Új privát üzeneted érkezett!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Noci
Akkor ezt megbeszeltuk.Amugy inkabb az ujjat szpozza,mint a cumit :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget, nagyon sajnálom, hogy apukád ilyen. Így teljesen érthető, hogy nem akarsz találkozni vele, neked most pihenned kell, és felkészülni a lombikra testben-lélekben. A vonalzódat láttam, pont azért írtam a 23 hónapot, hátha neked is szerencsét hoz. 8) Megértem azt is, amit írtál, az ilyen nőkre szerintem nem is érdemes szót vesztegetni. :evil: Tavaly még másik fórumra írtam, de történt valami, ami miatt elment a kedvem tőlük, és már nem írok oda. Hetekig be se tudtam jelentkezni, mert ágynyugalomra voltam ítélve a sok vérezgetés miatt. 14 hétig hánytam, de sose nyavalyogtam emiatt, sőt örültem neki. :oops: Így tudtam, hogy minden rendben van. A fejfájásba meg ugye nem kell belehalni... :twisted:
Mindjárt küldöm a linket a metmoziról. Nóra nálam elírta, nem másfél évet, hanem 23 hónapot vártunk Lexire.

Nóci, nyugi, Lexi kb 1 hónapig szopta az ujját, aztán ahogy elkezdte, abba is hagyta.

Lujzedli, már akartalak üdvözölni, de olyan szita az agyam... :oops: Drukkolok neked is! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

http://www.pco-szindroma.hu/index2.html

A lap alján tudod letölteni a mozit. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hello!
Tegnaptól újra itthon vagyunk.
Próbálokvisszaolvasni, de tegnap beszart a net.

Beze! Én is megnéztem reggel! Munkatársam volt a talin is.
Te is jó képet küldtél, bár te is ott lehettél volna!!!!

Majd jelentkezem!

Bridget! boldogságos szülinapot itt Mo-n!

Puszi a többieknek is!

Remélem Pendi már jobban van!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Bocsi!
Bridget! Nem szüli, hanem névnapot!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!
Bocsi,hogy megint eltűntem!
Elősször is BOLDOG NÉVNAPOT BRID!!!
Hát nem is tudom mit meséljek magamról.Egy nagyon mély gödörből másztam ki,de mostmár jól vagyok!
De viszont 10000 bocs mindenkitől,de a héten nem tudok jönni mert apa itthon van,de majd esténként próbálok olvasni,hogy képben legyek!
Mindenkinek drukkolok és sok puszi!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Megint csak nagyjából olvastam vissza... :roll:

Szóval piri még nincs, hét közepén várható, ha elfogy a gyógyszer. Eredmény meg kb jövő hét eleje.
Igazából a baba miatt nem vagyok elkeseredve, jobb lenne, ha piri rendeződne először.

Bridget
erre a hétre nagy drukk!

Pendi, Enis
jó lenne rólatok is olvasni!

Anyci
jöhetnél Te is sűrűbben, bár megértem hogy meló, meg család, meg háztartás mellett nem könnyű.

Nóci
Regi mekkora már? Mikor méretkeztetek utoljára?

Anyu eredménye is megjött. Találtak a máján egy csomót, amit nem tudnak micsoda, meg a műtét helyén egy szövetcsomót. Jövőhéten megy Kecsóra onkológiára...

Anyós talán a hétvégén hazajöhet, úgy néz ki, rendeződik a vérképe.
Vendég
 


Szisztok!

Nem szültem ám meg idő közben. Voltam ma eredményekért, rendet raktam, elraktam a nyári ruhákat, előszedtem a téliek nagyját, mostam három adagot, terigettem, voltunk CTG_n (semmi változás), vasaltam, gyerekszobát rendezgettem, most meg megyek fürdeni, mert megyünk a nődokihoz. Este jövök és vissza olvasok.

Holnap nem nagyon leszek, mert itt lesz anyukám.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Beze!
Sajna muffint megette valamelyik dög a levegőben :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kitty!
Remélem, anyudnál ezek a csomók nem komolyak!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Beze
Nem gond de majd ma tudatoma jo neppel,hogy nyugalomra van szuksegem.Arra gondoltam,hogy kiirom betegseg miatt jottem haza es pihennem kell :roll: Igy legalabb nem kerdeznek es megertenek :roll: Gondolom en :shock:
A videot minnya letoltom.Sajna minden tokikban mindig van valaki aki olyan itt viszont olyan jo volt mindig a hangulat es nagy egyetertes nagy beszelgetesek...ha visszabbolvasgatsz mintha valami nagy baratnok beszelgetnenek...mar nem olyan de azert meg visszafordithatjuk itt is 8)

Kata
Sziaaaa :) irod meg a naplod???Ird mar be a cimed a honlaphoz a profiloldalon mert nem talalom igy meg odajutnank mindig 8) Nemsokara 1evesek lesztek :D Ugy mint Marci baba :P

Gaboo
Koszi 8) Hat mikor apacska nalam is otthon van en sem ulok a neten ugyhogy igazolt hianyzas megadva!!! :lol: A mely godorrol meg beszelhetnel ha visszajottel :roll:

Kitty
Koszonom most azt hiszem minden frukk es csuri jol jon 8) Csomo? :shock: remeljuk nem ngy gond!!!Miaz,hogy a doki nem tudja mi az :twisted:


Babasodoknak Kép
Nocihoz meg mikor megyek majd csinalok fotot Regitol es fel is teszem 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Lányok!
Lehet csatlakozni?

Kép

Csibuc
Vendég
 


Hello Csibuc!!
Persze, hogy lehet csatlakozni! Üdv köztünk! Gyere bátran és mesélj kicsit magadról!!!!!!

Baszki! Most nézem amit tegnap délután azaz este írtam nincs sehun!!!! Ezt nem értem!!!

Nos megjöttünk a dokiktól! A neurologián kiderült anyum a dokinénivel anno együtt dodozott a péterfiben így kicsit másképp beszéltek velem!! Ez milyen fain nem??? Na ott megtudtam, hogy két gyogyitól megszabadultunk!!! Már csak 4 féle maradt meg!!! Hahahahah! Az endokrinologián meg vettek vért és annak pénteken lesz eredménye! Nos addig rágom a 10 körmöm!!! Amugy a hossza 55cm!!! Cépen nő a csumikám!!!

Brid! Oké jössz és csinálsz soksoksok képecskét!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Köszönöm nócika!
Rólam dióhéjban ennyit:
28 éves vagyok, Bp-en élek és PCOS-m van, amit június óta tudok. Azóta kezelik, mellette diétázom és igyekszem sportolgatni. És hát természetesen mi is babát szeretnénk :)
Úgy tűnik, hogy van egy kis gond a TSH-mal is, de ez heteken belül kiderül pontosan.
Picit visszaolvasok, hogy képbe kerüljek Veletek kapcsolatban :)
Vendég
 


Kedves Csibuc!
Én bevallom nem igen értek a Tsh-hoz pontosabban nem tudom így röviditve, hogy mi is az!! :oops: :oops: És a PCOS-t sem igen!! :oops: :oops: Remélem nem haragszol meg érte, de örülök, hogy analfa béta vagyok hozzá! :wink: Sajna nekem is sokáig tartott a babát összehozni, de megérte! Nálam magas volt a cukorszintem és diéta plussz merkformin tabletta mellett a második hónapban plusszat teszteltem! Szívből kívánom, hogy Te is az anyukák táborát szaporitsd!!! Szal Hajrá babára fel!!!!!!! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ! Többiek!! Szabin vagytok????? Hun van már mindenki!!!!????????????????????????????????????????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


nócika: a PCOS is egyfajta cukor-inzulin-anyagcsere zavar és én is metformin származékot szedek, csak épp nem a merckformint hanem egy másik gyogyit ;)
A TSH meg pajzsmirigy hormon...

Szép estét mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsika, de ma nem volt időm olvasni benneteket.
Holnap reggel megyek a kórházba. Vigyázzatok magatokra, laptopot nem viszem magammal.
Hiányozni fogtok. Nócikának tudósítok majd,.

Puszi nektek

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Holnap is jovok mielott indulnek...megyek jogsit intezni,utana kocsit viszem a kotelezo szervizbe,aztan visszuk vissza a kis vendegunket es aztan mar este is van :? ugyhogy ahogy hazaertunk jovok de az olyan este lesz foleg ha anyum is meg raakar elotte ulni :? Mar megrendeltuk a wifi-t es nemsokara hozzak na akkor mas lesz :wink:

Csibuc
Gyere nyugodtan 8) Kép

Noci
En nem voltam mert tudod most meg 3man osztozunk a neten is :roll: hol en hol a tesom hol anyu akar rajta ulni...de en jovok reggel es este :!: viszont vendegunk is volt tudod a kislany akire anyum vigyaz.Itt van 2napig holnap visszuk vissza igy ma elmentunk a volt ovimba bevittuk ot 8) Meg meglatogattam a volt ovonenim :lol:
Na hat igen mikor ismeros van a dologba minnya mashogy beszelnek :twisted: mar csak 4gyogyo az jooo :P megyek es csinalok majd fotot :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

Úgye úgy volt ma, hogy viszem a naot csípő szűrésre, de telefonáltak, hogy elmarad a rendelés és ehelyett jővő szerdára tették át! Marha jó gondoltam magamban, mert elöszzör is a gyereket már felébreszetettem mivel már öltözködtünk másodszor még én is tudnék alukálni!!! Szal lehet le is teszem magam még egy kicsit!!

Csibuc! Aha értem! Hát kivánom, hogy mielöbb sikeres legyél! De inzulnit neked sem kell alkalmazni ezek mellé úgye?? Eég a diéta! Napi 5x-i étkezés és a 175g-os diéta!?

Brid! Én nem tudtam, hogy most 3-an neteztek sőt még arrol is lemaradtam, hogy nálatok van a kicsilány! Hogy hogy amugy?? Bizti írtad, de ezek szerint nem láttam! Intézd csak szépen ügyesen a jogsit, mert anélkül elég gáz, ha megállit egy fakabát!!!

Nos én elvileg ma zöldbab fözeléket készülök fözni! De már látom elöre, hogy semmi kedvem! De ez van! Sőt most olyan éhes vagyok, mert már 5 óta talpon vagyok, hogy csak na! Van még itthon házi paprika paradicsom ami kint érett a kertben ugyhogy asszem ma lecsot reggelizek! Az pont jó és incsi fincsi! Minden nap tudnék azt enni! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Nem lehet nem irtam de asszem igen :oops: :lol: Szal anycija elment kulfoldre ezert van itt 2ejszakat ma mar megy haza 8) Blogban van foto 8) Jah azt sem irtam,hogy harman netezunk...elfelejtettem mostansak irok mindenkinek de magamrol mar nem annyira :roll:


TYu csajok 2het es jon apacska :shock: Es holnap meg :oops: 8) :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es meg Zsu-t kifelejtettem tegnap :oops: Sok szerencset a szulessel 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok lánykák! :)

Bridg :) holnap mész konzira?Húúúú, de izgi!A felfázás elmúlt?
Apácska meg........ez nagyon izgi!!!!!!! :lol: :)

Csibuc :) Üdv itt!!Merre laksz?Érdekes a helységnév :) Az jó,hogy kiderült a pCOS

Beze :) Sajna holnap megyünk haza már, úgyhogy majd legközelebb találkozunk :wink:

Zsu :D De izgalmas, te már babásan jössz ki a kórházból!Ügyes legyél!

Nóci!Látom, nagyon rendes és jó kislány a kis hercegnő!!!!! :wink: Csak így tovább!

Mi még anyuéknál vagyunk, sajna apum elég beteg :( Azért is megyünk haza holnap, mert anyunak nagyon sok a kisgyerek is , mi is meg még apu......
Szegény a szívével beteg, meg a háta fáj, de már nagyon-nagyon és nagyon gyenge.Alig alszik éjjel a fájdalomtól.Nagyon félünk anyuval,hogy mi lesz, és a Marci is érzi,hogy valami nem jó....anyu küld éppen ezért is,hogy jobb, ha hazamegyünk és ha (reméljük) jobban lesz apu, újra jövünk :(
Vendég
 


Zsu Üzenete: Halihó. Már volt ctg és uh is. A doki szerint min. Két hetünk még lenne. Kb 3300g a kcsi. Holnap derül ki mikor mütenek. Puszi mindenkinek

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Brid! Ne is törödj vele csak azt hittem megint én voltam figyelmetlen! És már nagy a vissza számoloás!!!

Fürti! Nagyon sajnálom az édesapukádat! Nagyon remélem, hogy felgyogyul mihamarabb és nem lesz semmi gond! Bár mért is lenne!? És meg értem anyudat! Meg amugfy se jó szerintem, ha Maricka így látja a nagypapit! Majd felgyogyul és mehettek megint!!! Kitartást és sok sok erőt a szüleidnek!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Fürti
Igen holnap van a nagy nap 8) Remélem minden rendben...tökre izgulok mert már rég elküldtem a leletemet a dokinak és még azt sem tudom,hogy megérkezett-e mert szabin van a doki :roll: az összes papirjaim benne vannak :roll: és akkor még a felfázás is...hát köszi szerintem jobb valamivel de majd meglátjuk...aztán meg még meg is kéne jönnie és az uhu meg,hogy eltünt e a ciszta vv eredmeny ugye az FSH-em milyen lesz...szal izgulok :oops: és igen apácska jön már 2hét múlva ne is mond :shock:

Jaj apudról ez nem valami jó hír :( remeljük minnel elöbb meggyógyul majd mi kidrukkoljuk neki,mint ahogy Kitty anycijának is :wink:

Noci
okes...amúgy ez a csipő vizsgálat miért kell Reginek? :roll: Csak ellenörzés :?:

Zsunak meg nem műtétje lesz hanem császi nem?ez a műtét szó eleg drasztikusan hangzik :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! Igen ez a csípő szürés ez csak egy szürés, de a szomszédunk óvónéni és ő is megnézte a manót és pont itt volt mikor tisztába raktam! És látta, hogy a kis redök amik vannak a kis combilyán van egy minimális eltérés! Szal van valami speckos bugyi amit most nem tudom, hogy a pelussal, hogy kell össze egyeztetni, de majd valószinű azt fog kapni és hamarosan semim gond nem lesz! De ez nem árt senkinek!!!
És Zsunak igen csaszija lesz és nem mütét, de ez is mütét és sajna hiába rutin akkor is vbeszélyes lehet sajna! :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Na akkor jo mert mas anyukatol is olvastam ezt a csipo vizsgalatot...es mondom mar rakerdezek :roll: Regina gagyog mar?

Mi nemsoka megyunk el azaz most megyek enni aztan visszuk vissza a vendeg gyereket :lol: aztan meg lehet megyunk fuggonyt nezni 8) aztan majd este meg bekukk 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid!
Ginuska már probálgatja a hangját, de már csak idő kérdése és be sem fog állni a kis csipogolya! De már alig várom!! :D :D :D
És hova akartok függönyt venni??? És merre néztek?? A TTL-be jók vannak és lehet egész olcson kifogni!! Majd mesélj!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


nóci: én 160 gr CH diétát csináltam és természetesen nem kellett kiegészítő inzlint szednem. Biztosan nagyon tündéri a kis csajszid. Egyik ismerősöm kislánya 3 hónaposan szintén kezdte felfedezni a hangját. A legcukibb az volt, amikor nagy szemekkel és tátott szájjal nézett ránk és kibukott belőle egy óriási "He" :) Bár ha jobban meggondolom ekkor már 5 hónapos körül volt :)

fürtöske: Szczecin (Lengyelország) csak volt, de elfelejtettem visszaállítani a városnevet Budapestre. Most Bp-en élek

Bri: hát akkor holnap van a nagy nap, drukkolok és várom a híreket

Mindenkinek szép estét!
Vendég
 


Noci
A nagyszobaba egy kb 8meter kell kozepre valami szep attetszo es a ket oldalra(narancsszinu alapon bordos valami mintak virag ilyesmi,az oldalakra meg valami bordo)Mar 4eve ezt nezzuk :roll: meghat mar tok reg akartam meg1et :roll:
Orulok,hogy Regi lassan gagyogo uzemmodban lesz :lol: Novoget mar? 8)

Csibuc
Jaj ne is mond fel 2re megyek :roll: aztan megyek a barinomhoz (o is picibabas 6honapos) es talan cak este erek haza :roll: lehet uzencsizek majd Nocinak ha egyaltalan lesznek hirek :roll:

Koszonom csajok... :oops: Tobbiek vajon hol vannak :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csibuc
Meg azt akartam neked irni,hogy itt van nalunk Kata...o is pcos es ngyon ottvan a temaban biztos tud egy csomo mindent segiteni ha kerdezel tole.Csak 2ket gyerkoce mar es ritkan tud jonni :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
ez neked holnapra :wink: :
Kép

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bri: köszi, alkalmasint majd lehet konzultálok vele
Vendég
 


Enis
Koszonom :D

Csibuc
Azt mondta heten jon :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

Zsuzsu tegnap üzent, de már nem tudtam jönni! Fürcsi időm volt mire észre vettem! Nos a lényeg, hogy pénteken van számára a nagy nap és Ő az akit elsőnek csasziznak!

Hajrá Zsuzska!!

Brid! Bizti szép az a függöny amit kinéztetek így elgondolva nekem is tetszik!!
Mára meg nagy kalappal, mert végre itt a tündér mese kezdete!!! Szurkolok ám!!

Csibuc! Ez a 160g CH elég rosszul hangzik! Bár én is úgy voltam vele, hogy a manoért mindent! Nekem a 175g-os az jó volt! Most is azon ígyekszem, de most már nem nagyon birom betartani! Pedig jó lenne, mert akkor menne le a fenekemből is és a hasamból is! Így szülés után ami le is ment az is visszajött a terhességem elötti és diéta elötti súlyom! És ha legaább 10kg lemenne én boldog lennék!!!

Enis! Ezek szerint olvasó üzemmodban vagy??? Ha van kedved gyere és írj magadról, hogy mi zu veled! Hogy vagy??

Ma nem igen leszek, mert nem leszünk itthon! Megyünk pestre, mert randink van! Remélem írtok jó sokat, hogy legyen mit olvasnom!!
Addig is legyetek jó rosszak! Pusza

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


nócika: háát az elején elégé hajmeresztőnek tűnt a 160 gr :shock: de mostanra hozzászoktam. Ha nem állítom be az órát reggelre, akkor is felébredek 7 magasságában, akkor van az első étkezés ideje...
11 kg-ot fogytam 4 hónap alatt, és a közel 180 centis magasságomhoz a súlyom már szinte normális (25-ös BMI index alatti). A nagy álom a 69 kiló volt, amiért most már nem küzdök annyira elszántan, mert úgy vagyok vele, hogy aminek le kell mennie az még úgyis lemegy :)

Bri: továbbra is drukk
Vendég
 


Nócika,
igen,vagyok,és jövök is,írtam párszor már,de kitöröltem.
Látszólag jól vagyok(én is meglepődtem magamon:)),de annyira ellentétes érzelmek dolgoznak bennem,hogy amit leírnák lehet másnap már nem úgy gondolnám.
De összekapom magam és jövök....jövő héten tuti nem ,mert nagyon elfoglalt leszek,de utána ígérem.

Nagyon várom,hogy lássam Regit,biztosan nőtt már(úgy értem a Bridget képein majd:))

Puszi mindenkinek

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Csibuc,
szia neked is :oops: 11 kg? :shock: Nagyon ügyes vagy :)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Szia enis!

Köszönöm a kedves fogadtatást!
Vendég
 


Sziasztok Lánykák! :)

Bri :) Várjuk a híreket!!!!

Apum hál'Istennek jobban van, vízhajtót szed, attól sokkal jobban lett :)

Húha, Zsu már holnap anyuka lesz?
Vendég
 


Noci
Szep lesz csak meg elis kene keszuljon.A festo holnap jon felmer! 8) Kivel randiztok ti pesten? 8)

Csibuc
Mind mind a zsebben van mar 8)

Enis
Fu most felcsigaztal mi az amit mindig megirsz meg kitorolsz :shock: Gyere es beszelgessunk :roll:

Furti
Orulok,hogy apud jobban van!!!Mondtam en,hogy kiszurkoljuk neki :wink: Tovabbi jobbulast!
Kép


Hianyzok? :idea: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget
mi volt ma? Mesélj már!

Zsu
drukk, hogy mielőbb találkozz Bencével! Tök izgi!

Nóci
drukk holnapra a jó eredményhez!

Fürtöske
jobbulást Apudnak!

Csibuc
üdv! :D

Anyu hétfőn megy onkológiára, mert a CT-n vmi gócot találtak a máján, röntgenen ujjbegynyi nem beazonosítható foltokat, csontvizsg. ok. Reméljük, semmi komoly!

Anyósom holnap hazajön, viszont hétfőn ő is megy vizsgálatra, változatosság kedvéért Pécsre, mert közelebb nem tudják vállalni :roll:

Nekem még nincs meg az eredményem, tegnap beszettem az uccsó bogyót is, de mensi sehol. Doki hét közepére mondta, hogy várható... :roll:

Bocsi, hogy ilyen ritkán jövök, de dolgozok, plusz háztartás, plusz ugye mindenki eü gondjai... Kezdek besokallni :(
Vendég
 


Sziasztok!

Zsu, drukkolok! Holnap már babázhatsz, de jó! :D

Bridget, mi volt ma? Gondoltam ám rád!

Fürti, örülök, hogy apukád jobban van! :wink:

Csibuc, üdv. Én is pco-s vagyok, sok küzdelem után januárban született a kislányom. Ha bármiben tudok segíteni, kérdezz nyugodtan. A metmoziban is benne vagyunk. :wink:

Kitty, remélem, anyukádnál semmi komoly baj nincs.

Enis, ha van kedved, gyere. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szal a lenyeg ngyon kedves volt es segitokesz!!!Kozolte az 1% eselyt...amit ala is irattak velem,hogy ennek tudataban vgyok a magas FSH miatt :roll: Azt mondta 28-nal mar azt mondana felejtsem el...de nekem meg egyenlore "csak" 23-24 :oops: lenyeg azt mondta ez megterhelo mind fizikailag mind lelkileg o a vegsokig fog kuzdeni,hogy babas legyek ha en benne vgyok es kitartok :roll: 2fele protokoll-t ajanlott...az egyik a clostibegyes ami melle minden masnap szuri jar(ezt nem szeritik ngyon a betegei mert cisztasodnak tole meghat nekem ilyen volt japanban :roll: 2tuszom lett :? )szal rakerdeztem a Nyulasz fele protokollra :oops: elmagyarazta azt is es azt mondta vegulis az is jo lenne nekem...ezt dontsem el en melyiket akarom :roll: mondtam neki en nem vgyok orvos igy termeszetesen o dontson de azt mondta igy nem lehet ezt megmondani elore melyik lenne jobb :roll: szal a ketto kozul barmelyik hasznalhat...ezt majd akkor tudjuk meg,hogy jo volt e ha mar ott tartunk :roll: De azt mondta ha azt a protokollt valasztjuk akkor o minimum 300gonallal inditana 6napig :roll: es mivel mar a clostibegyes amugy is volt es nem ngyon jott be igy megyunk a Nyulasz fele protokollal 8)

A boldogsagtol doki utan tobbszor sini tudtam volna...vegre nem varunk hanem valami tortenik is :) Bar a miomam nott :? 5*5cm-rol 6*6.1re :? egyenlore nem zavar be...

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kitty
Hat anyudnk jovohetre drukkolunk...kivancsi leszek mi az a sotet folt :roll: :? Anyosnak is jobbulast...jol ratok jar a rud meg jo hogy ti nem vgytok betegek :shock:

Beze
Hogy vgytok?Magatokrol nem irtal!!!! :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hello!

Már visszaolvastam, de mostanában nincs túl jó kedvem:
1) szerelik a fűtést még mindig, így két gyerekkel fagyoskodom 17 fokban, persze ventillátorral próbálok fűteni, ahol a gép van, ott nem fűtök
2) fáj a fejem, taknyos vagyok
3) anyós nincs itthon, Zoli délutános, én meg esőben toltam a Lillát az oviba, ahol természetesen 30 fokban aszaltam míg a Leventét felöltöztettem
4) Lilla állandóan harap, nem akar szopni, így kénytelen leszek egy tejallergiás gyereknek tejalapú tápszert adni vagy szóját, na melyik rosszat válasszam?
Illetve: melyiket fogja elfogadni, és meginni? Mivel ezt is már egyszer végigcsináltam a Leventével, nincs kedvem belekezdeni a Lillával, de nem lesz más választásom (nyomjatok le egy egyéves torkán egy baromi szarízü tápszert, ja és legalább fél litert/nap)
5) ma nem is főztem, és nagyon éhes vagyok (illetve nekiálltam, csak leégett, míg bírkóztam a Lillával)

PCO!
akinek van kérdése, írjon privit nyugodtan, az tuti nem kerüli el a figyelmem, vagy Beze segít.

Noci! Most lehet, hogy meg fogsz lepődni, de te egy kezelt PCO-s vagy, aki megkapta a maga metforminját, és babás lett. Ja, és még egy következménye a pco-nak, hogy terhességi diabod lett (tehát továbbra is oda kell figyelned, mert aki a terhesség alatt diabos lett, annak nagy valószínűséggel előbb utóbb cukorbetegsége is kialakulhat, mondjuk úgy nagymamakorban, vagy előbb)
De gondolom nem mondtam újdonságot.
Örülök, hogy kevesebb gyógyszer kell! Csak így tovább, nőjetek nagyra! Apa segít már többet?

Bridget! Gondolok rád! Remélem meg leszel elégedve a dokival.
Láttam, Házitücsökhöz bejelentkeztél állandó olvasónak. Még PCO-sokhoz írt régen, aztán egy ideig besokallt, de most újra belevágott a lobikba, remélem tényleg minden rendben lesz nála!
Irja mi volt!

Zsu! Boldog szülinapot a fiacskádnak! Remélem jól vagy és nem izgulsz nagyon!

Gabó! Rég irtál!!!!! Mi a helyzet mostanában?

Anyci!! dolgozol?

Kitty! Most rátok jár a rúd rendesen. Remélem előbb - utóbb mindenki meggyógyul! Kitartás neked is, most teneked kell nagyon erősnek lenned...
Azért én kitölteném a PCO-s honlapon a tesztet....
lehet, te leszel a kövi pco-s.

Pendi! Hogy vagy? Remélem jobban! Irj majd, ha úgy gondolod!

Enis! Remélem te is kijössz a gödörből, és lesz kedved néha írni.

Csibuc! Mi a helyzet most nálad pco-ügyben? Milyen vizsgálatokon voltál?
Hova jársz?

Fürtöske! Szopik még a fiad? Nekem elfogy. Kész passz. Nem akar szopni ez a lány. CSak éjjel max, és sír meg elégedetlenkedik és harap, ha nem jön belőle, ha megindul, akkor is csak pár korty.
Lilla már szépen áll egyedül, egyszer tett felém három lépést. Nemsokára szülinap...!

Annyian vagyunk már, hogy lassan kellene egy tábla hogy senkit se felejtsek ki. Pedig lehet hogy most kihagyok valakit, attól elnézést!

Majd jövök!

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kata
Igen bejelentkeztem hozza szerintem tok jol ir hasonlo a stilusunk szerintem bar ngyon nem ismerem :lol: es sikerult neki vegre!!!!Babas ma volt pont uhun 8)

Ezek a hirek nem jok...mi az,hogy nincs futes :twisted: Neha annyira segitenek neked csak nem tudom,hogyan :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri! Örülök a jó híreknek!

Bocsi, hogy most másnak nem reagálok, de nagyon késő van már :S

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Kosoznom,hogy beneztel miattam 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?