Új privát üzeneted érkezett!

Bikfykém!
Semmi nem történik velünk most babaügyileg. Időnk sem lenne rá. próbáljuk utol érni magunkat a munkával. Ferinek is, meg nekem is rengeteg most a melónk. Gyakorlatilag reggel 8-tól este 8-ig melózunk. Szinte csak aludni járunk haza. Pont beszélgetjük, hogy el kéne jönni 1-2 napra szabira, mert nem fogjuk bírni.
Nagyjából ennyi. Egyébként jól vagyunk. Lelkileg is.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bikfykém!

Laptetőd volt! Ez nagyon jó jel! :lol: :lol:

Bumi!
Azért legyen időtök egymásra, és pihenni is! De lehet, hogy ebbe a nagy hajtásban egyszer csak babás leszel!

rodina74
 
 


Bumi!

Ne haragudj, hogy kérdeztelek, csak mostanában olyan kis szűkszavú voltál. De most már értem. Ismerem ezt a szitut. Majd lesz ez jobb is. Most éljétek túl valahogy, aztán meg hajrá pihi.

Rodi!

De jó lenne ez a laptetű. Már nem is álmodozok.

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Rodi!

Te hogy vagy? Ma már nem vérzel?

Izgulok, megegyeztünk az együtt babásodásban, te most sikerrel jársz, már csak nekem kell összeszednem magam. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem, hála istennek!
Sőt már tegnap a deles utró után sem barnáztam. A babásba is írtam, és Monic válaszolt, hogy az utró felmarhatta a sebemet, és az jött ki. Szóval azóta semmi! Pedig árgus szemekkel figyelem! :shock:
Figyelem, hogy mennyi ürül ki. Tiszta bolond vagyok! :roll: :oops:

rodina74
 
 


Bikfy, pedig állj mindig készen, hátha lecsap rád egy gólya! :lol:

rodina74
 
 


31. napon vagyok, mensi nélkül. :shock:

Szerintetek havi 1x-i tökéletesen jó idei szex-szel és fránya gombákkal mekkora esélyem van?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De lasszóval kezemben várom a gólyákat, hátha egy eltévedt játékost sikerül elkapnom... :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!

Egy alkalom pont elég a babához! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem ez az alkalom pont most volt! :lol: :lol: :lol: :lol:

rodina74
 
 


A férjemmel is ezen röhögünk. Nekünk a sok alkalom nem jött össze, de hátha most, az 1x-ivel betaláltunk. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kívánom, hogy így legyen! ÁMEN! :lol:

rodina74
 
 


Lányok!

Mindenkit puszilok, elhúzok aluszni. Előtte még fürdök, meg olvasni is akarok.
Jó éjszakát, szép álmokat!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!

Nagyon szép az új vonalzód. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Köszönöm!

Jó éjt neked is!

rodina74
 
 


Ezt még látnotok kell:

Kép :lol:


Most már aztán tényleg jó éjt!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Most hányadok napon vagy?
Nem vérzek rendesen, kedden barna csütörtökön szex után vér, azóta sötét barnás (talán piroskával keveredve), de minimális. Az lehet, hogy háborúznak bent a katonák és az egyik lelőtte a másikat, mert az megelőzte. Viccet félretéve én már semmit nem tudok.

timejka
 
 


Bikfy, megigérem, tényleg jó lenne eccer talizni, pusz jó éccakát!!

Kép
pgsuska
 
 


Timejka!

Hát nem tudok mit írni! Számomra egy rejtély, hogy mi történik veled! Hányadik nap is vagy most te?

rodina74
 
 


Látom mindenki süt, főz, és ebéd utáni kötelező pihenőjét teljesíti! Nagyon helyes!

rodina74
 
 


Rodina
18. cn-on, ma már szép barnázás van, de komolyan nem is idegesítem magam rajta, hétfőtől elkezdek tornázni és nem érdekel semmi, persze azt nem mondom, hogy teljesen elfelejtem a baba ügyet, mert nem lehet, de most hála nektek jól vagyok.

Bikfy
Már írtam, hogy a volt kolleganőm havi 1 együttléttől lett terhes.

timejka
 
 


Kép




Van itt valaki??? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejkám!

Helyes, az életet csak vidáman szabad felfogni. :lol:



Rodi!

Már csak 12 nap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!

Ja, már csak 12 nap! El sem hiszem! Bár ma már nem éreztem semmit, és ez egy kicsit elkedvetlenít! De minden ok!

Mit csináltatok ma?
Nálunk egész nap itt volt az anyósom. Én főztem, ős meg csak beszél-beszélt. Most nem rég vittük haza, és most értünk mi is vissza.

rodina74
 
 


Szia Rodi!

Fájt ma sokat a fejem, délután aludtam vagy 4 óra hosszat. Azóta jobb. Hányingerem is volt, szerintem mensi közeleg. Nem szeretem a reménykedős napokat.

Amúgy minden okés volt, az előbbig. Sajtot daráltam a kedvenc masinámmal és azt hiszem leégettem. Nagyon bánt a dolog, hétfőn küldöm vissza a gyártóhoz.

Jóban vagy anyósocskával?

Maradjunk annyiban, hogy hozzánk nem jár............ :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Igen, mi jóban vagyunk anyósommal. Bár kicsit többet jár át hozzánk, mint szeretném! Nem zavar, csak vannak dolgok, amiket csinálnánk, és ha itt van nem lehet. Mi mindig szombat délelőtt takarítunk, mert általában a szombati ebédet megcsinálom pénteken. De ugye most ezt nem lehetett, és zavarja a lelkem, hogy rendetlenség van. Na mindegy, majd holnap megcsináljuk!

Hányingered volt? Az tök jó! Na, nem úgy értem, de még ebből babásodás is lehet!!!!!!!! :lol: :wink:
Remélem nagyon, hogy ez legyen az oka!

Sajnálom a sajtreszelődet. Nekem vagy fél éve így ment tönkre a robotgépem. Éppen süteményhez tészta dagasztott, mikor leégett a motorja! De szerencsére gyorsan megcsinálták, egy vagyonért, de így mégis olcsóbb volt, mintha újat vettünk volna. És amíg szerelték, úgy hiányzott! Akkor éreztem, hogy mekkora egy kincs!

rodina74
 
 


Robo Chef-ed van neked is? Csak a tészta dagasztásból gondolom.

KépKépKép
bikfy
 
 


Többiek? Merre vagytok? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem, nem az van nekem! Egy mindent tudó Philips robotgépem van, amit imádok. Már jó öreg 9 éves elmúlt, tovább tartott, mint a házasságom! Mert nászajándékba kaptam a kollégáktól!

Ezek szerint neked Robo Chef-ed van?!

rodina74
 
 


Ühüm, és imádom. A szülinapomra kaptam a tesómtól és anyuéktól május közepén. Még garanciális. Megpróbálom holnap beindítani, ha nem tetszik, akkor visszaküldöm. De nagyon bánt a dolog, mert napi szinten használtam.

KépKépKép
bikfy
 
 


Elhiszem, hogy nagyon fog hiányozni, mert én is sokat használom az enyémet! Nekem is hiányzott, mikor javították!

rodina74
 
 


Képzeld,

Most írtam Dy-nek egy levelet, mert régen járt erre és nagyon hiányzik nekem. Remélem, azért válaszol majd. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Olyan keveset jönnek a többiek is, nem tudom, mi ez a pangás.............. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mit főztél ma?

KépKépKép
bikfy
 
 


Én bolognai-t csináltam, de csak estére, előtte anyuéknál voltam. Holnap sem leszek, megyek Pestre.

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem tudom miért tűnt el ilyen hirtelen. Nekem is többször eszembe jut, de más topikban ritkán szoktam látni, olvasni. Majd számolja be róla, hogy mi van vele!

Ma én francia hagymalevest készítettem, sült csirkecombot párolt zöldségekkel. És málnás vaníliás rétest sütöttem, de ez mirelit volt az Aldiból. Mivel sok maradt, holnap nem kell főznöm!

Csütörtökön főztem pont bolognait, hát ez tök jó! Én imádom!

rodina74
 
 


Szokott írni másik topicba? Én még sosem akadtam rá.

Hogy csinálod a hagymalevest?

KépKépKép
bikfy
 
 


Most lapoztam vissza, és Yadine is eltűnt. Ők augusztusi lombikra készültek akkor. Vajon mi lehet most vele? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem tudom, de tényleg ő is eltűnt! Remélem babás, és már nem ér rá ide irkálni! :wink:

A hagmyaleves nagyon egyszerű. Én úgy csinálom, hogy jó sok hagymát megpucolok és egy fazékba kevés olajon megpárolom üvegesre. Majd kevés lisztet szórok rá és 3-4 percig keverem. Majd felöntöm húsleveslével, amit kockából készítek, só, bors, szerecsendió. Aztán ha jó megfőtt, kiveszem belőle a hagyma 3/4-t és azt összeturmixolom, majd újra visszateszem a levesbe. Még főzöm kb 20 percig, aztán felvágok egy kis újhagymát, beleteszem, és még kb. 5 perig főzöm, aztán kész. Vagy kiflit vágok fel szeletekre, vagy zsemlét, megkenem kevés vajjal, teszek rá jó sok sajtot és megsütöm a sütőbe. Ez a feltét a levesre. Még tálaláskor szoktam plusz sajtot tenni a tányérba, és beleteszek egy feltétet. Szóval nagyon egyszerű, olcsó, és laktató, de én az ízéért szeretem a legjobban. A párom és én imádjuk a hagymát, minden formába!

rodina74
 
 


Én is imádom, apci is megeszi. Bár ő azért nem repes érte. Ez finomnak tűnik, jövő héten kipróbálom.

Lassikán elköszönök, kb. 2 órája kimosott a gépem, de még benne állnak a ruhák.

Puszi, holnap jövök. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kép

Hoztam egy képet, hogy segítsen Nekünk a szuggerálásban. Ilyent kell pisilnünk hamarosan. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Remélem így is lesz!

Jó éjt!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Bikfy
köszönöm szépen az érdeklődét,jól vagyunk! csak idő hiányában szenvedek,és azért nem szoktam jönni. sokszor csak bekukkantok,hogy tudjam kivel mi újság,de írni már nincs erőm....
most is csak gyorsan bejelentkeztem,de délután jövök,és hozok képeket is!

addig is sok puszi mindenkinek! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!

Jaj, de örülünk neked! Már 35 hetes terhes vagy! :shock: Hogy repül az idő! Még csak most teszteltél pozit! :lol:
Nagyon várjuk a pocak fotókat, és ha van képed a babaszobásról is, azt is küld el! Vigyázz magadra!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen ritkán írok, de olyan hulla vagyok, hogy csak olvasni van kapacitásom, nem tudok mindenhova írni. Mindenkinek drukkolok, remélem, hamarosan jó híreket olvashatok. :D
Rodi, inszem után egy darabig én is barnáztam, és végig görcsölgettem.
Talán Babicsek kérdezte, éreztem-e, hogy sikerült. Inkább csak bíztam benne, kivéve az utolsót, mert annál már a fejünk felett lebegett a lombik, inkább csak örültem, hogy nem lesz több inszem.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én megint szurizom magam a Gonal F-el. Pénteken adtam az elsőt, de tegnap annyira fáradt voltam, hogy elaludtam este és elfelejtettem beadni. szerintetek ez nagy baj? Remélem nem gond ha 1 kimaradt. Hogy ilyen hülye legyek...... :twisted:

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok Tündérkék!

Megjöttem Bp-ről. Nagyon klassz volt, vettem egy csodás parfümöt és kinéztem egy kabátot is. Gyönyörűséges volt, de drága. 32.000Ft. Így kihagytam, de most spórolok, hátha találok valami szépet de olcsóbbat.


Dy!

Jajj, de boldog vagyok, hogy jelentkeztél. Nem is tudod elképzelni, hányszor tárcsáztam a számodat és hányszor gondoltam meg magam. :oops: Nem akartalak zavarni. Örülünk Neked és várjuk a képeket.

Beze!

Azért néha adj ám hírt te is magadról!!!


Rodikám!

Neked hogy telt a mai napod? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodina: te majd akkor fogsz pozit tesztelni, amikor én megyek majd inszemre. 21-én telik le ugye a két hét neked?

Kép
babicsek
 
 


Babicsek!

Kizárt, hogy ezen múlna valami. Én ezt jelnek veszem, figyeld meg, majd most fog sikerálni. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy: Úgy legyen! Már eleve úgy kezdődött, hogy pénteken mondta a doki, hogy kifelé menet kérjek pár tűt, mert ami a szurihoz van gyárilag az nem lesz elég. Hát ezt is elfelejtettem, már majdnem kint voltam a kórházból, mikor eszembe jutott és vissza kellett rohannom érte. Mondtam is a dokinak, hogy nem lesz szerencsém, ha már így kezdődik. :) Azt án jön ez a tegnapi elfelejtés. De tényleg hátha jó jel ez is, mint Rodinának a madárkaki. :lol:

Kép
babicsek
 
 


.............vagy mint nekem a gomba :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Babicsek!

Megy a drukk! Igen, 21-én kell tesztelnem, de ha + is tesztelek, akkor is csak a 22-ei vérvétel után merek örülni! Na majd meglátjuk mi lesz! :roll:

Bikfy!
Megint egy laptető! Ez már nagyon babásodást jelez! :wink:

Ja, a jó előjelek bármilyen formában megjelenhetnek! :lol: :lol:

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: