Új privát üzeneted érkezett!

Netti, köszi szépen a válaszokat. Nagyon izgulok :oops:
Ilyen az overáll. Semmi extra, de nekem nagyon tetszik. És postaköltséggel együtt 1800 HUF lesz. Csak érjen is ide :D

Kép

Borót nagyon sajnálom. Komolyan, amikor írjátok ezeket a fogas történteket, összeszorul a gyomrom, hogy még ránk is valami hasonló vár. Úgy sajnálom ezeket a bébiket :-(

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyongyi es mekkora? cuki lesz benne Marci :D oda fog erni nyugi :lol:
Amugy siman lehet,h pont a te fiad jol fogja viselni, szoval nyuginyugi 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Nos, Emese, asszonta, h 6 hónapos kor után:
-délelőtt 2 kaja közt gyümi (a bio babakaját is engedi, mondván honnan tudom, hogy milyen vegyszer van pl. a piaci zöldségben/gyümiben... )
-délben vmi zöldség krumplival sűrítve, majd rá szopi ha kér, ezt fokozatosan elhagyni
-délután ismét gyümi a szopik között
-7 hós kor után a du-i gyümit felváltja a déli zöldség-krumli és a délibe belekerül kb. 2 dkg húspép

1 éves korig no cukor, tejtermékek, méz, hurka-kolbász :lol:

Tutker tiramisu recim van! :wink:

Netti, homeós se használ? :(

Kép

Kép
adraci
 
 

 
 

krumli; jól van! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Jajj, hülye vagyok, cukorról azt mondta, h cukros löttyre ne szoktassam rá, de ha pl. majd sóskát kell cukrozni vagy teát (kamilla, csipkét javasol) akkor azt minimális mennyiségű szőlőcukorral/gyümölcscukorral tegyem

Kép

Kép
adraci
 
 


Nah, meg is ette. Az előírt adag 1/3-át készítettem neki. Az a másik gondom, hogy nem iszik.A vizet egyszerűen nem issza meg.Most csináltam neki gyenge fekete teát, az sem kell neki.Tegnap a kamillát megitta, de azt meg nem ihat állandóan. :roll: :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Halihó!

Gyógyuljatok, gyógyuljatok!!! Csongi, Lili, Marci és Lara!

Bogi, Izus: széééép combik!!! Vilike édes nagyon!
Álmosért meg most indulok, elrabolom! Boldog 5. hónapot! :lol:

Szegény Boró! :(

Nálunk tesztelt a lányom éjjel, h bírom-e még a klasszikus 3 óránkénti kelést. :mrgreen: Na, még élek, de h estére mi lesz... Amúgy vleg ez a bolond, brutál szél az oka. Pfuj.

Assze, összedobok vmi sütit gyorsan, legyen kicsit melegebb. Blanki most tüsszentett párat. :?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Lányok, én nem is tudom hogy jellemezzem a mi éjszakánkat... 11-ig négyszer altattam, a végén már szopival. Utána viszont egy nyekkenés nélkül aludt f7-ig. Átmentem, odaadtam a cumiját, és mire visszaértem a fürdőből visszaaludt. Na én is visszafeküdtem. És fél 10-ig aludtunk!! Na ez volt az Isten áldása!

Szegény kis betegeknek jobbulást, Csongi, Lili, Lara. Borónak is puszi a foga helyére...

Képek annyira édik, Vilike meg Álmos is kis masszív pasikák!

Erről jut eszembe, tegnap elértük a 7 kilós álomhatárt! :D
Barbi, Léna vetélytársnőnk hol tart?

Gyöngyi, cuki az overál!

Ma U20 elődöntő, asszem f5-kor!! Szorítsatok a srácoknak!!!

Már annyiszor akartam kérdezni... mi az a Cebion?

Emese, basszus, Csani köszönőviszonyban nincs a lábával, csak akkor látja, ha én odahúzom a látóterébe. A fiúk meg ülnek!!! Csani csak most kezdte el a lábát fölhúzogatni a feneke alá...

Na puszi mindenkinek. Megyek szptatni, aztán sonkás-sajtos-tejfölös tészta beugr!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Réka, még neked akartam, hogy szerintem meg kell találni az arany középutat, és jól haladsz! Réka kapjon mást is, így legalább megnyugszol picit, hogy nem hal éhen, de azért valamennyi tejed bizti fog maradni, és még pár hónapig kaphat azt is! Így kialakul egy tök kiegyensúlyozott babaétrend! Szorítok, nem fog a tejed teljesen elapadni, nyugi!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Juhúúúúúúúúúúúúúúúúúú!!!Elfogadta a tanár a szakdogámat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Formázhatom és köttethetem és küldhetem is be!!!!!!!De jó!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


itten vagyok én is!

eza szél brutál, Lili alig bír aludni...

tegnap kellett egy kis tápi is :cry: szopizott mindkét cicimen kicsiket aztán üvöltött( nekem 3 mp alatt elindul, szóval nem az volt a gond hogy nem jön) akkor jött a pép (ehhez már éhes volt és türelmetlen) fagyós tej , az sem jött be, ekkor apával felastuk elveink és csinált 90 ml tápit...azt itta 30ml nél bealudt , kiérti ezt? :?: :!: :?: :!:

most fejek minden szopi után hátha kevésneki...bér ha jön még kaja után bizti elég, na mindegy

ja és megjött de mint az ihajjjjj, lehet valami összefüggééés hogy nem kellenek a csöcsik neki?

Lili pont így ül mint Álmi, és pont úgy borul mint Vilike... :D

NEtti, a next oldaláról hogy tudok rendelni Mo.ra? :roll: :?: én vagyok hülye?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Adri: egyszerre három étkezést akarsz bevezetni? :shock: Minek olyan sokat egyszerre? Nem az lenne a lényeg, hogy fokozatosan történjen és minél hosszabban szopizzon inkább??? Tökre nem értem. :roll: Még ha tápszerről akarnád lehozni, megérteném...

Szofi: szerintem nálatok is fog lesz!

Megnéztem Csongor ínyét, alul fehérlik nagyon. Már hoztam a kanalat is, hogy kijött-e a foga, de még nem.

Kép
Kép
tinu
 
 


tinu szerintem nem egyszerre csak ezek a lépések...első a de-i aztán a du-i, majd az ebéd...nekem azt mondta a védőnő hogy egy kajálás kihagyása kb 3-4 hét...szerintem adri csak a fő lépéseklet írta le :wink:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Szofi, a Cebion C vitamin csepp, csecsemőknek is adható.
Niki, grat a szakdogához.
mniki, aszongyák, ilyen van, mensi alatt elutasíthatják a cickót, pár nap múlva folytatják a szopit.
Mozza, nNormaflore-t megnézem, de majd a dokinéni úgyis ajánl vmit, ha hasmenése lenne.
zili
 
 


vagyok én is.
ma nincs gond az alvással, szó nélkül elalszik (nem úgy mint tegnap)
Álmos ebédre benyomott 200 gr körte pürét (raktam bele egy kanál pépet , köszi Netti :) )
ettől gondolom jól kifáradt és most megint szunyál :) vagy lehet az idő miatt.

Izus, Bogi és Vili is milyen szépek.
Azt figyeltem, hogy minden babának mekkora hatalmas szemei vannak. olyan szépek.

Netti,
nem nem tapasztalaat :) de sztem ez így van, hogy a lányok az idősebb pasik társaságát keresik, mert valljuk be a férfiak késöbb érnek...:)

Mozza,
sajnálom a szar éjszakát. :( remélem tudsz pihenni, amíg anyud vigyáz Lilire. És azt is remélem, hogy az antibogyó segíteni fog. Jól bekaptátok ti is...

Incike,
kitartás az unokatesóhoz...ezen a beszóláson, hogy 5 perc alatt össze lehet hozni egy gyereket jót nevettem...érdekes :)

Te jó világ, Izus mennyire hajlékony :D

Tinu,
örülök, hogy jobb éjszakátok volt. azért mentek dokihoz? nem próbálod megy hogy megemeled a kiságyat Csongi fejénél? nekünk úgy tünik bevált ez (is).

Zili,
Te orvos vagy? :)

Ildi,
Larának is jobbulást, szegény :(
hány fok van nálatok, hogy így be van öltöztetve? :)

Dóri,
micsoda jó taktikáid vannak figyelem elterelésre (köhögés) :D

Nóri,
Vili is nagyon ügyesen ül, és dől :D azok a szemek...:)

Bogi se semmi a lábujj bekapással :D


Hálózsák:
én valami meleg, hosszú ujjút vadászok, de még nem leltem. Ha valaki talál, belinkelné? :)

szegény Boró...brutál lehet :(

Anikó,
elrabolod Álmost? :lol: :lol:


Szofi,
cebion = C vitamin. én adom Álmosnak minden reggel.
de jó sokáig aludtatok :)

Niki,
gratula a szakdogához :) bárcsak én is ott tartanék már :evil:

rájöttem, hogy nekem se ártana elkezdenem tanulni...mindegy, még érlelem a gondolatot, addig megnézem a filmet amit elkezdtem :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Csajok!
Nem tudom, mit csináljak, véleményekre lennék kíváncsi.
Akartam ma íratni a gyerekorvossal Konakiont, mivel még csak szopizik Samu, gondoltam még 2 kellene. Előtte a védőnő mondta, hogy darabra is felírják, nem kell egy egész dobozt ezért megvenni.
Erre azt mondta a doki, hogy most már 5 hós lesz, a kezét simán a szájába veszi, csörgőt, rágókát is, ezért nem kell, hogy kapja.
Merthogy a csak szopizós babáknak kell feltétlenül és addig, amíg steril a bélflórájuk. Mivel Samu "koszt" is eszik (akármennyire is van vigyázva), már nem steril a bélflórája. De hogy lesz ebből k-vitamin?
Nekem ez magas. Hagyjam, vagy írassak a háziorvossal szerintetek?

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Jaj Esztó, neem, dehogy...Gyerekápolóként végeztem még a múlt században, aztán eü főisk., pulmonológia szakrendelésen dolgoztam, de már le vagyok maradva, több mint 3 éve nem dolgozom, nem t'ok lépést tartani az újdonságokkal...
zili
 
 


moncsi ez fura... mi a köze a kosznak a bélflórának ahhoz hogy az anyatejben nincs K-vitamin....vagy K mint KOSZVITAMIN? :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Pesti csajok...a westendben lévő Next üzletban azt lehet kapni mint ami a next hivatalos oldalán fent van? mióta van ott Next bolt? :roll: meg hol, sokat járunk/tunk oda de én nem láttam

Kép
Kép
mniki84
 
 


Zili,
értem :) múlt század :lol: :lol:

Móni,
de jó hogy jöttél, gyere már sürübben :)
sajna én ebben nem tudok segíteni, na de majd az okosabbak :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


koszvitamin :lol: :lol: :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Moncsi, úgy, hogy a K vitamint baktériumok termelik.A tápszeres babáknak és a "koszevő" :D :D babáknak a vastagbelében már megtelepedtek azok a jó bacik, amelyek K vitamint termelnek.És ráadásul minél isódősenbb a gyerek, egyre kevésbé fenyegeti az, amiért a K vitamint kapja. A spontán vérzés.Sőt, amikor Peti született, 2,5 éve még a heti adagolás bvolt a divat, külföldön már nem, most a havi adagolás is elégnek tűnik.....Nézd, ártani nem fogsz vele, ha adod, ha meg nem adod tovább, akkor sem.Bízz az orvos véleményében, vagy tedd föl itt a kérdésedet egy gyerekorvosnak.

http://www.orvostudakozo.hu/index.php?m ... d=0&lng=hu

Regisztrálni nem kell, teljesen anonim, gyors.
zili
 
 


mniki, azt nem tom, mit lehet kapni, nem túl nagy alapterületű a bolt, férfi-női-gyerekrésszel, évek óta megvan, A Media Merkt alatt kb.
zili
 
 


Dóri!

Most jutottam hozzád a visszaolvasásban. Nem bántottál meg!!! :?
Én meg azt nem tudom, miből jött ez le.... :shock: Szóval semmi baj nincs, nem vagyok könnyedén bántódós. :) Mindenki hozzászólásában csak a segítőkészséget érzem, és ez nagyon jól esik. :)

Réka

rekap
 
 


zili
 
 


Moncsi, hát ebben az érvelésben én is eltévedtem... Talán Zili...

Niki, állítólag mensi alatt megváltozik az anyatej íze, nem kérik... Szerintem kínáld azért, de ne ess kétségbe, ha most pár napig nem kell neki. Fejjél egy kicsit, nehogy apadjon!

Tinu, én is úgy értettem adri elírásából, hogy először csak tízórai, utána ebéd is, aztán majd uzsi is. Nem egyszerre!!! 8)
Azt nem tudom, hogy Csaninál fog-e, de ha igen, akkor nem lesz gyors. Ugyanis se fehéredés, se vörösen tüzelő duzzanatokat nem látok... Még a halovány nyomát se! :evil:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


áhááá akkor télleg koszvitamin :D

enyimlilit meg otthagytam a földön a habtapin amig pisiltem...fél perc volt...hát nem kb 5 méterrek odább a parkettán találtam??? ette a kvitamint :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


köszi ziliiii :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


A földszinten, a link az aluljárószintre ugrik...Húzd végig a kurzort a térkép színes üzletein lassan, akkor megjelenik az adott bót neve.
zili
 
 


Köszi lányok.
Emlékszem én is, amikor Máté volt ilyen kicsi, akkor neki is hetente kellett adni. Furcsa is volt most.

Ja, a nagyobbik drágám meg 3 napja úgy horkol, mint egy felnőtt. De az orra egyáltalán nem folyik, mégis nehezen veszi éjjel rajt a levegőt. Inkább a száján. A doki szerint náthás. Bioparox sprayt írt fel, de ez meg antibiotikum. Tényleg ennyire beteg lenne? De oviba meg mehet.
Végülis a doki tudja, csak hát antibiotikum.
Persze ha átköltözöm éjszaka mellőle, hogy tudjak aludni egy kicsit, tuti, hogy egy óra múlva hiányol. de legalább Samu ilyenkor jól alszik. Mondjuk előtte meg ő kelt másfél óránként. Tuti a foga volt.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok!

Loholok utánatok...

Dóri, olyan jó, h tettél fel képeket: olyan boldog család vagytok, amennyire átüt az írásaidon :)

Izus, Vili, Bogi is cukikák, jaj remélem, nem hagyok ki senkit, akit láttam.. És hihetetlen, h ülnek!! Bakker!! Gergő most fordult át először :shock:

Sajnálom a beteg babókat!
Jobbulást
Lilinek,a huncutnak,
Csonginak, a játszóterek leendő rémének,
Álminak, aki naggyon helyes még mindig és nem is látszik, h beteg,
Larának
és a többi cukinak!!

Anyuciknak pedig nagynagy kitartást!!

Borónak is sok gyógypuszi az ínyére :cry:

Gergő is fogzik (ismét) ezerrel: a nyáltengertől már totál piros az egész arca, álla :( Viszont újabb fog sehol. Ki érti ezt? Már szept vége óta tart ez az állapot...
Netti, nálatok hány fogacska van kint?

Niki, szupi, h okés a szakdoga!

Zili, köszi a harisnyás linket!

Gyöngyi, tök jókat vadásztál! Cuki fiús harinnyákat én miért nem találooook?? :(
Én is az e-bayt stb. bújom ráérős időmben (ha-ha-ha).

KépKép

Kép
hase
 
 


Jó, akkor én vagyok a hülye. :D Pedig kétszer is elolvastam, hogy mi van? :lol:

Csongorról meg levettem a lábát, mert tök úgy néz, mint aki mászni akar, de nem tud, mert a sín nem engedi behajlani teljesen a lábát. Leraktuk a szőnyeget a laminált padlóra, és most itt élvezkedik rajta. Olyan cuki. :)

Esztó: nem mentünk dokihoz. :oops: Olyan szél fúj, meg tele van tuti a váró beteggel. Végülis nem lázas Csongor. Meg már nem is folyik az orra annyira.

Kép
Kép
tinu
 
 


Na gyorsan amíg van idő,lassan kaja idő van!


Moncsi!
Jaj tényleg jöhetnél gyakrabban!!Dobsz képet a fiúkról?A vonalzóid nagyon jók!!!

Koszvitamin :lol: :lol:

Én bevásároltam most...majd leírom,de erre most nincs időm :lol:

Meg semmire se...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,éhezik a lányom! :wink:

annus11
 
 


Nii-gratula a szakdolihoz! :wink:

Gyógyulgatóknak jobbulást, fogasoknak kijövő fogat! GYORSAN!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Mindkét gyerek szunyál, megyek visszaolvasni.

Reggelem jól indult, hívott egy nő, hogy megnézné a kérót. Mondtam akármikor jöhet, mondta h megdumálja a férjével és hív. Azóta nem hívott, remélem ez nem lerázós szöveg volt :-)
pumuklii
 
 


Jajj, Tinu, nem! Gondoltam, hogy vmit sza*ul írok le... :roll:

Kb. 1-2 hónap eltelik mire az anyatej teljes egészében lecserélődik a délelőtti gyümire+a déli zöldség+krumplira. A reggeli, esti szopcsi persze végig marad. A délutáni tejet ezek abszolválása után kell elkezdeni lecserélni. Írtam is, hogy a szopik között mondta a gyümit. AM jelenleg 5x szopcsizik naponta, ez megmarad továbbra is, majd 1-2 hónap múltán a déli szopcsi fog csak eltűnni. Remélem így már érthető volt.
Jaja, csak a fő lépéseket írtam le Niki! :wink:
És szerintem lehet a menstruáció miatt nem kéri Lilkó a tejcsit. :?

TiraMisi kész! :P

Kép

Kép
adraci
 
 


Adri: na de akkor most mikor elkezded a hozzátápit, egy nap hányszor fogsz adni AM-nek valamit? Az első hónapban, mármint AM 6. hónapjában.

Kép
Kép
tinu
 
 


Húúú, most olyan boldog vagyok! Képzeljétek ahogy oda voltunk most sétálni a gyerekkel, megismerkedtem egy svéd lánnyal, és holnap elvisz valami templomszerűségbe. Neki 4,5 hónapos a kislánya. Úgy örülök, mert legalább lesz Vilinek is valami korqabeli társasága nem csak a "vén" barátnőim! :lol: :lol: :lol: Jujjj, de jó!! :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Niki, ügyes vagy a szakdogával, akkor már csak meg kell védeni :D

Netti, 80-as az overáll.

Migyerekünk is roppant nyűgös két napja. Kicsiket alszik napközben, de sokáig meg nem bírja nyűglődés nélkül az ébrenlétet. Vivaldi mesterhez fordultam segítségért. Bejött :D Benyomtam a Négy évszakot, Marcit beültettem a pihiszékbe, befordítottam a teraszajtó felé. Hát édesem majd' egy órát bámulta, hogy fújja a szél a fákat meg a füvet.
Én meg gondoltam, megebédelek. Szűcsmama pakolt hétvégén gulyáslevest. Örültem, mert szeretem. Leszedtem az anyós védjegyét jelentő egy centi vastag narancssárga zsírréteget a levesről és ekkor látom, hogy bakker, babgulyás :twisted: Na azt azért már mégse kéne... Rántottát sütöttem...
Roppant érdekfeszítő témát találtam. Inkább megyek is... :D

Ildi, Larának jobbulást, remélem már lekerülhetett róla legalább a sapi meg a bundagatya. :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Váhh, sok napos megfeszített munka után, újra az élre törtem. De most tényleg húzósabb napok vannak mögöttünk, volt benne esküvő és a rá való készület (nem a miénk :)), utána meg hallójárat-gyulladás nekem. Ez utóbbi még mindig tart és nagyon nem jó. Most leírok egy igazi kövezendő mondatot: jobban bírom, ha a gyerek(ek) beteg(ek). A "bírom" szó jelen esetben nem preferenciát jelent, (tehát nem "jobban szeretem"), hanem fizikai teherbírást. Hulljatok, kavicsok!

Séróból nyomva egy-két reakció:

Rikiniki, gratulálok!!!!! Nagyon ügyes vagy! Én most visszavetődtem ebben a témában, de kinek van kedve félsüketen, lüktető füllel... na, majd nemsokára.

Gyöngyi, már akartam mondani, hogy köszönöm a fiúk dicséretét :)!

És ezúton szeretném mindenkivel tudatni, hogy minden baba nagyon tetszik ám! Helyesek és ügyesek!

S sem mozog ám semmit. Átfordult már mindkét irányba, bizonyítandó, hogy képes rá, azóta a nagy semmi. Lábujj a szájba és hasonló huncutságok abszolút nincsenek képben, szerintem még én sem tudnám egymáshoz passzintani őket. Mármint S száját és a lábát, az enyémek köszönik, nem erre valók.

Tinu, olyan vicces ez az "elmentünk a lábáért" meg "levettem a lábát". Morbid, de komálom az ilyet. Mint a Luca babám a nótában :).

Persze semmi másra nem emlékszem, csak arra, hogy hogy vannak a betegek?
Ha még jegyzetelnék is, akkor végképp feladhatnám a harcot :).
kalloni
 
 


reggel: tej
tej
gyümi
tej
tej
tej
Ha minden oks, nem allergiás, nem pocifáj, akkor elmarad a 2.tej és nő a gyümiadag.

Aztán:
tej
gyümi
zöldség+krumpli+tej
tej
tej
Ha minden oks, nem allergiás a zöldségre, akkor elmarad utána a tej és emel a zöldség+krumpli adag

Ha ez is megvan, akkor majd jöhet a délutáni tejek között a gyümi, majd 1 szopcsi kihagy, gyümi adag emel, majd lecserél hús nélküli zöldség+krumplira. Na mire ide elérünk lesz vagy 8 hónapos.

Kép

Kép
adraci
 
 


csajok itt esik a hó, vagy valami olyasmi....NEMÁÁÁ!!! :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Panndi :(

KépKép

Kép
hase
 
 


csilla :?:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Nemá' Niki! Az pár óra múlva ide fog érni!

Ó Gyöngyi, az én férjem attól a zsírrétegtől úgy fél mint a tűztől! 1 grammot nem hajlandó belőle megenni. :D

Nóri és csak úgy leszólított svédül, hogy 'hé gyeremá' holnap velem templomba!' :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Nóri,
tök jó :) na de milyen nyelven beszélgettek? :)

Pumukli,
drukk, hogy hívjon!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


ok megvan :arrow: blog :cry:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Adri: oké, már vágom. :lol:

Kalloni: oh, oh, fülfájás gyógyulandusz! Úgy látszik, tényleg beköszönötött az ősz, hogy az egész topik totál lebetegedett. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Adri-nem ő, hanem én elegyedtem vele szóba, hogy megnézzem magamnak a kislányt, mert ha korban Vilihez való :wink: akkor mehet a beszélgetés, hanem akkor meg megnéztem egy kislányt! Hülye vagyok?? Igazi menyrémálom, anya választ párt a kisfiának! áááá! Na de mivel hozzánk való, így "dumáltunk"! Kicsit necces, főleg az én semmisvéd tudásommal! De azért tök jó!

mniki-nem létezik, hogy nálatok esik a hó, itt meg süt a nap! -igaz 3 fok van! :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


laptettyyyűűűűűűűűűűűű!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?