Új privát üzeneted érkezett!

Jóreggelt :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Csajok,az én nagy lányom vasárnap lesz 2 éves.És én már a kistesóval akarok hazatérni addigra.Már nem is magam miatt nyűglődöm,csak ez bosszant.Hát túl nagy kérés ez???????????????????????????????

Gnemoniért én is izgulok

Kép
Kép
zanikó
 
 


Jó reggelt!

Pattogó
Reméljük Apa simán hazaért :) Pocaklakó pedig szorgosan várakozott...

Gnemoni
Reméljük már babázol egy gyögyörű szép egészséges kisbabával :)

Till!
Ügyesek legyetek!
pocok001
 
 

 
 

Jó reggelt!

Lányok! Jól kihaltunk :shock:

Zanikó én szorítok, hogy vasárnap már otthon babázz!!
Pattogó neked meg, hogy ne akkor szülj amikor apád dolgozik!!
Magamnak meg 22 vagy 23-ért!!! (sziszkó: mostmár tényleg jövő hét)

Ja és szarul aludtam, kismilliószor voltam fent és csak bámultam ki a fejemből, reggel meg alig bírtam kitámolyogni, hogy elvigyem a gyreket a suliba.

Na iszok mégegy kávét eszek egy tejbeglízst :), aztán elrepülök (mint egy bálna) CTG-re. Utána jövök, de lehet,hogy csak délután!!

Addigis szüllyetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anyabebi
 
 


Pattogó, látom Te voltál, vagy a bagolypacsirta. A jóslatok ellenére (harmadik gyerek korábban érkezik) szerintem lehet, hogy mi is túlhordósak leszünk.

Zanikó, teljeseüljön a kívánságod! Terveztek Panninak valami babazsúrt vagy idén még kihagyjátok?

Pocok, remélem legkésőbb amikor Te már mész haza én is ott ronthatom majd a levegőt a kórházban!

Mai programom vasalás, munka, gatyaszárfelvarrás, legószsacsivarrás lesz, ha minden jól megy. Közben pedig a napi rutin a fiúkkal. Lehet, hogy még utoljára vezetni is fogok, ha befér a pocakom a kormány mögé.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!
gyors bekukk :D
1-2 oldalt visszaolvasok és megnézem az új babákat,aztán jövök vissza.... :lol:

Kép
jovana
 
 


Sziasztok!

Szia Jovana! :) Kép

Eszti!
Ma megyek először NST-re 13.30-ra.Hiszen én csak ma vagyok 38 hetes :( :)

Nyügös vagyok, de még nem antiszoc! Lábam nem javult, dokival megbeszélem ezt is. Alig tudtam hazajönni a boltból.

Bakker mekkora fekete felhő közeledik Kép
Vendég
 


Mai pletyka:

http://www.storyonline.hu/vilaghir/vegr ... idi/19470/

A 4. gyerek a magzatvíz elfolyása után 1 órával már meg is született. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
1 napot ráhúzott!
Vendég
 


Sztercsi nálunk betöltött 36.héttől van CTG, nem értem nálatok mi van :shock:
anyabebi
 
 


Ezt mi sem értjük :shock: :shock: :shock:
Az a lényeg, hogy már megyek. Csak a dokim kérte, hogy 13.30-ra menjek. Na de Törpi akkor alszik.....viszek körtét, almát, nálam eddíg ezekre aktív lesz....
Vendég
 


Anyabebi, itt Győrben 38-tól van, én is meglepődtem, amikor mondta a doki, mert Fehérváron is a 36-tól kell. Itt nem sietik el!

Sztercsi, akkor lehet összefutunk, mert én 12:30-ra megyek, de még utána vizsgálatom is lesz, úgyhogy meg kell várnom az ügyeletest. Megismersz??? Ott fogok ülni az amnioscopia előtt. Ha addig meg nem szülök :D megmondom őszintén éjjel alig aludtam, a kicsim annyira nyomta a fejét kifelé, hogy azt hittem ez már AZ. De nem...
Vendég
 


Ja akkor Te nem a kórházba jössz???
Vendég
 


NÉZZÉTEK A VONALZÓMAT!!! :D :D :D :D

Jovana, szia! Friss képet is késünk, ha van!!!
Vendég
 


Eszti!

De oda megyek az Amnió mellé!!!
Én megismerlek!!! Remélem összefutunk!
Vendég
 


De jó a vonalzód! Bármikor.......
Lehet haza se engednek! :D :D :D
Vendég
 


Nyomta a fejét kifelé? Alul nyomást éreztél? Mert tegnap meg tegnapelőtt nekem is volt vmi nyomás, csillagokat láttam. Szegény férjem meg nem értette, miért nem mozdulok meg......... 8) 8)
Vendég
 


http://www.hoxa.hu/?p1=cikk&p2=1274

Ezt már olvastátok? Vagy vki közülünk küldte? Lyukas az agyam :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Jó lenne, ha nem engednének!

Most is folyamatos nyomást érzek lent és az a durva, hogy ha odateszem a kezem a szeméremdombomra, ott is érezni lehet, ahogy nyomja ki. Tehát bazira lent van a feje, ha azt a csontot is ki tudja nyomni :shock: jaj én a ma délutánra gyúrok, de nagyon!!!

Ez a kurva szar idő sem érdekel, csak jöjjön már a kisbabám!!!

Akkor tuti összefutunk, max., ha előbb végzek, várok egy picit, jó?
Vendég
 


Oké! Úgyis kb 13.15-re ott leszünk. :)

Inkább korábban, de gondolom előbb úgyse hívnak be.:)

Ne az időt nézd, azaz igen, mert legalább nem fulladunk meg a melegtől! Én ennek örülök.
Az már más dolog, hogy ruhám nincs nagyon. Kabátomat nem tudom begombolni és a kapott kabát is kicsi már. Napok alatt akkora lett a pocakom. Mindíg elfelejtem a férjemmel lefényképezni. Áhh, már nem törődök ezzel.
Vendég
 


Én is mérleg babát szeretnék!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Életjel csak, mert elég depi vagyok.
De drukkolok mindenkinek, aki már nagyon szülne :)

chardonnay
 
 


Chardonnay mi a baj???

Sztercsi, én is kötős kardigánban nyomom, mert más nem ér be :roll: szerintem délutánra olyan csúszás lesz NST-n, hogy csak na!
Vendég
 


NE!!!! Csúszás? Na ezt a férjemnek el se mondom! :wink: :wink: :wink: Szegény a fűtésbefejezést mondja le...bár sok kedve nem lenne hozzá.
Majd úgy engedem el 5kor dolgozni, hogy a kandallóba begyújtott. Már fázok. Hideg lett nagyon.

Chardonnay! Mi a baj?
Vendég
 


Hali lányok,

hát, mi sem szültünk a hétvégén... pedig tegnapra gyúrtunk! És most meg TÚL JÓL vagyunk! Kisfickó édesdeden semmittesz a babaházában. Szombat este legalább gyakorolt egy kicsit, voltak még 20 perces fájások is este 10-től, aztán fürcsi után megint gyengültek az események... :x

Most néha kicsi keménykedés, de semmi komoly...
Ma este NST, aztán pénteken is, az a terminus hivatalos vége. Utána :?:

Paris, nagyon-nagyon drukkolok, hogy összejöjjön ez a ma délután! Hogy ennyire lenn a feje, az már nagyon jó jel! :lol:
Sztercsi, én is mérleg kisfiút szeretnék, de nagyon!
Zsrit, még az is lehet, hogy találkozunk a SOTE II-n???
Till, nagy-nagy drukk megy!
Pizsiparti 2 héttel szülés után: ILYEN IS VAN?!?
én lelkiekben felkészültem, hogy majd karácsonykor... :oops:
Vizesedés, lábdagadás monnyon le... nekem szerencsére csak melegben volt...

Ja, hétvégén láttam, hogy hiányzik a tábliból a korom. Jelentem becsületesen, 31 vagyok, meg egy kicsi :oops:

Cosmic[/b]

Kép
cosmic girl
 
 


Cosmic, mi tegnap is pizsipartyztunk :oops: igaz alternatívan, mert én már félek, de akkor is :D egy hete még tök simán volt akció
Én is drukkolok Neked!
Vendég
 


Sztercsi, lehet, hogy nem lesz, de szombaton a kórházban volt. Ott kicsit lelkiismeretesebbek, úgy vettem észre, mint lent az ambulancián. Fél órás csúszás lett 11-re (mire én mentem), mert a front miatt nem nagyon mozogtak a babák és inkább tovább csinálták a vizsgálatot, mint hogy baj legyen. Lent az ambulancián 15-20 perc és le is kapnak a gépről, ha minden okénak tűnik...
Vendég
 


Jaj,lányok drukkolok nektek(magamnak is),hogy akkor ma délután..........Nekem is nagyon nyomja.

Pizsiparty...de jó nektek.

Jovana! :) Írj,mi újság veletek!

Kép
Kép
zanikó
 
 


OKÉ! Akkor majd találkozunk!

Délután jövök!

Pussz!

Sztercsi
Vendég
 


Vuduk mennek a ma délután szülni akaróknak :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: többek között saját magamnak!!!

Ilyet sem mondtam még, de én ma éjjel már nem akarok itthon aludni :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


De aranyosak vagytok, hogy így érdeklődtök, picit jobb kedvem is lett :)
Nem is tudom, csak úgy minden összejött. Egész hétvégén dolgoztunk, takarítottunk, de még mindig úgy érzem, hogy egy csomó mindent kellene csinálnom (na ezért nem kellett volna már szeptemberben dolgozni, de hát a pénz...). Jól elfáradtam, voltak vendégek is sokan, akiknek örültem, viszont előtte teljesen kiborultam a kapkodásban, hogy kész legyek, mindent elejtettem, elrontottam, kiborítottam, stb. amitől ugye még jobban kellett kapkodni :evil: (persze nem kellett volna, mert jó barátok jöttek, nem számított volna ha nem vagyok kész, de hát én ilyen vagyok).
Na és akkor itt van, hogy szülnék is meg nem is, még nem vagyok kész, viszont a doki ugye 28án elutazik, azt azért meg kéne előzni, és valahogy én se szeretném 4, 4,5kg-sra növeszteni a kislányomat odabenn. :) És olyan jó lenne már babázni is!
És olyan jó lenne ha zárt lenne ez a topic!
És olyan szar idő van, és még egy kardigánom sincs, amit össze tudnék gombolni magamon!
(Na, kellett ez nektek? :wink: )

chardonnay
 
 


Chardonnay, szerintem többen vagyunk, akik így érzünk, mint Te és ez akár vigasztalhat is :D bár gondolom nem fog :roll: én az utóbbi pár napban elég jól tűrtem a sorsomat, de ebben nagy szerepe volt annak, hogy itthon volt pénteken meg vasárnap a férjem, meg hogy itt voltak a szüleim. Amúgy dettó, mint Te; leejtek valamit, alig tudok lehajolni érte, ezen majdnem bőgök... alig van olyan ruhám, amit fel tudnék venni ebben a takony időben...szar a hangulatom...és előre félek, hogy mit mondanak ma, mert ha még mindig semmi, akkor már nem tudom mit csinálok. És nem akarok 13-án szülni!!! Anyósom meg erőlteti, mert ő 13-án született ki nem szarja le meg mert ma megy fodrászhoz, ma ne szüljek ezt is ki nem szarja le hülyeségben bajnok a drága...meg erőlteti persze folyamatosan, hogy az én szüleimmel fog jönni, úgyhogy kezd úgy festeni, nincs más választásom, nem lehetek 5 percet sem a saját anyámékkal, mert ott fog tobzódni a kórházban bassza meg
Na nekem röviden ennyi :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nagyjából visszaolvastam...

[size=24]Minden Kismamának,akik közben Anyukák lettek,NAAAAGYYYONN NAAAAGGGYYYYY GRATULA A BABÁJUKHOZ[/size]!!!!!!!vki röviden foglalja nekem össze légyszi,h kinek volt problémás a szülése és kinek nincs még otthon a babája!

Most van egy kis időm a következő etetésig,így leírom,h velünk mi történt....

Szóval pénteken (okt.2.) este még itt voltam,aztán lefeküdtem aludni,de hajnal fél 2-kor felébredtem,h bazira fáj a hasam(most már tudom,mit neveztek mensis görcsnek), aztán kb 8 percenként görcsöltem,mondom: ez már tuti az... 2 után felhívtam a szülésznőmet,mondta,h várjak 1 órát,amíg rendszereződnek a fájások kb. 5 percesre...
Na negyed 4-kor hívom,h már totál beállt 5 percesre,mikor induljunk (addigra a férjem is felébredt a vergődésemre :lol: )
Mondta,h nyugodtan készüljünk össze és majd bent talizunk...
Még gyorsan zuhany,hajmosás..stb.
4.10-kor bent voltunk a kórházban,Ctg,ügyeletes megvizsgált, bő 2ujjnyira nyitva voltam,majd elfoglaltam az egyik szülőszobát,6 körül beöntés, fél 7-kor burokrepesztés,fél 8-ra EDA bekötve,10.10-kor megszületett Fédra Baba... :lol: :lol: :lol:

Ciki ide,ciki oda,én áldom az eszem,h kértem EDÁ-t,volt 2 órám,amit végig röhögcséltünk,dumáltunk...stb. az utolsó 20-25 perc volt az,amikor mindent éreztem,tolófájást és azt is amikor végre megszületett a Lányom... :lol: :lol: :lol:
Gátmetszés volt,de nem éreztem semmit,de tudtam mikor csinálta,mert éreztem a hideg szikét... :shock:
A varrás viszont abszolút fájdalom mentes volt,mert kaptam még csillapítót... :wink:

Eddig minden jól alakult,csak 2.napra besárgultunk,de annyira,h a bilirubin szintje nagyon magas lett,ezért hétfő du. átszállították a János kh-ba,dupla kék fény+infúzió.... teljesen kiborultam,engem csak kedd de.engedtek ki a kh-ból,de még hétfő este kilógtam és átmentünk megnézni,h hova vitték a Babánkat...
Kedd,szerda lejjebb ment az értéke és megengedték,h kivegyem szoptatni,na ezt nem kellett volna,mert így megbolygattuk a kék fény alatt és csüt.,pén. megint feljebb ment ez a sárgasági érték,megint kiborultam...
Megint intenzív fényt kapott pén-en,szom-ra sokkal jobban volt,vas.-ra poóicit javult az érték,de legalább már nem romlott tovább....
Csüt-ön befeküdhettem az osztályra,így itt lehetek Vele!!!!!!!!
Szerencsére van elég tejem,bár későn indult be,csak 3. 4. napon lett elég...
Nagyon sokat eszik és már visszahíztunk a született súlyra :lol:
Most megint várom az eredményt!!!!!!

Kérlek szorítsatok nagyon!!!

Majd még írok a fejleményekről...!!!!

Kép
jovana
 
 


Jovana, még egyszer nagy - nagy gratula a gyönyörű kislányodhoz!!! És sajnálom a besárgulást, de ez sajnos előfordul...az nagyon rossz lehetett, hogy elvitték Tőled, el sem tudom képzelni, lehet, én meg is bolondultam volna-nem csoda, hogy kiborultál! De minden rendben lesz, az anyatejcsi is segít, hogy hamar rendbejöjjön a picurka!!! A szülésed szuper lehetett, jó gyors volt!!! Én is ilyet akarok!!! :D Puszillak Titeket!!!

És gyere, amikor csak tudsz!!!
Vendég
 


Jovana,nagyon szorítunk a kis Fédrának!Nem sokára minden o.k. lesz!!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Paris, köszi a drukkot :D

Jovana, tényleg, várjuk a híreket ha van egy kis szabadidőd!

Char, nyugi, ez csak az időjárás és a hormonok... a vendégekkel, látod minden rendben ment, nem kell ilyesmin izgulni. A baba meg úgyis akkor jön, amikor jönnie kell :D

Ruhatár: olyan nagyon bölcs voltam, hogy még májusban vettem magunkra egy meleg poncsót. Ez alá lehet öltözni, és terhesség után is hordható. Hozzáteszem, egy ősrégi átmeneti kabátomba pocakosul beleférek, ezen tegnap jól meg is lepődtem.

Ja, a vonalzómon azért van ma 40+0, mert a legutóbbi UH-k és saját számolás alapján MA jár le kisfickó albérlete. Figyelmeztettem: ha ma éjfélig nem jön ki, azt önkényes lakásfoglalásnak minősítem :lol: :lol: :lol:
A tábliban szereplő okt 16. pénteket a doki az első UH alapján mondta be, és a mai napig ez is a hivatalos.

Kép
cosmic girl
 
 


Jovana, megelőztél kicsit...
Nagy-nagy gratu, hogy ilyen ügyik voltatok a szülésnél, és hogy már születési súlyotok van! Fédra tényleg nagyon csodálatos lányka, besárgulás pedig monnyon le, kívánom, hogy mielőbb együtt lehessetek otthon!

C.

Kép
cosmic girl
 
 


Én is tegnap mondtam a kisasszonynak, hogy ma éjfélig van ideje kibújni :lol: :lol: :lol: a tábliban nálam ugye 8-a szerepel :shock: :shock: :shock: az a hivatalos tehát: MA MEG KELL SZÜLETNIE MINDENKÉPP!!!
Vendég
 


Tök durva, itt fekszem a szobában felhúzott redőnyöknél és esti sötétség van :roll: :roll: :roll: alig látom a klaviatúrát! A szar idő is monnyon le!
Vendég
 


Eszti,

dettó :( :( :(
be is dobok valami filmet a DVD-be, és punnyadok egyet a kanapén.
Délutánra azért kitalálok valami házimunkát, hogy mozogjak is kicsit.
Akkor éjfélig produkáljunk!!! Legalább egy szülésindulást... :D
C.

Kép
cosmic girl
 
 


Én lassan megyek fürödni, fél 1-kor jelenésem van a kórházban!
Vendég
 


sziasztok pocakosok és pocaknélküliek!

gondoltam benézek gyorsan, bár mostanság elég kevés időm van napközben, mert a kiscsaj alvásigénye mintha csökkenne (nem túl korai ez még???) és leginkább a mellkasomon szeret szundikálni, ami szuper, csak akkor a saját alapvető szükségleteimet sem tudom ellátni, nemhogy még netezzek...


Zsrit! Hajrá nyákdugó!!! Azóta semmi???

Zanikó: kacsaszáj: mit akarsz, más nők egy vagyonokat fizetnek szájplasztikáért! Nekedd ingyé megvolt. :lol:


Tillikém, HAJRÁ!!!!

Jovana, drukkok az eredményhez!!! Sajnálom a sárgulás ügyet, borzasztó lehetett, hogy elvitték egy másik kórházba... de szerencsére túl vagytok rajta...

Csibe: néha én is lengetem a melleimet, amikor itthon vagyok egyedül... nem lehet állandóan a páncélos melltartóban lenni...

Tényleg, mamik: a ti babáitok nyelvén is van fehér lepedék? A dokinő szerint ez a tejtől van, mert a szájpenész oldalt szokott lenni... De nekem akkor is soknak tűnik...
És még egy: szerintetek mikor lehet kimozdulni itthonról? Mármint nem sétálni, hanem elmenni valahova, emberek közé?

Kép
szilveeaa
 
 


Eszti! Íme a pocakfürdős kép - nem lett túl jó, mert a párom nem egy fotós tehetség enyhén szólva...

Kép

Kép
szilveeaa
 
 


Szilveeea,

az a fej!!! Nagyon ééédes!!! És köszönöm, hogy nem felejtetted el :D
Amúgy valami alvásmentes front lehet; tesóm ikrei 4 napja nem alszanak délután :shock: :shock: :shock: 2 évesen...

Na tényleg elhúzok :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Vendég
 


Lányok!!!
Az évezred jó hírét kaptam: HAZAMEHETÜNK FÉDRA BABÁVAL!!!
olyan jó lett az eredményünk,h végre hazamehetünk!!!! csak kontrollra kell visszajönnünk okt.20-án!!!
Én olyan boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
jovana
 
 


Jovana, örülök, hogy haza mehettek! Hátha otthon tudnál egy kicsit pihenni is.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Ja azt nem is írtam,h mitől lett a besárgulás!!!
Főcsoport összeférhetetlenség, én 0 RH +, ő meg A RH +
állítólag nem is lehetett volna kivédeni,az első terhességnél még nem lett volna gond,de nekem sajnos volt egy vetélésem és ez a terhességem a 2.-nak számít, ezért Fédránál már kialakult ez a szemét sárgaság...
Azért is fontos,h időben kezelték,mert ha túl magasra szökik az értéke,agykárosodáshoz vezethet,de nekünk szerencsénk volt,mert elég volt a "fényterápia" és nem kellett vércserét csinálni....

Kép
jovana
 
 


Mindenkinek köszönjük a dicsiket és a bíztatást!!!!!
Be kell valljam,nagyon jól esik a kis lelkemnek!!!!!!! :oops: :lol:

Kép
jovana
 
 


Sziasztok!

Most értem haza,Till írt sms-t délelőtt:

"Szuper helyem van,egyedül vagyok egy 2 ágyasban!Magzatvíz tiszta,Lencsi kb 3300 gramm.Indítást még nem tudom. (Diétás tápot kapunk:180 ch) Puszi."

És most írt egy másikat:

Folyik a vizem! :lol: Szülünk! :lol:

Hajrá Till,ügyesek lesztek!+++++++++++++++++++++ :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Till: Hajrá!!! Mennek a drukkok ezerrel! :wink: :D :D

Szüljetek meg délután mindannyian, akiknek ez a kívánsága!!!! :D :D :D (Lehet, hogy én is akarom??? :roll: :roll: :roll: )

Chardonnay: Én is hasonló gondolatokkal, érzésekkel vagyok tele. Ne aggódj! :wink:

Jovana: Jó, hogy jöttél! És köszi a storyt. :wink: Persze, hogy szorítunk Nektek! Puszi!!! :D Most látom, hogy mehettek haza! Szuper! Gratula!

Szilveeaa: Pocakfürdős kép naggyon szuper! :D

Sziszkó: Köszi a hírhozást! :wink: És természetesen várjuk a fejleményeket!!! :D :D

Szerintem ma is elviselhetetlen HP leszek... Szakad az a rohadt eső, hideg van, és NINCS MIT FELVENNEM!!! :evil: :evil: :evil: Csak azon imádkozom, hogy holnap ne essen, mert kell mennem nst-re... :roll: :roll: Meg amúgy is olyan furcsán érzem magam. Éjjel egy csomószor arra ébredtem, hogy fáj, meg szúr a hasam alja. Mióta felkeltem görcsölgetek, de sajna semmi komoly, nem rendszeres. :evil: :evil: Pedig már tényleg nagyon elegem van... :oops: :oops:
Na, nem nyavalygok tovább, inkább írjatok sok szépet, és jót! :wink: :D
bobóbaba
 
 


Till!
Hajrá!!!! Mondtam, hogy beelőztök :)
pocok001
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: