Új privát üzeneted érkezett!

Géza :D

Kép
Kép
sosi
 
 


Kata!

Most nem láthatjuk egybe az összes képet? Olyan jó volt, mert, ha több ideje volt az embernek lehetett előre dolgozni, kutakodni. :?

Kép
Kép
sosi
 
 


Tipp: Lorka

Kép
Kép
cosmopolita
 
 

 
 

Esetleg Karcsika? :D

Zéti is a Naturlandos fürdetőkrémet használja. Eddig tökéletesen bevált. Hogy lehet az, hogy az esti fürdéseket imádja, viszont a reggeli mosakodást a háta közepére se kívánja :D

Mi is régebben nagyon sok színház- és koncertjegyet ajándékoztunk a családban. Tavaly előtt saját készítésű sütiket kaptak a rokonok saját készítésű díszdobozkákban. Na, ennek örült a legjobban mindenki.

Férjemnek közeledik a születésnapja koncertjeggyel akartam meglepni (Diana Krall). A legolcsóbb jegy is 15 000 Ft-ba kerül :shock: Egyedül mégsem szeretném, ha elmenne, kettőnknek meg a 30 ezer azért nagyon durva. Azért az se semmi, hogy ilyen jegyárak mellett mégis megtöltik egyes énekesek az Arénát.

Nagyon édesek a dézsást fotók. Kiváncsi lennék, Zétinek mennyire jönne be. Bár már nem ruházunk be rá, úgyhogy nem fogom megtudni.

KépKép
süni76
 
 


Tipp: Lorka

Az előző kör győzteseinek gratulálok!

Kata,
köszönjük a sok munkát, jó ez a móka!

Ma eddig a gázszerelővel töltöttem a nemes időmet, mikor romlik el az 1 éves kazán? Ebben a télben, igen. Röpke 3 óra alatt kész is lett, de végig káromkodott. Az csak természetes, h. Beni végig aludt, én is tudtam volna pihenni. De így nem.

Ma sütöttem tököt, hát, imádja. Hörgött a gyönyörtől. Annyira szépen eszik kanállal, mint aki világ életében ezt csinálta.

Megyek visszaolvasni, majd még jövök.

Benta

Kép
benta
 
 


Milyen jó képek! Még még!

Banyoszka,
Niki szenzációs, a mozgása is, meg a kidobálós is, sokkal később szoktak evvel szórakozni a gyerekek.

Holnap barátnőmmel csajos napot tartunk, irány a Campona, kifosztjuk :lol: És magunknak fogunk rucit venni, nem a kölyköknek, végre.

Romeltakarítok, a kazános után. Brr.

Tabati,
este kapsz MT-os képeket. Már hátra is fel tudom rakni egyedül, élvezi a mocsok. És nem elég, hogy a franciaágyba mellém költözött, az éjjel bekéretőzött a paplanom alá, és ott aludt, mint a bunda.

Benta

Kép
benta
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régen volt ilyen: papírt kellett elővennem jegyzetelni, hogy mire akarok reagálni!

Cosmo, Sosi nagyon tetszenek a dézsás képek! Szívesen kipróbálnám én is - de most nem veszek, majd legközelebb! :)

Cosmo, Áron szobáját dzsungeles állatos színes szobának szeretném! Ötletem van - de még szoba nincs...remélem mielőbb!

Tabati, a bundazsáknak kell kétlábasnak lennie, nem a kengurunak. A bundazsák végül is olyan mint az overall, csak van olyan, aminek olyan az alja, mint egy hálózsáknak.

Én most bárányszőr bundabélést keresek a babakocsiba. Már találtam is, de baromi drága...megvárom a bőrzét, hátha lesz.

Amadea, mi bejelentkeztünk az Okmányirodába, és így fotóval együtt 15 perc volt. Kb. 1-2 múlva postázzák.
A képet meg lehet zabálni! :)

Manó, egyetértek...Niki már teljesen átment..ez van.

Lys, a fürdetőkrém jól hangzik. Nekünk a sima van. Én is meg vagyok vele elégedve, úgyhogy maradunk ennél.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


ööö...elfelejtettem, hogy tippelés indul.
persze, hogy
LORKA
elmentünk a kiffiúval vásárolni. hú, de ideges lettem, mikor a kedvenc alkeszmentes söröm hűlt helyét találtam. irány az üzlet ketteskéje, ott még volt valamennyi, egy 24-es kiszerelést egyből megragadtam. lehet az idén az uccsó volt? lehet 2x24-et kellett volna vennem?

Cosmo: s most mire mondtad a használtan pár ezret? dézsára? (izé....vödör) ne fájdítsad már a szívem, már max nekem lenne élvezet egyszer beleültetni a gyereket, ő már azt élvezi, ha pozsol a kezeivel meg a lábacskákkal. még kb. 3 hónap s már előkerül a fürdetőkarika is. annak is szép ára volt, de a hátam miatt apelláta nem lehetett apa részéről, beruháztam egy olyanba.

Benta: pfújjj...szaros kazán monnyon le! legalább garanciális javítás volt?
és tényleg nem fogtok gyerekeknek venni semmit?

s akkor ha már belelendültem a képekbe: ím így indult a legény vásárolni.

Kép

Kép
kissmanó
 
 


Benta!

Hogy keszitetted el a tokot? Nem maradnak benne szàlak-szàrak? Jot nevettem a : "horgott a gyonyortol"-on. Edes lehetett!
:)

Mano!

Gezu nagylegeny nagyon csinos a kepeken! :) Lanyaid hogy vannak?
Milyen gyogyszert kapott Gezu? Piros volt a torka, vagy lazas is volt, hogy antibiotikum kellett? :(

Ez a --zuhogo esoben, szelviharban Lorkaval kell menni az oviba- -nagyon nem tetszik. :( :(
Ez a mei-tai szuper tenyleg! Enelkul nem is tudom mit csinalnek.
Ennel rosszabb ido mar talan nem is lehet, vagy igen? :(

Agi

KépKép
lys
 
 


Adria már nem kap antibikát, Gázu meg a nővérei előzményei miatt, meg piros torokra, csúnya levegőúvételre kapta. Láza nem volt, szerencsére. Csak fosingó, ami a mostani járvány része.

Sajna ez nem tetszik nekem sem, hogy suliba-oviba kell rángatni a kicsit. No, de ez van, ha vannak tesók.
Mikor jöttünk haza, 6 fok volt és havazott :shock: :shock:

Kép
kissmanó
 
 


Lys,
sütőtököt melegvízben megmosom, feldarabolom, magját kikaparom. Mikróban 15 percet /egy közepeset vettem/ pároltam, majd ment a sütőbe. Itt még kb. 20 perc volt, sütőpapírt tettem rá, ne égjen meg a teteje. Melegen héjából kikanalaztam, és forralt vízzel botturmixoltam. Nagyon homogén lett, semmi darab, szál nincs benne. De elég kevés lett, 8 üveg, és nincsenek tele
Igen, nagyon gáz ez az idő, és a nagyokért menni kell, nincs mese. Szerintem a szél teszi különösen gázzá, a csak hideget jobban bírom.

Manó,
majd kiderül :lol: Csinos a kisfiad, és nem tűnik éhezőnek, jó husi. Gyógyuljatok!

Kép
benta
 
 


Én csak simán sütöttem meg a tököt sütőben (persze a magját én is kikapartam.)
Nekem nem égett meg a teteje, pedig nem takartam le. Utána kanállal kikapartam a belsejét, és így tettem kis tálakba és a mélyhűtőbe. Evés előtt pedig tápszerrel keverem össze.
Én ugyan nem turmixoltam, de így is simán megette Áron.

Tápszer helyett persze jobb lenne az anyatej...

Gézu olyan a képen, mint egy játékbaba!

Áront legközelebb lefotózom a hordozóban. Mozdulni sem tud! :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok ma, nem is fogom tudni visszaolvasni.
Tipp: Lorka

Gyorsan hírt adok magunkról, aztán vissza olvasok.
Ma voltunk Zalánnal csípőszűrésen, minden ok.Nagyon jól viselte az idegeneket, a dokinő még mosolyt is kapott tőle, pedig idegenektől mostanában sírva fakad. Aludni viszont nem aludt semmit délelőtt.Délután pótolta, majdnem 2 óra 45 percet aludt, csak szopizni kelt fel.Azt is félálomba tette, majd folytatta az alvást.

Volt ma a védőnő is, de nem engedtem be. Két okból sem.1, a fiam épp megkezdte az ebédet, és nem fogom kivenni az ételt a szájából senki kedvéért, 2, szóljon ide mielőtt jön, nem vagyok köteles itthon ülni, és várni. Hagyott egy levelet,hogy pénteken jön, hátha itthon talál. Na azt még meggondolom.
Hozzátok is úgy megy a védőnő,hogy gondol egyet, és bekopog?

A képeket már meglestem, mindenki gyönyörű.

Még egy kérdésem van. Ma azt javasolták, hogy adjak Zalánnak heti fél adag Oscillococconumot. Ti adtatok már a babáknak?

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Gézu kapott már Oscillot. szépen elcuppogta.

Kép
kissmanó
 
 


Szerintem sem rossz ötlet megelőzés képen...meggondolom én is.

Nálam előre megbeszélt időpontban jön a védőnő - havonta 1x, Áron 1 éves koráig.
Egyébként mindig késik, de már megszoktam.
Szerintem is jól tetted, hogy nem engedted be, úgy viselkednek, mintha nélkülük az ember nem tudná felnevelni a gyerekét.

Az enyém néha olyanokat mond, hogy mindig készülök rá, hogy megmondom neki: Áron az én gyerekem, és a legjobb tudásom szerint nevelem. Persze meghallgatom az ő tanácsait is...de nem ő dönt! :evil: :evil:

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Zsu: nálunk is előre telefonál a védőnő, ha jönni akar, de szerencsére nagyon ritkán jön. Az első hónapban volt 2x, aztán most, illetve kétszer összefutottam vele a dokinál. Jó fej, azt mondta, ha bármi van hívjam, amúgy nem akar zavarni, de tényleg keressem, ha kérdésem van.
Petra is kapott már occilot, most, mikor piros volt a torka. De heti fél, ér valamit? :roll:

Noémi: biztosan klassz lesz majd Áron szobája, ez nem olyan szokványos. :wink:

Manó: akkor nem fájdítom a szívedet és nem válaszolok 8) Géza baba nagyon vagány :)

Benta: jó vásárlást holnap. Irigykedem!!!! Bár magamnak most inkább nem vásárolnék, reménykedem, hogy hamarosan csökken a súlyom néhány méretet :?

Nálunk is lehet, hogy csak a gyerekek kapnak karácsonyra ajándékot.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Nálatok mindig tanul az ember! Raklett, fürdődézsa... :lol: :lol: És a fürdőkarika micsoda, Manó?

A mai tippem GÉZA.

A képek annyira édesek, olyan jó, hogy ma babaképdömping van!

Süni: CSütörtökön nem sütőtököt, hanem répát evett :) Sötőtököt még nem kapott, mert nem tudtam, hogy csináljam, de Benta és Noémi infói alapján már menni fog.

Ma de. répapürét evett, közben akkora rottyok voltak, hogy azt hittem, átüt a ruhán... Hát át nem ütött, de majdnem rosszul lettem a szagától, és visszasírom az anyatejes kakikat... :D Ebédre meg belenyomtam 50 ml krumplifőzeléket Sinlaccal, jól megette, talán szombatra már elérjük a 150 mlt, vagyis a teljes étkezéskiváltást.

Manó,, gyerekeknek jobbulást!

Zsu: egyetértek veled védőnő ügyben.

Mi kaptunk kölcsön bundazsákot és overallt, egy overallunk pedig volt. Szerintem még jók lesznek rá, a bundazsák tuti. Anyóstól meg egy olyan édes harisnyát kapott ma, meg egy cuki sapit, majd lefotózom, ha rajta lesz!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csillagtancos 2009.10.15 07:43-kor.

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Noémi!

:oops: bocsi, akkor ezek szerint félreolvastam... :oops: Viszont akkor úgy értendő, hogy a kezeslábasra még ráhúzni egy vastag réteget és úgy bele a kenguruba? :shock: Bele sem fog férni!! :lol:



Zsu!

Nekünk is akkor jön a védőnő amikor gondolja, de nem csinál problémát belőle ha nem vagyunk itthon. Vidék, úgyhogy ha errejár néha beugrik. :wink:

Benta!

Köszi neked is a mei tai-os képet, várom. :wink:

Én ma nagyon elkényeztettem Noét, kétszer is a kezemben aludt el. :oops: Meg is lett a böjtje, esti altatásnál sokáig reklamált... :oops: :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


karika ez ni:

http://www.teszvesz.hu/item762925689_fu ... ekkal.html

amúgy mit gondolsz, én nem a fórumokról (is) tanulok? nem ám az anyukám tanított ilyensmikre :wink:

Kép
kissmanó
 
 


Benta köszi a dicséretet! Én is jót nevettem a "hörgött a gyönyörtől"-n hangzásra sem rossz,na de én még el is képzeltem!... :lol: :lol: :lol: Haláli lehetett!

Nálunk szerencsére lusta védőnő van,csak újszülöttet látogat,ha nincs gond .Úgyhogy kórház utáni napon itt volt, azóta csak a rendelőbe szokta megnézni Nikit,mikor oltásra,vagy csak súlymérésre megyünk. Holnap kéne vinnem amúgy súlymérésre (ez a mániája a nőnek), de nem biztos, hogy ebben az időben lemegyünk...

Manó tényleg olyan Géza a kabátos képen,mint egy játékbaba.

Noémi tudod már a vizsga eredményét? Küldöd majd a képeket?

Tökmag te is adós vagy a fülcsis sztorival/hogy te miért nem kaptál tegnap/ és képpel. :D

Overáll: a kétlábas az autósülésnél is praktikusabb,mint a zsák. Bár már egyik-másik bundazsákon van lyuk ott, ahol a hordozó övét át kell húzni.

Banyoszka
banyoszka
 
 


jó reggelt! vagy inkább melegebbet?
akkor ím a ma reggeli hójelentés:

Kép

tegnap még csak az autón látszott így távoli felvételből a hó, ma már a fűben is van jócskán.

overall: létezik olyan is, ami "kétlábas", de átalakítható zsákká is. S ha zsákként müxik, akkor is használható autósülésbe, mert ott záródik egy rend zipzár a lábacskái között. én most már sajnálom, hogy anno Tétinél nem vettem egy olyant, most meg nem kapok. Ráadásul most is tuti vennem kell egyet, mert ami Grétinek jó volt tél végéig, azzal max karácsonyig ha kihúzza töki gyerek.

Kép
kissmanó
 
 


ööö... látom, Manó, de mire jó? Beleülteted és tetszik neki? Hó: tegnap Diósgyőrben havaseső volt... eddig csak a durva szél jött el...

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


mire jó?
hát ugye mikor tudnak ülni, akkor az ilyen http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=32 bíztonsági fürdetők már nem nyerők, de bármikor megcsúszhatnak ha egyedül ülnek, s akkor zutty a vízbe. tehát aki fürdeti, annak ott kell a nagykád mellett görnyedni. ha pedig ebbe teszed, akkor símán elvagy mellette míg kipancsizza magát, bíztonságban van a gyerek is, meg a fürdető személy háta-dereka is.

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki kint van a természet lágy ölén ebben a szép időben. :lol:

Szülés utáni depi kijöhet cirka 4 hónappal a szülés után? :lol: Csak mert ilyen sz@r éjszaka után elgondolkodtam, hogy megengedem magamnak ezt a luxust... :( Ráadásul reggel megint megkaptam anyósomtól, hogy "idefigyelj, már egy kutya elment a háztól..." csak mert azzal poénkodtam, hogy senki nem tudott aludni az éjjeli kutyaugatástól, csak apósom, így délután majd az ő kezébe adom Noét, amikor mindenki alszik. :? Az egy dolog, hogy nem értette a viccet...de miért kell mindig felemlegetni, hogy amikor Noé megszületett akkor a vad kutyát el kellett vinni a háztól, és mindezt úgy, mintha ez miattam történt volna. Ja persze, miattam volt, mert mertem nekik unokát szülni. Sebaj!! 2 évet fél lábon is...

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: depi bármikor bárhol bárkin.
rajtam is, mert Gézu nem eszik. s ez tuti az antibika hatása.
ráadásul egész nap az ő seggével kéne foglalkozni.
s az este olyan éktelen visítást előadott a semmiből, hogy csak néztem.
Edina fele 2 szobaajtót zártam be, hogy a lány aludjon.

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Elöször is tegnap nem értem ide tippelni,sőt még tegnap is tartott a migrénem!
De igazából nem is tudtam eldönteni hogy Lorka vagy Géza van e a képen!
De talán legyen:Lorka!
Nagyon jók a képek,Géza is szép nagy baba Niki pedig nagyon ügyes!
Majd én is hozok képet szülinaposat,de most a lányom gépénél vagyok amíg kávézom,de a képek meg a laptopon vannak!

Köszi mindenkinek a migrénre való tippeket,de most komolyan a citromos kávét ti ki is próbáltátok?
Illóolajos dolgok ilyenkor nálam felejtősek mert attól még csak rosszabbul leszek!

Itt is rohadt hideg van,de legalább ma már nem fúj a szél,és ma végre ki is megyünk!
Igaz az overált most mosom amit kölcsönbe kaptunk,de majd jól beöltöztetem a vékonyabb kezeslábas alá,és bepaszírozom a mózesbe a bébimet!
Tényleg a C&A .ba tök szuper overálok vannak és ha van dm-es 50 % os kupon akkor meg meg is éri!

Babakocsimat még mindig nem adtam el,de lehet marad és majd ha már ül veszek valami jó kis sportkocsit,viszont azt hiszem most a sportrészbe veszek egy lábzsákot amit be tudok neki kötni szerintem az úgy jó lesz!

Tökmag!
Én is kíváncsi vagyok ám a fülbevalós képre!
És neked miért maradt el?

Többgyerekes anyucik!
Ahol vegyes gyerköcök vannak nálatok is a kisfiú sírósabb? érzékenyebb? félősebb? mint a kislány volt?
Na mert nálunk ez van ,és rettenetesen anyás,ami azért nagyon tetszik ám!

Ja tegnap beszereztem a téli sapit Benedeknek,apukája már múltkor kinézte a brendonos katalógusból!

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =2&whid=68

Kapott hozzá kesztyűt és sálat is!
Tudom nem volt olcsó de olyan nagyon szép,és hát apa beleszeretett!
Na de ki is akadtam a brendonban,most már másodszor!
Most nyílt nálunk kb 1 hónapja,de az eladók!BRRRRRR
20140328174041
 
 


Még 1 kérdés a borostyánról!

Fürdéskor sem lehet levenni?

Lányok!

Én érzem ha kimegyek, hogy cudar hideg van, de ha télen lesz még hidegebb, akkor mit adok a bébre, ha már most mindent ráadok? :shock: Csak egy naív kérdés, de tényleg nem tudom...

Manó!

Gézunak meddig tart még az antibigyó? :roll:

Moncsy!

Migrén!! :x :x

Csodálkozol, hogy érzékeny? Rák a lelkem, miért ne lenne érzékeny? :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tényleg kaptam padlizsánt van valami tippetek mit kezdjek vele?????

Tabati!
Ne aggódj depi nálam is ki szokott jönni,főleg most hogy Jázmin sulis lett és nem mindig úgy mennek a dolgok ahogy én azt gondolom!
Na meg persze ez a hülye idő is rátesz ám egy lapáttal!
Menj sétálj egy jó nagyot Noéval,vagy vegyél magadnak valamit,nekem az mindig bejön!

Manó!
Milyen Gézu bőre? Nem próbáltad ki a Babét?
Nekem a védőnő hozott múltkor fürdető mintát,ami kimondottan atópiás börre van!
Nagyon szuper!
20140328174041
 
 


Tabati!
Tudom, én is Rák vagyok!
20140328174041
 
 


Helló!

Nálunk esik az eső és fúj a szél, szóval szobafogságra vagyunk ítélve...:(
De nem is baj, mert keddre tanulok.
A hétfői vizsgám sikerült! (görbül) Úgyhogy köszönöm a drukkokat!

Moncsy, mikor írtad, hogy sapka biztos voltam benne, hogy ezt választottad! (még nem néztem meg a linket) Én is ezt néztem ki, miután vettem egy másikat. Az is nagyon tetszik!
Majd mindjárt teszek fel képet.
Egyébként én is örülök, ha karácsonyig kihúzzuk ebben az overallban.

Tökmag, sikerült venni?

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


hurka gyurka:

Kép

beöltözve:

Kép

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


úúúúú....azok a hurkincák
a második képen meg azok a nőcsábász szemincék....tuti hódítani fog velük.
anyától vagy apától örökölte a szemecskéket?

Kép
kissmanó
 
 


Gézengúz úgy áriázik a nappaliban a pihiszékben, hogy csak. a nappali tök világos, besüt a nap, rengeteg árny van a falon, csomó cucc vár elpakolásra amik tök színesek, s a babaszemnek ingerlők.
épp számlát készítettem itt a gépen, s most nem akarok visszamenni pakolászni, mert akkor lőttek annak, hogy elvan egyedül

Kép
kissmanó
 
 


Na jó, visszavonok mindent, eljött a tél! :evil:

Noémi!

Mi sem megyünk sétálni, mert még mindig nagyon fú a szél... :(

Úgyhogy Moncsy!

Se séta, se vásárlás...Más ötlet? :lol:


Noémi!

Gratula a vizsgádhoz!! :D

Pedig nagyon úgy néz ki, mintha még nőhetne ebbe az overallba Áron! a mienk piros színű. :wink: Sapi nekünk is kéne, mert van, de olyan lányos... :oops: kaptuk. Igaz világoskék, de van az elején egy rózsaszín lepke. :shock: Most mondjátok meg, ezt megvennétek egy fiúnak ajándékba? :shock:

Kép
Kép
tabati
 
 


:)
Köszi! :)

Apától vannak a szemei (is).

Milyen jó, hogy a kupi is elszórakoztatja Gézengúzt! :)

Áron kihányta az egész tízórait (répalé). Múltkor is a répa után jött ki minden...szerintem nem jön be neki. Majd még pár hét múlva próbálkozom saját készítésűvel is - hátha.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Manó!

Szerintem anyucitól örökölte! :wink:

Anyósommal nem beszélek, most apósom is hazajött ő is durcás valami miatt, anyósom meg ki van akadva, hogy mindenkinek sz@r kedve van, senkivel nem lehet 2 szót beszélni. Majdnem mondtam neki, hogy beszélgessen a kutyával. :lol: Na jól van, néha jólesik egy kicsit gyerekesnek lenni, duzzogni. (pedig igazából már jobb kedvem van, milyen jó, hogy van ez a fórum :wink: )

Ti tornáztatjátok a gyerkőcöket? Mert mi masszázson tanultunk egy pár gyakorlatot, meg a neten is nézelődtem. Csak mert NOé nagyon élvezi, és legalább még egy dolog ami leköti. (hiányzik nagyon a séta :( )

Kép
Kép
tabati
 
 


IGen Tabati...de csak úgy néz ki.

Mivel a gyereknek csak tokája van, nyaka nincs...:)

Egyébként a keze lába pont végig ér. Oké, még karácsonyig szerintem jó lesz, de utána már szerintem nem.
Pedig nagyon tetszik.

Van egy 80-86-unk jövő télre, de az idén még tuti nagy lesz.
A barátnőm kisfia szeptemberi és a 2. telén hordta, pedig 1/2 évesen 9 kg volt.
Majd a bababörzén körül nézek...

Valaki vett bárányszőr babakocsiba rakható bundazsákot?
Ilyet keresek, de csak horror áron láttam. (van 1 gyapjú a teszveszen is, de már 5-en ugrottak rá...:()
Ötlet?

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Noémi!

Akkor ezt benéztem. :lol: Pedig neked is nagy szemeid vannak! Vagy a színéről volt szó?

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati, én este masszírozom/tornáztatom.
Az ominózus 7-8 ig tartó máregyedülnemvagyokel időszakban.

Áron is szereti - kivéve, ha a kezeit basztatom...az nem jön be neki.

Na most már eldugulok.
Tanulnom kell, és Áron végre alszik!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Noémi!

Nézd ki, hogy mikor jár le az aukció és az uccsó pillanatban licitálj. :lol: (nem is tudom, hogy mások miért nem ezt csinálják, minek viszik fel az összeget az egekbe :roll: ) Vagy már most felment nagyon az ára?

akartam kérdezni, hogy azt a babakocsis furfangos adásvételt hogyan csináltad a teszveszen? Az oké, hogy rácsaptál egy rugira és megbeszélted vele, hogy megnéznéd a kocsit. De mi van ha mindeközben már valaki licitál a termékre? Akkor már nem lehet zárttá tenni az aukciót, ha jól tudom. Vagy csak szerencséd volt és senki nem érdeklődött. az eladó meg jól megbízott benned, ha lezárta, mert mmég az is benne van a pakliban, hogy nem veszed meg, de neki attól még fizetnie kell százalékot nem?

Kép
Kép
tabati
 
 


Noémi!


Óóóó, pedig olyan jól eldumcsiztunk. :wink: :lol: A masszázson a védőnő azt mondta, hogy azt nem szeretik a babák, ha az arcukat masszírozzuk. Én sajnos még le vagyok maradva. Már a hát kivételével mindet megtanultuk, de itthon pl. a karjait még nem tudtam megmasszírozni. Már annak is örültem, hogy tegnap a hasfájós masszírozást 2x meg tudtam csinálni (3x kéne egy nap 2 hétig, hogy hatásos legyen) plusz még a lábait is megmasszíroztam, de az már nem volt olyan nyugis, forgolódott ezerrel. Tovább eddig még nem jutottam. A mellkas meg a karok kellene még. Az órán azért nem sikerült, mert fázott NOé. Itthon meg bekapcsolom a hősugárzót, csak már elveszti addigra a türelmét. Nem baj, ma a lábak kimarad és a karokkal kezdem. a mellkasra csak kétféle dolgot tanultunk. Arcot meg sem próbálom, mert tényleg nem szereti. Azt majd ha nagyobb lesz.

Te milyen tornagyakorlatokat tudsz? csak mert nekünk jól jönne még több, de nem lelek a neten sem, és az órán sem fogunk többet tanulni már. Mi csak annyit csinálunk, hogy a két kéz keresztbe a mellkason, majd szét, lábak ugyanez, meg a kéz és ellentétes láb. Aztán az ágyon átfordulni segítek neki, meg vissza. Lehetne még pokrócba hintáztatni, de ahhoz ketten kellünk, meg félek is, hogy megijed. azt majd később kipróbáljuk.

Meg érdekelne még, hogy aki jár Dévény féle tornára, ott milyen gyakorlatok vannak, amit otthon is csinálni kell? Csillag, ha esetleg van időd, leírhatnád. :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Még itt vagyok.

Hát igen, már most felvitték az árat, ráadásul szerintem mindenki ráugrik, mert kevés ilyen van.

A babakocsinál igazad van: én úgy csináltam, hogy leütöttem egy body-t. Így megbeszéltük, hogy találkozunk, és amikor megvettem az eladő azt kérte üssem le villámáron, amit előzőleg átírt a megbeszéltre.
Mondjuk ennél senki sem licitált, így ez megoldható volt.
(megjegyzem leütni sem kellett volna, az eladó simán lezárhatta volna...de mindegy)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


én akarnék olyan bundazsákot, Adriának volt is, csak a babakocsival együtt a műhelybe került, oda meg egerek kerültek.....tovább gondolhatjátok a sorsát.
Tétinek nem volt, s tökre hiányzott. n+2 takaróba bugyoláltuk, s most ezt szeretném elkerülni.
megpróbálok natúrban szerezni, s úgy varrni

Kép
kissmanó
 
 


Hát kéremszépen aki így tud varrni, és még hozzá varrógépe is van! még mindig nagy álmom, legkedvesebb hobbim lenne :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


nem tok jól varrni, s a varrógép (férjem nagyszüleié volt) sincs működőképes állapotban.
csak nagy az akaraterőm, s azt akarom, hogy a gyerek ne fázzon :wink:

Kép
kissmanó
 
 


Helló Csajok!

Undok egy idő van!
Itthon rumli és mégsem haladok...Bencus alszik, de ha ébren van...hát nincs pakolás! :)
Tegnap volt oltás, hála égnek ezt is jól viselte.
Csak nem értem a doktornőt! Bence még csak szopizik, ugye nemsokára 4 hónapos lesz és azt mondta, kezdjek neki adni leveket, szoktatáskén CUKORRAL! mert, hogy különben nem fogja meginni. Utána pedig reszelt almát. De mindenhol azt olvasom, ha elég a tejcsi, fél éves korig szilárdat nem adunk. Hmmm. + cukorral??? Vélemények?

Áron! Nagyon-nagyon cuki vagy!!!! A mi tokánk is hasonló:)))
Mindjárt teszek fel egy képet.

Manó:
Bence sem nagyon akar enni, nem tudom, mi van! Ilyen még nem nagyon volt...3-4 perc és vége.

A képeket később, éberdezik! asszem!

Pusza

Meg teszk egy olyat, amin az én gyerekkori fotóm van Bencus mellett!

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Mukkancs: amúgy jó ez a doki? Körzeti? Vagy hogyan jutottatok hozzá?
ilyen melléállással a hozzátápit illetően nem tudom majd minden orcsöpögésre antibikát akarna adni Bencusnak?
meg a legelső teájába mézet tettetne? (a méz allergizáló hatása miatt nem adható a gyerek min. 1 éves koráig, bár ma már vannak akik ezt kitolnák 3 évre....ez utóbbit, a 3 évet, én nem szavazom meg)
Ti minden gyümit, gyümilevet cukroztok? Naná, hogy nem. A bébik még nem tudják, hogy az édesebb esetleg jobban csúszna (bár nem mindenkinek). Ha megszokják a cukros lütyőkét, soha többet natúran nem akarják elfogadni. A cukor a fogcsírákra is negatív hatással van. Szal mire jó az?
Szóval ha van tejcsi, s nincs semmi más indok a hozzátápi elkezdésére (mint pl. Benta muszájból is adja a szilárdat Beninek, mert azt nem bukja vissza), akkor tuti elég 6 hósan nekilátni az ízek világának. Nálunk majd a Mikulás vagy a Jézuska hoz a gyereknek alma cuppogást.

Kép
kissmanó
 
 


áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
eldobom az agyamat.
nincs a 3-ik osztályosoknak angolból tankönyvük, csak valami fénymásolt munkafüzet.
a tankönyvet minden óra elején kiosztja a tanárnő a gyerekeknek, majd óra végén visszaveszi, lévén a két 3-ik osztálynak nincs elegendő tankönyv.
persze a munkafüzetben a házi feladat tutira kapcsolódik a tananyaghoz, de ha azt sem tudom a tananyag miről szól, hogy a kicsi bokámba segítsek a gyereknek?

ma azzal jön haza a gyerek, hogy az igazgató bácsi órán bevitt valakit, aki mindenkinek adott egy papírt. naná, hogy toborzó célú szöveg van benne....sporttáncra meghívó. úgy felment a pumpám, hogy csak. az igazgató foglalkozzon inkább azzal, hogy legyen a gyerekeknek tankönyvük (itt a sulik választják ki a minisztérium által jóváhagyott különféle tananyagokból melyiket választják, ők kell a könyveket beszerezzék, I-IV osztályosoknak nem is igazán lehet megvenni), ne pedig az ismerőseinek adjon lehetőséget reklámozni a szolgáltatásaikat.
ez ellen a diri ellen szűk 2 éve még kiakadtam, mikor az elsősöket is vitték a felsősök síversenyre (persze a papír amit aláírtam nem számolt be arról, hogy diákok szervezik, s nem tornatanárok, s tuti a vezetőség tudott róla, hisz egész tanítási napról hiányoztak a nebulók), s mikor mentem volna a gyerek után (kértem ne küldjék a busszal az adott időpontban), közlik, hogy már elment. utána visszahívnak, hogy nem is ment el, majd ismét hívnak, hogy nem tudják hol van a gyerekem.
hát itt rettenetesen elszakad a cérna nálam, képes lettem volna valakit felkenni egy pofonnal a kerítésre.
aztán újból hívnak, hogy el sem veszett, csak épp nem látták, mindjárt hozza valaki. a mindjártra még több mint egy órát vártam.
persze Téta velem volt, még szerencse előrelátóan volt nálunk egy adag tápi. másképp mit tettem volna?

hát asszem a drága igazgató úrnak most képes volnék egy monoklit nyomni a bal szeme alá :twisted:

Kép
kissmanó
 
 


Köszönjük Mukkancs!
Kíváncsian várom a fotót Bencusról!

Egyébként én is azt tenném, amit Manó mond. Ha van elég anyatej és csak szopizik Bencus, szerintem én sem kezdtem volna el.
Nálunk ugye az a szitu, hogy tejem már egyáltalán nincs, napi 5x tápszert adni neki...hát én azt mondom, akkor inkább gyümölcs, zöldség.

Én levet nem házit adok, hanem vásároltat. Ebben sajnos van cukor, szóval nem szomjoltónak, hanem tízórainak uzsonnának adom.

Cukrozott italra én sem szavaznék.

Ha tejed is van, és semmi más nem indokolja - mint ahogy Manó is ítra Bentánál, vagy pl. Amadea Nórijánál a székrekedés - akkor szerintem se adj még neki.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


ja, székrekedésnél is be lehet figyeltetni ezt-azt.
anno Edinának a kiwi leve hozta meg a hatást.

Kép
kissmanó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?