Új privát üzeneted érkezett!

Till - óriási gratula Lencsibaba érkezéséhez, nagyon sok boldogságot kívánok nektek együtt!!!!
leo50
 
 


Angel!
Vannak ilyen időszakok. Nekem akkor bukdostak sokat, amikor elkezdtek kúszni. Aztán abbamaradt.
vovanda
 
 


Angel! Csatlakozom Vandushoz, ő tudja, mennyit paráztam ezen a bukás dolgon, (meg máson is).

Vanda! Valamilyen oltást említett a dokinő, amit nekem kell megvenni, darabja 2000.-. Állítólag 1 évesen kell kapniuk, szerinted az micsoda és mire jó? Cipőt mikor vesztek először és milyet? Azért írok ide, mert szerintem a 2008-as topic lassan kihal, a babásban sokakat ismerek névről, de most megint költözzek????Köszi a választ.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 

 
 

Till gratulálok Lencsihez! Boldog, hosszú, egészséges életet kívánok neki!

Kép
lona1
 
 


Szöcsi!
Ha jól sejtem, az agyhártyagyulladás elleni szuriról lehet szó. Ha 1 éves kor alatt felírják és kiváltod, olcsóbb, de beadatni csak 1 éves kor után kell. Rendes gyerekorvos ilyenre is figyel.

Cipő: enyémeknek már jó ideje van. Járni még nem járnak, így csak melegítő funkciója van, na meg szerintem hülyén néz ki, hogy ráhúzok egy csini nadrágot a gyerekre és zokniban van. :D

Bevallom becsülettel: Balunak szinte mióta járni tud, Wink cipői vannak. Nem drága és nekünk a kismotorozást is bírták. Siesta meg ilyesmi nekem túl drága, meg nekem azt mondta ortopéd doki, hogy inkább ne. De erről mindenki mást mond.
vovanda
 
 


till :)

GRATULÁLOK!!!

Kép

Nagyon, nagyon sok boldogságot, jó egészséget, sok-sok tejcit kívánok Nektek!! :)

kiscsillag

Kép
Kép
anya1118
 
 


Halihó!
Na ma csak most értem ide :roll:
De látom nem volt nagy pörgés. Én is csak röviden, azt is önző módon csak magunkról. Mostanában pár alkalommal Zének jött némi vér a kakival. Csak nagyon pici, és a köv. pelusban már megint semmi, de azért kiakaszt :? Támadónéni szerint csak valami kis hajszálér pattanhatott meg a popsijánál a nyákos kaki miatt (mert mostanában szokott olyan is lenni), mondta hogy mire figyeljek, de semmi egyéb tünet, a Kölök eszik, rotyogtat ezerrel, semmi apátia, vagy hasonló. Tapasztalt bárki hasonlót?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ranáéknak természetesen hatalmas gratula!!! :D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Én vagy ok az utolsó és az első is???????? :D Mennyi sok álomszuszék :lol:
Csípőszűrésre megyünk, azért nálam is a korai kelés, csak még előtte Dedem táplálkozik :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!

Lois: csípőszűréshez drukk! Én vagyok egy ideje, csak olvasgattam, sajna koránkelő vagyok, viszont a tyúkokkal fekszem, ahogy párom fogalmaz! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Bocsi,rég voltam,és vissza sem olvastam :oops: Most volt egy kis drukkolni valóm a másik topicban,őket olvastam,meg az ikrest,de sajna időm meg kevés...közben mi küzdünk,este kevesebb a tejcsi,de már délután is,gondoltam mérek,és rápótolok,de cici után nem fogadják el a cumisüveget :shock: viszont sírnak,hogy még ennének,meg a mérleg is azt mutatja,talán a felét ették épp az adagjuknak...

Till,Rana itt is szívből gratulálok a lányok érkezéséhez!Sok boldigságot és tejcsit! :D

Remélem mindenki jól van :wink:
Vendég
 


Na ezt az oldalt végigfutottam

Lois,drukk a csípőszűréshez!Kakiban pici vér remélem semmi gond!

Angel,biztos sokat mocorog kaja után Dióbaba. :D

Timi,gratu a 30.héthez :wink:
Vendég
 


Rana, neked is gratulálok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Rana hatalmas gratula nektek is!
Jó egészséget kívánok mamának és babának!!!

Olyan jó ilyen jó hírekre jönni!!! :lol:

Timi drága ahogy gondolom egyre inkább kerülsz a finisbe!!!!
(persze lányok azért még várjatok!!!)

Lányok egy kérdésem lenne.
Tudom, hogy napi kb két kávét lehet inni nem is nagyon szoktam max ha fáj a fejem de azt is csak tejeskávénak.
Ami a kérdésem lenne viszont a feketeteát szeretem sajna nem pedig a gyümölcsöket. :roll:
Szerintetek egy nap mennyit lehet inni belölle?

Kép

Kép
raniko
 
 


Nyulasz,
már volt eszemben, hogy reklamállak! :lol:
ááá, tej-dolog, ne is mondd :roll: remélem megoldódik!
cumi milyen? lehet, hogy az se mindegy :?

ó, simán fekve ülve nyugton bárhogy egyszercsak bluggy :roll: utána meg vigyorog.
csomószor a nyakába folyik, hátul össze tud ragadni a cucctól a haja :shock:

Lois,
kis vér a kakiban :? ha hozzáértő azt mondja, akkor biztos semmi gond, ha vmi komolyabbra gyanús lenne, biztos nem hagynák annyiban!
csípőhöz drukk!

Timi,
pacsirta típus? :wink:
hú, tényleg megvan a kerek 30! az jóó!

Rana,
én is gratulálok! :)


most éjjel megint etetni kellett 4 körül, nem értem, miért romlott el a jó kis rendszer :? viszont azóta most kezd mocorogni!
ma 65 perc Dévény, utána oltás! jó napja lesz :roll: :lol:
azt meg csak remélem, hogy nem leszek letolva a hozzátáp miatt :roll:

angel37
 
 


Angel, Diókának mára ++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani: engem mindenről leállítottak, ami koffeines-teines, mert a baba is kap a doppingból és a védőnő szerint születés után sok baba azért sír 2 hétig folyamatosan, mert megvonás van. Tehát koffeinmentes kávé és tiszta gyümitea. Egy idő után már a fejem sem fájt, mert én is arra ittam, na meg, hogy reggelente magamhoz tudjak térni. Amióta nem iszok ilyeneket vidáman és fitten ébredek reggelente. :shock: Sosem hittem volna magamról ilyeneket. :lol:

Angel: Dióbabának kitartást a mai naphoz, na meg neked is!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,de ha szopi alatt is kávézol,akkor nem lesznek elvonási tünetei :lol: mondjuk szerintem sosem tudjuk meg miért sírnak,de a cici mindenre gyógyír :wink: ...ja,enyémek az első hónapban szinte nem is sírtak,csak ettek aludtak...nem hatott koffein :lol:

Angel,szilikonos...asszem veszek latexest is,
jó napotok lesz :shock: mi holnap oltódunk.
Vendég
 


Lois!
Keresztfiamnál volt ilyen, egy idő után megszűnt.
vovanda
 
 


Nyulasz, hát igen, ha szopi alatt is van kávé, akkor nincs megvonva! :D Engem még a természetgyógyász tiltott le ilyenekről a lombikkezdés előtt, aztán így maradtam, viszont anyukám nagyon gyenge kávét főz és annyira finom, hogy abból azért megiszok egyet-egyet, igaz jó, ha 2 hetente találkozunk.

Tegnap telefonon beszéltem a leendő gyerekorvosunkkal és már így nagyon szimpatikus és aranyos volt. Olyan igazi jóságos doktorbácsi, akinek a hangja is "mosolyog". :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,mosolygós hangú dr-bácsi,az jó :D
Vendég
 


Hát igen nekem is nagy dilemát okoz a kávé és így a fekete tea is.
Én kávét nagyon ritkán iszom tényleg csak ha kezd fájni a fejem és akkor is egy nagyon gyengét mi itthon van Senzeo kávéfőző nem főz erősset.
A tea viszont reggelente nagyon jól esik és régen ugyan a gyümiket szerettem ez sajna kb 2 éve megváltozott. :roll:
Igaz max egy bögre naponta.
Ha Milán olyan mint én akkor tuti alvós lesz tőle és lehet hogy most is bealudt mivel rám szinte forditva hat a koffein! :oops: (tuti az alvás :lol: )


Timi azta még nem is gratuláltam, hogy itt a bűvös 30. hét!!!!
Ez szuper!
Bevallom két bababejelentés él nagyon bennem mikor Tilli bejelentette Lencsit és amikor te a lányokat!!! :D
Hihetetlen szinte de Tilli már babázik!!! :lol:
Jipííííííííííííííííííííííííííí!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: Till bejelentésénél még nem voltam itt, de a sajátom, mintha tegnap lett volna! Meglátod, te is hamar itt fogsz tartani!

Azt hiszem most sürgősen vízszintbe teszem magam fél órára, mert palacsintát sütöttem és a tűzhely mellett ácsorgás már nem igazán megy nekem ennyi ideig.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Vandus! Köszi az infót! Wink cipőt, mifelénk még nem láttam, de volt egy csajszinak használt a teszen és nagyon tetszett, de cipőt csak újat szeretnék venni. Még a Salus cipőket mondták, a Siestát mi sem tudjuk megfizetni 2 gyereknél, és állítólag kinövik 2 hét alatt. Még egy kérdés: napi 5x eszünk, ebből ugye reggeli és vacsi tápi, mikor kell adni a tápi mellé rendes reggelit és vacsit?

Rani: nem lenne jobb mégis a gyümitea?

Timi: ügyik vagytok, már a 30. hét, ha a lányok nem írják, átsiklok felette.

Rólunk: mikulás-rucikat beszereztük, lassan várjuk az 1. szülinapot. Szerintem a torta is mikulás-bácsi lesz.

Vettem egy csajszitól Sudocremet, 250 gr-os, még van neki 2 db, akinek kell, megadom az elérhetőségét. Angliából hozta, origi, 2000.-ért adja+posta nemtudommennyi.

http://www.tesz-vesz.hu/item774943516_sudocrem.html

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Hahó, én is jelentkezem!

Nyulasz, rossz lehet ez a tejcsi/tápi aggódás... :? nem könnyű két gyerekkel.

Lois, majd gyere az eredménnyel!

Angel, szegény Dióka, tényleg jó napja lesz... :(

Mi tegnap voltunk oltáson, mindkét combját megszúrták Eszternek. Nem volt vészes. Este adtam neki egy fél kúpot megelőzésként. Reggelig aludt. Ma viszont űber hisztis. Csak az ölemben van el. Óránként cicizik, húsz perceket alszik. Nyafimanó ma.

skrisz72
 
 


Halihó!

Újra itthon:) Tegnap megszületett a legkisebb rokonom, 4170 g, 53 cm, agyonizgultam magam, már múlt hét óta kórházban voltak, mire tegnap végre megnógatták a Picilányt, -aki viszont sip-sup megszületett:)

Rani, bátran ihatsz kávét, fekete teát, nem lesz semmi gond, de ha csak alkalomszerűen szoktál, akkor inkább gyümölcsteát, és nincs ok a parára. (-nekem muszáj volt a napi 1 tejeskávé, 90/50 vérnyomással lézengtem így is, én szopi alatt is iszom, nincs gáz:)

Lois! :( Még nem hallottam ilyet, remélem minden ok!

Angel!Tényleg klafa napja lesz ma Diókának... szupi rendszerünk nekünk is megdőlt...-mármint az éjszakai ...

Krisz!Marci is nagyon nyűgös ma..egész nap rajtam lóg, mint egy kismajom...
Timi!Gratu a 30. héthez:)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Köszönöm a 30. heti gratukat! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Szöcske!
Szerintem még ráérsz. Ha jóllaknak, akkor még felesleges.
Amúgy nálunk először Balunál is meg most is a vacsi lépett a képbe. Viszont így Réka este már kevesebb tápot kér. Én azért kezdtem el pluszba vacsiztatni őket, mert elkezdtek éjjel enni.
vovanda
 
 


Hát én igazából főleg így a rossz és téli időbe iszom teát.
És szerintetek a gyümiteán kívül esetleg a zöld vagy a fehér tea? :roll: :oops:


Viktu gartulálok az új családtaghoz!!!!!! :wink:
Milyen kis picike 53cm-el de nem semmi a több mint 4kg. :roll: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Zöld tea kifejezetten nem. Ezt még én is betartottam.
Kávé: köszönik szépen, mind jól vannak. És én végig kávéztam. Tehesen is, szoptatás alatt is. Dokim azt mondta, még mindig jobb, mintha összeesek az alacsony vérnyomásommal. 8)
vovanda
 
 


Sziasztok! Jöttem meglesni, hogy Till babájáról van-e fotó. Úgy várom már:)
Vendég
 


Viktu! Gratulálunk a legkisebb rokonnak. Szép nagy baba!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Kedves Till család!!!!

Gratulálok ,nagyon sok boldogságot kívánok Lencsi Babához.

Puszi Nektek .Dalmi
dalmácia
 
 


Sziasztok!

Till!

Gratulálok, nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!

Mindenkinek köszi a dícséreteket Gréti nevében is.
Kicsilányom úgy döntött naponta 5-6 alkalommal alszi 10 perceket még jó, hogy csak nappal éjjel meg alszik. Így már annyi időm sincs mint eddig, mert ha fent van akkor meg gügyög, mosolyog rám és úgy eltud varázsolni, hogy nem bírom otthagyni.

Babavárók, hogy bírjátok ezt a szeles időt???

Skrisz, Viktu:

Mi is nyüglődünk, főleg este volt gáz. Most eteti apa tápszival és utána remélem alvás lesz.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Ranáéknak
hatalmas gratula a babócákhoz!!! Egészséget, boldogságot kívánok nekik!!! :D

Timi,
de jó, 30. hét :P gratula hozzá. már én is szeretnék itt tartani...
és vigyázz magatokra!!!!

Viktu,
gratula az újdonsült kisrokonhoz!!!! :)

Lányok ez az időjárás nem semmi :?

KépKép
tobi
 
 


Lányok!


Lencsikéről fotót Gmailre tettem, Till kérésére nem ide. Az ő albumába töltöttem fel, csodaszép a csaj! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Lányok, akit érdekel:

Szombaton a bababörzén ott lesz a tesóm anyuval, a gyerekek kinőtt ruháit viszik ki. A 275-ös asztal lesz a miénk! Van egy csomó nagyon jó állapotú ruha, olyan is, amit egyszer sikerült fölvenni! Nagy része Angliából rendelt Next.


Tillnek nagy gratula Lencsilányhoz!
20140901102739
 
 


Lencsilány nagyon szépséges! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Én is megnéztem Lencsit és tényleg nagyon szép baba gratulálok Tilli a kislányhoz!!!!

Vanda köszi igazából a zöldteát és a fehérteát csak azért írtam hátha jobb mint a fekete amit szeretek, de ahogy írtad még rosszabb is így kihagyom őket!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Rendetlen kölkeim:

Nagytesó ölében:

[törölt kép]

Ilyet én is tudok:

[törölt kép]

Nem viccel a gyerek (mindet bezabálta :shock: ):

[törölt kép]


Kuksik:

[törölt kép]

Jó, de hogy fogok innen lejönni?:

[törölt kép]

Sztárfotó:

[törölt kép]
vovanda
 
 


Vanda, nagyon szépek a gyerekeid!

Tilli, bájos kislányod van!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára skrisz72 2009.10.15 14:35-kor.

skrisz72
 
 


Till,
meglestem Lencsit. Csodaszép!

Vanda,
frenetikusak a képek! Az almás a kedvencem :D

Kép
lona1
 
 


Rani,
esetleg jó lehet a rooibos tea? Koffeinmentes, ásványi anyagokban (kalcium, mangán, fluor, cink, magnézium, réz) gazdag, cserzőanyag-tartalma alacsony, és rendkívül gazdag szabadgyököket megkötő antioxidáns anyagokban. Görcsoldó, gyulladásgátló és anti-allergén. Enyhíti a fejfájást, az asztma, a szénanátha tüneteit, jótékony hatással van az álmatlanságra, hasnyálmirigy bántalmakra, és elősegíti az emésztést. Szerintem gyenge fekete teát is ihatsz nyugodtan. Én is imádom, de nekem most nagyon sok savam lett a teáktól.
Hozzáteszem én megiszom a napi egy-kettô Mild kávémat, mert így is nagyon alacsony a vérnyomásom.

Kép
lona1
 
 


Vandus! Nagyon szépek vagytok! És milyen szép rend van nálatok!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Vanda: szépek a gyerekek!

Ma voltunk 30. heti uh-n, ezek az adataink:

A B
BPD 81 77
AC 261 255
FL 57 57
Súly 1750 gr 1520 gr

Amit uh közben műveltek, az a dokit is kiakasztotta. :D A baba farosból félúton harántba fordult, B baba harántból farosba. Persze mindegyik mérés közben forgolódott. Mire a doki befogta őket, már máshogy voltak. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Lona köszi akkor lehet, hogy kipróbálom!!! :wink:

Timi mi is ma voltunk UH-n és Milán is össze vissza ficergett és őt se nagyon tudták lemérni!! :lol:
Tettem fel képeket gmailre!

Kép

Kép
raniko
 
 


Viktu,
uncsitesónak üdv a világban! :D

Vanda,
ezek a kék szemek! :wink:

Tilli,
megnéztem, nagyon cukika, kis manócska! :lol:
gratu még egyszer!

Rani,
túrómilángombóc is szépen alakul! :lol:
miyen jól kivehető!

Timi,
szép kis méretek! :)


tegnapi mérleg:
65 perc ordítás a kezelés alatt (meg előtt, utána némi), oltás is megvolt (most egy évesig semmi, csak ha a felj.neuron. azt monják, akkor a pneumoc.)
úgy kiütötte a tegnapi nap, hogy este 7-től, ma fél7-ig húzta, majd 10-ig :lol:
és egy akkora kaka, hogy csak lestünk :shock: ruhamosás stb.

ja, dévényen az ínyén találtak vmi hártyaletapadást :roll: erre is gyúrni kell, hogy ne legyen később beszédhibás :?

angel37
 
 


Rani: milyen szép cakkos szája van Milánnak! De jó, hogy ilyen jó képek sikerültek a pofijáról!

Angel: szegény Dióka! Elhiszem, hogy kidőlt ennyi mindentől! Milyen hártyaletapadás lehet az ínyén? Vagy mi ez? A hozzátápihoz mit szólt a doki?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Köszi lányok!

Apa rögtön azt mondta hogy a szálya az övé!!!!! :lol:
Az UH elején nem akarta mutogatni magát aztán szinte "kamera (UH) érzékeny" lett!!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Angel! A hártyaletapadást hogy diagnosztizálták? Nem hallottam még ilyet. A múltkor apa vitte egyedül Dévényre Kisnorbit, aki végigordította a tornát. Ma kollegiálisan megint elkísérte a család, így csak az első 5 percben sírt, utána Kircsivel szétszedték a tornásznéni lakását.
Mi is voltunk a PIC-en, azt hittem, nem kell menni többet, de kell. Amikor biztonsággal tudnak járni, még egyszer rájuk néznek.

Vandus, jobban megnézve a képeket, kicsi fiad tiszta te vagy.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: