Új privát üzeneted érkezett!

5 perces Teó de édes!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

TILL!!! Hatalmas Gratula Lencsihez!!!!!!!!!!!!!!!

Pattogó! Drukk, de már tuti megvan!

Beelőzött! Mondtam én neki tegnap :wink: :wink: :wink:

Brrr! Iszonyú hideg lett! Tegnapi 9 fokhoz képest most 5 lehet kb. Éjjel 2-től 2 filmet megnéztem, mert ugye se kábel, se net :evil: :evil: :evil: aztán kb 6 körül végre elaludtam, majd mikor megjött a férjem, becucoltam a hálóba és melengettem a hideg kezét (na mi lett volna, ha biciklivel megy dolgozni, mint szokott) és most keltem fel.Mint a mosott sz@r!
Vendég
 


Eszti!
A MÁKhoz a vidéki buszpályaudvar melletti utcába mentek, vagy tényleg a Lidl után van a Tb-nél?
Vendég
 

 
 

Hahó!

Micsoda hírek korán reggel :shock: :shock: :shock:

[b]Tilli, Lencsibaba - hatalmas ölelés nektek! :D [/b]

És megelőlegezve: Pattogó és Bence - nektek is! (szerintem is már bőszen babáztok :roll:

[b]És S. Eszternek és anyukájának is :D [/b] (aki a volt kolléganőm, néhány nap különbséggel voltunk kiírva és ma reggel megszültetett Eszti-baba M.óváron.

Szisz, Char - azért ne alapítsuk még meg az "utolsók klubját" :( Sünci és Pattogó példájából kiindulva ki tudja, hogy a mi kis albérlőink mikor akarnak majd sátrat bontani :roll: (lécci, lécci, ne vegyétek el a reményt :wink:

Moncsi - 25 fok???? Beszélek apával és kivándorlunk....éppen mondtam neki, hogy ha mi nyertük volna a lottó ötöst, biztosan 3 havonta oda költöznénk, ahol éppen a legjobb idő van....de semmiképpen sem olyan, mint itt most :evil: :evil: :evil:

Zsrit - téli cuccok - naná, 5 fok van és tombol a szélvihar...szegény Zeuszkámnak is vacognak a fogai :?

Moncsi hívó szavára megpróbálok ráerősíteni - hajrrrrrááááá babák kibújjjjjniiiiii!

Be kéne mennem még egyszer utoljára a melóhelyre segíteni az utódomnak a legutálatosabb riport elkészítésében...de ad 1. nincs mit felvennem, ad 2. a házból sincs kedvem kitenni a lábamat...szóval marad a telefonos segítség.

Pusz nektek!

Kép
kkia
 
 


Bobó! Nekem is fájdogál a pocakom, vagyis a gyomrom. És hányingerem is van!

Anyabebi!
Ráhatás????Bocsi érte :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Nyákdugóm is távozott!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Anikó!
Szuper!!! Drukkolok!
Vendég
 


"Nevem Mészárs Bence Zsolt. Ma reggel 7 órakor kibújtam anya pcakjából.3660 g és 53 cm vagyok. Jól vagyunk mindketten."


Gratulálok Pattgóéknak itt is sok szeretettel, jó egészséget és sk-sok tejcsit kívánok nekik!! :lol: :lol:
Vendég
 


Mi a fenéért van hányingerem????????????? Huh, olyan fejem van, amilyen nem volt mostanában...Ez antiszoc viselkedés?
Vendég
 


ÉLJEN A KIS BENCE!!! GRATULÁLOK PATTOGÓ!!!!!

Nem is lett 4 kilós!!!!Pedig mekkora pocakja volt Pattogónak :shock: :shock:
Vendég
 


Pattogó!Ezer puszi neked és Bencének!!!!!!!!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Estétől a hideg levegő beáramlásával a Északi-középhegységben havazás válthatja fel az addigi esőt. Erős hidegfronti hatással számolhatunk.
Vendég
 


Pattogó :)

Hatalmas gratula Bencéhez!!!!!!!!!!


Eszti :)

most visszahívtam és megkérdeztem, kapott előző éjszaka méhszáj érlelő hüvelykapszulát ami neki mondjuk meg sem kottyant.
De azt mondta, hogy a fájásoktól kezdett el nyílni a méhszája - ami ugye reális is ...
Nekem is iszonyat rugdalózás van bent.
És gyötör a migrén is a rohadt fronttól :evil:

Zanikó :)
szuper!!!
Nekem szombaton ment el ... de sajna semmi.
Remélem Neked több szerencsét hoz!

Kkia :)
szegény Zeusz!
És mit csináltok - télen beengeditek?

R

Kép
zsrit
 
 


Pattogó és Bence - még egyszer hatalmas gratula - ez aztán gyors kibújás volt :D

Melyik nap is mondták Pattogónak, hogy még nem lesz egyhamar baba? :shock: Bence tényleg pont optimális súlyú. Tényleg, akartam is megjegyezni, hogy Kicsike és Tilli babája sem túl nagy súllyal született, ugye?

Zanikó - hajjjrrráááá! Akkor már nincs túl sok hátra :wink:

Sztercsi
, kitartás...antiszociban együttérzünk 8)

Eszti, ezek szerint Toffee-nak még van helye bulizni...de lehet, hogy ez az utolsó házibulija odabent :roll:

Kép
kkia
 
 


Zsrit, Zeuszka szerintem majd hozzászokik a hideghez, ez lesz az első tele, amit kint fog tölteni...van egyébként egy összkomfortos kennelje szigetelt kutyaházzal, szőnyeggel, szivaccsal (apa szerint hülye vagyok, "kutya ez, nem gyerek") éjszaka oda szokott elvonulni, ha már nincsenek ugató pajtik a környéken...

Kép
kkia
 
 


szilveeaa írta:Csibe, te már teszkózol a babóval?! Bakker!!! Én is azon meditáltam, hogy lassan elkúsznék, mert 1. Befordulok, 2. Apa képtelen megvenni az általam percízen összeírt dolgokat (pedig még a csomagolás színét is leírom). Olyanokkal, hogy intimbetét, mosószer, már nem is próbálkozom. :roll:
Nálunk ráadásul a Tesco mellett van egy Müller is, ami már maga a Kánaán így két hét szobafogság után.

Milánka jól viselte a teszkót, jó egy óra alatt, két szoptatás között sikerült is megjárni. Jól kicsíptem magam (smink, parfüm, frizura) és szépen bevásároltam. Bár volt egy kis sírdogálás, de gyorsan meg lehetett vigasztalni.
Ma itt vannak a nagymamák, lehet hogy elugrunk az Ósanba is.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Pattogó: Óriási gratula Bence babához! Sok boldogságot, és sok-sok tejcit Nektek! Puszi!

Zanikó: Hajrá!!! :wink:

Sztercsi: Hányinger és antiszoc viselkedés??? :shock: :shock:

Eszti: Kislányod bulizik kifelé... :roll: :roll: :D :D


Én most értem haza nst-ről, meg a dokimtól, és sl vagyok keseredve... :( :( :( Aztat mondta nekem a dottojbácsim, hogy méhszáj változatlan, és egy hét múlva még tuti, hogy találkozunk. :( :( :evil: :evil: És ha akkor sem lesz semmi változás, akkor jövő hétvégén be kell feküdnöm! De én nem akarok!!! :cry: :cry:
bobóbaba
 
 


Kkia!
Legalább Zeusz bevonul a házába. Nálunk Argó inkább a bejárati ajtó előtt őriz minket. Tegnap annyit módosított, hogy odafújt a szél, meg az eső,így kénytelen volt a teraszra jönni. Hiába mondtam neki, hogy menjen a helyére, ő aztán nem(ha nagy gáz van vagy magától, vagy a felkínált lehetőségtől becammog)
Én mindíg is olyan kutyát szerettem volna, mint Zeusz. Imádnivaló nagy mamlaszok! De most beleszerettem a kutyámba, így nem tágítok. Lehet lesz majd neki csaja is, majd később! Előbb a picit fogadja el. Ti nem féltek ettől?
Vendég
 


Bobó!
Már be is fektet? Mekkora a méhszáj???
Vendég
 


Sztercsi- Zeuszka is napközben engem őriz az ajtó előtt a lábtörlőn. Minden zajra felkapja a fejét és az ajtó üveges részén keresztül látom, hogy ugrásra készen áll, hogy bejöjjön megvédeni, ha kell :D A méretei nagyon csalókák, mert valóban óriási, de amilyen nagy, olyan kis mamlasz is. Egyébként azt mondják, hogy másfél-2 éves kora után lenyugszik és már a mozgásigénye is kisebb lesz. És nagyon gyerekbarát. A felnőttek sokszor kitérnek a kerítésünk előtt az útra, ha meglátják, hogy Zeuszka a kerítés mellett heverészik, a gyerekek meg messziről kiabálnak neki, hogy Zejussssz, hol vagy???? Ő meg boldogan rohangál fel-alá :D

Csilla - ne keseredj el, lásd Pattogó példáját! Két napja még karácsonyi gyereknek jósolták Bencust :lol:

Kép
kkia
 
 


Hali lányok,

először is hatalmas gratula Pattogónak, Tillnek és a kicsiknek, remélem minden a lehető legnagyobb rendben! Jó egészséget, sok boldogságot kívánok NEKIK!
Pattogó hogy meglepett mindenkit, még magát is :shock: :lol:

Jovana, örülök hogy otthon, végre elindult a közös kis életetek... a legjobbakat kívánom!

Zsrit, bocsi, lemaradtam, azt értem hogy ha keddig nem akkor a csaszi biztos. De ha előtte elindul magától a baba? Akkor is csaszi terminuson túl?
Köszi a túlhordásos infókat, de remélem nem lesz rájuk szükség :shock:

Paris, remélem szombatig kisasszony kifárad! Jól jönne egy kis magzatvízfolyás... nem? Ha már az a méhszáj olyan éretlen...

Tegnap este NST-n szupi fájásokat produkáltunk, annyira, hogy a szülésznő ragaszkodott is egy orvosi vizsgálathoz. Nem akartam mondani neki, hogy ezt csak a 2 óra dugóban araszolgatás okozta, na meg az ezzel járó izgalom. Tutira tudtam, hogy abba fog maradni. Doki persze megállapította, hogy jóslófájások, méhszáj még mindig 3000, és "ezután már bármi lehet". Köszi...
Persze nem lett semmi, volt egy szar, fájdogálós éjszakánk, oszt jónapot.

Fájások reggel óta sehol.. :|

Szegény mutterom tegnap elárulta, hogy velem 11 napot húzott rá... Kiírt indítás előtti este mozdultam meg kifelé, kis fizikai munka hatására. Azt tanácsolta, ha mihamarabb szülni akarok, porszívózzam körbe és mossam fel a lakást minden nap! :roll:

Időjárás szar. Van olyan, hogy szülés előtti depi??? Mert akkor produkálom a tüneteket!

C.

Kép
cosmic girl
 
 


Pattogó! Gratulálok Bencéhez! Sok-sok boldogságot!

chardonnay
 
 


Cosmic Girl!
Csak a szokásos ANTISZOC viselkedés, ami ahogy veszem észre sokunknál előjött. Jaj, de utálatos!
A 3000 után bármi lehet? Hiszen semmit se változott neked! Eddig én is azt hittem, kemény maradok végig, de 2100-at kaptam.
Na de neked már meg kellett volna szülnöd tegnap!!!!
Vendég
 


Kkia :lol: - ez jó!!!!!!!!
ha már a kutyának is ilyen szőnyegezett fullos pecója van - amit az emberek is megirigyelhetnek - akkor asszem a gyerek nem kicsit lesz kényeztetve :lol: :lol:
De nem is baj! :lol:

Csilla :)
sajnálom hogy nincs fejlemény és nem változik semmi - hidd el tudom, hogy idegesítő :lol:
- mondhatnám üdv a klubban :lol:
Kitartás!!!

Tényleg Betty merre van?
Ott csak nincsenek ilyen gyilkos frontok - remélem csak dolga van és azért nem jön ...

Leírom a mai napom remek történését:
Másoddiplomázom az egyetemen, elvileg idén végeznék.
Erre beadtam a halasztási kérelmemet mondván, elég nehezen fogok dec. jan. vizsgázni.
Ma hívtak, hogy nem tudják elfogadni a kérelmemet ugyanis nincs követő évfolyam akikhez halasztani tudnék.
Tehát ki kell perkálnom a tandíjat és meg kell próbálnom levizsgázni 7 tárgyból ...
Ebből az egyik negyedéves tárgy tehát okt. 30-i hétvégén van a vizsga belőle ...
NO COMMENT!
Nem tudom eldönteni hogy sírjak vagy röhögjek kínomban ...
Mert ez az egész tök esélytelen szerintem :roll: :shock: :evil:

Kép
zsrit
 
 


chardonnay! hogy vagy? Antiszocnak vége?
Vendég
 


cosmic girl írta:
Zsrit, bocsi, lemaradtam, azt értem hogy ha keddig nem akkor a csaszi biztos. De ha előtte elindul magától a baba? Akkor is csaszi terminuson túl?
Köszi a túlhordásos infókat, de remélem nem lesz rájuk szükség :shock:

C.


A túlhordásos - indításos infót Esztinek írtam, mivel ő kérdezte Screentől hogy volt mint volt ... nem általános riadalomkeltés céljából :)

Nálam meg úgy van hogy ha hétfőig jön akkor mehet simán - de csak ha semmi apró gond sincs
- ha meg nem akkor marad a csaszi ...

Kép
zsrit
 
 


Cosmic :)
- azt nézem hogy Te is "éjszakai fájásos" vagy mint Anikó meg Én.
Éjjel tök frankó aztán elmúlik...

Én is voltam tegnap úgy 2 körül - Te mikor jártál arra?
Neked is a szülőszobán csinálják a CTG-t?

Kép
zsrit
 
 


Sziasztok,

borzasztó, hogy egyik napról a másikra tél lett, hova lett az ősz??? Ráadásul ez a hülye szélvihar tök félelmetes.
Ma szerencsére nem megyek sehova, de holnap se lesz jobb idő, amikor ctg-re kell mennem :(
Babci nálam is nagy bulit csapott éjszaka.
Kkia, titokban én is reménykedem, hátha meglep a kiscsaj ;)

Na, kerítek vmi reggelit, ma negyed 11-ig aludtam :o

chardonnay
 
 


Sztercsi! Köszi, ma már jobban, most csak az időjárás lomboz le :)

chardonnay
 
 


chardonnay írta:Sztercsi! Köszi, ma már jobban, most csak az időjárás lomboz le :)


Hát azt nem csodálom!
Ez valami horror - nálunk még a hintaágyat is elvitte a szél :shock:


Elköszönök - megyek ügyeket intézni du jövök ...

Zanikó ++++++++++++++ drukk hogy most már tényleg jöjjön !!

:lol:

Kép
zsrit
 
 


Sziasztok!
Én még nem írtam ide,de látom itt mindenki októberre várja a kisbabáját. :lol:
Én is a 39 héten tartok.
Szeretném ha segítenétek,szerintetek melyik név a szebb,bár tudom,hogy a végén mi döntünk,de mind a kettő tetszik :D
Szóval:Kovács Szonja Korina vagy Kovács Jázmin Korina?
Várom válaszaitokat,gondolom ilyen essős,rossz időben sokan othon pihikéztek.

Kati76
kovacsne.kati
 
 


Zsrit, hát akkor szorítok, hogy hétfőig elinduljon a buli... akkor még van remény a természetes szülésre!
Másoddiploma: részvétem. A vizsgákat nem tudod elhalasztani következő félév elejére (febr-márc)? Nálunk lehetett ilyet, nagyon indokolt esetben (azt gondolom, a Tiéd az) :wink:

Még ezen a héten a doki magánrendelésére járok (NST-re és vizsgálatra is), jövő héttől a klinikára - akkortól kell 2naponta, és az már csak a klinikán megoldható (dokinak csak heti 2 rendelése van). Ez azért alakult eddig így, mert tudunk esténként járni, és így apa el tudott kísérni. A klinikát viszont nem tudom, hogy oldjuk majd meg napközben :cry:
Általában sokat kell ott várni, vagy időpontra jól működik a dolog?

Zanikó, hajrá, nagyon időszerű lenne a szülés! :D MÁr van egy napra született babánk, jól jönne még egy!

Monica, Alex olyan fprmás! Nagyon jó kis sérója van! Cuki tesók lánykáddal :D

C.

Kép
cosmic girl
 
 


Jó napoT!

Itt vagyok csak lapítok mint szar a gazban.
Reggel elvittem a gyereket az isibe nehogy a szél elfújja útközben, aztán hazajöttem oszt visszadőltem, nemrég keltem. Totál anti vagyok, rühellem ezt az időjárást, mindig félek, hogy elfújja a negyedik emeletet :shock:

Pattogó
: nagy gratula kisBencéhez, hogy meg tudod lepni a gynútlan kiamamikat :lol:

Bobó:
befektetés: én gondolkodtam rajta, hogy lehet jobb lenne ha ott kezdődne a szülés, nem itthon kéne parázni, hogy akkor most mi is van.
Mindegy én jövőhéten ha addig nincs semmi csütörtökön ezerrel elkezdek takarítani meg rendezkedni hátha összejön amit kívánok. :)

Nézem ezt a buzi szomszédokat az M1-en, hát ha jól látom amikor azt forgatták akkoris gazdasági válság volt. :shock:
A Schell Judit milyen fiatal volt :), de nem változott semmit tizenakárhány év alatt :)

A gyerek keresztbeállt a hasamban. Bedobok egy ischlert aztán ledőlök.
Később jövök :)

UI: én a papírokat amikkel kell ügyintézni letöltöttem a netről, félig már ki is vannak töltve.
UI2: mi az a Müller?

Puszi
anyabebi
 
 


TILLI, PATTOGÓ

SOKSOKSOKSOK BOLDOGSÁGOT A KISBABÓKHOZ!!!!!!
Örülök, hogy minden rendben zajlott :lol: :lol:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Kati76: nekem speciel a Jázmin nem tetszik, mert már el van tömegesedve. Meg amúgy is a Szonja szebb :)
anyabebi
 
 


Vcsibe: a vitalade ital is jó ugye? Abban van multivitaminos is ,én azt szeretem :)
anyabebi
 
 


sziasztok ezen a csodás téli napon!

elkezdtük tegnap este a Szájpenész Akciót... Hát szegénykém ordított, mint a fába szorult... pláne, hogy első körön apa vette kezeleésbe és ott nincs kecmec. én meg csendben rettegtem mellette... :roll:

Pattogó! Hurrá!!! Sok sok boldogságot neked és a kis Bencének!!! ... azért ezt tényleg olyan "pattogósan" oldottad meg... Kép

Tündérnem tudod, hogy anyaságit és a családi pótlékot lehet egyszerre igényelni vagy kétszer kell menni? Én csak most kezdem nézni az infókat, de nem akarok személyesen menni és szívni a hivatalban, inkább elküldöm a tesómat meghatalmazással

Zanikó: hajrá nyákdugó! Hátha…

Zsrit, eeeeeeez igen…! Te még dobsz egy pár vizsgát év végén?! :shock: :shock: Szerintem tuti, hogy valami dékáni engedéllyel el lehet halasztani… Kizárt, hogy ennyire vaskalaposak lennének.

Cosmic, velem anyám majdnem két napig vajúdott, de azt mondtam magamnak, hogy ez ÉN vagyok, nem Ő és nem vagyok hajlandó az ő forgatókönyve szerint szülni. Hát sikerült… :lol:

Anyabébi
Schell Judit az egyik kedvenc színésznőm! Nem is tudtam, hogy játszott a Szomszédokban…

Müller: olyan mint a DM, de csak kevés helyen van egyelőre… Jó cuccok vannak nagyon, pl. olyan sampon, amit csak Bécsben lehetett kapni és szuper jó az én szénaboglya sérómra… Én már arra gyúrok, hogy milyen érzés lesz ott bóklászni és a VÁSÁROLNI!!!

Kati 76: hát nekem Szonjám van ugyebár… Tehát én elfogult vagyok. Amúgy a Jázmint is néztem anno, szép név az is.

Kép
szilveeaa
 
 


ja, Csibe, még akartam írni, hogy azért ez már a vég, amikor az ember lánya kireszelekedik, ha teszkóba megy... :lol: :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Kati 76!Szerintem mindkét név nagyon szép,csak Jázmint könnyebb kimondani a Kovács után a mássalhangzó miatt.

Kép
Kép
zanikó
 
 


PATTOGÓ!BENCE!!!!!!NAGY-NAGY GRATULA A GYORS KIBÚJÁSHOZ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: SOK EGÉSZSÉGET ÉS TEJCIT!!!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Most hívott Till,puszil mindenkit!Nagyon drukkol mindenkinek,aki még nem szült! :lol: Jelenleg főleg Esztinek és Pocoknak!!!!
Jól vannak,ha minden jól megy pénteken mehetnek haza a kórházból! :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Lányok, aszonta az időjós, hogy még 24 óra szél lesz...én addig megőrülök......olvastam valahol, hogy Dél-Franciaországban (talán Provance-ban) a Mistral széltől tök sokan megbolondulnak vagy öngyilkosok lesznek, amikor ott heteken keresztül ilyen süvítő szél van :shock: :shock: :shock: (vagy Moncsi, te járatosabb vagy Dél-Fo. témában, igaz ez?)
Olyan viccesen néz ki a hátsó kertünk: az összes alma a fa alatt, a műanyag székek az udvar közepén és az előbb azt láttam, hogy a cserepes leanderek is fekszenek már...de én ki nem megyek, a rendrakás apára vár :evil:

Zsrit - másoddiploma :shock: De nem tudom, hogy miért függ az össze, hogy van-e következő évfolyam, hiszen tanárok vannak attól még, le tudnának vizsgáztatni...? Vagy az államvizsga miatt van gond? Milyen szakra jársz egyébként?

Char - tudod mit, szervezzünk a fiúknak-lányoknak lakás-elhagyó bulit jövő hét végére (mondjuk 22-re) :roll: Szisz, Martint is bevesszük, ha akarod :wink:

Anyabébi, Müller tök szuper drogéria, igaz, hogy a bortól kezdve a gyerekjátékig, írószerig mindent lehet kapni...Én is ott vettem meg szinte mindent babcinak, rengeteg akció van náluk és tényleg olyan termékeket is forgalmaznak, amit közvetlenül Németországból hoznak be, kikerülve a magyar forgalmazót. De például Fa tusfürdőből is olyan illatok vannak náluk, amiket nálunk nem lehet máshol kapni. És szuper biocucc részlegük is van.
Apa szinte csak nekik dolgozik, a központi raktárukból szállítanak ki cuccokat (de sose potyog semmi - apa erkölcsös :roll:

Hozzátok nem nagyon van közel egyik üzlet sem sajna (talán Dunaújváros...), én is Budakeszire járok át.

Semmit nem csináltam ma, aludtam másfél órát vasalás és főzés helyett :?

Kép
kkia
 
 


Zanikó, indulhat a nemes verseny! A nyákdugóm egy része már több mint két hete távozott. Ellenben éjszakai fájásaim nincsenek. Nem tudom mikor szülök, nem vagyok ilyen szempontból pontos típus. Szabi 12 nappal később, Ákos pedig három héttel előbb született. Szorítok Neked éjszakára, na meg holnapra is!

Zsrit,azokkal mi fog történni, akiknek nem sikerül valamelyik vizsgájuk? Nálatok nem lehet egyéni vizsgarendet kérni? Én már az elején eldöntöttem, hogy ez a félévem passzív félév lesz (nem igazán bíztam benne, hogy az IQ-m, meg a memóriám gyorsan visszaáll a babavárás előtti szintre), szerencsére nálunk engedélyezték. Remélem Neked is sikerül valahogy megoldani.
Drukkolok Zanikóhoz hasonlóan Neked is az éjszakai fájásokhoz, na meg a holnapi napra is, ha még kell!

Pattogó, gratulálok Bencéhez, most már pihizzetek egy kicsit!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Kkia, jól teszed, hogy nem mész be dolgozni! Nehogymááá még most is. Előbb-utóbb önállónak kell lennie az utódodnak is, elvégre két fájás között már csak nem szaladgálhatsz be segíteni.

Fejfájósoknak, jobbulást!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Monica nálunk jelenleg tornádó van....:((((((
mozog a beton villany oszlop......

Till sok sok boldogásgot kívánk nektek!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))

Pattogó nektek is nagyon sok boldogságot kívánok!!!!!!!!:))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok :)

megjöttem de ez a front engem kicsinál, úgy hasogat a fejem ...
(Még mekis kajára is vetemedtem b@sszus mert nem vagyok elég dagadt :roll: )
Gyorsan írok aztán megpróbálok ledőlni kicsit, hátha jobb lesz ...

Lányok :) ezek a nagyon okosan az egyetemen szarnak arra hogy indokolt-e az esetem vagy sem meg hogy mit szeretnék és hogy mit jelent egy kisbaba mellett tanulni.... Csak fújják a baromságot

Datolya :) én is pont ezt szerettem volna!! Passzív félévet!!!!!!!
Hogy ne kelljen kiperkálni a tandíjat feleslegesen ...
De ezt nem engedték, mert ha nincs követő évfolyam nincs következő kurzus sem bla bla ők nem fognak csak nekem órákat tartani stb. ..
Akik nem vizsgáznak le, mivel a tanulmányi és vizsgaszabályzat szerint max. egy tárgyat "tolhatsz" következő félévre, NEM kezdhetnek új/következő félévet ... Tehát passz.

KKia :) marketing Msc- re járok ... és ez fog megszűnni.
Nem lesz marketing mesterszak hanem csak az MBA-n lesz marketing szakirány...
De ez az egész tök fejetlenség, pedig a BME azért nem egy tegnap alapított intézmény ... mégis tök össze vissza van az egész képzés ...

Szilveaa :)
vizsgázik a halál!! tuti nem lesz rá semmi időm hogy vizsgákra készüljek ... úgyhogy mérges is vagyok mert tényleg nem tom mi lesz ...

Anyabébi :)
jó hogy itt vagy már rendesen aggódtam :lol:

Cosmic :)
én nem a CTG vizsgálóba járok CTG-re hanem a szülésznőmhöz a szülőszobára ...
Mázli, mert a csaj aki a CTG-t csinálja szerintem totál zizi és plusz időpont ide vagy oda azért van üldögélés rendesen a folyosón ahogy láttam...
Szabad tudni hogy ki a dokid?


R

Kép
zsrit
 
 


Laptetőő NEEE én sosem szoktam elcsípni b@sszus

Kép
zsrit
 
 


Kkia! Benne vagyok, megpróbálom a kiscsajjal is megbeszélni ;)

Zsrit! ez durva :evil: :(

chardonnay
 
 


Pattogó, szívbol gratulálok, nagyon ugyes voltál!!!!!!!!!!!!!!! :D
ginuska
 
 


na megjöttem én is......kicsit pihiztem...neki kéne állnom megcsinálni a körmeimet......... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: