Új privát üzeneted érkezett!

Csillag!

igazad van, milyen buta vagyok, hogy ez eszembe sem jutott!! De akkor már inkább egy franciaágyat rohamozunk meg, az kényelmesebb kettőnknek. :wink: :lol:

Utólag is köszi a képdicséretet, akkor nem tehettem, de nagyon jólesett, férjemnek is megmutattam, ő is örült. :oops: :D

Kép
Kép
tabati
 
 


én nem azért nem raktam képet, hogy nehéz legyen felismerni Borcsát, hanem lusta voltam kicsiníteni... De most rakok fel kettőt.
Kép Egyik reggel ezt találtam a kiságyban, és nagy cuppogást hallatszott felőle :-)) mostanában az elbújósdi a kedvenc játéka

Kép a nagylányok már így esznek:-))

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Noémi, vizsgával mi lett?

Na most már tényleg eldugolok...

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 

 
 

Csillag!

:lol: Én egyelőre még nyálfelfogónak használom az előkéket. :lol: Body, kantáros gatya, pulcsi. Mind átázik annyira folyik a nyála... :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Ja!Ezt a Hipp 1-et én sem értem... Mondjuk én úgyis mindenről lemaradok, a várandós felicitast is több helyen próbáltam beváltani, de sehol nem volt épp csomag. Mire a negyedik helyre mentem volna, addigra megszültem. :lol: Utána meg egyéb dolgunk is volt, mint ez után rohangálni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tabati 2009.10.13 21:10-kor.

Kép
Kép
tabati
 
 


:shock: Óóóó, azt hittem jobban lemaradok. Én is GRATULÁLOK Banyoszkának!!! :) Köszi mindenkinek a kedves szavakat.

Petrát most a saját szobájában tettük le, kíváncsi leszek, hogy milyen éjszakánk lesz :roll: Ráadásul elkezdtem szoktatni ahhoz is, hogy egyedül aludjon el, eddig jól megy. Tegnap álomba énekelte magát, ma néha be kellett menni picit simogatni, de megint dumált úgy aludt el. Ez így egész jó lenne.

Csillag: egy dobozban volt a Hipes cucc?

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Egy dobozban, igen.
Tabati: nekünk is kellett már rucit cserélni nyál miatt.
Na a részemről tényleg jó éjszakát!

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Cosmo!

hajrá külön altatás! :wink: Én legszíveseben külön házban altatnám, férjemmel és magammal együtt. :lol: Amúgy ma Noé már kevésbé volt nyügi, és ő nem énekelt, hanem hol kérlelően magyarázott, hol meg (gondolom amikor rájött, hogy a szép szó nem használ :lol: ) dühösen. Édes volt kintről hallgatni, ahogy váltogatja a "hangnemeket. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: édes lehet Noé! :D Mi is hol mosolygunk, hol már röhögünk rajta, hogy mit össze "dalolászik". Beszélget a rácsvédővel, a játékaival :lol: Volt pár nap amikor a vízben (fürdetődézsa) magyarázott a kezeinek, amiket a víz alatt látott és fogdosott. De mióta megpróbáltuk felvenni videóra, nem csinálja 8) :evil:

Most meg megtanult berregni, vagy ezt már írtam? :roll: Azt hiszem szenilis vagyok :oops:

Jó éjt! Én is elteszem magam holnapra.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Sziasztok!

Adélnak kilőtték a fülét- nekem nem. :D Csak a meglepetéstől sírdogált egy kicsit, de nagyon hamar megnyugodott. (nekem jövőhéten lesz kilőve)
Nagyon édi a fülbevalóval, majd teszek fel képet (ez még nem a végleges).
Ma shoppingolni voltunk: bundazsákot próbáltam venni a csajnak. Nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz lesz! Holnap folytatjuk. :roll:

Manó: örülök, hogy csajok kifelé jönnek a nyavalyából!!
Sóbarlang nagyon jó ötlet, már én is régóta menni akarok!
Raklettet rokonnál használtunk mikor vendégségben voltunk- nagyon guszta és ötletes, bár gyerekek lehet hogy potyogtatják majd a kaját jobbra-balra. :)
Mikor jössz Pestre?

Karácsonyi ajándék: mi senkinek nem veszünk semmit, max. fényképet kapnak Adélról és ennyi. Elég sok kiadásunk van mostanában...

Amadea: privit megkaptad múltkor?

Szerintetek ha lábas anorákot veszek, abban bele tudom majd gyömöszölni a csajt a kenguruba?

Benta: örülök, hogy nem bukik már annyit Beni!
Tényleg hajlandó vagy felajánlani hajlékod egy csomó nyáladzó babának? :)

Banyoszka: gratulálok a tippelős nyertesnek! ;)

Csillag: durva ez a kirabolós sztori! Elaludtak a vonaton, és úgy zsebelték ki őket, vagy mi történt?
Én már meg sem ismertem volna Borcsát! Mennyit változott, nagyon édes kis maszat (szó szerint)! :)

Cosmo: majd meséld el hogy viselte Petra a külön szobában alvást, kíváncsi vagyok!
Adél is berreg, tiszta nyál lesz tőle minden(e)- mi is. :P

Noémi: nem írtad meg, hogy megyünk- e masszázsra, ezért nem írtam Katának! Akkor csak jóga…
tökmag79
 
 


Csillag, csütörtökre lesz eredmény! Remélem görbül! :)

Áron velem énekel este...:) Nem minden este, csak ha kedve van.
Olyan édes meg lehet zabálni. Így addig énekelek, amíg ő is!

Jó éjt!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Igen, most legyen csak jóga!

Olyan kengurut vegyél, ami kétlábas! Én Áront holnap szerintem abban viszem - majd megnézed!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!
Juhéééé,nyertem :lol: Köszönöm szépen a gratulációkat!!!

Cosmo neked is nagy gratula!!! Én is kíváncsian várom,hogy bírjátok az éjszakát! Mert Petra tuti jól fog aludni,de Ti? :wink:

Tökmag ma én Nikit lábas overállba és kenguruba vittem le és simán bele tudtam rakni. Még egy jót aludt is így!
Várom a fülcsis fotót. Végül a Te füled miért halasztódott?

Csillag nagyon édes Borcsa,a maszatos pofikájával!!!

Kata én délutánonként nem tudok a gépnél lenni,de miattam maradhat,most úgysem fogok tudni végig játszani,mert ha minden igaz, az őszi szünetben elutazunk és ott nem lesz net, meg laptopunk sincs.:roll:

Gratulálok a kis "berregőknek", nálunk is megy már egy ideje.Ez akkor lesz még jobb,mikor a főzeléknél jut eszükbe,hogy berregni kéne egy kicsit :lol: Na,akkor nemcsak nyálas lesz minden....

Manó sajnálom,hogy gyógyszer kell Gézunak,mielőbbi jobbulást Neki is, lányoknak is! Neked meg kitartást!

Noémi,Tabati,Cosmo nagyon aranyosak az éneklő babák, De legédibb Áron lehet,hogy együtt dalol anyuval:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára banyoszka 2009.11.22 23:28-kor.

Banyoszka
banyoszka
 
 


jó reggelt!

na, előkaptam a gépet, fotóztam egyet. majd jönnek a Gézusos képek is, csak tegyem át őket a gépre, meg kicsinyítsek.

addig egy gyors időjárásjelentés:

Kép

Kép
kissmanó
 
 


Manó: hó? :shock: hű, pedig nálatok még jó idő volt tegnap.

Csillag: nagyon cukik a képek! Édes ahogy Borcsa eszik :)

Banyoszka: ahogy priviben is írtam, nagyon nagyon ügyes Niki!!!!

Tökmag: kíváncsian várom én is a fülbevalós képet!

Noémi: énekel Áron? :) De édes!

Éjszaka: egy hang nélkül végigaludta az éjszakát, reggel 7:10-ig egy hang se volt :shock: Bezzeg én, este 1 órát forgolódtam mire elaludtam, éjjel is fent voltam egy kicsit. Hiányzott :roll: Szugeráltam a bébiőrt, hogy szóljon és mennem kelljen :oops: De majd megszokom. Reggel viszont kereszetben volt az ágyban, és a két rácsvédő ellenére is térdig kint lógott a lába 8)

Ja, tényleg budazsák. Akartam már kérdezni. Télen mi is áttérünk a sportkocsira. Ha veszek overállt, akkor is kell a gyereknek lábzsák a kocsiba? Milyen?

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


csepp-csepp.....nem esőcsepp

Kép

szülinapon voltunk, a fotóra rengeteg gyereket nem is fértetett fel apa

Kép

hűl az idő, tegnap így mentem dokihoz:

Kép

s a múltkori kiruccanásból a lufik (hőlégballon)

Kép

remélem most kielégítettem a képes tartozásaim.
mi még nem járunk ott ahol Niki, semmi fekvőtámasz, négykézlábazás.
hozzátápi is csak antibigyó, azt örülök ha leküzdjük, nemhogy fotózzam.

gratula a játék nyerteseinek, azért elég jó a megfigyuzó képességetek.
Cosmo: tényleg, dézsa? Nyomassál már egy képet úgy Petráról. Persze olyant, ami mehet a nyílvánosság elé is. Grétinél nem kaptam olyant időben, aztán Gézunak már nem ruháztam be egy olyanba. pedig szerettem volna.

Találkát majd megtárgyaljuk, legyek közelebb a témához. Az este apa annyit mondott, hogy melyik autóval kéne majd mennem. Szal hajlik rá, hogy elenged.

Kép
kissmanó
 
 


jujj de jó, hogy jól alukált a külön rezidencián Petra.
Azért gondolom a bébiőrtől azt vártad volna max, hogy anya gyere, ne pedig valami riasztást. Akkor már sokkal jobb, hogy békében alukált.
Épp ma reggel gondoltam el, hogy milyen szuper találmány nekem ez a két ágy egybetéve. A sok tejcsihullámzás alatt ismét visszatértünk az éjszakai szopikra, de én nem bánom. Hisz max 5 perc és végez, s egyszer, nagyon ritkán jelentkezik 2x. Szóval én vállalom ezt az éjjeli műszakot is, csak tudjam magamhoz csatlakoztatni. Tápival már nem olyan jó móka.

Éneklés nálunk nincs, de a múltkor Tétivel néztünk valami könyveket, a fiatalúr az ölemben, naná kinyújtotta a kezét, megfogta a könyvet, s közelebbhúzta magához. Lássa már ő is jobban :wink:

Hát nálunk kéne majd bundazsák, hisz itt cudar hidegek tudnak lenni, szal nálunk rulez a vastag overall mellé a bundazsák is.

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Szerintem is kell bundazsák, hiszen a bébik fekszenek. Nekünk van a babakocsihoz téli lábzsák...de ez csak egy ráhúzós fajta. Inkább szerintem a takarót helyettesíti, mivel ezt nem lehet lerúgni.
Majd körül nézek én is. Egyik ismerősünknek van egy tök jó, de 10 ezer feletti összegért én nem akarok venni.
Talán majd hétvégén a börzén!

Nálunk Áron most kukorékol: már 2 napja reggel 7-kor kel.
Ami a rossz, hogy mi simán tovább aludnánk, ha nem 1 szobában lennénk, mivel ő is elvan: emelgeti a fejét, gőgicsél. Úgyhogy Cosmo én irígykedem! Ráadásul olyan szép szobát találtam ki neki...
januártól tényleg ráállok a lakás eladásra!

Banyoszka, Manó nagyon jók a képek!

Banyoszka, látom van nektek olyan állatos alátét: a kérdésem, hogy az elég puha, kényelmes ahhoz, hogy a járókába tegyem be? Az a problémám, hogy a járókánk túl masszív, és ha a takarót ki akarom benne cserélni, meg kell lazítani a csavarokat. Namár most mivel Áron is bukós, ezt elég gyakran meg kell tenni. Gondoltam egy ilyen jó lenne...

Ma lesz a fiatalúrnak személyi igazolványa! :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Manó: nagyon jók a képek. Rád hasonlít Gézu? Vagy rosszul látom? Én is imádom a hálónkban a mini ágyat, nem is szereljük még szét, biztosan alszik még ott is.. legalább reggelente :) Petra imádja a dézsát, jobban szereti mint a kádat (sima kádunk van csak), most már fröcsköl, pancsol. képek:

Kép Kép Kép Kép

Noémi: drukkolok, hogy mihamarabb megvalósíthasd a szobát Áronnak. Milyet képzeltél el?
Most is hallom, hogy felébredt Petra, de csak pakolássza a csörgőt, kíváncsi vagyok mikor rikkant értem :)

Azt hiszem akkor nekünk is be kell szerezni egy bundazsákot.
cosmopolita
 
 


bacca meg a nyúl az antibigyóját.
máris elment a kisfiam étvágya :(
mi lesz így ismét a tejcsivel :?: :idea: :?:

Cosmo: tök jók a dézsás képei is a kiscsajnak. ebben meddig, hány kg-ig ajánlják a pancsit?

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!
Én is gratulálok a győzteseknek :!:

Manó, köszönöm a sok infót az oltásról. Csak megerősítették a döntésemet. Nagyon klasszak a fotók. Édes Gézengúzod.

Csillag, ahogy megláttam a maszatos képet, rögtön arra gondoltam, hogy stílusosan csütörtökön sütőtököt kell adni a gyereknek :D Már én is kiváncsian várom a hozzátápis időszakot. Majd megbeszélem a védőnővel.

Zéti annyira rapszodikusan szopizik. Tegnap 60-70-t, ma reggel már 180-at, utána meg 160-at :shock: Egészségére!! :D

Tökmag, kiváncsi vagyok én is Adél babára fülbevalóval. Vajon Te miért is nem kaptál? :wink: Lefagyott a füllyukasztó? :D

Noémi, gratula Áron személyiéhez. Én ezen még nem is gondolkodtam.

Banyoszka, nagyon ügyes Niki. Zéti ehhez képest elég lusti. Bár azért van köztük egy kis korkülönbség. Azért próbálom noszogatni. Hason továbbra is szeret lenni és nagyon szépen kinyomja magát sokáig. Még annyi az előrelépés, hogy hátról oldalra mintha kezdene fordulni. De olyat még nem csinál, mint Niki a pelenkázón.

Viszont nagyon szófogadó gyerek. Este megkértem, hogy legyen oly drága és aludjon reggelig. Meg is úsztam az éjszakai kelést, 4:45-ig húzta a lóbőrt, úgyhogy Noémi, ne panaszkodj nekem a 7 órás keléssel! :D Tudom, tudom, nem panasz volt :wink:

Cosmo, ezek szerint Neked nehezebb volt a különalvás, mint Petrának :) Egyik barátunknak azt mondták a bölcsibe, amikor első nap vitték a kisfiukat és már aludni is ott kellett hagyniuk, hogy a szülőknek kell beszokniuk a bölcsibe, nem a gyerekeknek :D ... és tényleg. A kissrác simán vette az első akadályt.

KépKép
süni76
 
 


Cosmo, nagyon édes Petra ebbe a dézsába! :D

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!

Mi az a krakett? :oops: Próbáltam kisilabizálni, de képet nem tudtok róla rakni?

Noémi!

Azt hogy érted, hogy kétlábas kenguru? :shock: Hát nem minden kenguru kétlábas? Nem értem... :roll:

Bundazsák!

Az gondolom pont arra van, hogy a kis lábfejüket is melegítse ugye? Mert nekem olyan takaró van, ami összecipzározható, meg össze patentolható, de a lábfje kilóg, meg a keze is. Még a fejét is védi pedig.

Cosmo!

Miért pont télire váltotok sportrészre? Kinőtte Petra a mózest? Mert télire sokkal melegebb, zártabb lenne a mózes szerintem. De gondolom kinőtte, csak egy kérdés volt... :oops: Vagy nem lát ki belőle és reklamál? (csak mert Noé reklamálni szokott :lol: )

amúgy én is irigykedem a külön szoba miatt. Pedig meg lehetne nálunk is oldani, csak akkor nuku dolgozószoba, pedig az férjemnek nagyon kell...majd meglátjuk később hogy alakul, lehet, hogy fel kell áldozni és akkor estére átkerül a párom az étkezőbe a laptoppal.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Na lányok,egy körkérdés.Anuk ugye törölte magát a babanetről.Emma baba képe is benne legyen vagy ne? Ugyanez a kérdésem Mniki-vel kapcsolatban is.

Kép
kata840725
 
 


Sziasztok!

Manó!
Ha tényleg jössz, én is bevállalom a Szeged-Bp. távot :wink:
Fotók szuperek!!!!
Azért a hó nem semmi....

Színház/koncertjegy: férjem idén szabadtéri jegyet kapott szülinapjára, de mivel én a kórházban voltam, anyóssal ment...és még perecet is vett neki! 10 éve szeretném megnézni azt a darabot (Elizabeth)...a perec különösen fájt....

Mi tavaly óta nem veszünk külön ajándékot karácsonyra. Idén is csak Nóri kap. Már vadászom is a retro búgócsigát :wink:

Tegnap is volt kaki :wink:
Igen, Nóri csak tejcsit kap, bár a család szerint gonosz vagyok, amiért nem adok neki barackot....4 napig kapta és úgy vettük észre, hogy nagyon szereti.

Kata!
Szerintem maradjon Emma és Lili is játékban. Őket talán fel is ismerem :wink:

Cosmo!
Nagyon édes Petra a dézsában :wink:

Mi újabban alszunk együtt... :oops:

Noémi!
Mennyi idő alatt lett kész áron személyije?

Tökmag!
Örülök, hogy a fülbelövéssel minden OK volt!!! Képet én is várok!
Nem kaptam privit:(...

Niki és Borcsa is nagyon édes :wink:

Ma reggel nagy megtiszteltetés ért: Nóri nekem adta a cumiját :D

KépKép
amadea
 
 


Kata: egy vélemény....maradjanak a képek, hisz nekünk max annál többet kell találgatni.
De ha más nem ezen a véleményen van, felőlem törölni is lehet.
Engem egyik sem zavar: azaz ha benne vannak, ha törlődnek....ugyanaz.

azért furi ám a Niki részéről ez a hátat fordítás. Értem ám, hogy a májusiaknál ott a tesója. No, de míg pocis volt, addig nem volt ott?
pfújj....ismét szemét vagyok :oops:

Kép
kissmanó
 
 


Amadea: s hogyhogy megkaptad a cumit?

Amúgy már anyám nem is kérdi, a második meg harmadik gyerek után rájött, hogy hiába magyaráz nekem, 6 hóig ez a gyerek sem kap semmi extrát a kajákban.

Kép
kissmanó
 
 


Na folyt. köv:

Tabati!
Rakok fek mei-tai-os képet, csak sajna folyamatosan küzdök nettel meg a gépekkel, mert felváltva nem akarnak működni, amikor meg jók, akkor nincs internet.....

Manó!
Gézudnak jobbulást!

Kivette a szájából és szépen odanyújtotta nekem, én elvettem, ő vigyorgott...tök édes volt :D

KépKép
amadea
 
 


Manó: a honlapja szerint 1éves korig.

Kata: szerintem is maradhatnak a csajok képei.

Amadea: szerintem nem vagy gonosz, különben nem kaptad volna meg a cumit :)

Tabati: nem krakett, hanem raklett :lol:
Kép
Még nem nőtte ki, de messze még a tél vége, úgyhogy idővel muszáj lesz váltani, ja és igen, már nem sokáig van el fekve, mert nem lát.

Mennem kell...

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Amadea!

köszi szépen, várok türelmesen. :wink:

Kata!

felőlem is benne lehetnek a képek.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Képek a halacskáimról.Molly és Jerry.

Kép Kép

Amadea:átugrottad a kérdésem vagy nem akartál válaszoni a halakkal kapcsolatban?

Kép
kata840725
 
 


Nahát! Megosztott bronzérem! Nem is számítottam rá :D
Pedig a végére ellustultam :oops:
Cosmo!

Mi a dézsát fürdetőharangnak hívjuk. :D Nyaralásra vittük (ez a kép ott készült) illetve, ha napközben annyira bekakilna :lol: A lányom is imádta és a fiam is :D Kép

Kép
Kép
sosi
 
 


áááá, métt nem vettem Gézengúznak is egy dézsát? még mindig csurog a nyálam érte

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Fu, ez a raklett szuper otlet, szerintem en is veszek karacsonyra!! :D
Arakat tudtok? Elektromos egyebkent? Alul fozolap van rajta, vagy hogy mukodik?
Nekunk fondue keszitonk van, ami hasonlo kategoria, es nagyon szeretjuk. :)

Eredmeny! :D
Na nem gondoltam volna, hogy ilyen jot erek el! :D Gratula a gyozteseknek! :D :D

Mei Tai:
Rajottem, hogy az eddigi megkotes nekunk nem volt szerencses, tehat a baba hatanal keresztezes. Ilyenkor mindig felcsuszott az a franya megkoto.
Most a feneke alatt keresztezem, es igy nagyon szuper! Mostanaban minden nap azzal mentunk ebben a szornyu idoben.

A bundazsakkal egy bajom van, hogy Lorka nem fogja tudni szopizni az ujjat.
:(
Ilyenkor mit lehet csinalni?

Agi

KépKép
lys
 
 


Ez a dezsa nagyon jo. Hogyan lehet megmosni benne a gyerkot?
Ti amugy mivel mossatok oket?
En asszem sokaig gyogyszertari furdetot fogok hasznalni, ez a nagyoknal is bevalt, erzekeny volt a boruk.
Nekunk irt fel a doktorneni olyat, aminek enyhen levendula illata van, nagyon fini. :)

Foztem krumplistesztat! :D Nagyon megkivantam, jo lesz tejcsiszaporitonak.
Ti mit foztok?

KépKép
lys
 
 


krumplistésztát soha :wink:
egyébként zöldpaszulyleves, hagymás rostélyos krumplipürével. bár lehet valami tésztával lesz, ha nem lesz kedvem krumplit puceválni.
s akkor lévén tészta, a tejcsinek is kedveznie kéne

ja, s nálunk dottori előírásra A-derma fürdetője nyomul

Kép
kissmanó
 
 


Megtaláltam a lányomról is a "dézsás" képet, ő akkor 6 hónapos volt, hát azt hiszem a fiam vízkiszorítása 3 hósan volt annyi. Mindjárt megnézem, hogy ? kg-ig lehet használni. Rajta van az oldalán , hogy ? kg-hoz meddig kell engedni a vizet. Kép

Kép
Kép
sosi
 
 


16 kg-ig használható.

Nagyon imádják a gyerekek, mert nyakig a vízben lenni tök jó lehet, és az alja meg gömb alakú, azt mondják méhen belüli feelingjük van tőle. Megmosni én úgy szoktam, hogy a mellkasa felől a hónalja alá nyúlok, kissé kiemelem és egy kis szivaccsal átmosom.

Manó!Nagyon cuki Géza baba! :D

Cosmo! Petra és édi és az a kis fügefalevél! :D

Kép
Kép
sosi
 
 


Sosi: cukkerek a gyerkőcök a dézsában.
s olyan, de olyan dézsás kedvem van....... 8)

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Végre-végre sok képre jöhettem!!!!!! OLYAN JÓÓÓÓÓÓÓÓ! Tündériek a fotók Gézengúzról is, a dézsásak is,még a halasak is tetszenek. :lol:

Mano sajnálom Gézu étvágyát, de talán a napfolyamán majdcsak visszatér, nem?

Noémi jó ez a habtapi,a járókába is szerintem tökéletes megoldás, de ha veszel, akkor ne ilyen állatosat vegyél,mint a miénk, mert ennek sajna vannak olyan apró darabjai,amik ki tudnak jönni és veszélyes lehet,ha lenyeli a baba. ( Cosmo, igazad volt!Mi most alulról megragasztószalagoztuk, hogy ezt a veszélyt kiküszöböljük). Állítólag van olyan,ami betűs-számos, annak nagyobb darabokból áll a kiszedhető része, az kevésbé veszélyes, és van olyan is,aminek nincs ilyen puzzle-s része,szerintem az a legjobb.Bár ezzel meg nagyobb korában is tud játszani.. :? :roll: :?
A tesz-veszen is lehet venni,újakat is láttam.

Csajok ! Akinek nincs Rossmannos kuponja,az kérhet tőlük a neten és küldenek!!!! barátnőm is most így váltotta kia 2-es csomagját!

Niki a Naturlandos gyógyszertári fürdetőkenőccsel fürdik.

Amadea nagyon édes lehetett Nóri,ahogy felajánlotta Neked is egy kicsit a cumit :lol:
Niki a múltkor röhögve kihajított a az ágyából. De úgy, hogy kinyújtotta a rácson a kezével, és mire odanyúltam volna,hogy elkapjam,addigra nemes egyszerűséggel elengedte és vigyorgott hozzá! Azt hittem megzabálom, olyan huncut volt.

MMm, krumplistészta... Főzök egyik nap..Ez is most olyan ragályos lesz,mint várandós korunkban?

Banyoszka
banyoszka
 
 


Lys!Hát ez tök jó.Én is krumplistésztát csináltam.Annyira imádom.

Kérdeztétek páran,hogy nem csalódtak-e a gyerekek.Direkt nem mondtam meg nekik hogy jön az anyjuk,mert a 7. érzékem működésbe lépett és azt súgta,hogy nem fog jönni.

Csináltam egy olyan képet,amin tök tisztán látszik Kishencegem kék szeme,csak a telefonon van,onnan meg nem tudom leszedni.Majd megpróbálok valamit alkotni.

Kép
kata840725
 
 


na, remélem még lesz őszies idő is, ma vettem Gézunak egy klassz őszi dzsekit.
s most megyünk, megpróbálunk lábzsák alapanyagot venni. hátha....

Kép
kissmanó
 
 


3 hozzászólás ugyanabban a percben :shock: :D :D

Kép
kissmanó
 
 


Amadea
Akartam még neked írni,én imádom a musicaleket, köztük az Elisabeth nagy kedvencem, és talán Neked is jó hír,hogy az idei szegedi előadásból dvd-t csináltak és karácsony előtt dobják majd piacra állítólag!!!!!
Az Operettszínház adja ki,mint 2-3 éve a Rómeó és Júliát is! Azt is imádom!!!! Úgyhogy én már meg is írtam a Jézuskának :lol: :lol: :lol: :lol:

Manó az első kép Gézuról, "nem esőcsepp"-es haláli,most az a kedvencem!!!!
(és 4 hozzászólás egy percben :D )

Banyoszka
banyoszka
 
 


Piros szemű Kishenceg
Kép
Kék szemű Kishenceg
Kép
Domikám macihúst eszik
Kép

Kép
kata840725
 
 


Sosi:de jó, hogy tettél fel Te is vödrös (mi így hívjuk :) ) képeket. Annyira cukik benne a babák. Bevallom engem nem az motivált, hogy mennyire hasznos a dézsa :oops: hanem megláttam benne egy babát és azt mondtam nekem kell egy ilyen 8)

Manó: használtan pár ezerért lehet szerezni :wink:

Lys: igen, elektromos a raklett. A felső sütő rész alatt van egy fűtőszál-szerűség és az alsó edénykében lévő dolgokat is az pirítja felülről. Árat nem tudok, többféle is van. Kisebb, nagyobb. A fondü is klassz, nekünk is van sima is és csoki is.
Nálunk ma rakott krumpli van és Petra szintén Naturlandos fürdetővel mosakszik.

Hűű, de ideges lettem. Beszéltem Anyóssal, mondom neki, hogy külön alszik a gyerek. Erre: olyan messze? :shock: miért? olyan kicsi még. Én megvárnám az 1évet. :evil: Mi baja lehet? Van bébiőr és légzésfigyelő és nyugodtabban aludt ma éjjel, mint velünk valaha...

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Kata: nagyon édes Dominik, olyan szép szabályOS PoFijA VAN. :D (pETRA IS SEGÍt írni :lol: )
cosmopolita
 
 


Cosmo:Petrát pusszantom a segítségért :lol:

Kép
kata840725
 
 


2.kör első képe:
Kép

Tippelhető nevek:NÓRI,PETRA,EMMA,ÁRON,GÉZU,ZÉTI,LORKA,
MARCELL,LILIEN,BORCSA,RAFAEL,ZALÁN,NÁNDI,DOMINIK,NOÉ,NIKI,
BENJÁMIN,BENEDEK,KARCSIKA

Kép
kata840725
 
 


Lorka

Banyoszka
banyoszka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?