Új privát üzeneted érkezett!

Kkia bizony már 5 cm-t nőttünk!!!!!!!
szép nagy lesz mint az apja!!!!!:))))))

Zsrit az én Barnim eszik,nézelődik,alszik....és nem fáj a hasa:)))))

Anyabébi szép pocakod van.........gyönyörű a lakás is!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bakker Eszti: a kurva kukának eltörtem a tetejét, aztán meg akartam ragasztani és mégjobban eltört, pedig úgy szeretem :)
anyabebi
 
 


Csilla, csak vicceltem...!

Rakott karfiol a sütőben...olyan guszta, én meg holnap már szerintem nem nagyon ehetem :roll:

Anyabebi, táppénz téma elég gáz :roll:
Vendég
 

 
 

Na hali,

Pocok!!!
Hát nagy-nagy gratula a kicsi kis hercegnőhöz! Nagyon drukkoltunk, nem késtünk el vele (teljesen...)

Bébinyuszi, HAJRÁÁ!

Csizma :? még csak október van, elvből sem!

Zsrit, nagy kalappal a holnapi operációhoz, jajaj, jó az időzítés :shock:

Anyabébi nem viccel, konyhát fest! Gratu az eredményhez, én személy szerint imádom a zöldet a falon (hasonló árnyalatú , csak jóval világosabb az étkező és a nappali). Hogy a narancs-kékből ez lesz, nem gondoltam volna…

Paris, már csak 48 óra és babázás :D Ígéretesen hangzik! SZOOORÍÍÍTOOOK!

Szilveaa, Nita, hát tényleg nagyon szépen gömbölyödnek a dedek, nem semmi! A szoptatással kapcsolatban: sajna parázós vagyok a témában. Remélem utólag kiderül majd, hogy alaptalanul…

Mindent megcsináltam, amit reggel beígértem magamnak, most éppen a felmosás szárad...
Hozzáteszem, haragszom magamra :evil: a pocit 1x sikerült beütnöm, pedig nagyon elővigyázatos voltam :roll:
Nem voltam magunkkal ám olyan kemény, közben 1-1 órát pihengettem, aludtam is, hátha tényleg éjszaka megint nem alszom :?:
Fájások sehol, csak ha lepihenek, akkor enyhén jelentkeznek. :? Szóval nem tudom mi lesz, azért köszi a drukkot, ránk fér!
Ma már a kiskölöknek dalban mondtam el, ugyan már miért lenne jó ötlet elindulni
de most rögtön
Most fürcsi-hajmosás, aztán irány a Tesco.
Holnap NST, doki reggel 8-kor... :?

Üdv
C.

Kép
cosmic girl
 
 


Én is tök szeretem ezt a kukát!!! :D :D :D
Vendég
 


Ja, Cosmic Te szülhetsz ebben a 2 napban is :D :D :D
Vendég
 


Basszus...nem frissített ez a hülye gép és csak most látom, hogy közben mi történt...

Pocok, hatalmas gratula nektek! Sok boldogságot a pici lányhoz!

Anyabébi, köszi a címet, meg is nézem. Eddig nem nagyon figyeltem oda, amit kendő és mei tai ügyben írtatok, de most egyre inkább izgatja a fantáziámat.

Cosmic, ügyes vagy :) Csak nehogy rosszul értelmezze a bébike a nagy aktivitásodat :roll:

Kép
kkia
 
 


Zaniko, Pocok

Kép
Vendég
 


Ja, Cosmic október ide vagy oda, ha fázik a lábam én bizony felveszem a csizmát!!!
Vendég
 


Nálunk olyan 20 centi hó van! Bizony kell a csizma, hiába csak október van :cry: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Kkia: a kendőt tudod használni születésétől kezdve viszont a megkötést meg kell tanulni. A mei.tai kb. 3 hónapos kortól használható de megkötni pofonegyszerű (meg hát csodaszépek vannak) és úgyis jön a tél, tehát tavasztól lesz aktuális akkorra meg már nagyfiúk leszünk :).
Azért otthonra egy nyűgös babánál egy áldás a kendő, ahogy Szilvi is ecsetelte.
anyabebi
 
 


Szegény Andi,nem irigyellek a hó miatt!!!!
anyabebi
 
 


ide jöhet a hó!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, Szilveeaa, szuper méretek!!!!!!!!!!!!!! :lol: Gyonyoruen fejlodnek a babák!
Nekunk még jódarabig elég lesz az 56-os ruha, mert 50 cm-esek vagyunk, 48-al szulettunk! Ez egy héttel ezelotti adat, akkor voltunk dokinál!

Pocok, gratulálok, ugyesek voltatok! :lol:


[b]Bébinyuszi
nak mennek a drukkok!

Anyabébi, nem vagy semmi!!! :D :D Konyhát festesz....ezt nevezem!!! Ugyes vagy! :wink:

Cosmic, hát nem szeretnélek elkeseríteni, de szerintem a mellbimbó a szoptatás elején mindenkinek érzékennyé válik, mégha helyesen szopik a bébi, akkor is!!! De ez átmeneti állapot, késobb hozzászokik a mell a szopiztatáshoz!

Szilveeaa, mi is az Infacolt használjuk, mostanában minden nap.....már úgy vagyunk vele, hogy prevencióként is adjuk, a doki szerint lehet, nincs semmilyen mellékhatása! Hogy segít-e vagy sem, azt nem tudom megitélni, de holnap veszek Espumisan-t is, kipróbáljuk azt is!
Kendo: már bánom, hogy nem szereztem be egyet, nekem is jól jonne, ha hasfájós, nyugos napokon fel tudnám kotni a kismanót és szabad lenne a kezem és el tudnám végezni a házimunkát....neked melyik fajta van?

Nita, Barni csak eszik, alszik?? MÁZLISTA!!!!!! :lol:
ginuska
 
 


Sziasztok, egy fél napot nem voltam és mennyi minden történt!!!!

megint alkalom, hogy benézzek, mert apa elvitte Iliaszt magával számlákat fizetni a postára, de már aggódom, mert elkezdett zuhogni az eső!!!

POCOK, HATALMAS GRATULÁCIÓ A KISLÁNYODHOZ!!! MINDEN JÓT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!

bébinyuszi: mennek a drukkok!!!!!!!

Eszti, Cosmic: drukkolok nagyon Nektek is!!!! na nekem ilyeneket nem kéne csinálnom, mint takarítás, de ki tudja megállni az útolsó napokban. muszály kicsit rendbe raknom a dolgokat hétfő előtt.
ja még Cosmic: köszönöm, megpróbálok azért pihenni is-legalább délután egy órácskát-azután meg kb. fél 1-re kerülök ágyba. (etetés,fürdetés, altatás)

Kkia: itt helyi érzéstelenítés van császárnál, ami nagyon jó, mert végigkövetheted az eseményeket!! 20 perc kb és megszületik a babuci-szinte észre sem vettem milyen gyorsan eltelt az idő!!!

Sztercsi: tényleg jó a 2 ágy a szobában-ha a tied az egész szoba, de mi tényleg annyi pénzt hagyunk majd ott, hogy ez a minimum.

Szia Hajnalocska!!! de jó hogy jöttél!!! mégegyszer szívből gratulálok a kisbabátokhoz!!!!

Anyabébi: nagyon jól nézel ki a képeken-csak poci van ott!! , na meg a konyha meg a babaszoba is nagyon szép lett!!!

most megyek, mert megérkeztek

puszi Nektek, drukkolok mindenkinek

Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Ma megint jól lefárasztottam magam. Hogy mi van velem??? :shock: :shock: :shock: Jelenleg olyan vagyok, mint a mosott sz@r... Mosogattam, mostam, teregettem, wc-t pucoltam, porszívóztam, felmostam , kitakarítottam a fürdőt, miután Apa megfürdette a kutyát. Asszem nem vagyok normális... :roll: :roll: :roll: Persze mindennek csak valamikor fél 6 körül álltam neki. Aki hülye....
Most meg arra nincs erőm, hogy elmásszak a fürdőkádig. De majd Apát megkérem, hogy segítsen rajtam. :oops: :oops: :D :D
bobóbaba
 
 


POCOK HATALMAS GRATULA NEKTEK KISLÁNYOTOKHOZ, JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK NEKTEK!! :lol: :lol:

Kép


BÉBINYUSZI, DÁVID DRUKK +++++++++++




Zsrit
álmod sajnos nem áll messze a valóságtól :( :(
Vendég
 


teszek nektek csókos képet gmailre! :wink:
Vendég
 


nitacska007 írta:ide jöhet a hó!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)



Küldöm!!!!! :lol: :wink:
Vendég
 


Moncsi: Teljesen elpirultam. :wink: Naggyon édes!!! :D
bobóbaba
 
 


Nitácska
De jó neked, hogy Barnidnak nem fáj a hasa! Te amúgy milyen időközönként szoptatod? Mert állítólag a túl gyakori etetéstől is lehet ez...

Rita
Baludnak mielőbbi gyógyulást és gyógypuszikat!

Anyabébi
Köszi... hát igen... nem lettem okosabb... Barátnőm a gripe water-re esküszik, neki mindkét fia attól lett jobban... Áh... Valszeg tényleg túl kell élni.
Konyhád ÁLLAT lett!!!

Édi
Az ügyintézéshez még egy kérdés: a családi pótlékhoz vagy az anyaságihoz – már nem tudom – kell igazolás a dokitól, hogy voltam négyszer terhesgondozáson. Neked volt ilyen igazolásod? Vagy elég lefénymásolni a kiskönyv idevágó oldalát?

Ginuska
Nekem is az Espumisan lesz a következő... Bár mondom, állítólag az is segít, ha háromóránként szoptat az ember és közte maximum teát ad a bébinek. Csak én nem akarnék cumisüveget adni a szájába, ki tudja utána mennyire akar majd szopizni... :roll:

Kendő: nekem Girasol van, a Mamamin lőttem. Az a lényeg, hogy keresztsávolyos legyen – ez egy szövéstechnika – mert az tartja a babát rendesen. Érdemes használtat venni, mert az már jól bepuhult és könyebb megkötni. Nekem nagyon bevált, komolyan! Még a hasa sem fájt, amikor rajtam volt, illetve csak nyöszörgött és simán meg tudtam nyugtatni.

Kép
szilveeaa
 
 


Pocok! Sok boldogságot neked és a kicsi lánynak!

Kép
szilveeaa
 
 


Szilveeaa: pont ezt az anyaságis igazolást kérdeztem a védőnőtől. Ő azt mondta, hogy a kórház ad ki erről igazolást. Mostmár énis kiváncsi vagyok.

ÉÉÉÉDDDIIII!!!!
anyabebi
 
 


Pocok, gratulálok a kis jövevényhez és sok tejcsit kívánok Neki!

Bébinyuszi, drukkolok!

Anyabébi, nagyon jó színe lett a konyhátoknak! Te eleve tudtad, hogy a narancsből és a kékből ilyen lesz vagy kísérleteztél?

Zsrit, drukkolok Balunak, remélem hamar el is felejti!

Twins, ilyen időben nem gondoltok arra, hogy haza jöttök "melegedni"? Bár az eső rosszabb, mint a hó.

Hasfájós babáknak enyhülést, szüleiknek pihenést!

Nita, Szilveeaa, gyönyörűen fejlődnek a bébik!

Hajnalocska, megnéztem Pantikát, nagyon szép fiúcska!

Bobó, nem semmi milyen gyorsan tudsz takarítani! Nem akarsz nálunk is? Én egy napot is el tudok szüttyögni.

Cosmic, látom Te is mindent megtettél a jó ügy érdekében!

Eszti, drukkolok! Rám lassan már fogadásokat kötnek, hogy mikor szülök.

Holnap megyek dokihoz Ctg-re. Nem tudom megnézi-e mi a helyzet a méhszájammal, remélem most már azért tovább nyílogatott, mert bár fájni nem fájt semmim, azért keményedni keményedett a hasam.

Monica, csókos kép nagyon jó, bár az én kedvencem a beájulós.

Jó éjszakát!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


lányok, akik már szültetek! Mennyi ideig normális a vérzés szülés után? Én idestova 16 napja betéttel mászkálok és múlt héten meg most is volt olyan, hogy darabos volt (bocsi... :oops: ).
Kicsit aggódom emiatt, mégis mi jön még ki belőlem ennyi idő után?!

Kép
szilveeaa
 
 


Sziasztok!

Anyabébi!
Szuper lett a konyha! :lol: :lol: A szín pont megy az abroszhoz! :wink: De azért ne vagy semmi!Amikor olvastam délelőtt,hogy konyhát fogsz festeni,azt hittem úgy gondolod,hogy párod fest,Te meg ott sertepertélsz körülötte! :shock: Aztán,nem! Kép De ügyes vagy!

Zsrit!
Drukk a kisfiadnak holnapra! Kép

Szilveeaa!
Barinőm pont egy hónapja szült és tegnap mondta,hogy belőle is jön még kis "trutyi".Bár gondolom ez most nem vígasztal,de azért írtam,ne ijedj meg,hogy még vérezgetsz!Max,ha nagyon idegesít,kérdezd meg a dokidat.Egy telefont megér! :roll: :wink:

Datolya!
Drukkolok Neked,hátha lesz valami ebből a haskeményedésből az éjjel!++++++++++++++

Andi!
20 cm-es hó??????Jesszus! :shock: :shock: :shock: :shock:
Ide még ne küldj!!!!!! :shock: :shock: Én se akarok még csimmában járni! :? :shock: :? :shock:

Moncsi!
Nagyon édes Alex! :lol: :lol: :lol:

Hajnalocska!
Pantit én is megnéztem,tündéri kisfiú! :lol: :lol: :lol: :lol:

Bobó!
Na,fogd vissza Te is magad a takarítással!Irgum-burgum! Kép

Eszti,Zsrit,Datolya,Cosmic aztán legyenek hírek reggelre!

Jóccakát Lányok! 8) 8) 8) 8) 8)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Pattogó,Zanikó,Pocok!
Till is GRATULÁL Nektek!

És azt üzeni mindenkinek,hogy ma már mennek haza és 11 után jön újra!Lencsi ügyes kiscsaj,szopizik rendesen!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Jó reggelt csajok!

Üdv a koránkelőknek (nekem :))!

Köszi a konyhadicsiket, sztem is naon faszagányos lett, holnap elgurulok nézek még valami bordűrt neki :). Büszke vagyok magamra, nem foltos, szupi. Nem azé de amikor azuram festette a hálót, hát hagyjuk, de nem bántom (semmi türelme ilyenekhez :shock: ) én meg ha nekiállok akkor már megcsinálom rendesen :).
Egyébként nem tudtam , hogy ilyen színe lesz. Én azt hittem , hogy kék+narancs az lilás lesz :shock: . De így pont jó mert az előszoba pont ilyen színű vagy 1 árnyalattal talán világosabb.

Vérzés: én úgy tudom, hogy a 6 hét azért 6 hét, mert ennyi idő kell a méhednek, hogy visszaálljon az eredeti méretére, és amíg húzódik össze addig jön a cucc is. Nem pont 6 hétig, de nekem asszem 3-ig tuti volt :shock: .
anyabebi
 
 


Jó reggelt!

Mi történt lányok, sehol senki? :? :? Nehogymá kihaljon ez a topik!!! :roll: :roll: Jó, mondjuk én is csak azért keltem "korán", mert jön a védőnőm. :)

Sziszkó: "Bobó!
Na,fogd vissza Te is magad a takarítással!Irgum-burgum!"
:oops: :oops: :oops: Dehát én nem akarok soha ennyi mindent csinálni, csak amikor nekiállok, akkor már nem tudok leállni. :roll: :roll:

Anyabébi: Azért azt mindig is tudtuk, hogy mi csajok sokkal ügyesebbek vagyunk a pasiknál, nem??? :wink: :mrgreen: :mrgreen: Na jó, már aki... Mert én nem hiszem, hogy jobban meg tudnám csinálni, mint Apa. :oops: :oops: :D :D

Datolya: Doki után várunk!!! :wink: :D
bobóbaba
 
 


Jó reggelt!

Azt hiszem mindenki CTG-n van. Drukkolok!

Visszaolvasok és jövök is!

Sztercsi
Vendég
 


Anyabebi!
Állati lett a konyha! Nagyon ügyi vagy! És mekkora pocak! :)

Andi!
Imádom a havat, persze szigorúan a lakás ablakából a kandalló mellett :) Ikrek jól vannak?

Zsrit!
Gondolunk a kisfiadra!

Asszem reggel nem leszünk sokan :roll: :roll:

Hajnalban sikerült bealudnom, így majdnem a fűtésem ette kárát, mert a férjem megint a kandallóba gyújtott be. Éppenhogy a parázsra felébredtem. Csak néztem ki a fejemból :shock: :shock: :shock: aztán tettem rá fát. Ismét bealudtam és most keltem fel, na persze megint parázsra.........Így jár az, aki 2től a hülye sorozatokat nézi a tvben. Egyedül nem akartam huhogni itt...
Vendég
 


Este átéltem azt, amit többen is már. Csillagokat láttam. Kisasszony anyira lent matatott....

Bobó!
Te hogy vagy? Görcsök? Majdnem egy napon vagyunk, azért kérdezem
Vendég
 


Jó reggelt,

én is itt vagyok, csak visszaolvastam - nem kellett sokat, mit ne mondjak...

Reggel mentem Rolival, mert vissza kellett hoznom a kocsit, meg Tescoban kellett még vennem egy-két dolgot a kórházba, délben NST+ASK. Eléggé izgulok már...
Vendég
 


Sztercsi: Köszi kérdésed, mint a befőtt... :roll: :roll: Semmi extra a szokásos ízületi fájdalmakon, meg a teljesen rendszertelen görcsökön kívül. Mondjuk reggel szabályosan fájt (nem kicsit), ahogy mocorgott az uraság. Ez szerintetek nem gáz??? :roll: :roll: Már belenyugodtam, hogy talán idén meg sem szülök.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: És Te hogy vagy?

Eszti: Te hogy vagy? Az izgalmon kívül persze. Majd drukkolunk Neked délbe. :wink:
bobóbaba
 
 


Tegnap este énis sziszegtem rendesen, nemtom mit nyomott eza aygerek de valamit folyamatosan, majdnem összepisiltem magam. :shock:

Úristen! Eszti holnap anyuka leszel! Kép Ez már nem vicc :)
anyabebi
 
 


Csilla, nekem is szokott fájni, ahogy mozog, szerintem nagyon kicsi helye van már...úgyhogy nem gáz, gondolom. Mondjuk kb. 2 napja a kisasszony alig-alig mozdul (csak NST-n parádézik :lol: ), talán már magától is készülődne kifelé, mert azt mondják, olyankor "pihen" a kijövetelre...hát nem tudom, szerintem a doki megelőzi, mert nem hinném, hogy ma lenne valami...tegnap azt hittem este mehetünk szülni, a derekam majd' leszakadt, de nem úgy, ahogy szokott - valahogy másképp. Görcseim is voltak, csak feküdtem egész este...aztán éjjelre semmi!

Anyósom viszont jól felidegesített, a hátam közepébe nem kívánom szülés után...szerintem nem egészen 100-as a nő :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Hello lányok,

Ja, látom már nem annyira kukorékoltok éjszaka...pedig nekünk is álommanó nélküli éjszakánk volt, Kristófnak is, nekem is...Hajnalban aztán bealudtunk és apa hívott már 9kor, hogy mi baj van, miért nem hívom a szokásos időben (7-8 között). Babcikám szuperélénk, de már néhány mozdulata komolyan fáj...tengózik a hólyagom és a bordám között :roll:

Képzeljétek, reggel majdnem láttam a napot is, nem sokáig és nem nagy darabon, de világoskék volt az ég! Meglepő volt 8)

Mai CTG-khez, NST-khez mennek a drukkkkkok!
Mi hétfőn CTG. Ha addig valami "csoda" nem történik...

Kép
kkia
 
 


Anyabebi, nagyon remélem, hogy nem tolják el az időpontot mert a 10 nap, ameddig itt hagyják a túlhordást, csak hétfőn jár le...de elhihetitek, most már NEM BÍRNÁM KI HÉTFŐIG!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Voltunk NST-n!Minden rendben! :roll: :wink: Mármint semmi jel nem utal szülésre!Bár az NST-s csajszi mondta,hogy ez nem jelent semmit,mert volt olyan,hogy a csaj épp kiment NSt-ről és ott folyt el a magzatvize! :roll: :shock: :shock: Hú,az elég necces lehet.Itt legalábbis nálunk.Most is tele volt a folyosó emberekkel! :?

Eszti!
Drukk Neked a mai vizsgálatokhoz! :)
Gondolom díjaznád,ha már nem engednének haza! :lol: :lol: :wink:

Sztercsi!
Én is tv-t néztem kb 2-fél 3ig!Most meg tiszta kóma vagyok! :x :x

Bobó!
Nekem is csinál néha olyan mozdulatokat,hogy felszisszenek! :shock: :shock: :roll:

Én az előbb 4 szelet bundáskenyeret nyomtam be reggeli gyanánt! :oops: :oops: :lol:
Tényleg Eszti,még mindíg nyomod reggelente a pohár kakaót? :P :P :P :P :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Eszti!
Mit művelt a drága anyósod,ha megszabad kérdezni? :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó: Örülök neki, hogy nst-n minden rendben volt! :wink: :D Nem semmi reggelid volt. :shock: :shock: :shock:
Én még mindig a védőnőmet várom. :roll: :roll: Csak az a legjobb az egészben, hogy addig nem tudok lemenni még a boltba sem, illetve csak nyomorgok... :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Sziszkó,

hazajönni mindenképp hazajövök, mert nem viszem a cuccom - babonából - meg Roliért is el kell mennem...ha bent akarnak tartani, megmondom, hogy 1 óra múlva itt vagyok, aztán fullgázon húzok haza :lol:

Kakaó: hogyne nyomnám! Pont ma vettem a Tescoban 1,2 kg Nesquicket 999,- Ft-ért!!! Durván olcsó, mert a 400 grammos 512 Ft amúgy...úgyhogy kakaósok: irány a Tesco!!! Tényleg lehet, Toffee azért nem akar kijönni, mert odabent rendszeresen kapja a kakaót és nem meri megkockáztatni, hogy mi lesz kint :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Anyósom: tegnap beszélt vele Roli skype-on, amit ugye én is hallok...na hát azt a sok ökörséget, amit összehordott...pl. ő jobban izgul szerinte a szülés miatt, mint én :roll: akkor vett egy csomó gyümölcsöt, de nem kérdezte meg előtt, hogy mit vegyen, most utólag meg, hogy mondta neki Roli, hogy egyiket sem ehetem a kórházban, húzkodja a száját, hogy ez milyen hülyeség :roll: meg marhára nem tetszik, hogy így rá van akaszkodva az én szüleimre...de ezt Ők cseszték el, amikor felajánlották, hogy elhozzák...én meg viseljem el :roll:
Vendég
 


Eszti!
Háááát,lehet hogy a kakaó a bűnös! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Anyja lánya Toffee,már most látszik! :oops: :lol: :oops: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hát, lányok, mai nap mélypont, bocsi hogy most nem is reagálok úgy kimondottan, iszonyú szarul vagyok.
Tegnap este vacsi után hidegrázás, hányinger, derékbaszakadás, éjjel nemalvás, hasmenés, erős és rendszeres fájások .... ÉS SEMMMIIIII!!!
Hajnali 5-kor megint elcsitultak, pedig már 10percesek voltak. Sikerült 1 kemény órát aludnom!

Alig bírtam a dokiig elvánszorogni a fájások és a fáradtság miatt, apa nélkül nem is ment volna.
Az NST kiakadt, aszonta a dokibácsi más ilyenkor már szül, én meg 2000-es méhszájjal szaladgálok (ez túlzás, persze hogy nem szaladgálok). Szóval nagyon küzd szegény baba, de iszonyú erős a méhszáj. Úgy sajnálom szegényt :oops: :oops: :oops:

Vasárnap megyünk a klinikára NST+flowmetria, cuccostul, hátha szülünk. Ha lesz olyan a méhszáj állapota, és beleegyezem, beindítja a szülést, mert a doki szerint ha így haladunk tovább, én totál kikészülök és nem lesz erőm szülni...

Most először is lefekszem, próbálok aludni valamit. Majd még benézek szerintem!

Üdv
C.

Kép
cosmic girl
 
 


Sziszkó, :lol: :lol: :lol:

Cosmic, sajnálom...én alig várom, hogy nekem elindítsák, szerintem már jobb lesz Neki kint, mint bent kicsit aggódom már Érte...
Vendég
 


Eszti!
Anyós:Ja,már értem! :evil: :twisted: :evil: :twisted:
Biztos Téged nem is érdekel a saját szülésed,ezt Ő jobban tudja! :x :x :x :twisted: Falra tudnék én is mászni,ha ilyeneket mondanak! :?
Én anyósom most azzal akaszt ki,hogy állandóan azt hajkurássza,hogy nehogy a kicsi szén-monoxid mérgezést kapjon a kandalló miatt! :? :? De ezt mindíg elmondja amikor beszélünk.Miért kapna???????Nem vagyunk hülyék,hogy füstben legyünk! :roll: :roll: :roll: Ja,és eddig nem hívogatott engem soha,most meg vagy 2 hete állandóan! :x

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Cosmic!
Sajnálom,hogy így jártál! :cry:
Pihenj,pihenj,pihenj! :roll: :roll: :wink: Aztán vasárnap már Te is babázol,meglásd! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Én sem túlzottan érdekeltem anyósomat eddig...komolyan úgy csinál, mintha neki szülném a gyereket...na azt lesheti!

Na megyek, összeszedem magam, fürcsizek, mert nemsokára mennem kell!!! SZORÍTSATOK!!!

RITA BALUJÁNAK MEG DRUKKOK EZERREL :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Vendég
 


Bobó!
Vagyok. Mintha javulna a mozgáskorlátozottságom. Törpi meg elég élénk. a bordám csoda, hogy nem tört még el.

Sziszkó!
Az jó, hogy minden ok. Mármint a picivel. Atya ég! Na ettől félek én is, hogy olyan helyen folyik el a magzatvíz.

A sógornőmnek a kocsijukban a korház fele. Na azóta kiakaszt a férjem, merthogy én miért nem készítek semmit össze a kocsiba :shock: :shock: :shock: Törölközőt? Hát állítólag annyi jön, hogy az elúszna. Na erre kitalálta a nejlonzsákot :shock: :shock: :shock:

Cosmic!
Húha! Nem semmi! Vasárnapig te már megszülsz! Még jó, hogy párod el tudott kisérni. Pihenj! Erőgyűjtés!!!!

Eszti!
Hát nem irigyellek az anyósod miatt! Nekem az anyukámon látszik az ijjedség, de csak pár napja. Mi lenne, ha ő jönne be velem a szülőszobába :shock: Vezetéssel óvatosan!

Kakaó! Ne ijesztgessetek! Iszonyú sokat iszok én is! Azt nem tudtam, hogy az Eszti is sokat iszik! Tegnap 2 liter tejet vettem, a férjem 2 pohárral ivott és vennem kell, mert estére iszok, aztán elfogyott! És korábban heti 2 dl tejet ittam! :wink:

Anyabebi? Helyzetjelentés! Te hogy vagy?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: