Új privát üzeneted érkezett!

jó reggelt!

mekkora forgalmat csináltatok itt még este.....

hugic:jó,hogy írtad,hogy mit adtál a fiadra,ez lett volna az első kérdésem ma!nem tudom,hogy az overallt rá adjam-e,mert akkor mit adok rá minusz20ban?

julcsi:de jó,hogy sikerült alángos4könyű volt nem?Marcika hogy van,jól aludtatok?

zümis:apa este kérdezte,hogy ma is csinálok lángost?köszi receptet :lol: és képet Mukiról sokat!!!!!!!!!nagyon édi az avataron!

bogi:annyira jók a képek Fügéről,igazi kis huncut a csaj!és csini vagy képeken!

kaandi:újra megnéztem a videót,mert hang nem volt tegnap valamiért,rendesen tud sikítani a fiad!:lol:

nahát,komolyan a gyerektől semmi sincs biztonságban....áll az utazóágyban és hallok valami zajt,megtépte a virágot amit pipiskedve elért és lehúzta az asztalról....csupa virágföld minden és a gyerek szájában a levél....mondom neki,hogy nem szabad ő meg rámölti a nyelvét :roll:

elig:jobb volt az éjszaka?

ladmon:nálatok nyugi volt éjjel?

amy:drága,remélem kicsit jobban vagy és tudtatok valamit aludni!nagyon sokat gondolok rátok!

mist:volt alvás éjjel?

kangu:gyógyulgattok?

zsancy:a képpel még mindig jössz....,Lulu rendesen viselkedett éjjel,vagy megint kitúrtak az ágyadból?!

zsu:apának rendbe jött a bordája,szerencsére...dolgozik is éjjel-nappal!férjed otthon van ma is?

millye:tegnap nagyon eltűntél,mit csináltál, a férjed talált valami izgi programot nektek?egyébként én is szeretem a pirosat,bár nem magamon,de apának és Bazsinak is nagyon jól áll,nekünk is van piros bélelt kantáros nacink és kaptunk egy bordó kiscsizmát is,szerintem rá is adom majd Bazsira,mert jó meleg.

lkveus:Vinci jól van?

tegnap este annyira elment az idő a barátokkal,fél12kor néztünk az órára,hogy jesszus
:shock: !
a legjobbat még el sem mondtam, ugye apa intézte tegnap a Bazsit szépen meg is fürdette,majd ráadott egy rugdalózót és arra még rá egy plüss lábnélküli rugit,ráadásul fordítva,a hátán volt a maci,elől a kapcsok.még mondja is apa,hogy Bazsi furán nézett rá,és kérdezte is tőle,hogy mi van kisfiam anya nem így szokta? Kép

Kép
nilabali
 
 


bas..us,írtam egy regényt...nem elég,hogy laptető lett :oops: ,de kihagytam egy csomó mindent!

hel:jó,hogy jöttél!örülök,hogy javul a helyzet az oviba járással!Barbi pedig annyira kis huncut ahogyan nyomja a kakaóscsigát!imádnivaló!nagylányod pedig nagyon peckesen ül a lovon!

andabella:hát...Mesinek a mosolya tutira a kamerának szólt....nagyon jól néz ki az overallban! :D

na léptem,mert fiam szétszedi a lakást...ha már elő vettem a porszívót gyors végigmegyek a lakáson!

Kép
nilabali
 
 


Jaj Amykám, hát annyit gondolok én is rátok, hogy mi lehetne a megoldás :?: :?:

Én azt vettem észre, hogy ha Marcika nem alszik jól napközben, akkor az éjszaka is rosszabb a szokásosnál. Szóval nálunk az nagyon nem jön be, hogy ha jól lefárasztjuk nappal, akkor jobban alszik éjszaka.

Írtad, hogy a kendő nem jött be hátra hordozni, én most egy Liliputis háti hordozót fogok kipróbálni, mert a kendő valahogy nálunk sem akar működni. (Pedig próbáltam ám Zsuzsi, de Marci üvölt, mint a fába szorult féreg, ha a hátamra igyekszem felapplikálni :? )

http://www.liliputi.hu/index.php?m=prod ... t&catId=13

Nézd meg esetleg, hátha. Remélem, hogy a jövő hét elején megkapom, és akkor majd beszámolok róla, hogy fogadta Marci. (Kenguruban már én sem bírom, mert nekem is megfájdul a hátam)

Millye: hát ha ilyen éjszakai buli van, mint mostanság -pl. ma is sajna- akkor kissé fáradtan megyek dolgozni 8) De hát ez van, és tényleg nem akarok panaszkodni, mert egy tündér Marcika egyébként, csak most valamiért úgy tűnik, hogy 1/2 2-kor kipattan a szeme, és ma is köztünk aludt végül ... De ez még kibírható :lol: :lol:

Nálunk tegnap annyi volt a kintlét, hogy elmentünk a Minimanóba, és vettünk autósülést, meg egy háti hordozót apának, hogy ha megyünk kirándulni, akkor ő is tudja vinni Marcikát.

Ilyen autósülése lett a fiatalembernek:

http://www.minimano.hu/termekeink/bizto ... green.html

Remélem, hogy ebben azért jobban érzi majd magát, mint a hordozóban, mert azt már nagyon nem szerette!

Hugic: hajrá Marci, megy az az evés!!! Kitartást a melóhoz!
Utánzás még nálunk sincs igazán, majd lesz, ne aggódj!!

Abencze: mindig megcsodálom a gyerkőciket, annyira tündérszépek!! Csongi jó húsban van így a kép alapján :lol: Neked is csak kitartást tudok kívánni!!! ++++

Julcsi: remélem mára már visszatér a kis nyugodt Bogyeszed!! Ha meg máshogy nem megy az alvás, akkor kösd magadra, na bumm, legfeljebb te is pihensz addig!!! Kendőt gyakorlod? Bírja még a jegesmedve??

Bogi: jó, hogy újra itt vagy, látom pörögtetek rendesen :wink: :wink: Jók a Fügcsi-összeállítások, tényleg igazi kishölgy már, de látszik milyen huncut :lol:

Helga: te lánykáid is olyan szépek, és hogy Barbi milyen huncut :lol: :lol: Azt hiszem, hogy egy perc nyugtod sincs mellette!! És mennyi foga van már neki is :roll: 8)

És Mesi tényleg olyan mint egy kis manó ebben az anorákban :lol:

Stelly: apa meddig lesz szabin?

Na megyek, főzök egy jó kávét. Lkverus? Nila? Ladmon?

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 

 
 

zsufi:nagyon szupi az ülése a fiadnak!és jelentkezem kávéra! :D

Kép
nilabali
 
 


jóóó reggelt!

Vinci jól van, köszönjük, mondhatnám túl jóól...éjjel 1x kelt, apa beadta a cumit, aztán szunyált is tovább :) nátha múlóban, folyamatosan szívom a nózit, már alig jön...de még azér szörcsögős néha. Fülecskéje már tegnap óta egyáltalán nem folyik...és tök tiszta. Remélem jót jelent. Láz nem volt egyáltalán, hangulat:5* :) Étvágy:Vincinél megszopkott :) Vagyis nyoma se láztszik betegségnek....Viszont mink nem levegőzünk emiatt a rohadt szél miatt....csak annnyit amit a kocsiig kell, meg a kocsitól a suliig. asszem ennyi is elég. A golfpálya miatt, ami melettünk van, hatalmas nyilt terep, és szánt át a szél ezerrel...általában ha sehol nincs szél, akkor itt van!

nila! Nagyon édi a macis Bazsa! Apa jófej, nálunk is így szokta....tudnak öltözetni :)

Mesi overál szuperjó!!!láccik, hogy jó nek benne lenni :)huncut csaj!

Hel! nagyon édia hintás kép! kakaóscsiga igenis fincsi!!!!Tudja Barbi mi kell neki :)

Bogi! De jó hogy megvagy!!! Tök jók a képek!

Abencze! fűtött benti medence???aztaaaaaaaaaaa

Tegnap én is overált adtam Vincire, néztem 4fok van, süvít a szél..ez már tél. Már a macicucc is vékonyka ehez....viszont megin nincs elem...pont akkor fogyott ki, mikor fényképeztem volna :(
Most töltök, hogy 3 képre fussa, mer már azok a töltősök is igen lehasználódtak, és többre nem képesek.Szóval overál alá majd a -10 fokban adok még a harisnyán kívül tréninget, meg a bodyra meleg pulcsit, meg vastag zoknit,meg a babkocsiba úgyis nagypokróc, és max. negyed óra séta....de ha csak 1-2 fok van akkor több séta....ha meg hó,akkor irány a szánkó!!!! és addigra már hozzászoknak a hideghez odakinn, nem kell a nagy beöltözés, csak most ez igen furi, hogy egyik nap még póló, szinte rövidgatya, és másnap már télikabát, sál, meleg sapi, kesztyű, overál....azér kell egy kis kirándulós ősz!!!!!!!!!!

Tegnap este Dr. huose, reklámon bealudtam :( apa éjfélkor keltett, hogy jó lenn, ha feltápászkodnék, hogy megágyazhasson....( amióta Vinci lefoghlalta a szobánkat, azóta újra ágyazni kell ki-be a nappaliban.....húúú, de utálom...de viszont Vinicnek meg tök jó kis szobája lett, azt meg szeretem :) )
na dugulok, megyünk reggelizni Vinyóval, kis májkérmes kenyér :lol: :lol: .......
Kávé???Valaki???én már fogyasztom

remélem minden baba aludt, és mára kipihent anyucik fognak itt oldalakat írni!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ne haragudjatok, hogy megint nem reagálok egyenként, de annyit írtok folyamatosan, hogy képtelenség.... :shock:

Minden babóka gyönyörű! :D

A betegeskedőknek meg jobbulást kívánunk! ++++++++++++++++

És akkor tőlünk is egy pár kép: Hanna és az új járgánya:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pandusika 2009.10.18 07:13-kor.

Panna
pandusika
 
 


szuper a Panna-járgány!!!!!!!!!és milyen helyesn alszik benne :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


panna:jó a kocsi!nagyon édes Hanna az overallban!kedvet kaptam beöltöztetni Bazsit is....!

lkverus:kösz,hogy írtál az öltöztetésről,nekem ez mindig nagy dilemmám....kérdés lenne is,bélelt farmer alá harisnya és lábzsák,felülre pulcsi kabi,sál,sapka,kesztyű,z elég most?vagy nem legyek már ilyen hülye,öltöztessem azt majd meglátom,igaz?

Kép
nilabali
 
 


Jó reggelt!

Bazsalikom tündéri a fordított rugiban, köszi a kérdést, Nila, egész jó éjszakánk volt! 9 után még egy szopi, aztán fél 1, fél 4 (és egy bónusz bőgés apának 5-kor), majd 6-ig alvás.

Hanna gyönyörűséges, és klassz a kocsi is!

Úgy volt, hogy anyukám jön ma hozzánk, de epegörcse lett, ezért otthon maradt, én meg kivagyok, hogy mit fogunk csinálni egész nap bezárva...

Kép
mist
 
 


nila! szerintem elég.....én is így szoktam....de úgyis meglátod majd :wink:

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Köszi lányok! :D Igazából muszáj volt beöltöztetnem, mert elképesztően hideg van nálunk. És ez inkább csak egy átmeneti overall, nem túl vastag, úgyhogy még be is volt takarva. Van egy vastagabb, csak az még elég nagy rá, meg akarok venni lábzsákot és az talán már elég lesz télire... :roll:

A változatosság kedvéért ez a kocsi is narancssárga... :D

Panna
pandusika
 
 


Na, elhúzok vasalni.... :x

Panna
pandusika
 
 


mist:és ez egész jó éjjelnek számít?ez nem a fordított rugi ez még tegnapelőtt este készült vacsi előtt....most hogy írod,olyan hülye vagyok ,hogy nem fotóztam le,de reggel gyors megszabadítottam tőle Bazsit :D
anyukádnak jobbulást++++++!

panna:kicsit keményebb ara az időjárás igaz?Bazsinak is van vékonyabb és vastagabb is overallból,szerintem tök vastagabb nem is fog tudni mozogni majd...mennyire utálni fogja...

lkverus: :D

nem tudom,hogy miért érez a gyerek ellenállhatatlan vágyat,hogy a virágok piszkálja?

ja,a tánc jó volt,azzal a jóleső érzéssel mentem,hogy most már nem bénázom el a lépéseket,aztán a tanár mondta,hogy inkább újat tanulunk....nehéz volt,elfáradtam,kicsi izomláz is van,de nagyon jó volt!

ma nem főzök,maradt tegnapról kaja,Bazsi is ugyanazt eszi,mint tegnap,de majd főzök neki,mert holnap anyuékhoz megyünk már reggel.
tényleg,holnap megszabadultok tőlem és lesz szabad laptető is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D

Kép
nilabali
 
 


panna:én tegnap kivasaltam még este,mielőtt megjöttek a barátok!olyan jó,hogy már nem nyomaszt,hogy nincs kivasalva 8) !jó munkát!

Kép
nilabali
 
 


nekem megin sok a vasalás, mert mostam tegnap, és már megszáradt az előző....meg azér hagytam a múltkor egy keveset :)
az a baj, hogy nagyon hely sincs hova tenni a kivasalt cuccokat, és én kivasaalom apa ingeit, de mondthatnám zsúfolódik csak a szekrényben, és így gyűrődik...kár volt dolgoznom....

amíg csak ül a kocsiban, nem baj, ha vastagabb az orerál, úgyse mozog benne anniyt, és nagyon könnyen át tud hülni,amikor meg már sétál akkor meg kell hogy tudjon ugye jönni-menni, meg akkor mozog is igazán, úgyhogy akkor nem kell a nagyon vastag... meg az egybeoverál ami tappancsos is, az meg aztán jól tartja a meleget is, úgyhyogy nem kell hatalmas bundazsák...rétegesen kell öltöztetni, sok meleget megtart. Ha egyáltalán nem tud mozogni a gyerek, hiába van rajta az iszonyat vasatag hacuka áthül....mint a síkesztyűben a kezem....nekem mindig lefagyot, pedig hú de extra meleg volt, de ha nem mozog, mer csak fogom a botot..... ha alszik, én ezér takarom be körbe a gyereket, kibélelem a kocsit is....bár lehet túl para vagyok....de még nem szóltak a kölkök, hogy utálják :) Van egy spéci bundazsákom(lábzsák szerűség), kivül orkán, belül szőrös, és kivágtam az 5 pontos övnek annak idején a helyét, úgyhogy csak beteszem a kocsiba ilyenkor télen, átdugdosom az öveket, és mint egy hálózsák, abba ültetem bele a gyereket, és igy be is tudom kötni Vincikét....mível elég nagy, jó sokág jó, mert elfér benne a lába, a nagyokkal a babkocsis időszakban végig jó volt simán....és sose fagyott le a lábuk!!!!Persze mikor már sáros, havas cipivel ültek a kocsiba, akkor már nem használtam....bár akkor már nemis isgen kelett babakocsi :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


lkverus:nekem az tán jól jönnek a tapasztalataid,öltöztetésben nagyon sokat dilemmázok még mindig.de megoldom,ki fogom tapasztalni,és akkor rétegesben nyomjuk majd,szerintem ebéd után megyünk ki.nálunk esett is tegnap,meg még reggel is,remélem már nem fog,de a szél még fúj,bár kicsit csillapodott.

most hívott anyós,hogy influenzás......na,arra se kell menni egy darabig!szegény,elég kutyául van!

Kép
nilabali
 
 


hidd el Nila, még én is dilemmázok néha, hogy mit adjak rájuk....már gondolkodtma, hogy a angyoknak is inkább bélelt gatyó kéne...de akkor meg megsülnek a suliban...áááááá, nehéz....
Vincire most csak harisnya, meg hosszú body, meg esetleg vékony pulcsi magas nyakkal, és az overál,vagy béleltgatyó, és kabcsi...
még nincs is télisapink...mert ami nagyon helyes lett volan, amit nyáron próbáltunk(kaptuk valakitől) már kicsi :(:( nagyokét meg nem kaptam vissza...egyet se :( szóval mehetek sapit venni,, mert ez a tavaszi-őszi kis vékony már vékony. most kapucnit is húzok még , amíg nem lesz jó sapi.sálat még nem kotortam elő.....

szegény anyósod...

nálunk nincs hó, csak eső, és szél... gyerekek már nagyon várják...ma Andris kipattant az ágyból, és ment az ablakhoz, aztán csalódottan jött, és mondta, hogy pedig tegnap azt monták a tv-ben, hogy hó lesz!!!!!!! igazi februári gyerek! :):) ( én is várom a havat ....)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus: köszi az ötletet! :) Pont azon agyaltam, hogy hogy fogom bekötni, ha bundazsák lesz rajta... ez a megoldás persze nem jutott eszembe... :)

Nálunk szállingózik a hó... tiszta karácsony hangulatom van.... :roll:

Panna
pandusika
 
 


panna:tök jó lesz idén a karácsony,a babák nagyon örülni fognak a fának,meg a csomagolópapírnak :lol: Leon tavaly órákig elvolt a papírokkal.....meg persze nagyon vigyázni kell majd,hogy gyerek magára ne szedje a fát...

Kép
nilabali
 
 


Gondolom pofátlanság ilyenkor kávézni, mi? :D

Bogi: Éljensokáújraitt!!! Én meg már nyomoztattam utána Inspector Stellyvel... DE azt hittem, csak egy hétre mentek...
És bizony bizony, lemaradtál a filmes forgatagról is... Szóval kedvenceket pótolni! :)

Mellesleg Zsu, lemaradtam volna a tieidről? :)

Helga:
Juhéjj!!! Okés a holnap... Fél 12-kor van dógom itthon (jeee, dugul a mosogató...) de végső esetben még azt is el tudom csúsztatni... Szóval az lesz a legjobb, ha írsz, hogy tervezted, ok?

Nóri: én már simán ráadtam az overállt. Alá meg harisnya, meg vékony naci. Kellett is, mert nem izzadt meg egyáltalán. Na de volt is 5 fok aznap...

No nézzük: Muki tényleg nagyon olyan, mint picinek...
Hanna is haláli édes, úgy látszik, tényleg bejön az új járgány,
Csigaevő Barbi meg.... Áááá, nagyon ott van!
(Amúgy nem lehet, hogy Barbi is olyan, mint Andris? Hogy darabosabb kajákat komálna?)
Pontjó overállos Mesi is édes.
No, ki volt még itt....

Jaaaa, hát ki ne hagyjam Botit... No, a lényeget azért látthattuk... Huhh... Jól nyomja a megmászást! :D

ladmon
 
 


Emlékeztek még? Tavaly télen, raktunk fel fotókat, hogyan veszik el a bundazsákban a gyerek. Mert majdnem mindegyik eltűnt benne...
Tegnap pakolás közben megtaláltam a miénket...

Kép Télen...

Kép És most...

Ezt csak a poén kedvéért raktam fel, de mekkora lett már a feje, nem? :lol:

ladmon
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Marcikánk úgygondolta, hogy mi is csatlakozunk az 1 órás bulihoz. Csak nálunk fél 12-fél 2 között volt a buli. Fogalmam sincs, miért. Fél 12-kor odanéztem az ágyára (valahogy éreztem), és egy térdelő gyerek engem nézett. :shock: Megetettem, de nem akaródzott visszaaludni, úgyhogy elszórakoztunk egy ideig. :x Érdekes, nem vagyok fáradt annyira, valószínűleg, mert régen csináltunk már ilyet. Gondoltam Rátok, éjszakázók, együttérzek most nagyon! Utána persze még szopiztunk egyet 5 körül. Szerintem Márton a betegség miatt meg van zavarodva most kicsit, remélem idővel minden helyreáll.
A napközbeni alváshoz köszi a hozzászólásokat. Kicsit régen szenvedünk már ezzel, de talán van valami megoldás. Most azt alkalmazom, hogy bent vagyok, amíg elalszik, talán ez így nagyobb biztonságot nyújt neki... Meglátjuk. Amúgy ZétiVerának igaza van, csak paanszkodni kellett, délután majdnem 2 órát aludt. :) (Ilyen már nagyon régen volt...)

Zsuzsikám, akkor Te is nagyon kis tehetséges fényképész vagy így félkézzel. Komolyan, nagyon szuper képek! És parancsolj rá Édesapára, hogy csináljon Ő is jókat és hozd is nekünk azokat :)

És Veletek nyugodtabban alszik Marcika, Zsuzsi? Mert lehet ám, hogy akkor Nálatok is ez a 8 hónapos szorongás kezdődött el mostanság... Persze csak tippelek.
Kicsit elhanyagoltam a gyakorlást, de jó is, hogy mondod, most kezelésbe veszem a jegesmedvét! :lol:

Magdi, persze, igazad lehet ám, Marci a szélre mindig nagyon érzékeny volt! A veteményes ötlet szuper, én is csinálnék, ha lenne kert... :roll: (De majd lesz egy nap, remélem, addig meg Anyósom termel. :wink: )
Ja, és ha Mrcika nincs még lemaradva semmivel... EnyémMarci is csak néha utánoz, ha éppen úgy tartja kedve (és még egyáltalán nem tapsol például...)

Verus, köszi a megtapsolás ötletet, lelkesen fogom alkalmazni, megcsappant étvágy idején jó, ha az ember dícséri a gyereket. Már nem fosunk talán, de étvágyunk még nem a régi, és sajnos lement a pociból is... :(

Nagyon köszi Nila még egyszer, nagyon fini lett a cucc, asszem rendszeresen kell majd készíteni... :) És tényleg nem nehéz, ha még én is képes voltam rá, lévén nem vagyok főzőzseni, mint Te... :wink:

(Többé nem színezgetek, asszem, így is mindenki megtalálja, ha üzenek neki szerintem :wink: )

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ladmon te örült vagy :lol: hát én milyen jót röhögtem...Eszti rendesen kitölti a bundazsákot....de az a fej...hát eszméletlen..az arcára van irva mit gondol közbe...

Nálunk ki dölt a család :cry:
Hideg van nagyon..én az ülős részt nem is használom ilyen időbe..itt a 3.járgány...na abba tuti nem fázik...szegényemnek a szél kicsapja a szemét...de sétálnunk kell,tegnap is max 20percet voltunk kint de mint akit kicseréltek volna..

Nila köszi a recepteket ezer hála neked...képpel ma jövök :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Jajaj, nos Fügét hagytam ki... Meg Bazsit... (aki nagy laptetőbitorló :) ) Hát ezért utálok felsorolni... :(
Node Füge halaskajás hasát ki sem lehet hagyni!! :D Állat, már mi is szoktunk ilyeneken röhögni, egy egy extra kaja után akkorára tud nőni a pocó, hogy hűha! :D

Julcsi, , megtaláljuk.... (tudod, miért pirossal szoktam kijelölni a neveket? Mert az az első a betűszín listában. :) )
És nemsokára Marcipocak is maxipocak lesz meglátod!

Ja, és Magdi: az 54 forintnyi sóska... Leszárazod, megmosod, és vízben megfőzöd kb. 3 percig. Utána leszűröd, mert a főzővizében van az oxalát. És mehet a turmixba.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ladmon 2009.10.15 09:41-kor.

ladmon
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a ránkgondolást, meg az ötleteket, éjszakánk hasonlatos mint amit tegnap leírtam, még nem ez volt az az éjszaka, amikor majd minden megváltozik... :roll:

Mindenesetre ma valahogy jobban vagyok...
Már kiporszívóztam, felmostam....

Magdi: köszi neked is... Azuram megy felétek hétfőn, ha nem zavarunk nagyon, és elszállásolsz egy nemalvó és egy bárhol elaludni képes egyént, akkor jelezd már kérlek... :D Legalább megosztanád velem a gondolataid... hátha beválna....
Majd még telefonon is kereslek!

Bogi: kár, hogy nem szóltál, jó lett volna talizi.. Mindig örülök, ha jön valaki, olyankor legalább elterelődnek a gondolataim.. na mindegy, talán majd legközelebb! Füge kisasszony egyre szebb!!

Abencze: szőkeségek gyönyörűek!!! medence, szauna.............. éééén is!!!!

Hel: ezek a csajok... hihetetlen édesek, és a lovak miatt még mindig irigyirigyirirgy vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Móni: hogy mennyit változott Esztike! AZért még mindig nagy egy kicsit az az overál.. :) Olyan szép ez a csaj!

Nila: Huncutbazsa laptetőn imádni való! Olyan jól nézett ki ez a kenyérlángos, hogy én is kedvet kaptam... Zümisé a recept? fenn van a közösben???

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


[quote]m írta:ert akkor mit adok rá minusz20ban?

Nos a védőnőm is épp ezt kérdezte, és egyúttal elmesélte, h öltöztessem a gyereket. Hát így... rétegesen. Boltba kigomboltam, tök jó volt, nem fázott.
Apa által felöltöztetett gyerek: :lol:

Pandusika - szuper az új járgány

Zsufi - nagyon tetszik az autósülésetek. Nekünk is lassan cserélni kell már :?

mist - nálatok ez a jó éjszaka? Atyaég, én nem tudom mi a magyarok istene! :shock: anyukádnak jobbulást!

Ladmon
[quote]G írta:ondolom pofátlanság ilyenkor kávézni, mi?

Az hát, én már a másodikat iszom és olyan sok mindent csináltam már ma, h le sem tudom írni :lol:
Mi az hogy "leszárazod"? Minnyá megnézem közelebbről ezt a sóskát... hátha megértem :lol: (láccik milyen sokx volt már vele dolgom :lol: )
Zsákos Eszter óriásit nőtt! :) Egyébként sztem az még idén télen vót, nem? Tavaly télen nekem még nagy pocakom vót, neked nem? :wink:

Julcsi
[quote]D írta:e majd lesz egy nap, remélem, addig meg Anyósom termel

Ha anyósomnak lenne, én már nem is csinálnám :lol: csak fű, fa, virágok :) Remélem, ma szebb napotok lesz!

KépKép
hugic
 
 


ABencze:Fűtött medence..jujj de jó nektek?De mekkora a lakásotok ha ez elfér?(na jó nem tartozik rám..de akkor nem kicsi :shock: )
A gyerekeid gyönyörűek.
Akkor a lánykád már profi úszok közé sorolható?

Bogi:
Köszi apa tényleg jó fej,meg mindig gondol ránk...törődik velünk...de ő is csak pasi..néha megbolondul

:wink:
Ja és akartam irni Füge képek isteniek szokás szerint,nagyon tetszik.És ha még egyszer nyafogsz az alakod miatt én telepatikusan billentelek fenékbe...kibacot jól nézel ki..nagyon top vagy...

Ami örülők hogy egy kicsit jobban vagy,szegénykém...engem pár nap kikészítet és én a problémáimmal elbújhatok a sarokba hozzád képest.Fel a fejjel,lesz jobb,csak türelem...(hugicnál majd kialszod magad :wink: )Le a kalappal előtted hogy igy bírod!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Amy - nagyon örülnénk nektek :) Főzőcskéznem sem kellene, mert akkor a vasárnapi ebédet megtoldom annyival, h több maradjon hétfőre. Így a főzéssel nem menne el értékes idő :)
Na akkor telón lebeszéljük a részleteket? :) Éljen :)

KépKép
hugic
 
 


hugic:számból vetted ki a szót...tényleg pofátlanság...

ladmon.de azért veled tartok!Eszti csúcs a zsákban,olyan édi feje van és nem nagy!

amy:a recept az e-mailek között van a közösben,zümis küldte!biztos jót tesz,ha találkoztok magdival majd!kitartás+++++!

julcsi:mára jobb éjjelt nektek!és nem vagyok főzőzseni,sajnos,csak szeretek... :D

Kép
nilabali
 
 


Zsancy: Jaja, pontosan... Ha láttad volna... :) Hagyta magát, hadd szórakozzon anya, pont azzal a "hagyom magam, hamarabb szabadulok" kifejezéssel, amit írtál.
Amy, azért pocóban már alig tudtam felrángatni rá a zippzárat, szóval ideén télen már nem lesz jó...

Mert az idén tél az most jön, a tavalyi meg már elmúlt... Mert, ha úgy lenne tél, ahogyan te írtad Magdikám, akkor egy évre két tél jutna, akkor az meg gyanús, nem? :D
Sóskalevél kettéhajt és alul a vastag szárát felfelé végighúz. Így az nagyjából leszakad. De valószínű kibírja a turmix, ha rajta is maradna... :wink:
Ja, és azért nem akkor keltem, csak addigra reggeliztem meg plusz jutottam a kávémhoz.. De megtehetem, mert kajája ma mindenkinek van, így csak felmostam ma. 8) Csak semmi megerőltetés....

ladmon
 
 


Nagyon nem alaposan olvastam, viszont az Amyén ottragadt a szemem, hááát...aláírhatom én is? :roll: Tisztára mintha magamról olvastam volna, dettó ilyen éjszakáink vannak. Én személy szerint úgy cseszem el a dolgot, hogy amikor kilencedszer üvölt fel (számoltam 8) :roll: ) akkor nem tutujgatom többet hanem berakok egy játékot és hagyom hogy játsszon, akkor is ha éjjel kettő van. Miééért??? Miééért??? :roll: Nem éhes, nem szomjas, nem kakás, nem fázik, nincs melege, mostmár cumizik is, a fogát kenem neki, az időjárás szar már nyolc hónapja??? (na jó, volt azért pár átaludt éjjele, de már nem emlékszek milyen volt :oops: ) És egy hisztis p.csa vagyok, apa idegeire megyek mikor van most már baja is...na jó, elég ebből, megyek inkább. Tegnap megfáztam a temetésen, nyaktól felfelé mindenem fáj, eszek húslevest. Oli tádám: alszik, már vagy húsz perce úgyhogy már csak tíz percem van enni. Bocsi csajok :oops: :oops: :oops: Ha végre helyrebillennék becsszó olvasok is és reagálok meg minden, de most nagyon békasegge... :roll:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


És a durva az, hogy akármi van, akkor is imádom azt a szarost!!! :lol:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Magdi: akkor ezek szerint bevállalsz minket??? Jujjj de jó!!! mit vigyek?????? Nehogy az ebéden gondolkozz, én már leszokóban vagyok az ebédről.... 8) :lol: :lol:

Zsancy: néha kiborulok, de muszáj csinálni.... Van egy gyönyörű, egészséges fiam, mi ez ahhoz képest, hogy nem tudom kialudni magam.... Tulajdonképpen lehetne ennél sokkal rosszabb is..... SZeretem, amikor a kis meleg illatos testével hozzám bújik éjszaka, és megnyugszik.... Tudom, hogy túl leszünk rajta!!!
Ezért is jó, hogy vagytok, mert kiírom magamból, megnyugodok, hogy más is van így, és nincs velünk semmi baj, és jobb lesz....

Móni: jóvanna, láttam én, hogy már nem lenne jó, csak kötözködöm... :P :wink: :lol:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Vera: annyira sajnálom, és teljesen együttérzek!!! AZért, ha tudsz gyere, tudom, hogy sokat jelent, ha kiírhatod magadból...... Kitartás!!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Móni, hát ha én lennék te, egész nap csak röhögnék magamon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


helga,kaandi:köszi fügém nevében. Ugye hogy tud fájni a harapása?

julcsi:sajnálom a cicn haparást...az sem lehet kellemes.

millye:én csini???mindegy ari vagy. Ügyesen varrtál már megint. Amúgy helyzet? Kaja ügyben, betegség, fogacska, potyogás?

stelly:egyre több kedvem van ám nekem is a kistesóhoz, illetve én picit nagyobb korkülönbséggel, de már az is csoda,fura- legalábbis az én számból - hogy azt mondom még egyet :oops:

gerendai zsu:köszi, neked is jók a kendős képek, a fejkendős a csúcs.Hmm kedven film és zene...igazából mindenevő vagyok:film: valami amerika, szerelem első vérig, táncos filmek,csontember,kosztümös filmek,romantikus film,
bajban vagyok hogy emeljek ki párat belőle, mert sokat szeretek. Zene:abba nekem is jöhet, de ott is a hipp-hopptól tankcsapda egyes számain, eddán, republicon, charlien,keresztül minden, kivéve a technos és a népzenét én annyira nem, meg
a mulatós sem, ja és opera sem. Melóhelyen rádiót. Ja Ákost is szeretem, régen jöhetett Pál utcai, LGT,Zorán, ezeket most is meghallgatom ha olyan hangulatom van. Van egy ízlésem :oops:

andabella:kösz, ez a mesi kép király, kacagok

hugic:: :lol: . Kesztyű nekem is kéne, kezeslábasunk sincs még..

nilababa:apán is kacagok...jó kép

zsufi
:az tuti hogy huncut füge, de imádom, néha eszembe jut -tduom hülyeség - hogy vajon a tesója ha lesz milyen lesz, fügével tök szerencsém van idágig. Jó az ülés, ennyiért is vettétek?

ikverus:örülök hogy vinci jobban van. Ja még nálad tetszett a járókában három gyerkőc kép!

panna:jó az új járgány és tetszik az overál is

zsu:hát igen a brendonban húzos árak vannak...Jaja, de nem füge ilyen ügyes hanem az utazó ággyal van vmi galiba...remélem nem ment tönkre

zümis:ari lehet tapsoló muki

julcsi:rossz éjszakát sajnálom.

zsancy:kedves vagy, de tudod mindenki máshogy látja magát.

amy: remélem ha megint megyünk hosszabb időre összejön a tali. Remélem hamar túl lesztek ezen az időszakon.

ladmon: na ezen a képen is nevetek..ma mindenen nevetek, gyerek meg már ébren fél órája és csivetel az ágyban. Halas kaja után fél órát szuszogott majd lemozogta.

Beteg anyósnak, anyuknak jobbulást!

Reggel elmentem kipakolós gyerekturiba, nagyon jó cuccok voltak, de nem olcsó, bezzeg overal, vagy kertész naci nem volt, a századik pulcsit meg nem vettem meg. Basszus én nem tudtam hogy az agyhártya oltás 14 000 Ft :shock:Ami van papírunk azon kevesebb van, jó hogy ez már 2 db, de akkor is sokkolta lacust a patikus amikor oda adta. Füge éjjel mint a bunda, ÉS érzem a 6. fogacska recéjét :lol:

Kép
budabo
 
 


Jujujj, és megvettétek? Már az oltást? Mert valaki pont ezt mondta, hogy ennyibe nem kerülhet... Jaj, ki is volt... Magdi, te?
Az én papírom szerint olyan 2200 Ft/db, szóval az gáz...

Vera, én gondoltam rád tegnap, és reméltem, hogy olvasod az Amynek szánt sorokat, mert sok az egyezés... :(
Hátha sikerül neked is valami tanácsot megkaparintani...
Oli jobban van?

Zsuzsi:
Jót röhögtem a hsz-eden... :lol:

ladmon
 
 


Nilabali: éjszaka? hát tűrhető volt... magunkhoz meg a többi éjjeli zombicsaládhoz képest... Elvileg aludtam eleget, mégis türelmetlen vagyok és Efe is nyűgös. Biztos az időjárás. Kedvenc évszakom az ősz cserbenhagyott. :cry:
Bazsinak nagyon cuki a macis szerkója! Apaöltöztetés meg :lol: :lol: :lol: , nekünk is megvolt, tegnapelőtt este fordítva adta rá a rugit és észre sem vette, hogy elöl kéne gonbolódnia és nem hátul. Gondolta milyen ügyi volt, hogy ráadta a négykézlábazó gyerekre. :D

Bogi, Hel: szuperek a képek, hatalmasakat mosolyogtam. Édesek ezek a csajok! :D

Overálos Mesi, Hanna és Eszti cukik, kis hóhercegnők! (Ladmon: Esztikédnek szerencsére nem csak a feje nőt meg! :D)

Zümis: Gyönyörű is volt és még szebb lett ez a legény! Mindjárt jön az a kép, nem volt egyszerű megcsinálni, Efe úúúúúútál öltözni, pláne kabátba.

Kaandi:
nem semmi, amit Boti "a ködben" művel! Így néztünk fiammal: :shock: :shock: :shock: , nagyon ügyes! :) Na ilyen időben megint szó sem lehet tornáról. :roll:

Zsu: overálról és gyöngy fiacskádról kérünk képet! :)

Julcsi: sajnálom hogy csatlakoztatok az éjjeli bulihoz. :(

lkverus: Vinci csúcs ügyi a tapsikolással. Én is nyúltam az ötletet. Vacsinál apa csak lesett, hogy mit tapsolok össze-vissza. :D

Kép
Kép
elif
 
 


Ja nálunk a mai nagy hír, hogy remegő lábacskákkal, de fiacskám felállt. :) És már nagyon ügyin mászik (mindenhová utánam :D), apa is csak lesett mikor Efe megjelent nála este a fürdőszobában :D.

Kép
Kép
elif
 
 


Igen Ladmon én voltam... ha jól tudom korhoz kötött az ára... csak a rota volt nagyon drága.
Bogi - én visszavinném (ill először megkérdezném a gyerekorvos aszisztensét, hátha én tudom rosszul :? )

Igen Ladmon, tél egy évben 2x van... ez van :( mert az idén az nekem 2009, a tavaly az meg 2008 :wink: (de ezt már csak kötözködésből :lol: )

KépKép
hugic
 
 


Na, jó 2* félszer.... Oszt megkompromisszumoltuk... :D

elif: huhúúúú állóEfe!! :D Akkor lesz nemulass!!!
Ja, kéremszépen, nálunk ugyanez. Már baromi gyorsan kell hajat mosnom, mert kb. annyi időbe telik neki utánam jönnie, amíg besamponozom a hajamat... És már ott is a kicsi fejecske az ajtóban... Deazolyancukiiiiii! Ahogy bekukkerol, hogy mi van már itt!? :D

ladmon
 
 


[quote]O írta:szt megkompromisszumoltuk...


De meg ám :)

Hozzám Marcus a WC-be szokott bekukkerolni :lol:

KépKép
hugic
 
 


Hugic: na wc az egyetlen hely ahol Efe még nem volt. :D

Ladmon: na ne is mondd, eddig is 2 emberes meló volt a fiam, majd most 3 lesz? :D

Képek:
Morcos kabipróbálás, repülőgépkatasztrófa
Kép Kép
Ácsingózás, nagyvigyor hiszti közben
Kép Kép

Kép
Kép
elif
 
 


elif:megmondtuk mi neked,hogy Efe turbóra kapcsol.... :lol: :lol: :lol: szép kabi,de aki benne van még morcin is az!nagyvigyor díjnyertes!

ladmon.nekem gyerek tegnap hajmosáskor tönkrevágta a hajszárítót,lerántotta a madzagnál fogva...most csak úgy mükszik,hogy az ajtófélfához kell csapkodni.... :lol: :lol:

na,öltözünk és KIMEGYÜNK!ha nem jönnék,akkor elfújt minket a szél..........!

Kép
nilabali
 
 


ááállat!a tv-ben Elvis film megy a gyerekem meg rázza a fenekét...lehet maradunk még :lol: !
megvan az új kedvenc színészem,ő játsza Elvist,már a Tudorokban is láttam,mindjárt a neve is eszembe jut,miatt nálunk is lehetne ajtót csapkodni :oops: :wink:

Kép
nilabali
 
 


szóval,Jonathan Rhys Meyers...még aneve is szép!

na,páááá!

Kép
nilabali
 
 


Andabella csúcs ez az overallos fotó Mesiről!!! :D

Nilabali nálunk is volt már virágtépés virágborítás és tegnap vázatörés... :roll: ÖÖÖ nem nem talált semmi programot a férjem hanem jött a nővérem és meg kellett beszélnünk pár nagyon nagyon fontos dolgot... :( azért rendes a férjedtől, hogy pesztrál amig te egy picit kikapcsolódsz!!! Még ha az öltöztetés nem is úgy sikerült... :D

Zsufi74 akkor sem lehet könnyű így dolgozni menni, de még szerencse, hogy köztetek visszaalszik MArci :D Klasz autósülést vettetek!! :D Jó borsos ára van! :shock:

Pandusika csodás az új csodajárgány, de szebb aki benne ül!! :D

Ladmon csúúcs ez a bundazsákos kép :lol:

Budabo azt kérdezted, hogy helyzet? Húúúúú ha tudnád... annyi minden van... jó is :D rossz is :( na majd leírom.... KAjával jól állunk mert ugye rájöttem, hogy darabosat eszik csak meg úgyhogy ez kipipálva...megtanultunk esés helyett leülni vagy térdre rogyni ez is kipipálva fogunk nincs úgyhogy ez még nincs kipipálva. Éjszakák változóak... rekordot döntöttünk (amikor a konyhát festettük) elalvás terén hajnali fél egykor aludt el a fiatalember :shock: de jó ti már a 6. fognál tartotok? :shock: éss kiatláltam hogy most a székekre varrok új párnát... de már alakulnak a többi ötletek a fejemben :D

Elif nagyon nagyon ügyi Efe!!!! :D NA innentől nem szabadultok tőle :lol:

Zsu83 :?: :?: :?: merre vagy?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nilabali: na azt nagyon kamerázni kellett volna, ahogy Bazsi Elvisre rázza a popsiját! :D

Zsufi: tényleg szuper az autósülés! :) Bár majd az igazi kritikát Marci mondja meg róla. :roll:

Kép
Kép
elif
 
 


neisVac-C (konjugált meingococcus C csop poliszacharid vakcinaSzóval vki hogy mennyibe kéne kerülnie????????????

ladmon: meg ám, de hülyék vagyunk meg kellett volna előre kérdezni.

elif:köszi. Lesz ősz nyugi, lennie kell, ilyen pocsék átállás nem lehet!!!
Milyen ötlet a tapsikolás? erről is lemaradtam

hugic:hívtam őket, de nem veszik fel. a mi papírunkon amit én kibogarásztam elvileg 1 éves kor alatt 3800 Ft darabja, 1-2 éves kor között 6400 Ft. és 2 éves kor felett 8600 Ft. Mi meg fizettünk 13800 Ft-ot szóval sehogy nem jön ki.

nilababa:nálunk eső durván, szél már nem fúj annyira, nincs séta,szomszédolunk.

millye:húúúúú nálatok is zajlik az élet, te sosem tudsz nyugton maradni :shock: :shock: Ügyes vagy!!!!!Nálunk a cékla tuti felejtős, amit művelt vele. Bár szerintem túl sok és tömény volt neki egyszerre. Lehet majd kisebb adagban kap. Jaja 6 fog, középső első kettővel volt a láz,ez meg szépen sutiyban kijött. Picit érezni még csak, de már érezni. :lol:

zsu:mai csavi? képet hozol overálról?

Kép
budabo
 
 


neisvac C ára: asszem 2 éves korig vagy meddig felíratva2208 ft, amúgy meg szintén receptre 6846!
Ezt a volt patikámban csekkoltam épp....

Ügyes Efe!!!!!!!!!!! Vincinek is mondjátok már kapcsoljon turbóra!!!! Bár tom, hogy nem szabad siettetni, meg tök ráér, meg minden, de akakaor is úgy várom már, hogy másszon, hogy utolérjen a lakásban, hogy bekukkoljon a nagyokhoz!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?