Új privát üzeneted érkezett!

monica: Nekem Vivi volt sokáig bagolyka. Aztán megtanultam sötétben pelust cserélni és leszokott az éjjszakázásról. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Drukkok Gnemoninak is :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: de jó Moncsi, hogy hoztál hírt!!!
Vendég
 


Szilveaa

:lol: :lol: :lol: - hát nem tudom ...
De tudod, mennyit agonizáltam ezen a témakörön és mennyire kitartottam amellett hogy természetes szülést szeretnék ...
Még dokit is váltottam mert a régi nem akarta vállalni.
De úgy fogom fel hogy ez sorsszerű. Úgy lesz ahogy lennie kell ... :)

A szájpenész nálunk jött - ment kb. egyéves korukig.
Ettől a boraxos cucctól pedig egy kettőre elmúlt mindíg és az íze is jó szóval nem tortúra... tényleg nem gáz ... de a visszafertőződésre figyelni kell ...
Nálad mondjuk nincs cumisüveg - cumi se? mert arról lehet .. plusz ciciről is sajna :( szóval erre érdemes figyelni ...
(Nálunk speckó az első szájpenész úgy lett hogy én a nagyokos anyuka ha leesett a cumi pl. otthon a földre szájba vettem - mondván "megtisztítom" na most ami az én természetes flórám az ugye a gyereknek kissé sok volt ... :oops: hihetetlen egyébkét hogy tanult értelmes felnőtt létemre milyen bakikat tudtam elkövetni :lol: )

Pattogó :)

Köszi!!! :)

Kép
zsrit
 
 

 
 

jó, akkor BENCE MÉG NE GYERE KÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

igazából nekem még fura ez a dolog, mert Charlotte nem éjszakázott. :roll: de minden gyerek más ugyebár, és ez van. ezt kell szeretni. :lol:
Vendég
 


Szilveaaa ha már elmúlt akkor utána megelőzés kép is néha kend neki a száját..így nem alakulhat ki újra......védőnő mondta....
a neten azt olvastam hogy éjjel nem szabad tisztába rakni a babát csak ha kakás.így nem kel fel....eszik3büfi és alvás tovább.nekem eddig bevált.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Moncsi!
Aranyos lehet a pici lányod,hogy segítkezik Neked! :lol: :wink:
Ügyes kislány! :wink:
Csak maradjon is ilyen,mármint úgy értem,ne jöjjön elő nála a féltékenykedés az Öcsire! :roll: :roll: :roll:

Betty hol vagy????
Minnyá 19.-e!!!!Már csak 1 hét! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sztercsi!
Én jelenleg úgy érzem,én leszek az uccsó aki itt megszül!Mivel utánam már csak Betty van,de hát Neki is csaszi lesz 19.-én.És 28-ra már csak Kkia,Chardonnay és én vagyunk!
Úgyhogy tutkó,én leszek az uccsó! :x :x :x :x

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szisz, szerintem én leszek az utolsó, én még egy jóslót sem bírtam produkálni, babci meg nekem úgy tűnik inkább felfele törekszik mint lefelé :? Na meg persze nyilván megvárja, hogy elutazzon a dokim
:x

chardonnay
 
 


Char!
Tényleg,akkor mi lesz,ha pont akkor szülsz,amikor a dokid nem lesz?Ezt megbeszélted vele,hogy akkor kinél szülsz? Vagy éppen annál,aki ügyeletes lesz??? :roll: :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szisz, hát akkor ügyeletes :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: Ennek örömére gyorsan választottam is szülésznőt, akivel szerdán fogok majd találkozni. Kicsit meglepődött, hogy a 38. héten keresem fel :roll:
Mindenesetre jó lenne ha lenne már vmi jele, hogy babó belátható időn belül nekiindul kifele.
Ezek a túlhordó lányok is csak stresszelnek engem :wink: :wink: :wink: , szüljetek már :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:

chardonnay
 
 


Chardonnay

Hidd el, igyekszünk! :)
pocok001
 
 


sziszkó
én is nagyon remélem, hogy így marad. :roll: őszintén szólva nem sok jóra számítottam, azok után ahogyan a terhességem alatt viselkedett. de úgy látszik bejött neki ez a nővéresdi. 8) :lol:

csajok
otthon télleg téli időjárás van, vagy anyu túlzott?
itt is lassanként hűl le már a levegő olyan 25 fok van már csak nappal.


azért vagyok még fönt, mert izgulok Tillért nagyon!! :oops: :roll: :lol:

apropó csaszis mamik
nektek mennyi idő után szedték ki a varratokat? :roll: szerdán kell mennünk kontrollra alex-szel együtt, de azt nem értettem, hogy lesz-e varratszedés vagy sem. :oops: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Monica,itt tényleg durván lehűlt a levegő.És még rosszabbat jósolnak pár napon belül.Remélem nemsokára jönnek hozzátok az átalvós éjszakák!

Végre hír Gnemoniról.Én meg már azt hittem,rég meg van a baba.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Moncsi!
Anyukád nem túlzott! :roll: :roll: :roll: :roll: A nappali max hőmérséklet 12 fok körül mozog.És azt mondják ennél csak hidegebb lesz!Sőt szerdától a hegyekben már havat mondott! :shock: :shock: Mondjuk azért ez még elég korainak tűnik október közepén! :? :? :shock: :shock:
Mi most nagyon örülnénk annak a 25 foknak,ami Nálatok van! 8) 8) 8)
Tényleg,télen Nálatok hány fok szokott lenni a leghidegebb????
Varrat:Barinőmnek 2 hétre szülés után szedték ki.Neki is csaszi volt!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Till még nem írt!!!! Ha jelentkezik,jövök a hírekkel! :wink:

Ha nem jönnék,szép álmokat mindenkinek! Kép

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Moncsi: De szuper, hogy ilyen édes Charlotte!!! :D :D A kis Alex meg előbb-utóbb csak megtanulja az éjszaka, és a nappal közti különbséget. :roll: :roll: Addig meg kitartás!!! :wink:

Sziszkó, Char: Ne legyetek ti abban olyan biztosak!!! Nekem van 31-i dátumom is!!! :twisted: :twisted: :roll: :roll: Apa meg ugye a szülinapjára, november 4-re gyúrna... :shock: :shock:
bobóbaba
 
 


Zanikó: Semmi?????? :shock: :shock: :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Sziszkó: én 27-re vagyok (vagy a 33 napos ciklusom alapján nov.1. :shock: ), úgyhogy azis lehet, hogy épp én leszek az utolsó :evil: :cry:

Moncsi
: itt 11 fok volt ma napközben :shock: , legaláábis a kocsi külső hőmérője ezt mutatta.

Lányok annyira ugrál a gyerek a hasamban, hogy komolyan megijedek néha. Csúcsra nyúlik, szétterpeszkedik közben a húgyhólyagomon kepeszt, legszívesebben a rötyin ülnék egész nap, mert folyamatosan tudnék csurgatni. Szóval okt.22-ig bírom aztán megcsászározom magam :roll: :lol:
A derekam is fájogat, és a forgóm mostmár nekem is. (belémvizuáltátok - Bobó, Sztercsi :twisted: )
anyabebi
 
 


Anyabebi: "Szóval okt.22-ig bírom aztán megcsászározom magam" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A belédvizuálásért bocsánat! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
bobóbaba
 
 


hello Csajszik,

gyors bekukk! már erősen hiányoztatok!
megjöttünk a kórházból, ráhúztunk egy napot, mert a babácska besárgult.
Dobtam egy képet gmail-re :D


Látom vannak akik a terminus túllépésben követik példámat :? :shock: :shock: ejnyeeee :lol:

rem lesz kis időm visszaolvasni..

Till épp szül??? :?:
nagy drukk neki ++++++++++++

Kép
screen
 
 


TILL SMS!!!!!

"20.22 perckor Lencsilány 2660 gr és 52 cm-rel természetes úton megérkezett!"

TILL!NAGY-NAGY GRATULA NEKED ÉS LENCSINEK IS!!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sziszkó29 2009.10.12 20:56-kor.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


jaj lányok, nagyon köszi a tanácsokat!!! olyan jó, hogy vagytok!

Kép

Kép
szilveeaa
 
 


Hú lányok, lehet Bencézek éjjel??? :shock: :shock: :shock: Ciki, de 2 gyerek után sem tudom mikor kezdődik valami. Mindenesetre elég furán érzem magam. Bár lehet beteg leszek. Belülről ráz a hideg, folyik az orrom, de az előbb volt egy olyan jóslóm, hogy levegőt alig kaptam és 2 óra alatt már 4x voltam nagywc-n. Várok, megpróbálok aludni hátha elmúlik. Remélem elmúlik..... :roll:
Pedig én tényleg nem akarok senikt sem beelőzni..... 8)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hurrá till!!! Hatalmas gratula neked és Lencsilánynak!!! Soksok boldogságot és tejcsit!!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Tillike: üdvözöljük Lencsilánykát ezen a világon :)

Megnéztem a g-mailt:
Moncsi: micsoda férfi ez az Alex :oops: :lol:
Screen: Teo csodaszép kisfickó, gratulálok hozzá :)
Szilvi: muszáj mindig megpilláznom a képeket, annyira tetszenek :)

Jányok! Judyval mi lehet?
anyabebi
 
 


Tilli, Lencsi, gratulálok, ügyesek voltatok!

Pattogó, nyugodtan előzz, szerintem mindenki megérti! Drukkolok, hogy ne valami csúnya vírus legyen, hanem szülés!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Szilveeaa, igen szuper a pocakfurdos fotó :lol:

Én is már nagyon kivánkozok ki a picivel sétálni, de ilyen szenya idoben :evil: nem akarom kivinni, ami most van.....és sajnos egész héten ilyen lesz :evil: :evil: :evil:
Bevásárlókozpontokba, Plázákba meg még nem akarjuk vinni, sok ember, sok baci......az még korai lenne.......miért tegyem ki ot ilyennek?!
De "tescózni" meg a DM-be készulok vele valamikor a héten! :lol:

A szájpenészt sajnálom ...jobbulást :!: :!:

Tundér, Ozike, koszi a hozzászólásokat szopi/mennyiség ugyben :wink: Nincs otthon babamérlegunk, nem vettunk, mert felesleges dolognak tartottam, ezért még egyszer sem tudtam lemérni, hogy mennyit szopizhat ki egy alkalommal és elképzelésem sem volt, hogy mennyi lehet a napi "adagja". Mostmár tudom ! :wink:

Jovanna, sajnálom,ami veletek tortént, el tudom képzelni mit élhettél át, amikor elvitték más kórházba a picit, de a lényeg, hogy végre ma hazamehettetek! :D


Pocakosok
, kívánom, hogy a babáitok minél hamarabb ki akarjanak bújni /mármint azoknak, akik már szulni szeretnének/ és kitartás, már tényleg nincs sok hátra!!!

Nekunk ma nehéz napunk volt, Gina baba nem aludt egész nap és sokat sirdogált, pocija fájhatott szegénynek :( , este 7 korul aludt el....egyedul voltam vele egész nap és ez így eléggé fárasztó,mert nem tudtam semmit sem csinálni :roll:
ginuska
 
 


Tilli, szívbol gratulálok nektek! Sok boldogságot és tejcit! :D

Pattogó, hát inkább szulés legyen,mint valami betegség!!! várjuk a fejleményeket!!!
ginuska
 
 


Till!!! Sok boldogságot Neked és Lencsilánynak!!! Ügyik voltatok!!!

Pattogó... Ez nagyon ÚGY hangzik... :D

Anyabébi, köszi :lol:

na jóéjt, alszom pár órácskát a következő szopiig...

Kép
szilveeaa
 
 


Till: Óriási gratula Neked és a kis Lencsilánykának!!! Jó egészséget, és sok-sok tejcsit Nektek!!!

Pattogó: No, mifene??? :shock: :shock: :shock: Ha mégis szülni mennél, akkor mennek a drukkok!!! :D :D

Screen: Meglestem Teot, nagyon szép kisfiú! Gratulálok hozzá! :D
bobóbaba
 
 


Till!!! Gratulálok Lencsihez, sok-sok boldogságot!!!

chardonnay
 
 


Pattogó! Drukkolok!

chardonnay
 
 


Till :D

Nagy gratula Lencsihez és minden szépet és jót Nektek!!! :lol:
-- ügyik vagytok!! azért ez nem volt rövid "menet" este fél 9-ig

Pattogó :)

előzz csak nyugodtan :D :wink:
ha tényleg akkor ++++++++++++ drukkok mennek
bár így harmadszorra nálad menni fog ez pikk pakk :lol:

R

Kép
zsrit
 
 


Aludtam 2 órát békében, de már megint kezdődik....
12 perc, 14 perc, 12, perc... mérek tovább...

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


még mindíg mérek. ... Várok 15 percet, aztán indítom apust... Ja úgy néz ki, hogy már az 5 perceseknél tartok.. És 1-másfél percesek a fájások. De sem magzatvízzel, sem nyákdugesszal nem találkoztam. Nagyon nem szeretnék potyára bemenni. :(

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


fél óra és apus itt van. Másfél órája 6 percesek gyötörnek. Megyünk szülni. Drukkoljatok. :D :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogó: Hajrá!!! Kép Kép Kép Kép Kép

Kidobott az ágy, fájdogál a hasam. :evil: :evil: Ráadásul olyan szélvihar van, hogy az valami elképesztő. Hogy megyek én így akárhova is??? :shock: :shock:
bobóbaba
 
 


Pattgó
Hajrááá! Szurkolunk!

Till!
Óriási gratula!!!!!!!!!!!!!!!!! Sok boldogságot Lencsilányhoz!!!! :)
pocok001
 
 


Pattogó hírek!!!:

05:55-kor: A szülőszobán vagyok bő 2 ujjnyi méhszájjal és 5 percesekkel!!!



Hajráá Pattogóóó!!! :lol: :lol:


(úgy látszik Bence meghallotta hívó szavaimat tegnap! :oops: 8) )



TILLI HATALMAS GRATULA NEKTEK LENCSIHEZ, JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK NEKTEK!!! :lol: :lol:


Kép
Vendég
 


Pattogó, drukkolok! Bár lehet, hogy már ki is bújt Bence!

Monica, neked nagyon jól megy a hívogatás! Hívogasd kérlek Benedeket is! Köszi!
Azt hiszem ilyesmi ráférne Pocok, Zsrit és Eszti babáira is.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Screen, Teo gyönyörű! Még egyszer gratulálok!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Basszus Pattogó!Szorítunk!

Till!Nagy-nagy gratula Lencsibabához!!

Nekem egész éjjel fájásaim voltak,de tök rendszertelenül.Remélem azért nappal visszatérnek.

Kép
Kép
zanikó
 
 


N a,Datolya,melyikünk szül előbb?Egy napra vagyunk kiírva.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Till: :D gratulálok a kicsi lányhoz! :D

Pattogó:++++++++++++

Ezek szerint megtette a hatását a genya idő. 8)

Ma reggel én is begyújtottam, mert a kölkök elkezdtek szortyogni. Nyomom beléjük a homeobogyót.

Séta: mi már többször voltunk kint, de most azon gondolkodom, hogy honnan a bánatból kerítsek a kicsinek egy téli overált, hogy ki lehessen vinni. nem készültem az októberi télre. :? És intéznem kellene a MÁK-ot is, de ilyen időben még az ablakon kinézni sincs kedvem, nemhogy kimozdulni.[/b]

Kép
Kép
tündér09
 
 


Nézzenek oda, már megint mik történnek :D :D :D

Tilli, hatalmas gratula Nektek! Remélem követek a példádat és Sophie is megindul magától!!!!

Screen, de jó, hogy otthon vagytok! Mindjárt megkuksizom a fiúcskát! Ha lesz egy kis időd, kérlek írd le, hogy milyen volt ez az indított szülés, mert ha szombatig semmi, ez vár rám is!

Pattogó, Te Jó Ég!!! Drukk :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: bár szerintem Te már babázol...
Vendég
 


Sziasztok!

Micsoda hírek!!!!

Gondolom mostanra már előbújt Bence ... ha mégsem akkor +++++++++ drukk - de szerintem tuti :)

Monica :) - hívó szavaidat mi is díjaznánk :lol:

Nekem spec rettenet éjszakám volt, ua. mint Anikónak ... dög erős fájások, tök össze vissza ... aztán elmúltak ... aztán újra és most megint semmi ...

Csilla :) - ja, nagyon durva ez szélvihar itt is!!!

plusz olyan hideg volt hogy én a gyerekekre sálat sapkát és téli cipőt is adtam ...
Csak mert tudom hogyha nem esik - márpedig nem - akkor tuti kiviszik őket akár milyen ítélet idő van (addig sem kell az óvónőknek foglalkozni velük :evil: )

--- én olyan szinten behányok magamtól, meg a 18 kilótól amit feldobtam hogy az valami rettenet ... először azt mondtam max. 10-et majd azt, max. 15-öt de látom már 20 lesz ebből ...
úúúúúúúútttttttttáááááááááálllllllllllllllllllllllooooooooooooooooom
(még akkor is ha Datolya szerint gyorsan le fog menni - mivel a fiúkkal egy évig nem aludtam DE nem ment le gyorsan csak kínkeservesen)

HOL VAN ANYABÉBI?



R

Kép
zsrit
 
 


Itt is szélvihar :roll: :roll: :roll: éjjel is sokszor felébredtünk rá :roll: :roll: :roll: na meg pisilni már a Roli is :D :D :D na jó ez nem vicces...úúúúúúúúúúúútálom ezt az időőőőőőőőőőőt!!!
Megyünk a MÁK-hoz a papírokért meg venni egy-két apróságot, aztán szerintem punnyadunk egész nap.

Tegnap vettem 3 üveg Powerade-et szüléshez :shock: :shock: :shock: remélem elég lesz!

Holnap már szerda!!! Még ha minden a legrosszabb ütemben halad is, 4 nap múlva akkor is babázhatok!!!
Vendég
 


mrsparis írta:Screen, de jó, hogy otthon vagytok! Mindjárt megkuksizom a fiúcskát! Ha lesz egy kis időd, kérlek írd le, hogy milyen volt ez az indított szülés, mert ha szombatig semmi, ez vár rám is!


Eszti :)

pont tegnap beszéltem a barátnőmmel neki ez volt ... Veszprémben szült ugyan, de szerintem ez nem jelent semmit, nagyjából mindenhol ugyan az lehet ...

Szóval kiírt időpont utáni nap ott szigorúan kötelező befeküdni ott.
Be is feküdt de napközben kijárkált.
Egy hetet hagyták még, majd egy hétre rá oxitocinnal indították a szülését.
Első baba volt de meglett nagyon hamar, azt mondta nem volt olyan gáz..
Először kisebb adagban majd egyre nagyobban küldték le neki az oxit infúzióban - tehát nem lettek azonnal 2 perces fájásai, hanem azt mondta a bekötéstől úgy fél órára érezte először de kb 15 percenként ... Utána azt hiszem 2 ujjnyinál repesztettek burkot és továbbra is kapta az oxit ...
Hát neki ez volt.
Az oxitocin szerintem olyan, hogy van akinek jó és beválik mert hat - és pozitívan hat - rá és van akinek nem ...

R

Kép
zsrit
 
 


Na tessék, nincs Anyabebi---enyém a laptető!

Ja, azt el is felejtettem, hogy még a telefonom is tönkrement tegnap :? :evil:
Vendég
 


Rita, köszi az infót, aranyos vagy! De van valami tágítás is, nem? Mert ugye nekem a méhszájammal van a bibi, meg Screen-nek is azt hiszem azzal volt...mert az oxitocintól csak a fájások indulnak be, de a méhszájnak is kell tágulnia...

Húúú a gyerekem mit rendez odabent basszus!!! Én ezek miatt az erős mozgások miatt sokszor nem tudom, hogy ez fájás-e vagy csak Ő nyomja a méhszájat, mert belegörcsöl az egész hasam alja...
Vendég
 


Ja, Sziszkónak akartam még: szüleim tudják, ugyanis egy óvatlan pillanatban Ők ajánlották fel, hogy -mivel ott nincs autó- elhozzák anyósomat...csak engem felejtett el mindenki megkérdezni :roll: hogy kit akarok látni magam körül...márpedig egyelőre úgy érzem, a férjemre, anyáékra meg tesómékra és az ikrekre vágyom majd!!! Senki másra!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: