Új privát üzeneted érkezett!

Timi,
nem semmi Kori a szobatisztasággal! Nagyon ügyes! :)
Te melyik oviba akarod majd? Marad ott a Mókusban?
Hogy van Kori?
2 HÉT múlva költözünk. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sehol senki???

Zsanett,
na, hogy haladtok az ovival? Munkakeresés?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba:én beszoktam nézni,de mivel nem nagvyo ir senki magammal meg csak nem levelezek :D

Zsanett:irhatnál,hogy mi van veled.

Ilba:hova költöztök?
Vendég
 

 
 

Szilvi,
Ürömhegyre, de még a bp-i részére.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Én most költöztem ide Óbudára, van egy 2 és féléves kisfiam.
Meg tudná valaki mondani, h mikor nyitnak a máltai játszik? Nekem
10 rémlik.. holnap korán már ott kezdenénk ;)

Réka [szantre]

Kép
Kép
szantre
 
 


Szia!

10kor nyitnak.
Melyikre mentek? Merre laktok?

Üdv itt,ha van kedved irj magatokról.
Vendég
 


Sziasztok!

Mi megvagyunk, épp itthon, Lilka összeszedett vmit. Csak egy kis nátha, köhög, folyik az orra, de semmi egyéb : láztalan, jókedélyű, eszik is. Szóval pihengetünk. Nem bánom már, kezdett kicsit érdekes lenni, h rajtunk kívül már csak egy kislány (pont a bnője) nem volt még beteg. Na most sikerült nekik egyszerre :) A csoportlétszámunk 6 fő volt hétfő reggel, ahogy hallottam.

Szilvi!
Hogy vagytok? Atti már 3,5 hónapos...repül az idő.
Még mindig imádják egymást Márkkal?
Olvasni szoktam amit írtok, szóval ha ez megnyugtat, minden nap jöhetsz :wink:

Ilba!
Milyen a ház?
Áradozni csak óvatosan, irigy leszek :wink:
Munkám egyelőre nincs :(

Timi!
Nálatok, mint mindig, zajlik az élet :)
Igen, Mókus, már egész jól beszoktunk, de az ott alvás még nem megy.
Olyasmit csinálnék, mint szülés előtt, asszisztensi, irodai munka, de tudod, nem végeztem el az egyetemet :oops: , így annyira nem ugrálhatok. Ráadásul még jobban nehezíti, h 4 órásat sznék...

Szantre!
Üdv itt, mesélsz magatokról?

zsanett
 
 


Sziasztok!

Zsanertt:de jó végre irtál!!! :D
Jobbulást Lilinek.
Mi is megvoltunk egy picit fázva,de csak inkább z orrunk folyt. Sajna Ati is elkapta aki 3 napig alig akart enni.
DFe egyébként jól van már szépen nézelődik és 1-1 órácskára fenn van délelőtt délben és este is.

Remélem találsz majd magadnak munkát. Vezetésse4l hogy állsz?

Ha meggyógyult Lili eseteleg vmikor találkozhatnánk.
Vendég
 


Jogsim kissé halasztásra került, a beszoktatás miatt, de már csak az elsősegély van vissza, 6-án megyek vizsgázni.

Részünkről rendben a tali, de még erőteljesen szipog, szóval várjunk egy kicsit, Attila miatt leginkább.

zsanett
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Ilba:ha JÓL EMLÉKSZEM MOSTANÁBAN költöztök.Ha lesz időd mesélj.

Zsanett:hogy van Lili?
Szóljatok ha teljesen meggyógyultatok.
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem minden beteg jól van már. :)

Sissi,
jól emlékeztél, 1 hete átköltöztünk. :) Szuper! :D
Többet sajna nem írhatok ... olvastad, Zsanett megtiltotta. :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 



Zsanett:akkor továbbra is jobbulást neki.

Ilba:ha vvan időd mesélj.Kiváncsiak vagyunk.
Vendég
 


Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy vkinél volt református keresztelő?

zsanett
 
 


Sziasztok!
Megint itt.
Vagyunk mi is :D !
Jobbulást a betegeknek, mi szerencsére a múltkorit pár nap alatt legyűrtük, én szipogtam jóval tovább. Felnőtteknél jóval lassabb a gyógyulás.... :( , de már én is túl.
Ilba: gratula az új házikóhoz!!!! :D :D :D . Mesélj!!!!! Persze mi majd erőteljesen irigykedünk, de ne zavarjon :D :wink:
Zsanett: és keresgélsz már munkát? Háát 4 órással tényleg nem könnyű, bááár kitudja.
Szilvi: tényleg a fiúk hogy jönnek ki?
Szantre: üdv. a csapatban! Merre laktok?
Ovi: elvileg körzetileg a Solymárba tartozunk, , de szerintem a Mókusba is beíratjuk. Munkába menet az jobb lenne. Majd meglátjuk, hova sikerül.
Jövő szombaton lagziba megyünk, Kori is jön, majd meglátjuk hogy beírja, legfeljebb ,vacsi után jövünk haza.
Zsanett: Korinak református keresztelője volt. Kérdés?

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Dejó, hogy mindenki bejelentkezett. :D

Lányok, mit meséljek?
Nagyon sok minden hiányzik még és még nagyon sok dobozt/zsákot kell kipakolnunk és marhára szeretnénk, ha már lenne gázunk (elvileg napok kérdése), de mindezek ellenére nagyon szuperul érezzük magunkat és nagyon jó a szép, új házunkban lakni. 8)

Bercivel járok Tücsökzenére, Beni meg síelni kezdett. :D

Képeket nem raktok???

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Timcsi!

Konkrétan h h ment :)
Itt volt Óbudán a híd lábánál lévő templomban? Úgy tudom ők kevésbé szigorúak, mint a katolikusok, de kellett vmilyen papír? Mennyivel előtte "jelentkeztetek be"?
S még hasonló infók, amikről úgy gondolod hasznosak lehetnek.

Nekem a Mókus sokkal-sokkal jobban tetszett, mint a Solymár, szerintem mindenképp menjetek el nyílt napra mindkettőbe.
De figyeljétek a kiírást, m a Solymár trükkös - minden oviban áprilisban volt a nyílt nap, a Solymár március elején tartotta tavaly.

Szilvi!
Lilka még mindig köhög, holnap lehet elviszem megint dokihoz. Az a gond, h nem jön ki a váladék :(

Ilba!
Biztos nagyon jó! A fűtést is ki lehet még bírni 1-2 napig sztem, mi konkrétan tegnap délután kapcsoltuk be a konvektort.
Hol síel Beni?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára zsanett 2009.10.12 12:59-kor.

zsanett
 
 



Sziasztok!
Zsanett: nekünk Miskolcon volt a keresztelő. Semmi papír nem kellett, bár minket az a lelkész is esketet, aki Korit keresztelte. Nem tudom máshol mi a szokás, de tényleg nem volt semmi macera. Ráadásul a keresztszülők római katolikusok mindketten, de ez sem volt gond.
Vasárnap istentiszteleti időben volt a keresztelő, nagyon jól ment, s Kori még csak 6 hós volt, de nagyon jól bírta, semmit nem sírt.
Fizetni sem kellett igazán, bár gondolom mindenhol más a szokás, attól függően, hogy egyházközösségi tag-e valaki. Vittem virágot díszítésnek.
Más kérdés még?

Kép
timcsi73
 
 


Zsanett,
melyik templomra gondolsz? Mert ott a focipályáknál a Szent Péter Pál van, az katolikus és Vilmos atya nagyon szigorú. Nekünk ott volt az eskűvőnk, de a fiúk keresztelésére másik templomot kerestünk, mert ott "simábban" ment.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


2 templom van ott, ma megnéztem :wink:

A katolikusok amúgy is nagyon szigorúak.


Timcsi!
Bemegyek vmelyik nap és megérdeklődök mindent.
Csak az időpontot kétséges, m a Sógornőmnek haza kell érnie Spanyolországból :)


Sajnos betegek vagyunk, ma vtunk doktornéninél :( Felső legúti vmink van, a lényeg, h köhög :( Így Szilvi még mindig halasztanunk kell.

zsanett
 
 


Sziasztok!

Köszi az üdvözléseket ;)
A Szentendrei út 19-ben lakunk, nem tudom ez mond-e nektek valamit, mert én még alig vagyok ismerős a környéken.. a Filatorigáttól nem messze.

A Vöröskereszt u. 9-11-hez tartozunk gyerekorvosilag, de még nem választottam dokit.. ismeri valaki dr. Zonda Igort és/vagy dr. Somogyi Lillát? Esetleg vélemények hogy milyen. Meg a védőnőt esetleg: Vörös Zoltánné. :?:

Úúú, kicsit el vagyok maradva ügyintézésileg.. Márciusban tölti be a kisfiam a 3-at, úgyhogy az ovik közt is szét kéne néznem, de tényleg semmit nem tudok róluk a nevükön kívül :oops: :oops:

Igyekszem bekapcsolódni a topikba ahogy időm engedi..
Betegeknek jobbulást!

Jóéjt Mindenkinek!

Réka [szantre]

Kép
Kép
szantre
 
 


Lilkónak jobbulást!

Szantre,
én még nem üdvözöltelek itt, szia! :)
Az Igorról csupa jót hallottam eddig, ő szokta helyettesíteni a mi doktornéninket (Óbuda u-i rendelő)
Ez nem az a védőnő, aki az OMK-ban tartja a Baba-Mama klubbot? (ezt a többiektől kérdem :)) Mert a neve ismerős. :roll:
Ovikérdés a kerületben elég húzós, de ahogy látom Márk nem évvesztes, így valószínű felveszik. A körzetesetek melyik?
Amúgy azt hiszem Sissi lakik a legközelebb hozzátok, ő biztos ismeri az ottani ovikat. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Zsanett: üdv a klubban.Persze mi is újból taknyosak vagyunk :D Pedig kb 3 hete jöttünk ki belőle.

Szantre: mi a Kerék 22ben lakunk szóval szerintem nagyon küzel.
Mi elvileg a Kerék utcai ovihoz tartozunk de én egy másikba szeretném vinni.

Én a Somogyi Lilláról is sok jót hallottam.Az egyik bnőméknek Ő a dokijuk.
A védőnőről nem nagyon tudok mit mondani,ha jól emlékszem Ő lett az év védőnője tavaly a kismama újságban legalábbis ezt olvastam.

Keresztelőt náluk is már el kellen kezdeni szervezni,de még nem vettem rá magam.
Most viszont nagyon rossz idő lett igy halasztom pár héttel.
Vendég
 


Sissi, a Kerék u. az a máltai játszótérnél van, ugye? Mert akkor tényleg közel ;) Mi azt hiszem a Harrer utcaiba tartozunk, legalábbis az van a legközelebb, de nekem az egyáltalán nem tetszik. Inkább vinném messzebbre kicsit, például a Gázgyári oviba (az nagyon tetszik kinézet és az alapján, amit leírnak a programjukban). A többibe mondjuk még nem ástam bele magam túlságosan, de ha van tippetek, hogy melyik nagyon jó, örömmel venném ;) Persze tudom, hogy a legtöbb az óvónéniken múlik..
És te melyik másik ovit nézted ki? Majdnem egyidősek a Márkjaink ;)

Ilba, azt hogy húzós az ovikérdés, úgy érted, hogy kevés a hely és túl sok a jelentkező?

Réka [szantre]

Kép
Kép
szantre
 
 


Szantre,
igen, pontosan így. Benit tavaly nem is vették fel sehová (körzetesbe se) mert novemberi.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Szantre:igen én is azt néztem :D
Pontosan a máltai játszótérnél van a mi házunk.

Szoktál oda járni?
Vendég
 


Sissi, voltunk már ott, de például az Aquincumnál lévőre is szívesen járunk, összekötve a könyvtárral. ;) Meg a Hajógyári szigeten lévő játszit is szeretjük.

Réka [szantre]

Kép
Kép
szantre
 
 


Sziasztok!
Gyorsan jövök én is!
Kis betegeknek jobbulást!
Szantre: mi közel 2 évig Somogyi doktornőhöz jártunk, nagyon ajánlották, bár nekünk nem ő a körzetes. Aztán január elején átjöttünk a saját körzetünkbe.... Talán emlékeznek a többiek, így nem akarom hosszú lére ereszteni.
A karácsonyt a Madarász utcai kórházba töltöttük.... :( :( :( . Pedig a Mátrába készültünk...
Ráadásul nem is vagyok az a folyton orvoshoz szaladgáló típus. De tavaly december közepétől a Korival valami gond volt, köhögött, folyton szürcsögött, hörgött. A doktornő elintézte azzal, hogy vegyünk köhögéscsillapítót meg orrcseppet. És pont. 3x vittem vissza... Aztán dec. 22/23 éjjelén az ügyeleten kötöttünk ki nehézlégzéssel, egyenesen továbbküldtek a Madarászba, 26-ig bent voltunk. diagnózis: asztmatikus hörgőgyulladás.... Én már vissza sem mentem a doktornőhöz, nem volt kedvem vele találkozni. Ennyi. Persze mindenki a saját tapasztalatát írja le. Egyébként a tanácsadások sem voltak valami nagy számok, de akkor úgy voltam, hogy a lényeg az orvoslás....hát megkaptuk.
Kiderült, hogyha már ő adta volna a hörgőtágítót, megúszhattuk volna kórházat.
Ennyit erről.
Zsanett: igazad van tényleg 2 templom van, a főúthoz közelebbi a református. Menj be beszélj velük, ő tudják pontosa megmondani mit kérnek, de nem lehet gond.
Ovi: mi bölcsibe a Mókusba járunk, az oviját nagyon ajánlják (ugye Zsanett?:D ), körzetesek a Solymárba vagyunk, majd kiderül hova kavarodunk. De ez is olyan mint a doki, mindenkinek más a tapasztalata.

Kép
timcsi73
 
 


[quote="timcsi73"]O írta:timcsi73vi: mi bölcsibe a Mókusba járunk, az oviját nagyon ajánlják (ugye Zsanett?:D ), körzetesek a Solymárba vagyunk, majd kiderül hova kavarodunk. De ez is olyan mint a doki, mindenkinek más a tapasztalata.


És nagyban óvónénifüggő :!:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ezért jók amúgy a nyílt napok, ott bemutatják a leendő óvónéniket.
Mi a Százszorszépbe járunk.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Timcsi, köszi a doktornős tapasztalatot, és nagyon sajnálom, hogy eddig fajultak a dolgok.
Kicsit utánanéztem dr. Zonda Igornak a neten, és nagyon szimpatikus, úh ő választjuk ;)

Réka [szantre]

Kép
Kép
szantre
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?
Remélem a betegek már meggyógyultak.
Velünk minden okés.
Vendég
 


Sissi,
velünk minden oké, alakítgatjuk a házat ráérős perceinkben, amúgy éljük a hétköznapokat.
Hogy bírod a két sráccal otthon? Mekkora Attila? Neki van korrigált kora?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: igen a korigált kora szerint csak 2 hónapos.

Fiúkra nem nagyon lehet panaszom.Ati egy tündér, igaz már egyre többet van fenn,de még azért sdokat alszik.Éjszakák álétalában szupik 1szer kel fel.
Márk egyre többet beszél már mondstokat is mond.
Tesót még mindig szereti amiatt kell figyelnem rá,hogy nehogy a kezébe vegye :D

Te is irj a fiúkról!
Vendég
 


Sziasztok!

Merre vagytok?

Ilba:utólag is Boldog szülinapot kivánok Bercinek!!!
Vendég
 


Sissi,
köszönjük! :D

Mi éljük rohanós napjainkat, semmi különös nem történik, Beni jár az oviba, imádja, 2x síelni síiskolába, Berci Tücsökzenére. Így 1 évesen kezd elindulni, 3-4 métereket simán megtesz már, sőt, ha épp nem veszi észre, hogy megy, akkor bármennyit. :) Foga még mindig nincsen, még szopizik ezerrel.
Tegnap voltunk a státuszvizsgálatokon, Berci 1 évesen 77 centi és 9,25kg, Beni 4 évesen 109 centi és 17 kiló.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok!
Mi is itt lakunk Óbudán. Van egy 14 hónapos kislányom,Alexandra.
Október közepén állt fel és most oldalazva a bútorok mentén elkezdett járni. Már mond néhány szót,de általában csak szótagokat tud,mindennek az első 2 btűjét mondja.
Van egy kutyusunk is,bolognese,nagyon jóban vannak,imádják egymást!
Mi péntekenként Ringatóra járunk az Óbudai társaskörbe,nagyon szereti Szandi a zenét és a gyerekeket.

Januártól mennék vissza dolgozni,de ez a bölcsi ügy nem könnyű sajnos!
Már mindent megpróbáltunk,de sehol sem tudnak pozitívat mondani. Szeptemberre megvan a helye a Mókusban,mert időben jelentketünk,de sajna közben visszahívtak hamarabb. Tudtok segíteni,hogy esetleg hogy lehet ide hamarabb bekerülni,valami ötlet?

Most pont ellopta a papucsomat és azzal játszik.Imád fürödni,imádja a vizet.

Végignéztem a képeiteket,nagyon szépek a gyerkőcök!
Örülök,hogy az oviba szoktatás jól ment,remélem,hogy nálunk sem lesz gond,ha felveszik a bölcsibe.

Most rohanok,mert meg kell néznem,hogy mit csinál őnagysága!

Puszi mindenkinek:

Jutka
Vendég
 


Sziasztok!

Judit:üdv közöttünk.Merre laktok?

A bölcsihez én nem tudok hozzászólni talán a többiek.

Zsanett:találtál munkát? GHogy vagytok?
Vendég
 


Szia Sissi,

Mi a Nagyszombat utcánál lakunk a Sun palace mellett.
Ti merre vagytok?
Hátha a közelünkben és tudnánk is találkozni!
Gyakran sétálok egyedül Szandival,mert akiket ismerek,sajna pont nem tudnak jönni,mert akkor alszik vagy eszik stb.a gyerekük.

Jutka
Vendég
 


Judit:eléggé messze vagyunk egymástól :( .
Mi a Kerék utácanal lakunk a Flórián környékén.
Vendég
 


Szia Judit!

Mi másfél hónapja jöttünk el a Viador utcából, mi nagyon közel voltunk. :(
De járunk sokat arrafelé, mert a nagyfiam az OMK-hoz jár oviba.
A kicsim meg egyidős majdnem a lányoddal. :)

Bölcsi: nehéz ügy, a Solymárban várólistán vagytok? Mert ha igen, esetleg járhatnál vele a Játszócsoportba (megmutatod magatokat heti 2x mondjuk ...) és akkor talán Kati néni tud segíteni. :roll:
Mi is járunk majd januártól, én szeptembertől szeretném majd beadni.

Beni itthon, beteg, talán még soha nem volt ennyire, középfülgyulladása van, most fájt a füle életében először.
Berci (még) jól van. :?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Köszi, mi jól.
Hétvégén ha jó idő lesz, össze is futhatnánk.
Vasárnaponként a Kolosy térre járunk játszóházba az egyik ovis társunkkal, ha van kedvetek mehetünk együtt, de akár talizhatunk csak ötösben is.

Jutka!
Üdv itt!
Szerintem a Mókusba is bemehettek. Igaz a bölcsi részleget nem ismerem, de az oviban elég rugalmasak.

Ilba!
:( Ez nem túl jó hír.
Vagyis Beni, Bercinek örülök, h egyelőre jól van.
Nálunk épp bárányhimlős az egyik csoporttárs, ráadásul itt a H1N1 is, szal én is féltem.
Szerdán nem is vittem olyan rossz idő volt, tegnap dolgunk volt, így a héten csak 3 napot járt, mégis aggódom.
Szerencsére amúgy jól bírja, takonykóron kívül (köhögéssel cifrázva) semmi különösebb bajunk nem volt MÉG.

zsanett
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a kedves fogadtatást!

Mi most a Mókusba fogunk heti 2-szer bejárni,majd meglátjuk mi lesz!

Szoktunk néha a Flórián felé sétálni,arrafelé el tudok menni,ha jobb idő van és van kedvetek jönni.
Az új udvarba meg szinte naponta járunk a CBA-ba,úgyhogy ott is össze lehetne jönni egy kicsit.

Beninek jobbulást kívánok!
Remélem,hogy Berci jól van!

Zsani,

Majd valamelyik vasárnap mi is megnézünk titeket.

Tegnap és ma olyan jókat sétáltunk!
Ma a stp shopban voltunk DM,Kaisers stb.Imádott vásárolni a kiscsajszi! Imádja,ha zűr van körülötte.

Bocsi,ha nem jövök minden nap,de mindig rohanok valahová!

Most megyek altatni,a fürcsi és a kaja megvolt már és utána Csillag születik-et nézek!

Mindenkinek további jó hétvégét!

Jutka
Vendég
 


Sziasztok!

Zsanett:ez a hét nem jó nekünbk,de esetleg a jövő hetet tudom úgy intézni attól függ mikor jön a bnőm.
De tőlem talizhatunk 5-ben is,csak ne essen az eső.

Én ill.Márk egy picit taknyosak vagyunk de hála istennek úgy nbéz ki,hogy 2 nap alatt túl vagyunk rajta.

Ilba:?jobbulást Beninek.Remélem ti nem lettetek betegek.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek, végülis 1 nap alatt túlvolt Beni is rajta, a füle már akkor sem fájt, mikor az ügyeletre mentünk, azért vittem csak el, mert még soha nem mondta, hogy fáj és jött a hétvége.

Én sem panaszkodom, szeptemberben 2 napot volt itthon kötőhártyaszerű valamivel és most 3 napot fog hiányozni. Soha rosszabbat. :)

Jutka,
ezek szerint a Mókusban is van játszócsoport?
Nem teszel képet Alexandráról?
Most költöztetek egyébként ide, vagy csak most találtál ránk? :)
Ki a dokitok/védőnőtök? (kiváncsi Ilba :lol: )

Sissi,
a fiúkat is rég láttuk!

Lilkáról már nem is beszélek. :twisted:

Tegnap és ma is nálunk naaaaagy családi összejövetel van, a fiúkat ünnepeljük. Nagyon élvezik, ajándékhegyek, központban vannak, torták :P ... megyek is készülni a mai délutánra.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Ilba,

Örülök,hogy minden oké veletek!

Mi már 32 éve itt lakunk Óbudán csak most keveredtem ide hozzátok a fórumra. Majd megpróbálom a linket berakni az aláírásom alá.de ha nem sikerül,akkor a köv.helyen tudjátok megnézni Őnagyságát:
hu.fotoalbum.eu/gjudit /www nélkül/.
A védőnőnk Pintér Mariann, a dokinénik: Dr.Kövér Katalin
Egyébként nincsen játszócsoport itt a Mókusban,fizetősen megyünk heti 2-szer 4 órát a bölcsibe.
Most próbélok krumplit pucolni,de nem hagyja a kis betyár,úgyhogy kivárom amíg elalszik.
Ma délután ünnepeljük tesóm névnapját:Szilvia,úgyhogy bulizunk egyet anyukáméknál.
Eddig nem volt lift és nem tudtunk lejutni ma még sehová,mostanra megcsinálták,úgyhogy megyünk sétálni is.

Puszi mindenkinek:

Jutka
Vendég
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Ne haragudjatok, h nem köszöntöttem az ünnepelteket!

Ilba!

Nektek 2x is sokat és boldogat!
Kép

Szilvi!
Neked névnapodra sok boldogságot!

Kép

Így utólag :oops:

zsanett
 
 


Zsanett:köszi :D
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?