Új privát üzeneted érkezett!

Anyabébi jó nagy a luka:))))))))))
Kicsike mielőbbi felépülést!!!!!!!
írt is sms-t:
Megérkeztem.Holenik Martin..2380 gr és 52 cm......csütörtök 19:50-kor......mind ketten jól vannak!!!!!

Csibe elviheted semmi baja nem leszszoptatni is tudsz..van kialakítva direkt erre egy elzárt rész....praktikus...pelenkázó is van kialakítva.....
én azért nem viszem barnit mert a köcsög HANNOVERI villamosokra nem fér fel a babakocsim:))))))
jaj de gyönyörű a kis Fédra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szilveaaa én ugy teszem tisztába Barnit,hogy oldalra állok a pelenkázónál....így nem engem fog leszarni hanem a földet vagy a tapétát......:)))))
Édi nekem is azt mndta a gyerek doki hogy kezdjem huzogatni a Barni kukiját..majdnem mondtam anyádat!!
Máténak is csak 1 másfél évesen kezdtük huzogatni......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziszkó, igen, a kamilla nyugtató hatású és ajánlják kismamáknak alvászavarok ellen...hogy használ-e? Egyik éjjel jobb, a másik rosszabb...de iszom rendületlenül!

Tilli, lehet addig megszülünk mindketten tök spontán!!!
Vendég
 


Ezt nézzétek, tök durva:
http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=243541

Mióta felébredtem fáj a fejem és hányingerem van :roll: most ettem anyukám gyógyító húsleveséből (azt is hozott, kifelejtettem a szórásból), hátha jobban leszek...
Vendég
 

 
 

KICSIKE HATALMAS GRATULÁCIÓM MARTINHOZ, JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK TEJCSIT NEKTEK ÉS PERSZE MIELŐBBI JOBBULÁST!

Kép
Vendég
 


Kép

Kép




GNEMONI??? :roll:

Őzike, Aisha
képek mehetnek a nyílvános tablóba?
Vendég
 


Kicsike! Sok szeretettel gratulálok Martinhoz, sok tejcsit és jó egészséget kívánok mindnyájatoknak!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok! :P

Kukit óvatosan kezelni! (Vackornál mindig fürdéskor mozdítottuk a bőrt -nem húzogattuk! - és csak addig, amíg engedte, mármint a bőr:P. Krém, hintőpor ne menjen alá)

Sziszkó,
na én nem maradnék bent 2 hétig, az tuti :evil: (holnap megbeszélem: max kedd, de csak AKKOR, ha szerdán indítanak...másképp hazajövök, nem tarthatnak bent! :evil:
Már 9 hetesen is be akartak fektetni, csak azért, mert kaptam egy antiD profilaxis injekciót farba. Kérdeztem, hogy ugye nem gondolják komolyan, hogy én egy szuri miatt egy teljes napig bent leszek? :shock: Aláírattak papírt, és saját felelősségemre hazajöhettem. Szerintem még örültek is, hogy nem foglalom a helyet :roll: -ja, és még csak mellékhatása sem volt a szurinak :roll: )

tillidian
 
 


Jó éjt Mindenkinek!
Aki szeretné, annak mozgalmasat! ;)
pocok001
 
 


Eszti,
úgy legyen! Szüljünk mááár!!!! :P

Pocok,
merre vagy, kedves "túlhordós" társ??? :roll: :P

(bakker, már 40+3 a vonalzóm :shock: -ez a lány azt hiszi, bent kell megnőni :roll: -ideje felvilágosítanom, mielőtt leérettségizik :D )

tillidian
 
 


Ja, épp lekéstelek...akkor jó éjt Neked, és SZŰLLLLYYÉÉÉÉÉ'!!!

tillidian
 
 


Eszti!
Bakker!Ez tényleg durva!Elolvastam amit belinkeltél! :cry: :cry: Szegény család!Pláne a kisbaba!Nem is ismerheti az anyukáját! :cry:
A hírt amúgy hallottam tegnap,de persze megint el akarják az orvosok tusolni a dolgot! :evil: :evil:
Na,hatott a husileves? :roll: :P :P

Pocok!
Jó éjt!Neked lenne már mozgalmas éjszakád! :lol: :wink: :wink:

Till!
Akkor ha jól számolom legkésőbb is jövő vasárnap hazajöhettek a kórházból! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Na elteszem magunkat holnapra,mert keményedünk! :roll: :roll:
Holnap délután jövök! :)

Kép

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó,
aludj jól! :P

Én még bekukkantok később...

tillidian
 
 


Itten vagyok!

Sziszkó: én is nagyon szeretem az illatos dolgokat: illatos mécses, illatgyetya, aromalámpa az egyik kedvencem az illóolajos mécses asszem Brise talán, nem tudom a doboza már nincs meg, de amikor meggyújtod olaj lesz belőle és eszméletlen jó az illata!!! :) Hajrá téli hónapok :)
Tea: én egy bazi nagy bögrével iszok meg, kb 4 deci lehet.
Kuki: nem kell huzogatni, max. kicsit megmosni. ERőltetni semmiképp csak ameddig engedi, ha megsérül hegesedhet és akkor van a baj. :shock:

Bakker az ismerősöktől most kaptunk 2 bazi karton bébiruhát :shock:
Hova fogom rakni?
Mostmár legalább van 60 bodynk, 50 rugink, .... kiskabát, pulcsi... akár hármasikrek is lehetnek :mrgreen:

Aki a soros gyorsan szüllyön meg az éccaka!!!
Reggel új babára szeretnék érkezni :lol:

Na most jó éjszakát mindenkinek, én befekszem a mogyorós Tibicsokim mellé :)

Csók nektek!!!
anyabebi
 
 


Ginuska, a melleim már jobban vannak, legalábbis a kirepedések már eltűntek, de azért egy-egy kiadósabb szopizás után érzem őket rendesen... :shock: :shock:
Én amúgy nem fejek és nem mérek mennyiségeket egyáltalán, a természetre bíztam és a kiscsajra, hogy beálljon a "kereslet-kínálat". Nagy baj nem lehet, mert két napja volt 3400 g és hát 3100-al hoztuk el a kórházból...
Remélem ez így is marad (kopp-kopp-kopp).

Eszti, a ma esti fürdetésnél fotózok!

VALAKI SZÜJJÖN MÁ'!!!! :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


halihó

mehet a kép nyilvánosan is :)
bocsi ha nem olvasok vissza, de még sok mindenre rá kell állnunk, és a gátsebem sem segít sokat...

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Jó reggelt hétalvóóóóóóók!!! :D :D :D

tillidian
 
 


Na, ki hogy áll osztódásilag? :roll:

Nálunk helyzet változatlan. 5 órát sikerült aludnom - végre (és egyhuzamban!) Lencsim reggel jóízűen a másik oldalára fordult, és kellemes csuklásba kezdett. A történés nagyjából ennyiben ki is merül :roll:

10 körül bekocogok NST, amnio, és akkor jövő heti terv megbeszélése...
Délután pedig babazsúrra hívták Vackort, úgyhogy átmegyünk, miért is ne? :roll: :D

Aisha,
sok-sok puszi!!! :D

tillidian
 
 


Jó reggelt!

Till, látom nálatok is csendes éjszaka volt... Kb én is négy órát aludtam, azt is vagy tíz szakaszban és járt az agyam... De kispocak szerencsére aktívkodik :)
pocok001
 
 


Csajok,Zsrittel mi van?

Az én éjszakám egy nagy kalap kaki volt.Jó esetben 4 órát aludhattam én is.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Lányok,
azt olvastam, hogy ez természetes ilyenkor - mármint ez a 4-5 óra alvás :roll: (totál nem emlékszem, hogy volt ez Vackornál :roll: ).
De ugye megváltozik majd? :roll:

Tényleg,
Zsrit? Eszti?
És ki ment még be szülni, Gnemoni? :roll:

tillidian
 
 


Én is akarooook! Mármint szülni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pocok001
 
 


Jó reggelt kismamik, anyucik!!!!

csak bekukkantottam egy kicsit és olvasgattalak Benneteket..

KICSIKE!!! GRATULÁLOK MARTIN BABÁHOZ ÉS MINNÉL HAMARABBI FELÉPÜLÉST KÍVÁNOK NEKED!!!!!!

/emlékszem Kicsike mindíg hangsúlyozta, hogy ő szül majd útoljára és tessék!!! :D /

Jovana: Gyönyörű Fédra!!!!

Bobó, Szisz: köszönöm szépen, hát nem sok kedvem van a közös ebédhez, de nem baj, majd csak kibirom valahogy. Ami a tiltott dolgokat illeti-elhatároztam, hogy ezt az egy hetet már kihúzom így-elvégre csak kibírtam közel 3 hónapot !!!!!! :cry:

Pocok: örülök, hogy végül megnyugtattak!!!

Szisz: ahogy lesz időm, majd megnézem a képeket a lakásról-de a kandalló nagyon szép!!!!

Eszti: nagyon drukkolok Neked, meglátod hamarosan kibújik Sophie baba!!!

Puszilok mindenkit, most megyek, mert mindjárt kiesik az ölemből a fiam úgy ugrál és hisztizik..

Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Gina!
Ginuska nagyon ügyes, hogy átaludja az éjszakát. A hasfájás meg tényleg sok picinél jelentkezik és szerencsére 1-2-3 hónapos korban el is múlik. Lányoknál meg főleg!

Szilveeaa!
Szaros seggel futás az nagyon édi lesz majd :wink: :wink:

Kkia!
Igen, a pizza Isteni volt!!!! És ha a parkolóban várnának meg a barátok?

Fédra gyönyörű!


Eszti!
Mennyi kaját kaptál! :) Az én anyum nem tud olyan jól főzni, így anyósom hozza a finom ebédeket.
Pl: Most töltött paprikát és MÁGLYARAKÁST :)

Monica!
Egyszer már kijavítottam a tábliban, de amit ide felraktál látomnem változott. Tök jó lenne, de nem 16-ra, hanem 26-ra vagyok kiírva! Rakj a végére majd lécci. Köszi!

Na ma hosszú napom lesz. Egyedül. Majd jövök párszor. Párom elment 80 km-re a rokonokhoz, hoz fát is a kandallóba....este 6-ra meg dolgozni megy.
Holnap meg végre megyek az első NST-re.

Tegnap azt írtam, megfuttatom a kutyát. Kamerára kellett volna venni Kép Mind a két lábammal bénán próbáltam menni(anyumék láttak így tegnap, mosolyogtak is rajtam, miért megyek úgy mint aki be van sz@rva), a kutya meg körülöttem futkozott, ugrándozott. Úgy sajnáltam :)
Vendég
 


Pocok!!!!!
Hát persze, Tiéd az elsőbbség!!!! :wink:

Indulok a kórházba, majd jövök :)

tillidian
 
 


Jó reggelt!

Úgy nézem senki nem szült meg :(
Én megint aludtam mint a tej :oops: , éjfélkor eldőltem mint egy zsák és fél kilenckor keltünk a gyerekkel. :oops: Elnézést mindenkitől :oops:
Ja és apa még megpiszkált az este :oops:, mert ő már kevésbé bírja mint én, de hát úgynézem csak jobban aludtam :mrgreen:

Tillikém: bent maradhatnál egy szülésre, mit szólsz? Kívánok neked 1111-es méhszájat Kép

Sztercsi
: hasonlóképp csípőficamos a járásom, ha nem muszály inkább nem is erőltetem :)

Na megyek valami reggelit nézni :)
anyabebi
 
 


Szép jó reggelt!

Úgy aludtam, mint akit fejbe vágtak, de még mindig tudnék... :oops: :oops: :D :D Apát leküldtem kutyát sétáltatni, meg a boltba. Nekem meg neki kéne állnom mosogatni, rendet rakni, meg takarítani, mivel a Gizmó nem gyengén vedlik. :evil: :evil:

Milyen idő van felétek? Itt nagyon sz@r. Tegnap este elkezdett szakadni az eső, és még mindig esik. :evil: :evil:
bobóbaba
 
 


Sziasztok :)
köszönöm a hiányolást - arik vagytok ...
Teljesen negatív hangulatom van úgyhogy ezért nem is jöttem ...
Szóval előre is bocsi, de hosszú kommenteket most nem fogok írni.

Kicsikének nagyon gratulálok!!!
És mielőbbi felépülést kívánok szegénykének - olvasni is szörnyű volt hogy mik történhetnek ....

Nekem tegnap este "távozott" a nyákdugóm ...
Gyönyörűen mintaszerűen szépen két nagy darabban -- bocsi ez guszti :)
Gondoltam lesz valami ... Hát nem.



Vigyázzatok magatokra, még du benézek és akkor visszaolvasok ...

Kép
zsrit
 
 


Zsrit! De legalább távozott, ami pozitív jel!

Bobó! Tisztul az ég, nincs is olyan hideg. Eddíg nálunk is esett, küldöm a jobb időt felétek!

Anyabebi! Szerencsére akkor a korábbiakhoz képest jobban alszunk.

Tényleg! Hidegfront és senki se szül?????

Én már fél 9 óta játszom a gépen. Addig eljutottam hogy bevágtam 2 szelet sütőtököt és 1 kocka máglyarakást. Felraktam kis vizet, fagyott csibecombi nem akar olvadni ki, így nem lesz ebédem!. Kicsit megfőzom a combikat vegetás vagy húsleveskockás vízben, hogy majd a sütésnél meg ne történjen, hogy a közepe nyersen maradjon.
Ma nem takarítok. Csak vasalok!
Vendég
 


Zsrit: Hajrá! Szurkolok, hogy legyen valami!!Kép

Sztercsi: Köszi, várom! :wink: Habár most úgy hallom megint jól nekieredt... :evil: :evil:
bobóbaba
 
 


Itt is fos az idő, a szélcsengőm rendesen klimpírozik :), szomszédok biztos örülnek :)

Zsrita: Hajrá, hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én sem szándékozom ma nagy volumenű dolgokba kezdeni.
A mosásban van egy teljes adag tegnap kapott gyerekruha ez a mai menü :)
Ma már gyurmáztam :arrow: Pista bácsit meg almát készítettem :)
A gyerek 2 órán át írta a házi feladatot, már 1000 volt a vérnyomásom, mert mindenre figyel csak a dolgára nem :evil: :evil: :evil:

Asszem lepunnyadok apa mellé és nézzük a tv-t :shock:

Később jövök :)
anyabebi
 
 


Megjöttem!

NST rendben. Utána ügyeletes orvos (egyébként kedves volt) csinálta az amniót. Azt mondta, teljesen zárt a méhszáj, ezek után úgy felrakta a csövet, hogy azt hittem, a torkomon jön ki! :shock:
Víz teljesen tiszta, mondja: egy kis vérzés lehet. Hát jelentem: 5 perc múlva elöntött, nem kicsit! :shock: Alig tudtam hazavánszorogni - persze a @...szomszédokat (hármat is) ilyenkor tör haza a nyavalya, és kedélyesen kérdezgetnek...miközben mensi-szerűen vérzem és nem volt nálam betét :twisted: A harmadiknál a sztenderd kérdésre (mikor jön a baba...ennyit sikerült kinyögnöm: Majd...és továbbálltam. Totál antiszoc vagyok :oops: :oops: :oops:

Fél óra múlva meg jönnek sógorék, eccerűen senki nem hagy békén! :twisted:

Bocsánat.... :oops:

tillidian
 
 


Zsrit,
hajrá!!!!! :P

Anyabébi,
de legalább megvan a lecke!!! (Én a kölkömmel mindent megírattam tegnap, biztos ami biztos...jól tettem :roll: )

reggel fél 8-kor kell felvételre jelentkeznem. Megbeszéltem a szülésznővel: annak függvényében, hogy látszik-e már, mikor lesz ebből gyerek, éjszakára haza fogok jönni!!! Eccerűen nem bírnám odabent :oops:

tillidian
 
 


Tillike: buzi doki, az ilyennek úgy felnyúlnék egy amnióra csak güvvedne a szeme :evil: Kép
anyabebi
 
 


anyabebi írta:Tillike: buzi doki, az ilyennek úgy felnyúlnék egy amnióra csak güvvedne a szeme :evil: Kép


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Hahóóóóóóóóó!!!!!!!

Sehol senki???? :roll: :roll: :cry: :cry:
bobóbaba
 
 


Kukucs,

én vagyok, és vérzek eléggé :oops: ...
Még várok, mert tuti csak a méhszájat sértette fel, onnan jöhet :roll:
Apja elvitte Vackort a babazsúrra és érte is megy, nem mertem bevállalni. Próbálok egy picit aludni, hátha hosszú éjszakánk lesz :roll:
(Sógorékat úgy kellett kidobni...szó szerint...sajnálom, mert szeretem őket, de ez most nem a látogatás ideje....)

Anyabébi
:lol: :lol: :lol: (szerintem is ráférne :mrgreen: )


Bobóbaba,
remélem, Te jól vagy :P

Többiek alszanak? :roll:

tillidian
 
 


Till: Én most csodák-csodájára jól vagyok. Magam sem értem. :roll: :roll: :roll: Szerintem azért nem ártana, ha megnézetnéd magad, mivel ugye azt mondta, hogy egy kis vérzés lehet, namost ezek szerint nem kicsi, és elég régóta már. :? :? Aggódok ám Érted.
bobóbaba
 
 


Till!
Helyzet? További vérzés?

Bobó!
Lábad? Vizesedik még? Mert nekem csak 1-2 napja. Nem annyira vészes, de tudnék tuti fotókat készíteni :roll: :roll: És úgy zavar? Akkor van baj, ha nem lohad le, vagy ha nagyon vizesedik?

Látszik, hogy már kevesen maradtiunk, akik nem szültek, ők is pihiznek ilyenkor. A többiek babáznak és kvesebbet tudnak benézni hozzánk mint régen.
Vendég
 


Sztercsi: A lábam az szinten tartja magát. Amikor többet megyek, akkor meg még csúnyább, és fájni is veszettül tud. :roll: :roll: Azt nem tudom, hogy mikor van baj, mert a dokim azt mondta rá, hogy ez természetes, és ezt a kis időt, ami még visszavan, kibírjuk... :roll: :roll: Te jól vagy?
bobóbaba
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!
kicsit pihizek és aztán jövőőőőőőőők :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bobó!
A lábam annyira nem vészes tényleg, ezt még kibírom, de a csípőm, vagyis azt hiszem forgónak nevezik a fenekem közepén lévő vmit, amit ha megyek iszonyatosan fáj.......Reggel még semmi bajom nem volt...
Már csak 2 hét! A vonalzó szerint!
Vendég
 


Till!
Remélem már abbamaradt a vérzés!!!!

Per pillanat úgy tűnik megelőzöl ;)

Ctg-n minden rendben :)

Kedves Anyukák!
Mindenkinek gratulálok, gyönyörű babák!!!!!!!!!!!!
pocok001
 
 


Sziaszok kukucs.

Ma nem főztem és nem csináltam SEMMIT :lol: Ennek fejében jóóól fel is dagadt a lábam... Ez van. Ha jövök-megyek nincs vizesedés. De amint leteszem a seggem pihizni rögtön bedagadok. :evil:

till: nem kéne visszamenni a dokihoz? :( Nehogy baj legyen. Azt a kütyüjét meg dugja fel magának és essen seggre.... :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Sztercsi,Bobó!
Bokáim jelentem nekem is dagadnak rendesen!Először csak estére dagadt be,de mostmár reggeltől-estig! :evil: :x :x
Holnap a pedikűrös nem tom mit fog hozzá szólni!Nagyon gusztik,gondolhatjátok! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hú,most úgy el kezdett görcsölni az alhasam pár perce! :shock: :shock: :shock: :shock:

Till!
F@sza doki!Ilyen fájdalmat okozni szegény kismaminak! Ezt a dokinak:Kép

Sztercsi!
Töltött paprika :?: :?: :?: :?: :?: Én is,én is :!: :!: :!: :!: Kép
Már két hete fáj rá a fogam,de én még soha nem csináltam,csak anyukám! :lol:

Na elhúzok Kép aztán jövök! :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sztercsi írta:Bobó!
A lábam annyira nem vészes tényleg, ezt még kibírom, de a csípőm, vagyis azt hiszem forgónak nevezik a fenekem közepén lévő vmit, amit ha megyek iszonyatosan fáj.......Reggel még semmi bajom nem volt...
Már csak 2 hét! A vonalzó szerint!

Ja, a vonalzó szerint... :roll: :roll: :roll: Amúgy nekem meg oldalt (kívül) szokott fájni a combom a forgómnál, vagy az a csípőm??? Na, mindegy de kurva szar. :evil: :evil:

Pocok: Veled semmi újdonság? :roll: :roll:

Pattogo: Nem lehet, hogy inkább csak sztrájkolnak a lábaid??? :D :D

Sziszkó: :shock: :shock: :shock: :shock: Nehogy megelőzzél. Nem ér!!! :D :D
bobóbaba
 
 


Namáááááááááááááááááááá!!!!!!!! Kurva laptető!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Anyabébi: Hol jársz???? Ez a tied, nem? Bocsi, én tényleg nem akartam... :oops: :oops:
bobóbaba
 
 


Na, megyek, mert amíg Apa aludt egyet, annyira unatkoztam, hogy rendeltem egy pizzát. :oops: :oops: :oops: :oops: Megjött, úgyhogy nekiesünk. :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Bobóbaba
Előre tudom a forgatókönyvet: bemegyek ctg-re mikoris közlik hogy vannak fájásaim.
Megmutatom a leletet a dokinak...
-Vannak fájásai. Érzi?
Mondom- picit.
-Mikor jön legközelebb?
-Holnap.
Megkapom az aláírást és viszlát.
Ennyi!
pocok001
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, aztán megyek tenni-venni.

Tilli, hogy van a fogad? És a vérzés? Menj a dokihoz vissza, nehogy baj legyen! Azt hiszem nekem nem kéne kivárnom ezt a vizsgálatot! :shock:

Eszti, jobban vagy már? Hányinger elmúlt?

Sziszkó, ne vidd túlzásba! (Gondolod, hasi görcsök ellen egy kis takarítás segít? :roll: :wink:
Kandallótok nagyon szép lett!

Pattogó, lábvizesedéssel én is hasonlóképpen vagyok, amíg megyek, teszek-veszek, addig semmi, de ha leülök már látom is, ahogy vizesedik.

Pocok, örülök, hogy minden rendben volt a Ctg-én! Nagyon türelmes dokid van, ha még csütörtökig hajlandó várni! De inkább ilyen legyen, mint hamari!

Sztercsi, remélem hamar elmúlik a fájdalom és fogsz tudni rendesen mozogni!

Bobó, örülök, hogy jól vagy, a lábvizesedés meg szülés után pár kiló kíséretében távozik.

Jelenleg épp semmit teszek, így a lában már megindult a vizesedés útján, de azt hiszem nem várom meg a végkifejletet, megyek pakolódni.

Kép Kép Kép
datolya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: