Új privát üzeneted érkezett!

Évi,
gyönyörű gyerekeid vannak! A nagyobbakról nem lehet kérni? Persze csak ha nem szégyenlősek :)

Álminak is mekkora szeme van!!! Olyan nagyfiús már ő is...

emese1979
 
 


Emese, aranyos és praktikus az overáll, szerintem a célnak tökéletesen megfelel. Akkor azt a mókusos vagy miszösz nextet a vaterán nem veszi meg senki??? Bakker még az én kezem is megremegett a "vegye meg most" gombon.

Ja és én innentől kezdve istenuccse nem olvasom el ha valaki arról ír, milyen kötöttfogású talajgyakorlatokat tud már a csemetéje. Az én édes gyerekem előbb fogja delejes tekintetével és jedi erejével magához vonzani a tárgyakat, minthogy másszon-kússzon érte. :roll:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi,
Bogi sem mászik :) popót felhúz, de nem tud haladni :) valszeg közrejátszik, h járókában van, és csúszós a huzat. Majd belejönnek ők is :lol: :wink:
nagyon szép az a mókusos, de én sajnálok érte annyit kiadni :) spúr vagyyok, na!

emese1979
 
 

 
 

Gyongyi, van mokusos vateran is? en szemezek 1el teszveszen,de belezugtam abba amit Emese linkelt tunderes :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, lehet hogy már keverem. Szerintem a teszveszes lesz az :D Gyönyörű!!!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Nyugi,palyazok ra :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Eve! De jó, hogy megint írtál! :) Sajnálom a betegséget, gyógyuéljatok meg légyszi!!!
Köszönöm a köszöntést! :)
Nagyon szépek ezek a kicsik!!! :)

Kalloni! HOL vannak képek rólatok???

Gyöngyi! Mire hagysz időt? Mivel pusztítottál agysejtet???

Netti, továbbra is kitartás! :roll:

MOZZA! Mi van Lilivel???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri, hát gondoltam az aranykoszorús versikémmel csaptam ki a biztosítékot.
Álmos, minden lányos anya álma már most.
De ezek szerint mégsem :D Tűrőképességetek határtalan :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi,
én szétröhögtem a fejemet a versikéden :lol: :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


hahó :D

jaj, nagyon cuki babaképeket tettetek fel, olyan szépek ezek a babók :D

Ketrecharcos Vili, szépszemű Álmi, tornász Izus, tornász Bogi, vagány nacis Kolos, vigyori Balázs mind-mind csudahelyes!
Remélem senkit nem hagytam ki..... :oops: :oops: :oops:

Mozza!
Sajnálom az éjszakát, remélem a mai jobb lesz!

Esztó!
Nem sok a képekből, ebből soha nem tud sok lenni!!!!!!
Remélem most már Ti is kifelé jöttök a nyavajákból!

Anita!
Örülök, hogy rendeződni látszanak a dolgaitok, majd azért értesíts minket a fejleményekről!

Dóri!
Sok boldog szülinapot utólag is!

Szofi!
Én elválasztani szeretném majd Lénust, így a kanalazással kezdjük, utána a cici....mindenki ahogy jónak látja :wink:
Mondjuk most egyelőre jó a tejhelyzet, nem is akar esténként pépet enni,annyit tud szopizni, így én még várok, ha már megint van tejcsi :P

Lénát nem ültetem, egyik gyereket se ültettem soha, majd ülnek, ha maguktól megy. Léna is szépen elüldögél a pihiszékben, meg eljátszik fekve.

Gyöngyi!
Én nagyon bírom az írásaidat, mindig röhögök a humoros megjegyzéseiden :wink:
Kabiról majd rakok képet :P

Végül itt egy kép Léna cicáról, rápróbáltam ma a 3-6 hós overállt és bőven jó, szóval sztem a 6-9 hóssal kihúzzuk a telet :D

Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


jajj ez a lénalány is decukiiiii

Kép
Kép
mniki84
 
 


nehogymá én ne rakjak képet, Julcsi és Lilkó Kép

és infó Ancsikáról is: Julcsi jól van, jön a foga, néha megkínozza :( de tündibündi csajszi, nem akar forogni (egyszer már csinálta szóval minden okés) szerinte ez egy tökfölösleges mozgásfajta :) nagyokat alszik...Ancsika is jól van, bár baj van az epéjével, sokszor begörcsöl neki, ha rosszabb lesz műtik... :cry:

de minden heeppppiiii :wink:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Léna csudapofi ebben az overálban!Mint egy űrhajós!

Évi!
Szia!!!!!!Jaj de jó rólatok is hallani!!!!Jó sokáig elhúzódik ez a betegség,remélem h mihamarább meggyógyul a kis csapat!Nem is tudom hogy lehet ennyi gyerkőcöt ellátni.....hülye kérdés,de te vissza fogsz menni valaha is dolgozni???Mert szerintem ne menj :lol: :lol: Elég meló van otthon is :wink: Gyerkőcök meg csodaszépek!!!

Szofi!
Hát igen,első kérdés h elválasztani akarod majd v csak hozzátáplálni!Úgyis tudni fogod h nektek mi a jó!!!!

Gyöngyi!
:lol: :lol: jaja,mazohista típus vagyok...holnap 9re a művészetek palotájába kell mennünk,jó hideg lesz gondolom :roll: Marci mint jedi lovag :lol: :lol: versike :lol: :lol: Amúgy Iza sem mászik,meg nem ül meg ilyenek,vhogy halad mert az egész nappalit képes lenne bejárni,ha nem tenném folyton vissza a szőnyegére.....

annus11
 
 


figyuka, MT-s hordozós anyucik...az oké hogy a gyereket magamra tekerem ebben a hidegben, de nincs hordozós kabátom...mi a fenébe csomagoljam? téli overál, sapi sál? a 7 kilós gyerek máris 14 lesz :shock: hogy lehet zet megoldani?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Hali!

Na, csak gyorsan....zombi vagyok még mindig.
Ezennel fejezem ki csodálatomat a nem alvós- kelős babák mamáinak. Ez nagyon kemény! Respect!
Anyum ma segített, így a házimunkával is haladtunk...aludni nem tudtam.... :?

Tinu!
Ja, akkor ezért kérdezi a dokker, hogy hányszor, milyet kakil Lili....Normaflort nem lehet prevencióként adni....a flórát azért eléggé hazavágja az antibogyó..... :? :? :?

Már minden baba ül???????????????Hihetetlen! van aki még nem????? (mi nem :oops: )

Babócák gyönyörűek!!!!!!!
Holnap majd végigmustrálom, ha lesz egy kis időm!

Mindenkinek köszönöm a + gondolatokat és a bíztatást!
Lili nem lázas, kapja a gyogyót, megy a salvus párásító.
De!!!!
Alig akar enni!!!!!!!!!!!!!!!
A normál adag felét eszi meg nagy nehezen kanálból kb. 50 perc alatt.
:( :( :(
Cicizni ma legalább sikerült 2szer!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A másik 2 kajánál nem kellett neki....tápi sem....de belekanalaztam valamennyit.
MIT CSINÁLJAK??????
HOGY ETESSEM, HA NEM AKAR ENNI???????????????

Na, teszek pár képet. Az utsók azon a reggelen készültek, amikor este belázasodott....esküszöm látszott rajta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :?
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mozza
 
 


Nagyon szeeeeep Lenus is, ami most rajta van 3-6os?

őőőőő mit akartam :D

sztem amugy egy baba sincs lemaradva semmivel , mindenki mashogy csinalja :lol:
Boro meg mindig nem konyokol mint mondtam mar nektek, o tenyerel,pedig a konyokles konnyebb lenne sztem :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


jajj kis nyuszifül, gyógyuljon meg hamar! :cry: eza sapi..haláli

Kép
Kép
mniki84
 
 


Jajj Lili is egy tunemeny :oops: az a sapi hihetetlenul jol all neki!!!
Orulok,h jobban vagytok es holnap mar biztos a kaja is jobban csuszik neki. Poharbol nem probaltad meg itatni a tapit???
en nem hittem h megy,de Boro siman benyakalja ugyis :shock: kanalazni nagyon lassuu, probat meger!! :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


A macskanők (Léna és Lili) nagyon édesek.

Mozza, próbáltad már a megszokott póz helyett úgy etetni, hogy fölétérdelsz és belelógatod a cicit a szájába? Tudom, nem túl idilli kép, de nálunk Marci sztrájkol a bal mellem ellen és csak így hajlandó enni belőle. Amúgy elfordítja a fejét és sír. De ezt a pózt valahogy játéknak éli meg. Közben elbabrál a melltartómmal, simizi a másik cicit. Alapvetően édespofa, de azért én jobb szerettem a sima fekvő pózt. :roll: Így rövidesen olyan karizmaim lesznek mint Popeynek. Minimum...
Ha a betegség miatt nem eszik, akkor tartsd a tempóját, ne diktálj bele többet, mint amennyit kér. Szerintem, kicsit jobban lesz, máris visszajön az étvágya is.

Annus, ringatóra mész holnap a müpába? Még meg se kérdeztem, hogy Izának hogy tetszett a múltkori? Nem ijedt meg? Élvezte? Figyelgetett?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Nagyon szépek a csajok is!
Lili abban a sapkában tünemény, és Léna is az overálban :)

És persze Julcsi és Lilkó is nagyon édesek. Nagyon koncentrálnak :)

Mozza,
örülök, hogy jobban van Lili!
és remélem éjszaka fogsz tudni aludni. azért kell a pihenés, ha más nem, akkor beszélj a férjeddel.

:arrow: sül a vacsi, még a végén odaég.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nah hoztam par kepet,mai: persze nem mosolyogna egyiken se, pedig mar megsuketulok a sok sikitastol is kacagastol :lol:
Kép elege volt a sok puszibol :) Kép Kép Kép itt a kedvenc parjat rangatta es magyarazott neki :lol:
Kép elmelkedunk
Kép Kép

ezek mind mai kepek!
a furdetikadban felhuzza magat, nagyon mokas, meg racuppan a kad szelere h ragja :lol: persze azert fogom,mert nehogy megcsusszanjon,foleg h ulve is a labat akarja nyalogatni.. :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Lilo es julcsi is tunemeny! :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Niki!
Édesek a csajok :wink:
Én overállban fogom a mt-ba rakni Lénust.
Ja egyébként a westend-i next boltban a honlap árukészletének töredéke van csak :(

Mozza!
Csúcsédes Lili ebben a sapiban! :D
Ne erőltesd az evést, ha nem kér, majd ha meggyógyul, bepótolja!
A folyadékbevitel legyen meg, de ahogy olvasom, iszik szépen.
A ciciket meg fejd le, ha nem szopizik, sztem.

Netti!
Igen, 3-6 hós a cicás :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Már jó rég nem írtam, de lakásfelújítás volt meg ez+az.

Még mindíg anyumnál lakunk, de már beletörődtem, hogy egy darabig még ez lesz.

Jól vagyunk.Picúr hasra fordul és majdnem vissza.Egésznap gügyög és sokat eszik.Szopi már nincs mert lassan elapadt a tejem, de már csak vacsira eszik tápszert.Reggelire tejpépet ebédre főzeléket husival uzsira gyümölcsöt kap.Éjjel még fel-fel ébred egy kis tápszerért de már nem eszik anyit mint eddig.7 kiló körül járunk már és 70 cenit magasak vagyunk:)

Dobok pár képet a nagy legényről.

Remélem mindenki jól van.

Legyetek jók és sok egészséget mindenkinek!
Kép

Kép

Kép

KépKép
harhaj
 
 


Netti!
Peppás Boró nagyon cuki, de a kádas képek a kedvenceim, olyan husi :wink: :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Szofi!
Léna az utolsó mázsáláson 6880 gr volt, szóval még nem lépte át a 7 kilót......
Látod, nem jelent semmit a kiinduló súly :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi, koszi :D hat husi.. igen.. sztem 6hos korara lesz 8kilo siman :lol: multkor kakival mertuk.. de olyan 7800grammnal jarunk.. de furcsa mert latom mostanaban a nyakat h ennyit mozog :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Barbi, sztem se jelent sokat! Lenus mennyivel szuletett?

Gabris is nagyon szep :P

Netti
Kép
maumau
 
 


Boro gyönyörűséges!!!!!!!!!

Harhaj,
de jó hogy jöttél.
Gábris nagyot nőtt, nagyon édes! mikor költöztök vissza?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mniki!
Hogy jöttek rá ancsika epebajára? Ezt csak azért kérdezem, mert az szörnyű fájdalommal jár. nekem akkor jött elő először amikor Macival terhes voltam, és nem vették észre. Jobban lettem, ezért hazaengedtek, és csak jóval később véletlenül jöttek rá a dologra, úgy, hogy tök más miatt kértek egy hasi UH-t,és az ottani doktornő látta, aki így megdícsérte az orvosokat, hiszen egyértelmű epegörcsöket produkáltam! De ez rosszabb, mint a szülési fájdalom, uh nem irigylem a picúrt. Szerintem jobb túlesni a műtéten, utána csak jobb lesz, hiszen ez elmúlni nem fog, max tünetmentes lesz egy darabig, de aztán megint elő fog jöni. És akkor már jobb előbb túlesni ezen! :(
Mindenesetre kitartást, és jobbulást kívánok neki!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Látod, Barbi, mennyit magunkra gyúrtunk Léna kegyeiért! Cuki az overál!

Minden baba olyan szépséges, öröm volt nézegetni!

Mozza, ha nem éhes, és nincs étvágy, ne erőltesd. Mikor beteg vagy, rossz a közérzeted, Te se kívánsz annyit enni, mint egyébként! A józanész nekem azt diktálja, hogy ez nem baj. Persze ha ordít az éhségtől, az más.

Eve, de jó, hogy jöttél! Jobbulást kívánok mindenkinek! Nincs új családi kép?

Annus, írj majd a ringatóról.

nemtom nekünk milye lesz holnap a babauszi... :?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Mozza! Megakadt a szemem azon, hogy a Normaflore-t nem lehet prevencióként alkalmazni. Én mindenhonnan azt hallom, hogy az antibiotikumot probiotikummal együtt kell szedni. Nem megelőzésként, hanem azért, mert az antibiotikum nem csak a rossz bacikat pusztítja, hanem a jókat is. Így az egyidejűleg adagolt probiotikummal megelőzhető pl. a hasmenés, ami egyértelműen a jó bacik kiírtása miatt van. Szóval szerintem antibiotikum probiotikummal együtt kircsi + AB kúra után folytatni még a PB-t, hogy biztos helyre álljon a rend. Na de csinálod ahogy gondolod, én biztos így tennék.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Nekem pont olyan overáll kell, mint amilyen Lénuson van!!!! De nincs a teszveszen. Most már nagyon mérges vagyok. :twisted: :wink:

Lilinek cuki a Kitty sapi.

Boró olyan szép! Édes pofa ezzel a láb kajálással.

Évi Balázskája is nagyon ari cukipofa. Noémi meg szerintem tiszta Anyukája.

Gábris nagyon nagy fiú lett!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na Iza beájult még 6 körül...fürcsi még nem volt meg vacsi sem.De így tudtam fürödni!!!Annyira jó volt beülni egy kád vízbe!!!Hajat mostam vagy 3szor is :lol: :lol: Meg körömvágás,még krémet is kentem magamra!Ja!És egy arcpakolást is feltettem :shock: Most meg épp meleg boros teát iszogatok kis csokival :oops:

Minden kiscsaj gyönyörűséges!!!na meg Gáborka is!!!!

Harhaj!
Mért nem tudtok költözni???Ha vanidőd mesélj!!!

Ancsinak jobbulást...szegényke :?

Trixi!
Na mi volt ma?

Szofi,Gyöngyi!
Iza élvezte a ringatót!!!Tetszett neki,na meg ő is a többi babának :lol: Mi voltunk a legkisebbek ahogy elnéztem,talán még 2 baba volt akik hasonló korúak voltak.A többiek már másztak v mentek.Volt egy kislny,odajött és leült mellém,de olyan közel!!Tök édi göndör haja volt neki."dumáltunk"Aztán jött az anyja h jaj hát bocsi h idejött a leányzó :lol: :lol: Aki meg mellettem ült mondta h azt hitte mind a kettő az enyém,mert olyan természetesen jött oda az a kislány :lol: :lol: Meg volt h megsimogatták Izust,a mellettünk ülőnek meg Iza morzsija kellett volna mindig.Azt magamhoz vettem hátha azzal ellesz ha nyűglődne!És a nagy éneklés után szépen bealudt!
Jövőhéten is 9re megyünk,aki akar menni az előre vegyen jegyet,aznap már nem lehet mert nincs :shock:

annus11
 
 


HAZAJOTT A SANYI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mar egy oraja 5percenkent macska sirast hallok de gondoltam mar halucinalok.. erre jo utoljara kinezek................. ES OTT SIRT A KERITES TUL OLDALAN :))))))
atmasztunk a szomszedba,kicsit maceras volt :lol:
holnap dokihoz visszuk,van egy kis seb a laban de semmi komoly :) megvan minden oltasa szoval fertozest nem szedhetett ossze.
JAJ de nagyon vekony :)))) nagy dagi macska volt,most meg brutal vekony,eszik most rendesen :) anya mar odaig van meg visszaig. ma mondott le rola.. mert ma is egesznap kereste :)
en olyan boldog vagyok :oops:
koszonom h drukkoltatok!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Éljen Sanyi!!!!A hős!!!

annus11
 
 


Sziasztok!
Évi de jó h jöttél!Nagyon szépek a picik!Jobbulást nektek!

Mozza,bizti holnap már eszik Lili is!Nagyon szép a mosolya!na meg az a kis sapi....tündéri egy csaj!

PiciLili és Julcsika is édesek!

Gábris sokat nőtt!!!Harhaj,gyere sűrűbben!

Álmi is nagyon cuki!Na meg ügyi ahogy ül!

Kolos szerintem sokat változott!!Aranyos kis pasi!

Boró nagyon husis!Az a komoly tekintet!Édes!
Netti,én panadolt adtam éjszakára,meg kentem neki dentinoxal.Meg hűtőrágóka!

Mesi cuki az overáll!

Léna nagyon csini csaj a téli szerelésben!

Akinek van nagyobb gyerkőc!Mertek teszveszelni nekik rucikat?Félek h kicsit,vagy nagyot szerzek be :roll:

Annus nem vagy semmi ezzel a túrával!Holnap mehetsz szánkóval!

Minden kis betegünk reggelre gyógyuljon meg!!!

Én Hannit nem hagytam aludni a 4 órás hami után,így fürcsi után elmaradt a sírás és el is aludt!!!Juhé,Anya megint felfedezte a spanyol viaszt!!! :lol:

Panndi,remélem a napok egyre jobbak lesznek nálatok is!

Még annyi mindent akartam,de szita agyam van!
Mi is bekapcsoltuk a fűtést,hát így már azért jobb!
Ma i sem mozdultunk,kb az is volt a baj ma.Hanna sem úgy evett ma mint szokott!Meg kaja közben 2x is ráharapott a kanálra és ordított!Pedig mi szerintem sokáig így leszünk,mert csak vastag nagyon az ínye,de a 2 kis barázda vagy mi,azok nem fehérek még.

Szép alvós estét mindenkinek!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na mire elküldtem!!!

De jó Netti!!!!Örülök nagyon ennek a Sanyi cicának!!!Most már akkor Anyukád is megnyugodhat!!!!Szép estétek lett!!!

Közben eszembe jutott...

Fancsi majd gyere a keresztelő után képekkel!!!Bizti édes lesz Lóci baba!!!Majd meglesem iwiwen is!!Puszi!

Jóéjt!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Netti!!!! :D :D :D Dejódejódejó!!!!!!!!!!!!!!

Kép
mozza
 
 


Szuperek a képek mind! De jó volt nézegetni őket! Bocsánat, hogy nem sorolom végig őket, nem akarok kifelejteni senkit. :oops:

Évi: köszönöm, hogy leírtad Noémi altatását. Nálunk is be kéne vezetni néhány változtatást, de valahogy Tüci spontán úgy van beállítva, hogy minél fáradtabb, annál többet mozog. Sokszor épp lefekvé előtt ugrál a legtöbbet. :cry:

Éljen Sanyi!

És jó éjt mindenkinek.

Kép
Kép
tinu
 
 


Jaj, annyi mindent akartam...de agyam már nehezen funkcionál.... :?

Évi!
Nagyon tündériek a gyerkőceid!!!!! :D
Hogy bírtad, hogy kvázi az egész család egyszerre robbant le?????Még 1 beteg gyerekkel is baromi nehéz! Respect!!!! :roll:

Netti!
De jó, hogy tettél Boróról képeket!!!! Meseszép kis husika!!!! :D
Cukifalat!
Ja, és nem is mondtam már frufrus vagyom ám!!!!!! :D
Férjemnek bejött :roll: ....bár szerinte úgy nézek ki így mint Pocahontas.... :lol: :lol: :lol:

Barbi!
Léna iszonyat trendicsini. :D Majd megmutizom én milyen anorákot szerváltam.

Esztó!
Én imádom Álmi képeket! Nincs olyan hogy sok!!!!! Rakj még-még-még!!!!

Gyöngyi!
Na, bejött, amit írtál....most olvastam utólag...és dettó ezt csináltam...ez ám az éteri! :lol:
Lili szopizott most fekve, ölben, cicit a szájába lógatva....nem nagy mennyiséget, se 80at kiszívott és még 40 tápit ráküldött!
Ez egy gyenge teljesítmény lenne egy átlagos nap...de most FANTASZTIKUS, én úúúúúúúúúúúúúgy örültem neki. :D

Ma végül 670et evett, átlag olyan 900 az adagja...de a tegnapi nap után már ennek nagyon is tudok örülni.

Reny!
Saját példámon okulva én is így tudom...holnap rá is kérdezek a dokkernál a normaflorra.....szerintem nem árthat.....

Jaj, és köszönjük a bókokat. :lol: Cuki a kittys sapi mi????? (nekem is van :oops: :oops: :oops: ...az h&m-ben jók rám a gyereksapik!!! :shock: :lol: )

Kép
mozza
 
 


De jóóóó Sanyiiiiiiiii :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hát a legfőbb oka hogy nem költöztünk az az hogy a ház valójában nyaraló és nincs téliesítve.A csövek pedig kinnt futnak és a pincén keresztül mennek a lakásba.Szóval ha télen megengedve hagynánk mindent szépen befagyna a rendszer.A másik hogy mivel nyaraló nincsenek szigetelve az ablakok így ha le is szigeteltük volna a csöveket a meleg így is kiszökött volna.Szóval ezt akkor tudtuk meg mikor elmentünk megbeszélni hogy hogy is állak a dolgok.Anyum beleélte magát, én is mert reméltem hogy összejön a dolog, de az uram tudta hogy nem stimmel valami.Igaza volt :cry:

A jó a rosszban hogy legalább nem fog rámenni a gatyánk a fűtésre.

Na megyek aludni.
Jó éjt!

KépKép
harhaj
 
 


mozza,Boronak kb annyi egy atlagos napi adagja :lol: :lol: marmint a 670.. :lol:
kepet frufrurol!!!!!!!!!!!

Netti
Kép
maumau
 
 


KIRÁÁÁÁLY SANYI!!!!!!!

Borós és Gáborkás képek is szuperek. Végre láttunk legalább egy híres-neves szettet Borókán :lol:

Na akkor jó éjszakát mindenkinek!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Netti!
ÉLJEN A SANYI!!!!!!!!
Léna 3900 gr-al született.

Mozza!
Muti frufrus képet, meg overállosat is!
Léna szerintem nem eszik többet ennél egy nap, szóval nem olyan rossz a 670! :wink:

Annus!
Jól hangzik a ringató, jó, hogy Iza élvezi!

Harhaj!
Édes Gábris :D
Sajnálom a költözést :(

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Na ezt a kabit sikerült beszereznem :P
Most a lila pillangós kollekciót gyűjtöm, ez annak a kabija. Van már naci, tunika is :P
Bocs attól, akit nem érdekel :oops: :oops:

Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Na csak gyorsan, mert ma rá kell pihennem erre a nyűgös napra :?


ÉLJEN-ÉLJEN-ÉLJEN!!!! Örülünk, h Sanyika végre hazatért, huh -akkor mégis lenyelt egy tájolót :wink:


Lilkó olyan drága! Kis cuki. És lábfetisiszta harisnyás Boró is már majdnem mosolyog? Gábris is édi.


Reny, ezt neked találtam, bár nem olyan cicás: http://www.teszvesz.hu/item778481746_ma ... ml#gallery

KépKép

Kép
hase
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy Sanyi hazatalált!

Csaqk ezt akartam. Megyek úgy hallom visszaaltatani...

:?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Barbi, nekem tecccik:)

Jaj csajok, végre nyertem ezt-azt az e-bayen, holnap lesz G 5hónapos, mondjuk, h a szülinapjára kapja. Ha majd megérkeztek ködös Albionból (és uolyan tuttik, mint a neten), akkor majd felteszem megmutiba.

Na lépek aludni,

jó éjt mindenkinek :)

KépKép

Kép
hase
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?