Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

Ez a mai tesztem. Szépen erősödik. :lol: :lol: :lol:

Kép

Viszont a röhej az hogy a 10-es teszt halványabban mutatja mint a 25-ös. :lol: :lol: :lol:

Heni,
Te vagy következő. :wink: :wink: :wink: :wink:
Sirkici,
Szerintem nálad sem kell sok, hogy beállj a sorba. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


MIRCI híradó:

[quote][ írta:size=200]Örömmel értesítünk, hogy 12:00-kor 3970 grammal 57 cm-rel Gergő baba megszületett. Baba és mama jól van[/size]
Vendég
 


Gratulálok Mirci, nagyon jó egészséget és sok örömet kívánok!

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 

 
 

Mirci,

GRATULÁLOK GERGŐ BABA SZÜLETÉSÉHEZ. SOK-SOK TEJCIT ÉS GYORS FELÉPÜLÉST KÍVÁNOK!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hahó!

Mirci: Isten éltesse Gergő babát itt közöttünk!! Sok-sok tejecskét és mihamarabbi felépülést!

Judy: szép ez a teszt is!!

Puszi

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Mirci: Köszönöm az sms-t. Itt is sok sok boldogságot kívánok nektek! Várom a szüléstörténetet és fotókat!!

Heni: Holtartaszholtartasz????
Hát ja, mondjuk az én anyósommal ilyen nem történne, ő hiperhiper óvatos és elővigyázatos. Szerintem mármár betegesen.

Judy: SZólj, ha lehet gratulálni! :wink: Szép a teszt! 8) 8) 8)

Gyabi: Hogy vagytok? Mesélj valamit!!!

Sirki: Lesz ott tesó, ti még ollllyan fiatalok vagytok, hogy ihaj. :wink:

Bakker, kezdek parázni, még két hét az esküvőig.... :shock: :shock:

Hű, műsor van. Réka ki akar menni sétálni.
:shock: :shock: :shock: :shock:
jaimee1
 
 


Most csak gyorsan:

Judy,
nagyon szépen erősödik a teszt! Egyébként nekem is pont ez volt anno az érdekes, hogy a 25-ös teszten erősebb a csik!

Mirci,
HATALMAS GRATULA GERGŐ BABA MEGSZÜLETÉSÉHEZ! JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK TEJCIT!
sirkici
 
 


Mirci: Isten hozta legkisebb kicsifiadat a nagyvilágban! Sok örömöt kívánok Nektek egymásban!

Judy: de szééééép! :lol:
Vendég
 


SIRKICI: Szerintem mindenképp kell a tesó Nikinek! Ha nem most, hanem majd csak pár év múlva.. mondjuk mire oviba fog járni, így az idődet sem kell nagyon megosztanod!
JUDY: Nagyon szép teszt! Pedig még csak 4 hetes vagy! És hogy ilyen korán jelentkezett az émelygés.. gyanús.. :wink: UH-ra mikor mész? Ha nem takarják egymást, akkor már 5 hetesen lehet látni a két petezsákot ;) Szép a vonalzód!
JAIMEE: Köszi az SMS-t mégegyszer. Bár először nem tudtam, hogy Tőled jött, de sikerült kinyomozni :) Remélem, nem baj, hogy beírtam ide a nagy hírt a többieknek! Mi hiányzik még az esküvőhöz? Gyűrűket nem mutatod meg?
MIRCI: Én is gratulálok 2. kisfiatok érkezéséhez! Legyen nagyon eleven, és boldog kis emberke!
NIKI: Nagyon boldog 2. szülinapot kívánok Dominak!


Kép
Vendég
 


Mircikém,
itt is gratulálok Gergő babához!!!

Judy,
Neked is gratu a pozitív teszthez! :wink:

Jaimee,
bizony-bizony röpül az idő. Meghívó, fényképész, ruha? Minden meg van már?

Kép
arikon78
 
 


Betsy,
hát, majd meglátjuk... :wink: :lol:

Judy,
szép vonalzó! :lol: Mikor mész dokihoz?

Niki,
DOMCSINAK UTÓLAG IS NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!
Hogy telt a buli? Miket kapott? Képek?
sirkici
 
 


sziasztok,

Ma csináltam még egy uccsó tesztet. Azt hiszem ez életem utolsó HCG tesztje.Ez azért jelent valamit, pl öregszem :oops: :oops: :oops:
Szerintem már nincs kétség. :lol: :lol:
Kép

Niki,
DOMCSI BABÁNAK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!
Sirkici,
Ma hívom a dokit, aztán majd ő megmondja mikor kell mennem. Szerintem most még nagyon korán van. :lol: :lol:
Arikon,
Köszi szépen. Neked pedig megadrukkok holnapra. :lol: :lol:
Betsy,
Ne ijesztgess. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jaimee,
Réka negyed 10-kor akart sétálni menni?? :lol: :lol: :lol: Nem semmi kis csaj. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Dominak boldog születésnapot!!!

Judy: Ó, hát lőhetsz még el egy párat a szülésig. :wink: :lol: :lol:
Nagyon szép a vonalzód!

Betsy: Látod, látod, nekem benne vagy a telefonkönyvemben. :wink:
Egyébként rossz szokásom, hogy elfelejtem aláírni az sms-t... :roll: :roll: :roll:

Betsy/Arikon: Minden megvan, kivéve a torta. :wink:
jaimee1
 
 


Jaimee,
na, tudtam én, h. felpörögnek az események!!! :D A hajad milyen lesz; kontyban v. kiengedve? Izgalom van már?
Pocaklakó, hogyan viselkedik? :)


Bíbi,
most néztem vissza az elmúlt napok blog-terméseit, és ANNYIRA SZÉPEK VAGYTOK!!! Csini vagy nagyon, Bíbiről nem is beszélve!! :)

Betsy,
bocsi, h. csak most reagálok... :oops: Biztosító nem fizet, mert Férjecske volt a hibás+csak KÖBE-sek vagyunk. Szegényt ezért is viselte meg nagyon, mert annyira elővigyázatos szokott lenni...és most is az volt azonban a körülmények is ellen játszottak... Ismeretlen helyen járt, közben GPS bedöglött, kereste a címet, és megállt ugyan a kereszteződésben, de egy nagy bokor belógott és ezért nem látta, h. jön egy autó... Na ennyi! A rendőrség is mondta, h. nem is indít eljárást, mert véletlen baleset történt.
Már megnyugodtunk és hétvégre autónk is lesz, újra! :)

Kép
arikon78
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a szülinapi köszöntéseket.
Betsynek kölön köszönet a tábláét!

Mirci: SOK BOLDOGSÁGOT A KICSI BABÁHOZ !!!


Még a fényképezőn vannak a képek, de majd ha apa letölti rakok fel, de lehet, hogy megpróbálkozom vele én is.

Kép
Kép
sz.niki
 
 


JUDY: Nem volt szándékomban ijesztgetni.. De pl. a mai teszted is szuper erős, pedig csak a 15.dpo-n vagy. Magas a HCG szinted. De majd az UH-n minden kiderül. :wink: Barbinak alváshoz van még pelusa?
JAIMEE: Most már nekem is :) Réka ruhájáról, a meghívóról, gyűrűkről mutatsz képet? A hajad engem is érdekelne. Tortában tudok segíteni, ha megírod, milyenre gondoltál. Emeletes? Boldog 22.hófordulót Popinak!
NIKI: Várjuk a képeket!
ARIKON: Holnap hányra mész/mentek? Sajnálom, hogy az a fránya bokor rossz helyen volt, sokszor a legfigyelmesebb, legelővigyázatosabb emberekkel történik a baj, akik meg száguldoznak, szabályt sértenek, azok megússzák.
CHRISSYY: Boldog 2. szülinapot Martinnak!


Kép
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.02.08 14:16-kor.
jaimee1
 
 


Arikon: de nagyon kedves vagy!Köszi!

Jaimee: köszi és viszont! Nem baj, hogy Popi civilben lesz, amúgy sem illik túlöltözni a menyasszonyt :lol: :lol: Azért ezen a Z meg Zs-n erősen elgondolkodtam 8) Szép amúgy, nekem a masni is tetszik, idéntől legalábbis.

Teszterősség meg, nem is tudom, szerintem számít...ennyi dponál meg főleg!
Vendég
 


Bíbi: Jaaaa, :lol: :lol: :lol: az "E " és " T " lesz. Mondta is Tibi, hogy tök jó, ÍTI házasodik....

Arikon: Drukk holnapra! De biztosan minden oké nálad. :wink:

Betsy: Tortában hogyan tudsz segíteni? Én csokitortát terveztem, de azt többen nem szeretik a bandából, úgyhogy most a gesztenyetorta tűnik befutónak. Csokis lapok, tejszínes krém, marcipán bevonat...

Judy: Idösapa mit mondott, hogy jön négyeske-ötöske? Mekkora autótok van? Nagggyon várom az első uhudat.

Rendeltünk egy halom aprósütit, össze sem mertem adni, hány kilót....sztem marad belőle bőven, csajok, postázhatok valakinek majd? SZóljatok! :wink: :lol: :lol: :lol:
Mini rétes (túrós, almás, meggyes, meggyes-mákos), vegyes aprósüti (ez nem tom mi, gondolom, linzer, piskóta, ezaz), diós minitorta, vaníliás-csokis minitorta, zserbó, sajtos pogi és sajtos csavart...
jaimee1
 
 


Köszi Mindenkinek a drukkokat! Egészen addig nem is izgultam, amíg Férjecske nem szólt, h. sajnos - bárhogy is szeretne - nem tud eljönni velem. Felhívtam a Kaálit és azt mondták nem gond! A dokim fogja csinálni az uhut, megbeszéljük a "apa-vizsgálat" eredményeit, aztán nem tudom mi lesz még. Tele vagyok kérdésekkel, remélem most lesz bátorságom feltenni őket. Múltkor úgy ültem ott, mint egy kuka, de szerencsére azUram helyettem is beszélt, ami furi, tekintve azt, h. én vagyok a bőbeszédű kétszemélyes családunkban. :D
Betsy,
fél 12-re megyek, onnantól várom a drukkokat! :wink:

Jaimee,
szerintem is aranyos lesz az ünnepi rucijában, jaj, annyira kíváncsi vagyok, hogy fogja viselni a NAGY napotokat...
ui: bármilyen aprósütire vevő vagyok!!! :D

Judy,
nem semmi ti aztán tényleg nagycsaládosok vagytok (lesztek)!!!!

Kép
arikon78
 
 


Judy,
gyönyörű erős tesztecske! Mostmár lehet halkan gratulálni, hangosan persze majd csak az uh után?

Arikon,
DRUKK MÁRA!!!!!!!!!!!!!!!

Martinnak boldog szülinapot!

Jaimee,
nagyon csini lesz Réka! :D A meghivó is tetszik, meg jó ez az ET-s duma is! :lol:
sirkici
 
 


Arikon: Én össze szoktam írni a kérdéseimet a dokinak és puskázom. :wink:

[quote]a írta:nnyira kíváncsi vagyok, hogy fogja viselni a NAGY napotokat...


Na arra én is. Magamra meg pláne...
:oops: :oops:
jaimee1
 
 


ARIKON: Na mesélj, mi volt az UH-n? Apácska eredménye?
JAIMEE: Csini lesz Réka, nagyon. Honnan van a ruha? A meghívó egyszerű, de mégis elegáns. Milyen idézet lesz benne? A torta külsejében tudnék segíteni, ugyanis van egy remek oldal, ahol rengeteg torta kép van. Ezért kérdeztem, hogy emeleteset szeretnétek, vagy csak simát.. A leírt sütik közül az összeset szeretjük, de szerintem simán el fog fogyni. Mennyien lesztek végül? Hánykor kezdődik a polgári, a templomi?

Ha senki nem szeretné csinálni a táblát, és van rá igény, hogy legyen, akkor megcsinálhatom..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.16 09:41-kor.
Vendég
 


Betsy,
nagyon aranyosak a fiúk, és igazi nagylegények ám... Bence azzal a gyönyörű mosolyával, a vonásai is már nagyosak, és már mindjárt két éves lesz... Peti pedig csak nől, és ugyanolyan aranyos, ez az arcfestés meg nagyon jól áll neki, nekem nagyon tetszik! :lol: :lol: :lol:
Szerintem csinálhatod a táblit, de ezt én már irtam, ha a többiek is szeretnék (gondolom igen), akkor majd szólj, hogy elküldjem a régieket az adatok végett, habár te anélkül is tudsz mindent! :lol:
sirkici
 
 


Betsy, köszönjük szépen a megemlékezést, nagyon jó lett.

És a többieknek is köszönjük szépen!

Igyekszem majd képet hozni, de megkezdtük a bölcsit és kevés időm van, meg pihennem is kéne sokat, mert nyitva van a méhszájam és elég korai ez még. Holnap megyünk dokihoz, kiváncsi leszek mit mond. Majd ha beszokott a manó, kicsinyítek le képeket és hozom.

Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Betsy:
Bencének boldog 23. hófordulót! Aszta, hogy már itt tartotok!!!!

Persze, szupi lenne, ha folytatnád a táblát! Hajrá! A fiúk szépségesek, mint mindig. Ezt az arcfestést meg mintha Petinek találták volna ki. :lol:

"Szeretni semmi. Ha szeretnek, az már valami. Ha szeretsz és szeretnek, az a minden." (Tolis)

Ez az idézetünk. Egyszerű, de nagyszerű. A polgári fél3-kor kezdődik, utána lesz a templomi. 23-an leszünk kb.

Chrissyy: Drukk a méhszájadnak!!+++

Arikon: ??

Mirciék remélem, már otthon vannak. :)
jaimee1
 
 


Arikon??????

De helyesek a srácok Betsy, ez az arcfestés szuper, meg ez az őszi keret, nagyon szép! Boldog hófordulót!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!
Köszönöm a drukkokat!
Tegnap megvolt az uh. és konzi. Tiszta nyugat....a szó legjobb értelmében!!! :) Az ultrahang-szoba szép barackszínűre festett, aranyos macis párna a vizsgáló ágyon, levetkőzés után egy kis ruhácskát adnak amivel eltakarom magamat, a doki addig be sem jött amíg nem ültem fel az ágyra. Annyira jól éreztem magamat, mintha egy napágyban feküdnék csak a koktél hiányzott... :D
A lényegre térve főleg jó híreim vannak. Férjecske eredménye a mennyiséget leszámítva nagyon jók lettek.
Mennyiség: 6 millió
Morfológia: 50 %
Motilitás: 75 %
2. napi motilitás: 10 %
Ezek közül a morfológiával volt eddig probléma, mert 5% és 7%-os eredményeink voltak.
Doki szerint most az a teendő, h. menjünk el az általa ajánlott andrológushoz konzultálni, mert ezzel az eredménnyel akár inszem is lehetne. Ha viszont azt mondja az andrológus is, h. menjen a lombik, akkor hajrá!!! A 3. út meg az, ha hormont ír fel az andrológus, mert azzal javulna a mennyiség, viszont ez a lehetőség megnöveli a várakozási időnket 3 hónappal, mert addig kellene szedni a gyogyót. 26-ra kaptunk időpontot, és aznap kiderül minden; újabb mintaadás, majd konzi a dokival!
Nálam az uh-on minden oké volt, van egy nagy és sok kicsi tüszőm. :)

Betsy,
annyira édesek a fiúk!! Bencének lassan szülinap, gondolom vannak már ötleteid... :wink:

Jaimee,
nagyon frappáns, és IGAZ az idézet!! Pont ilyet képzeltem hozzád. :) Izgalommal hogy állsz???
Mikor teszel babás görbét?

Kép
arikon78
 
 


Bíbi: Magatokról valami ....esetleg? :) :wink:

Arikon:

Ez jóóóó hír. Hűűűűűűűű, tuti, hogy 2010-es babád lesz!!!!! És a te tüszőcskéd mekkora volt?
A morfológia az mi is? AZ alakjuk? Én lombikra szavaznék, mert marha türelmetlen vagyok, de az inszem is nagyon jól hangzik ,abból meg lehet 1 minden hónapban ugyi....

Nem izgulok, elvagyok a rókákkal, azok igazán lefoglalnak. Full time.
Babás vonalzót? Lakzi után kb.
jaimee1
 
 


Jaimee,
én is lombikra gyúrok, majd megpróbálom meggyőzni az andrológust!!! Így is már olyan vagyok mint egy pitbull---Frédim szerint!!! Lesöpörhetetlen vagyok ha baba-témáról esik szó! :D

Igen, Bíbi írjááááááál!!!!!

Kép
arikon78
 
 


Jaimee a kérdéseidre válasz lemaradt!! :oops:

Morfológia: alakiság (fej, középrész, farok),
Tüsző méretét nem is mondta, mert hogy nem aktuális a tüszőnézés, majd ha Férjecskének meglesz a 26-ai eredmény, akkor.

Kép
arikon78
 
 


Arikon,
Gratulálok, ezek nagyon szuper hírek. :lol: :lol: :lol: :lol:
Azért megmondhatta volna, hogy mekkorák azok a tüszőcskék. :wink: :wink: :wink: Úgy néz ki te is csatlakozol a 2010-ben szülők táborához. :wink: :wink: :wink:
Betsy,
Hallod Bence tényleg kinőtte a babás arcát, most műr egész nagy fiús kinézete van. :lol: :lol: Peti pedig mint eddig is nagyon édes. :lol: :lol:
Jaimee,
Nagyon ari kis rucit választottatok Rékának és a meghívók is nagyon jók lettek. Gondolom már alig várod a nagy napot. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


SIRKICI: Köszi a fiúk dicséretét! Sajnos nagyon rohan az idő. Gyorsan megnőlnek, felnőnek.. Az adatokkal ne fáradj, már meg vannak. Éjszaka még van pelusa Nikinek?
CHRISSYY: Sajnálom, hogy már nyitva a méhszáj, de tényleg pihenj sokat, így talán könnyebb lesz, ha Martin bölcsibe jár. Ott is fog aludni? Sulira sokat kell tanulnod? Majd írj holnap, ha végeztél a dokinál!
JAIMEE: Köszi a hófordulós köszöntést! Találó idézet ;) Egész sokan lesztek! Van még valami elintézni való? Zene a ph-ba, díszítés, virág a szülőknek, meghívó széthordása stb? Kismamis táblába berakhatlak akkor?
ARIKON: Szed valamit a férjed, vagy minek köszönhetően javultak az eredmények? A mennyiség mintha a múltkor a duplája lett volna.. De még így is soknak számít a 6 millió, nem? Hisz abból csak egynek kell célt érnie :) A 2. napi motilitás azt jelenti, hogy a 2. napra már csak 10%-uk mozgott? Vannak már ötleteim a szülinappal kapcsolatban, de még várom Niki, Chrissyy, Heni tippeit, hátha van köztük olyan, ami eddig nem jutott eszembe.
JUDY: Dokit felhívtad már? Mikor mész UH-ra? Kismamis táblába mikor rakhatlak be?
BIBI: Bibi mennyi szót mond már? Mik a kedvenc játékai? Az oviban csinálták az arcfestést, félévente jönnek, fotósok is elég sűrűn, pl. holnap is lesz egy fotózás. Szerintem is nagyon illik Petihez az arcfestés..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.16 09:41-kor.
Vendég
 


Betsy,
Tényleg nagyon jól áll Petinek az arcfestés. :lol: :lol: Nálunk is vannak ilyen képek, amikor még oviba jártak. :lol: :lol:
Kedd délelőtt megyek a kórházba uh-ra. :lol: :lol: Már nagyon izgulok. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee,
nagyon szép idézet, és tényleg milyen igaz... :D

Arikon,
örülök a jó hireknek! :lol: Szivem szerint én is osztom Jaimee véleményét, én is a lombikra szavaznék, de akárhogy is lesz, biztos a legjobb lesz, és remélem, hogy tényleg már 2010-ben babázni fogtok! :lol:

Judy,
drukk keddre! :lol:

Betsy,
ok, akkor várjuk a táblit! Ismerve téged, biztos gyönyörű lesz! :lol:
Petinek tényleg szuperul áll az arcfestés, biztosan arcformától is függ, meg egyszerűen szuper, nem is tudom melyik tetszik legjobban, mind tuti! :lol:
Nikinek éjjelre még van pelusa, nappal is legtöbbször kérdezni kell, hogy kell-e pisilni, ritkán szól magától, bár már ha valahol ott vagyunk, akkor már szól, biztos élvezi, hogy dicsérik! :lol: Na, de nem gond, majd alakul ez is, de már jó úton halad, csak pár naponként fordul elő baleset! Éjjelre pedig majd akkor fogom levenni, ha huzamosabb ideig száraz lesz reggelre! Most még 1 pisi biztos van a pelusban, amikor felébred!
sirkici
 
 


Betsy,
Fer14-et és Ferulant-ot szedett összesen 3 hónapig+ E vitamint. Biztos ezek is segítettek. Igen, jól emlékszel az első alkalommal 13 millió volt, viszont másodjára 3 millió!! Ezért ez a 6 millió egy jó kis átlag. :wink: De majd 26-án negyedszerre is lesz mintaadás, na kíváncsi leszek annak az eredményére! :D
Mi is lombikot szeretnék... 8)

Sirki, Judy,
köszi nektek is!!! Remélem hamarosan én is ott leszek a táblán, mint kismami... :wink:

Kép
arikon78
 
 


Arikon: nekem mindegy, hogy inszem vagy lombik, csak legyen végre már (min) 1 baba Neked is a pocakodban! Örülök a jó híreknek!

Betsy: Profi ez az arcfestő nagyon, én egyszer pingáltam ki magam még érettségi előtt, leszámítva a kialvatlan szemeimet, szeretem azt a képet!

Oké, majd mesélek egyszer :lol: :lol:
Vendég
 


[quote="bíborlány"]A írta:bíborlányrikon: nekem mindegy, hogy inszem vagy lombik, csak legyen végre már (min) 1 baba Neked is a pocakodban! Örülök a jó híreknek!

Betsy: Profi ez az arcfestő nagyon, én egyszer pingáltam ki magam még érettségi előtt, leszámítva a kialvatlan szemeimet, szeretem azt a képet!

Oké, majd mesélek egyszer :lol: :lol:


Bibi,
Mi a baj??Miért nem mesélsz??Megbántott valaki???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jajj, dehogy! Csak sokszor tényleg csak olvasni tudok jönni, az meg, hogy velünk mi van, azt tudom :lol: :lol:

Betsy kérdezted, de nem számolom a szavakat, sokat dumál, az biztos, néha nem is hiszünk a fülünknek, ahogy ma reggel is mikor rámutatott és megnevezte: "ceruza" , vagy ahogy apa kiment a teraszra, majd utána nézett: "ápá, ápá, ápá- elment."

Játék meg? Nem tudom, azt hiszem, én vagyok a béna, el is fogott a lelkiismeret furdalás, hogy nem veszek talán elég játékot neki, mert igazán nincs neki kedvenc. Pakol, rámol egész nap, főzőkanál, fazék meg a lexikonok érdeklik, no meg a 100 labdát elgurítani szerteszét meg visszapakolni, talán a tologatós katicáját szereti még, babát ringat, de ezek az okos játékok, mint a montesszori, vagy az a sokszöges tábla, formabedobó nem igazán köti le, bedob párat, ha megmutatom hová kell, megtapsolja magát és elfut a söprűért, és azzal boszizik nekem fel alá a lakásban.

Karácsonyra duplo legot gondoltam neki, olyan nagy vödröset, de ha van valami ötletetek, ami igazi játék és valóban eljátszik vele, szívesen venném.

No, meséltem :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Arikon: gratulálok a szép eredményekhez! Lesz ott babóca hamarosan!!!

Bibi: ne legyen lelkiismeret furdalásod, mert ha ezer játéka lenne, akkor is ezeket csinálná. Nálunk is a legnagyobb móka az autózás, bújócskázás, főzés, stb... A többi játék pedig hever a dobozban...

Jaimee: szülinapra gőzerővel készülünk, írtam meghívókat, kész a menü, stb...A Ti esküvői meghívótok nagyon szép...Pont az ilyen egyszerűen elegáns dolgokat szeretem. A miénk fehér alapon kék betű és görög mintás szegély...Majd teszek róla képet! Még nagyon a ciklus elején tartok, szóval ráértek drukkolni:)

Mit szóltok a télhez??? Ezt az időt...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Emlékszik még ránk valaki? :oops:

Gratulálok a kismamiknak!

Jaimee örömmel látom az esküvőtök hírét is :D

Mostmár talán lesz időm kicsit a gép elé ülni és jobban követni az eseményeket.

KépKépKép
bambika
 
 


Betsy, minden ok volt ma a dokinál, nem nyílott tovább a méhszáj, de azt mondta, hogy azért ne bontsunk pezsgőt, maradjon a pihi és a gyógyszerek.
Suli: sajna nem fér bele szülésig az utolsó modul, így nem is kezdtem bele, főleg, hogy még veszélyeztetett is vagyok. A másiknak júniusban vége lett, ott sikerült minden modul és már tudtam, hogy jön kistesó, előtte 2 nappal teszteltem. Így a logisztikai ügyintézői okj-s papírom megvan, még a nemzetközi szállítmányozói kéne, remélem jövőre meg tudom majd csinálni.
A bölcsit úgy tervezzük, hogy egész napos lesz, ma már otthagytuk, de rossz napja volt, sokat sírt, ebédet sem evett, az alvást már meg se próbálták. Holnap előbb megyünk, még nem tudjuk kell-e maradnunk, mert tegnap kint ültem 2 órát és nem volt semmi baj, ma hazajöttem és nem volt jó. Itthon is nehezen aludt el. Meglátjuk holnap mi lesz.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsika, csak fej nélküli pocikép van rólam eddig. Ez mai friss kép:

Kép
Vendég
 


Chrissy: szép pocak!:) Drukkolok, hogy minél könnyebben menjen a beszoktatás! Martinnál is hamarabb nyílt a méhszáj? Bocs, de már nem emlékszem...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Chrissy: még egy kérdés: kisfiú vagy kislány lesz a bébi? :oops:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


BIBI: Megmutatod azt az arcfestéses képet? Akkor Bibi tényleg nagydumás lesz, és ő is elég korán kezdett beszélni. Lehet, nem jól tettem fel a kérdést, de a választ megkaptam. :lol: Peti is nagy pakoló művész volt anno, de most már össze is pakol, nemcsak szét.. akárcsak Bibi :lol:
HENI: Milyen tortája lesz Alexinek? Egy-két ajándékot leírnál, hogy mit kap? :wink: Ciklusban most hol tartasz?
BAMBIKA: Miért ne emlékeznénk? Boldog szülinapot utólag is Lillának! Pontosan mikor van neki? :wink: Mert a vonalzód már pár napja ugyanazt mutatja. Hogy vagytok? Képek?
CHRISSYY: Mit jelent pontosan, hogy nyitva vagy? Mik az értékek? A pocakod nagyon szép formás, viszont már jó nagy! :lol: Hogy telt a mai nap a bölcsiben?
Vendég
 


Betsy

Köszi! Bár július 13 a szülinapja :oops: :oops: .Na ebből is látszik mióta nem sikerült idekeverednem a gép elé :( Alkalom adtán javítom.
Jól vagyunk köszi,mostmár. /aug. 11-én sajnos lett egy angyalkánk.A 11. héten jártunk/ Nehéz írni róla még most is.

Képeket később teszek, megyek a gyerköcökért az oviba, kinőtték az ünneplős cipőket,csizmákat,tornacipőket és Bence a focicipőjét.Magamhoz vehetem apa havi fizetését :( .Már csak abban reménykedem 1-2 helynél nem kell tovább menni és mindent sikerül beszerezni. Élvezik nagyon az ovit, Bence focizik, Lilla néptáncra jár.
Gergő pedig igyekszik, hogy a napi szívroham adagom meglegyen :twisted: Bámulatosan találékony a veszélyes dolgokban.

Chrissy

Szép nagy pocak és milyen vékonyka vagy.

KépKépKép
bambika
 
 


BAMBIKA: Bocsi akkor, a vonalzód tényleg nagyon eltévedt.. A 4. babócát nagyon sajnálom. :cry: Ilyenkor nehéz bármit is mondani. Ha majd tudsz róla beszélni, leírod, mi volt a baj? (((())))
Vendég
 


Sziasztok!

Heni, Martinnál ennyi idősen nem voltam még egyáltalán nyitva, viszont a 34-35.héttől meg már a belső is nyitva volt, de nem nyílott tovább. A nemét nem fogjuk megkérdezni, elvileg kislányra gyúrtunk, de majd februárban megtudjuk.

Betsy, C2100 az érték, csak ugye Martin mellett jobban oda kell figyelnem, sokat pihenni, kímélni magam, amennyire lehet. A mai nap a gondozónő szerint már jobb volt, de még nem altatta ott. Ma már 9-re mentünk és délbe hoztuk el. Viszont nagyon anyás lett, állandóan engem keres. Ma apa ment be érte, én elbújtam. Reggel babakocsival vittem, de autóval mentünk érte. Mondtam apának, ha nem hiányol, akkor tolja haza én meg hazaviszem az autót. Azt mondta neki, hogy itthon várom. Csak nála maradt a lakáskulcs, így az ajtó előtt vártam őket. Elég jól fogadta, hogy nem én mentem érte, muszáj szoknia, mert ha már a vége felé leszek, nem fogok tudni elmenni érte.

Köszönöm a pocakdícséreteket, a vékonyság már jó régóta tart. Eddig utolsó mérés szerint 3.60kg a plusz rajtam, de majdnem az elejétől diétáztam, aztán jelenleg a 3. védőnőnél vagyok és ő most mondta, hogy ne, de azért figyeljek oda. Jövő csütörtökön megyek hozzá 1 órás mérésre, akkor okosabb leszek már. Nem is bánom, ha nem hízok sokat, kevesebbet kell majd leadnom. Meg ugye 3. terhesség, még nehezebben megy majd le.

Ha valamire nem válaszoltam, bocsi, kérdezzétek újra.
Vendég
 


[quote="chrissyy"]
írta:
chrissyy
Ha valamire nem válaszoltam, bocsi, kérdezzétek újra. [/color]


Én megbocsájtom. :lol: :lol:
S Neked nincsenek kérdéseid?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?