Új privát üzeneted érkezett!

stelly:Adri nagyon kever már!szerintem Ő lesz az első baba aki elindul!de ezen nem is fogunk csodálkozni! :D

Kép
nilabali
 
 


zsu:örülök,hogy Bebének nem volt áldozata azóta!és nagyon ügyesen megette a mami főztjét!örülök,hogy jobban vagy!

na,húztam,mert nem fejezem be a dolgom mire Balázsom felébred!

Kép
nilabali
 
 


stelly! Vinci mindenféle módon elkészített gyümit megeszi, de a turmixoltat szívesebben :) az valahogy finibb nekik... husit én majdenm minden nap adok, egy héten egyszer tartunk "vega "napot, attol függ hogy jön ki a lépés....uzsira van hogy a maradék főzit eszi, de van hogy gyümölcsöt valami gabonával, vagy rizspehellyel... olaj minden nap, nem mindig oliva, és a tojássárgát heti 1x szerintem 8 hótól már kell adni, úgy mint a céklát, vagy a spenótot....olyan cuccosokat tartalmazanak ezek, amikre azért időnként szükség van...(heti 1X) ugyanígy a tejtermékek is, lassanként be kell vezetni...
ujjszpoit szerintem hagyd! majd kinő belőle, végül is ha szívesen eszik így, akkkor tök jó, ha meg elkezdenéd leszoktatni róla, lehet rosszul érintené, és a kaja ellen irányulna....(de ez csak szerintem)

sóskát imádom!!!! spenótot is szeretem, de csak reszelt sajttal!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 

 
 

ezt kaptam emailben! nagyon tetszett, gondoltam emgmutizom nektek! tanulságos :):):
Egyszer egy jól kereső apa úgy döntött, elviszi vidékre 7 éves kisfiát
azzal a céllal, hogy megmutassa neki, milyen szegény emberek is
vannak, és hogy a gyermek meglássa a dolgok értékét, és felfogja azt,
hogy milyen szerencsés családban él.
Egy egyszerű falusi család házában szálltak meg, ahol egy napot és egy
éjszakát töltöttek. Amikor a vidéki út végén tartottak, az apa
megkérdezte fiát.
-Nos, mit gondolsz erről az útról?
-Nagyon jó volt apa!
-Láttad, hogy némelyek milyen szükségben és szegénységben élnek?
-Igen.
-És mit láttál meg mindebből?
-Azt, Apa, hogy nekünk egy kutyánk van, nekik négy. Nekünk egy medencénk
van otthon, ők meg egy tó partján laknak. A mi kertünket lámpák
árasztják el fénnyel, az övékére pedig csillagok világítanak. A mi
udvarunk a kerítésig tart, az övéké addig amíg a szem ellát. És végül
láttam, hogy nekik van idejük beszélgetni egymással, és hogy boldog
családként élnek.
Te és Anyu viszont egész nap dolgoztok, és alig látlak titeket.
Az apa csak fogta a kormányt, vezetett csöndben, mire a kisfiú hozzátette.
-Köszönöm Apa, hogy megmutattad, milyen gazdagok is lehetnénk. "

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Húúú! Akkorát sétáltam, hogy leszakadok...
Mondjuk ehhez hozzájárult, hogy félúton felválta cipeltük Eszterünket.
A ti gyerkőceitek elvannak a babakocsiban? Én már max fél órára tudok tervezni... Az is necces!
Stelly:
[quote]h írta:usit minden nap kapjon?

Igen. (Fehérje és vas miatt)

[quote]d írta:e elég csak az ebédnél?

Igen.

[quote]z írta:siradéknak jó az olivaolaj is, ugye?

Igen.

[quote]a írta:zt is minden nap, de csak ebédnél?

Igen. (hacsak nem az almájába akarod keverni... :) )

[quote]v írta:olt szó a tojássárgájáról: az is olyasmi, ami kell, vagy inkább csak lehet?

Egyelőre lehet, sokan kifejezetten csak 10 hós kortól ajánlják.
De a koleszterin jót tesz az agynak, szóval heti egyszer én adni fogok neki, husi helyett feltétnek.

[quote]n írta:ektek simán eszi a gyerek az üvegreszelőn reszelt, vagy villával összenyomkodott cuccot???

Áááá...
Mi ezért nem eszünk krumplit... (többek közt...)

[quote]v írta:édőnő azt mondta, hogy gyümölccsel nem váltunk ki szopit,

Nem tudom, de Bogi pl. kivált. Ha elég neki, szerintem nem gáz.
Főleg, ha dúsítod is. Nektek is lassan mehet a túró, joghurt és a gyümölcs azzal keverve már simán kajakiváltós.

[quote]e írta:vés közben folyton szopja az ujját,

Szerintem is hagyd, valószínű még mindig sokkos a kanál láttán, aztán így nyugszik! :)
Az érettségi bankettjén már nem fogja csinálni! :D

Ja, nekem meg az a kérdésem, hogy az gáz, ha én a büdös életbe nem adok neki több krumplit? Egyszerűen nem eszi meg az azzal készült kaját. Ma 30-at erőszakoltam bele (szintén cukkini-krumpli husi, mint nálatok Zsu :) ), majd a kibontott bébiételt simán benyelte. (Megjegyzem az már a sóska után a C) verzió volt!)

Most jól elfelejtettem a többit... :) Na megolvasom!

ladmon
 
 


Ja, hogy ez ilyen sok lett? Na, akkor elég ennyi mára! :D
Efének sok, boldog mászást kívánunk! :wink:

Nóriiii! Egy zseni vagy!!! (idézet megoldva!) :D

Adri iszonyat kemény! Apám, nem semmi a kiscsaj! 8)

ladmon
 
 


Nilabali jól tetted, hogy inkább Bazsiztál mint vasaltál! Én gyerekem ma aludt 2x30 percet... gondolom alszik még egyet.... de ez nem sok sajnos... :? Tényleg nagyon lehűlt a levegő... jó sétizést!!! :D

Zsu83 jól tettétek, hogy elmentetek zöldségért és gyümölcsért!!! :D Köszi a gratulációt! :D Nekünk volt 2x30 perc alvás ma... úgyhogy nem viszi túlzásba ma az alvást... :shock: ma megevett a fiam majdnem egy egész banánt...szóval haladunk csak az a lényeg, hogy darabos legyen :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Most mondja valaki, hogy a fiam nem pózol a gép előtt... :lol:

mosolyogni is tudok

Kép

ajjaj... észrevett anya...

Kép

Egy darabig eldugulok és nem hozok képet :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


ne már millyie,minden nap el tudjuk nézegetni a gyönyörű kisfiad!

Kép
nilabali
 
 


Nilabali de édes vagy :D :D :D köszi!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:inkább sós vagyok most....akkorát hancúroztunk Bazsival,mindkettőnk csurom víz!

megyünk is pancsizni!

Kép
nilabali
 
 


ladmon! (jó hogy én adok hozzátápis tanácsokat :):):) )szerintem hagyd a krumplit a fenébe, annyira nem kell az, Andrisom a borsót utálta kezdetektől, nem is evett egészen a múlt évig :):):) hát ez van...többször próbáltam vele megetetni, de semmi siker, megkóstolta évente egyszer, közölte hogy szar..tavaly kb. ilyenkor egyszer csak jön, hogy ő most mégis szereti, azóta eszi, de nem a főzeléket, azt azér még nem, csak levest, meg rizibizit....
tököt én pl magában is szoktam adni, krumpli nélkül, Vinci nem is mindig eszik krumplis kaját!

Most a lányom nem eszi a krumplit, sehogy, se pürében, se levesben, nagy nehezen a paprikáskrumpli lemegy, de valahogy az se annyira...van ilyen, régen meg megette.
Lehet a lányodnak nincs szüksége a keményítőre :):):) Ők azt nagyon tudják ám, mi kell a szervezetnek épp

volt idő, mikor állandóan mindent tök sósan akart enni a fiam(nagy), biztos sóhiánya volt :):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


ja, a krumplihoz esetleg egy babérlevelet hozzá lehet főzni, tök jó ízt kölcsönöz neki, lehet úgy kellene....egy próbát megér!vagy egy ici-picike só.....bár tudom, hogy te azt soha! De annyira ízetlen egynémely krumpli, főleg a husi is hozzá...a tök meg leveses, szóval egy picit lehet ízesebben jólesne neki.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Móni, eleinte Marci is ellenállt a krumplinak, aztán megszokta, megszerette.
Amúgy olyan ötleteim vannak, hogy vegyél Ella krumplit, annak kicsit más az íze, süsd főzés helyett, vagy használj rízst, rízspelyhet, búzapelyhet, zabpelyhet.
Nálunk most babakocsi szeretős időszak van, de volt ez másképp is. (Ezt csak bíztatásképp, hogy lesz még jobb.)

Ez a két két Andrisról gyönyörű!!! :D (A másodikon tiszta Apja :wink: )

Welcome in the club, Elif!!! :D Ide a rozsdás bökőt, hogy pár nap, és állni fog! (De Efe remélem jobban alszik majd nappal, mint mi szoktunk mostanság. :roll: Habár ma bepótoltuk a tegnapi lemaradást is, 3,5 óra. :D)

Képet kérünk a minitaliról, Zsuzsik!!!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


na,gyermek ágyban alszik,apa sehol...pókerezek és káposztás tésztával vigasztalom magam... :lol: :cry:

Kép
nilabali
 
 


Csak egy rövid esti bejelentkezés...

Voltunk védőnéninél, picikém 9400 g, 72,5 cm :shock: . Pedig azt hittem, most nem hízott olyan sokat...

Egyébként elég nyűgös napunk volt, csak délelőtt ment le a gyümi, azon kívül csak szopiztunk. Nálunk azért még vannak ilyen napok is (ezt a husi és egyéb kötelezők mellett csak halkan jegyzem meg :oops: ).

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
mist
 
 


Köszönöm szépen lányok a sok hozzátápis segítséget! Olyan jó, hogy vagytok nekem! :D
Ujjszopit tényleg hagyni fogom, azt hiszem, kell ennyi relaxálás neki evés közben is :)
Tojássárgát meg akkor kipróbáljuk nemsokára :)

Kaandi, igen, mi csak két-három hete eszünk normálisan, előtte Adri pár kanál után fellázadt, csak a tejcsi kellett neki.
Sarokvédők nálunk is már lekerültek, mert Adrika leszerelte az összeset, az volt a legérdekesebb játék :roll:

Rizs! Köszi, Nila, nem tudom, nekem ez miért nem jutott eszembe :roll:
Nila, szerintem Boti amúgy előbb fog járni, mint Adri - de végülis ez nem verseny, meg ha körülnézek a lakásban... ejjj ráérünk arra még :lol:

Millye, olyan szép kis ruhákat varrsz Andrásnak - ha ez még jót is tesz a lelkednek, akkor duplán jó, hogy ezzel foglalkozol! Fogacskának ha magunkból indulok ki, örülj, hogy még nincs... egyébként egyik ismerős gyerekének sokáig nem volt foga, aztán majdnem kilenc hósan kijött egyszerre kettő, majd tíz hósan még öt egy héten belül :shock:
Mosolygós András csudaszép :) és ha nem hozol egy darabig képet, összeakasztjuk a bajszot :wink:

Ma az első kertrészünk is megszépült éljenéljen :D

Zsu, húúú mikor Bebe tátott szájjal halad feléd, az tényleg tiszta horror lehet :wink: :lol: és nem szokott a játékaival püfölni? Én meg attól félek :D

Ladmon, Adrika szerencsére még elvan a babakocsiban egész hosszú ideig is - csak legyen néznivaló. Ma pl a kertészkedés volt elég érdekes egy órán át, de az aduász az a KUTYUS! Abból is van kedvenc, a szomszéd utcában lakó két golden retriver :D
Krumpliból én megpróbálnám a hejedben a sárga héjú (asszem, ella) verziót, az picit édesebb. (Hehe, most nézem, Julcsi, megint egy húron pendülünk :lol:)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


stelly:persze,hogy nem verseny..nem is úgy gondoltam :oops: Botiról sajnos nem tudok annyit,mert anyucija nem dokumentál képekkel-bár nagyon szívesen látnám-de téynleg nem hasonlítgatni akartam!

Kép
nilabali
 
 


Uzsira adtam Bebének Humana barackos joghurtot, annyira ízlett neki, azt a cuppogást! :D
Este pedig odavettem az ölembe a kanapén, Apa a szőnyegen ült, és mindig adott Bebe kezébe valamit, amit ő eldobott, és ezen akkorákat kacagott, így még soha nem hallottuk kacagni! :lol:

Ladmon, Bebe nagyon szeret babakocsizni, imád nézelődni, ha megunja, akkor hüvelykujj bekap, és szunya! :D

Millye, hát tényleg nem vitte túlzásba Andris az alvást! :shock: Talán az időváltozást érezte! :roll: Délután még aludt egyet?
Bebe 2 órát nyomott délután 2-4-ig!
Csak haladtok Ti is a hozzátápival, úgy látszik Andrisnak a darabos jön be! :D
Andris mosolya egyszerűen lehengerlő! :lol:
És még-még sok-sok képet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nila, imádom a káposztástésztát, jövőhéten csinálok is! :D

Mist, szép súlyba van Natasa!

Eszter, játékpüfölés még nem volt! :D
zsu83
 
 


Ja, szerettem volna még mondani, hogy Adrika csudaügyes!!!! Így van értelme járássegítőt venni, ha a Gyerek használja is. :D Gratula!!!!
(Marci is lépdel, ha fogjuk a kezeit. : D Egyre ügyibb.)

Huhh, Ildi, olvasom, hogy most meg Ti aludtatok rosszul napközben... Remélem este azért nem volt nagy kiborulás.

Van a humananak gyerekjoghurtja? :shock:

Natasa nemcsak husika, hanem jó hosszú is! Apropó, képeeeet!!!! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Mist, szép méretek, ez igen! Jajaja, képet!!!!!

Nicko, éljen hogy jöttél, sokat gondoltunk rátok, kerestünk. Mandarin csodaszép legény!

András a legszebb babamodell, és a nadrágok és a rácsvédő naggggggyon szépek lettek!

Kangu, nagyon nagyon sok ++++++++++++++++++++++a gyógyuláshoz nektek!

Ó, a mai tali? Olyan jó volt!!! A legizgalmasabb pillanat, amikor a ligetben a játszótéren hirtelen mindketten hánytak kicsit a földre, fél perc különbséggel. Az történt, hogy a faleveleket zabbantották nagy erőkkel, ettől.:lol: :lol: :lol: :lol: Olyan jó volt együtt látni a cseppeket, ahogy felfedezik egymást, a maguk módján persze, Léna megcsudálta Marci játékait, kipróbálta az ágyikóját alvás céljából, és az etetőszéket leamortizálta a kismalacom, utólag is bocsánat érte. Képek készültek, igyekszem is hozni!

Szóval szuri: Persze, Ladmonnak igaza van, amilyen oldalon állnak az előadók, olyan kicsengése lesz az előadásnak! Mindenesetre én megértettem a lényeget, tudom, mi a teendőm, szóval megérte elmenni. Persze, hogy anyagi érdekek. Szóval ez is csak egy influenza, olyan, mint ami eddig volt, és évek óta jelen van a világban a sertés és a madárinfluenza is, csak ami változott, hogy azóta válság van, ami a gyógyszeripart(ami a hadiipar mellett a legnagyobb lóvékkal működik a világban) is érzékenyen érintette. Szóval fel kellett lendíteni valahogy, ez meg működik erre remekül alkalmas. Amellett nálunk még jelentős a politikai érdekeltség is. Ja, amiben mégis más, mint a legtöbb, hogy nagyon gyorsan mutálódik. Ezért nehéz jó oltóanyagot csinálni, ezért eltérő, hogy különböző országok mikortól és mivel oltatnak. A legfontosabb teendő, ami mindegyik fajta vírustól véd, mellékhatások nélkül az az IMMUNERŐSÍTÉS. Láttunk arról filmeket, ahogy a falósejtek és fehérvérsejtek takarítanak a vérben, és olyan páciensnél, akinek tele voltak az erei plakkokkal, salakanyagokkal, ott nem tudtak ettől a trutyitól haladni, odajutni ezek a sejtek a vírusokhoz, hogy likvidálják őket..elküldöm, hátha ledob közben, régóta írom.

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


szóval az immunerősítés előtt a szervezet kitakarítását ajánlják. Azt a példát mondta a doki, hogy egy nő se teszi fel az esti sminkjét a napközben szétkenődött, leolvadtra, hanem előtte lemossa, hogy a tiszta bőrre kerüljön az értékes smink :lol: :lol:
Ezért a nagytakarítás, salaktalanítás, lúgosítás először, aztán jöhet a kisöpört raktárakba a vitamin, az ásványi anyagok, ilyesmik.fontos a salaktananítás közben a máj tisztítása, megerősítése, mert az végzi a méreganyagok kiválasztását legnagyobbrészt, és nagyon pontosan, hiba nélkül kell működnie. Aztán jöhetnek a probiotikum, a flavonoidok, az antioxidánsok.
Az oltás, bármilyen mennyiségben is tartalmazza a vírust(az erről való ellentmondó információk nagyon gyanúsak), mindenképpen legyengíti a szervezetet, mégha csak pár napra is,amikor aztán sokkal könyebben jöhet egyéb influenza baci, vagy felsőlégúti baci, bármi. Azok sem jobbak a deákné vásznánál, csak azoknak nincs sajtóvisszhangjuk!
Naszóval én nem adatok magunknak. Ennyi!

Ladmon, azta, 7 kiló az már döfi! Én sajna nem tudom, Léna mennyit nyom, mázsán 2 hete voltunk...(Zsufi
:wink: :wink: ) Melyik 3 filmet néznéd meg legszívesebben DVD-n, ha tehetnéd?

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Ma felhívott a nagymamim, hogy ugye nem adatjuk be a gyereknek az oltást? Nem. De Tominak lehet, hogy mégis, mert azért ő minden nap soksoksok emberrel találkozik. Engem meg kiröhög/felháborodik a családom, mikor azt mondom, hogy nem szeretnék puszilkodni. Nagymami minden napját az orvosi rendelőben tölti, anyu egészségügyi dolgozó, folyamatosan beteg emberek között, öcsém iskolába jár, stbstbstb nem csak az új, a régi influenzától is féltem Adrit, de persze én vagyok a túlaggódós. Tényleg??? Vágom én, hogy kell, hogy erősödjön az immunrendszere, de arra nem elég a falevél-evés, meg a szemetesben turkálás, meg a pucolatlan hagyma és cipőtalp-nyalogatás, kell hozzá mindenképp influenza is?

Köszi Zsuzsi az infot, hasznos, hogy leírtad!!!

KépKép

KépKép
stelly
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, de ügyesek ezek a 20 éves kölykök!!!!!!!!!!!Ott vagyunk a 4 között! De rég volt ilyen!!!!!!!!!Gratula!!!!!!!!!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Hello Lányok!

MIllye: köszi, jól vagyunk, annyira édes Andris és tök ügyi vagy a varrással. A kisgatyóval indult, igaz?

Stelly: mi is eszünk kb. minden nap krumplit, de én mindent turmixolok. Tojássárgáját még nem adok, de olíva olajat már én is teszek a főziba.

Bocsi, de most nem tudok másra reagálni, vendégem van, Mesi keresztapja.

Na jó éjt, holnap jövök.


Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


Stelly - a botmixerrel (ugye Ladmon?) nagyon nyákos vagy milyen a krumpli, mióta mi aprítót használunk azóta szuper a főzi állaga (sztem). Bár Marcinak nem volt gond sem a mixeres, sem a tört változattal, de ez az aprító nagyon bejött.
Egyébként Marci is mindig a szájába nyúlkál és szopogatja az ujját is, engem egyelőre nem zavar, nagyon új dolog az étkezés neki, hagyok időt h magától szokjon le róla (mellesleg utálom mikor a ruhájéba törli a maszatos kezét, de legalább szokom a koszos ruhákat :)).
Adri nagyon ügyes és irtó édes. Hamarosan rodeózik majd a konyhabán körülötted miközben főzöl :)

Andrea - +++++++++++++++++++++++++++++

Ilyen lett Marci (újra beleszerettem) és engem is helyrerakott a fodrász (ide tűntünk el, meg a nagyiékhoz, meg barinőhöz aki ikreket vár most épp :)):

Kép

Egyébként tök ari volt Marcus, egyáltalán nem jelentett neki gondot a hajvágás, és a fodrásszal is jól összehaverkodott, mosolygott rá ezerrel :) olyan büszke voltam :)

Alsó sor bal 1esnek szerintem már csak órái vannak hátra és kibújik, de Marcus egy hős, vagy csak mamifajta, RGO a fájdalomküszöbe a csillagos ég. Eddig elég jól viseli a fogzást, bár neki még csak 1 foga van.

Jó Éjt Mindenkinek!

KépKép
hugic
 
 


Zsufi, itt egy vidi arról a hátratételről, ami neked tetszett, és a kötést is megnézheted, hasonló a tiédhez:
http://www.dailymotion.com/video/x5rzmb ... etc_people

De édes a megfodrászolt Merci!!!!!!!!!!!!És milyen lehet a megfodrászolt Magdi? :roll: :lol: :lol: Hajrá fogacska!

Adri tündérke ahogy vonul a járássegítővel, hihetetlen, nagyon aranyos. Azért jó, hogy Apa óvó karjai a közelben vannak!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Majd megkérem Marcit, h fényképezzen le :lol:

KépKép
hugic
 
 


Jó reggelt!

Édespofi Marcibogyesz barátunknak hófordulós cuppancsokat küldünk!

zsuzsi:köszi,hogy leírtad amit az előadáson hallottál,sokat segített!a páros hányás izgi lehetett :D várjuk képeket!

hugic:sikerült a szépen fodrászolt Marcinak elkészíteni képet?

nálunk éjjrl eseménytelen,Bazsika ma 8-ig húzta a lóbőrt...apa el is késett,mert nem állítottunk órát,gondoltunk majd a kisfiunk úgy is ébreszt időben..szerintem tudta,hogy apa fáradt és pihizni kell.

remélem horrormanó nem járt senkinél az éjjel!

kngu:hogy vagytok ma reggel?

zsu:8hónaptól lehet adni joghurtot?hol vetted Bebének?olyan jó hallani a babakacajt,én is imádom!mi is nagyot játszottunk este,Bazsi bemászott az asztal alá és felállt a kanapénál,hol az asztal felett sikított nekem én vissza és hatalmas gurgulázó nevetés,hol bemásztam és megfogtam a bokáját,akkor leült és úgy nevettünk...elég sokáig csináltunk,nem tudta megunni,aztán kihalásztam és nagyot bírkóztunk,el is fáradtunk mindketten,apa sajnos nem ért haza fürcsire :cry:

ladmon:Bazsi gyerek sem szeret kocsizni,hamar elunja és ő sajnos nem alszik a kocsiban,inkább feszegeti magát kifelé,mert mozogna,ki szoktam venni,picit vezetem,hagyom falevelezni aztán vissza,persze ordít,de abba hagyja.sokat csak úgy tudunk babakocsizni,ha apa is velünk van,mert akkor van kis zsórakoztss amikor már mászna kifelé :D

mai menü:csirkepaprikás,nokedli,levest nem csinálok,a desszertet meg anyós állja,megyünk hozzá,mert apa ma is csak este várható valamikor :cry:

Kép
nilabali
 
 


Nila :8hónaptól lehet adni joghurtot túrót.Mi is ettünk már joghurtos tejpépet...csudi finom :wink:
Tojást is kipróbáltuk,semmi a.reakció nem volt(kopp-kopp)

Kérdés:
Ti a zabpelyhet meg az ilyen rizspelyhet azt bio boltba veszitek és azt adjátok a babának?És hogyan?nem kemény a zabpehely?
(de lehet félre értettem valamit)

Hajnal 1kor lánykám szeme kipattant,de magam mellé vettem és aludt is tovább.Ilyen csöpp ember hogy kitudja túrni a szülőket az ágyból...
:D

Marcus csuda csini
Andrisról meg nem is beszélve..

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


zsancy:túrót már én is adtam Bazsinak,pedig ő még csak 7hós múlt,de a doki szerint lehet,joghurttal akkor még várunk kicsit!
mi még sosem aludtunk Bazsival....pedig jó lehet,hogy ott szuszog melletted a kisbabád.én még nem vettem rizspelyhet,de ha jól emlékszem bio boltot ajánlottak a lányok!

Kép
nilabali
 
 


Nila:
Én még túrót nem adtam a gyereknek..azért próbáltam ki a joghurtos tejpépet(úgye ez porból van)mert ha ettől ne adj isten kipattog...akkor még várunk a natúr joghurttal meg a túróval.De szerencsére semmi reakció nem volt.TE a túrót hogy adtad?

Én is elcsámpázok akkor egy bio boltba :roll:
Nálunk a banda alszik,csak én kukorékolok...kéne paníroznom a húst...+a cukkinit+karfiolt(ezt csak én eszem meg apa utálja)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Andrismosoly és új sérós Marci zabálnivalóak! Andrist látta este apa és ki volt, hogy milyen nagyfiús, Efét "jól ki is osztotta", hogy neki miért nincs ilyen szép nagy haja. :D

Zsu: cápázós Bencus nem lehet semmi. :D

8 hónapos Marcibogyesznek sok sok Boldogságot!

Zsancy: a rizs meg zabpelyhet ne úgy hépzeld, mint amit mi eszünk, ez szinte, vagy teljesen por állagú. Zsuzsiék bioboltosát én még nem láttam, de ő is írta, hogy nagyon vékonyra szeletelt rizs, ami elolvad a folyadékban.

Kép
Kép
elif
 
 


Zsuzsi köszi az infókat, valami ilyesmit gondoltam én is, pénz meg politika a háttérben, fúúúúúúúúúúúj gusztustalanok! Na mindegy, ez van!

nila, hát basszus nagyon irigykedem rád is a kisfiad jó alvókájáért!!! MI meg szinte 3 hónapja nem aludtunk külön! :shock: :cry: erről ennyit és a horrormanó állandó vendégünk úgy tűnik! :oops: :cry: :cry: 1x csak elmegy már innen is! :lol: :lol:
Apropó korábban miért nem főzicskéztél Bazsinak? nagyon megy neked!

ma én is tervezem,h adok neki túrót, még nem tudom,h mit keverjek hozzá! ötletek??? :roll:

Nagyon édi lett Marcika új frizuja, megváltozott a kis pofikája, ugye? Még aribb lett!!! :lol: :lol:

BOldog hófordulót Marcibogyesznek!!!

valaki írta,h a modell Andris, hát nagyon igaza van!! Tényleg olyan!! gyönyörűséges! :D

Kép
kaandi
 
 


Marcibogyesznak Boldog Hófordulót :)

Kérdésem lenne: a brokkoli főzésével van vmi különös tudnivaló, v csak simán főzöm rózsáira szedve, krumplival turmix és husi + olaj és mehet a pociba?

KépKép
hugic
 
 


hugic, sztem nincs különös tudnivaló, a lényeg,h ne tegyél bele sok brokkolit.,mert a legtöbb babának kicsit erős, és a meghatározó íze miatt akkor nem nagyon szeretik,de vegyesen nagyon fini, esetleg tehetsz hozzá még valamit, pl kis répát vagy karfiolt!? Kis kömény is mehet ha gondolod!

Kép
kaandi
 
 


Sziasztok!
Zvera: részvétem a dédi miatt!
kreiszi
 
 


Boldog hófordulót kívánunk utólag: Ricsibaba Bencéjének, Csengének, Vincimacinak (jobbulást!), Attilának, Andrénak, Szonjának, és mára Marcibogyesznak!
Babók gyönyörűségesek!
kreiszi
 
 


kaandi:nem akarta Bazsi megenni amit én főztem elinte,csak az üvegest,de már szeret enni és imádja amit csinálok!szemét horrormanó,tűnés most már valahová el tőletek!túrót én gyümölccsel adtam Bazsinak,de védőnéni azt mondta,hogy fözibe is lehet keverni

zsancy:túrót gyümivel kapott Bazsi uzsira,nem kellett hőkezelni,csak összekevertek gyümivel,majd miután bazsinak darabos volt át is mixeltem!ízlett neki!

kreiszi:mi van veletek?

Kép
nilabali
 
 


Nilabali: köszi kérdésed, semmi különös. Olvasómódban voltam, írni nincs erőm :D vagy kedvem vagy nemtom
kreiszi
 
 


hello kreiszi,mizújs suli csak a jövő hónapban? de jó az új, mert új ugye? vonalzótok!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

ja értem nila! aha én is gyümire gondoltam, akkor kipróbáljuk du. és ténykel eriknek anno tettem főzibe,most juttattad eszembe!!!!!!! :shock: :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Ma voltunk végre piacon, jól bevásároltam zöldségből, neki kéne állnom megcsinálni Alexnak a fagyba, de úúúúúgy nincs semmihez kedvem
kreiszi
 
 


Hello Kaandi, köszi, pár napja csináltam az új vonalzót, megirigyelltem, h többen csináltak másikat :D . Suli 2 hét múlva, most Alexapu jön velünk :)
Én annyira megszoktam a te vonalzódat, h ha másik fórumot olvasok és meglátom, mindig az jut eszembe, h ez a Boti vonalzója, hogy kerül máshoz :lol: :lol: :lol:
kreiszi
 
 


kreiszi: :lol: :lol: :lol: ez nagyon jóóóóóóóóóóóó

Kép
kaandi
 
 


naaa akkor édes hármasban lesztek lent, meddig? apa szabin?

egyébként már én is cserélnék vonalzót, de már én is úgy megszoktam! :lol: :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Vinci visszatrét önnmagához, végre jókedvű, de éjjel lekzdett folyni a füle :(:( Valszeg a füle fájt veszettül, ezért sírt nagyon már 2 napja, és a doki még bele se kukkolt neki, pedig kértem, nézze azért meg :( hát azóta ömlik, már voltunk ügyeleten, hívtam a szuper fül-orr gége dokit, de cska hétfőn tud minket megnézni, viszont azonnali antibaci szedést jaavsolt, ügyeleten felírták.
Láz nincs, kedve szuperjó, alszik, eszik, még taknyos, szívom az orrát, de annyira, de ananiyra megijedtem, hogy folyik a füle...ilyen nem volt a nagyoknak sose! Hétfőn megnézi a szuperdoki, remélem semmi komoly, valszeg odahúzodott anátha, nagyon feszítette neki, meg fájt nek, aztán kidurrant, Vinci megnyugodott, a lé meg folyik ki, és ez jó, mert kiürül...doki ezt mondta, viszont tuti gyulladás volt odabenn, csak akkor van ilyen folyás.

Mindig van kis izgalom, de legalább jól vagyunk nagyjából, és hamar meg fogunk gyógyulni. Én visszaestem, fejem szétszakad, torkom iszonyat, úgy láccik7végi betegségem van :):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Nilabali ilyenkor már jó őket dögönyözni mert már nagyok... bezzeg amikor picik voltak akkor hogy féltettük őket (jó most is féltjük, de már lehet őket gyúrni meg hancúrozni velük) Apa későn jött haza?

Julcsi-79 köszi :D a férjem azt üzeni, hogy aranyos vagy, hogy észrevetted, hogy hasonlít rá is a fia mert mindenki azzal piszkálja, hogy tiszta anyja ez a gyerek :D Nem hagytam aludni de meg is lett az eredménye mert 3x kelt fel.... :roll: legközelebb hagyom aludni.... Boldog hófordulót Marcinak!

Stelly köszi! :D Adri milyen ügyesen tipeg már a járássegítővel :shock: Én is gondolkoztam, hogy kéne neki ilyen "szerkentyűt" venni mert nagyon praktikus :D Ügyesek vagytok a kertészkedéssel! virágot ültettetek vagy füvesítettetek?

Zsu83 felvehettétek volna Bebe kacaját :roll: Örülök, hogy ízlett neki a joghurt! Nem hagytam aludni így 9 óra után kidölt, de fél óra múlva felkelt cicizett és aludt tovább aztán felkelt fél egykor aztán 4 órakor és utána fél tízkor :shock: úgyhogy most volt kelésünk.... igaz cicizés után aludt minden alkalommal de akkor is... :?

Gerendai Zsuzsi köszi :D és köszi az oltási tájékoztatást is mert megerősített abban, hogy nem adatom be az oltást. :roll: várjuk a képeket a minitaliról!!!! Én is végigizgultam a meccset! Nagyon jó volt!!!

Andabella azzal indult a varrás hogy te varrtál egy édes gatyót Mesinek és akkor én is varrtam egyet aztán még egyet utána függönyt és még több babanadrágot... hát ennyire belejöttem... köszi neked!!! :D

Hugic jó lett Marci frizurája! A tied milyen lett? :roll:

Zsancy ezt az ágyból való kitúrást én is tapasztaltam.... keresztben feküdni a legjobb :D

Elif köszi! :D Már kétszer volt pedig vágva a haja, de most megint nagy úgyhogy valamelyik nap le szeretném vágni, de ez minimum kétemberes :D

Kaandi Köszi! Én anyatejet kevernék a túróhoz. Szerintem tegyél azt először hozzá. Aztán gyümölcsöt.

Kreiszi tessék sűrűbben jelentkezni! :roll: Jó lett a vonalzód!!!

Lkverus jobbulást Vincinek! Nincs otthon kövirózsád? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


lkverus:szegény Vincike!adjál neki puszikát a fülére az én nevemben is!jobbulást nektek++++++++++++++!

millye:apa9kor jött meg....mi is néztük a meccset,én már kétszer elindultam lefeküdni,de végül végig izgultam!ügyesek ezek a fiúk!nem volt valami jó éjszakátok :? ma biztosan jobb lesz.én fiam most alszik,valahogy ez a napirend dolog nem akar beállni,de mai is magától aludt el,kimaradt a délelőtti alvás mert teszkóztunk,ezért ebéd után dőlt ki,nem tudom,hogy így hogyan fogja estig bírni,mert még egyet már tuti nem alszik....ahhoz még legalább egy órát kéne aludnia,hogy estig gond nélkül ellegyen..majd meglátjuk,most laposkúszok,a konyhát takarítom,a vasalás még mindig vár.... :shock: :? ja,és apa ma is csak este várható :cry: :cry: :cry:
miket eszik már Andris?csak rá kellett jönnöd,hogy a darabosabb tetszik neki?

Kép
nilabali
 
 


Nilabali Én férjem előbb ment el focizni előtte a lambériát festette a házon... délután megyünk anyuhoz egy kicsit és viszünk apunak friss virágot. Alvásilag mi még mindig 3x alszunk de tegnap kimarad a 3. alvás és elég keveset aludt mert a 2x fél óra nagyon kevés.... Remélem nem lesz Bazsi nyűgös és kibírja estig... jó lenne ha még legalább 1 órát aludna ugye? Akkor a férjed ma is sokáig dolgozik? Jaj... nem lehet neked könnyű egyedül a babával.... nekem azért egyszerűbb mert ha itthon van a lányom akkor jobb.... :roll: Tegnap banánt evett és sütőtököt. Olyan véletlenül jöttem erre rá, hogy burgonyát főztem összetörtem és megkóstoltattam vele és így megette a banánt meg úgy én ettem a banánt és nagyon nézett és megkóstoltattam vele... akkor már tudtam, hogy azzal van baja, hogy ha valami turmixolt.. :shock:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok, gyors helyzetjelentés. A gyerekeken nem tört még ki a kórság (de 1 hét a lappangási idő :? )
Ami engem illet a hasmenés-torokfájás megmaradt, csatlakozott hozzá a köhögés. Viszont a láz-végtagfájdalom elmúlt.

Az új dilemmám- vajon meddig fertőző? Úgy hallottam,csak amíg a láz tart-de akkor ezzel az eszméletlen köhögéssel nem fertőzhetek meg senkit? Ez fura lenne :roll:

Kép
kangu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?