Új privát üzeneted érkezett!

betti!
írtam véleményt az ilyenekről, de nem küldtem el. nehogy kimoderáljanak.
szóval...
a mi ócska albérletünk... ócska, de minden nap takarítok, meg rendet rakok.
nem csak a gyerek miatt. szerintem alapvető igény.

akkor egyelőre marad a déli apró.
elvileg onnan már 2emberke megnézte a házat.
Vendég
 


Lányok!

Szervízbe visszük a gépet, új winchester kell, mert már alig tudunk rajta dolgozni. Elvileg holnapra beszerelik, délután tudok jönni majd. Ez csak a tali miatt érdekes, így nem tudok annyira rész venni a szervezésben.
Szösz, Neked megvan a számom, ha van valami fejlemény, légyszi üzenj. Köszi! :wink:

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


lara!
köszi!!!!

csajok szerintem mi kihagyjuk a héten ha lesz találkozó.
ha minden igaz vasárnap hozzuk el a szekrényt és addig még át kell pakolni, meg hugomék szombaton jönnek és elő kell még keresnem, amiket elvisznek.

nem nézett valaki időjárás jelentést? mikor áll el a szél?


holnap megyünk szurira. az elmaradt 15hónaposra.
szegény csöppem...
aki már megkapta: nagyon durva? mire kell figylenem? milyen hatásai lehetnek?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Mit adtok ma a Manókra? Kell már overall? Vagy még nem kell?
Két napja nem voltunk ki, ma már muszály kimenni!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


pelus
hosszú ujjú body
harisnya
nadrág
pulcsi
mellény
cipő
sapi


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


takaró
cumi

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

3 fok van kint.... Múlt héten még 28 is volt, nem csoda, hogy Matyi visít amikor ráhúzom a meleg göncöket, nem szokta meg.

Tali: Tünci, Gégéé, Katinka, Jaffa és mi jelentkeztünk eddig. Más is jön vagy halasszuk el? Senki nem rajong az ötletért ahogy látom :roll:

Nálunk nincsenek még a konvektorok bekapcsolva, mert van egy kályhánk amivel képes voltam többször is 28 fokot csinálni úgy megraktam :lol: Szóval akinek van lehetősége kályhát berakni valahova az tegye, mert igaz koszol, meg munka van a fával de az isteni melegért megéri szerintem :lol:

Tegnap voltunk Földváron meg Újvárosban, a kocsit kellett kötelezőre vinni, dúrván dobálta a szél az úton. Az újvárosi tescoban néztem kabátot Matyinak, volt ami tetszett ára is tök jó volt persze csak a méretében nem kaptam :?

KépKép
winchi
 
 


szosz!
nadrág alá harisnya, meg kiskabát.
közepesen vastag sapi. amit azért a szél nem fúj át.

kistakaró is érdemes.
Vendég
 


winchi!
mi sem meg ők sincsenek hozzászokva ehhez. egyik nap 24fok, a másikon meg 4.
ki bírja ezt követni?
Vendég
 


Gégéé dettó :lol:

KépKép
winchi
 
 


Köszi a ruházkodást! :wink: Délben megyünk méreckedni. :cry:

Tali: Mi is megyünk!!!!!!!!!! Mi is jelentkeztünk. Nekünk minden időpont jó, itthontól 5 perc séta a Tappmancs játszóház! :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


azta...megint mentek?

mondjuk falun ez biztos más, de én ráültetem a szobamérlegre, aztán konstatálom, hogy jóvan, nem fogyott, aztán ennyi...mondom a védőnőnek, hogy megvagyunk, azt csákány....sztem majd egy évesen elviszem :D
na jó, lehet elviszem valamikor...de ilyen szélben nem :D Emma fuldoklik a szélben...már piciként is ezt csinálta...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Én a talira csak késöbb tudok biztosat mondani,de szeretnénk menni remélem a párom el tud minket vinni.

Képzeljétek megnézik a telket :D (eddig még csak telefonos érdeklődők voltak)Szorítsatok :wink:

Winchi:Sikerült eladni a telked?

Szösz:Hannusnak van bélelt bársony nacija most már azt adom rá+kabát sapi.

Ma már van fűtésünk.
Vendég
 


Igen, megint. Minden hónapban, időpontra! Mert Réka olyan őrült keveset hízik, hogy ezt minden hónapban ellenőrizni kell! :shock: :twisted: Ráadásul ebben a hónapban 2x is volt, hogy kihányta az ebédet, tiszta ideg vagyok,hogy még annyit sem hízott mit szokott.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Lara, de jó nektek, hogy már fűtenek! Nálunk még mindig nem kapcsolták be, pedig éppen hallottam a rádióban,hogy a legtöbb távfűtéses lakásban már igen. :( Mi meg megfagyunk. Mert hiába megy az olajradiátor, az egész lakást nem tudja befűteni.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szösz:Ne idegeskedj úgysem lehet megtömni egy gyereket.
Szegény :( Hannus májustól aug-ig 400 grammot hizott szerintem az is kevés aztán aug-szept is 400 grammot pedig nyáron sem éheztettem :)
Vendég
 


Nálunk csak akkor mehet pót fűtés ha Hannus kiságyba vagy másik szobába van,mert akkor az első dolga átprogramozni vagy nagyon meleg és megfogja :roll:
Remélem holnap már nálatok is bekapcsolják.
Vendég
 


Gégéé:Mi sem szeretjük a szelet :( Hannusnak könnyezik a szeme olvastam hogy akinek volt könnycsatorna átmosása annak érzékenyebb lehet a szeme.Hétfön esővédővel mentünk de akkor picit csöpögött is az eső,lehet ma is azzal megyünk.
Vendég
 


géggé a mérésel mi is így vagyunk. 9 hó voltunk és majd csak 1 évesen viszem. Mondtam a védönönek azt mondta ha jól vagyunk jó.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Nálunk is van már fütés. Mondjuk mi hétfön kedden anyuéknál voltunk.
Anyany a bilizésel én mindig is ugy voltam ahogy a gyereknek jó kedve van. Zsófi a tesótól látja meg elég szorulásos sokat lázméröztem és valószinü rájött,hogy könnyeb így.
Legyen kéznél,beszéljetek róla, figyeld és majd kialakul.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


szosz mi harisnya,naci,body,pulcsi,kiskabát,sapi,cipö.
A kesztyűn már ma gondolkodtam,de csak a ruhán.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Sziasztok!

Lányok, nem tudja vki véletlenül ,hogy van-e Fehérváron magánlabor, ahol csinálnának vizelet+üledék vizsgálatot???

Nem hiszem el ,hogy a laborba november elejére kaptam időpontot. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
normálisak???
Ha valaki ma jelentekzik a háziorvosánál mert beteg, akkor két hétig csak ül itthon és azután mehet laborba???HÁt ez röhej, komolyan.Megkérdezem a háziorvosomat, hogy most mi van. :evil:
Húú ,de ideges vagyok... :twisted:
tünci28
 
 
 


Ja és mi evés után ülünk bilire van aki azon eteti,de azt inkább nem is mondanám.....
és 5-10 percnél többet nem ücsörgünk rajta.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Tünci én ide Gárdonyba járok,de pénteken felhívtam és kedden már mehetem is. egy héten 3 szor van és egy alkalomal 20 emberkét fogadhat.
Nevetséges.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Habár ez agusztus végén volt mikor bejött az idöponkérés azóta lehet itt is elusztak már.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Tünci: enyiget próbáltad???????????????

amúgy a gólyafészekben mindent megcsinálnak!!!!!!!!!!!!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


A gólyafészket megnéztem, ott azt írják ,hogy egy vizeletvizsgálat egy ezres és ezért azt gondolom, hogy az egy lakmuszpapíros semmiség..mert még annál is olcsóbb, mnit amit a kórházi elszámolásban a tb felé írnak.Nekem meg komplett üledék, meg bacitenyésztés kellene..No megvárom mit mond erre a házidoki néni, aztán meglátom.

Csak annyira felháborít, hogy havi 20 ezer körül fizetünk tb-t és akkor még ha kell vmi akkor fizessek már plusszban ezért is.Mióta dolgozunk, ha az a sok pénz, amit az állami tb-be befizettünk egy magánszámáln lenne, akkor kényelmesen hanyatt fekhetnék egy magánklinikán 9 hónapra és kinyalnák a popóm..így meg, kész röhej!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
tünci28
 
 
 


hurrá!
nálunk is van már fűtés!

Zsófi!
valahogy így csináljuk, de inkább ezt azt beletenne, de az istennek nem ül a bilire. maximum ruhástól. :D

lara!
szorítok, hogy megvegyék! aztán jöhet a családi ház? remélem hamarosan!
szegény Hannus. ez a könnyezés nem lehet jó dolog.

szosz!
miket adsz enni Rékának?
lehet, hogy nem egyszerre kapcsolják be a városrészeket. nekünk kb 1órája van fűtés.

tünci!
ez undorító.
bár pont anyós mesélte, hogy hamarosan megy szegeden hasi ultrahangra. mert már fél éve van időpontja... szörnyű.
nem lehet valahogy megsürgetni?

voltunk méretőzni, meg megvan a 15hós oltás meg a pneumo emlékeztető. és nem hagyja hogy borogassam a lábát, mert fázik szegénykém. nurofent adtam neki. aztán majd estére megint.
82cm és 10,14kg vagyunk most!
kinőttük a méretkezős vályút. :D
Vendég
 


tünci!
ez a tb dolog gusztustalan.
dolgozunk és a fele fizetést eladózzuk, tébézzük.
és most még a családi pótlékot is adóztatják. felét én, felét a párom.
gondolom mindenütt így van.
persze vannak akiket még így is támogatnak... de nem írom le kiket. :(
Vendég
 


Tegnap pont láttam egy társadalmi célú hírdetést, az APeh készítette, a közteherviselésről, hogy az adózás közügy, közérdek..hja, mármint annak az egymillionak, aki megteszi..a többi 9-nek nem kell, főleg a milliárdok után..és akkor megemlíteném a nemzedékek óta sosem dolgozó, sosem adózó ingyenélő 800 ezret..na ezért van csak novembere időpontom. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Csajok, ez az idő: mega-giga-fostalicska!!!!!!!!!

Szóval egész délelőtt tömtem Rékát, hogy legyen hízás! :shock: Aztán felöltöztünk, elindultunk, és annyira-annyira fúj a szél, meg még az eső is elkezdett szitálni, hogy amilyen lendülettel elindultunk, vissza is fordultunk. Az orvosi rendelő amúgy pár percre lenne, de most felújítják, és ideiglenesen átköltözött kb. fél óra sétára. Ami persze ilyen időben még több lett volna, mert alig bírtam tolni a babakocsit. Na szóval, ennyit a méreckedésről, fel is hívtam a védőnőt, hogy ma nem megyünk.

Nálunk még mindig hideg a radiátor. :cry:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Hány óra körül lesz a találkozó???????????
Vendég
 


Szösz:itt is nagyon hideg van úgyhogy úgy döntöttem ma nem megyünk sétálni.A nagy szobába a nagyobbik radiátor tök hideg csak a cső meleg majd este párom megnézi mi van vele mert ez így nem ok persze a hőmennyiségmérő az mér így is :x
Ha már van Anyanyéknál fűtés akkor biztos nálatok is bekapcsolják még ma.

Anyany:Megnézték a telket meg néznek egyet ladányba egyet meg mihályon is úgyhogy nem sok esélyünk van :(
Felmerült egy olyan lehetőség is hogy veszünk egy telket és elkezdjük az építkezést kb 3-4 év alatt tető alá tudnánk hozni és akkor a lakás árából be tudnánk fejezni vagy,veszünk egy házat és azt újítjuk fel.
Az új ház jobb lenne meg a suli most közel van,de úgy nem szeretem a panelt meg ha megint jó idő lesz....na mindegy még van időnk eldönteni.

Zsófia:Megvan már hogy mit kap Zsófi a szülinapjára?

Tünci:Én is csak a gólyafészket tudom :(
Vendég
 


lara!
én is utálom a panelt. a 3.ra felcipelni Zsófit egyre nehezebb...
valami olyan házra vágynék, aminek van, de nem túl nagy a kertje. viszont van udvara is.
ahol Zsófi játszhat, meg lehet egy két palánta... amolyan kis veteményes. egy sor répa, eper, málna, hinta a gyereknek, meg homokozó...
de szerintem ez csak álom marad. mint a szép nyugodt élet, ahol az ember tisztességesen, félelmek nélkül felnevelheti a gyerekeit.
Vendég
 


tünci!
ezek a társadalmi célú hirdetések... nagy átvágás az egész. ezzel kit hatnak meg? amikor örülhetünk, hogy megélünk valahogy...
Vendég
 


Anyany:Én is pont ilyenre vágyok+egy terasz ahova ki lehet ülni beszélgetni játszani.Ha sikerül eladni anyós házát akkor ti mindenképp lakásba gondolkoztok?
Vendég
 


Én is ilyen házra vágyom! Nagy terasszal! Veteményes nem kell, csak fű!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Akkor szóljunk Winchinek hogy esedékes a fehér akác köz :lol:
Vendég
 


Tali 5-től lenne, jól mondom?

Mi voltunk délelőtt sétálni, Matyi bebugyoláltam, nem sokan jöttek szembe az utcán, főleg nem babakocsival :twisted: De már kicsit muszáj volt mennünk, mert itt bent Matyi bepörög és akkor vagy én vagy ő lóg a csilláron :lol: Főleg apa ma sokáig dolgozik egyedül vagyunk egész nap :cry:

Lara eladtam a telket, még az ottani testületnek kell rábólintania. Csak éppen lakásra nem tudom fordítani a pénzt, mert elinduláshoz kevés... Havi 60 ezret meg nem tudunk kinyögni a hiteltörlesztésre...

KépKép
winchi
 
 


Örülök hogy sikerült eladni :D De jó lenne ha lenne még szocpol talán akkor könnyebb lenne.Ha 5-töl lesz akkor biztos tudunk menni.Kiváncsi vagyok rá Hannus mit szól majd a sok gyerkőchöz(legalábbis remélem sokan leszünk) :D
Vendég
 


Látom csak álmodoztok a Fehér akác közömről :lol: A hétre még nincs lottóm de szerzek :lol:

KépKép
winchi
 
 


Kromoszóma vizsgálat szerint van egy tökéletes férjem, és annak egy tökéletes felesége. Szóval ha valamit elteker, már nem tudom neki mondani, hogy tökéletlen... :D
Rákérdeztem, hogy mi az a 15%-amit ismételni kell. Rövid konzultáció után azt mondta a prof, hogy valamit nem jól tetszett érteni valószínűleg, nem kell ismételni, csak anyaghiány és pénzhiány miatt nem tudják csak 5 hét múlva megcsinálni a maradékot, de az már e jelen eredményt nem befolyásolja. Magyar Eü.
Én nem értettem el, a hölgy mondta a telcsiben, határozottan, hogy meg kell ismételni és az okára csak személyesen tudnak felhomályosítást adni.
Tiszta hülyének jöttem ki, de nem vitáztam, legyen meg az ő igazságuk.

Egyébként nem vagyok hajlandó kimenni! Állat hideg van és én még nem téliesítettem magam agyban. Bakker, alig vártam, hogy hazaérjek. Itt vagy nyár van, vagy rögtön tél.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti örülök, hogy tökéletesek vagytok! :wink:

KépKép
winchi
 
 


Betti jaj de Jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol:
Akkor ti ketten nagyon egymásra találtatok :D
Vendég
 


Tünci
Én már régóta, ha kell menni dokihoz, inkább magánba megyek, a vérvizsgálatokat is érdemesebb úgy. Tudom, hogy pénz és nagyon sokat kiadtunk már, de nem kell várni, van eredmény és még emberként is kezelnek.

Még jó, hogy én nem láttam az Apeh reklámot! Röhejes, hogy nekünk reklámozzák a közteherviselést, akire hatni kellene, az meg ezen röhög egyet.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bejelentkezés , anyu gépéről, már mennünk is kell tovább.
Tünci, szerintem a dokidat hívd fel, nem csinálják-e meg a kórházban a vizsgálatot. Nekem legalábbis az asszisztensek levették a vért is, ha kellett. Mondjuk az ov. főorvoshoz járok... De egy próbát azért megér.
Mi megyünk a talira, hacsak nem lesz ítéletidő, szerintem tartsuk meg.

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Igen, képzeljétek micsoda tökéletesség uralkodik itt nálunk. A férjem mondta is, hogy ezt ő eddig is tudta, hogy ő az, nem is érti, hogy én nem ... :D
De bánom, hogy nem csúsztattam, hogy a házimunka kromoszóma területén mutációt találtak és kezelésre szorul.. :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


http://www.idokep.hu/?oldal=live

Az első havas képek :?

KépKép
winchi
 
 


[quote="betti0412"] írta:betti0412a házimunka kromoszóma területén mutációt találtak és kezelésre szorul.. :D


ezen nagyon röhögtem :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
winchi
 
 


lara!
a terasz valóban jó ötlet, de ha nincsen az sem érdekelne. anyuméknál fedett terasz van, meg szőlőlugas, ahova tettek hintaágyat meg szalonnasütős helyet.
szóval minta van, amit érdemes lenne követni...

egyelőre lakásban gondolkodunk, nem is merünk másban. párom fehérváron akar maradni mindenképpen. azaz városban. téglalakás, földszinten, hogy babával a kezemben ne kelljen lépcsőzni. jó helyen... ha tudtuk volna hogy amint ideköltözünk, babázni fogunk, nem költözünk 3. emeletre.

betti!
ez jó hír!!!
házimunka?
lustaságra nem találtak még valami gyógyírt?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?