Új privát üzeneted érkezett!

Beze!
Nálatok mikor indul a lombik? Jó lenne, ha tényleg egy kicsit többet jönnél, mert nagyon kíváncsiak vagyunk ám rád!

Bikfy!
Hát igen, a kabát árak nagyon elszaladtak. Mi a páromnak akarunk kabátot venni, de olyan ami teszik, nem volt 45 ezer alatt. Azt meg nem igen akarjuk megvenni. Jó drága!

Babicsek!
A kimaradt Gonal miatt meg ne idegeskedj! Nem azon az egy szurin fog múlni!

rodina74
 
 


Babicsek, egyen tuti nem fog múlni,ezen ne is agyalj légyszíves! Sikerülni fog és kész! Ahogy Rodinak is!

Rodina, remélem, soha! Én nagyon bízom a spontán sikerben, ha nem megy, visszamegyek a dokimhoz, de ez bőven jövőre lesz esedékes. Ha ne adj isten megint segítség kell, úgyse állna velem szóba addig, amíg szopizunk. És még javában tart szerencsére.

Vius merre lehet?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hát igen. Mi már mindenben tudunk bízni. :lol: :lol: Jól bemagyarázzuk magunknak. :lol: Ez a szép benne, hogy a rossz dolgokból is arra következtetünk, hogy ez nekünk jó lesz és szerencsét hoz. :D

bikfy: sosem lehet tudni nem e a gombák hozzák meg a várt eredményt. :lol: :oops:

Okés csajok akkor nem parázok. a mait már beadtam, de elég hülyén sikerült. Fájdogál is egy picit. Ottmaradt egy jó kis piros karika. De ez is jó jel lehet. 8)

Kép
babicsek
 
 

 
 

Beze!
Én azt hittem, hogy ti már a lombikra készülődtök, valahogy így értelmeztem, amit írtál. Remélem, hogy spontán összejön a tesó, és addig még sokáig szoptatsz!

Én is úgy vagyok vele, hogy azzal biztatom magam, amivel tudom! Ha kell magamba beszélem a gyereket! :lol: :wink: Én azt szoktam mondani:
Ebből az inszemből akkor is baba lesz!

rodina74
 
 


Látom mindenki eltűnt! Én is megyek, mert ma még dolgunk van apával! Ahogy régen még itt a topikban írták, ma R betűs nap van! (Ha jól emlékszem!) :lol: :wink:

rodina74
 
 


Sziasztok!!!

Bocsi hogy nem jövök de szakad egy kis gond a nyakunkba. Múlt hét kedden meghalt a párom nevelő apja és most segítkezünk anyósnak meg támogatjuk hála istennek nem hagyja el magát rossz neki tegnap mondta is nekem de majd az idő begyógyítja a sebeit. Pénteken lesz a megemlékezés majd beleszórják a Sugovicába(Duna mellék ága) Ez volt a kívánsága. Persze jönnek a fiai (megjegyzem eddig nem volt apjuk) testvérei és Már az örökségen törik az agyukat.
Jah meg pénteken voltunk kakasokat venni 300Ft volt kilója és a 10 kakas 67 kg 20100Ft volt gyönyörűek anyósnál vannak majd ő levágja nekem őket.Ennyi pénzért nem kaptam volna ennyi húst.
Közben Pénteken tönkre ment az autónk szét ment benne a kuplung így az is most szerelőnél van azt mondták lehet 100 ezer lesz de ma megmondja pontosan a szerelő.
Tegnap este jöttek haza Tatáról a barátnőmék a tesójától és hoztak egy nagy zsák baba ruhát kádat most már van kettő kád állványt etető széket. Tők jók
Most fél 10re megyek műkörmöshöz majd utána anyóssal ,anyuval és az ő kocsijukkal a temetés költségeit rendezni.

Remélem mire Dari jönni szeretne addigra minden ok lesz visszatudok írni és olvasni is remélem. Amúgy kislánykám nagyon jól érzi magát odabent :)
Most elköszönöm majd jelentkezem amint tudok

Sziasztok Szép napot mindenkinek!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius
Sajnálom! Én is Tatán lakom.

Bikfy
Te nem tesztelsz, vagy mi van már?

Rodina
Szurkolok továbbra is.

Én nem vérzek csak barna egyik nap erős, másik nap alig. Ez van.

timejka
 
 


Vius!

Őszinte részvétem! Nagyon sajnálom, hogy ennyi tragédia és nehézség ér benneteket mostanában! Kitartást kívánok hozzá, és vigyázz nagyon magadra!

Timejka!
Kértél időpontot a doki bácsitól? SAjnálom, hogy ez van veled, én nem igazán értem, hogy mitől van.

Bikfy!
Tényleg tesztelhetnél, ha még nem jött meg! A sok laptető sem véletlen... :lol:

rodina74
 
 


Bikfy szerintem dirrekt idegesít minket :twisted:

Rodina
Fel is hívom ma a dokit. Komolyan mondom, hogy nem idegesít ez se, hogy ez van. Persze azért ezt rendbe kell tenni.

Asszem van egy egér irodába és írtózom tőlük.

timejka
 
 


Sziasztok!

akkor először is,az ígért képek: (a pocakfotó az mai)

Kép Kép Kép Kép Kép
Gréta 33 hetesen:
Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Szóval....

Mindenkinek sok szerencsét kívánok,hogy a következő inszem/lombik/spontánkodás eredményt hozzon!!!!

Vius
részvétem! :(

Bikfy
nekem a gomba+canesten párosítás,1 szex szerencsét hozott!!!! :lol:

Rodina
háát igen! szalad az idő.... :roll:

rólunk:nagyon jól vagyunk,csak már minden nap egy picit nehezebb. a múlt hét óta már nst-re járunk,mert a lepény 33 hetesen már első fokon érett volt,és Grétus már akkor kb 2,5 kg-ot nyomott. :shock: szóval úgy néz ki,hogy nem lesz kicsi.... :P legközelebb most csütörtökön kell mennünk uh-ra,és nst-re. minden nst alkalmával azon izgulok,hogy még hazaengedjenek... :roll:

a baba szoba elkészült,bár még van némi hiányosság,mert hiányzik még a szőnyeg+a légzésfigyelő. a ruhák kimosva,kivasalva,kórházi cucc készen áll.... :D szóval indulásra kész vagyunk. :D de azért még legalább 2 hetet szeretnék kihúzni... (de a pocakom az napról-napra egyre lejjebb száll :roll: )

Na,röviden ennyi,még jelentkezem!

pussz mindenkinek!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok! Bikfy, tessék tesztelni!!! TÖbbieknek is drukkolok!:)

Dy, annyira szép a babaszobátok és nagyon csajos:) És a hasad gyönyörű:)))

Én is szeretném megmutatni a dolgokat, amik vannak, meg a kiságyat, babakocsit:)) Nekem fiúsabb picit, de a rokonoknál csak fiúcskák vannak és tőlük kaptuk a klassz holmikat. Így jártam:)

Kép Kép Kép
Vendég
 


Dy!

Nagyon gyönyörű a gyerekszoba! Pont egy kis tündérnek való! A pelenkázód különösen tetszik, hisz van nyitott polca, és fiókok, meg zárt polcos rész is, ha jól látom. Na ilyen frappánsan elrendezett pelenkázót még nem láttam. Nagyon jó. Az egész szoba nagyon szép, és tök jól berendeztétek!

A pocid is nagyon szép! Sajnálom, hogy napról-napra lejjebb megy, de csak össze jön az a két-három hét.
Nagyon szurkolok, hogy minden rendben menjen, és az nst-ékről még egy darabig hazaengedjenek!

Timejka!
Sikerült a dokival beszélni? Tájékoztass minket mindenképp!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Dy, nagyon szépek vagytok! :wink:

Twist, nekünk is kék babakocsink van, engem hidegen hagyott mindig is a színe. :wink:

Bikfy, tényleg, tesztelhetnél. :P

Drukk megy mindenkinek továbbra is!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy! Most már áruld el kérlek, hogy mikor vagy hajlandó tesztelni! 33-34. napon jársz, ugye? :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Twist!

Nagyon szép a babakocsi, ás tök jó a kiságy, hogy a végébe van a pelenkázó! A játszószőnyegnek pedig nagyon szép színei vannak!

rodina74
 
 


Bikfy!

Azonnal követeljük a tesztelést! Jó lenne már egy zebrásat látni! :wink: :lol:

rodina74
 
 


Sziasztok Csajok!

Kérem, mindenki őrizze meg a nyugalmát!!! :lol: Én is azt teszem. 34. napon vagyok, mensi nincs, de igazándiból csak holnapra nem várom, mert most nem 18. napon ért petém, hanem 21.-en. Szóval onnan számítva a 14 napot, csak holnap telik le.
SEMMIT!!! nem érzek, még a melleim sem feszülnek, ami nekem mensi előtt mindig szokott lenni. Szóval fene sem érti, mi történik, de újfent mondom, (bár leírni sem merem, akkora szégyen) mindösszesen 1x voltunk együtt.
Ugye belátjátok, hogy nem kell túlzott reményeket fűznöm a dologhoz? Mindösszesen jó vicc lenne, ha most sikerülne. :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ha addig sem történik semmi, ígérem, pénteken pisilek nektek egyet. De most aztán már nyugi legyen!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lányok,

babaszobák, pocakok csodásak, nagggggggggyon vágyom már én is ennyi gyönyörűségre. Tiszta szívemből örülök nektek. :wink:

Lucuzsom!

Te aztán nem semmi vagy!!! Még én sem tudom, pontosan hol tartok, te meg mindent a kis kobakodban tartasz. Valóban 34. nap, de ebben a hónapban nem mozogtam és többször megszegtem a diétát, hát öregem el is csúszott a ciklusom. Ez is azt mutatja, PCO-ban nem lehet megszegni a szabályokat. Mindig figyellek, mi van veled, hát előttetek is le a kalapot, mert tényleg mindent megtesztek a babáért. Az én drukkjaimon nem fog múlni. Ölellek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius!

Sajnálom........... :cry:

Timejka!

Ezt én sem igazán értem, mi van nálatok, remélem doki tud majd segíteni. Puszillak és gyógypuszit küldök. :wink:


Rodikám!

Hogy vannak az ikrek? És a mamájuk? Remélem pihensz sokat. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó fejek vagytok, ide invitáltok, aztán meg mindenki eltűnik. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Péntekig izgulhatunk akkor! :wink:
És ha nem titkos a válasz: az az 1 alkalom pé környékén volt?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!

Este nagyon fájt a hasam, majd szétrepedt, UH-val is követtük, szóval tuti pé volt. Együtt voltunk, reggel már nem feszített a hasam. Szóval a legjobb időben voltunk együtt. Ezen nem múlik.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Csuriban mindenem! :lol: :lol: :lol:

A kacsa haláli! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Csajok, nekem olyan szinten hétfő van ma. Alig tudok belerázódni a melóba.

Kép


Nemsokára elmegyek aluszkálni is.

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzskám!

Nagyon köszönöm!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mindenképpen szólok. Most mondjátok azt, hogy milyen trehány nemtörödöm nő vagyok, de nem hívtam a dokit, majd holnap mindenképpen.

Bikfy
Miért péntek? Nagyon messze van

timejka
 
 


Timejka!

Mert én nem akarok több negatív tesztet gyártani. Ha időre nem jön meg és eltelik még eseménytelenül 3-4 nap, akkor mehet a buli.
De úgy gondolom, meg fog jönni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Megértelek, bár igazán hosszú lesz péntekig várni. Bikfy! Nagyon-nagyon szurkolok neked. Csuriban a kezem!

Timejka!
Mindenképp holnap hívd fel a dokit! Ne felejtsd el!

Én ma egész nap pihentem, délután pedig megint hatalmasat aludtam. Szóval mindent megteszek, hogy nyugalom legyen körülöttem.

rodina74
 
 


Néha én is bekukkantok, de amíg szép idők voltak sétáltunk napközben, nem is voltam itthon.
Ha meg itthon vagyunk, pici fiam leköt, napközben nem nagyon alszik. A pici az 6550g-ot és 61 centit jelent 8 hetesen :lol:

Bikfy,
nagyon szorítok neked péntekre. Nekem Levi egy inszemből jött össze. Ennyi volt a novemberi teljesítményünk összesen :oops:

Na meg persze mindenkinek szorítok, hogy előbb-utóbb kihaljon ez a topic, és már csak a babás pörögjön ezerrel.

Dy,
azért két hetet még tényleg ki kellene húzni. Lehet tudni, hogy mitől öregedett a lepény? A végén még neked is jut egy jó kis 4,5 kilós babóca, mint nekem :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Rodi,
hogy vagy??? Tünetek??? Drukkolok nagyon!!!

Bikfy,
hű, te bírod péntekig??? Én is nagyon izgulok érted, remélem az az egy volt az igazi és sikeres!!!!!!!!!!! Jó lenne már, ha elkezdenéd a zebrát, hogy aztán Rodi, majd mi is követhessünk!!!!

Babicsek,
mikor lesz a nagy nap??? Hidd el, néha tényleg a félresikerült dolgok hozzák meg az ember szerencséjét!!!!

Timejka,
remélem a doki meg tud nyugtatni!!! Én se tudom sajna mi folyik nálad???!!!

Beze,
Lexit nem viseli meg a szél??? Bence már teljesen átköltözött a mi ágyunkba :shock: , hajrá tesóprojekt :oops: Még szerencse hogy van több szobánk is :lol: :lol: :lol:

Dy,
gyönyörű lett a szoba és a pocid is nagyon szép!!! Vigyázz ám magatokra!!!!

Twist,
nagyon tetszik aj átszószőnyeg!!!! A kocsi pedig ne izgasson, úgy látom jóóó széles, kellemesen el fog férni benne a babszi!!!
Te kihez jártál a kaáliban??

majd jövök még, de Bence itt nyüglődik, szegénykém megint beteg... addig is zebrásodjatok!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

köszönöm mindenkinek a dícséretet!

Linácska
nem igazán lehet tudni. egyelőre arra fogják,hogy nagy a baba,ne meg az injekció... bár elvileg attól csak az erek tágulnak a lepényen. :roll: szóval passz! :P csütörtökön már okosabb leszek! :wink:

Bikfy
megy a drukk!!!!!+++++++++++++++++

Twist
nagyon szépek a cuccok! manapság szerintem már egyáltalán nem számít a szín! persze csak ne legyen rózsaszín egy fiú szoba. de a kék az egyébként nem egy tipikus pasis szín. úgyhogy nyugi! :wink:

Rodina
egyébként folyamatosan szuggerálom Grétust,hogy a betöltött 37. hét után mehetünk!!! :lol: :lol: addig viszont még várni kell egy kicsit! :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
ne aggódj szerintem, nekem a 30.héttől volt nagyon érett a lepény, aztán bár a 33. hétnél megindult a szülés, de sikeresen le tudták állítani, s a 41. héten már úgy indították meg... szóval mg bármi lehet!!!!

Milyen injekciót kaptál amire fogják?
Vendég
 


Nati
heterozigóta leiden mutációm van (genetikai mélyvénás trombózis hajlam) és emiatt szúrom magam minden nap heparinnal.
egyébként túlhordani semmiképp nem szeretném! :D elég nekem,a 37 hét a terhességből! aztán már menni akarok!!!!!!! :oops:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Timejka!

Hívtad a dokit? Mikor mész?

Bikfy!
Ma jártam egy piri eltávolító táncot csak neked!

Kép

Remélem tetszik!

Dy!
Ne izgulj, minden rendben lesz, és Gréti nagyon jól érzi magát a pocakodban!

rodina74
 
 


Nati!

Kösz, jól vagyok! Érzem a hasam, mostanában délutánra igen feszít, és a mellem is érzékeny kissé. De én már semmiben sem hiszek, csak a vérvételben! sajnos! :cry:

rodina74
 
 


Halihó!
Sehol senki?

Most vacsiztunk, és ledőltem egy kicsit, úgy teleettem magam! :roll:

rodina74
 
 


Rodi,
mi a baj???? Nem vagy túl feldobott!!! Meg a blogban is olvastam.. Elhiszem, hogy csak a vérvételnek hiszel, megértelek. Most már én is így vagyok. Az utró engem is átvert egy cikluson keresztül, de könnyen lehet, hogy a babák is ficánkolnak odabenn :P :lol: Te írtad nekem az előző hónapban hogy bízzak!!!! Most Te is tedd ezt, élvezd ezt a két hetet és élj úgy, mint aki babás!!!!! Aztán ha valóban az vagy, tovább folytathatod a mámort, ha meg nem akkor ráérsz akkor is elkeseredni, most még nincs miért!!!!! Szóval fel a fejjel!!!!!

Dy,
most már értem. Az egyik barinőm is szúrta magát, de nála sajna csak akkor derült ki, mikor trombózist kapott... végigfeküdte a terhességet, de nagyon strammul bírta :P
Kitartás, már neked sincs sok hátra, élvezd ki, akármilyen nehéz is, ez az időszak most egy ideig nem tér vissza!

Bence felkelt... majd talán még jövök...
Vendég
 


Nati!

Nem vagyok rosszkedvű, de igazad van, feldobott sem. Realitások talaján állva szemlélem magam. Másnak sokáig nincs + tesztje, és ha egyszer mégis sikerül, akkor abból baba is lesz. Sajnos én nem így vagyok vele, ezért nem ringatom magam bele az ábrándjaimba. De ez nem azt jelenti, hogy nem reménykedem, és nem bízom benne, hogy akár most is babás lehetek. Minden nap többször simizem a hasam, és elmondom, hogy nagyon várjuk, csak jöjjön. Egyszerűen nem tudok másra gondolni, mint, hogy most sikerülnie kell. Szóval így vagyok most. Bocs, azt hiszem kicsit hosszú lett.

rodina74
 
 


Bence édesdeden szuszog a hitvesi ágyunkban :shock: :oops: Már alig várom, hogy ne legyen taknyos és ez a vacak idő is elmúljon, hogy végre vissza lehessen szoktatni a saját ágyába :oops: Ez így nekünk nagyon kényelmetlen, Apa se tud rendesen aludni...

Dy,
egyébként nálatok ez hogy derült ki???

Linácska,
hogy van a kis copfos kislányod fülecskéje? Rendbe jött??? Szép kis súlyban vagytok, nem semmi :P :P Látszik, hogy nem sajnálod a kisfiadtól a tejcsit :P :lol: S te hogy bírod? Milyen két gyerkőccel??

Bikfy,
hogy tetszik lenni??? nagyon eltűntél ma...

meg mindenki... jól elvagyok itt magamban :shock:
Vendég
 


Rodi,
örülök, hogy azért nagyon bízol benne!!!!! S meglásd az utró segíteni fog!!!! hisz most tényleg kapsz rendesen progi pótlást, talán ez fogja meghozni a várva várt sikert :P :P

tényleg, végül szurit nem kaptál??? Arról is beszéltél anno, nem??
Vendég
 


De, igen beszéltem róla. De azt csak akkor kapom, hogyha +-t tesztelek, és a progiszintem sem lesz jó a vérvételen! Szóval az még nem biztos.
Egyébként megy privi!

rodina74
 
 


Timejka!

Hívtad a doki bácsit?

Bikfy!
Hol vagy?

rodina74
 
 


Látom ma mindenki eltűnt! :cry:

rodina74
 
 


Dy
Tök szép a szoba és Gréta egyszeűen csodálatos. Tök édi pofija van.

Twist
Te szobád is szép.

Hívtam tegnap a dokit, majd ha eldönti a szervezetem, hogy mit csinál és megjön és elmúluk akkor kell hívnom és megyek és megnéz vagy nem tudom. Aszongy, hogy sárgatest hormon elégtelenség lehet, sárgatest hamarabb kilöködik. Mondja, hogy gyógyszeres kezelés kell, igen ám de múlt hónapban vagy mikor volt az inszem, akkor volt merional, choragon és utro. Erre mi történik? Kb. 3. héten elkezdtem barnázni. Most semmit nem szedek és már a 16. cn-tól szivat. Amikor együtt vagyok a párommal, utána vérzek, egyébként "csak" barnázok hol erősebben, hol gyengébben. Röviden ennyi. ugye volt nekem több hónap, amikor semmit nem szedtem, akkor 28-30 napra megjött mindig. Szerintem ez normális, de valami akkor is van, csak kérdés, hogy mi.

Irodába nem megy a fűtés és már teljesen szét vagyok fagyva és még délig még jobban. És olyan hülye melóm van, hogy fogalmam sincs, hogy álljak hozzá, főnököm persze nincs, mert kezelésen van, úgyhogy a tököm kivan.

timejka
 
 


Timejka!

NAgyon sajnálom, hogy nem megy az irodába a fűtés! És hagynak úgy dolgozni? Nem engednek haza? De szerelő azért megy, nem?

Ezt a hülye vérzést is nagyon sajnálom! De legalább a doki tudja, hogy miről van szó! Szerintem ez egy dokinál már haladás!

rodina74
 
 


Rodina
Főnököm kórházba, most szóltm a gázosoknak, hogy iparkodjanak kifele. Egy rövidujju kötött garbó hozzá kött kardigán és még egy kötött kardigán és gondolkozom még a kabáton. Simán hagy így dolgozni a főnök, bár mondtam neki, hogy befagy a v....gam. Mindjárt főzök jó forró teát és akkor 10 percig jó lesz.

Nagyon remélem, hogy kezeli majd a sárgatestet ha tényleg ez van, csak én nemszeretnék clostit meg ilyeneket. Olyat kérek majd, ami kizárólag erre van. De hogy mikor lesz az, amikor mehetek orvoshoz, az még kérdés.

Bikfy
És miből gondolod, hogy meg fog jönni?

Jaj de hideg ez a beton felveszem a nagykabetom.

timejka
 
 


Timejka!

Csak most fel ne fázz! Remélem hamar mennek a szerelők! nincs hősugárzó? Nálunk is néha olyan hideg van a mh-en, hogy már beszereztünk hősugárzót. Igaz tiltják a használatát, de minket nem érdekel.

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: