Új privát üzeneted érkezett!

Ave Orsi!

Képet,képet,képet! Légyszi,légyszi,légyszi!

Panndi!
Lehet átfutottam amit írtál, de mivel rémítetted meg a többieket? :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jelentem nálunk is ugyanaz van, mint nálatok Anita, Tinu. Szétpakol, el nem rámol, csüng az Apján, nyaggatja az Anyját, és hülyeségeket csinál, mert valamiért nem tud rendesen játszani.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, csak puffogni jöttem. :evil:

Képzeljétek, várok egy csomagot, tegnapelőtt adták fel. Mivel ún. nyeles telken lakunk kihúzni nem tudtunk vezetékes csengőt, az ultrahangos pedig hol működik hol nem (inkább nem). Szóval ma 2. napja várom a csomagot, értsétek: ahogy ugat a kutya rohanok az ajtóhoz, kinézek a kapuig, ha én nem, anyukám. Az előbb hallom megint a kutya ugatást, kinézek, látom a csomagos postás abban a pillanatban gurult be a kapu elé. Visszalépek, hogy kabátot vegyek, de látom, anyu már elindult, ezért visszajöttem. Kis idő múlva jön anyu, hogy 2 lépésre volt a postás kocsitól, kiabál utána, hogy jövök már várjon, erre ő nagy gázt adott és eltűzött. A csomag persze még csak nem is volt a kezében, egyszerűen fogta a papírt és kitűzte a kapura. :twisted: Most, hogy a túróba menjek a postára a 3 beteg kicsivel? Nagyon dühös vagyok, 2 lépésre volt anyum!
Felhívom a postát.
Majd még jövök remélem!

Pusz: Évi

Kép
Kép
evemama
 
 

 
 

ORSI, üvd, képet-képet-képet-most-most-most!

honnan, mikor miért, mivel, kivel, mennyit...mindent tudni akarunk!!!!!!!! :lol:

én ma már röhögök ezen a napon.de komolyan...ennek a kis apró nőszemélynek semmi de semmi nemjóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó, se ölbe, se fekve, se ülve, se állva, se sétálva...sehogy csak nyüglődik és sír...már csöcs se kő neki :? ergóóóó, röhögök az egészen és megpróbálom túlélni...IM A SURVIVOR!!!!!

és felettéb örülök hogy vettem egy littyó tejet a kv-mhoz ,erre öntöm bele és egy 1literes rohadt tej zuttyant a bögrémbe, 17.éig jó, most vigyem vissza, a bögrémmel együtt... :twisted:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Évi, együtt érzek 06-40 46-46-46 itt lehet felnyomni a köcsög postásokat!!!!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Komolyan, ezek a postások! Én is kaptam tegnap egy cetlit.

üdv Orsi!
pumuklii
 
 


Orsi
Itt mi csak örülünk, ha még van új csatlakozónk. Szívesen látunk téged is és a képeket is. Üdv köztünk.


Trixi
Akkor a munkahelyének kéne feljelentenie, hogy zaklatja a beosztottjukat telefonon és így nem tud a munkára koncentrálni. Hidd el az azért már hatásos lenne és nyoma is maradna, mert nem magánemberként jelentené fel, ha nem a cég ahol dolgozik.

Kép
Kép
incike
 
 


Nem a legfrissebbek, de kedvenc képek:
Kép Kép Kép

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Akkor köszönöm a bizalmat!

Hát egész egyszerűen úgy bírtam ki, hogy eléggé lefoglalt Dani manó, nem mintha már nem tenné, de azért sokat javult a helyzet. Ezért olvasni sem mindig tudtalak benneteket, de valahogy mindig pont jó oldalakat kaptam el, mert sok hasznos dolgot sikerült megtudnom.

Dani egyébként egy kis sajtkukac. Hasra fordul meg vissza, de ezt csak az egyik irányba teszi. Másnál is előfordul ilyen? Még nem ül, csak az ölembe szokott néha, de akkor ugye ki van támasztva!

na jó, nem szenvedek tovább a képfeltöltéssel, majd ha hazajön a férjem, de akkor ígérem küldöm.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferminadaza 2009.12.03 17:38-kor.

Orsi

Kép
ferminadaza
 
 


Csatlakozom én is az előttem szólókhoz! Marci doszt ugyanez! Bár ő inkább leül és néz egy kis mesét.

Apropó! Valaki elárulhatná, hogy hogyan kell az ablakra való festett micsodát megcsinálni. Tegnap ugyanis kifestettük,és beraktam a sütőbe, (mert valaki ezt mondta) és felpöndörödött az egész!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Adri: mindenféle csörgőket, zörgőket, keljfeljancsit, textilkönyvet, nyunyókakendőket - szóval ilyen apróságokat. A legjobban örülök a rugós Süsünek, mert azt felapplikáljuk a pelenkázó fölé és hátha végre tisztába tudom tenni a gyereket némileg hatékonyabban, mint eddig. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Moncsi
Milyen édesek a kis pasik. A kis borász, tudja már most mi a jó.
Látom szeretik egymást a tesók.

Kép
Kép
incike
 
 


Ha-ha-ha!

Csatlakozott az én emberem is! :lol: :lol: :lol:
Orsi!
Az első percben éreztem én, hogy kellesz nekem! :lol: :lol: :lol:

Csak vicc volt, nem foglak a nyavajáimmal zargatni, ígérem!

Incike!

Az a baj, hogy a melóhelye nem akar ebbe belefolyni! Nem foglalkoznak vele, max annyira, hogy rámondják, hogy ez barom!
Egyébként lehet,hogy pont azért mondta a csaj, hogy az élettársa keresi, hogy ezt megelőzze!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi
A melóhelye rendben, hogy nem akar belefolyni, de más megoldás nem nagyon van. Az ex meg utána mondhat bármit. Akkor a párod jelentse föl munkahelyi zaklatásért. Onnantól kezdve már a mh sem tud kibújni az alól, hogy alátámasszák a zaklatást. A rendőrségnek meg megvan ahhoz a jogköre, hogy lekérdezzék a zaklató telefonhívásait stb. Van még 1 barátom(kiképző) a rendőrségnél majd megkérdezem őt, hogy mit lehet még tenni.
Tényleg mikor verekedés lett a dologból voltatok utána látleletet vetetni? ..., ha igen akkor avval fel lehetett volna jelenteni testi sértésért.

Kép
Kép
incike
 
 


Trixi! Nyugodtan. Szívesen segítek, ha tudok. Legalább nem rozsdásodnak be a fogaskerekek! :D

Jaj, és még el kell hogy mondjam, hogy nagyon meg örültem amikor előkerült Sanyi. Netti, hidd el hogy így ismeretlenül is nagyon szorítottam!

Egyébként nagyon édes minden baba! Jó látni ahogy napról napra fejlődnek! És irigyellek Benneteket ám nagyon hogy olyan jó kis talikat szerveztek. Én egy kicsit egyedül érzem néha magam. A barátnőimnek vagy még nincs gyereke, vagy már nagyok és nehéz összeszervezni a programokat.

Orsi

Kép
ferminadaza
 
 


Trixi
én soha se raktam sütőbe. 1 éjszaka alatt jó lesz.

Netti
Sanyi szobafogságban?
pumuklii
 
 


ÓÓÓ! Orsi. Én adnék neked melót rendesen, hidd el! :oops:
Sajnos!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szia Orsi, üdv közöttünk.

Trixi, gozom sincs az üveges felpöndörödő micsoda megjavításáról, ne haragudj :-)

Panndi, ajaj, akkor mi lehet ez a görcsölés? Epe? Hányinger, hányás van?

Moncsi, csókos szájú szemedfénye és szívedcsücske is nagyon szép :D

Sajnálom a postás a dolgokat. Én meg már lassan a postásunkat sajnálom. Olyan rendes én meg egyfolytában terhelem. Igazából látom a szemén, hogy szeretné megkérdezni, mikor növök ki végre ebből a teszveszelős vásárlásból? :D Arra gondoltam egyszer meglepem egy tábla csokival vagy valami ilyesmi. Hülyeség?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Lányok
Én vettem Benjinek babaharisnyát, ráadtam és nagy rá. Más babaára is nagy vagy csak az enyémre?
nagy=hosszú

Kép
Kép
incike
 
 


gyöngyi, én a csomagos (kocsis-apa teszvezs postásnak hívja) mindig behívom egy kv-ra...eddig egyszer fogadta el, mert ugye nem szabad nekik, de akkor nagyon álmos volt :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Trixi!
Én nem hallottam, hogy hűtőbe kellene tenni. Pár óra alatt megszárad (ha jól gondolom, hogy üvegfestésről van szó).
Én is nagyon szeretem, az iskolában a pici gyerekek is nagyon szívesen ügyeskednek vele.
Nekem otthon is az ajtók üvegein, ablakokon van egy csomó, legfőképpen mandalák. És vannak direkt gyerekeknek való mandalák is!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Gyöngyi!
Nem hülyeség, de sztem a borravalónak jobban örülne.
A mi postásunk is nagyon rendes fickó. Anyuék egy u-val laktak arrébb,mint mi, és ha levelük jön,ezt mindig odaadja nekem. Így nem kell bemászniuk Halásztelekről a csepeli nagy postára!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Moncsi! Ha megszáradt hogyan teszed fel az üvegre. Egyébként sütőt írtam, nem hűtőt, de ez részletkérdés. :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


még mindig nem jutottam a végére az olvaSásnak, de

Jippiájjjjéééé Sanyi!!!!!!!! Sanyikáááám!!!!!!!! :lol:

Orsi-akkor nekünk van igazán csak egy korú kisfiunk, mert nekem is május 18-án született Vilikém! Hajrá! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Incike!
Azért nem vetettünk látleletet,mert gyakorlatilag azzal kezdődött az egész,és akkor még nem durvult el ennyire. Nem gondoltuk, hogy ez lesz belőle! Amikor meg nekem támadt,akkor annak nem volt nyoma!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi
Rásimítod az üvegre és odatapad. Nem kell hozzá semmi.

Kép
Kép
incike
 
 


Niki! Ugyanígy jártam a reggeli tejjel! :x Így bodzaszörpöt ittam a reggeli tejeskávé helyett!

Nóri! Igen már én is megfigyeltem, hogy egyidősek! Szép nap is volt!

Orsi

Kép
ferminadaza
 
 


Benji meg itt van az ölemben és vagy pukizi vagy böffent. Ezt váltva meg folyton felnyomja magát ülésbe.

Kép
Kép
incike
 
 


Lányok, tudom hogy már sokszor kitárgyaltátok, de nem tudom visszakeresni. Szóval Dani eddig csak szopizott, azt hiszem kezd kevés lenni a tej és a doki néni javaslatára kezdjük bevezetni a gyümölcsöt. Szóval mennyi idő alatt lehet vele megetetni egy adag gyümölcsöt. Naponta mindig egy kanállal adjak többet. És először csak az alma levét, vagy mehet a pép is?

Orsi

Kép
ferminadaza
 
 


Trixi!
Bocs, vak vagyok, vagy csak olvasni nem tudok.
Mindegy, sütőt sem hallottam. Egyébként ha megszárad, simán rátapad. Én mondjuk nem szoktam leszedni róla a fóliát, úgy tartósabb.

Máténak alig bírom beadni az aerosolt, amit tegnap a doki felírt neki. az orrába és a szájába kellene fújni naponta 4-szer, az orrába 2-szer, a szájába 2-4-szer. be kellene, hogy lélegezze, de nem hajlandó szívni. sőt, egyből utána szalad kimosni a száját.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Na, itt meg esik a hó! Na jó, havas eső, de akkor is durva! :shock:

Orsi

Kép
ferminadaza
 
 


Húúú! Már haladó felhasználó lettem! :lol: :lol: :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Az gáz! Október közepén havas eső,meg hó! Meg van hülyülve Szt. Petya,az tuti. Vagy csak sokat ivott???

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


orsi ha pár napig próbálod és nincs baja tőle mehet annyi amig kéri, ha egy geész akkor egy egész...

mi sose leveztünk, egyből pép... :oops: nincs baja, pedig Lili pici...mármint korban a többiekhez képest, súlyban nem annyira :oops: 7,14 volt reggel... :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Adri-SVÉDÜL!!! Mindig vártam, hogy majd csak megszólal már valaki magyarul, na de arra várhattam! :lol: :lol:

Annus-nééézd, ezen el sem gondolkoztam! Te melyik sarokban voltál elbújva? :roll: Arról nem beszélve, hogy akkor Izus júniusban született??? :roll: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) De hallod eszméletlen volt a hasonlóság!!! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


sziasztok!

zdori köszi a közreműködést, a hűtőm fellélelgzik, és jó, hogy tudtam segíteni :)

Lara javulgat, bár a kajálása ma rosszabb mint tegnap volt, de már nem folyik annyira az orra, és már hőemelkedése sincs, éjszaka pedig ugyanúgy csak éjfélkor kelt aztán reggel fél 7-kor :)

Sanyi a mindenedet, most már maradj otthon :) !!!!!!!!!!!!!!!!

Megyek visszaolvasok, bár ki tudja mikor végzek majdnem 10 oldal lemaradásom van :)

panndi remélem helyrerázódtok :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Orsi üdv közöttünk, én is a Keletieket erősítem :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


És íme a képek!

Kép Dani hintázik

Kép Fürdés után

Kép Sapkás manó

Orsi

Kép
ferminadaza
 
 


Kép ááááááááááá, komolyan mindjárt feladom...lili még mindig csak nyüglődik, egy árva mosoly nem hagyta el a száját csak nyüszzög sír nyöszörög üvölt ordít...ezeket felválta! Kép

és fázom nagyon Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


És még egy! Ígérem leállok!



Kép Jegesmaci

Orsi

Kép
ferminadaza
 
 


Nóri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Orsi!
Üdv itt!!!Szerintem van még pár zugolvasó mindig!Lehet h az 1 éves szülinapon is előbukkan még pár anyuka :wink: :wink:

Iza megint nyügi délután...tegnap is ez volt,remélem most elalszik végre.....Pedig délelőtt olyan kis rendi :roll:

Ebéd isteni lett,leszámítva h kapkodva kellett megennem....

Még be kell fejeznem a takarítást,ha elaludt a lányzó!

Trixi!
Panndi a blogba írt!
Amúgy szerintem ez a nő sose fog leszállni rólatok...mindegy mi lesz a tárgyalás végén az ítélet!Ha meg távoltartási van,akkor meg folyton hivogathatod a rendőrséget ha megszegi...szerintem vhogy meg kéne szakítani minden kapcsolatot,de hogy hogyan azt nem tudom....mivel "beteg" a csaj,így ötletem nincs :roll:
Remélem itt nem talál amúgy meg,kár lenne ezért elmenned.....


Tinu!
Na nekem sincs ruhám...venni kéne,de ehhez kell az uram.Izával nem tudnék próbálni....lehet holnap beugrom a turiba!Majd meglátom....
Csonginak mg itt maradt a múltkor egy műanyag játéka!!!!


Na azt hiszem elaludt a drágám...hála az égnek!

Tényleg,Zsüci merre járhat...

Böbi!
Utolérted már magadat???Gyere már egy picit és mesélj!!!!Visszaolvasással ne is próbálkozz!!!!


Kitty?Nálatok mi a helyzet??


Moncsi!
Fiaid gyönyörűek!Az utolsó kép nagyon tetszik!!!!

annus11
 
 


Nem kell leállni, ilyen szép képeket örömmel nézeget mindenki!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Dani de nagy fiú!!!!Hány kiló most?Olyan nagyfiús az arca,csodaszép!!!!

Niki!
Nyugi!!!Ma akkor nem csinálsz semmit,van ez így!Tegnap délután énis Izával voltam elfoglalva...próbálj ki mindent,lehet éhes,szomjas,fári,fáj vmi stb.Nekem mint kiderült Iza éhes volt még :shock: Kapott pár kanál gyümit :wink: Most alszik! :lol:

annus11
 
 


Réka, sorstársam! Ezek a lányok, így szétszedni anyu cicijét... :P

Orsi, üdv itt! Szép Dani-baba!

Mehetek pakolni, holnap jönnek értünk anyuék. Ildi, gyógyuljatok meg, h tudjunk találkozni jövő héten!

Blanki visít :arrow:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó!

Ezek szerint Ti is jöttök?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Orsi: de cuki a kis jegesmaci! :)

Annus: már megint otthagytam valamit? :lol: Lehet, én is elmegyek holnap a turiba. Megyünk együtt? Tücit leadom a bölcsibe, aztán Csongorral elmegyünk kettecskén.

Trixi: ha megyünk talizni kedden, levágod Csongó haját? Talán az enyémet is... AZ uramat még fűznöm kell. Csak írd meg, mennyiért vágod, hogy vigyek annyi pízt. Olyan szupi fokozatosra kéne, amit kitaláltatok nekem MOzzával. :wink: Most én is bátorságot kaptam, hogy ő is megcsináltatta a frufruját.

Kép
Kép
tinu
 
 



Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Ja Reny! Még azt akartam kérdezni, hogy próbáljak lőni neked ebay-en cicás overállt?
Csak mond meg, mi a max., amit adnál érte, akkor úgy licitálok!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Tinu!

Természetesen levágom mindkettőtökét, ha addig valaki bevállalja a gyerekeinket! :P

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Barbi! Ha találsz ilyet fiúsban, sikíts kérlek! Ez tündéri!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?