Új privát üzeneted érkezett!

Látom, van téma ebben a csodás időben... :lol:

Senki sem írta a Veszedelmes viszonyokat Malkovich-csal és Glenn Close-zal... :D

Amy, együttérzésem... Mi is worst of éjszakát produkáltunk, hajnalban egyszer konkrétan rosszul lettem, ha nem tudok eljutni az ágyig, biztosan elájulok.

Julcsi, jobbulást Bogyesznak!!! Natasám taknyos lett, ez tovább segíti a jó alvást :? .

Verus, nektek is gyógyulást!

Bocs, de ketten írunk, ami kicsit bonyolult, majd jövök még, ha tudok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mist 2009.10.12 15:23-kor.

Kép
mist
 
 


Hű....laptető! :lol:

Kép
mist
 
 


Mist: sajnálom, hogy nálatok is ilyenek az éjszakák.... nekem annyi szerencsém van, hogy apa rengeteget segít.... sokszor csak reggel mondja, hogy hányszor kelt fel, van, hogy én meg sem hallom már.... :oops: :?

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 

 
 

Jelentem igazoltan voltam távol...megint betegek voltunk :twisted: :twisted: és most én kezdtem a sort...Elkaptam valami vírust :hánytam és hasmenésem volt lázam is volt(igaz csak 1 éjszaka erejéig )délután kezdtem éjjel kis társam is akadt Zsófi 20-25 percenkét hányt...reggelre útólérte a fosi is :cry: Másnap reggelre Muki is elkapta...HÁnyt igaz Ő lényegesen kevesebbet(még fosizik)
az elmúlt 2 napban kiborított a nyüszítésével(annyira sajnálom Őket ilyenkor mikor betegek,Főleg Mukit aki még el sem tudja mondani mi fáj)...De ma voltunk Csodadoktornéninék és Zsó már jól van és eszegethet...mukit csütörtökön kell visszavinni ....(én jól vagyok)párocskám is kivan még....Isti kicsit volt rosszul de már kutya baja és a nagy csajom megúszta...

Lamdon kérek szépen összefoglalót az elmúlt hét eseményeiről...

Minden Hófordulós bébit köszöntünk...

előző oldalt átfutottam és a kedvenc filmekről van szó...háát én leszek a kakukktojás :Titanic,Rambo(naa és igen Stallone nálam is megérne 1-2-3...ajtócsapkodást) és a Szépség és a szörnyeteg(mese) :oops: Bármikor bármilyen mennyiségben...

Kép
zümis
 
 


zümis:szegényék,nagyon sajnálom a betegséget,épp kimásztatok az előzőből,gyógyuljatok meg most már!++++++++++++!

Bazsinak nem ment feljebb,de lejjebb sem,egész jó kedve van,szerintem a felső fogak lesznek a ludasok!

Kép
nilabali
 
 


Zümis: jajj, szegények... Küldök sok sok ++++++++++-t nektek. Mit mondott a doki mi ez?
Tééényleg a meséket én is nagyon szeretem! :D Jégkorszak, meg hasonlók!

Nilabali: sajnálom kicsi Bazsit is, remélem hamar rendbe jön és nem megy feljebb a láza.

Mi sem mentünk boltba, majd talán ha apa hazaér vele együtt elugrunk kocsival. :roll:

Boti
csenőmanó nagyon nagyon zabálnivaló! :D

Térdelős és olvasós Efe
Kép Kép

És feltettem az első feltérdelős és mászós videót is. Efe anyumnál folyton mászott, ilyen gyapjútakaró volt a földre terítve, itthon meg sokkal inkább kúszik... azthiszem lenyúlom azt a takarót... :roll:
http://www.youtube.com/user/elif0427

Kép
Kép
elif
 
 


elif:Efe nagyon ügyi!és milyen komolyan olvas!édespofa!

Kép
nilabali
 
 


zümis : rátok fér már egy kis egészséges széria is bakker,nem semmi!

elif,nem különben Efe is!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: jó lenne már vmelyik nap összefutni, van kocsi a seggem alatt megbeszéljük majd mikor és egyáltalán jó e Nektek!!

Bazsinak is jobbulást,most látom,h belázasodott majdnem, de az még tényleg nem gáz, de vigyázz!! Borogatást láz esetén nagyon ajánlom csuklóra és bokára egyaránt!! (38 fölött van láz)

Kép
kaandi
 
 


és most látom csak,h micsoda kötött pulcsika,de ari!!

Kép
kaandi
 
 


tegnap véletlenül észre vettem,h már a januáriak is elköltöztek, ott meg mi történhetett!? Valaki tervezte már nálunk is?! :shock:

Kép
kaandi
 
 


kaandi:köszi,figyelek.jó kedve van,mászkál,álldogál és olyan ügyesen lecsüccsen már állásból.nemsoká megyünk pancsizni,mert már álmos.
én utálok költözni....egyébként nem tudom,hogy mi történhetett!

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok,
Olvasó üzemmódban vagyok, de az is csak olyan átfutásos féle, mivel az anyukám beugrott és most ő van az "egésznapmindenkicsakvelemfoglalkozzon" kisfiammal :D
Köszönöm az érdeklődéseteket a magányos éjszakáról, egész jól sikerült. Marcika szépen elaludt, mamija meg dolgozott még úgy éjfélig.

Julcsi - Lkverus - mielőbbi jobbulást a babóknak!

Ladmon - Te komolyan gondolod a sétát ebben a szakadó esőben? Reggel még én is reménykedtem, h elsétálunk a postára meg vissza, de végül nem lehetett, olyan mintha dézsából öntenék az esővizet :?

Filmek - Keresztapa trilógia minden mennyiségben, Love Actually még jobban, Mamma Mia ezerrel, Szökés sorozat angolul jeeeee, Mc Leod lányaiból az első szériákat még nagyon szerettem. Brad Pittnek a Trójában a hátsója.... jujjjjj decép :oops: Na meg a Bazi nagy görög lagzi, mert olyan élethű 8) Star Warsakt én is akkor kezdtem nézni, mikor a párom szólt h az alapmű és megnézette velem. Indiana Jones trilógia éljen :) És egy csomó minden még nem is jut eszembe :)

Na asszem épp jó a kajavíz. Lépek, aztán ha Marcust letettem még jövök, mert kajakérdéseim vannak :shock:

Efe - tündibündi :)

KépKép
hugic
 
 


na persze, hogy kihagytam: Minden végzet nehéz, meg is nézem ma este... ja nem, ma Szökés van. Kaandi képben vagy, vagy írjak róla?

KépKép
hugic
 
 


hugic, abszolut nem vagyok képben, már 1 hónapja nem láttam, azt sem tom ki kivel van........... :cry: :cry: :cry:

Kép
kaandi
 
 


hugic:indina jones ezaz!!!imádom,mostanában láttam mindet újra!ford bácsit még jobban!

Kép
nilabali
 
 


Nyugalom, nyugalom, ne indultunk el! :)
De itt akkor csak lájtosan esett, nem szakadt...

Efe nagyon bele van esve a könyvébe, és ahogy koncentrál a mászásra, csudacuki!

Verus: a gyerekkosaras termékeknek milyen a szavatossága? Ráhagyós?
Mert most számolgattam, hogy vannak jó árú dolgok még postaktsg-gel is, de csak ha eltartható....

mist: Tényleg! Veszedelmes viszonyok... Azta, de régen láttam már!

Nila: szegény Bazsi.... Remélem, nem megy feljebb a láza....

Nekiestem alvásidőben a Donnie Darkonak! Jaj de jó volt (feléig nézve persze... :wink: )

ladmon
 
 


Mist: Oh, ez a majdnemrosszullettem nagyon rosszul hangzik! :( :? Tudom, hogy Apa segít, de nem tudna többet, vagy nem is tudom??? Nagoyn drokkulok, hogy alakuljon végre Nálatok is, és jobbulást!
Ja, és Veszedelmes viszonyok, egyik kedvencem :)

Eszembe jutott még valami: "Ha a férfi igazán szeret"-no, az valami gyönyörű film!
Sorozatokból pedig: "Miért éppen Alaszka?" nagy kedvencem.

Kreiszi, mesélj Magatokról, hiányoztok nekünk!!!

Doktornéni itt volt, Marcuska valami vírust nyalt be, semmi extra gyogyi, köptető, homeós szerek , orrszívás, cvitamin, calcium.
Estére nincs láza, de sajnos semmit, de semmit nem volt hajlandó enni, tejcsit sem. :( Valószínű nem alusszuk végig az éjszakát...:(

Kreiszi, mesélj Magatokról, hiányoztok nekünk!!!

Keresztapát nézünk :) III. rész.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ja és Efe csudapofa!!!!

Bazsi nem beteg, ugye?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Na végül nem mentünk ki, mert az esővédőnk nekünk is olyan, hogy félnék hosszabb időre alátenni Adrit, nehogy megfulladjon :roll: és sajna a teraszunk felett nincs tető, de teraszajtóban levegőzés lesz ilyen esős időben a megoldás - végülis két hetesen is így nyomtuk :lol:

Julcsi, a Trainspottingot terhesen nézted először? Ufff az durva. Az az egy jelenet nekem még terhesség előtt sokkal is nagyon sokkoló volt...
Ja eljövünk mi könyvtár nélkül is ám :wink: meg így legalább fogyasztom a sorozataimat, amiket kiírtam már rég dvdre. Pl LOST ötödik évadot nemrég fejeztem be, Ladmon basszus ez naon durva. Utána egy hétig pörgött az agyam, hogy mi lesz még.

Zümis, jaj szegényem, mennyit betegeskednek mostanában a gyerkőceid :( remélem, Muki is hamar jobban lesz, és Zsó kilábal ebből a rossz szériából már!

jajaja tényleg, mesék! Jégkorszak, Shrek!

Efe szuperédes :D nagyon ügyesen térdel és mászik! A cuppog/bürrög/sikítozik videón 1:26-nál van egy olyan mosoly, amitől a jó ég mentse meg tizenpár év múlva a lányokat :wink: (gyere, bébi, megmutatom a kisautómat! :wink:)

Bazsi hogy van?

Marci, aludj jól, és gyógyulj meg reggelre!!! (Adri az első visszaébredést már bevállalta helyetted :wink:)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


másodikat is.........

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Este fürcsi előtt nagyot hancúroztunk az ágyban hármasban! :lol:

Nila, sajnálom a lázat! :( Azóta már lement? Hogy van Bazsi?

Amy, ez a beszéd :D , tessék többet jönni! :wink:
Nagyon rendes Apa, hogy ennyit segít, az én férjem is szokott kelni, ha néha akció van éjszaka!

Mist, Natasának is jobbulást!

Zümis, sajnálom a betegséget, jobbulást! ++++++++++++++++

Nagyon jók az Efe képek, hát ahogy olvas! :lol:

Hugic, örülök, hogy jól telt a magányos éjszaka!

Julcsi, jobbulást Nektek! Remélem azért nem lesz annyira vészes az éjszakátok!
zsu83
 
 


Ladmon: de huncut a kis Esztike.
Kaandi: Alex köszöni a köszöntést. BotiBoss nagyon cuki :D . A januáriak elmentek zárt topikba az anyatanyára. Egyikőjük felvetette, h menjenek, mert olyan dolgokról beszélgettek, amit nem szeretett volna nyilvánosan, így elköltöztek. Én még mindig nem jöttem rá, h ki az a H.M. :lol:
Nem tudtunk védőnőhöz menni súlymérésre az eső miatt :twisted:
Julcsi: aranyos vagy, h hiányolsz. Szegény Marci, gyógypuszit küldünk neki!
Mist: nem csodálom, h rosszul lettél, nagyon kimerült lehetsz++++++++++++++++++++++++++++++++++
Nila: Bazsi hogy van?
Nekünk elég kimerítő napunk volt, aminek nem az időjárás volt az oka. Nos nagy hírem van, úgy néz ki, h jön Alex alsó két 1-ese. Szal ezért lehetett az éjszakai felsírás, én meg mint egy robot csak kiugrottam az ágyból és dugtam a cicit a szájába, de nem volt ellenére :lol:
Elif: Efe de ügyi, cuki az olvasós kép, olyan mintha azt mondaná: Mit akarsz, ez az én könyvem, na húzzál innen!
Verus: kértél a szomszédtól fülcsepp növényt?
Zümis: gyógyuljatok meg!+++++++++++++++++++++++++++++++
kreiszi
 
 


Lefagyott a vonalzóm :(
kreiszi
 
 


kreiszi,tényleg nem tudod? Hm, akart lenni a HM csak véletlenül félrenyomtam!!! :lol: :lol: :lol: valakit ki akartam találni bevallom,de nem jutott eszembe ilyen betűkkel senki. Szóval kérdeztem amy-től,h na mit szólsz Matthew-hoz? :lol: :lol: :lol:
tényleg ezek a felsírások éjjel, minden egyes babánál a fogát jelenti, biztos fájhat nekik.......... nem volt ellenére, meghiszem azt.!!! :lol: :lol: :lol: élt a lehetőséggel Alexbébi! :lol: 8)

Kép
kaandi
 
 


hugic sok rész van még a szökésből? 1x mesélsz majd?

stelly, a Lost volt régen a kedvencem, de teljesen belefáradtam,h még mik történhetnek, én nem gondoltam volna,h ilyen rohadt hosszú lesz. Vége van már? Most tulajdonképpen hol vannak????? Tényleg lezuhantak????

Kép
kaandi
 
 


honnan lehet letölteni filmeket??? egyszerűbb itt megkérdezni,mint keresgetni.... :shock: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Kaandi: :lol: :lol: :lol: :lol:
kreiszi
 
 


Kreiszi, akkor biztos hogy a fogak a ludasak a felsírásba! :?
Nálunk is mindig van felsírás, mielőtt kibújna a fogacska, szerencsére már a felső 1-esek is kibújtak!
zsu83
 
 


Zsu: örülök, h van fűtésetek. Alexapu is jót nevetett a hapcizáson. Hétvégén ő etette Alexet, h gyakoroljon, és nagyon ügyes.
kreiszi
 
 


Zsu: és kb. hány nap telt el a felsírás és a fogacskák kibújása között?
kreiszi
 
 


Kreiszi, nálunk kb. 3-4 napon belül kibújtak a fogacskák ilyenkor! De nagyon rossz volt amikor felsírt, aludt közbe, de potyogtak a könnyei! :cry:
zsu83
 
 


én úgy emlékszem,h max 1-2-3 nap telt el,talán..........kíváncsi leszek másnál h alakult!?

Kép
kaandi
 
 


Alex is csukott szemmel sírt és állt fel , mint akinek muszáj.
Zsu, ti már teljesen meggyógyultatok?
Bebének 4 foga van?
kreiszi
 
 


Kaandi: hát kíváncsi vagyok, nálunk hogy lesz
kreiszi
 
 


hát én is,de hasonlóakat csinált Boti is! neki is már 4 van, + készülőben, áttörőben alul 2,meg felül is + 2...... :shock: :shock:
kellemesebb fogzást!

Kép
kaandi
 
 


jó éjt Csajok!!

Kép
kaandi
 
 


Jó éjt!
kreiszi
 
 


Ó, nem, itt vagyok, nem patkoltam el C-vitamin túltengésben----akartam volna írni, de látom, senki nem aggódott! :lol:
(sok volna a 4-5 ezer C-vitamin, ha abból a szintetikus fajtából lenne, mint a gyógyszertári leveles, vagy a béres, de szerencsére ez organikus, olyan ionos kötésben van benne a vitamin, amit a szervezet élőnek ismer fel, ezért hasznosul ami kell, ami nem, az meg kiürül, nem rakódik le, vesét nem károsít, persze 3 liter tisztított víz úszik le hozzája 8) )
Julcsi, Léna a grapefruitot születése óta kapja, amikor náthás volt a Compound Herbal biotic-ot, immunerősítésre mostantól az Echinacea-t.

Zsu, de jó, van melegetek! Ez ám a szolgáltatás, mindent a fogyasztóért! :lol:

Zümis, szegénykék, milyen vacakul hangzik ez! Mostmáraztán gyógyuljon meg mindenki nálatok, és csukjátok ki a többi betegséget, fujjjjjjj, fujjjj :evil:

Marcibogyesznak, és bazsinak jobbulást, gyógypuszkó! Szegénykék!!!!!!!!!!!!!

Kreisz, ez a kettő Alex első fogacskái? Eddig fogacskátlan volt? Remélem, a mai estétek már nyugodtan telik, a robot kikapcsolhat éjjelre!

Ó, Adri is milyen nyugtalanul indul neki az éjjelnek, na de talán letudta most a penzumot, és aluszka lesz reggelig!

Móni, szerintem 220 nem túl sok, amúgy is egyre több a babák adagja, végtére is már a 8. hónapot töltögetjük...!
Vasárnap eszemben voltál, kimentem a sóskamezőmre(1 nm :lol: ), hogy leszedjem a felmagzás után újra kihajtott kis levélkéket, és képzeld, pont 27 forintnyi volt, úgyhogy nosza, Nila receptje alapján leforráztam, és burgonyával (by Millye :wink: ) adtam ebédre...hát volt sikere, pedig savanya volt rendesen, mégis! Szóval jó az a maroknyi is valamire! :wink:

Eső? hát igen, ugye nem lepődtök meg, ha én az otthon maradás helyett a sétára szavaztam. Voltunk a boltban az új hordozóssá átalakított kabimban, hát ötösre vizsgázott az első éles bevetésen! Hurrrrrrrrrrá! :D Az már csak hab a tortán, hogy éppen most jutott eszembe nagybevásárlást csapni babahami eltárolás céljából, úgyhogy a hatalmas gurulós bevásárló csodám tele lett rendesen! És még vízálló is!!!!
De! Készen van 35 adag májacska, valamint 12 adag( 200 milis) vegyizöldség hami.

Amy, olyan jó, hogy itt voltál ma velünk, érezni lehetett, ahogy javul a hangulatod!!!!!!! Van Vendnek borostyán lánca? Kendő?

Filmek, hát etéren szita az agyam, egy épkézláb nevet és címet sem bírok megjegyezni. De nagy kedvenc a Madárka, és az Út a vadonba (nem biztos, hogy pontosan mondom :oops: )Sorozatok: LOSTlostlostlostlost!
Nem láttam, de odavagyok érte: Mamma Mia

Crocus, én biztosan ott leszek a babymarkton!!!!!!! Nagy terveim vannak vele! :wink:

Mist, vigyázz nagyon az erődre, szerintem a kimerültségtől volt a rosszullét! Tudok valahogy segíteni?

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Sziasztok!
Senki nincs itt?
kreiszi
 
 


Zsuzsi: Alex eddig fogatlan volt :D , ezek az első fogacskák. Szombaton én is egész nap Alexnek csináltam a kajákat a fagyasztóba :wink: .

Nálunk éjszaka jól telt, felsírás nem volt, 2-kor szopizás és egyből alvás, negyed 7-kor keltünk.
Itt baromira fúj a szél, úúúúúgy utálom.
kreiszi
 
 


Jó Reggelt,

no este elvesztem a munka sűrű erdejében és már nem jöttem, most is dolgozom ugyan, de ezt meg kell gyorsan írom, amíg apa itthon van.

Julcsi, hogy van Marcibogyesz? És Lkverus: Vinci?

Ladmon, Gerendai Zsuzsi és Nila: Ti nagyon jók vagytok a kajákban, segítsetek lci (és mindenki mástól is várom a hszt, jótanácsot):

Amit eddig eszünk: alma, banán, körte, barack. Zöldségekből: krumpli, sárgarépa, brokkoli, sütőtök, főzőtök és cékla. A zöldségeket fele-fele arányban eddig krumplival ette, mert máshogy nem nagyon jött be neki (ja nem, céklát azt totál magában). Viszont kezdem soknak érezni a krumplit. Csirkehusit is most már minden nap teszek a kajába, meg egy pár csepp olívaolajat.
Szeretném egy kicsit változatosabbá tenni a kajáit, miket adhatok még ami most is beszerezhető? (mert pl céklát már sehol nem kapok ugyebár :() Paradicsomos krumplit is próbáltuk, de az nem jöt be, és a popója is piri volt másnapra, így azt hagytam.
A másik, h eddig kb 1,5-2 héten keresztül rendes adagokat evett ebédre (rendes adag = 150 gramm felett) és nem kellett már cicizni, most viszont múlt hét óta visszaesés van, és csak 80-110 között eszik. utána, megkínálom cicivel és alaposan behammol, de ezt visszaesésnek érzem :( erőltetni nem akarom, ha nincs rá készen, bár a visszaesés oka lehet h tegnap bújt ki az alsó sor bal 1es, és lehet emiatt volt a múlt heti "gyenge evés".
Szóval mit tanácsoltok? Úgy érzem, ha nem lenne krumpli a főzikben akkor meg sem enné... kicsit kezdek elszontyolodni. Lehet én nem főzök jól. A főzőtök pl be sem vált, kaporral sem :(
Van itthon cukkini, azt pl hogy csináljam meg, h fini legyen?
Jajjj annyira szeretnék jó evő Marcit, kicsit kétségbe estem.....

Bárki jótanácsának nagyon - nagyon örülnék!

Zsu - Te meggyógyultál?

Kreiszi - neked ilyenkor van tanulnivalód? Vagy csak akkor foglalkozol a sulival mikor ott vagytok?

Na, mi is a két fogasok táborát gyarapítjuk tegnap óta :)
Ja és film még: Egy asszony illata.... tyű de rég láttam..... :(

KépKép
hugic
 
 


Ja és ladmon: lapul itten egy kis szőlő Marcusnak, megosztanád velem (ünk) hogy hogyan lehet a leghatékonyabban a szőlőmagozást/héjazást megoldani? :lol: szűrőn keresztül csinálod?

KépKép
hugic
 
 


Zetibebi Olibetyárjának és háfi Ádámjának boldog hófordulót!

háfi:vajon olvasol még minket?ha igen,írj pár sort magatokról!

köszi lányok a kérdésetek,Bazsi nem lett lázasabb tegnap,de ment a hasa....szóval tuti a fogacska okozza nála,éjjel voltam nála többször megnézni,de nem volt lázas,most reggel kicsi hőemelkedése van,de kedve továbbra is jó.éjjel szintén eseménytelen,csak én zargattam ,hogy megnézzem!

Kép
nilabali
 
 


jó reggelt!
átaludt éjszaka...húú, de élvezem, egész kipihent, és friss vagyok! :)
Vinci jól van, éééés tegnap tett két mászó mozdulatot, nem plattyant ki egyből!!! lassan elindul:)kúszás ezek szerint nem lesz...pedig az olyan vicces :(

ha már sorozatok, akko a nb1: mcleod lányai,(kell az egész! nem tom megszerezni sehonnan!!!!!!!!!!!valaki?) utána jön a szívek szállodája, aztán meg a shellőmesék :)ja és dr. house! sőt én a megperzselt szíveket is imádtam!
kedvenc mese meg mackótestvér, jégkorszak, pinokkió, vacak, pán péter.....
ja és még a narnia!!!!!!!én azt is imádom!

kávé????valaki?

Efe nagyon ügyin mászik!

gyógyulás a kis betegeknek!

esőbe séta a legjobb! Akkor alszik a legjobban minden gyerek! esővédő alatt sose fog megfulladni!!!!!!!!!!!simán átfúj rajta a szél, na meg vannak rajta itt-ott gyárilag is lyukacskák(nem mindegyik félén), nem hiszem, hogy bárki is úgy becsomagolná a babakocsit vele, hogy nem jut be lrvegő :lol: én caak rádobom a babakocsira, itt ott betépőzárazom, hogy ezért ne vigye el a szél, és szuper!!!!!!!!!!! berakom Vincit így, 5 perc múlva tuti alszik, mer elaltatja a kopogó eső, meg az uncsizás a búra alatt....csak én ázok szarrá :lol:

ladmon!a múltkor(aug.ban) amit rendeltm hosszú lejárattal voltak, mármint dec. végéig, meg a tejpépek nem is tom, talán márciusig....gondolom most is ilyesmi....még nem kaptam kézhez :)

Vinci megette a pulcsimat...mennem kell

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Amy: jaj, annyira örülök, hogy felbukkantál újra kicsilány!!! +++++++++++++ neked, hogy valahogy átlendülj ezen az időszakon, és nehogy depis legyél, nem vagy te az a típus :wink: :wink: :wink:

Mist: ++++++++++++++ neked is, nem is tudom, hogy mit mondhatnék, de lélekben veled vagyunk!!!!!!!!!!!!!!

Zümis: hát rátok is rátok férne most már egy betegségmentes széria! +++++++++++++++++++

Zsuzsi: azért engem nem győztél meg C-vitamin ügyben. Nem csak a hordozóanyagok lehetnek károsak, maga az a rengeteg C-vitamin befolyásolja azt is, hogy az ásványi anyagok hogyan hasznosulnak a szervezetben. A réz és a szelén pl. nem tud annyira felszívódni, a vas viszont sokkal jobban hasznosul, ami szintén gond lehet!! Szóval azért vigyázz magadra!!!

Hajrá Bendő-Esztike! Ladmon nem próbáltál kenguruban v. kendőben sétálni, szerintem ilyenkor az a legjobb. Marcika imádja, ahogy az eső kopog az esernyőn! (Persze ha szélvihar is van, akkor ez sem annyira tuti megoldás ...)

Zsu, Nóri: hajrá fűtés!! Bazsika nehogy megbetegedjen!!

Julcsi: Bogyeszbébikének gyors gyógyulást kívánunk!!!

Kreiszi: hajrá fogacskák!!

Stelly: éjszaka hogy telt? Többiek???

Szombaton voltunk C&A-ban, vettünk Marcikának téli rucikat (hajrá DM-es kupon!! :lol: ), kapott anorákot, a sál-sapka-kesztyű triót, egy-két melegebb pulcsit, hosszúujjú bodykat ... Szóval most már jöhet a tél 8)

Jó téma volt tegnap látom!!

Filmek, amit még nem írtatok: 4 esküvő, 1 temetés; Tarantino: 4 szoba; Belső tenger; Ötödik elem; Nagy kékség ; Keserű méz, Rajzfilm: Madagaszkár

De alapból én is sokkal többet olvasok, mint filmet nézek. Kedvenc könyvek, írók: Galaxis útikalauz (főleg angolul)!!!! Vonnegut, Hermann Hesse, Marquez (A száz év magányt nem tudom hányszor lennék képes végigolvasni 8) ), Gyűrűk ura is jobb könyvben!!, Umberto Eco, Günter Grass. Magyarok közül: Eszterházy, Parti Nagy Lajos, Vámos Miklós (Az apák könyve szerintem zseniális)

Na jó, egyelőre ennyi!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Hugic! nem evésért tuti a fogacska a ludas, Vinci is visszaesett a mennyiségben kicsit, mikor jöttek a fogak sorban

cukkinit én lereszelem, kaport nyomatok bele kicsit,ici pici sót, kevéske vizet még, hogy ne égjen le, és fedő alatt párolom, husit ici picire darabolva beledobálom mikor kicsit eresztett levet, jó megfőzöm, vizet leöntöm, és botmixerrel össze.

szőlőt én talán már írtam, hogy foghagymanyomón átnyomatom, ha inninek lesz akkor még leszűröm sűrű szűrőn kanállal paszírozva.... nekem így a legegyszerűbb, és nem pancsos annyira

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Hugic: persze van tanulnivalóm, egyrészt lesz majd ZH-m , ill. próbálom tanulgatni a már leadott anyagokat. Meg házidolit is kellett leadnom a gyakorlat után (így már megvan az első jegyem)
Céklát a piacon kaptam szombaton, rengeteg volt. Ott nem próbáltad? Amit még lehet: cukkini, fehérrépa, pasztinák, spárga, uborka (sütve, főzve), zeller. Még ezeket lehet a kismamás naptár szerint, 8 hótól karalábé, karfiol.
Gratu a fogacskákhoz. Alex is visszavett a főzelék mennyiségéből a fogzás miatt, inkább cicizik, szerintem ezt ne vedd visszaesésnek.
Cukkini elkészítésére én is várom az ötleteket.
kreiszi
 
 


Még eszembe jutott egy-két film, amit muszáj: Arizonai álmodozók!!, Macskajaj, Kuroszava: A hét szamuráj, David Lynch: Elefántember, na meg a Gyalog galopp és a Brian élete.

Na tényleg abbahagytam! :lol: :wink:

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Zsufi: Belső tenger nagyon jó, nekem egy házidoli miatt kellett megnéznem, amúgy nem tettem volna, de nem bántam meg. Sikerült is egy tök dolit összehoznom belőle. És igen, száz év magány..... még gimiben olvastam és azt tervezem, ha vége a fősulinak újraolvasom. Sajna mióta fősulis vagyok nincs időm olvasni olyan könyvet, ami érdekel is :D . Én Lőrincz L. László fun voltam, rengeteg könyvét olvastam középiskolás koromban, még órán is :oops:
kreiszi
 
 


jajaj, az Utolsó Mohikán, meg az Utolsó Szamuráj(tuti Tom Cruise), meg Apja lánya( imádom Beneffit :) ), meg nekem még nagyon kedvenc a Fantom :) és apával közös nagyon kedvencünk a Grease :) Nah én is lelövöm magam :lol: :lol:
nagy filmnézések lesznek asszem itten nemsoká....

nem kávézik senki?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?