Új privát üzeneted érkezett!

Eszto, en is azzal kezdem mindig a napot h takaritok .. es utana nyugi van. De ma Gabi itthon dolgozik.. mst meg reggelit is kell csinalnom neki meg ebedet,oke oke ez nem gond,de maszkal ide oda.. es minden mashvoa tesz le :twisted: :twisted: :twisted:

Eszter, Boro is igy alszik el napkozben altalaban.. vegulis nem foglalkozok vele,mert bealszik hamar es letehetem utana,de elotte nem igy aludt el, amiota fog van azota.. en mar annak is orulok,h nem uvolt :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Esztó-de egy húrra pendülnek ezek a kölkök! Enyémgyerök is úgy egy hete napközben csak a kezemben, de te még szerencsésebb vagy, mert 3 perc, nekem meg legalább fél óra! ...és az sem mindegy, hogy elfekszik a kezemben vagy csak az álla a vállamon van! Napja válogatja!

Ízelitő, hátha bevállaltok egy kinti talit! :wink:
Mehet?
:oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


na majd később mert felébred a Bogyorészom! :arrow:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

 
 

Nóri gyönyörű a táj,ahol laktok!!!!!!!!Édes így bebugyolálva Vilcsi.
Esztó szerintem bármire rá tud szokni egy baba és le is tud szokni róla.De szerintem azért több idő kell, hogy karba szokjon. De ha aggaszt, próbálj visszatérni szép lassan az eredeti kerékvágásba!
Szerintem igenis un.Nem rosszból persze, dehát engem mindig lát, nincs rajtam semmi izgi.Bár a múltkor ari volt.Pizsiben szoptattam,ki volt ugye gombolva, de a másik mellemre rá volt hajtva.Erre fogta a pizsit, elhúzta és bekukkantott alá.Gondolom ellenőrizte, hogy megvan-e még a másik is. :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hát, Nóri, ez király hely!!!

Esztó, ha tényleg le akarod erről szoktatni, akkor sztem csak rakd le! Ha kell neki, picit simizd, de ha nem kell, mert csak picit nyüszög, akkor hagyd. :) De ne kövezzen meg senki, légyszi! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


netti, mozza, tegnap rátok gondoltam, a H&Mben 74es méretű háremgatyó tunikával :D :D :D :D

megkaptuk tegnap a 4.hós szurikat...és bepirosodott a helye annak ellenére hogy borogattam ezerrel :roll:

Lili mult héten 6490 volt, tegnap 6880 :shock: 65 cenyti

curvapostás meg nem óhajt felcaplatni a 2.ra hanem alapból bedobja a cetlit...ma megyek és feljelentem!!!! muháháh

Kép
Kép
mniki84
 
 


Szia, Niki! :)
Nálunk a postás nem kéne, hogy emeletet másszon, mégis csak cetlit dob be... Már harapni szeretnénk... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


KutyafüleNiki! Nagyon édes lehett a jelenet! Még egyszer, nem un. Kész passz.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri ezt próbáltam , lerakom, nyüszög, majd elkezd sírni. Szombaton megpróbáltam ezt a taktikát hogy hagyom picit, majd abba hagyja, 5 perc után úgy behergelte magát, hogy két órán keresztül üvöltött...
ah, nem tudom mit kéne tenni. Régen (két hete) még játszás közben is elaludt, most meg...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jó reggelt!

Réka,
alakul azért az éjszaka. Szerintem nem egyik napról fog megváltozni a dolog, kell hozzá kis idő! De szerintem is a délutáni/esti lefárasztás jót fog tenni!

Nóri,
gyönyörűszép helyen laktok!!! Még képeket!!!!

Tinu,
a Hádás turikban minden hó első szerdáján (legalábbis az üllőin, másutt van, ahol hó első hétfőjén) van teljes árucsere, akkor nem érdemes csak h-k-sz-án menni. A többi napokon szerintem hétfő, kedd is ok, mert minden délután zárás után raknak ki egy-két bála új rucit!

Álmi ezzel a mosollyal! Nagyon szép! :)

Gyöngyi,
még szerencse, hogy azért visszaalszik, bár gondolom jobban örülnél, ha inkább másfél órával késöbb kelne a fiatalúr :)

Képzeljétek, írt a teszveszes csaj, akinek visszaküldték a csomagomat... elírta az irányítószámot... azért szívás, mert táéli cuccok voltak benne, a postaköltség meg így 680 Ft lett, amit fizethet ki mégegyszer szegény :(

emese1979
 
 


Esztó: tudom, hogy most inkább gyógyulnál, de emlékeztetnélek, hogy itt panaszkodtál, hogy unatkozol Álmos mellett. :wink: Neked semmi sem jó, ember lánya?! :mrgreen:

Kép
Kép
tinu
 
 


Bogi: köszi az infót!

Hean: akkor viszont lehet, hogy hétfőn is elmehetnénk. De még nem bizti, majd mindjárt kiderítem.

Kép
Kép
tinu
 
 


Vagyis Emese! Tudod, hányszor javítottam már át??? Most nem sikerült. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Esztó, AM is így alszik el nap közben. A kezemben (de nem 3 perc alatt) vagy fogja magát és bedobja a szunyát a pihiszékében. Jó lenne persze, ha nap közben is magától aludna el, meg enne, meg pelenkázná át magát... :lol: :lol: :lol: Na, ez vicc. Engem nem zavar, ha így alszik el, úúúúgy szeretem ölelgetni.
Egyébként olvastam, hogy a babáknak vannak szokásaik, amelyek jönnek, tartanak 2-3 hétig, aztán elhagyják és minden a régi.

Most is már nem bírtam tovább és 9-kor felkeltettem. :oops:

Egyébként megnyugtattatok, de anyának megmondom, hogy jobban figyeljen, ha mind2 gyerek ott van. Megmértem a hőmérsékletét is 36,5 :oops: :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Tinu,
ott a pont :lol: akkor befogtam a számat :D
igazából csak az a furi, hogy full nyűgös lesz ha nem ringatom el, "régen" meg ilyen nem volt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Semmi baj Csongi :lol: :lol: :lol:
amúgy itt fent van az összes hádás turi, kilós meg db áras is. Tegnap kiseladtunk a pesterzsébetibe - eddig én csak az üllőin voltam. Hát, kisebb, de sokkal több és jobb minőságű babaruha volt pl., mint az üllőin, nem annyira központi helyen van. Lehet, érdemes a kisebbekekbe is menni :) :wink:

Adri,
biztos nem lesz semmi baja AndrisMarcinak!! Erős kiscsávó ő is :)

Esztó,
hát igen, amit Adri is írt... nálunk is van, ami napokig tök jól bevált, aztán egyszer csak már nem jóó, de aztán megint jó lett... (pl. Bogi cumival alszik el napközben, sokáig cumi be, gyerek 2 perc múlva alszik... egy darabig rázni kellett a popót előtte 5-10 percig, de most már megint cumi be, és szunya bevág.) Meg szerintem olyan gyorsan elrepül az az idő, hogy ilyen kicsik, én próbálom élvezni ezt a feltétel nélküli ragaszkodásukat, bizalmukat :)

emese1979
 
 



emese1979
 
 


Sziasztok! Na, ezzel a levéllel kezdtem a napot. Nem pánikhangulatot akarok okozni,mert mint már leszögeztük,mindenki úgy csinálja, ahogy akarja :) -csak úgy, érdekességnek bemásolom:


„Szia! Dolgozik barátnőm az OGYI- ban, rákérdeztem az influenza elleni
magyar vakcinára, amit most engedélyeztek. Hosszabb beszélgetés volt,
kimásolom az érdemi részeket.A barátnőmben 100%- ig megbízom. "- A
számítások alapján a 6 mikrogrammnyi hatóanyag, amit legyártottak és
forgalomba hoznak, nem elég a védettség kialakulásához. Túl kevés.
- A hordozóanyagok között szerepel alumínium és tartósítónak tiomerzál
(higany). Veszélyesek.
- A vírusbiztonsági szempontoknak az anyag nem felel meg, simán
tartalmazhat más egyéb vírusokat is. Veszélyes lehet.
- Az Omninvest jegyzőkönyvei hemzsegnek a szakmai hibáktól, a mérési
eredményeken látszik, hogy manipulálták, az eredeti jegyzőkönyveket nem
voltak képesek bemutatni.
- Ma, kedden, óriási ordítozós balhé volt az OGYI-ban, a fejesek jelenleg
azzal vannak elfoglalva, hogy ki hogyan tudja bebizonyítani, hogy ő
miért nem hibás.
- Az az ember, aki nekem ezeket ma este élőben személyesen elmondta, fél
a nyilvánossághoz fordulni, felfedni a kilétét, de megkért, hogy
mindenkinek szóljak, akinek csak tudok, hogy ne oltassa be magát, terhes
nőknek külön kössem a lelkükre, hogy semmiképpen se." "* 120 felnőtt
emberen tesztelték a cuccot. (Több helyen is olvastam)
ROHADT KEVÉS.
Egy 1:1000 valószínűségű mellékhatás még csak nem is számít extrém
ritkának. Ekkora elemszám mellett elég csekély eséllyel "jön ki"." "a
"Betegtájékoztató", ami benne van a dobozban minden gyógyszernél,
hamarabb elkészült és hamarabb legyártották, mint hogy vége lett volna a
teszteknek.
Ezek a tájékoztatók szoktak olyat tartalmazni, hogy kik ne használják a
gyógyszert, kiknél lehet problémás, milyen adagolásra van szükség,
melyek a mellékhatások,
és ezt vaktában eldöntötte az Ominvest." "ugyanabból az emberből vett
mintát kétszer lehet-kell mérni, és akkor felel meg az eredmény, ha
mindkét alkalommal kijön a várt eredmény körüli érték.
Nos ők addig mértek, amíg ki nem jött az eredmény, ha meg nem jött ki,
azt nem vették figyelembe. Nem kétszer mértek, hanem néha tizenkétszer.
Aztán olyan gyanús értékek szerepeltek, hogy ki kellett jönnie X
mennyiségű anyagnak,
ami a gyakorlatban azt jelenti, hogy hol X+egy picike,
hol X-egy picike kellene, annak kellene kijönnie, az az életszerű,
erre a beadott jegyzőkönyvekben egymás után több tucatban hajszálpontosan
X érték jön ki "véletlenül"." Fogalmam sincs, hogy adhattak erre
engedélyt, de az OGYI- ban most áll a balhé, mindenki másra mutogat.”

Kép
szkitty
 
 


Emese: van a közelünkben egy Háda, de már kérdeztem Renit, mert ő már járt ott és azt mondta, hogy nem talált semmit ott. Így aztán még az Üllői van hozzánk a legközelebb.

Kép
Kép
tinu
 
 


Kitty: akkor most ki írta ezt a levelet? Kinek a kicsodája?

Kép
Kép
tinu
 
 


Nem az a bajom, hogy altatni kell,szivesen altatom, csak nem értem ezt a nyügit ilyenkor. :) nem zavar, sőt imádom nézni, meg hallgatni ahogy szuszog (bár még dartwaderes). Csak kiváncsi voltam hogy ez mitől lehet. Még azt akartam írni, hogy azért többet van már ébren Álmos, úgyhogy tudunk játszani, annyira már nem unatkozom :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Kitty-ez nagyon durva!!!! Akkor megint csak pénzhajhászatról van szó! :cry:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Tinu! L.E. ismerősőm küldte. Az Ő barátnője. Ennyit tudok róla...

Kép
szkitty
 
 


Helló!

Nóri, először is, említsd már meg a férjednek Orvos Péter (Doki) nevét, aki osztálytársa volt, és nekem országos ivócimborám!!! És írd le, hogy milyen pofát vág, mert az ürge nem normális! Egy osztálykiránduláson lehányta Kocsis Illést! Hihihi Kicsi a világ!

Köszönöm mindenkinek a sok választ. Csani 10-ig ötször lett visszaaltatva, utána még hétszer kelt éjjel, azt hiszem megbolondulok. Nem tudom, mi a baja, de nem nagyon sírt. Csak nyüszögött vagy reklamált, kiáltozott... Betegnek egyáltalán nem tűnik...
A porrszívós orrszívónkban van beépített szívásszabályozó erő. Tehát én a porszívót akármire állítom, ő csak egy megadott erősséggel szív.
Amúgy én kivagyok+ a náthám rosszabbodott, András meg konkrétan beteg, lázas. Most még Csani meg András közt is rohangálok. Pffff

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Na, nem jövök és nem győzök v.olvasni....nem semmit termeltetek! :shock: :lol:

Ági!
Nagyon szép a kis családod.És hol van rajtad az a +10 kiló?!? Én nem látok felesleget a képek alapján! :roll:

Álmi és Boró is csudaszépek.
Lili is mindig vigyorog a fotókon. Bár ő általában is sokat rötyög. Nálunk az van, hogy ha fotózom, vagy minket fotóznak, akkor én röhögök, ettől Lili is elkezdi. Tök cuki, pont olyan a nevetése, mint az enyém....eszküszöm, olyan, mintha engem utánozna! :lol:
Ettől én mégjobban elkezdek rötyögni, amire Lili is belejön mégjobban...szóval nálunk így készülnek a smile képek! :lol:

Látom, még mindig téma a nem alvás stb.
Szerintem úgyis mindenki úgy csinálja, ahogy tudja és bírja. Ha fizikailag nem bírná valaki, akkor már rég más megoldást keresett volna. Szóval mindenki adott baba és mama preferenciáihoz igazodik. És ez így is van jól.
Én nem bírnám az éjszakai keléseket. Az első 4-5 hétben, amikor Lili még kelt éjjel totál zombi voltam és feszkós. Én is, Esztóhoz hasonlóan, ha nem vagyok kipihent rettentő kötözködő és ingerült tudok lenni...kb. a kávéfőzőbe is belekötök, hogy miért nem gyorsabb! :shock: :lol:
Szóval a család érdeke, hogy én viszonylag kipihent legyek.....mert nem egy mókás dolog olyankor a közelemben lenni.... :?

Nóri!
Lilinek sem jönnek be e zöldségek...
Tegnap a totál édes sütőtököt sem volt hajlandó megenni...kínomban fogtam egy üveg kész alma-áfonya pépet és 2 kanállal hozzáadtam belőle....és ezután benyomta szó nélkül! :shock:
Szóval sztem próbáld belecsempészni a zöldséget a gyümibe, és akkor talán menni fog. Először több gyümi-kicsi zöldség, aztán az arányokat változtatni.....

Adraci!
Kérdezted még, hogy a dokkerünk a kész ételt sem engedi e.
Akkor engedi, ha nincs időm főzni Lilinek, vagy megyünk valahova...szóval kb. olyan arányban ehet 'fastfoodot', mint elvileg mi. Első a hazai, aztán ha az vm. miatt nem megy, akkor jöhet a kész.
A hazainál viszont nem fagyózhatom le, azt frissen kell adnom neki mindig.
1ébként nem hülyeség, ahogy a dokkerünk látja a dolgokat...kb. én is így érzem jónak. Na j, azért a fagyózást néha-néha kipróbáltam volna....de üsse kavics, 1 héten 1, max. 2szer kap engedéllyel üvegeset és csókolom.

Ja, nagyon bejött Lilinek az alma-áfonya!!!!
Kislányos mamik figyelmébe ajánlom, hogy az áfonya segít a női szervek egészségének a megőrzésében is (méh, pete,hugyhólyag, vesemedence-re nagyon jó!). Nekem , amikor krónikus vese és hólyaggyuszim volt....érts. 4 havonta kijött és 2 hónap antibogyózás húzta csak le, ami meg tönkrevágta a flórámat...szóval akkor azt mondták, hogy fokozottan figyeljek a prevencióra: napi 1 tőzegáfonya kapszula + annyi áfonya, amennyi belémfér.
A dokkerünk támogatásával!

Annus!
Netti szerintem a zöldség kontra gabona témán azt értette-amit a dokkerünk is mondott- hogy a gabonában keményítő van, ami olyan 6 hónapos korától ajánlott csak- persze vannak eltérő esetek lsd. Iza. A zölségeket (krumpli megosztott, hiszen abban is van)pedig 4 hónaptól lehet adni ált. vélemény szerint.
Nekünk pl. a keksszel dúsított kész püréket még nem engedi a dokker, a keményítőre hivatkozva. Krumplit is csak 2-3 kanállal dúsítás céljából.
De 6 hónaptól pedig kimondottan hasznos a szervezetüknek a keményítő, így 1 hónap és mi is nyomhatjuk talán.

Na, mit is akartam még.....kv, talán addig meglesz.... :arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mozza 2009.10.09 09:53-kor.

Kép
mozza
 
 


Na megjártuk a postát. Újfent...

Halljátok, hogy micsoda elkeseredett férfiemberek vannak, akik képesek még az én partravetett bálnaseggemet is megbámulni :mrgreen:

Emese, szóval esetedben is az irányítószám volt a ludas. De legalább nem kell a postával hadakozni. Tök furi, hogy meg sem nézik a többi adatot, csak félredobják :?

Más baba is nyűgös ma, vagy csak az enyém tüntet ki a figyelmével? :twisted:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ja, Esztó!!!!!!
Pls. küldj egy linket a babazongorához! KELL NEKÜNK IS!!!!!!!!!! :lol:
Lili imádná!

Gyöngyi!
Férfiak! :lol:
Mellettünk 2 építkezés van....ha kimegyek a teraszra locsolni, vagy kiviszem a szemetet reggel egy pizsi rövidnaciban, meg egy top-ban, hajam káosz, szemem félig csukva még, akkor kicsit lelassul az építkezés....és vagy 10 ukrán melós nézi a mozdulataimat..... :lol: :lol: :lol:
őőőőőő, ok...pasik..... :roll:

Kép
mozza
 
 


Gyöngyi, ugyan mi bajod mán a seggeddel? :lol:
Jajj, hát építkezés közelében járni nőnek szerintem életveszély. Még kiejtenek a kezükből valami a nagy bambulás közben, aztán annyi! :P

Hm, Mozza, én vettem mindenféle bio babakaját, de már a kertben termett alma levét sem merem adni AM-nak, nemhogy az üvegeset. Most megint csak tejet kap. Annyi van, hogy spriccel... (miután ő elalszik szoktam inni 1 pohár sört :roll: ) Nemtom hogy fogunk átállni a hozzátáplálásra... :?

Kép

Kép
adraci
 
 


Milyen tünetek ezek, amik nappal nincsenek? Most bezzeg nem szörcsög az orra, nem nyöszörög és eszi a kezét meg keresi a helyét. Csak éjjel???!!!???
Boldogan vigyorászva játszadozik!

Tinu, én nem adatnám be az oltást Tüncinek, így meg pláne. A mi dokink is azt mondta, hogy a betegségben csak enyhe lefolyásúval találkozott, és enyhén "érdekes" hogy eddig 12 éves kor alatt tilos olt egész vírusokat tartalmazó vakcinát beadni, most meg ezt levitték 6 hós korra!!! :?

Na jó, megyek, megpróbálok pihenni...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na akkor egy kis tengerpart! :lol:

Kép Hudiksvall

Kép Hudiksvall

Kép Hudiksvall

Kép Templom a nagy semmi közepén...

Na hát itt lakunk mi! Tengerparti városka, a környezetünk tiszta erdő, vagy tó, vagy tenger! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hónaljban mennyinél kell lázat csillapítani, 38-tól felefelé ugye?
most 37,1... :?

na kettőig lesem ha nem megy feljebb megyünk úszni ha feljebb megy nemmegyünk... :(

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki-engem úgy tanítottak, hogy a hónaljban mért hő, babáknál nagyon becsapós, és nem valódi értéket mutat! Nekik a végbélben mért a tuti, és abból kell 5-öt levonni! De ez csak én mondom, nem kell így csinálni, csak szólok.

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Na gyorsan...megint hurka kolbász van....én inkább tejfölös kenyeret eszem :lol: :lol: :lol:

Nóri!
Én imádné ott laskni!!!Na jaj de sietek....annyit írtok,visszaolvastam,de többre nincs is időm!Majd jövök este v nem tom!

annus11
 
 


Netti! Te licitáltál a teszen a cicás overállra? Én is arra hajtok, ismerős volt a felh.név, aztán megnéztem az aukciókat, na mondom ez biztos te vagy. :lol: Szólj ha látsz még valamikor ilyet.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Persze nem akartam vastagon az egészet. :oops: :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Niki!
Druszánknak mi baja? Megfázott? Oltás? Lemaradtam.

Adraci!
AM pocija nem bírja a gyümiket? vagy a kanalazás nem megy? Vagy te nem akarod még a hozzátápit?
Ha Lilinek nem jönne be, én sem adnám neki...de szerencsére nem pocifájós-koppkopp-pedig az első pár héten nagyon az volt...
Volt olyan, hogy én hülye, napi 5 liter almalevet bevágtam...szegénykének meg úgy fájt a pocija tőle....most viszont semmi baja, pedig ált. 2 almát tol le 1szerre...
Igazából ha lenne elég tejem és tápizni sem kellene, akkor vsz. a hozzátápit sem így csinálnám....de mivel ez van, így adott szituban megpróbálom az optimális megoldást megtalálni a dokker segítségével.

Lilinek nonstop folyik a nyála....ne nem kicsit...majd teszek képet....
Most éppen énekel a körforgóval...cukiiiii! :D

Kép
mozza
 
 


Reny, huh talan multheten,nem? a csajnak felvasaroltam egy valag ruhajat,mar csak arra vartunk,h az is lejarjon mert nem akarta lezarni, pedig mondtam h 2be vinnem.. :lol: aztan olcsobban lett vege asszem. De olyan jo fej volt, aznap mentunk is a cuccokert,DE!! volt neki 9-12ig!!!!! es sztem azt kellett volna vennem siman, mert vettem tole egy olyat is es az is total jo.. 70centi ugye Boro :lol: beszereztem olyan cicas overallt is :oops: :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.10.09 11:04-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza: soha nem mondd, hogy soha. :wink: Szerintem sokkal, de sokkal többre vagyunk képesek fizikailag és lelkileg, mint amit előre gondolunk. Mielőtt gyerekem lett volna, én is a nemalvástól féltem a legjobban, a nagy alvásigényem miatt. Most már látom, hogy mennyire rugalmas az emberi szervezet, és nagyon sokáig képes olyan üzemmódra állni, amit nem is feltételeztél volna korábban. Persze nyilván örök időkig ez nem megy. Az alváshiány mindenképpen visszaüt.

Kép
Kép
tinu
 
 


Nóri!
Meseszép a táj! Imádom É-Eut...bár nem szeretnék ott élni....inkább D-Kalifornia felé hajlok.... :roll:
De gyönyörű!!!!
Izlandon, meg Rovaniemiben (ahol a Télapó lakik) voltam sokat anno. Döbbenetesen szép mind2...de ezek a -fokok.....hűűűű, nem bírnám.... :roll:

Kép
mozza
 
 


Adri: AM még csak 5 hós. Miért ne menne a hozzátápi? Ne viccelj, egy éves korra váltod ki nagyjából az 5 étkezést. Az még 7 hónap!!! Gondolod, AM ugyanilyen marad? :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


http://www.teszvesz.hu/item766108071_ne ... _12ho.html
Erre gondoltam. Ezen tegnapi a licit. Nem te vagy?

Kép
Kép
g_reny
 
 


ááááá
kivagyok!
Elkezdtem vakarni a kéglit! Minden romokban, Petya meg nem szik, nem alszik, nem játszik, csak ÜVÖLT!!!!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


ja hogy overallrooool van szo, en nadragra gondoltam, vettem egy kantaros nacit mikrokordot beleltet, azt hittem arra gondolsz :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


na akkor most mentem át ördöganyuba :twisted: :twisted: , leraktam a kisMókust csak magába aludni, persze üvöltött, de előtte járkáltunk, de bármikor megszunnyadt hirtelen felébredt és üvöltött tovább,mint aki fél, hogy lemarad valamiről! ááá Na mindegy és most beleraktam az ágyikójába sírt úgy 2 percet, és most már csend van! Minő meglepő! :wink:

mozza-mi is készülünk a Mikuláshoz majd egy olyan 2-3 év múlva, hogy már Vilike is fogjon belőle valamit! Ez még nekünk is nagy élmény lesz!! :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Trixi: hátadra nem tudod tenni? Én ma úgy mosogattam, teregettem, hogy Csongor a hátamon volt.

Kép
Kép
tinu
 
 



Netti
Kép
maumau
 
 


tévedtem, mert megint mondja, NEM MEGYEK BE!!! :twisted: :twisted: :oops: :oops: :( :(

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Tinu!
Tudom...feszegettem már párszor...sőt elég renszeresen a határaimat....volt olyan anno párszor, hogy 42órát nonstop dolgoztam a gépen....váltószemélyzet nélkül....alvás nélkül....végig a maximumon....
De sajna amilyen jó és békés természetem van, ha kipihent vagyok....annyira görény tudok lenni, ha hisztis vagyok a fáradtságtól.....
És sajna, most remélem nem köveztek meg, csak őszíntén leírom:amikor az elején nem aludtam...nagyon ingerlékeny voltam.....Lilivel is néha türelmetlen..... nem tudtam az a vidám rötyögős mami pajti lenni, aki normál esetben vagyok....és emiatt meg frusztrált lettem....
+ a tejem, amikor nem tudta követni a 3-4 hós növ ugrást...Lili meg éhi volt, de még nem adtam neki tápit....hátha sikerül a fejéssel feltúrbóznom...szóval akkor meg még inkább kifordultam önmagamból....semmi más nem érdekelt, csal az, hogy amíg Lili alszik fejjek-fejjek, mert a gyerek éhezik....éjjel is fejtem....aztán nem lett több tejem ennek ellenére....
Szóval én azt hiszem, hogy Lilinek is akkor a legjobb, ha én harmóniában vagyok önmagammal és a környezetemmel....ilyenkor fát is lehetne vágni a hátamon....
De én Ikrek jegyű vagyok.....skizo-pszicho :lol: :lol:

Kép
mozza
 
 


mozza, en is igy vagyok ezekkel amiket leirtal! fo a bekesseg amugyis :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Én ennek a gatyának a nagyobbjára licitáltam, csak nem voltam itthon amikor vége lett és elvitték előlem. Akkor ez a kisebb meg a tiéd lett? Nagyon sajnáltam, mert tök jó lett volna a nem létező cicás overállunkhoz. Na szóval akkor most te vagy az a licit?

Kép
Kép
g_reny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?