Új privát üzeneted érkezett!

Álmi :lol: :lol:


Huu,hát téyleg nagy a szél,meg csípős!Apa hívott előbb h szerezzek be fél téglát mert elvisz a szél 8)

annus11
 
 


Eszto, magadbol indulsz ki mi? :lol: :lol: hogy a csajok az idosebb pasikra buknak :lol:
Boro is igy nyomja az ulest :lol: de nagyon bejon neki,csak tegnap ugy hatra vagodott,azt hittem sirni fog,elkomolyodott aztan jot rohogott :D

Adraci,probalj ki masik pelust,nekunk is ez volt,aztan kiprobaltam a pamperst ami elotte mindig nagyon gaz volt.. erre most az a jo :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó reggelt!

Köszönjük mindenkinek a bíztatást.
Az éjszaka kaki volt.... :(
Lili elég sokat köhögcsél álmában.
A torka nagyon fájhat, mert nehezen nyel....
Tegnep este a vacsit nem bírta megenni, pedig kívánta, csak szívni nem tudott, mert fájhatott neki....így kénytelen voltam a tápit kanalanként beletukmálni.... :?
Éjszaka keltünk....nem is számoltam hányszor...igazából olyan 20-30 perceket aludhattam 1ben.....
De a meleg tea kell neki....1 decit is lecsúszik.....
Leaglább a folyadékbevitel így megvan....de tuti fogyni fog sokat.... :?

Gyöngyi:
A HIPPes tea kész tea üvegben, mint a gyümilevek! No cukor! 2 ízben van: tea+alma+csipkebogyó, meg tea+ hib.+pirosbogyók.
Jelenleg ez az egyetlen amit erőlködés nélkül képes meginni! De csakis melegítve!
Az íze nekem nagyon bejön, olyan, mint egy gyümitea, finom! :)

Hajnalban nem tudott már visszaaludni...beköhögött mindig...így járkáltunk vagy 2 órát.....
Aztán beadtam az antibogyót, meg nurofent.
Most beájult....gondolom hat a fájdalomcsillapító....

Salvus vizes párologtatást mindenkinek ajánlom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon sokat segít, hogy kaja közben könnyebben nyeljen.

Tinu!
Tüncinál volt ennek a gyogyónak vm. mellékhatása??????????????????

Esztó!
Milyen ügyi Álmi, tényleg ÜL!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :D

Na, lassan csinálom a 2. kvmat....és várom anyukámat, a megmentőt.....
(sajna férjem éjszakai segítsége = 0........okok, nagyon sokat melózik....de azért jó lett volna ha hajnalban levált, hogy 1-2 órát aludhassak....)

Nálatok is ilyen gusztustalan az idő??????????????
Fúúúúúújjjjjj! :x
Akkora szélvihar van nálunk....a fejemet leviszi....Lili egy darabig most tuti nem lesz levegőn....

Reny!
Ha bármi eszedbe jut még pls. írd le!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon jók a tanácsaid!!!! Bejönnek!!!!

Kérdés: SÁL????? Ti adtok a babókra????
Most hogy Lilinek fáj a torka, ne kössem be??????

Kép
mozza
 
 

 
 

Álminak
Boldog 5 hót. Jajj annyira cuki ez a fiúcska és milyen kis ügyi ahogy ül.

Betegeskedőknek
Mielőbbi felépülést kívánok!

Mi ma megyünk anyuhoz. Ott lesz unokatesóm is, hát kíváncsi leszek, mert nem bírom elviselni az okoskodásait. Úgy beszél velem, mint ha 1 kis taknyos óvodás lennék, közben meg csak 3 évvel idősebb nálam. Mikor még próbálkoztunk a babán folyamatosan kioktatott, hogy mit bénázunk annyit, mikor 1 gyereket 5 perc alatt össze lehet hozni. Ja nekem az első akkor lett angyalka. Ő meg felelőtlenül szülte egymá után a gyerekeket, munka és lakás nélkül. A gyerekei között nincs 1 év csak az 1. és 3. között van 2év külömbség. Gondolhatjátok akkor mennyire bosszant az ő kioktatása. Anyu ilyenkor mindíg nyugtat, hogy nefoglalkozzam avval, hogy mit mondd. Na és akkor most el kell viselnem pár órára. Szurkoljatok, hogy kibírjam, mert képes vagyok nyakonvágni vagy kitessékelni, ha kihoz a sodromból. Volt már rá példa sajna, de annyira tenyérbemászó.

Kép
Kép
incike
 
 


Jó reggelt,jobbulást a betegeknek, hófordulósoknak sok boldogságot, Dóri, neked is:)

Incike, válts taktikát, boldog mosollyal fordulj felé akármit mond, kérdezgesd, mondd, hogy tyűha, tényleg?nahát!Lehet, hogy akkor lekopik.
zili
 
 


mozza, a ma ejszaka mar biztos jobb lesz,hatni fognak az antibigyok :( anyukad meg nagy segitseg lesz ma,pihenj le es probalj aludni mindenkepp!!!
remelem par nap mulva mar nyoma se lesz a betegsegnek.
Veszek en is olyan teat,remelem bejon majd Boronak is :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ja, még, Annus nekünk is 2500 ft-os ventillátoros hősugárzónk van,valami nóném, de jó.Dobozán az van, hogy 20nm-es szobát befűt-tényleg, csak egy kicsit zajos.De az sem vészes, b mint egy légkeveréses sütő :D
zili
 
 


Mozza! Örülök, hogy bejönnek a tanácsaim. Igyekszem segíteni ha tudok. Sál: szerintem babáknak még nem túl jó. Igazából én nem is látom Mira nyakát. Szerintem bizti zavarná őket.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Zili
Megpróbálom, de lehet inkább kimenekülök a kertbe és belekötök valameik fába. :? Bár azt meg anyu nem díjazná.

Kép
Kép
incike
 
 


Mozza :( , tarts ki!

Incike, úgy látom mindenkinek akad 1-2 'jófej' rokon! :?

A tesóm nemrég hívott, hogy úgy fúj a szél a belvárosban, hogy majdnem elesett... :D

Nekünk is van vhol párásító. Elő kéne szednem? :roll:

AM-nak még nincs sálja. :?

Kép

Kép
adraci
 
 


sal szten korai, en se latom Boro nyakat Reni :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Inci!

jaja,egy mosoly mindennél többet ér!Megér ez a csaj annyit h miatta felhúzd magad?Nem,Akkor ne tedd!!!Max azt fogja utána mondani,h ez az Inci bizti be volt szívva h folyton fülig ért a szája! :lol: :lol: Ha boldognak lát akkor azzal tuti h felidegesíted!Szóval inkább ő idegeskedjen mint te!

Mozza!
Kitartás!Pár nap és rendbe jön Lili!Ne aggódj a fogyás miatt!!!Majd gyorsan összeszedi újra!!!! :wink:

Na dobok képet!
Kép Apával meló közben
Kép Dédivel
Kép betakarva
KépTorna

annus11
 
 


Sál nekünk sincs,de szerintem nem kell még neki...tényleg rá se tudnám kötni,meg tuti zavarná!Nekem jól öszeérnek a kabátok rajta!

Ja igen,tudom h nem drága!Nem azt a pár ezret sajnálom,hanem h hova teszem utána?Annyira gyűlölöm kerülgetni a dolgokat...mert ha lesz fűtés akkor nem kell már...szóval értitek! :wink: Viszont azt se akarom h megfázzon 2 nap alatt.....

annus11
 
 


Nekünk

www.teszvesz.hu/item766523643_dyras_ult ... lenci.html van párásítónak és nagyon jó. A hősugárzónk pedig
www.globalplaza.hu/uzlethaz/szakuzlet/t ... -hosugarzo
megfelelő hőnél lekapcsol.

Mind a kettő nagyon jó.

Kép
Kép
incike
 
 


Izus zabalnivalo :lol: betudja mar kapni a a labat? Nekunk nagyon nehezen megy,de van h sikerul :lol:

Gabi meg most hivott,megallt az auto alatta.. szoval 10perc mulva vontatjak ...... nagyon orulok neki. most neztek at pedig, meg csereltek ki a turbojat.....

Netti
Kép
maumau
 
 


Reny, dobsz egy e-mail címet? Küldöm a melegítő fotókat.

Incike, Benji 5. hós szülinapján neked nem szabad mérgelődni :-) Tojd le az idegesítő rokonyt.

Mozza, sajnálom a rossz éjszakát. De ezek szerint romlani nem romlott a helyzet, szerencsére. Innentől meg tuti gyors lesz a felépülés. Köszi a teás választ.

Annus, nagyon jók a képek. Iza már most beállhatna egy kánkán csapatba :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Éjszaka nálunk kicsit jobb volt, mint tegnap. Legalább nem volt ordítás, csak kétszer orrot szívtam, mikor már nagyon muszáj volt, de óvatosan közelítettem, hogy ne pörögjön be Csongor. De olyan kis ügyes volt, mert éjjel úgy forgolódott, ahogy a legjobban kap levegőt. Máskor meg csak a hasán alszik. Persze sűrű kelés volt, főleg lefekvéskor. Tüci már bealudt kb. 10-kor, aztán Csongor kb. 5 percenként felsírt, kivettem, elringattam, vissza. Első orrszívás 0.20 perckor volt, de addig nem is tudom hányszor kellett kelnem. Mindegy, ez van, én örülök, hogy legalább nem sírt nagyon. Aztán már csak gyógyul. Azért lehet, ma leviszem a dokihoz, nézzen rá.

Mozza: ma már sokkal jobban lesz Lili. Sajnálom a torokfájást, nálunk még sose volt mandulagyuszi, ezt a részt megúsztuk. Az Amoxicillint a fülgyuszijára kapta Tüci és fosott tőle, mint a gép, szóval ne lepődj meg. Normaflore-t adod mellé? Mindig kell adni antibigyókúra közben. Mondjuk nem tudom, hogy ilyen piciknél hogy kell adagolni, de bizti rá lehet keresni a neten. Esetleg Zili tudja...

Annus: üdv itthon! Izus nagyon cuki, ahogy eszi a lábát. :lol:

Sál: én adtam Csongorra tegnapelőtt, mert nagyon kint volt a nyaka, hiába öltöztettem fel. Őt nem zavarta, de neki kilátszik a nyaka, nincs hozzá husi toka. :lol: Tücire sose adtam ilyen picinek sálat, csak már másfél évesen.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Utolért minket is a végzet, hiába öltöztettem be, hülye panellakás, Lara megfázott :(

Éjszaka szerencsére csak éjfélkor és 2-kor kelt, akkor orrszívózás és meleg tejcsi ment neki, meg orrcsepp, aztán reggel 8-kor újra minden 2x-re kajált, és fél 9-től alszik, hője 37,8 :(
dokinénivel beszéltem csütörtökig várunk, hogyan alakul aztán megnézi :), ja és cebiont is kap és én is szedem a c vitamint :)

A fűtést meg még mindig nem kapcsolják be :(

mozza jobbulást nektek is :)

megyek visszaolvasok, aludni úgysem bírok az idegtől :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Igen,Iza be tudja már kapni!Pelusozás közben pl az az első h bekapja.Nekem nemis kell tartani,fogja magának :lol: :lol:

na most olvastam h a közös képviselő írt...csak jövőhét elején lesz fűtés :shock: ne máááááá,most már bizti h venni kell hősugárzót.....

annus11
 
 


Larának is jobbulást!!!!

annus11
 
 


javítok: langyosodik a radiátor, de talán holnapra lesz itt meleg :)

Csonginak is jobbulást :)

Izus nagyon édes :)

Lara most sapiban alszik, és van rajta harisnya bélelt nadrág, body vékony hosszú ujjú és egy polár hosszú ujjú is és be van takarva a vastag takaróval :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Annus-Iza édddeesss!! Ez aztán a kifeszített láb! :lol:

Incike-szerintem sem ér annyit!! Tényleg jobban jársz, ha ő idegeskedik, arról nem beszélve, hogy te utána ezen csak jót röhögsz, hogy sikerült felbosszantsd!

Én Drága GyerökVirágszálam bevágott kb. 260 gr szilárdat! :shock: :shock: Egy egész banán tejpéppel! Képzeljétek vettünk liliputi banánt! :lol: Abból szerintem 2 is megeszik zokszó nélkül. De az már holnapra marad! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Boldog 5 hót Álmosnak és Benjinek! :) Álmos szép!!!

Mozza, édesanyád biztos nagy segítség lesz, és PIHENJ, légyszilégyszilégyszilégyszi! Ha nem pörögsz bele a betegségbe, hanem megnyugtatóan, biztonságot adóan, félelem nélkül, természetesen csinálod Lili körül a dolgokat, akkor neki is könnyebb lesz, ha nem érzi a feszültséget benned, akkor nem fog "félni". :wink: Én pl. mikor Samu köhögött, mindig köhögtem neki vissza, na ettől olyan nagy vigyorgásba ment át minden köhögés, hogy nem úgy élte meg, hogy jaj de fáj, de rosszul esik, hanem viccesnek tartotta. :) Az, hogy belül ott van benned a gondoskodás vágy, az, hogy segíteni szeretnél, és mindent elkövetsz, hogy ne legyen ilyen legközelebb, és most is azon fáradozol,, hogy mielőbb meggyógyuljon, az NAGYON JÓ. Na, értesz? :lol:

Izus nagyon aranyos a képeken! :)

Netti, köszi! Jaj, ez a szél, szegény Sanyi... :roll:

Adraci! :lol: Akkor legalább a jelzésekkel nem volt gond, segített gyermeked a reggeli kábultságon... :)

Inci, akkor neked is türelmet mára!!!

Na, gyermekeim hívnak, megyek.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ildi! Jobbulást picilánynak! Maj írok privit.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt!

Lilinek,Csonginak és Larának is jobbulást!!!!

Benjinek és Álminak boldog 5.hónapot!!Hogy rohan az idő!!

Itt is hideg van,be is öltöztettem a lányokat!Este bekapcsoljuk a fűtést!Most meg tököt sütünk az fog fűteni :lol:

Tegnap jó napunk volt,a szülinap is szupi volt!Hanna rámászott a tortára is!Majd hozok képet róla!

:arrow: kajcsiidő!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Én is sütök ma sütit, meg vasalok, hogy melegítsen. :lol: Igaz, én már beüzemeltem a fújókánkat. Egész jól bemelegíti a szobát.

Kép
Kép
tinu
 
 


énisénis kicsit...

Kép Karanténban...


Kép "Pánkika" :D

Kép Mi így ülünk...

Kép ...és így dőlünk!

bocsi, ha sok voltam!
Kép Kép Kép Kép Kép

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Jó reggelt!

Itt kisütött a nap :)

Hát, hálózsák nekünk sztm kilőve... Bogi esti szopi, altatás (cicin alszik be) mindig beájul, szinte soha nem ébred meg... na tegnapelőtt kétszer kellett újraaltatni, tegnap egyzser, e felriadt hnegyed1-kor meg 2-kor is... ő szétdobja alvés közben a lábait, aztán a hálózsák csak valamennyit enged :( pedig szép, melegeket vettem neki.

Lábujjszopizás megy nálunk is, családból öcsém volt a nagylábujj szopás kerületi bajnoka :) kis sem vette, azzal altatta magát :)

Betegeskedőknek jobbulást!
Remélem, mi meg fogjuk úszni :? :)

Álmi és Iza nagyon szépek!!
Álmi is milyen kis ügyi már :)

Meg persz boldog 5-öt Benjinek meg Álmosnak!!!!

Kép

emese1979
 
 


Emese-milyen szép Bogi, és ez a mutatvány! Eszméletlen nagy haja van!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nagyon szép Vilcsike :) milyen kis punk sérója van :)

Én még nem merem ültetni Bogit, csak az ölemben :) Bár ő mér nagyon szeretne, mert jobban lát, de amíg nem ül stabilan, én nem merem úgy hagyni :)

Anita,
Hannus a kis édesszájú :) :)

asszem a szoptatós teánál már csak a mézes szoptatós teának van borzalmasabb íze :shock: :lol:

emese1979
 
 


Vili és Bogi nagyon aranyosak! :) Én Danim is lábevő bajnok. :)

Jaj, és ANITA! Elfelejtettem teganp írni, de ANNIRA örülök, hoogy alakulnak a dolgaitok!!! Veletek álmodtam. MIkor mesélsz?? Ollllyan kíváncsi itt mindenki... :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Emese-nálunk irtó nagy cirkusz van ha nem ülhet! Így nagyon nincs sok választásom, vagy ül, vagy egész nap visít! Én inkább az elsőt választom, mert így is már több mint két hete állandóan fáj a fejem, nem tudom mi van, de szinte már elviselhetetlenül! :cry:
Ja és én kifejezten szerettem a laktoherbet! Tudom ízlésficam!! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Anita-tényleg én is elfelejtettem, én is örülök, jó volt már a soraidban egy kis pozitivumot olvasni, meg szinte érezhető volt a jókedved! Mesélj!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Tényleg ti miket szoktatok játszani a Manókkal? Mi repülünk, meg tornászunk, énekelünk meg mesélünk, és azt mutogatjuk kézzel! mit lehet még??

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Ó de cukik a babák!!Izus,Bogi,Vili!!!külön kis egyéniségek már!

köszi lányok!majd elmondom később,de amúgy elég gáz téma,inkább nem dicsekszem vele!ígérem,ha vége akkor leírom majd!

Hanna ma alig eszik,remélem ez semmi rosszat nem jelent :?

Megyek megpróbálom altatni!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Nóri,
orvosnál nem voltál a fejfájásoddal? Nem migrén? Sztm nézesd meg azért, ha tudod valamikor!!!

a laktoherbnek tényleg jó (jobb) íze van, sztm az ánizs miatt, az Bogi pocija nem bírta, most DM-eset szoktam inni...
mondjuk én világ életemben utáltam a gyógynövény-teákat, de szülés előtt málnalevél tea, most meg a szoptatósak, meg mikor Bogi hasfájós volt, akkor édeskömény :( egyik jobb, mint a másik :)

emese1979
 
 


Nóri, mi tornázni szoktunk még, nyújtom felé a játékait, azt nézi, elveszi, a hűtőn a pizza-rendelős papírokat, hűtőmágneseket imádja nézegetni, zsipszi-zsupszi van (karomon hanyatt, és kicsit feldobom -ezen szokott jókat röhögni), ilyesmik.

emese1979
 
 


Emese-majd talán decemberben otthon elmegyek dokihoz, addig maradnak a bogyók, már ameddig használ! Az a nagy igazság, hogy nekem 7 éves koromban volt egy aneurysma műtétem és azóta szokott fájni a fejem csak nem ennyit, és ilyen ütemben! Lehet, hogy csak fáradt vagyok! Nem tudom! Majd látjuk!

Zsipszi-zsupszizni mi is szoktunk, meg "dobáljuk" a gyereket én apának, meg vissza! Nálunk is nagysláger a hűtőmágnes! Főleg a plüssök! Szerencsém van. mert most itt a Danoninohoz adnak 2-öt ráadásul betűset! Szépen gyűlnek! :roll: :oops:

Anita-nincs olyan gázos téma amit nem lenne jó kiírnod magadból! Mi pedig szépen "meghallgatunk"! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


de eltünt mindenki!!!! :cry: :cry: :cry:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!
Megint havazok! :roll:
Azt szeretném kérdezni, hogy a Humana 4 hós kortól adható grízpépet adhatom neki szopi után kiegészítésként? Ismeri valaki.Nincs már két étkezésre elegendő tejem sem, így kell valamivel pótolnom.Azt írja tejmentes étkezésekhez desszertként.Na ez pont nem az.De azért lehet?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Végre alszik!!
Nóri,mi is ilyeneket játszunk,na meg ugye amiket Grétike bohóckodik neki!
Még szoktunk csikizős verselőset is!Imádja!

Kicsilány levelet ír! -ilyenkor az ujjaimmal cirógatom a pocit,cicit!
Átolvassa! -mégegyszer húzgálom az ujjaim!
Egy hibát talált benne -egy újjal bököm
Még egy hibát! -még egyszer bökdösöm és nevetünk!
Megfogta összegyűrte! -ilyenkor dögönyözöm!!

Na megyek mert ebéd!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kutyafüle szerintem igen!
Én most a dm-es Baby love-ba vettem olyat,h Kölespép meg sima rizspép!Ezekhez lehet tenni gyümit is!Hanna imádja,főleg a kölest!

Na tényleg eszek !!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


na, én itt, csak ebben a jó időben még a net is elszállt :evil:

Tegnap megkértem a védőnőt, hogy jöjjön már el és homályosítson fel a hozzátápiról. Most ment el és mindent értek :D

Hősugárzót mi már hetek óta használjuk a fürdőben. Tavaly vettem, mert akkor már szeptemberben nagyon hideg volt.

Édesek a képek! Vilcsi dőlése nagyon ott van! :wink:

:arrow: tiramisut kéne csinálnom. Ez volt a fogadalmam a cégeladással kapcsban. :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Vili és Bogi is szenzációsak :-) Nóri, ilyen hernyós rucink nekünk is van, csak bodyban :-) Az én gyerekemet nem tudnám még egy fotó erejéig sem ülő helyzetbe rakni. A forduláshoz-kutyázáshoz túl nagy a popi, az üléshez túl nagy a fej, a lábrágcsához túl nagy a combi. Ez van :D

Netti, írtam pü-t, majd ránézel? Az ebay-es hülyeségeimmel nem akarom elvenni a helyet a sok szép gyerekfotótól :-)

Játék... Marci most kezdi el szeretni az "így lovagolnak a...." kezdetű höcögtetőt. A térdedre ülteted a manót, szembe veled, kezed a hóna alatt és ütemesen ezt mondod:
"Így lovagolnak a gyerekek (lassan jobbra-balra dülöngéltek)
Így lovagolnak a betyárok (kicsit gyorsabban, de még mindig gyengén előre-hátra dülöngélés)
Így lovagolnak a katonák (kicsit pattogósabban-gyorsabban lovagoltatod)
Így lovagolnak a huszárok (gyors pacizás)"

Szeretik a tapsikolást. Hagyd, hogy megfogja egyik kezével az egyik ujjadat, másikkal a másikat és üsd össze. Tapsoljatok. Süti-süti pogácsát. Vagy csak te tapsolj neki valami mondókára.

Gondolom a mindenhova puszijáték mindenkinél megy (nyakba, pocakra, tappancsra stb.)

Fogd meg a két kezét és simogattasd vele a saját arcodat (ciróka-maróka, mit főztél Katóka......) Aztán te simogasd az övét.

Na, egyelőre ennyi. Én is vevő vagyok mások játékaira, írjatok-írjatok :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Köszi!!!Akkor már csinálom is neki.Tündér vagy Anita!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle,
szerintem tehéntejre gondolhatnak, de ez csak egy tipp! :)

Adraci,
na mesélj, mit mondott! mi is most megyünk majd, ha Bogi felébred, megkajcsizik :)
Tiramisura van tuti recepted?

emese1979
 
 


Anita-köszi, ezt a versikét megtanulom, mert mi egy erdőszélén házikót, meg így lovagolnak a hölgyeket, meg a hol szalad a lkisegeret szoktunk jétszani csikis versikéből! Köszi, köszi

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Niki,adhatod!! de a dmes finomabb,probaljatok majd azt ki :wink:

Gyongyi,mar irtam irtam :D

Lanyooooooook, nalunk kegyetlen az altatas este, annyira faj a foga..... brutalisan nez ki az inye elol :roll: mar dokit hivtam h biztos a foga e :oops: de tuti ..... ugy kihuznam neki :twisted:
nagyon fesziti neki es tuz forro az iny.
Azt mondta mindket doki,h este ha ilyen siras rohamok vannak nyugodtan adjak neki nurofen v panadol baby szirupot mert megfog fajdulni a torka,hallottak hogy sir es hogy mondjam nektek.. ilyen nagyon melyrol zokog mar,reked be tole :? es utana meg azert uvolt mert faj a torka tole........ ordogi kor...
:(

Netti
Kép
maumau
 
 


Kutyafüle szívesen!A dm-es tényleg finibb.Bár Hanna szerette a Nestlé rizses banános pépet is!Meg a milupa vaniliást is,abból neten lehet mintát rendelni.
Netti ez nem hangzik jól...anno Grétivel ezeken estünk át!

Hanna sír...

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita es te mit adtal Gretinek?
mert en nem akarok mindig nurofent adni Boronak h megnyugodjon.. viszont utana meg elkezd fulladozni meg kohogni az uvoltestol es nagyon rekettesen sir mar olyankor.. a tegnapi este borzalmas volt.... olyan 22korul aludt el.. sztem 8korul kezdte az uvoltest..

Netti
Kép
maumau
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?