy nem mentünk. Zsófi a tegnapi szurik után furcsán viselkedik. túl nyugis. megmérem mindjárt a lázát...
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sarmi de kár, hogy az utolsó pillanatban jöttél, következő tali előtt írok az iwiwedre :wink:

Nagyon jó volt a tali, sokan voltunk :lol:

Szösz de jó képek majd én is megnézem mit alkottam. Matyi képén pedig elámultam: Ez a nagyfiú tényleg az én kicsi fiam? :lol:
Le is mentem és felteszem az iwiwre :lol:

Emma valamiért ma antiszoc volt, mindenkinek van ilyen napja :lol: Pedig Matyi még le is vetkőztette volna ha kicsit is hagyja magát :lol:

KépKép
winchi
 
 


de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó képek :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Láttátok a híreket? Nemhogy 25 évet adtam volna nekik, de...ááá mindegy, úgyis tudjátok. És mondta a bíró, hogy alkoholra meg cigire ment a pénz és hogy a gyermekjólétes meg a védőnő nem végezte hatékonyan a munkáját, de ők nem vádlottak. Hát én azért azokkal is elbeszélgetnék, az tuti, mert mikor örökbe akarsz fogadni azt is megnézik hány pók van a sarokban, a védőnő meg csak azzal tud cseszegetni, hogy jujuj vigyázzunk ám a súlyra kismama, hát ilyenkor hol az életben voltak. Hú én nagyon kiakadtam, szemét emberek és azt mondja az apa, hogy ő sajnálja de nem tehettek róla? akkor ki? az egy éves? Akinek nem adtak enni? 4 kilós volt szerencsétlen? Hát annyival szoktak születni. Komolyan mondom ha belegondolok, de nem is merek belegondolni inkább. Milyen börtön! Ugyan! Adnák ide nekünk....
Bocs a kirohanásért.

Jóóóóók a képek! Aranyosak nagyon!
Sarmi, hogy vannak a decemberiek? Hariverának rendbe jött a házassága, utoljára nagyon elkeserítő dolgokat írt szegény. És Aida? Normálisabb már a párja?

Betti
Kép
betti0412
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
winchi
 
 


Van Tüncis is? :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Kép
Kép
Kép

KépKép
winchi
 
 


Betti pont verem a fejem az asztalba, hogy ismét sikerült Tüncit nem lefényképeznem :shock: :cry:
Csajok valaki lekapta a kismamánkat? :lol:

KépKép
winchi
 
 


Kép

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Tünci, Tünci, Tünci, Tünci, Tünci!!!!!! :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Szösz megmentetted a haza becsületét!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
winchi
 
 


Betti...minket a férjemmel is nagyon felháborított!!!!!!!!!! nagyon-nagyon-nagyon...ilyenkor megkérdeznék azért valakit odafennt...na hagyjuk....

Nekem milyen fejem van minden képen :shock: :shock: :shock:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jaaaaaaaaj, ugye élőben nem hájnak látszik a Picurkám????????? :? De fura így.. :shock:

Betti, azért ne hidd, hogy mi nem kérünk képet rólatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CSajszik meg kell mondjam ,hogy talán két képen van felnőtt...kicsit lefoglaltak a gyerekek.. :D holnap kicsinyítek, aztán a legjobbakból szemezgetek.

Gégéé, nekem is most jutott eszembe...Mikor jöttök, mert délután leszek itthon, délelőtt bemegyek a munkahelyemre, meg gyorsan a laborba, de tűzök haza, mert jégkorszak van.
tünci28
 
 
 


És pont Jaffa, meg Milu mellett, még nagyobbnak látszom.. :oops: :roll:
De lehetettem volna Szösz és Katinka között, akkor ezentúl bálnácskának szólítanátok! :lol:

De tök jó képek lettek.Remélem senki sem betegszik meg, mert végülis tényleg nem volt nagy hőség.

Többi lányok ,a következő havira remélem még többen tudtok jönni.

Betegeskedőknek jobbulást!!
tünci28
 
 
 


Jaj és Lara is fényképezett ,de nem ragaszkodom hozzá ,hogy feltegye!! :oops: Vagy esetleg érdemes lenne egészen kicsire kicsinyíteni! :lol:

Betti, muti már meg magad, a többi lányok még nem is láttak TÉged!!!!plíííííz!Olyan szép vagy, neked nem kell aztán végképp semmit takargatnod!!!
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó képeket tettetek fel, tündéri minden baba. :D
Lara, azért nem írtam, hogy nem megyünk, mert mi csak autóval tudtunk volna menni, de nekem hiába van jogosítványom, nem tudok vezetni. :cry: De ha tudnék, se vállalnék be Lexivel egyedül egy ilyen hosszú utat. A férjem meg 4-re ér haza, egyedüli pasiként meg kissé furán érezte volna magát. :oops:

Ancsi, gyógypuszi Dorkának, anyany, Zsófinak is.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sarmi most kaptam meg az sms-ed :x :x :x :cry: :cry: :cry:

ne haragudj :( :( :( :( :(

Tünci: egyáltalán nem hájnak látszik...ne hülyülj már...délután...5-6 fele, vagyis az koraeste már, oksi????

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Az tökéletes, addigra már tutti itthon vagyok.Benavigáltok az utcába, vagy kimenjek a központba?
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Majd én is teszek fel képet csak még kicsínyteni kell :D

Tünci:Nagyon helyes kismami vagy :D Milyen hájról beszélsz :?:

Betti:Képet :!: képet :!: képet :!:

Beze:Sajnálom hogy nem jöttetek :( szívesen találkoztam volna veletek is :D Én se vezetek én olyan béna vagyok,nem tudok 20 felé figyelni,igazából az a baj hogy nincs gyakorlatom pedig párom mindig mondja hogy vezessek meg ő bele se szól,de félek :(

Nagyon jó képeket tettetek fel :D Örülök hogy megismertelek benneteket :D
Vendég
 


Semmiféle háj nem látszik....

Csajok, van ám nekem is borfesztiválos kompromittáló képem Tünciről, ahogy borosüveggel a kezében lófrál a Kárász utcán... :D :D :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


De szigorúan megígértem, hogy ilyeneket nem publikálok.

Betti
Kép
betti0412
 
 


benavigálunk, te maradj csak a popódon

Hannus gyönyörű...a haja, egyszerűen váóóóóóóóóó

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


tegyetek még képet légyszi :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé én egy csomó képet kiválasztottam feltegyem mindet?
Vendég
 


Van egy kép Emmáról+Apáról :D
Vendég
 


Lara: mindet! :wink: :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


mindet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

betti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Natiról is csináltam egy olyan aranyos képet ahogy áll, de homályos lett :(
Vendég
 


Jaj, tök jók lettek, csak visszajöttem megnézni!Mindenki nagyon szép.Én meg az egyik képen tüsszenteni készültem éppen! :)

Tényleg nagyon jó volt, mostmár sokkal jobb ,hogy tudok arcokat is kötni a nevekhez!

Á, nem tudok betellni veük!!!!! :)
tünci28
 
 
 


nagyon jók a képek!
mennyi baba! mennyi édes csöppség!
tünci!
nagoyn szép kismama vagy!
biztosan nem háj. kispoci!!!
nagyon bánom, hogy mi nem mentünk. pakolásztam délután, meg Zsófit ajnároztam.
lázas volt. lehet, hogy a szuriktól, lehet, viszont hogy valami kerülgeti... nem is mertem volna kockáztatni...

betti!
szerintem bármelyikünknek adhatták volna. szar körülmények között vagyunk, de nekünk is. :cry: :cry: :cry:
úgy de úgy nem bírom, amikor gyerekeket bántanak. minek az olyannak gyerek?
ha a technika kell, csapkodja rá az ajtót.
nagyon mérges vagyok és nagyon szomorú...
agyon tudnám rugdosni az ilyet... és még...
Vendég
 


szóval nagyon szépek vagytok!
és nagyon bárnom hogy nem mehettünk el a találkozóra!
de hátha legközelebb!
Vendég
 


csajok!
tud valamelyikőtök valami gyulladáscsökkentőt, amit lehet szedni terhesen?
a hugomnak van valami gyulladása a csípőjénél.
azt mondja annyira fáj, hogy alig bírt lejönni a nődokinál a székről.
vagy mit lehet ilyenkor?
én csak a cvitamint meg a kamilla teát tudom.
Vendég
 


Csípőnél gyulladás??
Mármint az izület?
Az nem lehet terhességi tünet?
Mert amilyen vékony, lehet nem adja könnyen a teste a csontok tágulását, azzal meg nem nagyon tudnak semmit..ha meg izületi gond..húú.
nekem idegbecsípődéses,meghúzódásos problémáim szoktak lenni, az olyan ,hogy reggel első mozdulat, reccsenés és üvöltő fájdalom, mint a jeges víz ömlik szét az egész hátamon, aztán kb aznap annyira fáj, hogy egész nap sírok, másnap elviselhető, haradnap kibírható és még plussz egy hét..és legutóbb már terhes voltam és azt mondta a háziorvos ,hogy a szokásos krémmel is csak nagyon óvatosan kenjem, terheseknek nem ajánlott.

Rendes gyulladáscsökkentő tablettát meg pláne nem szívesen írnak fel..rendes esetben Voltaren tablettát szoktak felírni, msot azt mondták, szorítsam össze a fogam.... :(

"Terhesség vagy szoptatás ideje alatt a Voltaren alkalmazása csak orvosi tanácsra történjék.
A Voltaren károsodást okozhat magzatának, ill. problémát okozhat születésekor, különösen a terhesség utolsó harmadában történt szedése"

Sajnálom szegény, szóval remélem nem izületi gond....
tünci28
 
 
 


Winchi:

Nagyon-nagyon boldog névnapot kívánunk neked :D :D :D :D :D :D Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.16 05:45-kor.
Vendég
 


nem tudom hogy mi lehet. csak nagyon fáj neki...
remélem csak terhességi tünet.
de amúgy is van valami gerinc-csípő problémája... nem csípőficamos.

a hugom, képzeljétek, 3kilót hízott és 19hetes...
remélem fog még hízni azért. én ilyenkorra... már legalább 10et... :oops:

winchi!
BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?