Új privát üzeneted érkezett!

Ja Ancsi nem az enyém a lottó ötös :cry: :cry: :cry:

Pedig az jutott eszembe építenék egy bababarát, öko lakóparkot sok zölddel és innen a fórumról mindenki kapna egy házat :lol:
Akkor nem lenne gond, hogy kihez menjünk át, illetve az lenne a gond hogy nagy lenne a választék :lol:
Lehetne Fehér akác köz :lol:

KépKép
winchi
 
 


szosz!
Zsófira nem adok bentre cipőt. ha igen, akkor hajlékony talpú szandit, amiben szellőzik a lába. azaz azt ráadom, és leveszi hamar. jobban szeret zokniban. :shock:
sokszor a zoknitól is megszabadul. ha olyan cipőt adok rá amit nehéz levenni, akkor kitartóan bíbelődik és leveszi azt is.

katinak!
ezek a rácsok tényleg borzasztóan drágák. én nem is akartam, de az albérletünkben a konyhán semmiféle ajtó nincsen.
úgyhogy apumat ráállítottam a témára. hétvégén a hugomék jönnek a babaruhákért meg a babakocsiért és fel is teszi a sógorkám.
annyira félek, hogy a sütő megsüti Zsófi kezét...
időnként ki lehet fogni egyet-egyet a neten...
expresst nézted? azon is lehet jó dolgokat találni.

engem nem is azért zavar a pest gondolat, hogy sokat lennénk egyedül Zsófival. egyszerűen tudom, hogy a párom kényelmes típus. nem valami pörgős. ha feljárna, akkor minden nap hulla lenne és ideges ettől. meg türelmetlen, ami nem tenne jót a kapcsolatunknak sem. meg aztán Zsófi...

imádnivalók a csajaid!!!
Vendég
 


hú de leizzadtam ebbe a nagy rábeszélésbe :lol: :lol: :lol:
Pénzem nekem is csak Matyira van a dédik jóvoltából :roll:

Tünci abba gyere amibe kényelmesen érzed magad, nem szorítja a pocit! A nagyvárosba meg egy csomóan mászkálnak melegítőben, mi meg megengedjük :lol:

KépKép
winchi
 
 

 
 

winchi!

igazi nagyfiúúúú! nagyon édes! jó az ülés is!
és micsoda elegancia!

gégéé!
szörnyű ez az idő. a hűvös még nem is érdekelne, fel tudunk öltözni, de hogy egész nap lóg az eső lába...
délelőtt mire felöltöztünk újra elkezdett szakadni. most meg a szél...
szomorú idő...

szosz!
szerintem a puha talpú cipők inkább bentinek jók, hogy rendesen tudjon bennük mozogni. kint meg úgysem vagytok annyit, nem?

lara!
nekünk van egybe overálunk is, meg kabát is vastag nacival.
nagy hidegben az egybeoveralt adom majd rá és jól alá tudom majd öltöztetni.
egyébként meg most még jó a tavalyi kabát, ha kicsit nagyobb kell, akkor egyet turiztam, egyet meg anyum vett neki.

tünci!
nem merek nagyot álmodni, egy akkora lakás bőven elég lenne, ahol rendesen elférünk, és merek vállalni még egy másik gyereket.
vágynék is rá, de ide... egyet még csak leviszek a lépcsőn, meg fel is hozom, kezemben meg a hátamon csomagokkal.
de kettőt... egy kicsit meg egy picit nem...

örülök, hogy jól vagytok! meg a baba is!!!
ugye pihensz sokat!!!

én nézegettem a rucikat. mert összapakoltam a hugoméknak.
mindhez volt valami ami eszembe jutott... :oops:

mi sem nyertünk semmit sem. de láttam valaki megnyerte az ötöst...
én meg bőgtem ma egy sort. pénzünk alig, épp a hitelt futja...
és azt is elvitték. és még van egy csomó ebből a hónapból...
Vendég
 


ancsi!
hát mit is mondjak. sajnálkom a családodat.
és tényleg nagy teljesítmény saját erőből megcsinálni a fősulit!!!
és fel a fejjel!

nálunk apum családja elég érdekes. a nagymamám is az volt.
igazából az egész pereputty nem is érdekel. az esküvőmre is csak apu öccse jött el az 5 élő testvér közül. (7en voltak).

anyum családja nekem a család. nagymamám anyumék, hugaim és keresztanyámék (aki anyum huga). ők bőven elég is.
számíthatok rájuk, velük szívesen beszélek is...

gégéé!
hát így áll meg, hogy egyszercsak sikerül...
Zsófi amikor felállt kapaszkodó nélkül a szoba közepén, akkora hátast dobott, hogy azt hittem eltört valamije. még nyekkent is.
de semmi. aztán amikor labdáztunk és elfelejtkezett magáról, felállt. leguggolt, és ezt ismételgette.
menni fog az ! ügyesek ezek a babák!!!
Vendég
 


az én csajom is már 2 órája alszik...

na elég belőlem...
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a dicséretet mindenkitől. :D

Winchi, nagyon szépek voltatok, és klassz ajándékokat kapott a nagyfiad. :D

Gégéé, ezt megértem, jó lenne gyakran találkozni babás anyukákkal, de itt a környéken senkit nem ismerek. :cry:
Lexi is elég nyűgi ma, tuti a sz.r idő miatt. Természetesen konkrétan 25 percet aludt délután... :cry:

Ancsi, nyugodtan legyél büszke arra, amit egyedül elértél, nagyon ügyes vagy! Sajnálom, hogy így kellett felnőnöd, nem is tudom, hogy lehet nem törődni gyerekkel/gyerekekkel. Öcséid is mennek veled?

Szösz, mi itt bent vastag zokniban vagyunk, sokszor azt is leszedi, a cipőt meg simán lehúzza, mert nagy neki. :oops:

Katinka, nagyon szép lányaid vannak. :D Látszik, hogy szeretik egymást. :)

Vastag overall-t nekem is vennem kell.

Lányok, hamarosan elkezdünk mászni. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


mi sem nyertünk :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!!!!!

Gégéé: Te is hiányzol, meg Emmuli is :cry: :cry: car itt egyedül :cry: :cry:

ráadásul visszajött a takonykórunk, ma megint vizes orrfolyása volt a Milónak, úúúttálom, most kezdődik megint előröl az egész, és tuti biztos, h megint a fogzás zavar be, ma is 3-szor kakilt édesem.

ráadásul szerdán apa elutazik 3 napra Horvátba meló ügyben, szval egyedül húzom majd az igát,gyerektársaságba se vihetem, mert náthás, az idő is pocsék, ki se lehet menni :cry: :cry:

ma eltoltam egy fél órába csöpögő esőben a babakocsiban, hát visszafele olyan hisztit vágott le, rajta volt a lábzsák ,meg az esővédő és hát persze h kihisztizte magát a kocsiból, majd mikor meg kivettem, fel akart kéretőzni a karomba...

nna, szval kivagyok naon :cry: :cry:

megyek, nézek vmit a teszveszen a gyereknek

Anyany: írtam privit, cuppp előre is

Kép
naspolyácska
 
 


hát mi sem pedig annyiból...
még adtam is volna...
egyedül nem tudnám elkölteni:D
Vendég
 


jó reggeltet!!!
nálatok is így fúj a szél? előre látom sanyarú sorsunkat, hogy szobafogságra leszünk ítélve...
ZSófival van valami. foga, nem tudom. csak arra tudok tippelni. kétszer ébredt éjszaka. ez nálunk nem normális. :(
Vendég
 


Sziasztok!
Tegnap szvecsáron voltunk, esti szerb vacsora, a házi szent tiszteletére, úgy 60 főnek.....
Egy teremben volt, mi a fiatal asztalnál ültünk, azt hiszem én meg párom nem dohányzott csak. Szembe velem a csaj, mellette a pasi, mellettem a csajszi, két gyerekkel az ölében, fúja a füstöt rám és kérdezi, hogy hanyadik hónapban vagyok. De ami a legdurvább, hogy a hátam mögötti asztalnál a 8 hónapos várandós anyuka is. Csak párom látta, az autóban mondta meg, azt mondta nem mert szólni, hogy nézd már azt a nőt, mert félt, hogy képes vagyok megverni. Hát lehet, hogy igaza volt....
Éjfélre értünk haza. Most meg mosás, vasalás, pakolás, valahogy úgy össze van csúszva minden. Dolgozni is nagyon kellene.

Délben jön az értékbecslő. végső becslésre, mielőtt a bank a végét utalja. 30 ezer forint lesz. Shocked De már áprilisban is fizettünk ennyit, akkor 76 százalék volt, utána júniusban 15-ót, akkor 99,8 % volt, most meg 30-at, a maradék két tizedért. És tudjátok mit csinál? Bejön, kb 2 percre, szétnéz és jaj, de szép, jaj de jó minden. Vérzik a szívem ezért a pénzért, meg azért, hogy nem ez a munkám, de kitanulom, komolyan!

Fűtésidő van, legalább is nálam! Arra felétek mi a helyzet? :D

Kész vannak a kr eredményeim, szerdán délben kell mennem érte, személyesen, telcsiben nem mondják meg, de csak 75 %-a. 15%-ot ismételni kell, nálam, ami még 5 hét. :shock: Remélem nem azért kell ismételni, mert gond volt.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Számolni meg nem tudok, szóval 85%-a....-......

Betti
Kép
betti0412
 
 


betti: hát ez a pénz dolog...ez kész...ez komolyan felháborító...

ismétlés...sajnos nem értek ehhez, majd kutakodok a neten. de nem hiszem, hogy bármi gond lenne!!!!!!!!!!!!!!!!!

agyalsz ezen rendesen most, igaz???

Hát mi a szarért kell húzni az ember agyát? miért nem mondják meg telefonban? miért nem lehet ma elmenni érte?

idő: nálunk gigafostalicska idő van...a szembe nyaraló ablakát az éjjjel letépte a szél :S

Betti: ne izgulj...ha gondolod hívd fel a dokid, és kérdezz rá, hogy mi lehet a megismeteltetés oka...én biztos ezt tenném. pusz

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé, türelemből már kikupálódtam 2008 április óta. Már nem számít ez az egy nap, míg megtudom, de szerintem csak a tenyésztés nem sikerült. Ez amniocentézisnél is előfordul néha. De 5 hét? Hát akkor már 24 hetes leszek...akkor már mit?

A lottó 5-ös jelentem az enyém sem lett..de sokat gondoltam arra, aki elvihette! :D Csupa szép dolgot természetesen.

Betti
Kép
betti0412
 
 


sziasztok!

Ez nem talicska ez már kamion :twisted: Éjjel azt hittem leszedi a tetőt is vagy ránk dönti a fát a szél.

Naspi jobbulást és kitartást az egyedülléthez!

Betti ez a pénz dolog nem semmi... Hol lehet kitanulni az értékbecslő szakmát? megyek én is!

Képzeljétek tegnap mi történt: Azt nem írtam nektek, hogy vasárnap jól összevitatkoztunk a párommal, mindent úgy állít be hogy én tehetek róla de én is elmondtam a véleményem, meg hogy alig van itthon alig segít, nem képes gyereket fürdetni, tisztába tenni. Imádok Matyival foglalkozni de jó lenne ha valaki pár órára csinálná helyettem... Ezért nem jutottam el fodrászhoz sem a keresztelő előtt pedig szerettem volna... Kozmetikusról csak álmodok...
Végül lefeküdtünk aludni tegnap már reggel minden ok volt és munka után 3 szál vörös rózsával állított haza :lol:
Nagyon nagyon régen volt, hogy alkalom nélkül úgymond csak úgy kapjak virágot :lol:

Matyit meg tegnap megnyírtam csatlakozott a kopaszgombócok táborához, így még csibészebbül néz ki :lol:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Anyany,szegény Zsófi is boztos megérz iezt a hülye szeles időt, front is van, meg orkán is..

Én 1566* ébredtem fel éjjel..már fél négy körül ott tartottam ,hogy elbőgöm magam, mert 5-10 percenként felugrottam az ágyban..az udvaron, ami eldőlhetett, az elborult, a szomszédnak nem zárható vaskapuja van ,azt egyfolytában csapkodta a szél, nálunk meg a spájban még nyitva van az ablak és azt az ajtót mozgatta a huzat..ááá, kész vagyok, nemrég keltem, talán most reggel aludtam két órát egyhuzamban.Iszonyat fúj a szél, nagyon.

Nálunk már csak 19 fok van a lakásban, de még nem indítok fűtést, inkább felöltözöm még jobban.

Betti, de ez most a Ti eredményetek, nem a babáé, nem??Amilyen a formánk már, Neketek is elkeverték ,mnit nekem...
Te, én nem maradtam volna olyan teremben, olyan asztalnál ,ahol dohányoznak, meg vagyok lepve, hogy nem álltál fel...
tünci28
 
 
 


http://www.sutigyar.hu/recept/leiras/289

Szösz azt hiszem te kérdezted

Matyi tortája ez alapján készült csak nem tepsibe raktam hanem szögletes kenyérsütő formába és csak a 2/3-át ennek a receptnek. Cukor csak két evőkanálnyi volt benne és nem volt csoki a tetején csak egy kis színes egérkaki :lol:

Egyébként nagyon érdemes a sütit eredetibe kipróbálni egyszerű és nagyon finom!

KépKép
winchi
 
 


Tünci, nem nagyon volt más választás, eléggé nagy botrány lett volna, ha nem megyünk el, és hisztis, kényes, hülye picsának lettem volna titulálva. Egy évben egyszer kibírható. Szerbiában különben mindenhol dohányoznak, ott az van, ami itt volt 15 éve, munkahelyen, étteremben, mindenhol. így, hogy nálunk már ki van ez tiltva, vagy elkülönítve, akkor veszed észre, milyen jó is ez. És tudom milyen a másik oldal is, 6 évig szívtam, napi egy dobozzal, ennek már négy éve és nagyon jó, hogy már nem teszem.ű
Szóval ott ez a természetes.

Az én meg a párom eredménye, az enyémet kell ismételni, valamit de csak a negyedét. Na majd szerdán 12-kor okosabb leszek már remélem.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Én már fűtök, de csak klímáva még. Nem tudom eldönteni mi a jobb, ha a villanyóra vagy a gázóra pörög..... :?

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok Lányok!

Winchi:De jó :D én soha nem kapok virágot kivéve ha valami alkalom van :( Különben igazad van hogy szóltál kell egy kis idő mikor nem háztartás játék pelenkázás van.Nekem szerencsém van Apával mert nagyon jól elvannak ha én nem vagyok itthon.Bár ő már az első nap is pelenkázott fürdetett :D

Tünci:Ez a fütés engem is kikészít tavaly egész évbe 280 ezer ft-ot fizettünk 3 db radiátorra+még a Hanna szobájába van egy villanyradiátor ami már 3 hete megy nála éjjel.Most vettünk egy elektromos konvektort ma már azt is bekapcsoltam a nagy szobába mert egész nap itt vagyunk hála ennek a jó időnek :evil:
Vigyázz magadra meg ne fázz.

Betti:Nektek egyedi fűtés van?A dohányzó kismamáktól én is kész vagyok olyan pofont tudnék neki adni :evil: Meg amikor ott áll a bolt elött egy fiatal csaj egy újszülött babával a kezébe és mondogatja hogy tessék segíteni és szegény gyereken még csak zokni sincs októberbe az apuka meg ott ül a padon és gyorsn megy a pénzér ha valaki ad neki.Idegbajt tudnék kapni tőlük :x
Vendég
 


Sziasztok!

Rettenetes hideg van, kint is bent is. Én is bekapcsoltam a villanyradiátort, mi nagyon fázósak vagyunk. Persze a villanyszámla nagyon klassz lesz, ha egész nap megy. Na, de csütörtökön talán elindul majd a fűtés, ami persze szintén nem olcsó!

Tünci: nehogy megfázz! 19 fok az nagyon kevés! Ha nem akarsz fűteni, vasalj egy kicsit, az legalább melegít. Én is mindjárt megyek.

Winchi: köszi a receptet, majd kipróbálom,hátha sikerül. Tetszik, hogy nem kell sütni. Nem vagyok nagy sütőbajnok, a keksztekercs az jól megy. :oops:
Meg ígértél valami képeket Siófokról.

Én sem kapok virágot, csak úgy, meg veszekedések után sem. De a legrosszabb az volt, hogy mikor Réka megszületett akkor sem kaptam. Azt mondta a férjem az volt az ajándék, hogy Ő is bent volt. :shock:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Lara, egyedi gázkazánunk van, padlófűtés meg a két szobában két radiátor. Olyan bonyolult elektronikus termosztáttal, hogy nem merek hozzányúlni, még ugye a költözés óta a 40 fokokban nem nagyon kellett macerálni. De a héten majd kihívom a szerelőjét a márkának és elmagyaráztatom a működését, mert azzal csak drágítom, ha ki be kapcsolgatom, mert az a padlófűtésnek nem igazán jó, nem hatásos, be kellene programozni, de ahhoz meg lüke vagyok. úgyhogy a klímát kapcsoltam most fűtés üzemmódra kicsit.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Szösz:Én kaptam mikor Hannus született :D Nálunk is hideg van :( Igen talán 15-én bekapcsolják.Pedig 2 éve 12-én jöttünk haza egyiptomból és akkor már fűtés volt déleött meg még 40 fokba napoztunk 8)

Betti:Jaj de jó padlófütés,biztos nagyon szuper lesz :D Kicsit hirtelen jött ez a hideg.Nálunk távfütés van :(

Naspi:Jobbulást Milónak!

Beze:Nagyon ügyes Lexi hogy már mindjárt mászik :D még a végén elöbb megtanul menni mint Hannus :D

Anyany:Azt hiszem én is veszek majd egybe overált Hannusnak szánkózni :D
Vendég
 


Micsoda fagyos banda vagyunk! :D Az jutott eszembe ,hogy múlt héten még a párom miközben dolgozott az udvaron ,én kifeküdtem bikiniben napozni.. :shock:
Most kinéztem és pufikabátban ,sapkában járnak az emberek.Most akkor vegyem elő a csizmát is??A héten még havazást is jósolnak...
Van rajtam vastag póló, térdig zokni,kötött garbó..arra gondoltam sütök vmit, legalább a konyhában jó idő lesz. :?

Lara, összeadtam a múltkor, tavaly(illetve mostanig, emrt ez a hónap a fűtés zárás) 380 körül fizettünk gázra.még ebben a hónapban adom fel az utolsó 30 ezer forintnyi hátralékot, pedig még nem fűtünk....Egész nyáron, minden hónapban 30 ezer körül adtam fel gázszámlát, hogy utolérjük magunkat, mert a leghidegebb téli hónapban ,ha bejelenteném, amit valóban fogyasztunk ,akkor lenne két hónap, mikor 80 körül lenne a számlánk... :roll:

Most hallom ,hogy a távhő áfáját csökkentik, a gázé természetesen 25%.

Éjjel fáztam nagyon, amikor a pisijáratok voltak, vacogva szaladgáltam. :D
tünci28
 
 
 


Tünci, ja igen a sütést is akartam javasolni. Az talán még a vasalásnál is jobb. :wink:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


én is fűtök...nekünk gázzal megy, a bojler meg villannyal...ezt azért írtam, mert Lepsényben ilyen nagy viharban általában non-stop áramszünet van...most is volt 3szor...és olyan jót tesz a boilernek...

Virág: engem nem lehet kiengesztelni ilyesmikkel... :lol: :lol: :lol:

Ha én egyszer nagyon megharagszom... :roll: akkor lesz ne mulass...

eddig még sosem haragudtam meg nagyon a férjemre...

egy barátnőmre, aki már nem az, haragudtam meg idén nagyon....nagyon, de nagyon, de nagyon...soha többet ne kerüljön a szemem elé...bár ezzel a részével nem lesz gondja, mert több, mint egy éve nem került :D ezért is haragudtam meg...többek között...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


hello lányok!

Szél nálunk is van, tegnap este bekapcsoltuk mi is a kazánt. Erre ma reggelre, nincs melegvíz, se fűtés. Nem indul el a kazán. Felhívtam a szerelőt, azt mondja, hogy valószínűleg a szél visszafújt valami égésterméket, és ez biztonsági, úgyhogy szépen letiltott. Királyság. Még ez hiányzott. Úgyhogy 1 óra felé jön és megnézi. GRRRRRR

Azt hiszem én is vasalok, vagy sütök valamit, mert elég hideg lett itt is. Mondjuk most néztem Dorkánál 21 fok van. Most aludt el. Jól betakartam. Nekünk is van hőlégbefúvónk, de tényleg nem tom mi a jobb, a gáz fogyjon, vagy a villany....mindegyik drága. Ráadásul most voltak leolvasni, rá kell fizetnünk 20 ezret.

Tünci: hú, öltözz fel szépen, nehogy megfázzatok a manócskával. A pocidra, derekadra tekerj egy sálat, vagy valami ilyesmit!

betti: de durva ez a bagózós banda. Főleg, hogy kismamként. Jujjj, na én is pofán vágtam volna, tutira. Mikor még dolgoztam, de már kismama voltam, jöttek Lengyelországból auditálni a céget, és egy jó nagy pocakú kismama is jött, és bennt a dohányzóban, ami kb. 2 m2 ott pöfékelt. Ki is voltunk akadva rajta rendesen. Persze nem ítélkezem, mindenkinek a magánügye, de azért ha a gyerekemről van szó, na azért az sokmindent megváltoztat. Amúgy pár éve még én is füstölögtem néha. Inkább bulikban, társaságban, de gyerekek közt, meg várandósan eszembe sem jutott volna..

virág: virág ügyileg én sem vagyok túlzottan eleresztve, csak alkalmakkor kapok, de akkor sem mindig. Pedig jól esne....néhanapján... :)

Na, megyek vasalni, mert már lefagyott a kezem, és még melegvíz sincs, hogy megmelegítsem benne......vhááá

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Jaj, csjaszik ezt el kell mesélnem!!!

Nézem a déli híradót..bemondják ,hogy Pécsett már csak időpontot lehet kapni az autószerelőknél, ha vki le akarja cseréltetni a nyári gumit, télire...ÉÉÉÉÉÉS elsírtam magam, kicsordult a könnyem ,hogy jaj, szegény autósok......

Most normális vagyok???????? :lol:
tünci28
 
 
 


ehehehehehehhhheee

ilyet én is nyomtam :D a reklámokon sírtam :D a merci reklámon pl, mindig :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jelentem én még a nyáriakkal szaladgálok, nem is fogom még cserélni, tartósan 8 fok alatt kell. Ez még csak eső. De nekem van férjem, aki annyira ért a kocsikhoz, hogy na és ő cseréli a tappancsaimat, ha úgy ítéli meg, hogy itt az ideje.

Tünci
Passat leállását az üzemanyag okozta, bedugult a szűrő. Vicces volt tegnap, ahogy a Polommal elhúztam a Porsche Szegedbe, szervízbe. 1700 kg-t, azon drukkoltam hanyatt ne vágjon, mint a katicabogarat! :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti bejelölhetlek iwiwen?

Tünci: :)

Ancsi:Sajnos egyik sem olcsó. Nekünk a gázra kellett ráfizetni múlt hónapba 48 ezret :cry: aztán alig vártam a hónap elejét hogy kapjunk már fizetést :(
Vendég
 


anyumék szerint a gáz olcsóbb, mint a villany.
nálunk szerencsére nincsen hideg. tavaly megcsinálták az ablakcserét meg a szigetelést. úgy néz ki, hogy volt is értelme. a nagyszobában 23fok, a többi részen 21. reggel volt hűvösebb, mert bár nem nyitottam ki az ablakot, de szellőzőn volt éjszakára.
úgyhogy van egy kis pici hősugárzó, szépen fűtöttünk, ameddig kellett.

mi is beszéltünk ma a téli gumikról. Sándorfalván vannak anyósnál. anyós kérdezte is, hogy nem akarunk e hazamenni érte.
hát muszáj lesz kibírni egy darabig nélküle. ha el is hoznánk, ki teszi fel? sajnos nem olyan mint este zoknit cserélni...

virág??? szülinapomra kaptam rózsát. júliusban. azóta nem. de nem is veszekedtünk csak akkor amikor anyós itt volt.
és képzeljétek, jönni akar!!!
NEEEEM AKAROOOOMMMMM!!!!!!!
de majd meg lesz neki mondva, hogy ne felejtse itt magát egy hétig...

a padlófűtés jóóóó! lent is meleg és így fent is meleg. csak takarítani rossz, mert nagyon alaposan kell.
Vendég
 


engem a számlák nem is érdekelnének. csak ne kellene minden hónapban kb 1havi fizetést odaajándékozni anyós hiteléért.
tegnap bőgtem is mint egy hülyegyerek. szépen kijönnénk minden hónapban, de nem, pont az a pénz, amiből rendesen meg tudnánk élni, elmegy a hitelre.
most kicsit rettegek, mert voltak vízórát olvasni. tavaly ilyenkor 50ezres víz-fűtés számlát kaptunk...
Vendég
 


tünci!
meg tudlak érteni. én is meghatódtam mindenen. ha egy lövés is eldördült a filmben, már kapcsoltattam ki.
csak hülye vígjátékokat néztünk, aminek jó a vége.
:D
a hugom is csinált egy kis fesztivált a másik hugomnak. kijelentette, hogy Holló című film egy horror és megtiltotta, hogy a másik nézze.
(28 és 23 évesek) :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Anyany:Párom ki tudja cserélni nektek.Szólj ha elhoztátok úgyis majdnem minden hétvégén megyünk anyósékhoz aztán akkor odaugrunk kicserélni ha gondolod!Szivesen segítünk :wink:
Nálunk is jó lett volna ha megcsinálják a szigetelést,de sajnos elmaradt :cry: az ablakok újak de az kevés :cry:
Vendég
 


Sziasztok!!!

hát, Vivaldi forgolódna a sírjában, ha látná ezt az időjárást, sztem vki nemsokára megkomponálja a 4 évszak feldolgozását címe: a két évszak :shock: :cry:

hihetetlen, h a múlt héten még szinte nyár volt, most meg már tél van :cry: eltűnik a tavasz és az ősz is.

Milónak egyenlőre "csak" az orra folyik, az éjszaka brutál volt, 3-tól 4-ig ébren volt, majd kiporszívóztuk az orrát, a kiságyban aludt 7-ig, majd megébredt, kivettük közénk, majd 8-tól elaludt fél 10-ig :shock:én is hulla vagyok :cry: :cry:

lottó ötös: áll. rendőrök nyerték meg, többen játszottak már évek óta

Babucik naon szépek :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
naspolyácska
 
 


Sziasztok!

Annyira borzasztó ez az idő!!! :evil:
Reggel be kellett indítanunk a fűtést, mert egy "cseppet" hideg volt már a házban. Pörög is a gázóránk rendesen... :?
Mi is havi 30 ezret adunk fel átalányban, remélem ki jövünk abból az idén. Fel se merem szorozni 12-vel, mert egyből lehidalok. Imádom a telet és a havat, de most igazán lehetne enyhe tél. Van külső termosztátunk, ami szabályozza a fűtést.

Ma kint volt egy kéményseprő nálunk. Szeretnénk egy kályhát a házba. Muszáj valamivel kiegészíteni a fűtésünket, mert a nappaliban mindig meg lehet fagyni. 3 oldalról kapja a hideget + van rajta két nagy ablak, így baromi nagy a hőveszteség. Szóval jó lenne, ha minél előbb sikerülne beszerelni. Olcsóbb a fa, mint a gáz.

Unokatesómék építettek egy kandallót, és kiegészítették valami szellőzőrendszerrel is. Egész télen csak fával fűtenek, plusz a meleg vizet is rá akarják kötni. Így kijönnek egy fűtés szezonra kb. 100000 Ft-ból a 350 helyett.

A téli gumiról jut eszembe. Régen volt egy sportautónk. Természetesen a férjecském a legmenőbb alufelnit megvette hozzá. Télen alig várta, hogy jöjjön a jó idő, hogy visszacserélhesse. Február közepén ki is sütött a nap, 13 fok. Délután már a 4 alufelni csillogott a kocsin. Nagy munka árán kicserélte őket. Természetesen a jó idő nem tartott sokáig (2 nap azt hiszem), így megint visszarakta a téligumikat. Ezt a kört eljátszotta még egyszer. Március közepén feladta, megunta az állandó kerékcseréket, és április közepén kerültek fel ismét az alufelnik. Apukámmal annyit röhögtünk rajta! :D

Kép
jaffa4
 
 


Naspi!

Milónak jobbulást!



A csütörtöki játszóházas találkozó fix? Csak azért, mert ha 5 után megyünk, akkor mi nem nagyon tudunk maradni fél óránál többet. 6-ra már matektanárhoz kell mennem. Nem szeretném kihagyni az alkalmat, mert akkor két hétig nem haladtam semmit. Plusz a találka is nagyon fontos számomra!



Anyany! Anyósod minden szempontból monggyon le!!!

Kép
jaffa4
 
 


jaffa!
a te férjed ennyire bolondja a gépeknek? mármint autó, meg motor?

a kályha nagyon jó. egyszer laktam egy olyan helyen ahol kandalló volt. a hangulat, a tűz ropogása... meg a meleg... szuperjó!
Vendég
 


Voltak a becslők.....odaadtam a 30 ezret az 5 percért.
És cipővel jöttek be! Értitek? Mindenhova! Fúrdőbe, hálószobába, mindent összejárkáltak cipővel a fényképezéshez!
Az egyik meg nő is volt! Azt hittem felrobbanok! Szakad az eső, a lépcsőház tiszta gány....én itthon zokniban, meg a fürdőben általában mezítláb és ők meg bejönnek cipővel kintről behozva a mocskot.....
elmentek, szépen kihúztam a vasalót, bedugtam a porszívót és komplett felnyaltam a lakást, meg feltöröltem. Igaz szombaton csináltam.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Anyany!

Igen, imádja a technikai sportokat. Autó, motor, minden jöhet. Érdekes, hogy a Forma-1 nem érdekli.

Ja, és mivel 3. lett a bajnokságban, ezért akkora lendületet kapott, hogy mostanában tuti, hogy nem fogja abbahagyni a versenyzést.
Ami viszont nagy előrelépés, hogy visszamondott egy okt. 24. versenyt. Azt mondta, nincs kedve menni, elég volt az idénre. :shock: :D

Kép
jaffa4
 
 


Betti!

Ki tudok akadni az ilyen figyelmetlen embereken. Ha én mondom, hogy ne vegyék le, akkor ok.
Most délelőtt még a kémyényseprő is megkérdezte, hogy le vegye-e?

Nálunk a Milu keresztelője előtt eljött a pap házhoz. Sáros bakancsban becaplatott a nappaliba, a szőnyeg sem hatotta meg. :x

Ja eszembe jutott, hogy BB Évit tuti, hogy nem sterilizálták. Nincs 35 éves és nincs három gyermeke.
Egyébként meg aki veszélyezteti bármi módon a magzatát, az állam nevében beperelném.

Kép
jaffa4
 
 


bb évi... szegény szerencsétlen idióta...
de miért nem tesznek érte valamit, ahelyett, hogy csak így belenyomják az újságba? vannak szülei, még akkor is ha 27 éves, szerintem nem beszámítható.
biztosan talpra tudna még állni!
Vendég
 


BB évinek én nem találok mentséget. Ha k..ni tud, mert ahhoz beszámítható, akkor nincs mentségem rá.

Ki kell dugnom az orromat, mert el kell mennem tojásért, mivel tojás nélkül nehezen lesz rántott karfiol. CSak a szomszéd utcai zöldségesig....

Betti
Kép
betti0412
 
 


betti!
figyelmetlenek. gondolom ők sem sz..nak a szoba közepébe otthon.
eladjátok a lakásototkat? vagy miért kellett értékbecslés. lehet, hogy írtad, de lemaradtam... :oops:

jaffa!
bárcsak az enyém is ilyet mondana. hogy nem játszik pár hétig, mert elfáradt... de az épp aktuális netes játéka még kb 8 hónapig tart.
két napja felhúzta az ébresztőt fél5re, mert neki lépni kellett. szépen felkelt, elintézte és visszafeküdt.
grrrrr :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Én csak azt nem értem ,hogy ha meglévő gyerkkel gondatlan vki, akkor beperelik automatikusan veszélyeztetés miatt, magzatnál meg nincs ilyen???

bbévi:azért az apa felelősségét is firtatni kellene..állítólag az is kell a gyereknemzéshez..

Én csak az orvosnak nem szóltak eddig, ha bejött cipőstől..de pl a védőnőnek mondtam a múltkor:Khm,idáig járunk cipőben...felhúzott egy ilyen kék cipővédő fóliát.

Amikor a hitelt három részben utalták, nekünk is háromszor kellett a 30 ezret kifizetni és tényleg az utolsó, már csak vmi 150 ezres tétel volt és akkor is legombolták az értékbecslés díját.

Anyany, sosem lesz megoldás a lakással?Párod sem tudja anyudat rávenni a törlesztésre, vagy az eladásra???Esetleg költöztessetek be mellé cserébe egy pár hajléktalant, :lol: akkor hátha belemegy a lakáseladásba!Gondolom, ha a párod fizeti a hitelt, akkor van tulajdonrésze is.
tünci28
 
 
 


Anyany,online játék:hát én sokszor mondom a barátoknak ,hogy inkább itthon a szobából szórakozzon, mint ,hogy ki tudja merre járjon a haverokkal..mert így egyszerre vannak fennt, sőt, múltkor jött értünk a haverja.KÉrdem a párom, hogy mikor ér ide J?Mire Ő:várjál, megnézem.5 perc 32 másodperce lépett ki a karakter, akkor 10 perc múlva itt van.. :lol: :lol: :lol:
Arról nem is beszélve, hogy ez egy olyan hobbi ,ami max havonta 2000 forintba kerül..ha biliárdozni, tekézni járna, netán pókerezni ,akkor visszasírnánk ezeket az időket. :D

Meg úgy bírom, amikor szó nélkül kijön a szobából, kérdem: mi van?VÁlasz:Áá, legyengültem, elmentem sírt ásni 100 aranyért... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tünci28
 
 
 


betti!
el lesz adva a ház, hirdetve is van.
azaz én hirdetem neten meg egy újságban is. (déli apró)
anyós csak ingyenes helyeken...
egy fillért nem költ rá.
nem is tudom hol kellene még.

te vagy ugye szeged környéki?
szoktál a városba menni? ha esetleg jársz és egy újságárust is útbaejtenél nagyon megköszönném. megkérdeznéd, hogy melyik apróhirdetős újságokat veszik a legtöbben, amiben házakat hirdetnek? a déli aprót tudom csak.
Vendég
 


Anyany, a déli apró van csak, ahol érdemes. Az a legnagyobb. Én mást nem is ismerek. Meg az ingatlan irodák. Azok között is van jó, csak ők leveszik a százalékot.
Nem adjuk el a lakást, csak a bank minden utalásnál, 3-szor, kiküldi az értékbecslőt, jó pénzért, aki megállapítja a készültségi fokot és annyi összeget utal a bank. nekünk most a 100% kellett és lett is, 30 ezerért.

Értem én, hogy figyelmetlen, de a lakásunk nem olyan jellegű, hogy ne látná, én szobapapucsban..de jó, ez még ok, hogy a lakás, de a fürdőszobába mit gondol, hogy szoktam bemenni? Fürdés után rögtön felveszem a magasszárú csizmámat én is?
Én ahová belépek, azonnal rugom a cipőket le, ha kell, ha nem...de mindegy, már feltakarítottam, csak ilyenkor úgy elgondolkodom, hogy ami nekem természetes, az lehet másoknak nem.

Betti
Kép
betti0412
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?