Új privát üzeneted érkezett!

Tilli hírek: egy kétágyas alapítványi szobában van, jól érzi magát. Magzatvíz tiszta, Lencsi kb. 3300 gramm. Indítás még nem tudja mikor lesz. Azt írta diétás tápot kapnak 180 ch. Ezt nem tudom mit jelent... :roll:

Nikó csodaszép a babácskád!

Rani, nagyon helyes kis szoba.

skrisz72
 
 


Krisz,
köszi a híradózást!
figyelek tovább :wink:

Timi,
ne aggódj ezen előre :wink:
tudnék róla épp mesélni, láthatod ám őket akkoris, csak esetleg nem azonnal, másnap
holnap töltöd a 30. hetedet, persze kora, de azért már nem lenne olyan vészes :wink: nyugi! itt csupa atomsatu zárja a csajokat :lol: én csak ama bizonyos szabályerősítő kivétel voltam :roll:

Leo,
láttam a másikban :wink:
nem vártok sokat! :lol:

angel37
 
 


Hú, Tilli, figyelünk ám!

Na, még egyszer Krizsáról, Vandus! Mi megcsináltattunk néhány rutinvizsgálatot Miskolcon, aztán irány a Kaáli. Ott megbeszéltük Krizsadokival, hogy mi kellene, ő is tud ajánlani nőgyógyászt, de én is elvégeztethetek mindent itt helyben, döntsek én. Persze helyben ugye minden jobb, de a végén neki lett igaza, mert a 2. lombik előtt végülis az őáltala ajánlott szakembernél kötöttem ki Pesten. Szerintem a Kaáli, aztán majd ott megmondják, mit kell tenni. Én Krizsára szavazok, de többen mondanak itt másokat is.

Angel, én azt hittem, már esztek szilárdat. Nálunk már lassan a túrógombóc megy, ja és Kircsikének kézzel minden! Irtó jó fej, megkönnyíti anya dolgát. És van neki is 1 foga, Kisnorbinak jobb oldalon, Kircsinek balon, hogy szimmetrikusan vigyorogjanak anyára-apára.

Látta valaki a tegnapi Tényekben a győri ikres házaspárt? Valamikor júniusban Kisnorbikám rucijait és 2 hordozót elvitt a férjem Győrbe, ikreket vártak a szülők. Tegnap nézzük a TV-t, mondom a páromnak, Norbikának is volt ilyan rénszarvasos rugija. Aztán leesett, hogy honnan van. A döbbenetet nem részletezem, nagyon felkavart.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 

 
 

Skrisz!
Azt jelenti hogy szegény Till éhezik :roll:

Lányok remélem nem néztétek tegnap a Naplót.... még engem is kiborított, pedig már nem vagyok pocakos :(

Hunci!
Igen én is a későbbi eü. gondok miatt fogom szedni azután is, hogyha már esetleg nem vállalunk több bébit. Nem akarom, hogy idő előtt kimerüljön a hasnyálmirigyem, és utána életem végéig a cukorbetegséggel együtt élni, szenvedni az esetleges szövődményeitől, amibe bele sem akarok gondolni... szóval én együtt tudok élni napi 3 szem tablettával :)

Rani!
Szép szobácska, látom te is mackó-fun :wink:

Angel!

Robert de Niro... jujj, az mennyire bizarr :shock: EnyémDrágám valahogy nem lelkesedik a kakispelusért, de evvan, ha muszáj megcsinálja. De van amit szinte csak ő csinál, pl. fürdetni szinte csak ő szokott :)
Nálunk ez a hidegfront furcsamód nem viselte meg, de szombat-vasárnap sokat mentünk és akkor ő mindig alszik, szóval nem volt nappali nyűglődés. Az éjszakák meg nálunk mindig hibátlanok, 8 órát egyben aludt ma is.
Popsitörlőből nálam a Huggies a námbörvan, kb. 2X olyan vastag mint a többi, nekünk nagyon bejött. Most kaptam belőle tök jó zárható dobozos úti csomagot is, régóta kerestem valami ilyesmit, szuper.
Tápizás.... ha köll, hát köll. Hogy megy Diónak a gyümölcsevés? :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Látom Szöcsi, te is nézted tegnap.... :cry:

Leo???? Jujj mit kellett látni??? Csak nem????????? :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szöcsi,
felfüggeszttem, az almát kiokádta a tejjel együtt :roll: a tök meg... volt mindenütt, csak a gyomrában nem :lol:
pedig a kanalat nem löki ki.
szerdán megyünk drnénihez, majd újra kifaggatom, mit hogy... meg hogy feltétlen kell-e már ezt erőltetni (korrigáltan még nincs 4 hós, franc tudja már, hogy kell ezt számolni)

hú, láttam a tv-ben tegnap vmit, de hogy tényekben-e? ha arra gondolsz, nagyon :cry: :cry:
el nem tudom képzelni - bár nem vagyok orvos - hogy lehet átlukasztani egy méhet... azé az egy szívós izomtömb...

szimmetrikus vigyor :lol: :lol: kép esetleg így együtt?

Lois,
ugye? az azé nem enyhe túlzás :roll: :lol:
Huggies? na azt még nem próbáltam! illatra milyen? (bocs, dilim)
igen, igen, KisZé egy álombaba! :lol: jó kis alvóka!
amúgy Makilányom is mostanság húz ált. 8 órát éjjel, nem szeretem az ilyen "visszaugrásokat" :?

dobozról meg jut eszembe: lehet, hogy hétvégén költözünk :D

angel37
 
 


jaj, Lois, bocs, nem akartalak felcsigázni Leoval :oops:
annyira ezért nem :wink:

angel37
 
 


kata05 írta:Most olvastam az októberieknél, h Tillnek folyik a magzatvize?! Hajrá Till!!!!!!!!!!!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szöcske, Lois: én néztem tegnap a győri babákat. Most is potyog a könnyem, ha rájuk gondolok. :(

Angel: lehet, hogy csak a tegnap esti műsor így jön ki rajtam. A fene tudja most miért aggódom olyasmin, amin tényleg nem kéne. Főleg, hogy a lányaim élvezik ezt az esős időjárást és lassan szétrúgják a babaházat. :D Költöztök? Ez gyorsan ment! Hajrá! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Angel!
Szerintem finom illatra is, legalábbis nekem. Én is eléggé finnyadék vagyok, nem jön be mindegyik :oops: De ez persze ízlés kérdése. Minden esetre nálam állagra verhetetlen.
Költözködés: Juhujjj :D A tortúráért együtt érzek, de az eredményért megéri :)

Igen, utána olvastam Leot, bátor versenyző mindenesetre :)
Leokám, le a kalappal, látom orgonasípokra gyúrtok :wink:

Timi!
Ezennel letiltalak az ilyen műsorokról irgumburgum :(

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Timi! Neked nem kellett volna nézni!

Angel? Milyen tök? Sütőtök? Napi 2-3 kanálkával kezdted? Ezek csak kóstolások először.

Hajrá Lencsi-baba, 10. 12. egy jó dátum.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Angel!
Ne erőltesd a kaját. Hagyj ki 1-2 hetet, próbálkozz később.

Hajrá Till!!!
vovanda
 
 


na, Tilli, hajrá!! ne tartson sokáig! :wink:
Loisunk szemfüles :lol:

na majd kipróbálom a Huggiest! még egy ilyen adag trutty és csak az állag lesz fontos! :roll:

Timi,
bizony ejnye, nem nézünk ijesztőt, ha nézünk, nem vonatkoztatunk! :wink:


költözés jópofi lesz! neten néztünk költöztető doboz szeteket! mondtam emberemnek, hogy sztem mi nem ütjük meg a "fiatal házasok" szetet, csak a "koliszoba" szetet. pár doboz van itthon is, meg mindenképp el akarok jutni addig az Ikeába tárolódobozkért, ruhafélét, főleg a Makiét abba akarom.

angel37
 
 


Raniko, de szép lett a babaszoba! Hihetetlen jó a macis tapéta, szuperül illik hozzá a bördűr!:) Király az egész!:)

Lois, igen, légyszíves küldd át nekem priviben a pakolós listát!:)Nem szeretnék még szülni (Isten ments!), csak legyen kész a csomagom, akkor vagyok nyugodt.

Szerintetek már most, a 27. héten felhívjam a szülésznőt? Kell nála helyet foglalni úgymond? Nehogy ne tudjon elvállalni januárban!
Bár már hívtam (nem bírtam ki) és nem vette még fel. Majd még próbálkozom, nehogy lemaradjak róla.

Ma megy a párom a terheléses vérvételem eredményéért, remélem, hogy most az eredmény jó lesz és nem szívom meg (nem úgy mint az AFP rossz eredménnyel). Bár az első cukros vérvételem jó lett, de az még nagyon rég volt. Azóta bármi lehet....

De jó, Till talán szülni fog?
Vendég
 


Tillnek délben kezdett el folyni a magzatvize. Azt írta "szülünk". :lol: Csak most olvastam, eddig etettem. :oops:

skrisz72
 
 


Till: hajrá! Hurrá! Végre jön Lencsibaba! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


De jóóóóóóó, hurrá!!!! Éljen TILL és Lencsibaba:))))
Vendég
 


Angel!
Egy próbát megér, én szerintem mindent kipróbáltam már, a Gabit leszámítva, meg persze a "noném" márkákat. Ja úgy fest mi meg kinőttünk a pelenkaméretünket, mert egyre gyakrabban landol a cucc Sarjam háta közepén :?
Már ilyenek is vannak?? Költöztető doboz szettek??? :shock: Én kismilliószor költöztem már, nekem a nagyméretű erős szemeteszsákok, meg a zöldséges rekeszek váltak be :roll:

Twist!

Átküldtem :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel: én is rengeteget költöztem, nekem is a nagy szemeteszsákok váltak be! :wink:

Na, gyűlik a kórházi csomaghoz a cucc, már van 1 cs. tena nadrágom, holnap meglesz a másik csomag, meg a betét is. Aztán már csak egy zuhanyozós papucsot kell beszereznem, bár az is meglesz, ha végre kipakolom a munkahelyemen a szekrényeimet.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hajrá Till és Lencsi baba!!!!!!!! :D

Angel,
húúú, költözködés, szuper lesz az új kecóban!!!!! :)
Bukta szuperül sikerült :wink:

Rani,
szép lett a szoba, ügyesek vagytok!!!!

Niko,
cukorfalat a babácskátok!

DE jó lányok, h tegnap nem láttam azt a műsort, így is időnként paramami vagyok ezerrel!!!

Hát én most a vukkal küzdök, ez normális?

KépKép
tobi
 
 


Gyerünk Lencsi! :lol:
ügyesen, Tilli! :wink:

Tobi,
akkor jól megtömted a csajokat! :wink:
vuk: sztem a gyomord már feljebb nyomódott, nem azért?

Lois,
már 6-9kg-s méret? :)
nálunk is néha millimétereken múlik, hogy olyan legyen a háta közepe! :roll: pedig messze még a 6 kiló, még 5 sincs, a Libero ráadásul magas derekú.


most délután örjöngött a cicin vagyis helyette, ilyenkor gőzöm nincs mi baja, és ritka bénának érzem magam :( most éhes (csak nem jön a kaja/lusta) vagy éppenhogy nagyon nem akar enni, ááá :oops:
és kiborítottam egy kis jénai tálnyi vizet, őrület, hogy pár dl víz mennyi tud lenni :roll: elázott a táp is, szerencsére csak a doboz.
míg felnyaltam a dolgokat a kiscsaj végig üvöltött, de úúúgy :roll: szal mondtam páromnak, hogy várható a gyámügy...


ja, vannak költözős szettek, én se tudtam eddig!
azt mondjátok szemeteszsákok? na erre nem is gondoltam volna...
de azt csak textileket bír, nem? vagy pl. könyvet is?
a doboz jó lehet még vmikor.

angel37
 
 


Till Kép :



"2 perces fájások, de csak 1 ujjnál tartunk."

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Angel!
Most 4-7 kilós Pamperst fogunk használni, itthon még nem láttam olyat, születésekor kaptunk Németországból egy nagy pakkot.

A könyveknek vannak a zöldséges rekeszek. Erős, van fogása, egymásra lehet rakni.
Zé ma reggel 9 óta ébren van és minden altatási kísérletemnek masszívan ellenáll :? Nincs hiszti, most is mosolyog a kezemben...... kivéve ha le merem rakni :roll:

Tillikém!

Táguljtágulj!++++++++++++

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tilli 2 perces fájásoknál tart, egy ujjnyira van nyitva. Most kap oxitocint. Utána meg EDA-t.

skrisz72
 
 


jó ez a dupla híradózás :lol: :lol:
bújj, bújj Lencsi! ++++++++++++++

Lois,
majd beszámolsz, bevált-e! :)
(a pampers nekünk túl vékony volt, és alacsony, a 3-6kg.) abból egyszer kikakilt oldalt, bár a minap a liberoból is :roll:

9-től az nem rossz! na lehet, hogy mégis az esős idő?

igen, a letevés, az nem szokott nyerő lenni :roll:

Maki most alszik, most azon izélok, hogy fér még 2 kaja a napba, ha nem tér magához nemsokára... márpedig fél 9-kor fürdés, ezt kőbe véste szadianyu.

zöldéges rekeszt honnan? kérjek a zöldségestől? :wink:
van egy összecsukható rekesz, apu csomagtartójában szokott lenni, jut eszembe ide is abban költöztettem a könyveket :)

angel37
 
 


Till!
Hajrá! Végre, végre...

Angel!
Bizony van ilyen, hogy a táptól nem bukik. A barátnôm kislányánál nem zárt jól a gyomornál valami és neki erre külön tápot írtak fel, hogy ne follyon vissza a tej. Ezt kinövik. Doboz jó ötlet. Én csak abban szeretek költözni, mert ha esik az esô akkor megázhatnak a könyvek vagy leeshetnek a földre. Persze nekünk rengeteg könyvünk van és sok értékesebb.

Kép
lona1
 
 


Sziasztok!

Köszi a szobácska dícséreteket!

TILLI HAJJJJRÁÁÁÁÁÁÁ!!
Gyere Lencsibaba nagyon várunk!!!!!!!!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Till: :D :D :D :D Lencsibaba gyere!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Angel!
Ha nagyon bukós a kiscsaj, akkor annak az az oka, hogy a gyomorszáj nem zár megfelelően. Réka is ilyen volt, teljes adag kaját képes volt kitaccsolni.
Szopi előtt 20-30 mili anyatejbe ha keversz egy kávéskanál Sinlacot vagy Nutritnt, segít. Végső esetben AR-es tápot lehet íratni neki, ez kifejezetten bukósbabáknak van.

Till+Lencsi!
Jaj, bújj ki baba!!!! Nagyon császár-szaga van a dolognak, de ne legyen igazam.
vovanda
 
 


Till+Lencsi
hajrá+++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Till-nek innen is mennek a drukkok +++++++++++++++
Hajra icipici Lencsi lany :)



Kép

 
 


20.22 perckor Lencsilány 2660 g 52 cm-rel természetes úton megérkezett! :P

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Tillikém!
Annyira de annyira...de úgyis tudok :D :D :D :D
Szívből gratulálok, és sok boldogságot kívánok az immár négytagú családodnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tilli, sok boldogságot kívánok, Lencsinek meg puszi a hasára.

skrisz72
 
 


Tilli
sok szeretettel GRATULÁLOK a kis hercegnőhöz!

Kép
katica_75
 
 


Till! Szívből gratulálunk!!!!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Till sok boldogságot!Lencsinek meg egészséget, örömet az életben!
Vendég
 


Tilli!
Méretek alapján csini a kiscsaj!!! Gratulálunk, jó babázást neked!!!!
vovanda
 
 


Sziasztok!

Tilli drága hatalmas gratula neked és Lencsibabának!!!!!!! :D
Jó egészséget és sok sok boldogságot kívánok!

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Tilli, szívből gratulálok!!!



Kép

 
 


Drága Till! Gratula a szép kislánykádhoz!!!!!

Kép
Vendég
 


Tillike! Szívből gratulál a Szöcske-család. Jó egészséget kívánunk a babának és a mamának!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Till: szívből gratulálok és jó egészséget, sok boldogságot és tejcsit kívánok! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Till,
Szívből gratulálok a Kislányotokhoz!!! Sok-sok boldogságot, egészséget, csupa szépet és jót kívánok Nektek!!!
:P

KépKép
tobi
 
 


Till,
Hatalmas gratula nektek! Jó egészséget és sok-sok boldogságot kívánok Nektek és Lencsibabának!
Vendég
 


Sziasztok!

Till!
Szívből gratulálok,legyetek nagyon boldogok!!!!

puszi mindenkinek

Ági

pálgi
 
 


Till! Sok szeretettel gratulálunk!Puszik-cuppok!

V&P&M
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára viktu 2009.10.13 11:06-kor.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


És az ikresről hoznék én is egy hírt, amit most olvastam!
Rana sms-e egy másik topikból:

TEGNAP MEGVOLT A CSÁSZÁR, ÉS 12:40-KOR ÉS 12:41-KOR MEGSZÜLETETT AJSA (2840 GRAMM, 47 CM) ÉS ALETTA (2380 GRAMM, 46 CM) JÓL VAGYUNK, ÉN MÉG AZ ÖRZŐBEN.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hahó!

Tillikém és kicsi Lencsi baba!
szívből gratulálok! :D :D :D :D
soksok boldogságot az immáron négytagú családnak! :lol:

fotót majd várom! :wink:

most már értem a csini pocakot is! :lol: :wink:

angel37
 
 


Lona,
Vanda,

nem volt bukós a kiscsaj egyáltalán, semmit szinte, csak az utóbbi időben lett az... hogy miért? most romlott az a gyomorzárás?? :roll:

egyébként nem olyan sok a kibukott cucc, átverős, csak soknak tűnik! volt, hogy lemértem, azt hittem, hogy hűű, de a mérlegnek fel se tűnt...

na holnap doki, oltunk, megkérdem ezt is! :wink:

angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: