Új privát üzeneted érkezett!

Böbi
Sikerült szépen lebarnulni azért?

Benjinek még mindíg nem megy a forgás csak hasól hátra.

Kép
Kép
incike
 
 


És a repülőt hogy bírták a lányok?

Doki itt helyben van, és kb fél 11-11-re végzünk, és délre haza kéne érnünk :(
Vendég
 


Trixi
Kedden kb. 12-körül érek oda szerintem, mert még a védőnénit is útba kell ejtenem feléd. Sütit megcsinálom.

Létezik, hogy teljes hasi uh-ra több mint 1 hónapot kell várni?

Kép
Kép
incike
 
 

 
 

Panndi, jovohetre mar nem mond ilyen szelet, fussunk ossze vmelyik nap! :) nekem szinte mind1 mikor, ja nem,oltas hetfon,de azon kivul okes, jo mar a babakocsi kereke is.. bar ha nem akarok kis hisztit sem akkor magamon viszem! :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Szia Böbi! Meggyógyultál már? Nagyon faják a képek. Hány tevét ajánlottak fel a férjednek érted? :D Megérte elmenni? Hogy látod így utólag?

Kis gyöngyszem fogú Mira is nagyon édes :-)

Panndi, annyit híztál anno mint most a terhesség alatt? Hát azért nem lehetett olyan nehéz leadni azt a 4-5 kilót :D

Annus, nagyon jó kis kincsekre leltél. Csak azt áruljátok el, hogy lehet gyerkőccel turizni? Magatokra kötöttétek? Babakocsiban elvoltak? Ja nem, már rájöttem! Gondolom tettetek le habtapit! :D

Emese, amilyen kis békés kutyud van szerintem akár multifunkciós is lehet a szolgáltatás. Ha arra van szükség kölcsönadod báránynak, ha kell nyuszinak, sőt még macskát is csinálhatsz belőle. Csak ne felejtsd el Annustól elkérni a szőrös overált. :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Kepzeljetek.. egyedul egy hang nelkul pancsoltunkmfeloltoztunk,jatszottunk,ettunk es utana elaludt es letettem.. :shock: ilyen mar nemtudom mikor volt........ ugye este nalunk musor van.. most meg semmi. Mi van ha azert musorozik este mert apa altatja meg eteti meg oltozteti? remelem nem ez a gondja, bar holnap megnezem jott e uj foga ki.. mert ma kocogtatott egesz nap,csak nemtudom hogy ...

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti
Lehet apától feléledt, mint sem alukált volna.

Nekem Benji már bő 1 órája alszik.

Kép
Kép
incike
 
 


Gyöngyi: Csongi elaludt a hátamon az ergóban. Végigaludta az egész turizást, vagyis a 80 %-át. Izus végig a babakocsiból kuksizott ki, egy hangja sem volt szinte. Csani hordozóból nézelődött, ő se igen reklamált. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Incike!

Az teljesen jó.
Igen létezik, sajnos sokan várnak. Csípő kontrollra pl. már csak januárra tudnának időpontot adni! Még jó, hogy van protekciónk!

Lányok! Aki nem szereti a halat,az légyszi szóljon, mert nem akarok az utolsó pillanatban kapkodni, legyen még időm megvenni amit kell!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Teszek megint képet a blogba, mert a két fiú összeverekedett,és ezt nem lehetett kihagyni!

Petya 10 percenként felsír. Asszem megőrülök!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Na sikerült rávennem Tücit a kabátpróbára. Beígértem, hogy lefotózom. :lol:
Kép Csongi hintázik
Kép Tüci és a hírös kabát

Kép
Kép
tinu
 
 


Trixi
Nekem kell a vizsgálat. Protekcióm pedig nincs hozzá. A doki meg remélem türelmes lesz, de azt 1 szóval sem mondta, hogy ilyen sokat kell várnom . Nov.20-ra kaptam időpontot.

Nekem tökéletes a hal. Ímádom a halat, rákot, kagylót és minden ilyen tengeri herkentyűt.

Tinu
Tüci igazi kis díva ebben a kabátban. Nagyon csini lett. Csongi kis ennivaló hintázó baby boy.

Kép
Kép
incike
 
 


Gondoltam egy kis nyarat csempészünk a télbe. Nekem a nyár a hekkel egyet jelent. Na meg a Balatonnal... :oops: :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Tinu!

Nem akarlak elkeseríteni, de Csongi egyenlőre tök ugyanolyan mindenben amit leírsz,mint Maci volt! Ha ez így marad, nem lesz vele könnyű dolgod, viszont egy szív-lélek gyereket kapsz az idegbajért cserébe! :lol: :lol: :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ja, és hát látható, hogy tulképp pont jó Tücire a kabi, pedig az van beleírva, hogy 5 évesnek van. :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tunci nagyon csinos!! nem is latszik rajta,h nem akarta felvenni :wink:
Csongit meglatta a ferjem : " mi is igy allunk?" :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Trixi: a jó hírt nem is mondtam, hogy tegnap éjjel Csongi átaludt 4-5 órát egyben! Na, volt ilyen nagyfiadnál? :wink: :lol: Jelenleg a lányomtól kapok idegbajt. Ha mondom neki, hogy ezt és ezt ne csinálja, azonnal csinálja. Ráadásul állandóan bepisil. Szerintem direkt csinálja ezt is. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Összeverekedtek? Mit csinált Petya, amit Marci nem bírt elviselni? Megcsípte?

Az én Marcim nem szereti mikor nyáladzik és olyankor átvált nyafogó kislánystílusba. Felvilágosítottam, hogy ő is ilyen kis nyálas volt. Meg folyton kioktatja Benjit, hogy: "- Ne húzd anya haját, mert az fáj neki."

Kép
Kép
incike
 
 


Nahát Tüci nem is tűnik olyan megrettentnek :-) Nagyon édes kis kiscsaj. Csongi meg elképesztő ügyes.

Én is dobok képet, hogy gyakorolja Migyerekünk a jedi erőt alkalmazni:
Kép MUKODJ!!!!

Ha már a hegy nem megy... :roll:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ijfú Padavan, nagyon édes. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu
Halelujah! Na akkor kezd rendeződni ez a kevés alvásos időszak nálatok. Már épp ideje volt, hogy kicsit többet pihenj.

Bizony bizony jól mondod Trixi.
sok idegeskedés = jó szív-lélek gyerek

Én Marcellom is megéri ám a pénzét. Előbb jól felidegesít, majd utána belémbújik, puszilgat és bocsánatot kér. Nem tudok rá haragudni pedig néha igazán felnyomja az agyamat. Pl.: friis festés után kidekorálta a falat zsírkrétával, de szeencsére letudtam mosni a falról.

Kép
Kép
incike
 
 


Csak viccből írtam a bunyót. Fent van a blogban a kép! 8)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Tinu!

Hát mintha ráöntötték volna Tüncire ezt a kabit!!!Írtó csini benne!!!!!Csongi meg...én nem tom mikor érjük utól :roll: :lol: :lol:

Trixi!
Akinek nem jó a hal az eszik otthon,amúgy se zabálni megyünk :wink: Lehet h sütök én is vmit,ahogy időm engedi :wink:

Inci!
Mért kell neked a vizsgálat?Lemaradtam vmiről?!!!

Apa kitalálta a hétvégi programot:alszunk :lol:
Holnap vissza megyünk a turiba h vehessek magamnak is rucit,aztán bolt,és hétfőig ki nem teszem a lábamat!Csak főzni is kéne....na azt lehet délelött megejtem.

annus11
 
 


Gyöngyi,Trixi,Inci:ezek a fiúk!
Kiskukis lehet 2 hét múlva már a pociban lesz? :oops: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Édes fogas Mira nagggyyon!!

Tinu-mivel tömöd Csongit, hogy ilyen ügyike??? :shock: :shock: :shock:

Gyöngyi-Marci kis jedi-lovag? Akár Vilit látnám amikor elege van mindenből! Nálunk ez a sírás előtti fázis, mint egy partra vetett hal kapálódzik, csak hála Istennek nem fuldokol! :lol:

Annus-csudajó dógokat turiztál! NEKEM IS KELL EGY CSAJ!!! :wink:

Szofi-nem jöttél rá, hogy kis azzuram??

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Annus-és én miről maradtam le?? Már is útban van a kis Tesó???

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Ja jut eszembe ugye kérdeztem a sűtősektől, hogy segítsenek, hogy miben tudom megcsinálni a sajttortát, mert ugye nincs formám, köszönöm, bár senki nem válaszolt :roll: , de megoldódott a problémám, Apa vett nekem ajeszba! :wink: Szóval holnap sajttorta gyártás van! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Annus
Vesevizsgálathoz kell. Nem jó a vesém, sokat görcsöl.
Kiskukis a pocakban? Lemaradtam már megint valamiről?

Kép
Kép
incike
 
 


Nóri
Bocs mindenki nevében, de én azt hittem már kaptál rá választ. :oops: A lábas is tökéletes lett volna kivajazva, lisztezve.

Kép
Kép
incike
 
 


Még nincs a pociban,csak h megjött,tehát akár ebben a hónapban is lehetne kistesó,mivel védekezni nem akarunk! :wink:


Inci!
Jaj...ez nem hangzik jól!Tényleg durva h 1 hónapot kell várni,és ha addig történik vmi?Erősebb görcs?Lehet akkor már megnéznék :evil:

annus11
 
 


Gyöngyi
Pilótánkra még kicsit nagy a sapi.
Kép
Kép
Oviba indulás előtt.

Kép
Kép
incike
 
 


incike-ezt az 1 hónapot azért nem értem, mert ahol én vagyok röntgenes, ott a veséseket még aznap, de max másnap megnézzük, nem játék! vérvizelésed nincs? Mert azzal tutira megtudod gyorsítani! Mondd az orvosnak, hogy haematuriad van! Tuti bejön!! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ja és köszi a választ! Már mindegy, mindjárt itthon lesz a meglepim! Apával együtt!!! :D :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


jaj, de édes Benji!!!! :D Milyen jót alszik!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri
Tudják, hogy a vesém miatt kell, de nincs hely előbb, ha belehalok sem. Nincs még vér. Legalább is én nem figyeltem még meg jobban.
Na majd figyelem.

Kép
Kép
incike
 
 


Képzeljétek majd megszakadt a szívem a gyerekért amikor fürdettem. Még nem is akkor, mert ugye akkor kettecskén szoktunk lenni, hanem utána, kaja közben ki volt tekeredve, meg alig akart enni, aztán pedig hiába vigasztaltam mégis sírva aludt el, annyira kereste az apját! :cry: Megígértem neki, hogy ha hazaér majd körbepuszilgatja, úgy tűnik megértette, mert azért utána elég könnyen elaludt! Drága!! Mindjárt itthon van már!!! Ja és sikerült a téli gumi vásár!!! Tök jó!!! Annyira örülök, legalább ez is meg van!! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Annusnak kukis kell, nekem meg nunis! De mi ezt már kilőttük. Én pöcsös túltengésben senyvedek! De így van ez jól. Csak néha fáj a szívem. De majd a fiaimnak lesznek lányai, majd azokat szeretgetem!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Incike, de édesdeden alszik és milyen csinos :-) Lesz még idén tél, addigra majd belenő kis pilótád :-)

Nóri én úgy elgondolkodtam a kérdéseden, hogy aztán el is felejtettem válaszolni :-) Persze a megoldást azóta se találtam ki, jó, hogy a férjed megoldotta helyettem :wink:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


tudja valaki, hogy a nagyonbaba egyedi vonalzói milyen ütemben készülnek? Már egy két hete elküldtem nekik! :roll: :roll: :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi, nagyon szivi :) És Marci édes! Valszeg Gergő is ezt tette volna a papírral!! És nálunk is nagykedvenc a plüsslabda: megy a kezezés és lábazás ezerrel. Tulképpen a lasztinak köszönhetjük, h egyáltalán hasrafordult: mert a kezében volt, de elgurult :lol: :lol:

Annusék: gratula a turihoz! Tinu, nagyon passzol a lányodnak az új kabi!

Én is vtam tegnap 2 turiban, de az egyikben semmi új nem volt (na jó, a kilósáruban találtam 1 db kisfiú inget, olyan cukor volt, 100Ftért nem hagytam ott - de még fertőtlenítenem kell...), a másik pedig kritikán aluli volt. Ezért aztán a tecsóban hagytam a pénzem :)

Szofi!
Hogy álltok Csani bcg-jével? Jól emlékszem, nektek volt naggyon ronda?
Gergőnek ma fakadt ki, jól összevérezte a fehér body ujját, persze ez a legkevesebb :( Dokinéni azt mondta, ez természetes, bár kétségkívül igencsak heves reakció, így semmit ne tegyek, ne törölgessem, ne kenjem stb, viszont vasalt ruhát adjak rá (naná). Ennyi. Annyira borzasztóan néz ki, meddig tart ez????
És honnan tudom, ha esetleg ne adj isten elfertőződik?? Akkor hogy nézne ki? csak mert ennél rondább már nemigen lehet, véres és gennyes -brühi.:shock: :?

Réka!
Örülök, h rendeződik a szopi, látod, a jó (és kitartó) mindig elnyeri jutalmát :wink: Ügyes vagy!
És köszi, hát még pár napig próbáljuk az almát, aztán meglátjuk...

KépKép

Kép
hase
 
 


Gyöngyi-ez aranyos.... :lol: :lol: :lol: :lol:

trixi-még 2, és meg is van az egyenlőség! Hmm? :roll:

Én is az egyenlőségre hajtok most már nagyon!!! ANNA, ANNA, ANNA!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Mi még próbálkozunk 1x, hátha lány lesz, de utána befejeztük, lesz, ami lesz. Legalább is én.

Kép
Kép
incike
 
 


Nahát, Benji is cuki, és párnás Petya, meg Mirácska.
Csongi kutyázik?? :shock: Nem ér :lol:

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla- ne idegesíts, hogy a kórházban kapott BCG még most reakciózott!! Vagy ez nem az??? Mi majd 6 hósan kapjuk! Itt az a trendi!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri!
Nekem van egy 10 éves örökbefogadott fiam is, uh 3 a fiú. Ráadásnak Szabi is pöcsös volt, uh vszlg én nekem nem lehet lányt csinálni. Több lehetőségem meg nincs, mert elköttettem magam!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


No úgy néz ki, hogy Petya becsitult egy kicsit, uh megyek én is, hátha hagy egy órácskát csicsikálni!

Annus!
Oké, akkor lesz üres kenyér, meg víz, oszt jól van! :lol: :lol: :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Ma anyósomnál voltunk Danival, így esélyem sincs visszaolvasni amit ma alkottatok, mert Dani sem tartozik a nagy alvók közé, így ha 9-kor elaludt, mert legalább 9-kor mindig alszik már, én is sietek, hogy gyorsan szunyáljak egy keveset. Van amikor az éjszakai kelésből cumival egyből visszaalszik, de van amikor "kicsit" több idő a visszaaltatása! Mondjuk 1 óra! Nem sok éjszakát aludt még át! Mondjuk akkor is 9-től fél 6-ig! Nem valami sok!

Ma a férjem megint ügyel, úgyhogy holnap este láthatjuk újra.

Szóval amit olvastam!

Incike! Értékelem a verset! :D De egyébként nem is olyan virágtalan ez a város! Főleg aug. 20-án, amikor virágkarnevál van! :lol:

Adraci! Isten éltessen sokáig! Hanyadik is?

Panndi! Dani 3 hónaposan duplázta meg a súlyát és azóta 1 kg-t hízott. Volt olyan hét, hogy 5 dkg-t. A lényeg hogy hízzanak! Majd lesz olyan is hogy hetekig semmi. De én beszélek Neked, tapasztalt Anyukának?! :lol:

Azt hiszem megyek pihenni! Jó éjszakát mindenkinek!

Orsi

Kép
ferminadaza
 
 


Annus, Neked legalább megjött. Én 3 napja görcsölök, és ennyi..
Vendég
 


Orsi, köszi :)

Zsófi anno nagy hízó volt, úgyhogy most Fruzsi súlyalakulása újdonság számomra :)
Vendég
 


Nagyon megy nekem a laptető ma :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?