Új privát üzeneted érkezett!

Skrisz,
hány fokban altatod és milyen vastag a hálózsák? Sztem ettől függ...

tillidian
 
 


hahó!

Tilli,
:lol: :lol:
ma is még tökegyben, látom! :wink:
hú, oly nagyon nem értek hozzá, de dugó után még napok is lehetnek, nem? :oops:

Lois,
gyámügy, ja :lol:
már eszembe jutott, hogy ez esti törölközésnél, öltöztetésnél - az a napi fix műsor :roll: - egyszercsak betoppan a gyámügy vmelyik szomszéd jóvoltából!

hehe, igen, ez nálunk is, hogyha már úgyis mindegy, hasaljon 8)
már nem utálja annyira, most már vigyorogni is tud, sikítozik :D

észrevettem, hogy az ágyában, mikor azt hiszi senki nem látja, úgy támaszkodik, könyököl, hogy ihaj! :shock: meg azt a döbbent nézést, mikor észrevesz! tud még hátrafelé is fordulni!

angel37
 
 


sumák

Kép

Kép

és egy sumi vigyor - persze amikor nem ezt akartam fényképezni :wink:

Kép

angel37
 
 

 
 

Angel!
A másodikon lakunk. A földszinten a liftnél simán lehet hallani, hogy Dagikám üvölt... :D
Meglepett fej: az volt a nem gyenge, amikor Dani először felült. Csak lesett, hogy oké, de most mit is kéne csinálnom... :D

Till!
Küldök neked fájásokat.
vovanda
 
 


vanda,
el tudom képzelni :lol: és mit csinált? :wink:

ja, Makin is látszott a döbbenet, mikor először a hátára hengeredett, hogy most mi van, hogy is kerültem ide? :shock:
na meg mikor hasra fordult, és rájött, hogy hasal! :lol: hát, így járt, nem én tettem úgy! :D

angel37
 
 


Angel, tök édes a sumi vigyor! :lol:

Tilli, 23-24 fok van és pamut közepes vastagságú a hálózsák.
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

skrisz72
 
 


Sziasztok,

gyorsan a zugolvasó üzemmódból: Till, kitartás, én holnapra drukkolok, esetleg 12 óra 13 percre :wink:

Angel, gyönyörű a kicsi Dió :)

Sírás: nálunk kb egy perc alatt olyan vörösre tudja sírni az egész arcát a lány, mintha egy teljes napja rettenetes kínzásnak lenne kitéve :shock: ilyenkor nem is merek vele rögtön elindulni sétálni :roll:

Lois, pillák gyönyörűek :)

Többieknek pusszantás :)



Kép

 
 


Angel: gyönyörűűűűűűűűűűű kis sumák! :D Olyan kis igazi zabálnivaló!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Megint jól lemaradtam :oops:
Eljöttek a szüleim segíteni, gondolom megelégelték a nyávogásom :D

Till,
ezek már nagyon bíztató jelek!! Szerintem igen közel az idôpont. Drukkolok, hogy igazam legyen.
Az értesítésrôl pont ugyanez a véleményem. Valahogy zavarna, hogy tudom egy csomóan azon izgulnak, mikor lesz már meg Marci.
Jó, hogy írtad ezt a sötétbarna dolgot, mert én biztos megijedtem volna mikor nálam jelentkezik, ha nem olvasom tôled ezt a dolgot.

Angel,
Dió fotók frenetikusak!

Lois,
nagyon jót viduétunk KisZé üzenetén. Nekünk is van ilyen csíkos pizsink!

Skrisz,
én adnék rá zoknit, de nem vagyok gyakorló anyuka :roll:

Kép
lona1
 
 


Till:drukk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szerintem a zokni kényelmetlen dolog alváshoz. Mi is vastag hálózsákban alszunk, alatta body és így a takaró. Éjszakára sosem adtam rájuk zoknit.

Angel! Ti nagyon huncutul szépek vagytok. Karácsonyra kösd fel a gatyit, indul a kúszás-mászás!

Till? :shock:

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


köszi, Csajok! :lol:

a zsák+zokni kérdést már én is fel akartam tenni!
nyáron body+zokni alvás volt, szinte mindig lerúgta, szerintem lerúgná a zsákban is :roll:

Makilány minden szöszt összegyűjt a lábujjai közé :) nálatok is így van? és szokott izzadni a talpa, és volt már sajtszagú :shock:

Szöcsi,
hááát, gyanús, hogy nemsoká indul a mandula 8)

angel37
 
 


Till: :?:

Angel: barátnőm kislányának is sajtszagú a lába. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt! :D

Nálunk helyzet változatlan. 5 órát sikerült aludnom - végre (és egyhuzamban!) Lencsim reggel jóízűen a másik oldalára fordult, és kellemes csuklásba kezdett. A történés nagyjából ennyiben ki is merül :roll:

10 körül bekocogok NST, amnio, és akkor jövő heti terv megbeszélése...
Délután pedig babazsúrra hívták Vackort, úgyhogy átmegyünk, miért is ne? :roll: :D

tillidian
 
 


Hú, Lányok,
sajtszagú gyerkőclábról tudnék mesélni :mrgreen: -de nekem ugye Kispasim van, szal tőlük elnézzük :lol:
(Babakorban még csak sajtszagú. :D Kb. 5-6 éves korától viszont rendes emberszabású szagokat ereget :shock: . Kölköm szerencsére piperkőc: tusolás után hintőporozza magát minden zegzugos helyen, és vetetett magának egy FLP-s aloe stiftet, mentás lábkrémet és sprayt, és ezeket reggel-este használja :shock: Eszetlen, sosem gondoltam volna egy kispasiról :roll: :lol: )

Skrisz, Angel,
én sem adnék rájuk zoknit :roll: max ellenőrizném az éjstakai peluscserénél, hogy meleg-e a talpinkó.

Lona,
ha én értesíteném őket, besáncolnák magukat a kórházba, és ott menne a partyzás, miközben én bent kínlódom :shock: (nemrtég láttam a Péterfyben egy ilyen szitut: nagylétszámú család kipakolta a pikniket az előtérben és klubhangulatban felváltva hallgatóztak a szülőszoba ajtaján, van-e már sírás :shock:). Szóval ide küldöm majd a helyzetjelentést, ha szabad :wink:
Família előtt pedig ha kell, füllentünk a megindítás napjáról is. (és a helyzet pikantériája, hogy az én törődős rokonaim azok, akik semmit sem tudnak a megpróbáltatásos 6,5 évünkről, a lombikról meg pláne) :oops:

Angel,
fantasztikus ügyes már a Kiscsaj! :D -ez a mosoly pedig utánozhatatlan! :wink: :lol:

Na készülök, jövök még ma :)

tillidian
 
 


Till: azt hittem már nem jössz ma, vagyis csak reméltem, hogy kapjuk az infót, hogy Lencsi végre elindult kifelé. Én már nagyon izgulok ám!
Nagyfiad nem semmi!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Till,
szóval még 2i1ben. Jó babazsúrozást :) (vagy addigra Lencsi lehet meggondolja magát és elindul kifelé :wink: )

Angel,
Sumák kiscsaj TÜNDÉRI :P

Sajtszagú láb? Ez ari. És milyen féle sajt: trapista, füstölt... :lol:

Hát én ma sikeresen egy pillanat alatt kitöröltem a fényképezőgépben levő összes képet - nem töltöttük le őket :? :cry:

KépKép
tobi
 
 


Megjöttem!

NST rendben. Utána ügyeletes orvos (egyébként kedves volt) csinálta az amniót. Azt mondta, teljesen zárt a méhszáj, ezek után úgy felrakta a csövet, hogy azt hittem, a torkomon jön ki! :shock:
Víz teljesen tiszta, mondja: egy kis vérzés lehet. Hát jelentem: 5 perc múlva elöntött, nem kicsit! :shock: Alig tudtam hazavánszorogni - persze a @...szomszédokat (hármat is) ilyenkor tör haza a nyavalya, és kedélyesen kérdezgetnek...miközben mensi-szerűen vérzem és nem volt nálam betét :twisted: A harmadiknál a sztenderd kérdésre (mikor jön a baba...ennyit sikerült kinyögnöm: Majd...és továbbálltam. Totál antiszoc vagyok :oops: :oops: :oops:

Fél óra múlva meg jönnek sógorék, eccerűen senki nem hagy békén!
:oops:

Reggel fél 8-kor felvételre jelentkezés (de ha nem szülök, estére hazajöhetek aludni!!! :P )

tillidian
 
 


Skrisz, köszi a 3. trimeszteri jókívánságot:))) Tök jól elvagyunk a babaruhákkal, felszerelésekkel, épp most leltároztam őket (amik eddig vannak). Délután jön az új "szállítmány".
Van összeállításotok arról, hogy a kórházi csomagba mit kell tenni? Mekkora hálóing kell? Le fog menni a hasam szülés után, vagy még XXXXXL-es hálóinget vegyek?

Till, hátha most már ott tartanak és szülni fogsz, drukkolok!:)
Vendég
 


Skrisz!
Miért te sosem szadizol??? :D :D :D
Édes ez a hálózsák :) Én nem szoktam alváshoz zoknit adni. Nekünk többféle típusú zsákunk van, az ujjatlanhoz most hosszú ujjú bodyt adok, az ujjas hálózsák alá pedig rövid ujjút. Ha hidegebb lesz, akkor vékony pizsirugit adok majd alá.

Angel!
Nálunk is dráma van mikor kiszedem a kádból és törölgetem, de utána jön az olajozós simi és akkor mindig megnyugszik. Utána Apa öltöztet, akkor újra kiabál :roll:
Jajj de cuki képek :) Nem kicsit sumákolos kicsi Kszénád van :P Hogy tartja magát.... :shock: Tesóm szerint Zé is nem soká átfordul, annyira intenzíven-lendületesen hengeredik felemelt lábakkal jobbra-balra :)

Nekünk van tornacsukánk, bár textilbélésű, fura szaga volt a lábikónak mikor kicsomagoltam belőle :roll:

Tobi!
Képek :cry: :cry: :cry:

Tillikém!
Tegnap már nem tudtam jönni, de biztos voltam benne, hogy 10.10-en megszülsz, könnyű dátum lett volna nem??? :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till!
Amnio és szomszédok :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


helló!

Tilli,
ó szegényem, ez a vérzés is :roll:
hát már nagyon jó lenne nem 2in1...

holnap f8? szerintem már maradjatok :wink:

most zsákban alvás sincs, így tárgytalan a zokni :)
éjszaka amúgy nem pelenkáztam, ha vmi, akkor szigorúan csak evés.

Tobi,
parmezán :D
ó, bmeg, hülye fényképező :?
buktasütés hogy sikerült?

Lois,
olajozás hol tetszik neki, hol nem :roll: azt hiszem éhségtől is függ :wink:
az öltözetést este apa már egy ideje inkább nem, legyek én a szadi, az a tuti üvöltés, de hogy miért???

igen, ez az, hengergéssel kezdődik! :wink:

Maki múltkor tökjól átfordult párszor, de már napok óta nem. ha már egyszre megcsinálta, csak nem felejti el :roll:

angel37
 
 


Till: te szegény! Kíváncsi vagyok, holnap ki jelentkezik, te vagy a hírhozók!

Twist: gratula a 3. trimeszterhez és kívánom, hogy könnyű legyen! Én L-es hálóinget vettem (a normál méretem M/L-es), szépen nyúlik a pocakomnál. Szóval max. 1 számmal nagyobb, mint a terhesség előtti méretem. Sajnálom, hogy pizsit nem vettem, mert nálunk azt is lehet hordani szülés után. Jó babaruha-leltározást! Nagyon jó móka! Az enyémek már a szekrényben sorakoznak. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Till!
Sajnálom. Nem vagy antiszoc. Vagy akkor én is. Ha valaki megkérdezi tőlem, hogy IKREK? akkor azt szoktam mondani, hogy neeem, elkértük a szomszéd gyerekét is és vettünk hozzá ikerkocsit. :lol:

Csajok!
Barátnőméknek nem jön össze a bébi. Kéne neki egy rendes meddőségi szakember, aki kivizsgálná, Pesten. Tudtok ajánlani valakit?
vovanda
 
 


Timi, szóval már szétválogattad a babaholmikat? Nagyon rendi vagy! Van kórházi csomagod is már? Én ma kaptam babakocsit (végre) és az összes babaholmit, ami csak kellhet, virul a fejem:)))
Vendég
 


Vovanda, nem jó a Kaáli? Ott nekem elsőre összehozták a babát:) :wink:
Vendég
 


Twist: a babaholmik már rendben vannak, de kórházi cuccom még nincs. Még nem akarok szülni... nagyon nem! Talán a jövő héten összerakom, de valahogy nagyon nem akaródzik ez nekem.
Elhiszem, hogy örülsz a holmiknak! Én is majd kiugrottam a bőrömből, főként azért, mert sokáig úgy volt, hogy mindent meg kell vennünk, de ruhákat szerencsére kaptunk, és a napokban két légzésfigyelőt is kaptunk kölcsönben. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk és helyzetjelentés. Jól vagyunk este 22:00-kor eszik és utána hajnali 3-kor kelünk csak.
Elkezdtet gagyarászni a maga nyelvén és olyan aranyosan mosolyog, néha hangosan nevet és attól megijed. Nagyon édes úgy imádom.
Már 2 napja nem velem alszik hanem a helyén csak a reggeli etetés után fekszik mellém és akkor alszunk együtt 9 óráig.
Rakok fel pár képet, remélem sikerül. Kép így fürdök Kép mérés szopi után Kép tele a pocim alszok Kép
Sajnos nincs időm visszaolvasni most épp alszik így sikerült összehozni a jelentkezést. Sokat sétáltunk a jó időbe meg már én főzök meg mindent csinálok amit szülés elött is csináltam.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Skrisz!
Alváshoz szerintem meleg az a 23-24 fok!A zokni nem kell rá szerintem sem.
Az enyémek most,hogy este már hűvösebb van,rövid újjú bady+hosszú újjú rugiban alszanak és egyelőre a vékonyabb hálózsákban.A szobában olyan 19 fok van.Tavaly télen ugye még picik voltak,akkor is olyan 18 fok volt éjszaka és nem fáztak meg soha.Ehhez szoktak,ehhez szoktattuk Őket,mert mi sem tudunk melegben aludni.

Till!
Elhiszem,hogy idegesítő a napi érdeklődés,hogy mikor jön már a baba? :?
Drukk holnapra!
Jövőhéten nem nagyon lesz időm gép elé ülni,de azért megpróbálok belesni miattatok! :wink:

Angel!
Nagyon cuki Dióka azzal a vigyorral! :wink: :D

Megyek,ma kivételesen extra nyűgik a gyerekek,főleg Panni.Minden idegesíti,még az is,ha Ábel szeretgeti. :? Alig aludtak ma mindketten 1 órácskát. :roll: Mindegy,mindjárt vacsi,fürcsi és vége a napnak....remélem...és bízom benne,hogy visszaváltoznak holnapra. :D

Mindenkinek szép estét kívánok!

Ági

pálgi
 
 


Niko!
Nagyon szééép Gréti! :D Abban a rózsaszín harisnyában különösen cuki!

Ági

pálgi
 
 


Twist!
Még nem tudják, pontosan mi a baj. A saját nőgyógyásza nézetett egy-két dolgot, hormonszintet, miegymást, de egyenlőre semmire nem jutottak. A Kaáli pedig nem vizsgál, hanem hozottból dolgozik.
Olyan meddőségi szakember kéne, aki nagyon képben van és alaposan kivizsgálná, hogy egyáltalán kiderüljön, mi a baj.
vovanda
 
 


Vovanda!
Esetleg a Mensmentis?

Ági

pálgi
 
 


Nikó: nagyon aranyos Gréti és szép nagy baba!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Vovanda:
KAÁLI!!!! :D :D :D

Nikó,
gyönyörűek vagytok! :D

Drágák,
elköszönök, reggel fél 8-kor beköltözés a Péterfybe (aki arra jár, feltétlenül ugorjon be :wink: ). Holnap még csak vizsgálatok lesznek, pl. UH, és bármit megtudok, küldöm Skrisznek! :wink:

Vigyázzatok magatokra, Babákra, amíg "távol" leszek! :P
Ezen a köv. héten már tuti jön a kis Lustaságom! :lol:

tillidian
 
 


Till!


Mennek a drukokk, nagyon szorítok nektek!

Köszi a dícséretet!

Timi, Pálgi:

Nektek isköszi.
Ági:
Milyen nagyok vagytok és még mindig nagyon cukik!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Till: nagyon szorítok és sokat gondolok Rátok! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


pálgi írta:Vovanda!
Esetleg a Mensmentis?

Ági


Nekem is ők ugrottak be.

Till hajrá.

Alváshoz és napközben 22 foknál ne legyen több, mert hozzászokik a meleghez és amikor kimentek, akkor megfázik.Zoknit nem adnék rájuk.

Minden baba édes:))))))))))))))))))
Vendég
 


Nikó,
édi Gréti :lol:
nagyon cuki a kék csíkos cuccban, meg a rózsaszín harisnyás is! :D

Tillikém,
legjobbakat holnapra :wink: , várni fogom a híreket!
holnap sajna csak telefonon járok arra :?

Vanda,
jaja, a bp-i kaáli! :)

angel37
 
 


Na épp most avatjuk fel az új hálózsákunkat (a szőrös macis szerkóval együtt vettem), de ezt is szereti...szóval nálunk egyelőre bejöttek a hálózsákok, nem mintha lenne egyéb választásom, mert mindent lerúg magáról. Most nála 22 fok van, de ma pancsi előtt klímával kicsit ráfűtöttem a szobájára, mikor fel volt öltözve akkor lekapcsoltam. Amúgy még nem fűtünk, egyelőre még jó idő van.

Ja azt nem is írtam, hogy a Babé sampont osztatlan sikert aratott nálunk, 5-6 alkalom után a koszmó mindenféle kaparászás nélkül nyom nélkül eltűnt, és most patika a kölök feje.

Angel!

Én ilyesmire nem vagyok kapható, hogy Clark csak azért passzolja át nekem, mert éppen sír. Párszor már elmagyaráztam neki, hogy csak a szopi egyedül az, ami az én kizárólagosságom, a többi közös móka. Na jó ettől függetlenül a peluscserénél ált. felszívódik.... :roll:

Twist!
Persze hogy le fog menni a pocakod :) Én két hálóinget vittem be, az első nap vettem fel őket, azóta se, utána már pizsi (pizsinadrág és spagettipántos póló, amit simán le lehet tolni a vállon). De persze ha te szereted a hálóinget az más tészta. Nekem van pakolós listám, ha szeretnéd szívesen átküldöm.

Nikó!
Micsoda szépséges babád van, teljesen olyan mint egy játékbaba :D

Hunci!

Olvastam amit a másikon írtál, abszolút egyetértek, szopi végével én is szedni fogom újra. De én nem bánom, nem érzem ettől magam kevésbé egészséges embernek, különben is a met és én öribarik vagyunk :wink: (...... hűű, ezt szép szőkén fogalmaztam meg.... :roll: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tillikém!
Holnapra +++++++++++, ha csak vizsgálódtok akkor is :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, én is így csinálom, amíg nincs fűtés, és fürcsi van, klímázok egyet, aztán vissza a 21 fokra.Amúgy én is hálózsákoztam, meg most is, mert mindent lerúg....
Hát ja, sokan csak "gyerekcsinálásra" szedik, aztán ennyi.Eddig nem is nagyon volt szó erről, hogy mi van utána, én csak úgy megérzés miatt szedtem továbbra is, de most megnyugtató választ kaptam hogy bizony ha egészséges akarok maradni és minden ir-es szövődményt el akarok kerülni, akkor bizony szednem kell, és szedem is.Pedig gyereket még vagy 5 évig nem akarok, de ahhoz, hogy ha majd tesóprojekt lesz, akkor már eleve egészségesen álljak a témához, ne akkor kelljen kapkodni.És ha életem végéig, akkor életem végééig, ki nem szarja le, ha ez kell az egészséghez, akkor ennyi.Meg már munka előtt fél álomban nyúlok, megszoktam :lol: és hiányozna :lol:
Vendég
 


Oké, csajok. De Kaálin belül kihez menjen?
vovanda
 
 


Sziasztok!

Tilli drága nagyon sokat gondolok rátok!!!
Lencsi drága gyere ki, igaz esik de nagyon sokan várnak már!!! :D

Timi ne is szűlj még van idő a lányoknak szóval Alexa és Hanga ti meg szépen maradjatok csak anya meleg pocójába!!! :wink:

Nikó Gréti nagyon szép baba gratulálok!!
Édes hogy képes bárhol és ahogy látom bármikor elaludni!! :lol:

Vanda én is a kaálit javaslom én úgy tudom ott is vannak vizsgálatok, de javítsatok ki ha tévednék. :roll: :oops:

Mi hétvégén nekiestünk a gyerekszobának.
Voltak bútorok amiket elvittek egy párat meg feltettünk a galériára így az is egész pofás kis szoba lett.
Vasárnap meg feltettük a tapétát és a bordűrt!
Szerintem nagyon cuki lett szenvedtünk vele egy ideig! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: nagyon ügyesek vagytok! Képek?

Alexám rengeteget csuklik, most is és 10 percig is bírja szegénykém.

Hajnalban nekem nem szabad erőltetnem a visszaalvást, mert félálomban csak hülyeségeket tudok álmodni-képzelni. Egyfolytában a szülésen járt az agyam és mindenfélét álmodtam róla-előbb jöttek a lányok, mint kellett volna, elájultam, nem láthattam őket.... Nem is érzem magam most valami jól lelkileg. Bocsi a panaszért. :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi!

Ha hiszed ha nem én is amióta terhes vagyok szinte csak hülyeségeket álmodok. :roll:
Pl. multkor az egyetlen terhes farmergatyám hagytam el és kerestem nagyon, bár bevallom azt nem tudom keresés közbe mi volt rajtam. :roll: :lol:
Én hajnalba pipilni kelek fel és baromi éhes vagyok mindíg. :roll:
Szerintetek ha akkor eszem valamit az nem gond?

Szegény Alexa, biztos vicces lehet érezi ahogy csuklik.Én még ilyet nem vettem észre.

Hát csináltam már egy két képet de itt még nincs kész teljesen mert a tapéta széleit még nem vágtuk le.

Itt a kép.


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Timi!
Én is összeálmodtam minden hülyeséget terhesen. Ne idegeskedj. Ha ráparázol valamire, tutira bejön. Én a császártól meg a koraszüléstől féltem, persze csomagban kaptam mindkettőt. :D

Rani!
Szép a babaszoba!
vovanda
 
 


helló!

Tilli,
lehet, hogy ez a nagy nap? :wink: drukkdrukk!
híreket várjuk! 8)

Lois,
nem, nem azért nem öltözteti, mert sír :roll: :wink: egyszer rászóltam ,hogy hogy húzza át a kis kezét a ruhaujján, na azt azóta csakazértse, nya mindegy :roll:
jut neki így is sírós program :wink: pelenkázni meg pl. kifejezetten szeret, minél többminden van odabent, annél érdekesebb 8)
persze, nálunk is mindent csinál amúgy mindenki, ja kivéve a cicizést :lol:
azé Robert de Niro példáját nem követjük :lol:

Timi, Rani,
hú, ne is mondjátok, vadakat tudok álmodni én is - jaj most éjjel is :roll: - és vmiért hajnalban félálomban jönnek a leghülyébb gondolatok. ez is hogy miért?


nem tudom, amúgy mi van, esős idő jött, azért-e, de kiccsaj felsírta magát 4 körül és evett. pedig tegnap többet evett, mint napok óta bármikor :roll: sokat mocorog álmában, viszont még most is alszik.

többi topickölök? :wink:

angel37
 
 


ja, még:
popsitörlőkről már írtunk itt véleményeket, én a Níveát szerettem, de az utóbbi időben már háromszor is átütött rajta a cucc :shock: :roll: szal elég volt, azt többet nem veszünk.

ja, és írtam, hogy két napja délutánonként tápolunk? így megnyugodtam, hogy estére tuti megtelek újra! :oops:
Makilánynak tetszik a Beba, megnéztem a maradékot, tényleg jó! 8)
tudom, hogy elvileg a legjobb tejszaporító a baba, tényleg próbálkoztam hetekig, de nálam nem, és nem, megcáfoltam a természetet :?
és megszűnt az utóbbi idők nagyon bukóssága. táp után szinte semmit. olvastam, tényleg van ilyen, hogy már nagyon folyékony neki a kaja :roll: :oops: (ne nézzetek hülyének) lehet, hogy már tényleg itt az idő szilárdabbat enni...

angel37
 
 


Nikó hajrá!!!!! nemsokára babázhatsz, de jó!!!!!

Ranikó - hát szépen beterpesztett a fiatalúr!!!!!

Kép

Kép
leo50
 
 


Rani: szép a szoba! Én is mindíg éhes vagyok hajnalban (sokszor már 2-kor- ha nem tudok visszaaludni, mert mardos az éhség, akkor iszok egy bögre tejet többnyire langyosan.

Vanda: igazad van, ha valamitől nagyon félünk, az tuti ba fog jönni, elvégre bevonzzuk magunknak. A császártól nem félek, de attól nagyon, hogy előbb jönnek és picik lesznek és én nem láthatom őket. Ja megkérdeztem a szülőszobán a spinál utáni felkeltést-6-8 óra, attól függően, hogy milyen vastag tűvel szúrnak. Csak azt nem tudom, hogy barátnőmet miért keltették fel 2 óra múlva. :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: