Új privát üzeneted érkezett!

Till, Pattogo

Gratulálok!

Kép
Vendég
 


Pattogó: gratulálok a kisfiúhoz! :D

[b]Szilveeaa:
nem tudok infót. Szerintem én is le fogok pattanni az ügyfélszolgálat ajtajáról. :? Próba cseresznye![/b]

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok!

Megint bekukkantottam. Gratulálok a már megszületett babákhoz! Jó egészséget mindenkinek, babának, mamának! Amúgy rettentő irígy vagyok, annyira szeretném már kint látni kismanómat!

Képzeljétek, tegnap cukor volt a vizeletemben. :shock: Remélem ezért nem fognak most kekeckedni velem meg szurkálni.( Előző este megettem egy tábla csokit :wink: )

Anikó
Hajrá! Szorítok, hogy mostmár kibújjon a pici lányotok!

Borzasztó ez az időjárás, úgy utálom, hogy el sem tudom mondani!
Én is csak bámulok egész nap, semmihez nincs erőm. :(

Vigyázzatok magatokra! Szüljön, aki csak tud!

vick
Kép
Kép
ervick
 
 

 
 

merre vagytok lányok??????????
annyit szoktatok írni!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hahó!

én is csak egy gyorsra kukkantottam be, hogy hozott-e új babcit a nyugati szél :-) De nem...vagy csak titokban tartják a lányok.

Punnyadjunk tovább...én is megyek vissza apa mellé a pléd alá :wink:

Kép
kkia
 
 


Megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok ilyen nyomott ma. :roll: :roll: :roll: Talán elállt a szél, le kéne menni a tescoba, de szerintem Apa infarktust kap, ha megemlítem neki... :roll: :roll:
Jó pihenést Mindenkinek!
Puszi
bobóbaba
 
 


Hello Lányok!

Pattogóéknak nagy-nagy gratula és sok-sok puszi!!!

Sztercsi, a Lidl mögött, Szabolcska utca az egészségbiztosítónál. Sorba sem kellett állni, odaadták ami kell, azt' húztunk!

Rita, köszi, hogy a tágításra is rákérdeztél! Már nem is parázom annyira!
Diplomához részvétem, milyen köcsögség!!! Mondjuk szerintem manapság olyan szintű fejetlenség van a felsőoktatásban, hogy örülök, hogy sima kis körmös meg kozmetikus vagyok :D

Anyabebi, Müllert én is nagyon szeretem, néha csak úgy nézelődni is tök jó -mondjuk mostanában ha mást nem is, de egy csomag pelenkát mindig veszek- és tényleg nagyon jó eksönök vannak sokszor! Most vettem 2 db OralB fogkefét 265 Ft-ért pl.
Szomszédok: basszus mi is azt beszéltük nemrég Rolival, hogy 20 éve ugyanaz van ebben a kiba***tt országban, szörnyűűű!

Mi délelőtt mászkáltunk ebben a buzi időben :roll: Árkád, Jysk, Lidl ilyesmi na meg a MÁK. Mire hazaértünk, 13 óra volt, akkor kezdtem főzni, mert rohadtul megkívántam a rántott husit, férjem meg a mákos gubát :roll: má' megin' :roll: , úgyhogy egyszerre csináltam a rántott csirkecombokat majonézes kukoricával meg a mákos gubát vaníliaönettel (mert most ez volt a kívánság) :shock: :D na fél 3 -kor tudtunk is enni :lol: elmosogattam, aztán 3-kor már aludtunk :lol: :lol: :lol:

Nagyon gáááz ez az idő és gondolná az ember, hogy a pocakbabák megindulnak ugye mint Lencsi meg Bencus de a Toffee-m pl. szarik a hidegfrontra, kiszámíthatatlan ez a gyerek, mint az anyja :roll: :lol:

Na eldugulok, eszem valamit :D ha valakire nem reagáltam volna, bocsi :oops:
Vendég
 


Bobó: ez a szél nem mostanában fog elállni :shock:

A mai napom
:
-éjszaka nem aludtam csak néztem ki a fejemből
-7-kor keltem , elvittem a gyereket az isibe aztán
-aludtam 11-ig
-felkeltem és átfeküdtem a hálóból a nappaliba, ettem egy fél k.csigát és egy ischlert
-megpróbáltam netezni, elment a net, az áram. Ettem kolbászt, sajttkrémmel, meg csemiubival
-lefeküdtem megint és fél négyig aludtam
-kiporszívóztam a nappaliba és kidobáltam a régi újságokat
-bevettem 3 evőkanál hashajtó szirupot,(félek már hogy a szomszéd egyszer felkopog, hogy mit kopogok a wc-n :oops: )
-megettem egy üveg cseresznyebefőttet
-beraktam a gyereket a kádba
-most netezek és görcsöl a hasam :(

Szar egy nap ez!!!

Szilveeaa: ha megvan minden papírod (töltsd le a netről mingyá rakok linket) akkor mehet egyszerre minden.
Kkia: kár, hogy itt nincs Müller (szeretem a drogériákat-DM :))
énapa nem erkölcsös :mrgreen: :twisted:
Fejfájás: kezdődik, már csak ez hiányzott
Zsrit: rossz pénz nem vész el :)
anyabebi
 
 


Szia Eszti, épp azon gondolkodtam hol lehetsz :)
anyabebi
 
 


anyabebi
 
 


Anyabébi: Neked is igazán izgalmas napod volt akkor... :roll: :roll:

Eszti: Jó étvágyat! :wink: Nyugi, Toffee ki fog jönni hamarosan! :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Szijjjjjjjjjjja!

Vagyok, csak apa is itthon, meg amúgy is punnyadás ez a nap...de Te is kevesebbet vagy mostanság! Látom Neked is jó napod van :roll:
Vendég
 


Basszus ez a Ribanc Lilla mit balf@szkodik a konyhában!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ááááááááááááááááá!!!! Még nézni is fáj... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Sziasztok!
Jelentem: semmi.
Bár már fájásaim vannak, de elég rendszertelenek.

Till
GRATULÁLUNK!
Köszönöm :)

Hogy bírjátok ezt a szeles időt? Meg a hideget?

Ma vásároltunk a vendéghadnak papucsot, meg krémszappant ;)
pocok001
 
 


SZiasztok!


Először is Pattogó írta, hogy itt találunk képeket Bencéről:

www.pattogoo.blogspot.com

Alex végre alszik!!!! Áááá a mai nap volt eddig a leghalálabb, mindjárt jövök és mesélek, csak megfürdetem Charlotte-ot. :roll:
Vendég
 


Istenem,de gyönyörű a Bence!!!!!!!!!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Én ma megfogadtam,hogy ma utoljára ,de nagyon sokat várok ettől az éjszakától.Ha ma sem jön Tamara,akkor már nem görcsölök,majd megindítják és kész.

Viszont még egy égi jel:Megérkezett az a Libero pléd,amit még augusztusban rendeltem neki a Libero vonalkódokért

Kép
Kép
zanikó
 
 


És van fűtés!!!!!!!!
Anyabebi,csak nehogy a szomszédok robbanásra panaszkodjanak ma :wink:

Kép
Kép
zanikó
 
 


Gratulálok Tillinek a kis Lencsibabához!

Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


De édes a Bence Kép
anyabebi
 
 


na szóval. A fiam azt játszotta ma, hogy miután egész éjjel összesen kb. 5 órát aludt, hogy reggel aludt 2 órát és aztán onnantól kezdve (fél 9), kézben. :x (a hírt is Pattogóékról azért írtam olyan betű hiányosan, mert közben a fiatalúr a kezemben volt). letettem elkezdett torkaszakadtából üvölteni. :x betettem a babakocsiba, és úgy huzigáltam magam után mindenhova. Azt mondanom sem kell, hogy olyan dél körül elaludt végre, erre mellettünk elkezdtek fúrni, így 2 óra után fölébredt. :evil: :evil: na azóta szívtunk mint a torkosborz. hazajött Charlotte, vacsora nem volt, nagyjából semmit nem csináltam ma. :roll: úgyhogy miután Ákos hazajött, mondtam neki, hogy akkor lehet nekiállni vacsit csinálni, és hideget ettek. (hozzáteszem én ma még 1 kávén és egy fél kiflin kívül semmit se ettem...hát csoda, hogy nem lesz tejem???) na mind1...nem panaszkodom tovább.

otthoni időjárás: Kép :? :? :? :?

Sziszkó
nálunk a leghidegebb az 10 fok körül szokott lenni, de akkor itt már megáll az élet. :lol:

varrat: szerintem se veszik még ki, Charlote-tal is asszem 2 hét után szedték ki. :roll:

Screen
Teoka gyönyörű!! :lol:
Kép mehet a nyilvánosba? :wink:

Anyabébi
micsoda férfi ez az Alex
ugye??? :oops: :P én szerelmes vagyok belé konkrétan! :lol:

na akkor Bencén felbuzdulva, hátha most is bejön!! 8)

BENEDEK,POCOK BABA, ZOÉ és SOPHIE GYERE KÍÍÍÍÍ!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Zsrit
Szuszáááá!!!
ahogy elnézem a képeidet, az ikrek után is nagyon szép vagy, szóval tuti Zoé után is ripsz-ropsz lefogsz majd! :wink:

(majd fogyózhatunk együtt, ha már nem szoptatunk! :wink: )

Kkia
igen, mi is nagyon örültünk, mikor kiderült, hogy ide kell jönni!! 8) :lol: mondjuk Japánban se volt rossz a klíma, de azért ez más! :wink:

Csibe
de ügyes Milán, hogy ilyen jól bírta a shoppingolást!! :wink:

Zsrit2
egyetem :evil: :evil: (nem akarlak még jobban elkeseríteni, de okt.30 vizsga télleg esélytelen 3 gyerek mellett. :roll: )

Kati
szerintem mind2 szép. :wink: a Szonja Korina jobban hangzik.

Cosmic
köszi az enyémgyerekek dicsit. :oops:

Szilveeaa
szájpenész :? :? szegény Szonja :( (az kéne még csak nekünk.. :roll: :( )

Kkia2
hát én ilyenről még nem hallotam, hogy öngyilkosok lettek volna a széltől. :roll: az igaz, hogy elég durva szelek szoktak errefelé lenni, de azért nem kibírhatatlan szerintem! :roll:

Ervick
cukor :?

erről jut eszembe: Betty???

Anyabébi2
mit nem adnék egy ilyen napi programért. :oops: :roll:

na megyek táblikat csinálni
Vendég
 


Pattogónak hatalmas gratula a kis Bencéhez! Sok boldogságot és hosszú életet kívánok nektek!

Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Jajistenem, Bence csodálatos baba!!! :D :D :D

Moncsi: Nagyon sajnálom a mai napodat. Ilyenkor igazán elgondolkozom azon, hogy talán mégiscsak jobb így egyben???? :roll: :roll: :roll:

Zanikó: Akkor már tényleg kibújhat!!! :roll: :roll: :roll: Én drukkolok Nektek! :wink:
bobóbaba
 
 


anyabebi írta:Vcsibe: a vitalade ital is jó ugye? Abban van multivitaminos is ,én azt szeretem :)

Persze hogy jó, csak sportital legyen. :) Legalább 2-3 üveggel.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


szilveeaa írta:ja, Csibe, még akartam írni, hogy azért ez már a vég, amikor az ember lánya kireszelekedik, ha teszkóba megy... :lol: :lol:

Igen, ez már tényleg a legalja... Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Csajok
raktam fel újabb 3 képet!! :oops: :oops:

szóljatok ha unjátokk!! :oops: :roll: :lol:
Vendég
 


Nálunk már hó is esett :cry: :cry: :cry: :evil:
Mióta bejött ez a hideg, a gyerekeim vagy egyszerre, vagy külön-külön nyekeregnek...visítanak... :evil:
Vendég
 


Bencus nagyon édes!!!

Moncsi, köszi a Sophie hívogatást, lehet, hogy nem csak moderátorunk vagy, hanem boszorkánk is :D
Sajnálom a nehéz napot :(
Képeket unni?! Ne viccelj! Jöhet minden mennyiségben!!!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Mennyi babánk van :!: :!: :!: Tisztára elérzékenyülök... és remélem Sophie Baba is hamarosan ott figyel a tábliban!!!
Vendég
 


Bence csudaszép kisfiú! Büszke lehet rá az egész család!

vick
Kép
Kép
ervick
 
 


Moncsi, Andi: " a törpök élete nem csak játék és mese" :mrgreen:
anyabebi
 
 


Jó éjt lányok!Én pihenek egyet,bár jön vmi véres nyálkás cucc belőlem+görcsölök..........

Kép
Kép
zanikó
 
 


Anyabébi
istennő vagy, köszi a linket!

Pattogó,
Bencus gyönyörűűűűűű.... Szonja nevében is nyilatkozom! :lol:

Moncsi
Nem semmi nap... :shock: Nálunk ma nyugi volt. De két napig itt is állt a bál... Ja, és nem tudom te milyen szoptatás utáni fogyókúráról beszélsz a mai menüd sem mondható túlzottan kalóriadúsnak... :roll:

Csajok, nem tudom ki írta, hogy a szőlő gáz lehet a babának, de ma kihagytam (eddig minden nap ettem egy csomót) és tényleg mintha kevesebb pocakfájás lett volna... Hihetetlen. Eddig csak a citrusfélékről és a banánról tudtam.

Andi
hű, belegondoltam mennyire kemény lehet sztereóban hallgatni a sírást, vagy ha az egyik abbahgyja, rákezdi a másik... de gondolom dupla boldogság is a jó pillanatokban... :D

Kép
szilveeaa
 
 


Zanikó, hajrá!!!!!

Kép
szilveeaa
 
 


nekem is így kezdődött... hihi

Kép
szilveeaa
 
 


Moncsi: Miért is unnánk az újabb képeket??? :shock: :shock: :shock: Ne beszélj badarságokat!!! :wink: Gyönyörű a kis Alex, nagyon cuki!!! :D :D :D Irigy-irigy-irigy... :roll: :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Szilvi

ezek okozhatnak hasfájást:

- K-betűsek: kelbimbó, kelkáposzta, karfiol, karalábé, stb... egészen extrém esetben akár a krumpli is

- Száraz hüvelyesek: bab, borsó, lencse, sárgaborsó, stb...

- Hagyma - ez egyben általános hashajtó hatással is bír a kicsire, módjával fogyasztva székrekedésre kiváló lehet

- Cseresznye, esetleg sárgadinnye

- Citrusfélék: narancs, citrom, grapefruit, stb... hashajtó hatása is van, ha érzékeny rá a babánk nézzük meg mindig a gyümölcslevek dobozát, szinte minden vegyes gyümölcsös lében (pl multi) van valami citrusféle

- Tejtermelést serkentő szerek - főleg a laktoherb-bel és az UU-val érdemes vigyázni

- Tej - ebből maximum napi fél liter iható, ám ha kisbabánk szűnni nem akaró hasfájással küzd, átzokogja az éjszakákat, gyanakodhatunk laktóz-intoleranciára is esetleg

- Tojás - allergiát válthat ki

- Aprómagvasok: eper, szeder, málna, ribizli stb...- igen komoly allergizáló hatásuk lehet, ezektől jó darabig óvakodjunk

mai evésem: hát igen, nem egy tejcsibarát étrend. :oops: de egyszerűen nem volt rá lehetőségem, amikor meg lett volna, nem kívántam. :oops: pedig tudom, hogy muszáj, hogy legyen tejem!

Anyabébi
hallottál már a gonoszról, a csúf, kopasz Hasfájásól? :mrgreen: :mrgreen:

Eszti
akkor jó, ha nem unjátok, én se tudom megunni. :oops: :lol: főleg ezen topic babái valahogy különösen gyönyörűek! :wink:

Sophie szerintem csütörtökön fog születni...ne kérdezd miért, de van egy ilyen érzésem!! :roll: (vagy ha nem is Sophie, de valamelyik babó tuti!!)

mitakartam? :roll: jaa... végülis nem sikerült apával egyezségre jutni a zárt topiccal kapcsolatban? :roll: pedig szerintem elég meggyőző érveket sorakoztattam fel. :lol: 8)

Csilla
ááá nem cserélném el ezt a szarzsákot, semmilyen pocakért cserébe. :mrgreen:

Andi
csak elmúlik nálatok is lassan a nehéz időszak. :roll: esküszöm minden elismerésem a tiéd!!

hóó?? :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


jah és még Szilvinek azt, hogy nem lehet, hogy a szőlő magja fújta fel?? vagy ez hülyeség? :oops: :oops:

Csilla
kösziköszi :oops: 8)


Az alvós kép igazából Apának készült, mert mindig hívtam, hogy nem tudok mit csinálni a gyerekkel, aztán mikor végre elaludt lefotóztam és elküldtem neki, hogy lássa milyenfaszák vagyunk. 8) 8)

A másik pedig szopi majd tápi utáni bealvás tegnap estéről. :lol: :lol:
Vendég
 


úúú de lüktet a varratom :shock: :shock: :shock:

lehet le kéne feküdni?? :oops: :roll:

na megyek is, csak még azt, hogy csak én vettem észre, hogy Bencus tiszta Lara? :oops: :lol:
Vendég
 


Hát Alexnek van egy cuki sérója :)
A döglött póz jellemző, a Barnim is mindig ilyen volt mikor tele volt a poci :mrgreen:

És az unatkozóknak:
tegnap találtam erre a kis Blogra, nekem tetszik :)
http://szuloktolszuloknek.freeblog.hu/c ... akosoknak/

Lassan elpilledek, de azis lehet,hogy még benézek, meglátom, hogy hat a hashajtó szirup :mrgreen:
anyabebi
 
 


A topic osszes babája gyonyoru!!!!!!!!!! :D :D :D

TwinsAndi, van segítséged a picikhez vagy magad vagy veluk napkozben?

Pocakosok, használjátok ki ezeket az utolsó napokat, aludjatok sokat és csavarogjatok, vásárolgassatok, mert aztán jódarabig nem mozdultok ki otthonról!

Zanikó, megy a drukk! +++++++
ginuska
 
 


Anyukák!
Az OEP honlapján azt olvastam, hogy 5 munkanapon belül kiküldik a TAJ kártyát. Igaz ez? vagy ha haladni akarunk akkor érdemes bemenni érte?
Sajnos nem érek rá várakozni, mert ha kiesik a táppénz valamivel pótolnom kell :(
anyabebi
 
 


Sziasztok

nincs netünk b@ssza meg már másodszorra fél napig az elmúlt két napban :evil: elegem van
most az ablakban lógva a szomszéd wireless-jére kapcsolódtam, de ezt csak úgy tudom használni ha a gép a párkányon van szóval itt egyensúlyozom ...

SOS kérdésem van - lécci szóljatok hozzá ha vkinek van ötlete

Zoé nem hogy kevesebbet mozogna de olyan őrületes mozgásban van, hogy már szinte rángatózik, vergődik úgy érzem ...
rugkapál veszettül, nem bír leállni ...

Szerintetek ez normális??? Nem lehet hogy valami baja van?????
Nagyon aggódom - tényleg nem úgy érzem mintha pusztán azért csinálná mert marha frankón elvan ...

köszi és bocsi hogy csak így berontok ezzel

Kép
zsrit
 
 


én komolyan úgy érzem hogy ha nem születik meg ez a gyerek mostmár belehülyülök az aggódásba hogy valami baja van/lesz...
én már tisztára megőrültem asszem

Kép
zsrit
 
 


Sziasztok!

Olvastalak titeket az utóbbi pár napban,mert én is októberben fogok szülni,eddig másik fórumra írtam csak.

Ma regisztráltam,mert egy dologban tudok tanácsot adni.

Zsrit!
Szerintem hívd fel az orvosod/szülésznőd,mert a múltkor a kórházban volt egy kismama akinél ugyanez volt a panasz és S.O.S. megnézték,semmi komoly nem volt,viszont kapott valami gyógyszer ami beállított a baba pulzusát mert az nagyon gyors volt és megfigyelésre be kellett feküdjön.Ha akkor nem reagált volna a gyógyszerre akkor indítják a szülést.
Én akkor ott feküdtem 4napot enyhe vérzés miatt,ezért tudom az egész sztorit.
Remélem nem lesz semmi komoly.

Minden jót Nektek!
törpilla21
 
 


Zanikó, mennek a drukkok! Azt hiszem Te nyered a nemes versenyt!

Zsrit, nyugi!! Zoénak kutya baja! Majd elmész Ctg-re, ott meg úgy fogják majd ébresztgetni. Egyébként nekem is vannak ilyen hülye gondolataim. Csak még nem tudom eldönteni, hogy mi is lenne jobb nekem: szülni vagy nem szülni.

Ma mondta az egyik kedves szülőtárs a suliban, miután kedvesen érdeklődött, hogy mennyi is van még hátra, hogy óóó a harmadik , én már biztos úgy megyek szülni, mint kenyeret venni :evil: :evil: :evil: . Nem mondtam Neki, hogyha a kenyérvásárlás olyan lenne, mint egy szülés háromszor is meggondolnám, hogy veszek-e.

Anyabébi, el ne hidd! Nekünk volt, hogy két hetet vártunk rá, de volt, hogy személyesen mentünk be egyhónap múlva asztalt verni, hogy adják már ki.
Hashajtó szirup :?: :?: :?: Valamiről nagyon lemaradtam.

Monica , sajnálom, hogy Alexnek (és neked) nemvolt jó napja. Kívánom, hogy holnap tudjatok jó sokat aludni.

Twins, hóóóó :?: :?: :?: :!: :!: :!: kiráz a hideg így olvasva is, nem csodálom, hogy a gyermekeid is nyekeregnek és visítanak. Ha nálunk is esik pénteken, ahogy ígérték én is nyüszíteni fogok.

Pattogó, nagyon jók a képek, szépek vagytok!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Lányok, itt vagyok, nem hiszem el, hogy elszállt mindaz, amit írtam!!!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Zsrit, Moncsi, Szisz: Nagyon köszönöm, hogy hiányoltatok!!!!! okt.19-én 14.30-kor szülünk!!!!!!!!!!tegnap lefixáltunk mindent az orvosommal. A baba kb.3300g-os lesz, de lehet, hogy kisebb-ezek az uh. mérések nem pontosak és a kicsi lányom állandóan mozgolódott és furcsa pózban is volt, megnehezítve ezzel az orvos munkáját.

amióta nem voltam 2 babuci is született!! Úgy örülök!!!

PATTOGÓ, TILL, SZÍVBŐL GRATULÁLOK A BABÁITOKHOZ!!!!!

PATTOGÓ: SZUPER A BLOG, KICSI BENCE TÜNEMÉNYES!!!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Zanikó: nagyon drukkolok Neked, s előre is boldog szülinapot a nagylányodnak!!!!!!

Jovana: nagyon örülök, hogy végre hazamehettetek!!! az rh-itokat biztosan jól írtad, mert a mienk is pont ua. s a kisfiamnál nem volt csak minimális sárgulás. most meg is ijedtem, talán a lányomnál problémánk lesz?? Azt hittem ha az anya negatív, akkor van csak gond. ezért kérdezem.

Zsrit: Ne aggódj, minden rendben lesz, akár császárral, akár természetesen, de hamarosan kibújik kis Zoe és akkor elmúlik majd minden "gondod, bánatod"!!! Sok puszit küldök Neked!!!!!

Moncsi: nálunk nem voltak igazi varratok ,csak olyan, ami beolvad a szervezetbe. Így nincs mit kiszedni utána. Csak a kötést cseréltem és betadinnal mosogattam ill. fürödtem alulról is.

most megyek tejcsit adni a kisfiamnak!!!!

sokszor puszilok mindenkit, vigyázzatok Magatokra!!!

Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: