Új privát üzeneted érkezett!

basz..s,elmegyek boltba,azt mire megjövök annyit írtok!

ladmon.én nem akartam elhinni apának tegnap,hogy az az édibédi kis anakin lesz a vödörfejű hörgös pasi!
szóval összekeverted a céklát a sütőtökkel...igazán érdekelne,hogy milyen lett,színe,íze és Esztike hogyan fogadta?!

zsu:nálunk is fűtenek...bár még nem érezni....lehet azért,mert nyitva hagytam a konyha ablakot?

lkverus:tegnap épp kérdeztem apát hogy hol van a hansoló(harrison ford még most is bekéredzkedhetne az ágyamba...)meg a csubbakka...
jesszus,vera,mennyi vasalni valód van?egy hadseregre nyomod?nézni is sok volt a filmet,nemhogy vasalni alatta...

zsancy:csatlakoztál a láboségetők klubjához!nagyon helyes lehet Lulu az üvegnek nyomódva,tényleg ne felejtsd el a képet!

julcsi:igazán jó fej vagy,hogy így elrendezted programunkat :lol: :lol: :lol:

kaandi:téged érdemes volt bökdösni képek miatt...olyan nagyfiús Boti,késég sem fér hozzá,hogy tényleg ő a főnök!

megjártuk a boltot,én első lépésnél térdig víz lettem,de Bazsinak tetszett az eső,el is fáradt,de a hazautat végi ordította...most sértődöttségében benyomott 200tápot :shock: :shock: :shock: és alszik.megyek ebédelni és előkészíteni a vacsorát és csatlakozom lkverushoz a vaslásban!

Kép
nilabali
 
 


azt hiszem a előző lapot is én kezdtem.......

Kép
nilabali
 
 


Röviden ideosontam a gép elé, amíg Hanna alszik, de aztán lépek tovább, mert sok a dolog..... csak ezt nem akartam kihagyni: KERESZTAPA - igen Julcsi - a legjobb a világon!!! :!: Al Pacino-ért meg egyenesen odavagyok.... :lol:

Elif: köszi! :D

Zsu: igen, vizit lesz... :) De nagyon aranyosak, szerencsére nagyon jó a viszony köztünk.... :)

Olyan hülye ez az idő, egyik fél órában esik, a másikban meg süt... :twisted:

Panna
pandusika
 
 

 
 

Megyek, én is előkészítem a vacsit....

Panna
pandusika
 
 


Zsancy: üdv a klubban! Én 2 kislábost égettem le egymás utáni napon :lol:
kreiszi
 
 


Holiday, Végtelen szerelem, Büszkeség és balítélet, Pearl Habor, Olasz meló !! tényleg jó, Napsütötte Toscana ..............és még sorolhatnám,

mit főztök vacsira,h már készítitek előőőőőőőőőőőő????

ladmon olyan hülye vagyok közben leesett,hát írtad,h megaüber főnyeremény éjszakátok volt, bocsi.........

Kép
kaandi
 
 


Kedvenc filmek?

Én bizony elég romantikus és ódivatú vagyok, ráadásul jöhet sci-fi, meg fantasy is. De a horrort nem szeretem (van kivétel).
Szóval jöhet a Gyűrűk Ura, a Star Wars, szerettem a Sólyomasszonyt Rutger Hauerrel és Michelle Pfeifferrel, a Büszkeség és Balítéletet, de csak a BBC-is változatát. Egyébként meg inkább könyvolvasó vagyok.

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Kedvenc filmek?

Én bizony elég romantikus és ódivatú vagyok, ráadásul jöhet sci-fi, meg fantasy is. De a horrort nem szeretem (van kivétel).
Szóval jöhet a Gyűrűk Ura, a Star Wars, szerettem a Sólyomasszonyt Rutger Hauerrel és Michelle Pfeifferrel, a Büszkeség és Balítéletet, de csak a BBC-is változatát. Egyébként meg inkább könyvolvasó vagyok.

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Hű-ha! Bocsi, de carakszik a babanet...

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Perl Harbor!!!!!!!Imádom!!!!!!!!!!Olasz meló!!!!!! Szállító1, és a Taxik...ha már itten tartunk....á, túl sok kedvencem van...na meg még a Hirtelen 30, meg a Másnaposok is, meg a Jéghercegnő is, meg Ha eljön Joe Balck, Esőember, Angyalok városa(szívem csücske), Tolvajtempó(uh imádom ezt is!) ...na akkor lelövöm magam, ja és akkor még a Mamma Mia nem is volt.


Mit főőőőőztök vacsira????? Én csak kenek kenyeret....

Nálunk csak szakad az eső, nincs szünet

vasalás: nekem k..va sok van mindig, mer én hüle minden szart kivasalok, mer utálom a pólókon a szárító csíkját, meg jobb megfogni vasaltan, meg sok a gyűrődös cucc, Vincinek még mindent vasalok, és apának sok az ing, és az én felsőim is gázok vasalatlanul...és ha apa vesz egy szárítógépet, akkor még 10x ennyi lesz a vasalás, mert akkor mindent, de mindent vasalni kell, még a farmert is :(:( Amúgy az ágyneműket már csak ritkán vasalom....meg néha már a teríteket se tom, mert felteszem, eleeszik 10 perc múlva, kár is a melóér.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Kreiszi, sajnálom a hajnali kelést! :(
Alexapu mit szólt, hogy rajta landolt a céklás cucc? :D
Már szerencsére bekapcsolták a fűtést!

Nila, én az uramat küldtem el vásárolni, mi maradtunk Bebével! Bebe amúgy is olyan kis nyüszi ma, alig bírtam lebírkózni aludni is! :?

Panna, akkor tök jó hogy mennek anyósodék, még segítséged is lesz! :wink:
zsu83
 
 


crocus: :lol: :lol:
én bevallom,h már olyan, de olyan rég olvastam,hogy naaaaaaaaaa,nincs rá idő. Babás korszak előtt is már csak olyanra jutott idő,h idegen nyelvű, (ném,ang.) mert a hobbim, és összekötöttem a kellemest a hasznossal........persze nem olyan magas szinten ám :roll: :oops: ,még jó,h vannak "lebutított" változatok is.........tényleg kellene venni megint ilyeneket!

Tegnapra elfelejtettem a kis édibédi ALexnak boldog hófordulót kívánni!!!!!!de lehet,h még másnak is bocsika............

Kép
kaandi
 
 


Ladmon: igazán jó az ízlésed... mármint ami Brad-at illeti... :D Énisénis nagyon szeretem... és hát a Szenvedélyekben annyira istenkirály..........

Julcsi: azért remélem nem akar majd testépítő lenni... bár, ha Arni a példakép, akkor ő elég sokra vitte.... :)

Zsu: édes vagy, sztem is rám férne a pihenés... de majd nyugdíjas koromban biztos lesz rá alkalom... :lol: :lol:

Ja, ha fantasy, akkor még X-men is jöhet, benne a hihetetlen jólkinéző Hugh Jackmannel.... :)

ÉS persze az örök klasszikus Godfather.... Imádom, közös kedvencünk Apával...

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


És Bradnél maradva a Harcosok klubja és a Hetedik, amit még megemlítenék... :wink:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


zsu: mi történt a főtávval???? :shock: :shock: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Vazz' tényleg!! Ki az a Csubakka?? :shock: Vagy az egy másik film??

Húú, ne is mondd Nila... Benyomta az egészet...
Éééés, nem hittem, hogy eljön ez a kérdés! DE: nem gáz, hogy 250-et bezabált és még fért volna belé?? Mert pont nemrég volt téma, de nekem akkor ez még nem volt aktuális...

kaandi: Ja, hát nem a Star wars trilógia vitte el az éjjelemet, asszem erre rájöttél! :D De a tiétek javult? Vagy mire írtad a még-et?
Boti meg nagyon cukifőnök! És mekkora fogai vannak! :shock:

Zsancy: miért sírdogálsz?

Kreiszi: na akkor Alex is tudja, hogy a tuti a kaja! :)

Juhéjj, Zsu, akkor már ti sem fogtok megfagyni!! :D

ladmon
 
 


Húúúú, igenigen sokáig a Harcosok klubja és a Blöff volt a kedvencem!
Aztaaaa, most ellenállhatatlan vágyat érzek arra, hogy megnézzek egy Brad Pitt filmet! :)

Ja, tökre zuhog itt is, azt sem tudom, mit csinálok így séta helyett...

ladmon
 
 


Jaj, Ladmon, hát a Hansolo haverja... Tudod, az a talpig szőrös.... :lol: :lol: :lol:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


kaandi:napsütöte toszkána...lemaradtam róla múltkor a tv-ben,de olvastam és a csajnak a többi könyvét is!
én panírozok vacsira és krumplit pucizok!

crocus:egyébként én is olvasok inkább,vagy csak múlt időben...amíg pociban volt Bazsi heti 3-4könyvet megettem!gyerekként is mindig sokat olvastam,képes voltam elbújni egy könyvvel!azóta nézek több filmet,mióta bekötötték a netet,mert akkor véletlenül egyszer csak lett HBO,pedig nem fizetünk elő!

zsu.jó is annak akinek otthon van az ura!mi is muszájból mentünk,de most pár napig nem kell,csak kenyérét,azt meg apa meghozza hazafelé...bár remélem azért eláll z eső majd!

ladmon:na,mi volt az ebédnél,megesz a kiváncsiság!

Bazsi sírva ébredt z előbb,de visszaraktam,most csend van..remélem alszik is!

Kép
nilabali
 
 


Tényleg a Blöff...
mekkora film...
de akkor már a Ravasz, az agy is....
Úúúúúúúúúúú meg a Transpotting..... 8) 8)

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


dehogy gáz ladmond! örülj neki! ettől még nem fog Esztike gyomra kitágulni, ha erre gondolsz! :lol: :lol: és még utána egy kis szopika???

igen, valamelyest jobb éjszaka volt, de még van mit csiszolni rajta.... :lol:

ja és tegnap vagy vmikor beszeltünk millye a szopiról,hát képzeld estére majd szét durrantam, ilyen is már rég volt, persze a jobb cici, úgy hogy még szopizgatunk..........

óóóó bradike, azért vannak még egy páran, akik úgymond megérnének talán 1-2 ajtócsapkodást.......... :oops: :oops: :oops: csak nem jut a nevük eszembe .........persze inkább adatot kellene szolgáltatnom,de hát ez van.........

Kép
kaandi
 
 


Ja, arra emlékeztem, hogy szőrös! :)

Stelly gyereeee, és nyugtass meg, hogy nálatok is hasonló kinézetek vannak kaja után!!! (Úgy látszik, itt már minden gyerek szépen eszik, már csak Adriban bízhatok!! :D )

Kép És akkor ez csak tejpép, nem cékla...

Ugye ti is látjátok az "ezt jól elintéztem" vigyort a fején... :D

ladmon
 
 


jajjjj de édes!!!!!!!! nem még mi sem eszünk kajamaradék mindenhol nélkül,sajnos. bár a pofika már nem annyira inkább körülötte minden

Kép
kaandi
 
 


ladmon:ne már,csubbakkát imádnád! :lol:
szóval bejött a cucc Esztikének,és szerintem nem gáz,ha néha lecsúszik ez ekkora adag....kis bélpoklos!

amy:remélem kicsit jobb a kedved társaságunkban :wink: a blöff az tényleg király film!

én most láttam egy nagyon jót a HBO-n az a címe hogy Erőszakik,Collin Farell játszik benne egy lelkiismeretfurdalásos ,depis bérgyilkost...annyira jó színész,és olyan szívesen elfenekelném rosszfiút...!

na megyek,mert még a végén vacsi sem lesz ma........

Kép
nilabali
 
 


Julcsi, szülinapi meglepi nagyon szuper! :D
Sajnálom, hogy lázasan kelt Marcid, remélem, hamar kiheveri!!!

Crocus, kocsicipőt a C&A-ban láttam bundásat, de mi az Auchanban vettünk Adrinak - igaz, hogy nem bundás, de nagyobb, mint a lába, így aláfér vastag zokni is :)

Ladmon, Amy, jajajaj de nem irigykedem!

Ma mi is csatlakozunk a nyafi-táborhoz. :( de nagyon. Megyek is gyorsan teregetni, hátha még szendereg picit.

filmek hmmm persze hogy én nem tudok ilyen okosakat írni, nálam az örök favorit az Oscar, amit bármikor meg tudok nézni, akár egy nap többször is :lol: beteg, de a Trainspotting, amit kábé kívülről tudok, és harmadiknak meg írom a Benjamin Button különleges életét, amit még nem láttam, de itt van a gépen már hónapok óta, csak nincs időm megnézni, pedig hajdenagyonszeretnémmár. de ha olyat írjak, amit már láttam is, akkor az Esőember nagy megunhatatlan kedvenc még. Na jó, meg a Lesz ez még így se :)
háhá Harcosok klubja meg Blöff jajaja, szintén szeretem. Na de nagy kedvem lett Brad pitt-et nézni :lol:
starwars pedig Tomi meg én részemről is hiányosság, épp megbeszéltük, hogy ha visszaadtuk haverunknak a másik nyolc kölcsöndévédéjét, akkor elkérjük tőle mind a hat részt :)
Moziban utoljára február 5-én voltunk :D jah, emlékezetes este, aznap kezdték el vetíteni a Made in Hungáriát, mondtam Tominak, hogy ha már ez a gyerek sose akar megszületni, akkor hadd érezzem jól magam egy kicsit :) aztán másnap mégis megszületett :)

Ti most hogy oldjátok meg a levegőztetést? Mert eddig minden nap találtam egy-másfél órát, amikor simán kivittem Adrit, na de ebben a nyálkás-vizes-esős undormányban, ami ma van :roll: nekem sincs gyomrom kilépni a lakásból, őt meg kifejezetten féltem, hogy nehogy lebetegedjen. Most mi a rosszabb? Egész nap a lakásban kuksolni, vagy esőben sétálni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stelly 2009.10.12 13:55-kor.

KépKép

KépKép
stelly
 
 


kandi: sztem inkább az ajtócsapkodós pasikon gondolkodj!!! majd ráérsz utána adatotszolgáltatni.... :)

Ladmon: én látom :lol: :lol: :lol:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


[quote] írta:s még utána egy kis szopika???


Ja, Andikám, előtte.... :?
És igen, a pocótágulásra gondoltam.... :)

Na megyek, és inkább megpróbálom az esővédőt felszerelni, mert különben egész nap itt fogok ülni... Hajajajj! :wink:

ladmon
 
 


[quote]o írta:lyan szívesen elfenekelném rosszfiút...!

:lol: :lol:

ladmon
 
 


Nila: próbálom felrázni magam egy kicsit, mert úgysem oldódik meg attól semmi, ha befordulok.... Többet kéne jönnöm, jót tesztek nekem... :D :D

Stelly: én az Ausztráliát láttam utoljára moziban.... Vend születése előtt egy héttel... :)
Jó is, hogy mondtad a Benjamint... megyek és megnézem... :D

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Ravasz, az agy... bizonyám, az is nagyon nagy!
Olvasással az a gáz, hogy kiolvastam múlt hónapban minden könyvet a környéken, és messze még a karácsony, hogy kapjak újakat :D

Ladmon, megnyugtatlak: igen, Adri is kábé így néz ki kaja után... :roll: nálunk a nyerő öltözet evéshez: szkafander, és rá a hiperszuper szilikonelőkénk (uolyan, mint Esztié). De tegnap a nadrág szára is kapott a céklából...........

KépKép

KépKép
stelly
 
 


ladmon:ez így nem ér...nem tudok elmenni innen!Esztike csúcs és szerintem rád ütött!nagyon tudja,hogy mit csinál! :wink: huncutmanó!

stelly:szerintem esővédő alatt nem sok értelme van levegőzni menni,bár lehet,hogy rosszul gondolom.én a erkélyre gondoltam babakocsiba csücsüke,aztán kitalálok valami bábozósdit vagy valamit amivel elvan a gyerek legalább fél órát!
az esőember tényleg olyan,amit sokszor meg lehet nézni és megkönnyezni!

Kép
nilabali
 
 


Az Erőszakiknak csak a magyar címével nem vagyok kibékülve, egyébként állat jó film... :)))

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


amy:szerintem sem találó,és ráadásul az előzetesben vígjátéknak ajánlottá..szerintem ez messze van a vígjátéktól,de nagyon jó!

ladmon:sétálni mentek?

Kép
nilabali
 
 


[quote]s írta:zerintem esővédő alatt nem sok értelme van levegőzni menni,

Nemáár, én pont ebben mesterkedem!! :)

Tudtam, Adriban bízhatok! :wink:

Na, szerelek tovább...

ladmon
 
 


[quote]N írta:emáár, én pont ebben mesterkedem!! Smile


ha nem is levegőzni fog,de legalább élményt gyűjt....

Kép
nilabali
 
 


legalább is a mi esővédőnk alá szerintem nem sok levegő jut be...szoktam is apát idegelni,hogy megfullad a gyerek :shock:

na,húztam a pincébe krumpliért!

Kép
nilabali
 
 


stelly, nincs teraszotok?? ami fedett ugye eső ellen, akkor ott is kint lehettek egy fél órácskát, az is valami,ha nincs akkor sztem sem jó esővédő felszereléssel. Holnapra jobban felszakadozik állítólag! ma estére meg hurrikánszerű szarság érkezik felénk!!!!

amy.: azóta is töröm az agyam,de a színészek nevét elfelejtem basszus, bezzeg a telefonszámokat és évszámokat,meg mindent ami számmal kapcsolatos, hiába szakmai ártalom........ :lol: :lol: :lol:
örülök,h jobb kedved lett!!! :lol: :lol: de tudod mit csak NEKED: Matthew MC ! HM??? és nekem az örök kedvenc brucika,bár már eléggé megöregedett............

Kép
kaandi
 
 


Kaandi, szerintem a közösképviselőnk bekeményített náluk! :lol:

Nila most tényleg jól jött, hogy itthon van Apa! Sajnos most a sétánk is elmarad, szakad az eső! :twisted:

Ladmon, ne aggódj mi is így nézünk ki evés után! :lol:
Nagyon helyes az Esztike tejpépes vigyor! :lol:

Amy, igen-igen többet kéne jönnöd, néha én is depis vagyok, amikor Apa sokat melózik, és még Bebe is benyügizik, de ilyenkor itt vannak nekem a lányok, és mindig szebben látom a világot, ha jövök! :D 8)

Eszter, mi kihagyjuk a mai sétát! :(
zsu83
 
 


Látszik, hogy car az idő, pörög a topic. :)

Lehet Amy, hogy csak filmekről kellene beszélgetnünk minden nap, és akkor maradnál tovább. :lol: :lol: :lol:

Ne kövezzetek meg, de nekem se a Ravasz..., se a Blöff nem tetszett.:( Egyáltalán. Lehet, hogy újra meg kellene nézni? Ha már ennyien szeretik...
De a Harcosok klubja, az igen. A Trainspotting is nagyszerű, csak azt nem terhesen kellett volna megnézni először.
Ha limonádé angol filmet is ér mondani, akkor nekem Bridget Jones is bejön, és igen, Büszkeség és Balítélet. Az nagyon! :) És Austen minden műve olvasva is billiáns!
Egyébként én is elsősorban könyvolvasó vagyok, terhesség alatt annyit, de annyit olvastam! Szépirodalom, gyermeknevelési könyvek, pszichológia. Ugye most annyi ráérő időm nincs, de azért próbálok. (Lábtörés jó volt ilyen szempontból. :))

Stelly: Vegyek ki Neked valamit a könyvtárból? Itt van az utcában. Eljöttök, elviszed, eljöttök hárpom ét múlva, visszahozod. LEgalább találkozunk. :wink:

Egyébként kaka egy nap ez. Gyereknek már 38,5 a láza, egész nap alszik (durva, már harmadjára, és már 3 órát aludt :shock: ), de ha fent van, csak nyüszít. Háromszor megharapta a cicit ma, rászóltam erélyesen és frankón kiröhögött... :? (De amúgy ma még nem nagyon nevetett... :() Hasmenése van, és nekem is.

De sebaj, lesz ez még így se, beszélgessünk filmekről :)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ezt nem hiszem el, nagy nehezen felszereltem az esővédőt, nem volt egyszerű...
Erre kotta sötét lett, jobban elborult mint eddig. Szerintem vihar lesz...
Eddig "csak" esett....

És marha poén, a nappaliban 4 égő van a plafonon, már egy kiégett pár napja, most meg még egy... Már alig látni! Még jó, hogy zenél a babamobil Eszti kezében, így legalább tutira megtalálom a gyereket... :D

Na most már kinézek egy filmet én is magamnak alvásidőre! (Amúgy én már megújítottam a könyvtári tagságomat pár hete! 8) )

ladmon
 
 


Én tutira kimennék, ha Marci nem lenne lázas...

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


nekünk nincs is esővédőnk.... :roll: :roll: DE nem is használnám, nekem is olyan megfulladósnak tűnik... Marad a terasz... még jó, hogy fedett :)

kandi: megfogtál... :lol: ki a HM??? (Brucikára utólag rájöttem... :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: )

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


szegény Bogyesz!!! jobbulást nektek!!!!!!!!!!
el kéne menni a tékába estére,nem is tudom mikor láttam egybe filmet!!!

hugic túléltétek a magányos éjjelt?????????

Kép
kaandi
 
 


amy: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Julcsi: nagyon sajnálom, hogy beteg Marcus.... Remélem hamar rendbe jön!!! AZ jó, ha alszik, kialussza magát legalább!!!
Szeretem a filmeket, és olvasni is nagyon... Austen nekem is kedvenc... :wink:

Zsu: tudom, hogy igazad van, csak ha nekem sz@r a kedvem, akkor úgy érzem, hogy csak negatívkodni tudnék, azt meg nem akarok....

Ladmon: akkor inkább maradj otthon.... mármint nehogy valami orkánba fuss bele... 8)

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Julcsi, nagyon sajnálom a betegséget, küldöm a sok-sok ++++++++++++++++++++-t Nektek!

Amy, nyugodtan írd ki ami a szívedet nyomja, én is mostanába csak rosszakat írtam szinte, állandóan volt valami nyavajánk! :?
És minket nagyon is érdekel, hogy mi nyomja a szívedet, és cserébe felvidítunk, ok!? :wink: :lol:
Tényleg Apa nem jár valamikor Pest fele, szívesen látnánk mi is Titeket!
zsu83
 
 


Ladmon, én is arra szavazok, hogy maradj a seggeden! :lol:
zsu83
 
 


nos,gyermekem is beállt lázasnak......bár még csak 37,8,egyenlőre nem is adok semmit,vagy már kell?(popiba mértem és levontam 5tizedet)

amy:nem is igaz,hogy csak negatívkodni tudsz,tessék többet jönni!

Kép
nilabali
 
 


Ó, de nagyon édesek vagytok....
Köszönöm, hogy így tartjátok bennem a lelket.... Megígérem, hogy próbálok többet jönni, ok?
Nila: sajnálom Bazsit!!! Remélem semmi komoly!!! nekem azt mondta a gyerekorvosunk anno, hogy 38 felett kell csillapítani....

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


amy:jaja,nekem is azt mondta,úgy rémlik....sőt azt is mondta,hogy nem kell azonnal csillapítani,mert erősíti az immunrendszert a láz.most figyelem fél óra múlva újra mérek.olyan kis csendeske,elvan az ágyában,ez nem jellemző rá,de nincs rossz kedve egyenlőre.
az ígéreted jól hangzik!

Kép
nilabali
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?