Új privát üzeneted érkezett!

megőrülök ettől a géptől már :oops: laasú mint a tetű és még hülyeségeket is csinál... grrrrr

Szóval akartam még írni, hogy remélem Zsófinak nincs komoly baja :oops:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


mi kint voltunk most jöttünk be-de hozzáteszem csak azért mert nagyon esik......és ne kérdezzétek,nem éreztem a hideget-Mikey után rohangáltam-de képtelen vagyok beérni a mocit....mondom én görkorival az igazi a séta nálunk :lol: :lol: :lol: ami már nem is nevezhető sétának :wink: :lol: 8) Benedek is nagyon élvezi a kergetőzést-ami a lényeg,hogy előtte legyen Mikey.... :roll: :lol: :lol:

VERÓ-igen kandalló :lol: :lol: azért mondom nálunk is csak a meleg meg a látvány az elsődleges dolog.....Miki meg :roll: :D ha ledőlünk elé mi is már négyen vagyunk... :wink: :lol: :lol: akkor ma is mész vásároli???jóóó hajtépést neked :wink: :lol: 8)
Zsófi jobban??? :roll: ülést vettetek már????

JUDY-nálam is lassú-de csak a bnet..... :roll: milyen overált
vettél???egyberészest vagy külön kantárosnacit kabáttal???

ANCSA-holnapi Sándordokihoz drukk-minden rendben lesz... :roll: :D gondolok majd rátok....

VALENTINA-köszi :wink: :lol: -és szereti Viktor???

még valami-a mázlista rendőrök.akik megnyerték az ötöst-na itt adták fel Ercsiben-ugyanis a srác itt lakik!!!! :roll: :shock: :D -de így legalább valós a dolog....

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


JUDY-mi van laptetőre gyúrsz???? :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 

 
 

Tenci,
még nem :wink: de egycsak lesz olyan is. Úgy 1-2 év múlva :D
egyberészest vettem, kopottak, de játszósnak jók. Szerintem Annának még a kantárosnaciból is kint lenne a dereka :roll:
Ha elmúlik a takonykór kint leszünk mi is az tuti :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Tenci: Képes vele órákat játszani, de néha elrakom, mert zavar a takarításban,akkor pár napig el van nélküle utána meg kéri, hogy szedjem elő neki :lol:
Mázlis rendörök: hallottam róluk az egyik apóséktól nem messze lakik, akkor már 2 megvan :lol: :lol: :lol: mázlisták.

Judy: Mi is bele estünk a takonykorba, főlleg én :cry: Vikó még nem annyira, de ő is kezdi,sajnos :oops:

Veronikusz: A pasik már csak ilyenek :lol: Hogy vagytok?

Timi? Steffi? Adri? Andi? Heni? Brigi? Ancsa? Reni? Hogy vagytok? Legalább egy UFF-ot.

Na megyek elteszem magam holnapra.
Jó éjszakát mindenkinek.
V

valentina
 
 


Judy!
Hát! Ha megtennéd! :wink: megköszönnénk :D írsz priviben címet? Én meg küldök DVD-t :D

Tenci!
Tegnapi vásárlást túléltem :lol: a cuccok javát zacsiban kívülre akasztottam :lol: csajok meg bent rámoltak :lol: karfiolt kicsit megtaposták, de legalább hamarabb puhul :lol: persze most is „beszólt” egy pasi (érdekes mindig pasik szólnak be :lol: ) hogy „hát ez a kocsi már tele van” :lol: nem baj! Kicsit kimozdultunk :D ott rohangáltak a csajok az üzletsoron egyik pénzbedobós-beleülős játéktól a másikig :D
Zsófi jól bírta :D nem volt semmi gond. Tömte magába a kiflit :D Szofi meg úgy érezte megérdemel egy TIC-TAC-ot és elhozott egyet fizetés nélkül :shock: csak itthon vettem észre, én ugye a cuccokat pakoltam nem láttam :oops: de ciki!!!
Autósülés: lesz! lesz! csak most kicsit másfele megy el a pénz :oops: :evil: :evil: no comment! :oops:
LOTTÓ – rendőrök: én örülök, hogy ők nyerték!!! :D szerintem nem lehetnek túlfizetve, no és hogy nem 1 ember nyerte meg, az külön tök jó!!! Így is el fognak szállni tőle!! (mellesleg ennyiért már a maffia is megkeresi őket :roll: hát most emberükre találnak a rendőrökben :lol: :lol: )

Ancsa!
Ujjaim keresztben!!!!!!!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Valentina!
Köszi mi elvagyunk most mint a befőtt :D
Nektek meg villám gyors gyógyulást!!! :oops:

Tigrincs!
Tegnap elrobogtunk a lányokkal egy Deichmenn előtt :D nagyon néztem a lány csízmákat, hogy vajon melyiket vehetted Adrinak :lol: nem csuklottál???
Fogi-mogihoz gratula Jáznak!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors uff-ra jöttem, dögrováson vagyok, lelkileg-testileg :( Martin hétfő óta ovis, de hagyjuk, sokat sír ott én meg itthon :( Már beszéltem óvonőkkel, olvastam kellő szakirodalmat, de nagyon szarul érzem magam lelkileg...

Mircikémnek hörghurutja volt múlt héten, Nimi Prágában volt, szóval nem unatkoztam...

Olvaslak titeket, ahogy tudok jövök, de ígérni nem ígérek semmit, holnap jönnek az új bútoraink is...

Szép napot!
S.

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Tencikém!!!

Kép

Nagyon, nagyon boldog névnapot kívánunk Neked és Anyukádnak :wink: is!!!
Sok, sok puszi!!!

ancsaboszi
 
 


Uff!
Csak tényleg gyorsan, mert Lara éjszaka felkelt 1,2, 4-kor és fél 7-kor végleg!
Itt a Mama, de Ő főzne, Lara meg egyedül most nincs el!

Tigrincs!
Azért kérdeztem hogy milyen az a csizma
mert nagyon ismerős volt! :)
Én is beleszerettem, és pont így gondoltam hogy udvarra nem jó.
De nagyon kis dögös.
Nem barna és ilyen kis rózsaszín fodros.
Mi is a Deichmanban és Elefanten vásárolunk Larának!
Na mit szólsz?
De azt hogy hányas nem árulom el!

Steffikém!
Jaj szegény Martin,
Mennek a gyógypuszik!
Neked meg egy ölelés!

Mindenkinek köszönöm a drukkokat!
Édesek vagytok!!!

ancsaboszi
 
 


Ancsa!
Neked is ölelés, sokat gondolok Rád!!!!!!!+++++++++++

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Tencikém!
Boldog névnapot kívánunk!

Nálunk fehér a hegy, meg a háztetők is.

Megy a cirkusz, úgyhogy én is megyek.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Tenci!
Boldog névnapot!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Na, elmúlt. Peti kirámolta Panka szekrényét, Panka meg nekirohant a térdével az ajtófélfának, és ordított.. Na, megint ölik egymást. Peti miondig abban a fotelben akar lenni, mint Panka, és mászik rá, Panka meg ordít. Peti bőg. Tök jó. :evil:
Ebből is kiderült, hogy Panna még itthon van, erre a hétre már itthon tartottam, de már jól van szerintem. De most nagyon bekeményített féltékenységileg, néha már alig tudom fékezni magam, hogy jól ki ne poroljam a popóját.

Ancsa!
Sokat gondolok Rátok, majd jelentkezz, mit mondott Sándor.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


TENCI!
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!! :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Kriszta: Isten Éltessen utólag!!!

Tenci: Nagyon boldog névnapot!!!

Az eltűnésem oka, hogy nagyon sokat jártunk a játszira a múlt héten volt, hogy napi 2X is lementünk, mellette a napi teendőim elvégzése estére marad, így nem nagyon ültem le a gép elé.

Ancsa: Nagyon-nagyon szorítok!!!! Sándor doki mit mond?

Steffi: Nagyon sajálom, hogy Martin így viszonyul az ovihoz! Tanácsot nem tidok adni, de remélem hamar megszereti.

Tigrincs: Még régebben kérdezted, hogy ki sütötte a tortámat a szülinapomra? Akkor elfeljtettem válaszolni, hogy nem volt tortám....Csak egy ebédet tartottunk anyuéknál, torta nélkül... Így is van miből fogynom... :lol:

Judy: Semmi gond! köszönöm a köszöntést!

Mi jól vagyunk, leszámítva,hogy a gyerekek meg vannak fázva. Tegnap volt a gyerekorvos,azt mondta, hgoy nincs gond, csak orrszívásra van szükség.

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


sziasztok,

Tenci,
nagyon boldog névnapot!!! :D

Vero,
megtaláltam :wink: Megy a cím priviben :D Más nem kell? Van vagy 70-80 rajzfilmünk :roll: Küldjek listát? :D :D
Ma már hozott kaját a gastroyal... Kíváncsi leszek :)

Steffi,
sajnálom, hogy Martinnak nem megy jól a beszokás :? Remélem javul a helyzet...
Szólj ha kell segítség, itt vagyunk a szomszédban. De tényleg!!

Kriszta,
jujj, ez a féltékenység durva lehet...

Ancsa,
((((((( ))))))))
Anna se aludt jól, szerintem alig aludtam 1-2 órát folyamatosan :? Biztos ezek a frontok... :? Persze délelőtt meg szunyókált a kocsiban, úgyhogy most meg pörög mint a búgócsiga :roll:

Mi délelőtt körúton, elhoztam a vaterán lőtt overálokat (tök jó fej volt a pasi, végül el se kérte azt a 200ft-ot :) ), voltam exkolléganőknél, Ikeában, dm-ben, turiban meg auchanban. Anna egész jól viselte, szerintem örült, hogy egy heti bezártság után eljutott valahova :D
Megyek, bedobok egy mosást, meg megnézem milyen ebédet hozott a futár :)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Tenci, nagyon boldog névnapot!!!!

Brigi, neked meg utólag kívánok sok boldogságot!!
snooopy
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket-aranyosak vagytok!!! :D :D :D

VERÓ-azért ezek a vásárlások tök jól hangzanak!!!! :lol: :lol: legalább van élet :wink: :wink: :lol: mi is ha megyünk-azért Miki velünk van többnyire-néha olyan savanyú arcú emberkéket látunk akik ránknéznek és mi mosolyt csalunk az arcukra!!!-na márt ezekért is érdemes gyerekestől elmenni vásárolni :lol: 8) :wink: a többi meg a mi gondunk :wink: :wink: :lol: TIC-TAC nálunk is nyerő-mi is hoztunk már el így... :roll: :roll: és tök jó hogy már jól vagytok!!!!
Mamádnak/pótmamádnak is boldog névnapot!!!-remélem jól emléxem :roll: :D

VALENTINA-hogy vagy???Viktor is elkapta??-autópálya jól hangzik-a takarítás meg ráér :wink: :lol: :lol:

STEFF-nem hangzik valami jól amit írsz....Mirci már jobban???-Martinnak a mai napja..nem jobb???? :roll: :roll:
milyen bútort vettetek???
jól látom holnap egyéves a nagylányod?????? :lol: :lol: :D

KRISZTA-látom nálatok is zajlik az élet!!!! :lol: :lol: nem uncsizol....és milyen jóóóó már van hó nálatok??? :roll: :D :D képet kérek!!! :wink: :lol:

ANCSA-ha tudsz gyere!!!!!

BRIGI-de jó hogy jössz picit!!!-Petya -Beni harc van még??? :roll:tejed???

JUDY-na akkor Ancsa elemében volt.....ez kell a kiscsajodnak :wink: :lol: valami világutazó lesz az tuti!!!!! :wink: :lol: :lol:
te is gastroyal???? :roll: :D
és ez most hogyan is működik???csak ebéd???-és mást nem is esztek egész nap???? :roll: :roll: :roll:

TIMI-te merre?????? :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Fúúú, a mai volt az a nap, amikor fel sem lett volna szabad kelni.
És még nincs vége. :roll:
Először is elaludtunk, aztán majdnem nekimentem egy másik autónak, aztán kiborítottam egy csomó lisztet, Petya majdnem leesett a konyhapultról, beleesett a tojássárgája a fehérjébe... És ehhez még egész nap ölik egymást, bár most éppen szent a béka. Gyanúúúús.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Sziasztok!

Tenci: NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED
Ja és megjött amit küldtél, nagyon aranyos vagy és köszönöm.
Ma tetőzik igazán a náthám, Vikó még nem kapta el. De ma nagyon hosztis kis ördög volt, nem akart aludni, de 5-kor beájult :oops: :oops: :oops: éjfélig biztos nem alszunk el :twisted:

Remélem hamar meggyógyulunk, mert Viktorral így még nehezebb.

Most csak ennyire futotta csajok, bocsi.
V

valentina
 
 


Brigi,
Kicsit megkésve, de nagyon, nagyon boldog névnapot!!!

Kép


Jól tetéttek, hogy élveztétek a jó időt! Már úgysem lehet!
Sok, sok gyógypuszi!


Valentina

Nagyon jók a képek!
Nagyon kis ügyes kisfiad van, hogy így segít az időseknek, büszke lehetsz rá!
Kert is tök jó nagy, bár gondolom mikor rendben kell tartani, akkor annyira nem jó. Mekkora?
De édes, ahogy tévézik! Larának is piros a tévénézőfotlje!

Nekünk is van ilyen wader pályánk, sőt még egy tüzöltós játszónk is, nagyon tuti!

Veronikusz,
És a kolbász lakmározás meglátszott?De megérte az tuti
Én is írok majd, ok?
Nincs elfelejtve.

És most hogy vannak a csajok?
Hát ez a vásárlás nem lehetett egyszerű! De hát ezt eddig is tudtuk, hogy egy hősnő vagy!!

szegény bocika! :cry:

Orsi,
Kolosnak sem gondolkoztál még ajándékon?
Nekem már van listám, és most már elkezdtem nézegetni, hogy mi hol mennyi?
Igen, tényleg jó, hogy nem fél az állatoktól! Sőt, imádja őket, inkább őt kell félteni!
De édes neveket adott Kolos a nagyszülőknek! Olyan drágák, Lara Anyukámat úgy hívja, hgoy Mamiku!

Kriszta,

jaj szegénykém. És mi nem ismerjük egymást az iwiw-en?
Nem félt a zsiráftól, igaz először nézte, de aztán már mindenhez ment volna!
Gratula Petyának a fogacskákhoz, és örülök hogy már jól van!
Nagy, nagy gratula az egyedül vezetéshoez, és mit vettél?

Már csak pár óra és vége a napnak!!! sokat veszekednek? Panka mennyire adja oda a játékait?

Judy
Megvetted már a bodyt? Jó a szövege, kár hogy a mi méretünkben már nincs body!
Lesz még jó idő, és akkor hajrá állatkert!

Tényleg? Anna sem aludt jól? Sajnálom, remélem ma már jobb lesz az éjszaka!
Jó mozgalmas napotok volt, tuti jól alszotok!

Tencikém,

Örülök a businesseknek, majd megkeresem Lara alkotásait!
Kandaló? Juj, de jó, mi is úgy vettük meg ezt a házat, hogy lesz benne, mert nekem is nagy vágyam volt, de aztán mikor már aláírtuk a szerződést, kiderült, hogy nem lehet. Akkor nagyon csalódott voltam!


Tigrincs,

Gratula Jáznak!!!
Örülök, hogy jól telt a hétvége, gondoltam rád!
Ja, Nándikát meglátogatta a polgármester, de valószinű, hogy a nyári szünet után már későn érkztek, így volt ami már nem volt rá jó, de nagyon örültek így is.
Látom TE sem jössz gyakran, de akkor ide tapadsz!

Sissy,
majd írok privit!

Steffi,És mit mond Martin hogy mi nem tetszik az oviban?
Kishölgy hogy van?

ancsaboszi
 
 


Rólunk!

Nagyon aranyosak vagytok!!! MIndenkinek köszike mindent!!!

Megjöttünk a Sándor dokitól!
Hát sajnos Ő is azt mondta, hogy akkor az I. számú klinika a befutó.
Ott Ő nem ismeri a dokikat, így nem tud ajánlani senkit, de aki most lett a konzorcium vezetője(akik privatizálták a korházat) , Ő előtte az I. vezetője volt. Majd vele beszél, és megkérdezi kit ajánl! És akkor Ő majd felveszi vele a kapcsolatot! és a 36. héttől már hozzá kell menni, de addig maradunk itt a Sándornál és a Farkasnál (Ő a hematologus). Jövő héten megyünk uh-ra! ha minden igaz szerdán!
Baba szívhangját meghallgattuk, jól van, már be van fordulva!
Pedig neki nem is kéne! :lol:
Szóval ezek vannak!

Kedden voltam vizsgázni végre eüből, és sikerült, most már csak a papírokat kell elintézni, és meg van a jogsim!

Azt hiszem mindent leírtam!
Sok puszi

Mindenkinek!

ancsaboszi
 
 


és akkor itt egy pocakos kép!
nem a legjobb, de most ezzel tudok szolgálni!

ez két hete készült hétvégén! Mamiku csinálta nagygéppel!

Kép

ancsaboszi
 
 


És itt van még egy állatkertes, ez a tapizooban készült!

Kép

ancsaboszi
 
 


Tenci,
Akkor a kedvedért.
A jövő fotosától egy kép!
és ki lehetne más rajta mint Charlie vau!

Kép

ancsaboszi
 
 


Na most már megyek, mert úgy látom most meg kicsit túltengek!
Bocsánat!
:oops:
Mindenkinek szép estét!

ancsaboszi
 
 


VALENTINA-még nincs éjfél :wink: :lol: a csomi meg csak úgy kettő volt belőle :wink: 8)
meddig aludt Viktor???? :roll: :D és te jobban???-kúrálod magad??? :wink: 8)

KRISZTA-lassan vége a mai napnak-túlélted??? :roll: :lol: :lol:

ANCSA-szóval még a 36ig Sándoros vagy-aztán meg.....remélem az egyik sőt a legjobb dokit fogod megtalálni!!!! :roll:
a vizsgádhoz meg innen is gratula!!!! :D :D :D
Larafotó tökéletes-hiszen a lényeg teljes egészében rajta van!!!!-kell ennél jobb???? :lol: :lol: :lol: -és végre láthatjuk Charlie vaut is!!! :wink:
és mamikád is ügyes-olyan nagyon összhangban Lara és kistesó---- hangulatos kép!!!!!pocid meg nagyon csinkó :D :D :D de ezt én eddig is tudtam!!! :wink: :lol: :lol:

ORSI-nagyon kis off-os jelenésed volt ma!!!-minden rendben???? :roll: :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Orsi-akarom mondani -UFF!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Látom már mindenki alszik, vagy összebujt a hidegben Párjával!
Nagyon helyes!
Remélem mindenkinél van fütés!

ancsaboszi
 
 


Tencikém!

Hát ha minden jól megy akkor igen, és remélem jó dokit talál nekem.
Nagyon nem örülök neki, de hát a baba a fontos!
Addig meg vigyáznak rám, és remélem ott is!
Ha nem akkor úgyis hívom a Farkast, és Ő biztos intézkedik.
Remélem azért nem úgy lesz mint Laránál, hogy kiírják az időpontot, és előtte elfolyik a viz, mert mire innen oda bejutunk, addig bármi lehet!

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem jött be bnet! :evil:
Visszaolvasok, aztán vagy írok még ma vagy csak holnap!

De...................

Tencikém!

SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!! :wink: :lol:

Na menek visszaolvasok! :wink:

Addig is pussz Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tigris,

Hát ez attól függ, mennyire olvasol/írsz gyorsan!
Hisz az idő ketyeg!

ancsaboszi
 
 


TIMI-mingyááááá holnap!!!!!-szóval akkor még ma????? :wink: :lol: :lol:

ANCSA-Laránál elfolyt a vized????-és már most van időpontod??? :roll: :roll: -és ki tudja ha folyik a víz-apától átveszed a kormányt és taposod a gázt-előbb beértek mintha a Kútba mennétek!!! :lol: végül is jogsid már van-neeeem???? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


ANCSA-látom egyre gondolunk-Timi ügyben :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci!

Igen, Laránál úgy volt, hogy 24-re írta ki a Sándor a császárt, és még meg is kérdezett, hogy jó e nekem. Számisztikailag? vagy nem?
Mondtam hogy nekem jó, persze, és hát 23 mentünk volna reggel a korházba.
Csak hát már előre azon izgultam, hogy milyen lesz egy éjsazkát ott aludni!
Hát megsporolta ezt a Lara, mert így nem aludtam ott potyán
23 hajnalban elfolyt a viz.
Én meg kipatantam az ágyból, Apa meg majdnem rosszul lett, hogy én mit ugrálok nagy hassal.
De hát a csoda bio matracunk ágyunk még csak pár honapos. és hát mondták, hogy a matrac huzatja tisztitható, de sokba kerül.
És hát gondoltam vigyázok rá. Hú ,de hát ez a folyó nem is tudom hova ment!

de fájások nem nagyon voltak, szóval ha meg is indul, remélem így, és nem napközben!

ancsaboszi
 
 


Névnapos,

és Hogy telt a napod?
Mit kaptál?
Közös esti progi? hogy hogy itt?

ancsaboszi
 
 


hogy hogy itt????-annyit ittam hogy már aludni sem bírok!!! :lol: :lol: :lol:
ajcsik-mindig a gyerkőcök kapják....most épp az emeleteságy :lol:-meg elektromos autók :lol: persze azért virág mindig dukál :wink: :wink: és Miki még dolgozik-csak hálóban-de megvár :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Nagyon helyes!
:wink:
Akkor szép éjszakát!

ancsaboszi
 
 


Tigris!

Hahó!!! Hajrá, hajrá! Már nincs sok időd, ha még ma akarsz írni! :wink:

ancsaboszi
 
 


Baglyok!

Csak azért sem írok ma már Nektek!!!!! Beeeeeeeeeeee!!! 8) :lol: :wink:
Többieket szeretem!!! 8) :lol: :wink: De már hulla vok. Majd holnap mesélek!

Szép álmokat Mindenknek! Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


:cry:
Ezt megjegyeztük!
piroskönyvbe vesétük!
és így állunk ezek után Magácskához!
Szóval így tessék nyugodtan aludni!!! :wink:
Pusszantás

ancsaboszi
 
 


Gondoltam még egy képet felteszek, ahol Lara vauja és Barátnője vauja is jelen vannak!

Kép

ancsaboszi
 
 


Jó reggelt!
Hát, nem lett vége a tegnapi szerencsétlenségsorozatnak. Estére Peti belázasodott, és ma reggel is 39 fok volt, már amíg hagyta mérni.

Ja, és este már lefeküdtünk aludni, amikor eszembe jutott, hogy nem hoztam be a kukát az utcáról. Erre férj felkel, kiriaszt, kimegy pizsiben a zimába, és behozza.

A tegnapi nap monnyon le!

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Kriszta,
remélem a mai nap már jobb lesz :?

Tenci,
amit én rendeltem az reggeli-ebéd-vacsora. És mást nem is eszem. Bár a tegnapi vacsora nem ízlett, de ha éhes az ember... :roll: De a mai reggeli az kimondottan fincsi volt :D
Remélem jól telt az este :wink:

Ancsa,
biztos vagyok benne, hogy jó kezekben leszel az I-esen is - jó érzés, hogy Sándor doki nem bízza a véletlenre, hanem ő keres neked dokit. Nekem nagyon jólesett, mikor kiderült, hogy át kell mennem a kettesre, Mészáros rögtön elkezdett telefonálgatni, és úgy küldött át, hogy rögtön mondta kit kell keresnem. És nagyon jó orvoshoz küldött, annyira megnyugtató volt ez az egész így :)
Lara már most nagyon ügyi fotós :D Pocikép is nagyon jó, olyan bensőséges.
Tapizoo?? Már ilyen is van? De rég jártam az állatkertben... :oops:
Nem, még nem vettem meg a bodyt. De szerintem van ez a minta pulcsiban is, legalábbis szerintem Mikey a fotón pulcsiban van, nem bodyban... :)

Ancsa felfedezte a papucsát, most egyfolytában abban rohangál... iszonyatosan élvezi :)

Vero,
mi még a tictacnál nem tartunk, de pl az ikeából nem tudunk kijönni úgy, hogy valamit ne kapjon... :roll: Tegnap egy plüss teve jött velünk :roll: De a pogácsa, vagy croissant vagy kifli Ancsának is jár vásárláskor :D

Timi,

most már holnap van, tessék jönni!! :wink: :D

Andi írt tegnap sms-t, Bali kruppos, kórházban is voltak 2 napot :( Biztos jön majd ha tud... Addig is Balinak jobbulást!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy!
Csak nem Te is szénhidrátmentes? Én azért bűnözök mellette.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Kriszta,
nem én ezt a turbó diétát kezdtem most, mivel nekem elég sokat kell, gondoltam adjon egy kis lendületet. de tegnap este ez az algás póréhagymaleves, hááát... kicsit kiverte a biztosítékot. Lehet hogy váltok a szénhidrátmentesre. Amúgy 1 bűnöm nekem is van - emellett az algás cucc mellett nem illene kávézni, de én kávé nélkül nem bírok kimászni az ágyból :?

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Na, a kávé a másik. Meg pl. tegnap piskótát sütöttem. Szerinted? De a kenyérről tök jól le bírtam mondani. Szénhidrátmentesben csak az a rossz, hogy mindennap (majdnem) délben-este hús zöldséggel. Én igazán nagyon húsos vagyok, na de ez már nekem is sok. Tegnap pl. este nem ettem már, mert délben pulykahús volt mustármártásban salátával. este meg pulykahús gyrososan salátával. viszont reggel virsli zöldséggel (uborka volt csak), az jól esett. Meg kedden a sóskát kiöntöttem. Alapból is utálom, na de ez olyan volt, mint valami puding.

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Lányok!
Lehet, hog yPetyának háromnapos láza van? Alig tudom lenyomni, Nurofennel sikerül, de kb. egy órára, úgyhogy a 6 óra nagyon necces, szerintem most 3 óra múlva be fog ugrani neki egy kúp, bár sajnálom szegényt. De nagyon nyűgös. nagyon férfiasan beteg!

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Kriszta,
múltkor Annának is azt mondta a doktornő - bár nála csak 2napig tartott és nem voltak utána pöttyök, de én se nagyon tudtam lenyomni, gyakorlatilag folyamatosan ment a Panadol-Nurofen-kúp kombináció :? De nekem azt mondta a doktornő, hogy ha 38alatt van és viszonylag jól viseli, akkor ne csillapítsam, mert az immunrendszer jobban dolgozik melegben :?

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Hát, sajna ez 38 fölött van folyamatosan. Bár most épp egymást gyötrik.

Kép
Kép
kriszta36
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?