Új privát üzeneted érkezett!

De akkor ezek alapján a védőoltás sem ér sz..rt sem :roll:

Kép
kangu
 
 


Miért van az hogy Hanna mindig a hideg parkettán tanyázik, amikor visszarakom a szőnyegre??? :x

Elkezdődött a szekrényről lepakolás... :lol:

Panna
pandusika
 
 


Hát igen... elvileg ha beoltatom magam, de pár hónap múlva mutálódik, akkor azt ugyanúgy elkaphatom... :?

Panna
pandusika
 
 

 
 

Holnapra valami hipper super gyors kaja?Kirándulnii megyünk ha jó idő lesz...és nincs kedvem a tűzhely előtt dekkolni...vagy megcsinálom ma :roll: Ma chilis baba van(tegnapról),lánykám alszik,már csak teregetnem kéne...de úgy utálok...

Millye:Lelkiismeret furdalást okoztál nekem :wink: (nem rosszból)igazad van,itt a gépem ,tudok is varrni,tudok rá szakítani időt..és mért nem varrok? :oops: na ma megyünk anyagnézőbe....meg leszedem a netről a burdát :wink: Lesz itt hipper super csini ruci :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Aha. Jól hangzik :? Akkor nekem is lehet még hozzá szerencsém,pedig én azt hittem ezzel letudtam ezt a gondot :shock:

Kép
kangu
 
 


[quote]M írta:iért van az hogy Hanna mindig a hideg parkettán tanyázik, amikor visszarakom a szőnyegre???


Hihi, kellett neked kúszó gyerek! :lol:

Enyimé a konyhakövön vonul, mert az a király! És én is utálom!

Zsancy: Eszti szilvát nyomat a tegnapi képen, nem gesztenyével próbálkozik!
(BLW- igény szerinti hozzátáplálás. Amikor szilárd kajával kezdik a hozzátápit. Zsuzsi próbálkozott vele, meg most is efelé hajlik... Szerintem elméletileg jó dolog, gyakorlatilag viszont a gyerek vagy megfullad, vagy nem eszik semmit... Nem mérgelődj Zsuzsikám, csak véleményeztem.... :) Te küldtél tegnap a mamaira, nem? :D)

Nicko: hééééj megkerült elveszett! Mandarin húdenagyotnőtt! Öröm, hogy jól vagytok! :)

[quote]M írta:a chilis baba van


Hmmm... nyaminyami (de ugyi nem Petra az? :lol: )

ladmon
 
 


panna:azért van,mert elrakod onnan....mindig azt jó csinálni,amit nem kéne :lol: adjál rá valami vastagabb rucit és akkor nem gond ha a parkettán hasal. :wink:

zsancy:hiperszuper gyors kaja most nem jut eszembe...vagy tán túrós tészta,ha nem akarok főzni akkor mindig azt csinálok,meg zacskós levest :oops:

én még káposztás tésztát is csinálok,mert a fél káposzta elég apának a paradicsomoshoz,mert én nem szeretem,a másik feléből meg tészta..azt imádom!fiam még alszik!

zsancy:én is megyek teregetni!

Kép
nilabali
 
 


Nila: sóska/spenót az mehet heti 1*, nem havi 1*... És igen, tényleg sóska volt... :D

ladmon
 
 


ladmon:akkor megnyugodtam,nem mérgezem meg a gyereket....én is furcsállottam,de a védőnőm szerint havi 1x..pedig általában okosakat mond!
te sem szereted sóskát?valahogy én utálom,már a szaga is rossz!

Kép
nilabali
 
 


spenótmérgezés...hihihiiiiiiiii! :lol: :lol: :lol:

Kép
nilabali
 
 


Nilabali kész van a rácsvédő is... és jöjjenek a képek a nacikról és a rácsvédőről... a nadrágok ugyanabból az anyagból készültek :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Pandusika én fiam is mindig lemászik a szőnyegről... :?

Zsancy örülök neki, hogy nekiállsz varrni!!!!! :D Gyors kaja? Rakott tészta :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


marhára ráérek....gyermek még mindig bubukál,kaja készül,kiteregettem,várom a fodrászt...úgyhogy hozok képeket!
(látszik a nagy hegy vasalni való....pár napja készült,sajna nem értem még a végére,felére fogyasztottam,de mára megnőtt megint ekkorára...de most is itt ülök,vasalás helyett...valaki nem akar jönni vasalni,úúúúúúúgy,deúúúúúgy uuttttááloooooomm!)

fiam már olyan kis rosszaság,hogy felmászik a kanapéra:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

és a szokásos ráadás:külön lánykáink figyelmébe!
Kép

Kép
nilabali
 
 


millye:olyan ügyes vagy!én már leszedtem a rácsvédőt...varrni meg nem tudok :oops:
a nadrágok is szuperek,de Andris a legszebb! :lol:

Kép
nilabali
 
 


Millye - Marci kiváló egészségnek örven, szerintem, inkább csak én gondoltam tovább/ki a meg sem történt dolgot... kombináltam, mert idióta paramami vok :(
Olyan csudaszép dolgokat varrsz, h megkívántam én is
Kérlek áruldd el h honnét van a szabásminta, mert nagyon szeretnék én is gatyókat gyártani marcusnak, na meg rácsvédőt!!!
Convers csuka: sirály! 8)

Panna - sztem senki nem szavazott le. Ti tényleg más tészta vagytok, mivel orvos a párod. Csak itthon olyan nagy a bizonytalanság és valóban, ha mutálódik is, egyszerűen nem lehet mindenre felkészülni. Akkor hány oltás kellene? Az összes mutációra? Szóval ebben a bizonytalanságban én nem szívesen oltatok.

Kangu - remélem, mielőbb túl lesztek rajta!

Nicko - welcome :) Mandarin csudiszép, de ezt ugye megbeszéltük a múltkor :) Én örülnék, ha néhanapján bejelentkeznél, akár néhány fotó erejéig :)

Na lépek! Nem árulom el hová, de majd megmutizom, ha hazaértünk!

Szép délutánt mindenkinek :)
[/b]

KépKép
hugic
 
 


Nila - Te idejössz főzni, elhozod a vasalni valót, a két kispasi alszik, én meg vasalok 8)

KépKép
hugic
 
 


[quote]N írta:ila - Te idejössz főzni, elhozod a vasalni valót, a két kispasi alszik, én meg vasalok


Ti idejöttök mindketten, mindhárom gyerek alszik, Nóri főz, Magdi vasal én meg DVD-n filmet nézek! :lol:

És igen, én sem szeretem a sóskát, de a spenótot sem...

Alig várom, mit csinálsz délután!

millye: hááát, ezek csudacuccok! De tényleg, annyira ügyes vagy! Meg a modelled is kiscsoda! :)

Bazsiiii, meg kis zsivány!!! :D

Léptem, mert nekem ebből megint nem lesz kaja!

ladmon
 
 


hugic: :lol: milyen jó is lenne!kár,hogy messze laktok?vagy mi?! :lol: milyen vagy?titkolózol,mi? :wink:

Kép
nilabali
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nilabali 2009.10.09 10:55-kor.

Kép
nilabali
 
 


"Ti idejöttök mindketten, mindhárom gyerek alszik, Nóri főz, Magdi vasal én meg DVD-n filmet nézek! "

Te aztán tudnál élni,mi?ráadásul a lányod két krapekkal aludhatna :shock:

(hogyan kell az idézetet elintézni?sajna nem jöttem rá én sem,aztán ha segítetek akkor elmondom kandinak is!)

Kép
nilabali
 
 


Ladmon meg álmodik :lol:
na de ha cserébe mondjuk magozol szőlőt a fiamnak... meggondolom :lol:

KépKép
hugic
 
 


hugic: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
nilabali
 
 


Héé, lezsírozva, én már 10 perc alatt magozok és hámozok 70 gramm szőlőt! 8) Hoppá!

És természetesen külön szobában aludnának...

Idézet: Kijelölöd a hsz-ből az idézendő szöveget, Ctrl C-vel kivágod, Ctrl V-vel bemásolod a te hsz-odba. Ott újra kijelölöd és megnyomod az Idézet gombot a felső sorban.

ladmon
 
 


hát csajok! szuperek vagytok! én meg beadom hozzátok az én gyerekem megőrzőbe, és megyek csavarogni :):):)meg apával ebédelni, mint a régi szép időkben :)
álom vége...vinci megin alszik, nagyon nyűgi, de azért ha akar, tud mosolyogni :) szerintem holnapra már tuti jobban lesz! ezerrel esszük a c-vitamint, remélem hat majd! meg gondolkodtam a vitacolan-on, régen mink kicsi korunkban azt ettük, és még volt a gyógyszertárban, mikor dolgoztam! végül is vitamin+!remélem még létezik!!!! hiába kap sok gyümit, hiába eszik zöldségeket tele vitaminnal, párolok, meg fedő alatt főzök...akkor is elkap mindent a nagyok hazahozzák :(

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Efe fiam 3 perce elkezdett mászni! :D :D :D :D :D :D
Láttam, hogy valami fura mozdulatsor csinál, gondoltam gyorsan leteszem a habitapit hátha mászni kar csak csúszik alatta a paplan meg a parketta... hát nem odamászott már a habitapikupachoz mielőtt szétraktam volna. Már csak a motiváció hiányzott. :D

kangu: neked megy a sok sok gyógyító energia!!! és nagybosszancsnak is!

Millye: András annnnnyira helyes és a nacik imádnivalóak, irigykedem. Na és a rácsvérő csúcsszuper, nagggyon tetszik!

Nilabali: b.ssz, nem semmi ez a Bazsalikom :shock: , folyamatos felügyeletet igényel az tutti. Felmászni a kanapéra... durva. És csodahelyes ahogy acsingózik. :D Na meg a csupasz popó, a gyengém. :D

Fú nem tudom írtam-e, de nem akarom kihagyni, hogy gratula Hannának a kúszáshoz és Esztikének a mászáshoz. :)

Kép
Kép
elif
 
 


elif:gratulálunk Efének!és köszi,a popisiját én is imádom,minden peluscserénél és fürcsi előtt megkajolom...

[quote] írta:s természetesen külön szobában aludnának...


szóval,kiváncsi vagyok sikerült-e?!egyébként hány szobátok van? :lol:

lkverus:na te is szép kis firma vagy....de meg is érdemelnél egy kis kikapcsolódást!

Kép
nilabali
 
 


Bazsaládém most ébredt :shock: :shock: :shock: jól nyomta!
mindjárt itt a fodrász,úgyhogy húzunk ebédelni!

ésssssssss,nagyon ügyi vagyok,nemde?(mondjátok lécciiii)!

Kép
nilabali
 
 


Nilabali de édes Bazsa! Látom ha fent van akkor neked sincs egy perc nyugtod sem :D Klassz a pucér fotó! :D Vasalni én szeretem a babruhákat... mondjuk ha lazulni akarok agyilag és a fiam is alszik akkor van amikor kimondottan szeretek vasalni :D Köszi a dicséretet! ügyi vagy

Hugic örülök, hogy minden rendben van Marcival! Szerintem ez tök természetes ha egy anya izgul a gyerekéért! Egyikhez sincs szabásmintám egyszerűen lemásolom egy nadrágról ráhagyok 1-2 cm-t a levarráshoz és kiszabom és összevarrom :D A rácsvédő nagyon egyszerű... leméred a kiságyat megálmodod, hogy milyen magas legyen és kiszabod :D ha kell segítség akkor szólj!!! :wink:

Ladmon köszi :D Ez tetszik:
[quote]& írta:quot;Ti idejöttök mindketten, mindhárom gyerek alszik, Nóri főz, Magdi vasal én meg DVD-n filmet nézek! "
:lol: :lol: :lol:

Elif nagyon ügyes Efe!!!! :D Köszi köszi! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Minden gyönyörű Ildi, a gatyák és a cipi is, de a leggyönyörűbb Andris!!! Babaruhát én is szeretek vasalni, az az egyetlen.

Egyébként mi is cipőcskében (Adéltól örököltben) nyomjuk ittthon is. Annyira csúszik a parketta és én így sokkal nyugodtabb vagyok is. (Egyébként óvatosabb és talán ügyesebb Marci is, mert az elmúlt két napban nem nagyon koppant nagyot a bucija) :wink:

Oh, elveszett Mandarin és Anyukája! Nagyon sokat változott, gömbölyödött és gyönyörű!!! :D

Azért jó hallani, hogy jobban vagy, Kangu! Remélem Gyerkőciken is gyorsan átszalad!

Mikor nyitjuk a bölcsödét??? :lol: :lol: :lol:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Millye: szivacsot hol vettetek a rácsvédőbe?

Nicko: Mandarin nagyon édes , örülök hogy jelentkeztél! Nagyon sokat változott, kész férfi. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára elif 2009.10.09 11:46-kor.

Kép
Kép
elif
 
 


Efécskének gratula! Majd meglátod, pár nap és durván felgyorsul... :shock: Csak nézel majd! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi: na én is attól tartok most, hogy követjük a példátokat és begyorsítunk, aztán jöhetnek a nagy koppanások. Épp akartam kérdezni, hogy tudsz-e valami tanácsot adni koppanásvédelem ügyileg. Most láttam, hogy írtad a kiscipőt. Nekünk is csúszik ez a fránya parketta...

Kép
Kép
elif
 
 


millye:bizony,a fenekében kell lenni,mert gyors és nagyon bátor,a nagy koppanások veszik kedvét....de nagyon jó figyelni ahogyan ügyesedik!

julcsi:de jó,hogy már nem potyog annyit Marci!
a bölcsöde szuper ötlet!

elif:gyerekem már megint a kanapéra igyekszik :lol: észbe sem kapsz és a tiéd is ott lesz :lol:

Kép
nilabali
 
 


Ahhhh, tegnap alig aludt, másfél órát napközben (Röhögtem is Ildi, hogy Nektek éjjelre több alvás jutott, mint nekünk egész napra), ma meg egész nap fáradt...jaj!!! :roll: :(

Elif: Sokmindent nem tudok ajánlani. Kiscipő, vakdugó (az ugye egyéb okból, de aktuális), sarokvédő és sok jelenlét Anya részéről. És így sem megúszható néhány ordítás... :(

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Most csak röviden, mert épp főzök... szóval voltam a dokinál, de pont lecsúsztam róla... az asszisztensnő még ott volt. Mondom neki, hogy szeretném a H1N1 elleni oltást a gyerek miatt. Erre azt mondta, hogy akkor menjek a gyerekorvoshoz :x Mondom nem a gyereknek, hanem magamnak... Erre megkérdezi, hogy milyen oltást is akarok? :shock: Mondom sertésinfluenza, hátha így megérti.... erre közli, hogy csak novembertől oltanak.... :roll: (elég debil szegény, nem tudja mi az a H1N1)....
Szóval novemberig az oltáskérdés nálam is megoldva... :roll:

Mindig lenyűgöz Andris csodaszép szeme! :D És Bazsa hátsója... :lol:

Panna
pandusika
 
 


Elif: jól tudom, hogy a vízumot nem kell előre kérni, mert a repülőtéren is intézhetem megérkezéskor? És egyébként mennyire drága Törökország?

Panna
pandusika
 
 


panna:na,igazán felkészült az asszisztensnő! :shock:Bazsa hátsója tényleg lenyűgöző,meg kéne mutatnod a lányodnak is
:wink:

Kép
nilabali
 
 


Panna: igen, jól tudod, Vízumot a reptéren intézhetitek az útlevélellenőrzés előtt.
Hát általánosságban nem drágább Törökország, mint Magyarország, sőt sokminden olcsóbb. Így élélmiszer pl. tök jó áron van mindenhol a boltban. Isztanbult nem ismerem annyira, de turisztikai régióban azért általánosan kicsit drágább minden, és bármit vesztek alkudni KÖTELEZŐ! Ezt olyan szinten értem, hogy a bevásárlóközpont csilli villi boltjában is (itt azért nem 100% hogy lehet, de 65%), piacon, bazárban meg hajjjjajaj, nagyon kell! Az ár negyedét, harmadát le lehet alkudni. Persze árus very happy ha megveszed teljes áron, de tudjátok, hogy ők a rendes ár duplájával indítanak eleve ha turista vagy. Mivel nem főszezonban mentek (bár Isztanbul mindig felkapott) ezért nem lesz olyan gáz a dolog. tengerparton nyár közepén olyan árak vannak, hogy ihajjjjj. És oda sem adják normál áron töröknek a cuccokat, mert majd a turista megveszi alkudás nélkül is jó borsos pénzért. :roll: Volt szerencsém dumálni néhány árussal, szóval ezt elsőkézből tudom.
Szerintem az éttermek is teljesen korrekt árúak, jobb mint itthon, ezt mindenhol így tapasztaltam eddig.

Kép
Kép
elif
 
 


jippi reggel óta sikerült utolérni titeket :D írok is sokat jól :)

Szerdán nem volt netem, tegnap meg időm netezni...
Adri ma éjjel végre felsírás nélkül végigaludta az éjszakát, ennek nagyon örülök :) de a fránya fogacska még mindig nem tört át - ennek annyira nem örülök, mert tartok tőle, hogy lesz még miatta problémás éjjelünk. Ugyanannyira fehér, mint eddig, látszólag nagyon közel van a fog, de a pirosság elmúlt róla. Gondolom, be volt gyulladva, és talán az meggyógyult, nem tudom.

Ígértem videót, íme:
http://www.youtube.com/watch?v=J6PFOIz9Gds
http://www.youtube.com/watch?v=OEyns2Oa4kE

Ebéd után irány a szundi? Na akkor lehet, hogy mégis meg kéne fordítanom, és a második kaja még cici legyen, a harmadik meg főzi... nem, asszem, később csinálom majd így: Adri amúgy is nehézkesen eszik, délutáni alvás előtt meg még marha nyűgös is, nem hiszem, hogy egyelőre jó sülne ki belőle. De nem tudom, ez egész kajálás, meg kaja-napirendes témában olyan bizonytalan vagyok, mint eddig semmi másban :roll:

:?: lenne is egy kupac kérdésem: (ja, jön jövő héten a védőnő, de volt már, hogy ti okosabbat mondtatok)
husit minden nap kapjon? de elég csak az ebédnél?
zsiradéknak jó az olivaolaj is, ugye? azt is minden nap, de csak ebédnél?
volt szó a tojássárgájáról: az is olyasmi, ami kell, vagy inkább csak lehet?
nektek simán eszi a gyerek az üvegreszelőn reszelt, vagy villával összenyomkodott cuccot??? Adri kiköpi egyből, meg öklendezik, meg sír tőle, csak a turmixolt kaját eszi meg. Még az üvegreszelőn pépesített körtétől is bőg, pedig az aztán lédús, de nem, az is csk turmixolva kell neki, úgy imádja...
védőnő azt mondta, hogy gyümölccsel nem váltunk ki szopit, de ha teszek bele gabonapépet/kölespépet/tejpépet, akkro már igen? (csak mert az utóbbi két napban a kölespépes gyümi után nem kellett neki a tejcsi)
krumpliból nem gáz, ha minden nap eszik? a répa is csak úgy jön be, ha krumplival csökkentem az ízét...
evés közben folyton szopja az ujját, de ha kiveszem a szájából, nagyon sír, ha meg megvárom, hogy ő kivegye, akkor újra elkezd tátogni, és eszik tovább. Kábé úgy néz ki, hogy öt-hat kanál kaja, ujjacska be, egy-két perc, ujj ki, kezdjük elölről. Közben adok neki inni is, de ettől függetlenül csinálja. Van valami ötlet, hogy hogyan tudnám leszoktatni róla, vagy hagyjam, majd abbahagyja?
:?:
asszem, ennyi most :lol: minden ötletet szívesen veszek :)

Kaandi, hű de ügyi Boti! :shock: néhány hét, és járni fog :D

Hajrá Esztike mászás!!! :D
Hajrá Efe mászás!!! :D
meg hajrá minden izgőmozgónak! :)
és nagyon szépek a képek, de név szerint most nem, mert szita az agyam, kihagynék valakit, az tuti.

Zsufi, bocsánat, hogy nem írtam, hogy nem megyünk ma, nem tudtam fórumra jönni, de majd valamikor szeretnénk titeket meglátogatni azért.

KépKép

KépKép
stelly
 
 


na most majdnem megint elszállt amit írtam.........még jó,h másoltam :lol: :lol:

stelly: igen mindennap ehet husit, én általában nagyobb adagot főzök, abba bele a husi és az olaj(pl.olivaolaj), tojássárgája nagyjából lehet hetente!?,kb.
a kissé darabosakkal meg hol így hol úgy viselkedik, érdekes,mert a mi kajánknál nem zavarja, h "darabos",de ha neki véletlenül belekerül kis darab krumpli pl, már öklendezik. Nem baj,majd megszokják!
Újjszopi majd abba hagyja,nem? fogalmam sincs,hogy mit csinálj! Hiszen még csak nemrég kezdtétek ezt az egész hozzátáplálást, nem?

Én mindent mixelek neki,kivéve,ha a mienkből eszik,azt nem persze... :oops: :lol:

Na a napi krumplin már én is agyaltam,de hát az a sűrítő nekik, és ezért szinte mindig porondon van!? :?: :!:



Szerintem ilyen sűrűn a gyümi, péppel stb....már biztos kajakiváltó!

Kép
kaandi
 
 


hát Botikám megint kihúzta a konnektorból a modem csatlakozót, ezért nem tudtam elküldeni...... :lol: :lol:
és millye: vakdugóóóóóóóóóóóóó,ez nem jutott a múltkor eszembe és köszi Julcsi, Te említetted, na ez is kipipálva! :lol: :lol:

mi sem oltatunk! biztos!

sarokvédőt most szereltük ill ragasztottuk fel, de szart sem ér, még a gyerek is leszedi! :shock: :shock: nézhetünk másikat, mert nagyon durva a dohányzó asztal a nappaliban.........( hogy megmaradt a neve a szoc.ból,nem??? pedig nincs is dohányzás rajta :lol: :lol: )

Kép
kaandi
 
 


ja Boti megzavart ismét, szóval nem fejeztem be az előbbi gondolatmenetet, hogy azért főzök nagyobb adagot, mert általában 2x eszik főzit, és abba van a husika egész adag. Kb másfél evőkanálnyi.

Kép
kaandi
 
 


stelly:Bazsi is öklendezik a darabosabb kajától,ezért mixelek én is,krumplit én le szoktam cserélni rizsre néha,és
többen használnak rizspelyhet is.husit mindennap kap,néha halat és májat is.olaj kell a kajába én is úgy tudom.szerintem sem fog mindig a szájába nyúlkálni,majd abbahagyja,én nem foglalkoznék vele,mert akkor talán már csak azért is csinálná..kisfiamból kiindulva!
mi kiváltunk tápot gyümivel és tejpéppel.
szorítok,hogy most már kibújjon az a fránya fogacska!

vakdugót ma hozott az apósom! :lol:

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok
Most csak egy dolog.. H1N1 ügyben.

Felhívtam a gyerekorvosunkat, hogy mi a véleménye a dologról.
Ő azt mondta, egy dolgot kell eldönteni, szeretném-e, hogy a gyerek (itt főleg Száváról van szó) védett legyen-e az influenza ellen, vagy nem.
Ha nem bánom a betegséget, és bízom az immunrendszerünkben, ne oltassak, de ha azt szeretném, hogy ne legyen beteg, és főleg a kicsi ne kapja el, akkor oltassunk.

Szerinte egyáltalán nem kell félni az oltástól, ez nem egy új dolog, ez is egy hagyományos A típusú influenza, mint a többi, csak más a vírustörzs. A vakcina ugyanaz a kipróbált, amikkel évek óta oltanak, csak a vírus tartalma lett más.
A családtagokat azért fontos oltani, mert akkor ők védettek és ott megáll a vírus terjedése, tehát nem tud ránkragadni, Zétire, rám.
Szerinte bőven elég az, amennyit tesztelték, és csak felesleges hisztériakeltés megy a sajtóban, neten.
Azt mondta, hogy hosszútávú mellékhatásoktól nem kell tartani. Szerinte csak a hagyományos, az oltás helyén fájdalom, esetleg hőemelkedés.

Nem tudom, én még mindig bizonytalan vagyok.. jövő hét végén érkezik meg az a típusú oltás, amivel gyerekeket lehet oltani, utána több lesz a tapasztalat.

Száva tavaly kapott influenza elleni oltást, semmi baja nem volt tőle, csak a karja fájt 2 napig egy kicsit, apának ugyanez. De onnantól kezdve egyáltalán nem volt beteg egész télen, egyetlen napot sem hiányzott a suliból. Ilyen telünk még sosem volt, amikor ne lett volna 1-2 alkalommal beteg.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Stelly: jajjjjjjjjjj de nagyon ügyes és édes ez az Adri. Efe is tátott szájjal nézte a produkciót. :D Én is általában turmixolok, de almareszelőn reszelt alma, barack, körte megy. Husit én kétnaponta adok, olivaolajat most kezdjük napi egyszer a főzibe, tojássárgáját heti egyszer akarok majd 8 hós korától, krumpli sokáig nálunk is minden nap volt a főziben, sőt még egy kis alma is, mostanában már variálom a rizs és gabonapehellyel. Én a tízórait majd tervezem keváltani gabonapépes gyümivel, szóval igen. Most is teszek bele néha, pl szőlőbe vagy ma a szilvához, de nem kap egész adagot Efe belőle, ezért tejcsizik még utána.

Na jóvan... nálunk a feltérdelés is kipipálva, ráadásul kamera előtt! :D Mászni nem volt kedve az úrnak, de produkált mást. Julcsi: azért ilyen ütemről nem volt szó... :roll:

Kép
Kép
elif
 
 


darabos kaja: ha a pépbe vélatlenül marad egy krumplidarab, vagy bármi, Vinci is meg akar fulladni...viszont a 7végén a husilevesből kivettem a répát, és krumplit, villával összetörtem, darabos volt, kis lével simán ette, és élvezte, hogy leves eszik :)Meg még hétfőn kipróbáltuk a bébikaját, 8 hósoknak, paradicsomos tészta sonkával! Az egész elfogyott, darabos volt, nagyon finom(nekem is izlett) asszem Vinci egyik kedvence lett :) ezentúl a sima paradicsomszószos tésztát simán eheti, kicsit jobban megfőzöm a tésztát, és csak összevagdalom picibe, kis szószt trutymixolom a husival, és szuperfini, és darabos....amúgy már nagyon kell a darabos kaja neki, folyton rágni akar, és iszonyat töméntelen mennyiségű nyálat folyat ki, napi 3-4 body csere :( lehet előkét kéne kötnöm neki..eddig nem volt ekkora nyáladzás, hogy csurig ázik folyamatosan...nagyon jönnek a fogai....

millye! nem is dicsértelek az előbb!! annyira szuper kis gatyókat varrtál!!!! hú, én még kézzel vartam az elején, mert nem volt gépem :) És hát Andris csúcs egy csávó!
Bazsa is!!!!!

gartulálok mászó Eféhez!!!!
Vincivel most nincs gyakorlás, mert nagyon nem akar ráálni semmire, inkább csak alszik, és gyógyul...majd újjult erővel!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


elif:Hajrá Efe!ne kíméld anyut!és kérjük a videót!

Kép
nilabali
 
 


Julcsi-79 köszi :D annyira jót tesz a lelkemnek a varrás, hogy nem is tudod elképzelni... és amikor kész a "mű" akkor jó érzés rajta látni a ruhát vagy tegnap amikor kész lett a rácsvédő este és abba aludt a drágám jó volt nézni, hogy ezt én csináltam :D Osztok szorzok és lényegesen olcsóbb mint ha megvettem volna készen. Alvásügyileg szerencsém van de csak részben... ezt már Zsunak ecseteltem, hogy lecserélném vele a koraesti fürdést...

Elif van itt nálunk egy rövidáru bolt és ott lehet kapni azt hiszem 1200,-Ft volt táblája, de a fele sem fogyott el... :D

Nilabali nemrég még csak feküdtek és nézelődtek most meg már kész nagy babák :D kivasaltál? :roll:

Pandusika köszi! Oltás csak novemberben lesz? és addig? Lehet, hogy az asszisztens félreértett valamit.... :roll:

Stelly már épp ideje lenne, hogy kibújjon Adri fogacskája is... én nem ismételném magam, de leírom, hogy nekünk még mindig sehol semmi... Nálunk pont fordítva van a fiam nem eszi a turmixolt kajákat csak a darabosat és nem öklendezik tőle hanem úgy csinál mintha rágná... úgyhogy mi csak villával összetört vagy reszelt kaját eszünk meg :roll: én majdnem minden nap adok neki burgonyát mert szereti. Evés közbeni ujj szopást abba fogja hagyni.

Kaandi vakdugó :D én meg már valami műszaki cuccra gondoltam :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Lkverus köszi! :D Én a nyálcsorgásra varrtam a kendőket praktikus és csini! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:dehogy vasaltam....alighogy Bazsit megebédeltettem,jött a fodrász,aztán játszottunk Bazsival!az kellemesebb,mint vasalni....de még nincs este,leeht,hogy majd akkor.most még spenót megy a fagyra,és panírozom a velőt magamnak,de előtte megnézem Adri videóit!mert az fontos :lol:
büszke is lehetsz magadra,mert nagyon szép dolgokat varrsz!én pedig irigyellek.fiam a délutáni szunyát nyomja most...kimentem ez erkélyre és brrr,de hideg van,de azért megyünk sétizni,ha felébredt!

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!

Végre ideértem! Ma piacoztunk, megint feltöltöttem a zöldség és gyümölcsraktárakat! :D
És ma saját készítésű cukkini-krumpli-csirkehusi volt Bebe menüje, olyan élvezettel falta, hogy öröm volt látni! :lol:
Meg voltam a volt melóhelyemen megmutizni Bebét! :D

Minden hófordulós Babának nagyon Boldog 8.-at kívánunk! :lol:

Esztike fotók nagyon cukik, gratulálunk a mászáshoz! :D

Nila, azóta nem volt Bebének újabb áldozata! :D De komolyan néha félek tőle, amikor kitátja a száját, és jön felém, látszik hogy harapni akar! :?
Holnap nekem is új frizum lesz :D , de nekem nem jön házhoz a fodrász! :? :lol:
Milyen kis huncut Bazsi, már a kanapé se akadály neki! :lol:

Oltás: mi is nem-mel szavazunk! :roll:

Andrea, nevelőapukádnak sok-sok+++++++++++++++++++++
Mivel műtötték? :roll:

Vera, és Kangu, jobbulást Nektek és a családnak!+++++++++++

Nicko, végre-végre hogy hallunk Rólatok is! Milyen nagyfiú lett Mandarin, nagyon helyes! :D

Millye, nekem megint nem jött össze a délig alvás, szerintem ma is marad a fürdő! :wink:
Köszi jobban vagyunk!
Hát te egy zseni vagy, hogy milyen gyönyörű nacikat varrtál Andrisnak, na és a rácsvédő, gyönyörű! :lol:
Na és persze a modellt el is felejtettem dícsérni, még mindig gyönyörű! :lol:

Elif, gratulálunk Efének a mászáshoz! :D

Ladmon:
[quote]T írta:i idejöttök mindketten, mindhárom gyerek alszik, Nóri főz, Magdi vasal én meg DVD-n filmet nézek!

Szétröhögtem magam, Apa is idejött, mert nem tudta hogy miért fetrengek a gép előtt! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Adri hiperszuper ügyes a tipegéssel! :lol:
Mi is szinte mindennap husizunk, krumpli is szinte mindennapos, és olívaolajat használok!
Ujjszopi, na azzal mi is küzdünk, én úgy oldom meg hogy finoman eltartom onnan a kezét Bebének, és nem is nagyon szokott így ellenkzeni, de ha már bent van az ujjacska, és kiveszem, akkor nagy hisztit csap! :?
zsu83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?