Új privát üzeneted érkezett!

Éljen Sanyi cica :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Bocs, hogy mostanában csak be-benézek.Nem igazán tudok írni. :cry:
Örülök Sanyinak, éljen-éljen!!!!!
Cicó is lebetegedett. :cry: :cry: Köhög, tüsszög, folyik az orra.Azt hiszem kihívom a dokit, hogy nézze meg, mert hiába nem tűnik komolynak, csak egy 5 hónapos babáról van szó.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


ÉÉÉÉbresztő lusta banda!!! :D

Sanyi és a tájoló :lol: hihihi... Nettiéknél tegnap biztos egy kicsit karácsony volt. Tök jó :-)
Csilla, kíváncsian várom a beszerzés eredményét. Ruhák vagy játékok? Még jó, hogy mindig van indok a vásárlásra :wink:

Barbi, nagyon kis tündérkirálykisasszonyos az a kabát. Örülök, hogy rátaláltál. Pontosabban a kabát talált rád. :-)

Most megyek, hentergünk egy kicsit az új nap örömére. Ez a széééél :roll:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

 
 

Nos...Iza tegnap este 6 óta alszik....mint egy mormota!!!Lassan 14 órája nyomja :shock: :shock: Ja és lehet h megjön!!!!!!Ennek 2 dolog miatt is örülök :wink: Na szóval 9re hogy érünk a ringatóra azt nem tom....Lassan kelnie kéne h egyen.Tegnap 4szer evett csak,és még azt se mondhatom h sokat evett...2 napja vhogy nem eszik annyit,eddig az aventes kis dobozzal simán bevágott,most meg tök sokat meghagy benne :roll:
Amúgy hideg front van!!!Akkor Iza mindig többet alszik,na de ennyivel???? :shock:

Gergőnek és Simonkának is boldog 5.hónapot!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára annus11 2009.10.14 07:02-kor.

annus11
 
 


Kutyafüle. Biztos ami biztos nézesd meg, de amíg nincs láza, addig a C-vitaminon, meg a sűrű orrszippantyúzáson kívül sok mindent nem tudsz tenni :-( Szegény Riki, jobbulást.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na jó egyszerre írtunk mind! :lol: :lol:

Barbi!
Ti jöttök jövőhéten Trixihez?Kedden lesz tali! :wink:
Rikinek is jobbulást!

annus11
 
 


Jáááj, Sányi cica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Netti, mikor is tűnt el?2-3 hete?Jól elkolbászolt :D
zili
 
 


Szep jo reggelt!!!
meg ez az undorito ocsmany ido se arnyekolja am be :twisted:
sanyinak ki kellett a nappaliban huzni a borkanapet,mert nem szereti a bort,pedig anya tett neki ar baranyszort.. aztan utana reggelig szunyalt! olyan faradt volt,h este mikor atmentem anyumekhoz,kopogtam tobbszor is.. de nem ebredt fel ram!!
aztan most is alszik,befekudt a foteljaba, o altalaban egesznap ott csicsikalt.. 9kro viszi anya a dokihoz, van a fejen is egy kis vmi,de nemtunik komolynak,de azert jobb ha megnezik,meg veszun k neki sok sok vitamint,aztan tomjuk ezerrel.
ja o sose ette a konzerves macskakajakat a VISZKASZT se, cak a shebar, anyum szoktatasa :lol: es most meg,kajat lat es megy oda kerni... megeszi a kismacska kajajat is,purinat kap,mert ugye pici es extra vitamindus taplalkozason van,de Sanyi azt se szerette. Most minden evo. De olyan giga vekony :shock:
Remelem visszahizik. Apum azt mondta neki olyan kopenye van mint a Lajcsinak :roll: csak log rajta..
na abba hagyom az elmeny beszamolot.
Ja meg annyi,h fura hangokat ad ki Sanyko, cicasok, ilyen kicsit berrego nyavogas? ez mi lehet? eddig ilyet nem csinalt o soseneeem. Panaszkodik? kozben bujik ezerrel meg dorombol amugy.. csak fura :roll:

Egyebkent Boronak nem volt este hiszti, tobbszor adtam neki tegnap homeos bogyot, nyikkanas se volt,elaludt. Arra se kelt fel,h elekzdtem uvoltozni rohadt hangosan h itt a sanyi 8)
ugyhogy remelem ez igy is marad..

Panndi,miujsag nalatok??

Netti
Kép
maumau
 
 


zili,csutortokon lett volna 2hete!! szoval 12napig volt tavol,de sokkal tobbnek tunt!!! :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Halihó! SZép jó reggelt mindekinek!

Tegnap akartam még írni, csak már mennem kellett, hogy végre, végre, megérkezett a Libero Klubos játéklánc Csongónak:
http://www.liberoklub.hu/popup.html?ima ... ics/14.jpg
Azért végre, mert Tücivel hiába küldtem be a nyuszikat, nem jött semmi. Szerintem a postán lenyúlták. Azóta megreformálták a rendszert és nem is a posta hozta ki. :P Szóval nem veszett el az ajándék és végre volt értelme gyűjtögetni a vonalkódokat. Ráadásul tökre tetszik nekem is, meg CSongónak is.

Kép
Kép
tinu
 
 


Okos Sanyi! Anyukádnak biztos Karácsony volt tegnap! Ez olyan jóóó! :D

Mikor megy a dokker Rikihez? Meg mi ez a sok megfázás? :( Én tegnap találkoztam a dokinkkal és azt mondta alig van forgalom a rendelőjében. :?

Annus, Iza jól nyomja az alvást! Mondjuk énmarcim is este 8 óta. 8)

Szuper, hogy Lili is javul!

Niki, tegnap én du. 4-kor mentem el itthonról (már nagyon nyafizott AM és egy kis autózás mindig jót tesz neki. Ennek folyományaként elmentünk tesómmal vásárolni, minek következtében vettem egy farmert magamnak, egy mellényt és egy sapka-sál szettet AM-nak... ) nade a lényeg :D , hogy a póstás 16.40-kor jött áááállítólag és bedobott egy jó kis értesítőt. Ma mehetek az 5 fokban AM-mal. :evil:

ja és tegnap este 7-kor értünk haza :oops: és lám-lám, ment a fűtés! :P

Gáborka hatalmasat nőtt!

Ööö, Emese, tiramisi recept jön mindjárt, :arrow: keresek vmi reggelit.

Kép

Kép
adraci
 
 


Ja, éngyerekem az ülésnek semmiféle jelét nem mutatja még.

Kép

Kép
adraci
 
 


Csilla! Köszi! :)

Sanyinak háromszoros hipp-hipp-hurrá!!!!! Nagyon örülök, hogy előkerült a kis kódorgó. :D :D :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Mau!
Örülünk Sanyinak nagyon! Nekem könnybe lábadt a szemem, mert tudom milyen jó érzés így viszontlátni az eltűntnek hitt állatot!
Na meg a hülye hormonok... :oops:

Annus!
Semmi extra nem volt, azon kívül, hogy még mindig próbál hatni a Páromra. Endi szerint azt hiszi, még mindig irányíthatja, az lehet amit ő akar, és megpróbálja a maga módján az ő pártjára állítani, hátha megint epekedni fog utána. Illetve azt hiszi, hogy ez még mindig így van! (mármint, hogy Endi ő belé szerelmes, és csak azért van velem, mert nincs hova mennie)AZ ellenállhatatlan! :lol: :lol: :lol:
Elvileg nov.25-én ítéletet hirdetnek! :?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi :roll: Akkor drukkolok !Pedig akartam mondani h a párod nem tud rá hatni???Beszélni vele?Hogy hogy csinálhat ilyet?Vmikor csak szerette őt?Nem?!Ezek szerint mondjuk még mindig...de hát ezzel csak Endinek árt...na mindegy,az a baj h ilyennel nem lehet beszélni :roll: :roll:

Na Iza fél9kor kelt!Így sajna lekéstük a ringatót :( :( :( A férjem már fél8kor mondta h keltsem...dehogy keltem,biztos nem véletlenül alszik!!!
Na megyek,befűtök a hősugárzóval itt is aztán kihozom játszani a hétalvómat!

És ma se menjen ki senki!!!Ismétlem NEEE menjen ki senki(rajtam kívül,mert nekem muszáj....)

annus11
 
 


Ohh, ez a liba télleg beteg! :evil:

Tiramisu:

4 tojás sárgája 1 cs. vaníliacukorral és 15 dkg porcukorral habosra kever, majd hozzákever 50 dkg mascarpone

4 tojásfehérje kemény habbá ver és hozzáad az előzőhöz

8 adag espresso főz cukor nélkül, beleforgatni a babapiskótákat

Rétegesen lerakni egy üvegtálba: piskóta->sajtkrém->kakaópor(nem cukrozott, nem instant)->piskóta->sajtkrém-> kakaópor

(én csak Szarvasi Mascarponét és Plus-os vagy Aldis babapiskótát használok)
Nyami! :P

Kép

Kép
adraci
 
 


Annus nekem is muszáj. Mármint kimenni. Pedig Aminát nem viszem a héten oviba, de ebédbefizetés van, így kénytelen leszek kidugni az orrom ebben a hidegben. :?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Kép Kép ÉLJEN SANYESZ! Kép Kép


Lili ma fél6kor kelt a "hajnali" szopira, aztán valahogy úgy érezte hogy akkor már nem alszunk, 7ig mondta a magáét a kiságyban, aztán már kurjongatott szóval bejött közénk az ágyba :lol: aztán azóta megy a nyügi, de aludni meg nem akar...

Kép
Kép
mniki84
 
 


Hát ülés nálunk sincs, csak ilyenek:
Kép
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


Hááát! Az az igazság, hogy én még sehol sem voltam, amikor ő kijelentette, hogy irigyelni fogja az utódját, mert már tudja mit veszített. Ő ugyan férjhez ment, de megmondta, hogy csak azért, mert a srácnak kertes háza van, és neki az az álma. Így most teljesült, és különben is, a fia jövőjére is gondolnia kell most már!
És szerinte még én vagyok rá féltékeny, mert ő vékony, és szép, én meg kövér vagyok, és így ronda is!
Szóval csak ennyire primitív a drága!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Reny, küldesz egy e-mail címet, ahova a fotókat dobhatom???

Tinu, tök jó a lánc!!!! Abszolút nem gagyi, nagyon édes darab :-)

Annus, majd mentek legközelebb Ringatóra. Ma elénekled 5x az egyboszorkavan-t, aztán meg is van a ringató fíling :D

Trixi, jobb is, hogy átettük a parti időpontját. Holnapra még ilyen szelet mondanak, de jövő héten kedden nem lesz ekkora orkán. Csak 11 fok. De hát evvvan. Jó lenne, ha év végére legalább egy gonddal kevesebbel kellene foglalkoznotok. Na majd november végére mennek a drukkok.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


átettük=áttettük
Tinu, nagyon jók ezek a Csongi fotók. Olyan ügyes ez a gyárök :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


és itt még mindig nem fűtenek...Lili mozdulni se bír annyi gönc van rajta a hősugi bekrepált, büdös égett szagot áraszt magábaól ha bekapcsolom. Most írtam egy ímélt a hőszolgáltatónak, mert elvileg kedden hajnalban elkezdtek fűteni...jajj a napokban nagyon kötekedős vagyok (posta, fűtés...nem tudom mi jön, atlán a vizesek, ihatatlan a csapvíz mintha szöget szopogatnék) hú ha zsémbes öregasszony leszek lőjjetek le...

csajok: nincs itt valaki köztünk aki modellkedett vagy érez vmit a modellkedés iránt...? egy régi ügynökömtől kaptam ajánlatot hogy 1 éven belül szült de már nem szoptató anyukákat keres fotózáshoz, babával...hmmm? valakiben késztetés? én sajna kiestem a biliből..

Kép
Kép
mniki84
 
 


Gyöngyi! Bocs. Tegnap elfelejtettem. :oops: g.renata313@gmail.com Köszi.

Tinu! Nézem a képeket a fiadról, erre Amina beszól: ki ez, a Csongi? Hát mondom ezt nem hiszem el! Emlékszik rá, nagyon komoly. :lol: Egyébként nagyon ügyi Csongi, és ebből a pózból lesz a felülés. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Niki!
nekem ezzel csak az a pár bajom lenne, hogy 1: nem vagyok fotogén, 2: kövér vagyok! Pedig tök jó lenne!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Tinu!

Na Iza is ilyesmit művel,tegnap vmi hasonlót próbááltam volna körülírni,vagyis meg se próbáltam!Iza a lábait tartja így,de a kezével még ennyire talán nem nyomja ki magát!De lehet h akkor ő is így akar majd felülni!!!!Csak még kicsit gyakorolnunk kell!A játék meg szupi Csonginak!!!

Gyöngyi!
Tegnap is énekeltem neki amúgy,szóval ha úgy vesszük megvolt a ringató!Még 1-2 kottát is találtam neki!na nőnek aki tartja a ringatót szintén megjelenik egy könyve!Majd arra pályázom karácsonyra! :wink:

Niki!
Hát én nem vagyok egy modell alkat :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Trixi, a csajnak biztos hianyzik egy ket pofon :lol:

Tinu, hatalmas Csongi pozolasa,hat en olyan jot nevettem most. nagyon cukker! meg mintha kerekebb lenne a feje 8)

Niki, te kis kotekedoos, en is szoltam a postas miatt.. unom a kis cetlieit mikor itthon gubbasztok.. tegnap tul lott a hataron! van postaladank ugye.. miert ne lenne.. erre fogja es a potalada felett a kapuba beszurja a levelet. ket fa elem koze! hozzateszem 1ml a tavolsag ket elem kozott.. es betukmalta.. add1 belulrol ki se tudtam huzni mert nem jott tovabb.. beszorult.. kivulrol is beszorult utana,ugye bejottem a kulcsert,kimentem... (mit tornaztat? :twisted: ) aztan rangattam a levelet.. aztan kijott,elszakadt es meg a fa is reces lett.. vagy hogy mondjam,felfoszlott? na nemtudom .. de hat nem ertem nem egyszerubb bedobni a postaladaba??????? eskuszom direkt szivat mar..

Netti
Kép
maumau
 
 


A kisfiam tegnap nappal össz vissz 1.5 órát aludt. :shock: Pedig majdnem olyan volt, mint Esztó-Álmi, evett, aztán aludt. :D

Képet én is rakok, jó? :oops:
Kép
zili
 
 


Juuuuj Zili, hát tőled sem szép, hogy rejtegeted ezt a gyönyörű pasit. Csodaszép. És az a kunkor a feje tetején, megzabálom!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Zili :shock: :shock: :shock: kész férfi ez a gyerkőc!!!!!!!!rögtön szerelmes lettem :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


óóó, az a kis nyálfolyam! :D Nagyon édes!

Kép

Kép
adraci
 
 


hú annus egyezik az ízlésünk...nagyon kispasi, szerelem van itt is...a lecsöppenő nyálcsepp feletébb édes :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Jaaj, köszönöm:)Menyasszonyt keresünk:)
zili
 
 


zili
na igen,miert rejtegetted ezt a csodaszep szempart? :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó reggelt!

Csongi milyen ügyes!Hanna még ilyet sem csinál.Kis lusti!Szupi a játék is!Én is gyüjtöm a kódokat,csak lassan jön össze,nem mindig veszünk liberót.

Zili édes kis pasi!

Trixi ez a nő :evil:

Hanna néha köhög,de szerintem már megint játszik a nyálával.

:arrow: tízóraiztatok!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


basztikuli annyi jó pasi van/lesz itt, leánykák meg mind bokánpisilik magukat...én már most nem tudnék választani...apa szerint a lényeg hogy ne EMOs legyen :) :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Jaaj, meg van bajuszkája is, igazi szőr :shock: :shock:
zili
 
 


Zili: tényleg, de helyes! :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


humor bonbon :lol: ezen a fázósreggelen

Az iskolaév első napján egy amerikai iskolában a tanárnő új
diákot mutat be:

Sakiro Suzukit Japánból.

Kezdődik az óra:

- Lássuk, ki tud többet Amerika történelméből - mondja a tanárnő.

- Ki mondta: "Szabadság vagy halál"?

Siri csend az osztályban, csak Suzuki jelentkezik:

- Patrick Henry, 1775, Philadelphiában

- Kiváló Suzuki. És ki mondta ezt? "Az állam a nemzettel
egyenlő,ezért a nemzet nem halhat meg".

Suzuki feláll:

- Ábrahám Lincoln, 1863, Washingtonban.

A tanárnő végigméri az osztályt és így szól:

Szégyellem magam miattatok. Suzuki Japánból jött és jobban ismeri

Amerika történelmét, mint ti.

Hátulról egy csendes hang:

- Nyaljátok ki a seggem büdös japcsik!

- Ki volt az? - kérdezi a tanárnő.

Suzuki jelentkezik és mondja:

- McArthur tábornok 1942-ben Guadalcanalnál és Lee Iacocca
1982-ben a Chrysler cég közgyűlésén.

Az osztályban teljes a csend, egy hang hátulról:

- Elhányom magam.

A tanárnő kiabál:

- Ki volt az?

Suzuki azonnal válaszol:

- Idősebb George Bush, Tanaka japán miniszterelnöknek a
munkaebéd alatt, Tokio, 1991.

Az egyik diák unottan odaveti:

- Szopj le!

A tanárnő hisztérikusan:

- Elég! Ez meg ki volt?

Suzuki rezzenéstelen arccal:

- Bill Clinton Monica Lewinskynak, 1997, Washington, Fehér Ház,
Ovális Iroda.

Egy másik diák feláll és elordítja magát:

- Ez a Suzuki egy nagy rakás szar!

Suzuki ismét nyugodt hangon:

- Valentino Rossi motorversenyző 2002, Brazil Motoros Nagydij.

Az osztályon eluralkodik a káosz, a tanárnő elájul, nyilik az
ajtó és belép az igazgató:

- Én még ilyen szétcseszett kuplerájt életemben nem láttam!

Mire Suzuki:

- Gyurcsány Ferenc, Magyarország, 2006 Balatonöszöd.

Kép
Kép
mniki84
 
 



Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok

A tegnapot túléltem. Anyu és unokatesóm babáztak én meg elmentem 2-3 órára kicsit turizni és megint szereztem remek ruhákat Benjinek, Marcinak meg kabátot. Mire visszaértem a drága unokatesóm elment.

Itt vannak Next ruhák:
http://ruhafalva.hu/index.php?option=co ... itstart=21

Örülök, hogy meglett Sanyi cica.

Kép
Kép
incike
 
 


Sos lányok!

Nem tom mi a baja Hanninak!2 napja nyafis.Láza,hőemelkedés nincs.Ínye,alul,felül duzzadt,viszont lent nincs kifehéredve.Mindent rág,rágna.Viszont fent bal oldalt fehéresebb neki a szemfognál.De hát elvileg nem az az első.
Most akartam etetni,olyannal amit imád(kölespép-alma-narancslé)de kiköpte,meg elkezdett öklendeni,köhécselni.Meg tegnap a kakija lazább volt,holott neki elég kemény szokott lenni.
Én azt mondanám a foga,de attól köhécselhet,vagy így öklendhet???Bár asszem anno Grétike mindig köhögött meg folyt az orra is,mikor jött a foga,de olyan régen volt már.Meg ő 13 hós volt.
Meg sokat alszik.Persze ez a bolond idő is.
Szerintetek???Dokihoz hiába viszem,láz és tünetek nélkül meg sem nézi,így inkább kihagyom a váróban a sok beteget!
Most alszik nagy nehezen!addig reggelizem én is!
Köszi!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Niki: miért feltétel, hogy ne szoptasson az anyuka? :shock:

REni: Amina ari, mindig megszeretgeti Csongit, mikor találkozunk. Szereti már újra az ovit amúgy?

Kép
Kép
tinu
 
 


TINU azt hiszem valami étrendkiegészítőről van szó...amit a szoptatás után használnak...gondolom ki is lehet próbálni :)

Kép
Kép
mniki84
 
 


jajj csajok....Lili vagy alszik 20 perceket, vagy szopizik vagy bőgggggggg
de leginkább a bőgés megy...nem tudom mi baja lehet...nekem mér fáj a fejem

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki!
Ha fogyni lehet az étrendkiegészítővel,akkor vállaljuk! :lol: :lol: :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Niki, nekem nem bőg, csak nyüszizik: ööööö-ööööö-ööööö :roll:
na :arrow: postára; megmutatom neki az 5 fokot! :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Huh. Nekünk is lenne milliónyi dolgunk, de ilyen időben én ki nem teszem a lában itthonról. Megy a fűtés és fázok. Iszonyt, hogy megint a nyárból a télbe minden átmenet nélkül! :evil:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


na kop-kop assszem elaludt...hú jó kis nap lesz ha így kezdődik... :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Petya is csak 15 percet aludt a szokásos 2 óra helyett! Valami van a levegőben...

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?