Új privát üzeneted érkezett!

Raniko,
nem igazán tudok már pihenni :roll: (most 4,5 órát aludtam az éjjel, és nem tudok visszafeküdni :shock: -ilyenkor, ha a Fiúk elmentek reggel, vissza szoktam aludni délig :oops: - de már izgulok is, így egyedül a takarítással tudom magam lekötni :roll: )
Szépek a macik! :D

Lona,
már Neked is a Finish!!! :lol:

Twist,
jó, hogy "látlak"! :lol:
Fájások: zéró! (a keddi NST-n egyszer elérte a 40%-ot egy pillanatra :? ) Keményedés van, de csak éjszaka.
Lencsim meg ma hyperaktív :shock: -doki szerint, ha a magzatmozgás 5 alá csökken reggel, akkor közeleg a szülés...kb 40 mozdulatig számoltam ma :shock:

Nem panaszképp, csak tünetek (hátha más is így jár majd :roll: )

tillidian
 
 


Hali Csajok!
Vagyok, figyelgetek, csak el vagyok havazva.

Tilli!
Ki kéne valahogy csalogatni azt a leányzót! Szorítok nektek nagyon!
vovanda
 
 


Till!
Na ez tényleg nem valami izmos.... nekem már 37.-ik hétnél 50-60-asok voltak....igaz volt később sokkal kevésbé "mozgalmas" NST-nk is, szóval gondolom ez hullámzó... És ami érdekes volt hogy én a 60-asnál sem éreztem semmit :shock:

Lona!

Te szegény, elég gáz lehet...majd gyere, hogy mit mondd a dokid...de szerintem biztos nem húzzátok ki végig egyben :?

Rani!
Nagyon szépek, le a kalappal.... ráadásul mackó-funok vagyunk mindenek felett :roll:

Angel!
És hogy vizsgálják a hallását? Ez is kifejezetten korababás vizsgálat, vagy nekünk is lesz??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Lois! Hallásvizsgálat nekünk is volt, beletesznek egy kis fülhallgatót a fülébe, és ha van hullám a műszeren, akkor jó. Enyim kölkök vigyorogtak. Be kellett jelentkezni. Szemészeten is voltunk, oda önszorgalomból járunk, ikreknél elég gyakoriak a szemproblémák, egyes babáknál talán nincs ilyen gond.
Nekünk a koraszülöttön írtak ki egy halom vizsgálatot, kivéve a hülye ortopédiát, ami ugye csak meglett 5 vagy 6 hós korukban. Kisnorbinál ott beparáztunk, azóta torna heti 2x, úszás heti 1x, de már túl jól fejlődnek... :lol: :lol: :lol:

Angel! Olvastam, hogy 7. lombik sikerült nektek, nagyon megdöbbentem. Le a kalappal, amiken végigmentetek. Sajgó még nem volt ott, amikor a Kaáliban kezdtünk, de elég furi lett volna évfolyamtárs kezei között, ha érted, mire gondolok. Van 1-2 pozíció, amit biztos kihagytam volna nála.

Timi! Lona! A 26. héttől vizesedtem, fehérjét adták ezerrel a kórházban, minden nap dupla adag husit kaptam az ebédhez. De a víz csak jött felfelé, először a lábfejem, aztán a kezeim, végül nem nagyon nézegettem magam a tükörben, de az utolsó fotón a szülőszobán szerintem iszonyat vagyok. Nem merem ide feltenni. Étkezési előírásokat tartsátok be és pihenés!!! Kíváncsi vagyok, orvos mit mond.

Tilli! Hát mikor lesz már az a mikorbújikmárkilencsilány?

Ja és Rani, nagyon szépek a mackók. Mi itt anno gobelineztünk a csapattal, nekem is készült jónéhány kép, bekereteztettük, csak apa annyira elfoglalt, hogy nincs ideje feltenni :?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Tilli,
hát ez nem éppen csökkenő mozgás :roll: :wink:

ja, hát tegnap volt 7., eznapra írtad ki magad, nem? :lol:

semmigond, n12-kor már továbbálltunk! olyan sok időnk úgyse lett volna, mint múltkor, kb 15perc + meg is kellett ciciztetni a kölköt, hogy lenyugodjon az izgalmak után :wink:
(hííí, utána meg a dévényes gyúrás, szegény :roll:)

Lencsibaba most már gyeregyere!!

Lona,
drukk a dokhoz! mondd majd, mit mondott! :wink:

Rani,
macik :D te csináltad? tökjó! ilyenkor mindig szégyenkezem, hogy én milyen béna :oops:

Lois,
fülébe dugnak egy izét, és ahogy megy be az inger, világítani kell egy kis lámpának, ha reagál. hát így. (most utólag látom Szöcske jobban leírta :wink: )
hú, azt nem tudom korababa dolog-e :roll: , vhogy szt nézik a nem koráknak is!
a HeimPálban meg nem tudom. azt mondták, az alvásban megy, így az a gyanúm, hogy u.az az agytörzsi spec. hallásvizsg, amit a fejlődésneurológián csináltak.

igazán nem értem, hogy miért nem elég befogni fél fület és csettinteni :roll: :lol:
letojom, engem is hónapokig hordtak hallásvizsgálatra, nagyobb koromban, oszt hallok mégis :wink: halláskiesésem van :roll: biz. frekvencia fölött nem hallok, azaz a "melyik oldalon hallja" típusú fülhallgatós-sípolós vizsgálaton én semmit nem hallottam egyik fülemben sem. a mindennapi életben ez igazán nem zavar :lol:
tán megörökölte a kiccsaj.

Szöcsi,
kettő fagyis volt ám belőle! :wink: de azé így se volt hipphopp :roll: :D

na hát elhiszem :lol: jujj, ahogy volt osztálytárs húzza a gumikesztűt két láb között... áááááááá :shock:
aztán mikor odbent kedélyesen beszélgetni a régi időkről :roll: :wink:

8évig laktam Miskolcon!

angel37
 
 


Angel!
Csak neked: kiebrudaltam a mérleget!!! :lol:
vovanda
 
 


Rani,
ügyes vagy!

Szöcske,
szóval sok fehérje is kell? Ezt eddig nem mondták. Csak a só elhagyását, ami egy általam olvasott cikk szerint nem is biztos, hogy használ :roll:
Valami praktikát tudsz még?
Nálam eddig a vizesedés fôképp idôjárásfüggô volt. Holnap jön a hideg, kiváncsi vagyok lejebb megy-e a dagadás.

Till,
sokat gondolok rád. Kívánom, hogy már ne várasson sokáig Lencsi!

Doki: szerencsére nem egy paráztató típus. Nézett áramlást, méretet stb. Minden rendben találtatott. A rettenetesen kinézô lábamtól sem ájult el. Egyre többet kerül szóba a császár. Nekem tényleg édes mindegy, ha a gyereknek az a legjobb. Ma megtapogatta, hol a gyerkôc feje és amikor a szeméremcsontomat nyomta majdnem sírvafakadtam. Fenn áll a téraránytalanság lehetôsége, de megvárjuk, hogy magától elinduljon a vajúdás és akkor jobban kiderül elfér-e. Nagyon örülök, hogy meghagyjuk az indulás idôpontjának választási jogát Marcinak!

Kép
lona1
 
 


Lona: nekem a vizesedésre azt mondta a doki, hogy sok hús, sótlan sajt és rengeteg alma. Az asszisztense mondta, hogy kockázzam fel az 1 kg almát, vágjak rá egy nagy csokor petrezselymet, locsoljam meg 1 citrom levével és ezt egyem délelőtt és délután, ebédig mást nem, ebédre, 2-3 szelet húst magában, vacsorára szintén. Ja, és 2-3 napig csináljam, tuti jó hatása van. Ez a diéta nálam már ott megbukott, hogy nem bírok almát enni, fáj a gyomrom, ma kettőt lenyomtam, de ennél többre képtelen vagyok. Viszont a petrezselyem jó vízhajtó és azt szeretem is csak úgy magában legelni. És sok folyadékot kell inni, főleg vizet.

Lona: jó, hogy rábízzátok Marcira az érkezés idejét! Eddíg úgy néz ki, hogy mi is, ha továbbra is szépen fejlődnek a lányok, de a császár tuti, pedig olyan szuper a szülőszoba, hogy fáj a szívem, amiért nem szülhetek. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, Lona, a babákok a legfontosabbak. Ha császár, akkor császár. Tök mindegy. Ettől még szuper anyukák lesztek.

Tilli, nálam 40+6-ra indították a szülést a doki számítása szerint. A lombikos számítás szerint 41+2! Drukk holnapra! Várom az sms-t. :lol: :wink:

skrisz72
 
 


Till, nagy drukk!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok! :P

Skrisz,
jó sokáig vártak :shock: :roll: ezt nem is tudtam!...
Egyébként milyen orvosi indok kell ahhoz, hogy megindítsák a szülést? :roll:

Timi, Lona,
így van, az a lényeg, hogy Édesanyák lesztek és gyönyörű babák érkeznek!!!! :D
(császártól amúgy én inkább azért óckodtam, mert már voltam spinálva térdműtétnél, és rettenetes hetem volt utána az intenzíven :oops: -az altatástól meg félek :oops: -de ha így kell lennie, legyen! :wink: )

Drágák,
a mai napon sincs változás...nagytakarítottam, bevásároltam.
(és sajna elkezdődött a "bosszantó sms-ek és hívások" periódusa. délelőtt 20 percenként csörgött a telefon, kedves ismerősök érdeklődtek. "na mi van"? - ettől már Vackornál is idegbajt kaptam :oops: -így amikor délután elmenőben még a szomszéd néni is rákontrázott: "Na, mikor jön az a baba?" olyan dühös voltam, hogy kipattant a megfelelő válasz: TEGNAP!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: -ezt aztán a suliban még elsüthettem párszor, így mindenki vigyorgott és talán végre békén hagynak...)

tillidian
 
 


Babám,
köszönöm, nagyon jól esik, hogy gondolsz rám! :oops: :P (kölcsönös ám! :wink: )

tillidian
 
 


Reggel 7-re megyek, így ma nincs huhogás :wink:
(Titkon reménykedem, hátha ott tartanak :roll: )
Amnio, NST, UH...

tillidian
 
 


Till: :lol: :lol: :lol: holnapra egy kalappal!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Szöcsi, Angel!
Köszi a válaszokat :)

Till!
Akkor pont úgy legyen holnap ahogy szeretnéd :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok Nénik!
Mások által Zének mondott kicsi fiú vagyok, kérlek segítsetek!! Anyám, -aki nem százas-, 30 fokban ilyeneket próbál rám.....aszongya mingyá' itt a tél.......... valaki mentsen meg!!!
.........vagy legalább kérek egy hideg sört....vagy tejet....vagy valamit....

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Zé!
Anyád bölcs és előrelátó asszony, és igaza van.Jövő héten itt a tél.Ééés cuki vagy ebben a macis hacukában :wink:

Lois! :) Pfüh, télleg melege lehet, pizsire húztad rá? :)

Till!Drukk-drukk holnapra! (Hugimnak holnap indítják, ha minden igaz)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!

Angel köszi igen én csináltam őket, na és azt ne hidd, hogy én olyan marha ügyes vagyok.
Mindent berajzoltam indigóval és úgy festettem ki.
Már csak a számozás hiányzott mint egy gyerek kifestőbe!! :lol:

Tilli drága sokat gondolok rátok!!!!!
Mennek a drukkok!!!!! :wink:

Zé hát az anyák már csak ilyenek!!! :lol:
Amúgy nagyon cuki vagy ebbe a cuccba remélem ez valamennyire vígasztal!!!!
A tejért anyánál a sörért apánál reklamálj!!!!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Zé!
Tarts ki, a virtuális hideg tejet küldöm neked szeretettel! Ja, és csini vagy!

Lois!
Réka nyomja ugyanilyen csíkos pizsiben. :lol:

Till!
Szülésindító vuduk mennek!!!!
vovanda
 
 


Lona! Praktika szerintem nincs rá, szomszédasszonyom még felpolcolta a lábam és masszírozta, hogy a szív felé menjen a víz és a szervezet dolgozza ki, de nálam már az sem segített.

Losi! Irtó cukik vagytok! Zé nagyon nagy fiú az én minimanóimhoz viszonyítva.

Timi! Feküdtem egy ikres csajjal, neki a 2. szülés volt, ő azt mondta, hogy simán fog szülni, úgy is lett a végén. DE! Alig látszott rajta a terhesség, 10 cm magas sarkú csizmában jött be, amikor én már csak házipapucsban liftezgettem a kórházban. Lépcsőzött, semmi víz, hátulról, mint egy modell. Keresztbetett lábakkal olvasott újságot. Talán 2,5 és 2,8 lett a két babóca.
Viszont azt talán írtam, hogy a balatoni nyaralós szomszédunknál pedig valamit elszúrtak, mert simán indult a szülés, aztán mégis császár lett a vége és az egyik baba sérült lett. Nincs erre megnyugtató válasz, de ikreknél ne bánd a császárt.

Na megyek, mert torna, aztán apóslátogatás a kórházban, aztán vásárlás.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Tilli, a méhlepény rossz állapota miatt, vagy szennyezett magzatvíz miatt szokták megindítani. Vagy ha ugye már a 41. hetet taposod! :lol: Várunk a hírekkel!

Lois, jóképű a kispasi. Szép nagyon az overáll!

Rani, nagyon szép a festett maci. Igazán kreatív és ügyes vagy.

Szöcsi, mi van apósoddal? Lemaradtam valamiről...

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy nem tudok jönni még olyan sűrűn de nagyon gyenge vagyok.
Viszont az Utroról szeretnék kérdezni. A Kaáliban azt mondták, hogy okt. 15-ig fokozatosan álljak le, a dokim meg azt, hogy 13.hétig szedjem. Szóval most itt vagyok kétségek között. :shock:

Till,
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Lencsi baba most már tényleg gyere ki!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Lois,
Nagyon édes KisZé. :lol: Úgy megnyomkodnám. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili: én is a 12-13. hétig szedtem, ill építettem le az Utrot. Innentől a dokid kezében vagy, szerintem rá kéne hallgatni. Csak arra figyelj, hogy ne egyik napról a másikra hagyd el, hanem szép lassan 3 naponta mínusz 1 bogyó.

Lois: Zé édes! Nekünk is van szőrös macisunk, alig várom, hogy lássam őket benne! :D

Szöcske: a császárral úgy vagyok, hogy bánom is meg nem is. A dokim minden alkalommal rémtörténetekkel jön ikres-szülésről, ami végül császár lett és mindenki megszenvedte. Csak sajnálom, hogy lemaradok egy életre szóló élményről, mégha nehéz is. DE! A babák a legfontosabbak! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Till!
Drukk mára!

Lili!
Nekem az ikrekkel a betöltött 12. hét után kellett fokozatosan leállnom az utroval,most meg a 10. hétre hagytam abba.Kérdeztem is,hogy nem túl korai-e,de azt mondta a dokim,hogy ha már a 8. héten abbahagytam volna sem lett volna gond.De gondolom ez egyén függő is lehet,hogy kinek hogy áll a progi szintje.

Lois!
Nagyon cuki KisZé abban a szerelésben! :D

Visszatérve a kilókra:Írtam vmelyik nap,hogy eddig 6 kg-ot híztam.Na,tegnap voltam a dokinál és mondta,hogy az elkövetkező 1 hónapban NE hízzak! :shock: :roll: Amúgy minden okés,méhszáj zárt,nekem ez a legfontosabb,ez a mumusom,mert ugye az ikrekkel elég korán kinyíltam. :?

Pussz mindenkinek

Ági

pálgi
 
 


Timi!
Nekem van 2 ismerősöm,akik term. úton,minden probléma nélkül szülték meg az ikreiket! :wink:

Ági

pálgi
 
 


Tilli,
na ottfogtak? :wink:

Lois,
cuki :lol: szegény, de jól tűri! :wink:

tegnapelőtt én is rápróbáltam a fejére a füles sapkát a fűtött szobában, hátha sikerült kinyújtogatni, hogy rámenjen, hát nem volt fergeteges siker :roll:

Viktu,
uncsitesó érkezéséhez naaagy +++++++++++++ :wink:

Timi,
szt így is életre szóló élmény lesz! :wink:

Lili,
én 13. héten is szedtem, az utsó héten naponta egy-egy szemmel kevesebbet, de elég hülyén, pontosan már nem emlékszem. hirtelen abbahagyni tényleg nem szabad.
evileg 8-10. héten már megvan a saját kellő mennyiségű progid, de jobb a békesség :wink:

Szöcsi,
jó tornázást, vásárlást!
apósnak jobbulást!

Lona,
Marci majd tudja, okos kisfiú! :wink:

angel37
 
 


Hahó Lányok! :D

Nálunk:
Amniot nem tudott nézni az orvosom, mert teljesen zárt minden: 3110. NST volt még, ami kétszeri nekifutásra sikerült: Lencsikém fél éjszaka hancúrozott, így reggel hétkor olyan volt, mint az anyukája: kómás :roll: :D
Vasárnap újra mindkét vizsgálat, hétfőn pedig befektetnek, nincs kecmec.
Dokibácsival megbeszéltük: ha indítani kell, akkor 14-e az esélyes...

Mindenkinek szép napot, vigyázzatok magatokra! :P

(Ui: az amnio eléggé fájt :oops: -kapaszkodtam rendesen :roll: , de orvosom és szülésznőm fanrasztikusak, kedvesek, érzem, hogy jó kezekben vagyunk :D )

Jövök még ma!

tillidian
 
 


Tilli, zárt méhszájnál sajnos fáj az amnio... :? Hát akkor drukk vasárnapra, ha nem, akkor hétfőre. Vagyis, akkor csak kedden indítanak, ugye?

skrisz72
 
 


Till: nagyon ragaszkodik Lencsi a babaházához! :shock: :D Tuti, nagyon jó helye van! Sajnálom az amniot!

Jön a hideg és két hét után ismét olyan a bokám, mint régen, pedig reggel óta totyorgok a konyhában. :D :D :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, igen, ilyenkor nemtom hova lesz a víz.... :roll: Bezzeg melegben! :evil:

skrisz72
 
 


Skrisz: már reggel gyanús volt, mert a mérleg 2 kg-al kevesebbet mutatott, mint az elmúlt napokban, de nagyon örülök neki!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Till,
Lencsi baba nagyon jól érzi magát anya pocijába. Hajrá 14.e vagy még hamarabb :wink: :)

Rani,
ügyes vagy, arik a macik :)

Lois,
KisZé-szempillakirályfi :lol: édes pofa és naon csini :P
majd küldesz egy mail-t mei tai-ról? köszi!
toth.igor@chello.hu

Angel,
Diókának meg a hallásával nem lesz gond!!!!

Babákról a képet nagyon cukrok!!!! :D

Timi,
vizesedésre nekem is almanapot javasoltak, örülök, h most jobb a helyzet, maradjon is így!!!

Plági,
gratula a kiscsajhoz!!! :)
én dokim is nagyon komolyan veszi a kilókat, igyekszem nem túlzásokba esni

Lányok képeket nézegetni hogyan tudok (babákok, pocakok, szobák...)

Mi köszönjük jól vagyunk, kivéve, amikor frászban vagyok. Csajszik mozognak ezerrel, már látni ha rugdosnak odabenn.

pusszantás Nektek

KépKép
tobi
 
 


Tobikám,
túl a félidőn! :D
ne légy frászban (oks, könnyű mondani)
tökjó, hogy így mocognak a csajok! :lol:

Tilli,
ti aztán jól megvagytok 2in1! :wink:
drukk most már erősen a váláshoz! hátha nem kell indítani...

biztos kellemetlen a túlhordás, de hogy ennyi satu méhszájat! :roll: :D

Timi,
nahát a víz így el tud tűnni? :shock:

angel37
 
 


Skrisz,
keddet megbeszéltük a dokival, hogy kedd nem :wink: (ugye mégiscsak 13-a :roll: :lol: -persze csak amennyiben indítják. De ha aznap akarna jönnia lány, az az ő döntése :wink:)

Nekem nagyon tetszene a 12-e is :roll:

Tobi,
jó, hogy jelentkeztél!!! Puszi Nektek :wink:

Timi,
bokadagadás monnnyon le!!!!!!! :oops:

tillidian
 
 


Após jól van, 21 volt a cukra, most már csak 10. Belgyógyászaton az orvosok már előre köszönnek, egész család ott feküdt. Én a szülés utáni 4. hónapban, úgyhogy már ismernek, mint a rossz pénzt.

Timi, majd a következő természetes úton lesz...

Tobi, már félidős vagy? :shock:

Torna elmaradt, majdnem megbüntetett a közterületes, pénteki napok nekem nem jönnek be. Vettem viszont egy barbis és egy verdás sapit a prüntyőknek, igaz, egyformát akartam, de még lehet, hogy összejön. Ez a 2 is szuper, bár anyukámnak nem tetszik. Az én időmben az űrsapka volt a divat.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske: jó magas volt apósod cukra, a lényeg, hogy rendeződik, Inzulint kap?
Te sejtesz valamit! :wink: Bevallom, sűrűn emlegetem itthon a következő terhességet, mint nagyon kívánatos állapotot! :wink: Pedig még ebben is nyakig benne vagyok! :lol: Nem tehetek róla, imádok pocakos lenni! :lol:

Tobi: gratula a félidő elhagyásához!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Szia Tilli!!

Dejó hogy jól vagytok!
Ki tudja lehet hogy Lencsi a hideget várja!
Örület, hogy mijen gyorsan jön a hideg (bár énnem bánom).
Nagyon izgi Tilli ha más nem de akkor is egy pár nap és Lencsi ott lesz a karodba.
(én tuti szét fogom izgulni magam) :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois,
Zé gyönyörűűűűű!!!!! :D :D :D (úgy összepuszilnám :oops: :lol: )

Raniko,
aranyos vagy! :D
Nem tudom, mire vár, csalogatom pedig... :roll:
(a család kikészít :oops: -egyszerűen nem értik, hogy hiába telefonálnak fejenként naponta 3x, akkor sem lesz meg gyorsabban a gyerek :oops:
És megbeszéltük Apával: mi a szülést intim módon szeretjük intézni!!! Így a família csak UTÓLAG értesülhet Lencsi érkezéséről...kizárólag Nektek szeretnék üzenni, hogy hol tartunk, mert Ti vagytok mellettem jóban-rosszban...punktum :wink: )

Angel,
drukkokat köszönöm, igyekszem jóra használni :wink:

Skrisz,
Nálad hány amnio volt? :roll:

tillidian
 
 


Tillikém!
Nekem sosem volt amniom, de hallottam hírét, hogy nem valami überf@sza :? De most már csak egy lesz (vagy az se... esetleg ma éjjel.... :wink: ) és azután babázhatsz!!! :D

Viktu!

Jujjj, nálatok is nagy izgalmak lesznek akkor, tesód az első bébit is túlhordta?? Drukk neki!!!
Igen pizsire húztam rá a szőrös mackós rucit :roll: És a gonosz Anyja 4 különbözőt rápróbált a gyerekre.... elhoztam őket a boltból és itthon próbáltuk fel, mert ott tüntetően bealudt és megfúrta. De újfent kiderült, hogy vagy a gyerekemnek van jetilába, vagy a lábfejeseket szabják kicsire, de afféle, aminek van lábfeje, meg kis kézfeje is, amit rá lehet húzni, na olyanunk nem lett, mert Zé lábikója durván nem ment bele egyikbe sem :?

Vanda!
Igen már láttam korábbi képeiteken, hogy az ikrek nyomulnak ebben a pizsi-rugi kollekcióban :D

Szöcske!
Igen nem vagyunk kicsik, de azért annyira nagyok sem... tudok vele egyidőset aki veri a 8 kilót :shock: :shock: :shock: Jövő héten valamikor Zé is leveri a 6 kilós lécet azért :) És ma ünnepélyesen a kinőtt kategóriába helyeztem át az első 62-es bodynkat... Puszitól kaptuk, sajnáltam nagyon, de ez van, nő a gyerek mintha nyújtanák :roll:
Űrsapira én is emlékszem...hogy utáltam, mindig vakaróztam tőle.. (mármint ha arról a hosszú nyakú izéről beszélünk aminek hülye farka volt hátul, aminél fogva mindig lerántotta valami nálam lütyőbb óvodás, aki ezzel fejezte ki olthatatlan szerelmét irántam...)

Timi!
Én már nem tegnap óta fórumozok itt, számát sem tudom, hány ikerbaba született azóta, egyetlen egyről tudok aki megszült hüvelyi úton, (Katyerina, régi babásba szokott írni), mindenki csodájára járt. Bízz a dokidban, én tuti nem kockáztatnék, annyit nem ér a dolog. Majd a kis tesót megszülöd rendesen.... :wink:

Lili!

Én a 16.-ik hétig használtam progipótlást, de én alapból progihiányos vagyok, emiatt para volt, és hosszú levezetést csináltam.

Angel!
Na és kinyúlt a sapesz?? Vagy lett szép kis piros karima a gyerek homlokán?? Nem is én vagyok a szadianyu, hanem kegyed!! :lol: :lol: :lol:

Tobikám!
Mit szeretnél?? Az anyagmintákat?? Azt küldöm. :) Jöhetnél gyakrabban, irgumburgum :) Esetleg egy pocakfotó?? :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tilli,
így legyen :wink:
akkor most 12 a kiszemelt dátum?

télleg hamarabb fogjuk itt tudni, mint a család?

Lois,
akkor már semmise volt jó neki, így elfért a sapka, még egy kicsit lehet nyújtani :roll: :wink: karima nincs :lol:
apa szerint úgy néz ki benne, mint egy perui menekült. lefilmeztük ahogy ordít a sapiban - szadicsalád :D :D

angel37
 
 


Angel!
Látom egyre jár az agyunk...... én fényképezővel szadizok, te kamerázol........ valaki még ránk küldi a gyámügyet a végén :lol:

Perui menekült?? Aki mondjuk Norvégiába menekült és evégett a füles sapka??? :wink:

Amúgy ez ClarkApa koncepciója is, ha már a gyerek úgyis nyűgös-hisztis, akkor hasaltassuk egy kicsit.... csak úgy csórikámnak eszébe sincs emelgetnie magát, csak süvölt arccal lefelé... de ilyenkor Anya ált. megmenti, mert ő a jókedvű Zét szereti ezzel elrontani :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!!

Tilli merre vagy?????

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok Drágák! :P

Köszönöm, hogy hiányoltatok, nagyon jól esett! :oops: :P

Még itthonról jelentkezem, egyben vagyunk.
Viszont pocakom teljesen lent van, kölök feje beékelve :P (hajnalban történt, 2-3 között, piszokul fájt 1 óráig, csillagokat láttam :shock: (nem szülési fájások!) reggel pedig a nyákdugó is úgy döntött, megunta a helyét :wink:
Innentől mennyi idő lehet? :roll:

Még most megyünk Lidl-be, aztán ha bírok, főzök, vasalok...

Angel,
igen! :P Nektek öröm helyzetjelentést is küldeni! :D (família csak a "végeredmény"-ről kap sms-t, azt sem kürtöljük szét nekik, ha elkezdődött...jobb így.)

tillidian
 
 


Till: hurrá! Valami már csak lesz! Bár a szülésznő mondta, hogy a nyákdugó távozása után akár 2 hétig is lehet várni, hogy történjen valami, de Lencsi most már jönni fog! A hideg csak kicsalogatja a Kisasszonyt! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Till!
Nekem Baluval kiesett a nyákdugó ésa rá egy órára dőlt a magzatvíz! Mindjárt szültök!
Hajrá, várjuk a jó híreket!
vovanda
 
 


Köszi Lányok a gratut :)

Lois,
köszi a mailt. minden infó érdekel ez ügyben :wink:
ígérem rakok fel képet csak még nincs feltöltve a fényképezőről a gépre :wink:

Till,
hajráhajráhajrá!!!!

Nu, megyek buktát sütni :)

KépKép
tobi
 
 


Till!
Azta......... :D
Szerintem legközelebb akkor jövök mikor már itt lesz a hír, hogy kibújt Lencsi :lol:
Szorítszorítszorít++++++++++++++++++++

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till, szerintem max. egy nap! Készülődj! Nekem asszem 3 amnio volt. Vagy négy? Már nem is tudom... :roll:

Angel, Lois, jót röhögtem a szadimamin. :lol:

Twist, boldog 3. trimesztert!

A lábfej nélküli pizsinél kell zoknit húzni a gyerekre, ha hálózsákban alszik?

skrisz72
 
 


Csak bekukk, hogy ne izguljatok: még semmi! :roll: :P

(bevásártunk, elpakoltunk, most alszom egyet...fájások zéró, nyákdugóval megint találkoztam...ha ez az...olyan, mint PÉ-kor, csak sötétbarna :roll: )

Pusszancs!

tillidian
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: