Új privát üzeneted érkezett!

Budabo szabadáras ezért patikánként változó az ára... :? 6846,- Ft Eü támogatással az ára 2208 Ft Céklát még nem próbáltam.... :D Mi megszenvedünk a fogzással... :roll:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára millye 2009.10.15 13:50-kor.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


itten is ennyi: http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/t ... kcio/12176

ja, Millye!!!Laptető!!!!!Kééépet!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Millye - én úgy tudom, h maximalizált ára van, nem is olyan régóta, kb. 2 éve... ezért is szólt anno az aszisztens h mennyit fizessek max érte, mindegy melyik patikában. Mondjuk nekem menjugate volt, nem ez a féle. De nagy különbség biztos nincs.

KépKép
hugic
 
 

 
 

Utánanéztem én is....

Receptre 2200 körül, anélkül 7000 körül... szóval visszaszívva, annyiba kerül, ja...
De kinek írják fel recire a nem kötelező védőoltást?

ladmon
 
 


na,megjöttünk...nem is volt olyan vészes,hazafelé már az esővédő is kellett,mert havas eső esik.Bazsinak határozottan dobott a hangulatán,hogy kimentünk.

elif:kár,hogy nem volt kéznél a gép,fel kellett volna venni tényleg! :lol:
Efe gyakorol szorgalmasan?

bogi:ez a beszéd,kistesó!

millye:lógsz a laptetős képpel!

zsu:?

Kép
nilabali
 
 


[quote]D írta:e kinek írják fel recire a nem kötelező védőoltást?


nekem felírta a dokinéni és akkor szólt, h max mennyibe kerülhet

Ladmon, leszárazás megvolt. Most megmosom, viszont a barnult részeket lecsípkedjem róla, ugye? :? (lassan csak kész lesz :), de ebéd már volt a tegnapi jeeeee 212 gramm :))

KépKép
hugic
 
 


Bogi: köszi, a napközbeni 2 alvás már többször sikerül, mint nem. Sokkal jobbkedvű és nem nyűgös így. Azért is akartam bevezetni neki, mert Alex éjszaka max. 10 órát alszik, azt is megszakítva 1x szopival, így a nappali alvásokkal megvan kb. 12-15 óra. Jók a képek, édes az a nagy pocó. Oltást nem tudom, Alex a Menjugate-t kapta eddig 2x, annak darabja kb. 2500 ft volt.
Ladmon: nekünk kérés nélkül felírták, mert amúgy a Menju is 7000 lett volna.
Nila: Bazsi botanikus lesz és táncos.
[quote]m írta:ost csak úgy mükszik,hogy az ajtófélfához kell csapkodni
na én ezen röhögtem egy jót, elképzeltelek, ahogy állsz az ajtóban és folyamatosan csapod oda a hajszárítót és mész utána a fejeddel :lol: :lol: :lol:
Julcsi: baccus, így már én is voltam, h arra ébredtem, h szugerál a gyerek, kukucskált ki az ágyrács és rácsvédő között. Amúgy nem tudom emlékeztek-e még rá, nálunk volt olyan időszak, amikor Alex 3-5 óra között felébredt, és játszani kellett vele picit és utána vissza aludt.
Esztike, Mesi nagyon édesek
Elif: gratu a felálláshoz, a vigyor nagggyon cuki
én még színezek, ez is kicsit feldobja a hangulatom
kreiszi
 
 


Millye:képet!!!

nilababa:na még nemkiabálom el, de már hajlok nagyon tesó fele, de persze majd meglátjuk,egyáltalán összejön-e stb.

Köszti oltás infót ikverus,ladmon,hugic..
Oltás:felhívtam dokinéni aszisztensét, mert ők ÍRTÁK fel nekem RECEPTRE az oltást és utána néznek, majd délután kell visszahívnom őket.

Kép
budabo
 
 


Hugic: nekem a recepten is rajta volt az ára
kreiszi
 
 


kreiszi:ügyi vagy az alvással!!! Nálunk most lefele megy de remélem azért alakul nálunk is.

Kép
budabo
 
 


kreiszi: :lol: :lol: :lol:

Kép
nilabali
 
 


Mi is sétáltunk, csak picit csepergett az eső és jólesett mindkettőnknek. :) Egyedül, lépcsőn vittem le a babakocsit és nem volt semmi probléma. .) (Még mindig azon vagyon fennakadva, hogí milyen könnyűa másikhoz képest.)

Hatalmas gratula az egyre gyorsabban mászó és ügyesen ácsingozó Eféhez!!! (Egy hét után már nem fogsz állandó szívrohamot kapni, ha meglátod, hogy valahol fel akar állni, mert Ő is egyre ügyesebb lesz. :))

Nálunk az a nagy hír, hogy végrevissza tud ülni néha Marci. Leginkább w-ülésbe, de nem baj, az a lényeg, hogy biztonságos legyen. :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Bogi, miért ne jönne össze? Ircsinek kell a Tesó!

Nálunk is volt ilyen időszak, Kreiszi, de én azt hittem, elmúlt... :?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Lkverus téééényleg laptető!! Már fel is tettem a képet :D

Hugic köszi ezt ne tudtam :roll:

Nilabali már nem lógok :lol: Örülök, hogy jót tett a séta!!! :D

Kreiszi én emlékszem a hajnali kelésetekre nem lehetett semmi... nálunk eddig egyszer volt ilyen :shock:

Budabo :lol: :lol: :lol: tettem fel! :lol: :lol: :lol: Milyen pocsék idő van és ezt úgy utáááááááááááálom :evil:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Julcsi: bocsi, most ,h írod, rémlik vmi. Engem is kiröhög a gyerek, ha rászólok, ne csípjen, ne rúgjon a cicibe. Sőt akkor is, amikor megfenyegettem, h többet nem is látja :D .
Helga: édes a kis csigatolvaj és persze a lovagló Berni is. Gratula a 7 kilóhoz!
Mist: tegnap elfelejtettem Natasát köszönteni a hóforduló alkalmából
Kaandi: HP-re van tippem, de nem merem leírni :D
Zümis: mi lett a vasalni valóval? Elfújta a szél, mert nem ért ide, (jut eszembe nem is nyitottam ki az ablakot :D )
Nila: megmutattam a lángos képét Alexapunak, necces, h nekem is azt kell ma csinálnom.
kreiszi
 
 


millye:na azért ám! :wink:
szépséges laptető!

julcsi:ügyesedik Marci!nekem is jólesett kimenni egy kicsit!

Kép
nilabali
 
 


kreiszi:zümis receptje és nagyon fini és könnyű!
a HP-re nekem is van tippem,kettő is,az egyike le sem írom, a másik a házipálinka rövidítése!

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy hiányoltatok (Millye, Bogi, Nila), nem volt netünk egészen idáig! :twisted: :twisted: :twisted:
Mai séta se jött össze, fúj a szél, esik az eső még mindig! :twisted:

Millye, igen direkt piros színű lett a babakocsi, ezt a babakocsit már a terhességem elején kinéztem, és már akkor eldöntöttem, hogy piros lesz, és ebből nem is engedtem! :D
Andris vázát tört!? :shock:

Andabella, nagyon édes az overallos kép Mesiről! :D

Nila, örülök, hogy Apa teljesen rendbe jött! Jót nevettem, hogy Apa fordítva adta rá Bazsira a rugit! :D
Bazsi nagyon édes a képen! :D
Ma még itthon van a férjem, csak el kellett mennie, mert szervízbe vitte a kocsit!
Anyósodnak jobbulást!

Zsufi, nagyon klassz autósülést vettetek, már nekünk is aktuális a csere, igencsak kinőttük a hordozót! :oops:

Verus, örülök, hogy Vinci jobban van! :D

Panna, nagyon szuper az új babakocsi, és Hanna gyönyörű kislány! :D

Mist, Anyukádnak jobbulást!

Ladmon, nagyon jót nevettem az overallos Esztikén! :lol:
ÖÖÖÖÖÖÖÖÖ, ja igen filmek, ezt elblicceltem eddig, csak neked:
Taxis filmek, vígjátékok minden mennyiségben, kedvenc mesefilmem is van ám: Shrek! :lol:
Zene, szinte mindenevő vagyok! :D

Julcsi, sajnálom az éjszakai bulit! :(

Amy, jaj annyira sajnálom, hogy megint ilyen éjszakátok volt, annyit gondolok Rád mostanába, bárcsak tudnék segíteni valahogy! :roll:

Zétivera, sajnálom, hogy nálatok se javultak az éjszakák! :(

Bogi, nagyon csini vagy, igaza van a lányoknak! :D
Overallról fogok hozni képet, ha Bebe nem fog ordítani benne! :?
Elif, ezt neked is írom! :wink:

Elif, gratulálunk az álláshoz Efének, nagyon ügyes! :D
Tök jó a kabis kép, én örülnék neki, ha a fiam csak ilyen morci képet vágna benne, és nem üvöltene! :oops: :?
zsu83
 
 


Kreiszi, köszönjük utólag is! :D

Nila, Magdi, igen, ez nálunk egy szuper éjszaka... :lol: Három felkeléssel én már teljesen kipihent vagyok. Minden csk viszonyítás kérdése, ugye? :wink:

Efe tündérbogár nagyon ügyes!

Kép Azt hiszem, kinőttük a pihenőszéket...


Pancsi
Kép

Kép
mist
 
 


mist:micsoda nagylány lett Natasa!a pancsis a kedvencem!

zsu:Bazsi is teljesen odavolt a sok gönctől,még sírt is amikor öltöztettem,de aztán megnyugodott,miután hazaértünk a vetkőzésnél is sírt...sírós Bebéről is hozhatsz képet!

Kép harisnyás pippi
Kép nem sok látszott ki belőle...

Kép
nilabali
 
 


köszi! :)

Kantáros Andris és harisnyás Bazsipopó nagyon édes! :D

Mist: Efe gyarorlatilag rámászott a monitorra mikor meglátta Natasát. Én mást már nem is mondok: :D

Nilabali: Efe leginkább a hajamba kapaszkodva szeretne gyakorolni, de én nem vagyok oda ezért az ötletért, így küzdünk egymással. Most is hisztizik nem tudom mi van, pedig az előbb evett hatalmas adag kajcsit, délben nem kérte.

Zsu: Efe is ordított, nem is tudtam kivenni a cumit a szájából. :( Nem tudom mi lesz h aéles bevetésen is öltözködni kell majd.

kreiszi: mit színezel?

Kép
Kép
elif
 
 


zümis: én is féltem elöször h majd mit gondolnak h 26 évesen ott nyomom a vizben. de miután megtudtam h nyugdijas nénikkel kell csinálnom jot nevettem :-) közben ök mégsem jöttek, igy egyedül vok, reggel 8kor amikor még csak iskolások vannak. és sztem egyáltalán nem nehéz még ilyen korban sem. legalábbis elég hamar kapizsgálom a dogokat. szoval teljesen büszke vok magamra

kaandi: nem uszni mentem csak itthon ezen a nem tudom hogy hivjákon, tudod mintha sielnél, szoval azon nyomtam. majd szombaton megyek uszni. jaj de jo lenne ha meglátogatnátok. tényleg jöttök erre?

kreiszinek:
nem nevetni
Kép

na és még egy mulatságos: ime KUKA

Kép

Kép
Kép
nicko
 
 


Nicko: bocsi, de nevettem, olyan édes :D ! Ja, azt elfelejtettem írni, h ilyen volt- ilyen lett képet (is) kérek :D
Elif: Julcsi írta, h ő nem színezi ki a neveket, erre írtam, h színezek. Nem tudom, h a pasik miért nem szeretnek öltözni :D , Alex is nyafog közben, de volt már, h ordított.
kreiszi
 
 


Mist, milyen nagyot nőtt Natasa, fürdős kép nagyon édes! :D

Nila, sírós, nyüszis Bebét nem szeretem fényképezni, bízom benne, hogy egyszer még nevetni is fog az overallba! :roll: :D
Nagyon cuki a harisnyás Bazsi! :D

Elif, bízzunk benne, hogy megszeretik a fiaink a beöltözést, főleg ha majd a hóba is tapicskolhatnak! :wink: :lol:

Nicko, nagyon jók a képek! :lol:
zsu83
 
 


Harisnyás Bazsi és Natasa is nagyon cuki.
Zsu, Bogi: jövök a 30 ezres klubba :? . Alexapu most hívott, h csináltak róla szép fotót :twisted: .
kreiszi
 
 


Még nem is mutattam az állógyereket...

Íme:

Kép

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Tegnap este kemencés lángos pedig:
Kép :)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Esztike sorozat zseinális, pihiszékes Natasa is :D

Bazsának meg harisnyában is jó a popója! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


hol van ez a kemencéslángos recept? fu nagyon jol néz ki. nyami nyami

Kép
Kép
nicko
 
 


julcsi:Marcika olyan nagyfiú a ágyban álldigállva!én még mindig imádom!remélem jól van!
a lángosod meg nagyon guszta! :D

nicko:annyira jó a törpe Mandarin! :D

kreiszi:30ezer?jesszus,formában vannak a rendőrök!sajnálom!

bogi:ti is ma kaptátok a 30ezres büntit?

Kép
nilabali
 
 


nicko.közösben a levelek között!

Kép
nilabali
 
 


Kreiszi, sajnálom a büntit! :(

Julcsi, milyen nagyfiú az álldogáló Marci! :D
Azt hiszem ezt a lángost én is megcsinálom hétvégén! :D
zsu83
 
 


tök jó,hogy mindenki kedvet kapott lángost csinálni! :D ez olyan lesz,mint kreiszi tejszines csirkemellje!nyami,azt is meg tudnám enni minden nap!

Kép
nilabali
 
 


nagyon cép. olyan mint egy isteni pizza :)
fini? dög éhes vok, anyósom csak olyant hozott, amit a zuram szeret, engem nem kérdezet :? most nekiállhatok főzikézni 8) jeeee

sóska kész, igen érdekes (én még sosem ettem, tehát nem tom h így kell-e kinéznie :)

ha lefotózom rámondjátok az áment? mármint h mehet Marcusnak krumplival holnap?

lefotózom, oszt maj lesz vmi :)

Kép

KépKép
hugic
 
 


hugic:ez pont olyan,mint a sóska!ÁMEN!nahát,anyósod mit vitt,amit nem szeretsz?te írtad,hogy válogatós vagy?

Kép
nilabali
 
 


nila: bazsi is tök édi, én is harisnyás pippit szoktam mondani mandarinnak.
hugic: fu hát én sem ettem még ilyet sosem, de ne csodálkozz ha nem eszi meg mert érdekes szine van :lol:

Kép
Kép
nicko
 
 


hát lehet béna vok de én nem találok semmilyen lángos receptet a közösben

Kép
Kép
nicko
 
 


Hugic, Ámen, teljesen okés a sóska, így kell kinéznie! :D
zsu83
 
 


és az nem baj h csak 50 ml az aventes pohárban, igen kevéskének tűnik. vagy majd a krumplival lesz több? össze kell keverni a krumplival? milyen arányban? és a tojást hogyan lehet feltétnek hozzáadni?
nah több kérdésem nem lesz, megígérem :)

öööö Nila, öööö pacalt :? székelykáposztát meg vmi sült csirkét - azt elvileg nekem, de én csak palotaforradalom esetén eszek sültcsirkét, vhogy nekem nem jön be. nem is nagyon értem, h 11 év alatt ezt nem sikerült megjegyezni :? mindegy. ez van. készítek én magamnak.
egyébként más miatt vagyok rá kibukva, ez csak olyan feltét volt, mint a tojás a sóskán :roll:

KépKép
hugic
 
 


kreiszi: és mosolygott a párod,nem kérdezted? sajnálom!
hp,na nem az amire gondolsz,nila írta a megoldást...házipálesz!

húúúú hát mi is kimerészkedtünk ám, jól beöltöztünk,még szemerkélt is, kb mikor Ti is írtátok,1 körül. :lol:

jajj, de ügyik vagytok ezzel a lángossal,nagyon guszta, mondok egy újat, én is kipróbálom,csak nem ilyen hirtelen,mint Julcsi, jó lett a tied is!!!!!!!! :wink:

kedves nicko,de jó is lenne,de most még 2 dolog miatt sem jönne össze,1.pénz,2. pici még hozzá Boti, nem tudnék tőle síelgetni. EGyébként most küldtem el egy intersportos nyeremény akciót, Sonnenalpe jeligés, Karintia 3 éjjel hmmmmmmmmmm,de szép lenne, de csak 2 személyes,na mindegy,még nem nyertem meg!! :lol: :lol: :lol: :lol: de szólok,ha jövök időben!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
tényleg nem tudsz úszni???

iszonyat édik a popókák!!!! Efe nagy fazon! a héten nem tudunk talizni,max a 7végén,de akkor meg gondolom apáztok!!!? keddig nyomom az ipart, 21-én megyek ellenőrzésre,szóval csüt.-től,ok!?

Álló Márton (még soha nem hallottam így tőled...),nagyon helyes, kis kidugott nyelvecskével, koncentrál?

De kuka is az egyik kedvenc lett, édes!!
Kép Kép

sajnos, épphogy belefért, már szét kellett szedni kezes-lábasra,mert bundazsákként nem volt elég hosszú,Basszus 74-es, tavaly vettük, 2x volt rajta. El kéne adni.....de kinek?

Kép
kaandi
 
 


kaandi.kicsikét morcinak néz ki Botigyerek!

hugic:mit főzöl magadnak?ehhez a mennyiségű sóskához én annyi krumplit adnék amíg tele nem lesz a pohár.tojás ügyben nincs tapasztalat.adsz már husit is Marcinak,mert én tennék azt is bele és akkor kevesebb krumplit,mert úgy finomabb lesz,mert a sóska nem valami finom egyébként,ráfér a tuning.

Kép
nilabali
 
 


nicko:beérkezett levelek között találod,a feladó vero és kemencéslángos.....

Kép
nilabali
 
 


Kaandi: Jajjjjjj de nagyon nagyon nagyon nagyon helyes, szépséges ez a Boti, hát komolyan minnyá odaszaladok hozzátok és összepuszilom! :D
Hát igen hétvégén apázunk meg mamázunk meg lehet dédimamázunk is. :roll: Nekem ok, akkor majd csüt. után.
Te miért vettél tavaly 74-es bundazsákot? :D Másik topik kisebb babákkal eladásilag?

Minikocsiban csücsülős Mandarin és ácsorgós (imádom mosolygödröcskés - no nem ezen a képen) Marcibogyesz is tündériek!!! :D

Efe most szundított ma 5ödször kb., na ne irigykedjetek, mert amilyen gyakran olyan keveset. :( Hüle időjárás.........

Hugic: én imádom a sóskát, sajna már nagyon rég nem kaptam igazán szépet. Kb. így kell tényleg kinéznie. Kaandi is mondta viszont rá, meg én is mondom, hogy pici cukor esetleg pici só nélkül elég bizarr (má nekünk :D), de komolyan ha teszel bele krumplit és villával összetört tojássárgáját, és véletlenül Marcid nem eszi meg én bevállalom! :D

Ma itten is rakott krumpli lett, annyit emlegettétek, de a'la "ahogy a férjem is megeszi", szóval tejföl helyett joghurttal és marhakolbásszal egy kis pirított hagymával megbolondítva. Kíváncsi leszek mit szól hozzá... Ő amúgy nagyon durván rizspárti. :roll:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára elif 2009.10.15 17:09-kor.

Kép
Kép
elif
 
 


jól van elif, akkor 22-től vmikor!!!!!!!! hát gyere majd puszilkodni... :lol: :lol: én is így tennék ám! :wink:

nila, pont pislogott sztem....meg az volt a fura,h séta közben végig egy mukk nélkül csak cumizott és meredten nézett kifelé......meg sem bírt moccanni.

ja és elif miért vettem 74 t? hát,mert azt hittem,h spórolok, egy kicsit első szezonban nagy, aztán jó lesz a 2ban is,hát ezt megjártam...nagyon okos voltam. épp hogy jó rá ez van.

Kép
kaandi
 
 


Kaandi, nagyon aranyos a beöltözős Boti! :D
zsu83
 
 


nila: jaj nem is tudom h nem láthattam, pedig 2x is végignéztem :oops: te csináltad már? azt olvastam hány fokon. elöször 270 majd 200-220. de ez légkeveréses vagy normál? és a krumplit bele kell nyomni vagy mit kell vele csinálni?

Kép
Kép
nicko
 
 


Mindenkinek kösz a sóskatanácsokat :) Közben Amy-val is beszéltem, ő is ugyanazt mondta, mint Efemami :) és Nila, igen, asszem jó sok krumplit teszek bele.

Nila - végül nem főztem semmit, 1 napot csak kibírok főtt étel nélkül :wink: (ami egyébként nem igaz, mert tegnapról maradt májgombóc leves és azt megettem délben) viszontmegvajaztam egy kakaós kalácsot és azt nyammogom éppen

Tyű a mindenint! Micsoda nagyfiú lett ÁllóMárton :) Annyira csudipofi :)

Kaandi - ti is szépen nyomjátok :) teszveszen v vaterán add el :) elviszik pikkpakk. én is most keresgéltem, de hétvégén lemaradtam egy aukcióról és végül Ladmon némi közbenjárásával sikerült a tescóból egy szuper gazdaságosat beszerezni

Elif - a rakott krumpliba az a jó, h azt raksz bele amit akarsz :)

Minden babó annyira édes :)

Na lépek, fürditime van :)
Jó Éjt Nektek!

KépKép
hugic
 
 


nicko: krumplit összetöröd vagy krumplinyomón belenyomod.nekem sima sütőm van,abban csináltam,nem tudom,hogy julcsi és zümis milyen sütővel süt!?

Kép
nilabali
 
 


kaandi: :lol: :lol: mikor Nila Írta, rájöttem, h az a jó megoldás. Hát mit csináljak, nem vagyok otthon az alkoholokban :D . édes a kis jegesmedve Boti. ja,remélem Alexapu mosolygott, legyen jó a kép róla :lol: :lol:
Julcsi: ácsorgó Marcid olyan édes, mintha Alexet látnám, sztem annyira hasonló fazonok.
kreiszi
 
 


nicko:boldogulsz?

megyünk pancsiba,ma is kettesben,apa még nincs :cry: :cry: :cry: lassan kezdem magam egyedülálló anyunak érezni :oops:

Kép
nilabali
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?