Új privát üzeneted érkezett!

Szia Anyabebi!
Mesélj, mi jót ettél, hadd csorogjon a nyálam........

Miért van az, hogy egyfolytában mogyorósw csokit akarok enni???? Kép
Vendég
 


Én is azt ettem az előbb Sztercsi és még van 2 tábla :D
Méhszáj ugyanúgy 2000-res :roll: de azt mondta a doki, legyek türelmes és nyugodjak meg, mert a görbe (mármint az NST) tökéletes!
Én is alig bírok járni, de én azért mert ezután a vizsgálat után annyira kellemetlenül érzem magam ott lent :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Azt hiszem nekem is be kell othonra "tankolnom" mogyicsokiból.

Huh nem lehet kellemes :?
Vendég
 

 
 

Most nézem, hogy 15.55-kor lesz a Lesz ez még így se című film a TV2-n.
Jack Nickolsonnal.
Szeretem ezt a filmet, néha voltak nekem is a pánikbetegségemben hasonló szituk és most utólag nézve tök vicces( ezzel magamat is kiröhögöm :) )
Vendég
 


De jó, hogy szóltál Sztercsi, be is állítom a T-home-os csodamasinát felvételre!!! Kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!
Vendég
 


Till,Anyabébi,Bobó,Sztercsi,Zanikó!
Köszi a dicsiket! :lol: :lol: :lol: :oops: :oops:
Van egy ismerős fotósunk,egyszer itt voltak ők is bulizni nálunk és megkérdezte,hogy lefotózhatja e lakást,mert pár erejéig,mert nagyon tetszett neki! :)

Sztercsi!
AZ a szellőző Tomi ötlete volt és Ő is csinálta meg saját kezűleg! :) Ügyes volt,megspórolt kb 6-8 ezret,mert ha veszünk egy olyat,akkor kb ennyibe került volna. :roll:
Apa azért jó fej ha már reggel hízelgett! :lol: :lol: :wink:
Én is mondtam Tominak,hogy már ne nagyon menjen bulizgatni,mert nem tudni mikor kell riasztanom! :wink:
Olyan mondjuk nálunk nincs,hogy nekem kelljen vezetni.Jogsim van,de nem szoktam vezetni,újra bele kellene jönnöm. :roll:

Zaniko!
Van újság Veletek?????Már délután van! :wink: :wink:
Hajrá :!: :!: :!: Kép

Anyabébi!
Na,cukrászda megvolt????Mi fincsit ettél? :P :P :P :P

Kkia!
Ha Te is szülsz,én is akaroooooook!Nehogy már lemaradjak! :lol: :lol: :wink:
Anyósom épp az előbb hívott,hogy szüljek már,mert a főnöke most engedi el csak szabira,novemberben már nem! :shock: :roll:
Mondtam neki,kedves egy főnöke van,látszik még nem szült! :shock: Ja,aki amúgy pasi! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pocok!
Örülök,hogy minden oké Veletek! :) Csak már ne 2in1-ben lennétek!!!!! :lol: :lol: :lol: :wink:

KICSIKE!NAGY GRATULA MARTINHOZ!!!!!!!!!!!Neked gyors felépülést,a picinek szüksége van RÁD!!!!

Csibe!
"Wazze,tejgyár klettem!" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
De jó Neked! :lol:
Úgy látom eddig nem sok tápszeres babánk van! :wink:

Eszti!
Örülök,hogy az NST-n rendben volt minden! :lol: :lol: :lol:
Az meg,hogy még teljesen zárt vagy,arról nem tehetsz,sajna várni kell!Bár gondolom ez nem vigyasz Neked! :roll: Egyre türelmetlenebbek vagyunk itt már mindannyian szerintem! :roll:
Bűnözz a csokival! Kép

Bobó!
Majd írj,hogy vettél e valamit a börzén! :) Persze csak a boldogsághormonok miatt! Kép

Takarítanom kellene,de nem visz rá a lélek,pedig 2 óra alatt meglennék mindennel! :? :? :?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziasztok. kukucs..

kicsike remélem minél előbb rendbejön. :( a lényeg, hogy nem lett nagyobb baj. :)

anyabebi: punnyadás???? azmi??? :shock: :shock: Szeretnék, de reggel bazikorán keltem, piacoltam, örömet szereztem a mostohafiamnak ( kapott egy akusztikus gitárt, mert óccsóért vót igaz rózsaszín, de apával már festik feketére. Mondtam neki, hogy ezért a szülinapomra kapok tőle egy szerenádot az ablakunk alatt.. :lol: ), örömet szereztem apusnak, vettem neki zsetont a pókermániájához, aztán hazajöttem, örömet okoztam a lányoknak kaptak nyalókát, örömet okoztam magamnak, mert ettem 2 szelet szardellapasztás kenyeret. Aztán leültem volna... De... nagymamám beltéri egysége felmondta a szolgálatot, így szereltem, aztán szartsem ért, telefonáltam, húst sóztam, gyereket tereltem, kutyát kergettem ( merthogy átszökött a szomszédba ), és most megyek rántotthusit panírozni és sütni, meg krumplipürét csinálni, hogy mire apáék bejönnek éhesen legyen kaja. Aztán majdvalamikor punnyadok...

Mentem. Ja már megjegyezték, hogy fel vagyok puffadva, lennt van a hasam, meg olyan fejem van, mint akinek fájásai vannak. Ezek után sztem kölcsönkérek egy gyereket és behúzom a hasam, elhíresztelem, hogy megszültem és hagyjanak békén a francba.. :twisted:

Na megyek tényleg. Majd ha lesz időm visszaolvasiok.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogó!
Szusszanj már azért Te csajszi néha!!!!!! :roll: :roll: :shock:
Eszméletlen,mit nem bírsz testileg-lelkileg! :shock: :shock: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Pattogó,

behúzod a hasad???!!! :lol: :lol: :lol: Ez a nap vicce! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kép Kép

Mondja ezt az, akinek kb a legcsúcsosabb és legnagyobb hasa van :)
Vendég
 


Emlékeztem még Szilveeea írt a pocakfürdőről? Korábban már én is nézegettem, de nem tudtam eldönteni, hogy hülyeség-e vagy nem. Most, hogy Szilveeea ilyen jókat írt róla, megint megnéztem (bár az ára kissé durva) de tök jó dolognak tartom én is. És úgy néz ki, lesz is ilyenünk! Szóval Toffee baba is boldogan fürdő bébi lesz :D
Vendég
 


Sztercsi, férjed Neked is dolgozik?
Vendég
 


Édi,Sünci,Judy,Jovana,Hajnalocska!!!!!! Adjatok hírt magatokról!!!!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Pocakfürdő nekem is tetszik :) Jó dolog lehet.

Eszti! Szerencsére csak holnap éjjelre megy dolgozni.Apósomnak segít tuját ültet, bort fejt, nemrég hoztak 2 utánfutó fát a kandallónkba. De holnap is egyedül leszek, mert akkor is segít neki.....
Kibírjuk az egyedüllétet, nem?
Vendég
 


Megyek, gyorsan megfuttatom a négylábúmat az udvaron, nehogy azt higgye, hogy nem szeretem(annyira el tudja hagyni magát).
Egy kutya tényleg olyan, mint egy gyerek. Sokat tanultam ez alatt a 2 év alatt mióta velünk van.

Pussz!

Sztercsi
Vendég
 


Hééé elkezdődött a film!!!
Vendég
 


Jelentem, hazaértünk. :D Boldogsághormon van valamennyi. Vettünk 4 játékot, meg 1 kis nacit. :D :D :D De igazából nem is volt sok kedvem ott cammogni. Sötét volt, meleg és fülledt, és sokan voltak, úgyhogy mindig a pocimra kellett figyelnem. :roll: :roll: Majd lefényképezem őket, és felrakom gmail-re. Most viszont megyek lefürdök, majd pihenek egyet mert nagyon elfáradtam, a lábaim meg megint rohadtul be vannak dagadva. :evil: :evil:

Sztercsi: A bátyám Brüsszelbe megy ki 3 hétre. :( :cry: :cry: :(

Pattogó: Tessék már végre pihenni!!!!
bobóbaba
 
 


:lol: :lol: :lol: nem pihenek... szülni akarooooookkk :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Vagy aludni.... :roll:
Egyébként sül a husi, és nemsoká megfő a krumpli. Addíg vagyok. :D Visszaolvasok. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Most kaptam Jovanától egy képet a kis Fédráról. Azt írta Jovana: "Azóta eltűnt a pirosságunk és kerekebb a fejünk. :) "
Kép
bobóbaba
 
 


Ja és a lakás egy naaaaaaaaaaaaaagy hányás, mert míg örömszerezni voltam a piacon az összes gyerek ( apa felügyelete mellett :evil: ) szétrámolta a kéglit. Játékok, ruhák szana szét dobálva a földön, ágyon mindenhol, reggeli maradék az asztalon szárad.. :evil: :evil: :evil: És NEM csinálok rendet. Ha enni akarnak pakoljanak el. punktum.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jajjjdeédesss :D :D ezennel elszállt minden mérgem. Jovanna: gyönyörűűűűűű!! :D :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok, jót aludtam 8)

Pattogó, Neked is kéne!!!!

Úgy látom, ez az "arctorzulós" baromság mindenfelé bent van a köztudatban :evil: - falun élő unokatesóm felesége felhív: Na szülsz már? Mondom: még nem. Mire ő: majd akkor fogsz, ha a szájad kifelé fordul :shock: -ez hülye :shock: :evil:
Ezután az egyik tanítónő a suliban: "Nahát, hogy az én arcom mennyire szép maradt!" Mondom: köszönöm, de miért? Tanítónő: "mert a lányok totál el szokták rondítani az anyjuk fizimiskáját" :shock: -na erre varrjatok gombot :shock:

Eszti, Pocok!
Nektek mit mondtanak? Hogyan tovább???
Befektetés? Vizsgálatok? Indítás esélyes napja? :roll:

tillidian
 
 


Jovana-Bébi csodaszép!!! :D

tillidian
 
 


Helló!

Én csirkeszárnyat rántok,rizs már kész.Panni az apjával és nagyapjával csavarog.
Azután rendbe teszem magam(hajmosás ,köröm).De remélem már többször nem kell............

Kép
Kép
zanikó
 
 


Fédra:gyönyörűség!

Kép
Kép
zanikó
 
 


hellóka mindenkinek!

a tegnapi nap eredménye: 3-0 Szonja javára. 1. pelenkázóra sz@rás. 2. Melleim közé rókázás (szerencsére a golyóálló szoptatós melltartó szuperül megtartotta). 3. Anyja lesz@rása

Azóta résen vagyok. Ma reggel már félreugrottam... :lol:
Viszont cserébe éjféltől fél hatig aludt, utána szopi, majd fél kilencig megint... Ezért cserébe simán elviselem, hogy tojik rám...

Csibe!!!
Azt hittem csak mi vagyunk ilyen elvetemültek apával, hogy alternatív pizsipartyt tartottunk... már kétszer is... :oops: mondjuk én tiniszexnek hívom, de legalább valami...

Kicsikének jobbulást!!!

Anyabébi, én a Lencsibabát még akkor énekelgettem, amikor Szonja a pocakban volt és most simán felismeri – mindig elhallgat ha elkezdem... Persze elég ordenáré énekhangom van, remélem nem azért marad csöndben... :roll:

Tillikém, te már eléggé a végét járod, ha jól olvasom... ha már négykézláb mész pisilni. Szüjjé csak!!!

Eszti, esküszöm lefotózom a kicsi lányt a pocakfürdőben – őrület... olyan mint egy kis Buddha, ahogy meditál a vízben.

Pattogó, nem csoda, hogy dagad a fejed egy ilyen nap után... :roll:

Jovana, gyönyörű a kicsi Fédra!!!

Kép
szilveeaa
 
 


Vicces lányka ez a Szonja!Ennél már csak az lesz jobb,ha sz@ros seggel elfut tőled!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Nálunk rántott csirkecomb van, petrezselymes krumplival, meg sült krumplival+hozattam az urammal nagyon fincsi savanyúságot a"nénitől" a piacról (vágottat+mini ubit).
Bakker mostmár énis akarok mogyorós csokit.
Lesz ez még így se.. az egyik kedvencem :)
Nem voltam a cukiba, mert a sógornőm itt levzselt, meg jött a barinőm is, most meg a párom kollégája jön családostul. :( Nem naon kívánok ma már senkit a nyakamra :(

Pocakfürdő van az egyik ismiméknek is és a gyerek ott is imádja és elég sokáig lehet használni, ők még jóval féléves kora után is használták.

Sütit akarok, csokit akarok, kólát akarok!!!!
anyabebi
 
 


Szaros seggel futás ismerős :mrgreen: Kép
anyabebi
 
 


Én is aludtam egy órát, bealudtam a filmen :oops:

Jovana, Fédra gyönyörűséges kislány!!!

Szilveeea, pocifürdős képet várom, nagyon kíváncsi vagyok! A honlapon a videón is annyira édesen relaxálnak benne a babák, tegnap néztük Rolival!

Pont most hívott Anyukám, hogy örültem-e hogy itt voltak, meg hogy nagyon finomat főztem Nekik :D
Vendég
 


Tilli, nekem még semmit nem mondtak szerencsére! Hétfőn leszek számolás szerint 40+4, ha addig sincs semmi, szerintem már megpendítik, hogy mik a lehetőségek. De most úgy érzem, hétfőn fog kibújni a kicsi lányom...nem tudom miért vert át a szombattal anno

Képzeljétek együtt voltam csütörtökön NST-n egy ikres kismamával, most meg jött hüvelyi vizsgálatra, pont összefutottunk, amikor én mentem be az NST-re, erre mire felértem a szülészetre, hogy megvizsgáljanak, már ott állt átöltözve, mert megindult a szülés :D
Vendég
 


Till
Csüt megindítják, ha nem jön addig magától....
pocok001
 
 


ParisEszti,
akkor hétfőn mégy legközelebb?
Úgy látom, hívogatni fogom Sziszkót, mert nem bírom majd ki, hogy meg ne tudjam, ki hol tart :roll: :P -és ugye nekem hétfő reggel már be kék feküdni :roll:

Szülés előtt állók, ezt kaptam:
http://velvet.hu/poronty/2008/09/02/szu ... vagy_megis

tillidian
 
 


Till,Eszti!
Akkor a hétfő a Ti napotok lesz! Hajrá! :lol: :lol: :lol:

Jovana!
Nagyon szép a kis Fédra! :lol: :wink:

Végre kitakarítottam az egész lakást!!!!! :) :) :) :) :)
Most meg vacsira tejbegrízt nyomok. :P Az ebéd nálunk lasagne volt! :P

Anyabébi!
Abból a rántott csirkecomból meg petrezselymes krumpliból repíts már kérlek!Csinálok neki helyet a pocakban! :oops: :oops: :lol:
Látogatóknak ezt.... Kép

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Till!
Hívogass nyugodtan! :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó, a próféta szóljon Belőled!

Tilli, de csak befektetnek vagy meg is indítják?! Mert én megmondom őszintén attól rettegek, hogy befektetnek, de csak megfigyelésre, aztán ott dekkolhatok, amíg meg nem szülök. Ma is 3 ilyen lézengő kismamával találkoztam, hát nem tűntek túl boldognak :roll:
Ez jó "ami egyszer bement, az ki is jön" :lol:
Vendég
 


Kicsike,szívbol gratulálok Martinhoz, mielobb gyógyulj meg!!!!

Vcsibe, Szilveeaa, ezt nevezem csajok....szóval nálatok már pizsi-party is volt??? :shock: :shock: En, amikor Gina baba 10 napos volt,még azt sem tudtam fiú vagyok-e vagy lány, nemhogy "ahhoz" legyen kedvem :roll: Még fájtam nagyon alul és még alternatív megoldásokhoz sem volt kedvem! Most a napokban már eszembe jutott a dolog, de még nem tortént meg......de ami késik, nem múlik :wink:
Csibe, ha szinte ures mellbol még tudtál 40 ml-t leszívni, akkor tényleg van szépen tejcid! :lol: En szopi után 30 ml-t tudtam ma lefejni, de szerintem a babóka egy alkalommal nem tobbet, mint 40 ml-t szopizik ki....de ez csak tipp....
Már meg akartam kérdezni toletek, hogy szerintetek kb. mennyi tejci kell naponta egy 2-3 hetes babának és hogy egy alkalommal vajon mennyit szopizhat ki?

Szilveeaa, neked a melleid még bírják a "strapát"? Enyémek még mindig K.O.-k :-(
"Szonjáncska tojik a mamájára" -ezen jót nevettem :-))
Nekunk inkább az szokott elofordulni, hogy kipisil a pelusból a drága....

Sztercsi, koszi az érdeklodést, Gina baba nagyon édes, jó kislány, néha van egy kis pocifájás, olyankor hosszú órákig nem alszik, nyugoskodik, sír, de szerencsére már vannak nagyon jó készítmények, amiket lehet már iyen pici babának is adni és az segíteni szokott! Most volt a 3. éjszaka, hogy szinte az egészet átaludta, 1x kelt fel szopizni, úgyhogy igazán boldogok és elégedettek vagyunk és reménykedunk, hogy ez így is marad! :D
ginuska
 
 


Anyukám hozott nekünk egy nagy bödön rakott krumplit, babfőzeléket meg lefagyasztva tökfőzeléket és töltött káposztát, úúúgy imádom! Holnap Roli szabadnapos, főzni így nem kell, egész nap csak lógatjuk a lábunkat :D
Vendég
 


Zaniko!
Látom még egyben vagytok!Micsoda dolog ez kéremszépen???? :lol: :lol: :wink:

Szilveeaa!
Látod kaki ide vagy oda,azért nem zaklat olyan sokat éjszaka,ha egyhuzamban több mint 5 órát alszik! :wink: Jó kislány! :) :)

Most gyújtottam meg egy illatgyertyát! Most ettől kicsit olyan karácsonyi lett a hangulat a szobában! :D
Ti szoktatok illatgyertyát vagy füstölőt használni otthon?
Nekem a füstölőbe a fahéjas jön be!Annak nagyon jó illata van! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


halihó lányok!

Eszti, még nincs vége a szombatnak :wink: :wink: :wink:
Ez a méhszáj feszegetés :shock:

Szisz, OK, nem vagyok irigy, csatlakozhatsz hozzánk a jövő héten :wink: És akkor még Mérleg kisfickók lesznek :roll:

Pattogó, én már attól elfáradtam, amikor elolvastam, hogy mi mindent csináltál :shock:

Sztercsi, apa :evil: Bár az a házi pizza azért biztosan kárpótolt egysmásért :wink:

Az én uram nagyon aggódik, hogy még vezetnem kell (mint pl. hétfőn CTG-re) és a lelkiismerete is furdal, de csak pasik vannak jelenleg a barátai között, akik el tudnának vinni, a csajok mind babáznak vagy nem tudnak vezetni. De azért bármilyen jó barátok is, egy idegen pasival csak nem megyek CTGre...Elsüllyednék, ha a szülésznő valamelyiket is apukának szólítaná :oops:

Jovana - Fédra nagyon édes :D

Délután aszittem megszülök a pániktól...apáék végeztek a teherautó szereléssel, összepakoltak, levitték a parkolóhelyére. Egyszer csak csengetnek, sikítozik a szembeboszi (na jó, aranyos szomszédnéni), hogy a kutyánk kint van az utcán :shock: :shock: :shock: Szegény Zeuszkától úgy bepánikoltak az öreglányok, hogy nem merték megfogni a nyakörvét és bevezetni, hanem csak sikoltoztak. A drágám még jobban megijedt, csak állt az út közepén és nem tudta, hogy bejöjjön vagy fusson...apa szépen nyitva felejtette a garázsbejáró kapuját...őurasága pedig kikukkantott, hogy póráz nélkül milyen lehetne sétálni...De aztán meglátott engem az ajtóban és örömében befutott hozzám, szóval hajkurászni sem kellett. Jól leszidtam, apát is. Főleg.

Na jó punnyadást. Úgy ennék valamit, de mit??? Azt nem tudom....

Kép
kkia
 
 


Sziasztok!

Először is gratula az új szülőknek!! :D :D
Olyan jó úgy benézni időről időre, hogy mindig újabb és újabb babák vannak!!

Velünk minden rendben van, növögetünk nagyon szépen. Tejcsim sajna nem annyi van, mint kéne, úgyhogy pótoljuk tápszerrel, de nem adom még fel. :) Ugyanakkor nem is stresszelem ezen magam, mert ugye az sem jó. Szóval: csak természetesen! ( ez a legjobb tanács, amit kaptam)

Ne haragudjatok, hogy ilyen ritkán, és még visszaolvasni sincs időm, de egyszerűen annyira összefolynak a napjaim, hogy észhez sem térek sokszor... Biztos bele jövünk majd, meg minden, csak hát azért elgondolkoztat, hogy most, hogy itt van anyum milyen, és milyen lesz ha két hét múlva már nem lesz itt hogy segítsen... Félek kész káosz lesz!! :D

Akik még szülés előtt állnak: Kitartás lányok!! :D :D Már nincs sok senkinek.
Akik már babáznak: Szintén kitartás... :D Az éjszakázásokhoz, stb... :lol:

Lili

Kép
édi16
 
 


Eszti!
Az én anyukám is ilyen gondoskodó!Mondjuk ők közelebb laknak hozzánk,mint Hozzátok a Te szüleid.Nekünk könnyebb találkozni,és minden héten kapunk valami finomságot! :lol:
Arik az ilyen anyukák!

Mi holnap hajnali 5-kor kelünk,mert megyünk piacolni! :roll: :shock:
Hát semmi porcikám nem kívánja,de nem akarom,hogy Tomi egyedül menjen! :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Kkia, ez igaz, de nem érzem, hogy ma lenne a napja bár anyukám azt mondta, hogy azt nem lehet érezni
Zeuszkád milyen kutyi, hogy sikítófrászt kapnak tőle az öreglányok?

Édi, jó hogy jöttél, köszi a biztatást!!!

Hajnali 5-kori kelés...na én arra nem lennék képes!!! :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Kkia!
Akkor kb 1 hét múlva mi jövünk! :wink:
Én amúgy azt szeretném,ha még Mérleg lenne és nem Skorpió. :roll: De hát ez nem rajtam múlik! :roll:
Zeuszt szegényt sajnálom,jó hogy nem ment arra autó!
De azt megnéztem bvolna,ahogy az öregasszonyok sikítoznak meg futkorásznak össze-vissza! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Édi!
És bárki,akinek kisfia van.Milyen tanácsot kaptatok kukihúzogatás ügyben?Védőnő vagy gyerekorvos mondott valamit :?: :?:
Azt is hallottam,hogy minden este fürdéskor kell nekik húzogatni,de van aki azt mondta,hogy egyáltalán nem kell hozzányúlni!Na így legyen okos egy kezdő kismami! :roll: :roll:

Lányok!
Ti napi mennyi teát isztok meg?Nekem a nő a boltba azt mondta,hogy amíg be nem töltöm a 38.-ik hetet,csak napi 1 pohárral (kb 3dl) lehet,utána napi 2 pohárral!
De úgy emlékszem közületek van olyan aki naponta sokkal többet iszik! :shock: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó, a 38. hétig én is kb. 2-3 decit ittam meg, a 38-tól nekem Screen 1 litert mondott, de őszintén nem csúszik le annyi. Pedig nekem még ízlik is, de valahogy olyan a napirendem, hogy nem fér bele az 1 liter. Így is úgy csinálom, hogy a fél litert egyszerre megcsinálom és kortyolgatom, amikor eszembe jut. Estefelé én már nem nagyon merek sokat inni, ne legyen éjjel több kelés, meg nekem estére még ott az "altató" kamillám is...
Vendég
 


Eszti!
Kamilla teát azért iszol,hogy jobban tudj aludni? :roll:
Ezt még nem hallottam.És hat?
Ja pont ma küldtem emailt Nektek gyógynövényekről! :)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Anyabébi!
Bocccika! :oops: :oops: :oops: El is szégyelltem magam! :oops: :oops:
Így jár,aki egész nap vendégsereget fogad! :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Eszti,
csak befekvés lenne hétfőn. Dokim keddre akarta az indítást, de tiltakoztam, hogy hagy ne már 13-án :oops:
(ha lehet! :roll:)...Mondta, hogy ok, lehet "alkudozni"...
Azóta viszont tanakodtam, és attól függően, hogy holnap mennyire leszek zárva, kikoncsorgom, hogy csak kedden feküdnék be...és akkor szerdán indíthatnak, ha muszáj :roll: (nekem is rémisztőnek tűnik, hogy ott bent dekkoljak, pláne, ha újszülöttes kismamik mellé kerülök - és akkor a 4 órámat sem tudom megaludni az éjszaka :roll:

tillidian
 
 


Sziszikó!

Kb. én is hasonlókat hallottam... :) A védőnőnk szerint mondjuk nem kell hozzányúlni még.
Nálunk amúgy ez tárgytalan, mivel Kende kukiján a bőr nem ér végig... Úgy nézett ki születésekor, mintha félig körbe lenne metélve. :( Úgyhogy mi azon "izgulunk", hogy szépen nőjjön rá, nem az a stressz tárgya, hogy húzogassuk e vagy sem. :) De szerencsére úgy látszik, hogy szépen húzodik rá a bőr, nem lesz gond. Amúgy fürdetéskor én picit fel szoktam húzni azt a picike bőrt is ami van, hiszen alá megy a krém, stb., ott is meg kell mosni. De csak finoman!! :D :D

Lili

Kép
édi16
 
 


Édi!
Köszi a választ! :lol:
Szegény Kende!Azért reméljük,hogy Ő ebből nem érzékel semmit!Ugye nem fáj Neki? :roll: :shock:

Eszti,Till!
Mikor kórházban voltam a múltkor a mellettem fekvő csajszi már vagy 2 hete bennt volt.Nem akart a kislánya megszületni.Sorba szültek meg a többiek a szobánkba,szegény már a végére nagyon kibukott.Ott sírdogált sokszor,mondta hogy Ő ezt már nem bírja!
Szegényt nagyon sajnáltam!
Őszintén remélem Ti nem jártok így! :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: